we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Jürgen&Zoey Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Jürgen&Zoey Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Jürgen&Zoey Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Jürgen&Zoey Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Jürgen&Zoey Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Jürgen&Zoey Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Jürgen&Zoey Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Jürgen&Zoey Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Jürgen&Zoey Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Jürgen&Zoey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Zoey Cabral
mutant and proud

Zoey Cabral
Diák
power to the future
Play By : Saoirse Ronan
Hozzászólások száma : 93
Kor : 56



TémanyitásTárgy: Re: Jürgen&Zoey   Jürgen&Zoey Icon_minitimeSzomb. 13 Szept. - 22:16


Jürgen & Zoey


A beszélgetésünk alatt már a naplemente majd nem utolsó percei voltak. Gyönyörű volt így is a panoráma. A hely egyébként is gyönyörű, de hogy a fények is mássá és mássá teszik még érdekfeszítőbb, különleges helynek tűnt ez a tó. Láttam, ahogy Jürgen nagyon tanakodik, így pár percig néma maradtam én is és azt figyeltem mit néz ennyire. Ő is a naplementét nézhette valószínűleg. Aztán amikor megszólalt nekem is muszáj volt egyből válaszolnom:
- 19 vagyok! - mosolyodtam el. Részben azért, mert kevesebbnek nézett ami jó a másik ok pedig kicsit rossz érzés volt, hogy fiatalabbnak gondolt, de még inkább mindig örülök, hogy fiatalabbnak nézek ki a koromnál. Furcsa mondtam magamba. Azt hittem nem tanár.-Akkor induljunk!
Karon ragadtam és húztam vissza a birtok felé, mert egyre inkább sötétebb volt és nem vittem magammal semmi fényforrást.

/Köszönöm én is a játékot! Smile /

Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Jürgen&Zoey   Jürgen&Zoey Icon_minitimeSzomb. 13 Szept. - 20:07

Zoey láthatólag hálásan fogadta, hogy Jürgen bepillantott az alkotásaiba. A tizenéveseknek nagyon szüksége van az elismerésre. A férfi elgondolkodva pilllantott a lányra. Körülbelül nyolc év lehet köztünk, és mégis, egy világ választ el ettől a lánytól.
Jürgen a tóra pillantott, amin a lemenő nap utolsó sugarai a levelek között áttörve csillantak meg békésen, itt-ott ringó, arany foltokat festve a sötét vízre.
Helyem van itt, és feladatom. Jürgen a lányra nézett újra és elmosolyodott. Az, hogy vigyázzak ezekre a srácokra. Felnéznek rám. Számítanak rám. Tanítani kell őket és megvédeni. Nekik legalább legyen igazi, tisztességes kamaszkoruk. Hány éves ez a lány? Van barátja? Mennyire tartanak a kinti veszélyektől? Hogy tudnak úgy együtt lenni, hogy minden este rajtuk üthetnek? Meddig van kitéve a veszélynek ez a békés fellegvár?

A férfi az égre pillantott.
Amíg itt vagyok, addig biztonságban lesz a birtok.
A lány kérdése kibillentette a merengésből.
- Bulizni? Hm, nem vagy te egy kicsit fiatal az iszogatáshoz? - Jürgen elvvigyorodott. - Azt hiszem, akkor el kell fogadjam Charles állásajánlatát. Merthogy a kisasszonynak ma este tanári felügyeletre lesz szüksége. Indulhatunk?
A férfi felkelt és karját nyújtotta a lánynak.

A nap korongjának csúcsa lebukott a hegyek mögött. Az ég nyugati felén még halványkékre festették sugarai a fellegeket, és a világos felhők derűsen futottak a Nap után. Keleten azonban egyre sötétebb volt az ég, ahogy az éjszaka csendes, hűsítő szárnyai leszálltak a világra. A hangák susogva bólogattak az esti szélben. A magasban kigyulladt az Esthajnalcsillag derengő, sárga fénye.

//Köszönöm a játékot, és ment a PM, Zoey Smile //
Vissza az elejére Go down

Zoey Cabral
mutant and proud

Zoey Cabral
Diák
power to the future
Play By : Saoirse Ronan
Hozzászólások száma : 93
Kor : 56



TémanyitásTárgy: Re: Jürgen&Zoey   Jürgen&Zoey Icon_minitimeKedd 2 Szept. - 17:11


Jürgen & Zoey


Jürgen érdeklődve figyelte a füzetemet. Elég sokáig nézegette. Úgy látom nagyon tetszettek neki az alkotásaim. Ha valaki ilyen sokáig figyeli az csak egyet jelenthet, hogy tetszik neki. Az arcáról is árulkodtak a jelek arról, hogy tetszenek neki a képeim. Örömmel töltött el látni, hogy ennyire érdekli a dolog.
- Semmi baj! Inkább örültem neki, hogy ilyen mélyen figyeled őket! Köszönöm! - feleltem és felröhögtem. Boldog voltam, hogy vannak még olyanok akik értékelni tudják a rajzaimat.-Igazából születésem óta imádok festeni,rajzolni.
A nap közben egyre kevésbé sütötte meg a mólót és a tavat. Csodálatos látvány volt. Időközben kezdtem érezni az este hangulatát. Hétvége volt, így úgy gondoltam elmehetnék bulizni vagy valami.
-Figyelj! Nem lenne kedved eljönni kicsit iszogatni,bulizni velem?-kérdeztem érdeklődve. Az is jó alkalom volt rá, hogy jobban megismerjük egymást. Az ivást sem úgy gondoltam, hogy csontrészegen jönnénk haza. Nem is akarok a jövőbe sem nagyon lerészegedni legfeljebb becsiccsenteni az is elég. Pia nélkül is jól tudja magát érezni az ember.


Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Jürgen&Zoey   Jürgen&Zoey Icon_minitimeVas. 31 Aug. - 17:32

Zoey és Jürgen

Zoey érdeklődve reagált arra, amit Jürgen mondott, és teljesen meglepődött a férfi képességét látva. Ő pedig átvette a füzetet a lánytól, aki a móló végére telepedett, mintha a nap utolsó sugarait próbálná elkapdosni. A férfi megfordította a kezében a füzetet, és belepillantott. Ő is leült a mólóra a lány mellé, egyik lábát behajlítva, másikat felhúzva, így térdére támaszkodott. Elgondolkodva nézte a kinyitott lapon lévő alkotást, majd pár perc után elkezdte végiglapozni a füzetet, mindenhol elidőzve néhány percet.

Jürgen észre sem vette, hogy majdnem huszonöt perce nem szólt a lányhoz, csak teljesen kiürített elmével fogadta be az alkotásokat. Nem volt igazán műértő az alapvető értelmiségi műveltségen túl, ám így is megfogalmazódott a maga véleménye. A lány alkotásai még kiforratlan, kreatív művek voltak, jobban helyezkedve az intuitivitásra, mint a technikára. A formák ötletgazdagon és egy kialakulóban lévő stílusban vonultak végig a lapokon, olyan módon, hogy Jürgen úgy érezte, abban volt egy lüktető minta, ami akár a lány különleges képességű volta miatti sajátos személyiségrétegeit is jelezhette. Mindenesetre, a kreativitás néhol a precizitás kárára is előtérbe került. A férfi úgy gondolta, a lány tehetséges fiatal művész, akinek még bőven van ideje, hogy stílusa és személyisége kiforrjon. Ha hagyják neki. Jürgennek eszébe jutottak a veszélyek, a gondok, reflektoros helikopterek, sötét furgonok az  éjszakában, rendíthetetlen, kegyetlen kommandósok, akik azonnal kérdés nélkül ölnek...

A férfi rákényszerítette magát, hogy kiűzze mindezt a fejéből, és csak a rajzokra figyelt.
- Ne haragudj, teljesen elmerültem. Nagyon érdekesek az alkotásaid. Szerintem bíztató jövő áll előtted, mert tehetséges vagy. - Egy mosoly kíséretében mondta ezt a lánynak, arra gondolva, hogy egy dícséret, pozitív visszacsatolás biztosan sokat számíthat, főleg Zoey korában.
- Ha meg szabad kérdeznem, mióta foglalkozol a művészettel?
Vissza az elejére Go down

Zoey Cabral
mutant and proud

Zoey Cabral
Diák
power to the future
Play By : Saoirse Ronan
Hozzászólások száma : 93
Kor : 56



TémanyitásTárgy: Re: Jürgen&Zoey   Jürgen&Zoey Icon_minitimeSzer. 27 Aug. - 11:16


Jürgen & Zoey


Csendben végig hallgattam amit Jürgen mesélt Svédországról. Egy-két dolgot tudtam róla, de sok mindent megtudtam amikor elmesélte. Szót ejtett még az Európában folyó háborúkról is. Amikor rám nézett bólintottam. Egyszer el akarok jutni Európába csak nem mostanában amiket mesélt kicsit megijesztett. Angliába talán el tudnék utazni inkább csak Közép-Európa az a hely ahol most szocializmus van.
- Értem! Biztos szép hely lehet! Majd elszeretnék utazni Európába csak mostanság nem, amilyen híreket hallottam tőled jobb ha most nem utazgatok. - feleltem szomorúan. Utálom ha valahol háború van. Sokszor nagy hülyeségek miatt tör ki sajnálatos módon.-Nem veszem magamra! Tudom, hogy Európában fejlettebbek ilyen téren. Az klassz, hogy ennyi nyelven tudsz!
Egy cseppet sem sértődtem meg Jürgen kijelentésén, mert tény és való, hogy ott többet tanulnak, de sajnos túl sokat is, szóval néha sok felesleget is tanulnak. Sajnálom őket, hogy annyit kell tanulniuk. Mi csak a saját földrajzunkat vesszük ami számukra nem igazságos, mert ők szinte az egész világét átveszik. Nem lenne rossz ha mi is tanulnánk kicsit Európáról, nem azt mondom, hogy részletesen mint ők csak, azért jó lenne tisztában lenni az ottani dolgokkal is. Ők általában angolul meg németül tanulnak. Mi pedig franciául. Az anya nyelvemen kívül csak franciául beszélek, így jó lenne még valami más nyelvet is tanulni, mint például németet vagy ilyesmit. A német hasonlít az angolhoz.
-Azta!-bámultam amikor az erejét mutatta meg. A szám is tátva maradt. Kicsit nevetségesen nézhettem ki amikor úgy néztem a képességét. El is röhögtem magam. Úgy csináltam mintha soha életemben nem láttam volna ilyet, végül is nem láttam ilyen képességet még meg legtöbbször mindig ez a reakcióm. Kezd kicsit ciki lenni már 1 hónap után....
-Jó! Valamikor megmutathatod.-mondtam és rámosolyogtam. A füzetemet kinyitottam és a kezébe adtam, hogy nézze meg a rajzaimat meg a festményeimet. Azt beszéltük meg, hogy megmutatom. Közben ha nézegette törökülésben ültem a mólón és a tájat lestem. Közben pedig az ujjaimmal doboltam a mólón.

Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Jürgen&Zoey   Jürgen&Zoey Icon_minitimeHétf. 25 Aug. - 10:26

Zoey élénken válaszol Jürgen származására, Svédországról és Európáról kérdezve.
- Nos, Svédország első sorban... Szép, és hideg.
Jürgen egy pillanatra becsukta a szemét. Érezte a fenyők illatát, a hideg levegőt a tagjaiban, a hűs, sós tengeri szellőt az arcán. A kék, lila, sárga virágokat a tavaszi mezőn, a nyári forróságot, a kemény őszi vihart, a sötét telet.
- Tudod, Zoey, Svédország... Jóval nagyobb, és több minden van benne, mint azt előre az emberek gondolnák. Mint egy jéghegy víz alatti része. Egyébként, ez egész Európára is vonatkozik. Európa nagyobb... Kulturális régiókból áll. Nyugat-Európa más, mint Észak-Európa. Dél-Európa megint más. A Balkán az, ahol a Kelet és a Dél találkozik. Kelet-Európa szintén egy más vidék, ami ugye most mind szovjet fennhatóság alatt áll. Amit meg szintén kevesen tudnak, hogy ott van még Közép-Európa, elmerülve a szocializmusban. Hatalmas, és nagyon egyedi vidék. Ha valamit mondanom kell Európáról ma, az az, hogy megosztott, és a nagyhatalmak áldozata. - Jürgen a lányra nézett. - De tudod, a kor halad. Manapság már új szelek fújnak, Zoey. 1986-ot írunk. Ma a Vasfüggöny mögött is arról suttognak, hogy létezik olyasmi, hogy demokrácia. Egyszer ez az egész rohadt birodalom össze fog omlani. - mondta Jürgen.
Szórakozottan pillantott a tóra, majd egy pár másodperccel később a lányra nézett.
- Öhhm, izé, mit is kérdeztél még? Ja igen, az angol. Nos, igen, Európában általában többet és jobban tanulnak az emberek, ne vedd magadra. De az én angolom a munkám része volt. Az angol, a német és a francia, valamint értem, bár beszélni nem tudom, a spanyolt és az olaszt, meg az oroszt.

Ahogy ezt emésztgették egy ideig, Zoey is lesütötte a szemét, mintha szomorúan a gondolataiba merült volna, és Jürgen is gondolkodott az elmondottakon. Amerikában volt, és kezdett rájönni, mennyire európainak érzi magát. Mi lehetne az a szín, ami minden európait összefog? Talán a vörös? Óóó, nem, nem bizony. Mi az a szín, ami ellentéte a vörösnek? ...
A kék. Na de mi lenne kék alapon?

Merengéséből Zoey rázta fel., azzal, hogy a képességére kérdezett.
- Nos, hogy is mondjam... Talán legjobb lesz, ha megmutatom. - Jürgen a zsebében kutatva megkereste öngyújtóját, majd előhúzta, felemelte és a lányra nézett. Feltűrte bal karján a ruhát, majd bal kezéből átadta jobb kezébe az öngyújtót, a karja alá tartotta... És meggyújtotta.

Az öngyújtó benzines, sárga tüze nagy, lustán imbolygó lángban égett, körültáncolva, nyaldosva a férfi karját. Jürgen elgondolkodva nézte, miközben az érintkezés pillanatában felragyogott a karja és sárga, kavargó fény hullámzott rajta körbe, mintha forró plazma lenne a bőre alatt. Mint egy fénylő pajzs, ami akkor látszik, amikor felragyogva visszaveri a beérkező hatásokat. Jürgen lecsattintotta az öngyújtót és visszarakta a zsebébe, a fényesség pedig eltűnt.
- Tudod mit, ha szeretnél közelharci edzésre jönni, akkor ott megmutatom a képeségem többi részét.
Jürgen bátorítóan mosolygott Zoey-ra, és közben a móló végére értek. A csobogó víz halkan dalolt a háttérben, a fák levelei megnyugatóan suttogtak. A lány bevallotta, a tájképeket preferálja, Jürgen pedig érdeklődve várta, hogy Zoey elővegye az alkotásait.
Vissza az elejére Go down

Zoey Cabral
mutant and proud

Zoey Cabral
Diák
power to the future
Play By : Saoirse Ronan
Hozzászólások száma : 93
Kor : 56



TémanyitásTárgy: Re: Jürgen&Zoey   Jürgen&Zoey Icon_minitimeCsüt. 21 Aug. - 21:40


Jürgen & Zoey


Látva Jürgen-t, hogy érdekli a magyarázatom elégedettséggel töltött el. Nem mintha nem szoktam volna rám figyelni csak néha olyan jól tud esni az embernek ha meghallgatják vagy elmondhatja mi nyomja a lelkét...stb
A mólón sétálva láttam még mindig süt a nap, de nem úgy mint előtte. Nagyon szép volt a látvány főleg a panoráma. Igazán festőinek hatott ahogy a nap sugarai a vizet érintették és átszűrődtek a fák lombjai között.
- Hú, az tök jó! Mindig is elakartam jutni Európába! Mesélnél nekem Svédországról? Ha jól tudom ott az angolt is tudják, ami magyarázat lehet arra, hogy ilyen jól beszélsz! Én csak amerikai származású vagyok. - mondtam és közben el is képedtem, sőt még a szám is egy röpke pillanatig tátva maradt amit egy mosoly váltott fel. Imádom a külföldieket, mert sok érdekes dolgot lehet tőlük kérdezni. Én nem vagyok a bevándorlás ellen egy cseppet sem, inkább támogatom, hiszen végül is mi emberek ha úgy vesszük mindannyian egy fajba tartozunk,egy vér csörgedezik bennük, lehet ezek a századok során keveredtek, de az nem azt jelenti, hogy fajgyűlölőnek kell lennünk.- Nagyon sajnálom, ha szomorú vagy amiatt, hogy ott kellet hagynod a hazádat!-mondtam szomorúan. A szememet is lesütöttem. Szörnyű dolog lehet ha valami miatt ott kell hagynod azt az országot ahol életed nagy részét leélted. Még akinek itt laknak Amerikában a szülei annak is nagyon hiányoznak a szülei nem hogy neki. Itt most nem pont a szülőkre is gondolok hanem nekem például Amerika a hazám és annyira nincs honvágyam a szülővárosom miatt, de Jürgennek erre van elég oka, hiszen ő nem is a saját hazájában él. Bonyolult egy dolog lehet számára meg számomra is. Nem tudhatom milyen volt a múltja.....
-Neked mi a képességed, ha megkérdezhetem? -tettem fel azt a kérdést ami szinte minden ismerkedésnél alap dolog, mármint itt a birtokon. -Igen tájképeket! Azokkal is remekül!- feleltem boldogan és vidáman rámosolyogtam. Teljesen feldobott engem az a beszélgetés.

Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Jürgen&Zoey   Jürgen&Zoey Icon_minitimeKedd 19 Aug. - 10:43

A férfi érdeklődve hallgatta a lány magyarázatát és bólogatott. A múlú felé intett, ahol még sütött a nap és sétált arrafelé a lánnyal együtt. Zoey mosolygott, Jürgen tehát derűsen nézett a lányra, amíg az kifejtette a művészeti véleményét és a képessége mikéntjét.
- Nos, igen, a nevem nem amerikai, hanem germán, de nem német vagyok, hanem svéd. Igazából háromnegyed svéd és egynegyed izlandi, de inkább svéd, mert hát Svédországban nőttem fel. Különböző - a férfi hezitált egy kicsit, a megfogalmazáson töprengve - ... különböző okokból mozgalmas volt a gyerekkorom és Svédországban dolgoztam a kormánynak másfél évvel ez előttig, de különböző okokból szakítanunk kellett. Ami azt illeti, én is... Különleges képességű vagyok, hogy is mondjátok errefelé? Mutáns...

Jürgen forgatta, ízlelgette a szót. Mutáns. Elég furcsa egy szó volt, és olyan tipikusan amerikai, ha különleges képességű emberekre akarta az ember használni. Mutáns. Mintha valami zombi szörny lennék. Jürgennek eszébe jutott, a KFC gyorsétteremben hogyan álltak fel a romok közül a halott kommandósok, hogyan nőttek agyaraik, karmaik... Egy pillanatra még ő is beleborzongott. Úgy döntött, inkább vidámabb témára gondol, így a lányra pillantott.
- Szóval tájképeket festesz. Az emberi alakokkal, meg a grafikával hogy állsz?

Vissza az elejére Go down

Zoey Cabral
mutant and proud

Zoey Cabral
Diák
power to the future
Play By : Saoirse Ronan
Hozzászólások száma : 93
Kor : 56



TémanyitásTárgy: Re: Jürgen&Zoey   Jürgen&Zoey Icon_minitimePént. 15 Aug. - 13:02


Jürgen & Zoey


- Igen! Tájképet meg csak ilyen szép helyeken lehet. Általában ha jó idő van akkor mindig kimegyek rajzolni vagy festeni. Ráfér az emberre egy kis friss levegő! - feleltem és rámosolyogtam. Közben sétáltunk a mólón. A vége körül megálltam és lekuporodtam. A füzetemet magam mellé raktam és kicsit a lapokkal játszadoztam. Nem unatkoztam csak néha valamit jó piszkálni.-Úgy ahogy mondod! Bármilyen élőlényt cselekvésre tudom késztetni szóval én irányítom őket. Tudatkontrollnak hívják. Ja és mielőtt megijednél nem fogom rajtad sem máson sem ok nélkül alkalmazni! Nem szokásom!- válaszoltam és egy halvány mosolyt villantottam felé. Nem csak azért, hogy mutassam felé nem kell félni-e hanem egy vigyor mindig feldobja az embert. Ha én mosolygok akkor rossz kedvem nincs, mert én az állnevetést nem vagyok képes megtenni meg nem is akarom. Nem bírom ha valaki hamis érzéseket közvetít valaki felé. Az egy nagyon ronda dolog, legalábbis szerintem.
-Jürgen! A neved nem német? Amerikai vagy vagy máshonnan jöttél? Csak a neved miatt kérdezem, mert nem amerikai név.-mondtam és közben elgondolkodtam rajta, hogy a Jürgen tényleg nem angol névnek tűnik. Közben a srácot is megnéztem és szőke haja volt ami kicsit norvégos,finnesnek tűnt, mert általában az észak európaiak ilyen világos haj és bőr színűek. Meg náluk a férfiak is ilyen erősek meg vaskosak. Nem minden esetben igaz rájuk, de előfordul, sőt elég gyakoriak. Minden nemzetiségnek van valami ismertető jegyük. A kínaiaknak a mandula vágású szem,sötét haj....stb Az afrikaiak barna bőrűek,széles orruk van. Nekünk egyformáknak tűnnek, de nekik meg mi tűnünk azoknak. Érdekes dolog ez.

Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Jürgen&Zoey   Jürgen&Zoey Icon_minitimeKedd 12 Aug. - 10:20

A férfi bólintott és elindult a lány mellett. A víz csendesen ringott a palló két oldalán, csobogva simogatva a cölöpöket. Jürgen ruhájából csöpögött a víz, de már rég nem zavarták az ilyen kisebb kényelmi szempontok. Kezével kitörölte szeméből is a vizet és meg is dörzsölte a szemeit, a halántékát.
- Itt sokkal... Csendesebb, mint a kastélyban. Sokkal nyugodtabb. Nem csodálom, hogy festeni is ide jöttél.
A férfi végigsétált a lánnyal a pallón és ásított. Ha Zoey válaszolt, akkor Jürgen a tavat nézve hallgatta, majd újra a lány felé fordult.
- Szóval, ha jól értettem, valami részed volt abban, hogy fogásom volt az előbb? Megkérdezhetem, mire is vagy képes pontosan?
Sötét szárnycsapkodással felszállt a magas tölgyfáról a holló, és a nap hintázó arany hidat festett a tó hullámaira.
Vissza az elejére Go down

Zoey Cabral
mutant and proud

Zoey Cabral
Diák
power to the future
Play By : Saoirse Ronan
Hozzászólások száma : 93
Kor : 56



TémanyitásTárgy: Re: Jürgen&Zoey   Jürgen&Zoey Icon_minitimeHétf. 4 Aug. - 15:04


Jürgen & Zoey

Miközben Jürgennel társalogtam ismét visszajött egy varjú lehet az előző volt,de lehet nem. Nem akartam ordibálni,nehogy hülyének nézzen a srác,így megint az erőmet használva eltüntettem onnan. A beszélgetésünk alatt vettem észre,hogy a nap szöge már teljesen máshogy sütött. Nem lehetett olyan késő,mert a nap nem volt még olyan alacsonyan,mint naplementekor szokott.
- Én is! Rendben! Itt mutassam meg vagy a mólón? - feleltem és halványan rámosolyogtam.-Értem! Ez nagyon szomorú!-válaszoltam és együtt éreztem vele. Annál nincs szomorúbb érzés amikor nincs otthonod. Azt mondom nem kell több a családnál,a barátoknál,az egészségnél és egy háznál. Lehet Jürgent nem bántotta annyira a dolog,de én ettől a gondolattól sírtam. A szemem megtelt könnyekkel,így  egyből meg is töröltem.-Bocsánat! Oda futok a cuccomért!-mondtam és elindultam a pad felé ahol ültem. Gyorsan felkaptam a dolgaimat,majd vissza is siettem Jürgenhez.
-Itt vagyok! Mehetünk a mólóra?-kérdeztem,mert reméltem onnan csodálhatjuk meg a naplementét ha marad addig. Még mindig meleg volt,így úgy terveztem a mólóról lehet belelógatom a lábamat a vízbe ami biztos kicsit lehűt. Így utólag örültem neki,hogy ez történt Jürgennel,mert akkor lehet nem tudtam volna vele beszélni. Nem sok embert ismerek a birtokon,ezért különösen örültem,hogy adódik egy-két alkalom az ismerkedésre,barátkozásra.

Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Jürgen&Zoey   Jürgen&Zoey Icon_minitimeSzomb. 2 Aug. - 0:51

A lány megkönnyebbült, és bemutatkozott Zoey Cabral néven. Arcát először a tartózkodó félénkség, majd az öröm töltötte be, és szinte sugározta magából a jóságot. Meginvitálta Jürgent a móló végébe száradni, a férfi pedig mosolyogva bólintott. A lassan leszálló este még hagyott egy kis időt a meleg, békés nyári délutánnak, hogy kellő meleggel és élettel töltse el a világot az éjszaka előtt. A fű között ezernyi ízeltlábú harsogott, és a varjú egyik ágról a másikra telepedett, épp csak kinyitva szárnyait, lassú, megértő bólogatásra késztetve a tölgyek ágait, amiknek megnyúlt árnyékai hosszan táncoltak a tó hullámain.
- Örvendek, Zoey. Tudod mit, mutasd a képeket!
Eközben levette ingjét, hogy azt is kicsavarja és térdére támaszkodva felállt... Ám ez nem sikerült olyan könnyedre, mint tervezte a mozdulatot. Egy kis szúrás a mellkasában még mindig éreztette a lövést, ami átvitte a tüdejét és vállán, mellkasán, karján, hasán még ott voltak a polóniumos golyók frissen hegedt nyomai.
A férfi körül enyhén megfordult a világ és majdnem visszaesett a tóba, de hamar úrrá lett magán és megvetette a lábát. Bár sokszor olyan gyorsan gyógyult, és sokkalta többet kibírt, mint amit egy átlagember, neki is voltak fizikai korlátai és ezeket rendesen feszegette az elmúlt hetekben. A polóniumos golyót pedig direkt az ő nagyságrendjébe sorolhatóan veszélyes mutánsok ellen találták ki. Jürgennek volt pár ötlete, hogyan festhetett és feltételezte, egy rosszabb vámpírfilmbe beleillett volna.
Azonban bátorítólag mosolygott a lányra és miután bedobta a whiskey-s üveget a táskába és visszavette az inget, mellé szegődött, a móló felé.
- Hogy itt lakom-e ebben a kastélyban.... Az igazából jó kérdés. Nem rég érkeztem ide és még szokatlanul nagy és nyugalmas és békés és... Tudod, - nézett Jürgen Zoey-ra - én már rég... nem laktam.... sehol.
Vissza az elejére Go down

Zoey Cabral
mutant and proud

Zoey Cabral
Diák
power to the future
Play By : Saoirse Ronan
Hozzászólások száma : 93
Kor : 56



TémanyitásTárgy: Re: Jürgen&Zoey   Jürgen&Zoey Icon_minitimeSzer. 30 Júl. - 15:17


Valaki & Zoey

Értetlenül néztem a srácra,mert egyik pillanatban morcosan nézett aztán elkezdett röhögni.
- Én nem haragszom! - mondtam félénken.-Rendben! Még egyszer bocsánat!-ekkor már elmosolyodtam,mert láttam nem haragszik. Lehet ez a kis incidens feldobta a napját vagy egyszerűen könnyen megbocsát az embereknek.
-Zoey Cabral vagyok!Örülök a találkozásnak!Igen!Te is itt laksz?-kérdeztem utólag közben a kezemet nyújtottam felé,hogy itt lakik-e,mert lehet ember is vagy bármi más. Így utólag lehet hülyeségnek tűnt azt mondani,hogy örülők a találkozásnak. Főleg ebben a szituációban,de kedvesnek tűnt így lehet,hogy nem vette sértésnek.
-Nem ülünk le valahova,mondjuk a mólóra?-kérdeztem egy kis bűntudattal a hangomban.-Legalább oda jobban süt a nap és a ruháid is hamarabb megszáradnak! Közben beszélgethetünk és megmutathatom a rajzaimat,festményeimet.-adtam az ötletet amitől egyből kivirultam,mert nagyon szeretem megmutatni másoknak a műveimet és gondoltam ha valamelyik megtetszik neki kárpótlásul odaadom neki. Rengeteg barátnak,havernak adtam már ajándékba aminek rendkívül örültek is. Egy kézzel készített ajándék sokkal többet ér egy drága boltinál,mert az különleges és egyedi,sőt rengeteg szeretettel készül. Ezek a gondolatok a karácsonyt idézték elő bennem,amit már lázasan várok. Minden ünnepet szeretek,de legeslegjobban a karácsonyt mert akkor együtt lehetsz a szeretteiddel,sok fenséges ételt főzöl....hmmm. Már érzem a számban az ízét a mézeskalácsnak meg a forrócsokinak. Remek kombó,így együtt! A karácsony gondolatától mindig jobb kedvem lesz és a szívem is hevesebben ver,mert akkor tényleg szeretetből nem jut hiány,de ilyenkor sajnos eszembe jutnak az olyanok is akik magányosan töltik. ami menthetetlenül elszomorít.    

Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Jürgen&Zoey   Jürgen&Zoey Icon_minitimeHétf. 28 Júl. - 14:48

A férfi levette átázott, sokat látott zöld kabátját. Ahogy minden más ruhája, a kabátja is többször cserélődött az elmúlt hetekben. Ez elég új darab volt, és így is három golyónyom, tűz okozta pörkölés, üvegszilánkok tépte vágások, és egyéb sebek voltak rajta. A férfi morcosan állt neki kicsavarni a ruhát.
Könnyen dobogott a palló deszkája, ahogy valaki futva közeledett. Jürgen rosszkedvűen felpillantott és a tinilányt pillantotta meg, akit már a parton látott. Lágy vonásaival, könnyű barna hajával és vékony alkatával, valamint nagy, ijedt barna szemeivel, festékfoltos ujjaival Jürgen első ránézésre törékeny művészlelkű kamasznak mérte fel.
-Szia! Bocsánat ez az én hibám! Ne haragudj! Nagyon szívesen kimosom a ruháid vagy bármit megteszek neked! Remélem nem esett bajod azon kívül,hogy átáztál és a szivarod is! Nagyon szívesen kifizetem csak kérlek ne haragudj! Én csak segíteni akartam neked a horgászásban,mert itt soha az életben nem fogott senki halat.
A férfi még egy morcos pillantással végigmérte a lányt, majd visszafordította a tekintetét a tóra.
És elkezdett nevetni.

Jürgen nem egészen tudta miért, de hirtelen töretlen jókedvet érzett végigáradni magán. Mint egy csata utáni életöröm, mint egy megkönnyebbült sóhajtás. Nem tudta volna megmagyarázni, miért nevet első sorban. Mert olyan abszurd volt, hogy erre a szerencsétlen lányra komolyan haragudjon? Mert a lány egy másik mutáns volt, aki egyszerűen csak játszott a halakkal? Mert hirtelen nem nehezedett rá a nyomás, ami már hetek óra nem engedte szabadulni?
A férfi úgy érezte, mintha az erdőben úgy gyűrűznének a nevetés hullámai, mint a zöld sötétség, amikor a tóba esett. Mintha a fák biztonságot nyújtó lombja úgy szívná magába a nevetést, mint a kopott palló a nap sugarait.
Jürgen újra a lányra nézett és egyik kezével szemét dörzsölve kacagott tovább.
A férfi egyszercsak rájött, hogy nem is az emberekre haragszik, mint inkább... Nem is tudta megfogalmazni. De a többi mutánsra biztosan nem, és ha valakire aztán végképp, az a vékony, barna hajú tinilány volt a tó partjáról.
- Ne haragudj, - mondta rá nem jellemző mosollyal a lány felé fordulva - csak... mindegy, semmi. Ez igazából... Heh, mindegy, rá se ránts. Köszönöm a segítséget, legközelebb vagy a partról próbálkozom, vagy inkább nem is kísértem a tó istenét.
A lemenő nap fénye mosolyogva cirógatta a tavon ringó hullámokat, amik visszatükrözve a napfényt, kesze-kusza arany csíkokat festettek a két mutáns arcára. A túlparton a fák árnyékai puhán ugrottak a tó sötétzöld vízére, és a világ nyugodt lassúsággal sodródott az este felé.
Jürgen nagyot sóhajtott, majd ledobta maga mellé átázott kabátját.
- A nevem Jürgen Stark. Téged hogy hívnak? Itt laksz a kastélyban?
Vissza az elejére Go down

Zoey Cabral
mutant and proud

Zoey Cabral
Diák
power to the future
Play By : Saoirse Ronan
Hozzászólások száma : 93
Kor : 56



TémanyitásTárgy: Re: Jürgen&Zoey   Jürgen&Zoey Icon_minitimeHétf. 28 Júl. - 12:58


Jürgen & Zoey

A srác aki horgászott felém bólintott,így én pedig vissza integettem neki. Az elején azt hittem jó ötlet olt,hogy segítek neki a horgászásban,de rosszul sült el a dolog,ugyanis beleesett a tóba. Kicsit bűntudatom volt miatta,ennek ellenére amikor beesett a tóba még is megjelent egy halvány mosoly az arcomon,ami azonnal elillant amikor nem messze tőlem kimászott a vízből. Csurom vizes volt minden porcikája és a ruhái rátapadtak izmos testére. Igazán jól nézett ki ázottan is. Haja szőke színű volt ami nagyon tetszett.
-Szia! - léptem oda hozzá.-Bocsánat ez az én hibám! Ne haragudj! Nagyon szívesen kimosom a ruháid vagy bármit megteszek neked! -kértem bocsánatot,mert tényleg bűntudatom volt és a szemeimmel is félig ártatlanul félig bűnösen néztem rá. Reméltem nem haragszik,ezért a kis kalamajkáért. Tényleg nem erre számítottam,hanem arra hogy 1-2 hallal boldogan haza tér diadallal és azzal fog menőzni mindenkinek. De hát nem így sült el,hanem fordítva.
legutoljára akkor okoztam embernek,így bajt amikor az álbarátnőmön álltam bosszút. Az erőmet leginkább az állatokon gyakoroltam,de egy-két balesetnél is használtam. Jó bevallom előfordult már,hogy kicsit csibészkedtem,de semmi komolyabb.
-Remélem nem esett bajod azon kívül,hogy átáztál és a szivarod is! Nagyon szívesen kifizetem csak kérlek ne haragudj! Én csak segíteni akartam neked a horgászásban,mert itt soha az életben nem fogott senki halat. -magyarázkodtam annak reményében,hogy inkább nem küldene el a francba.

Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Jürgen&Zoey   Jürgen&Zoey Icon_minitimePént. 25 Júl. - 17:12

Zoey és Jürgen

A férfi egy újabbat kortyolt a whiskey-ből. A whiskeybe belekeveredett a hidegség, Jürgen ajkán és fogán érezte a hűs jeget. Letette a poharat és szívott a szivarból. Ahogy a percek teltek, kezdett lassan ellazulni. Nem volt más, csak a levelek csöndes susogása, és a hullámok könnyed, kotyogó hangja a csónak falán.

A férfi mozgásra lett figyelmes. Oldalt pillantva észrevett egy megközelítőleg tizenéves, barna hajú, fehér bőrű, naptól enyhén lepirult lányt. Bólintott neki, és visszatért a nem túl reményteli horgászstratégiához. Rövidesen fogyni kezdett a türelme, ám mielőtt elővehette volna a .38-ast, hogy elkezdjen a vízbe lövöldözni, egyszer csak valami megrántotta a madzagot.

Jürgen sok mindenben jó volt. Pontosan és rezzenéstelenül lőtt, első rangú közelharcos volt, nagyszerűen ismerte az emberi természetet és olvasta az emberek minden mozzanatát. Tökéletes kém volt, igazi katona, vérbeli harcos, tapasztalt vándor, és még mindig húszas évei elején járt. Sok mindent megtanult már és sok mindent megtanulhatott az életben. A horgászat nem tartozott ezek közé. Ahogy a madzag rángani kezdett, Jürgen a valahol látott berántós technikával próbálta horogra akasztani a zsákmányt. Azonban úgy rántotta fel a horgászbotot, hogy a horog és rajta egy megtermett, testes hal ívben repült ki a vízből, majd hangosan csobbanva érkeztek vissza a vízbe a csónak másik oldalán.
A férfi halkan káromkodott egyet, majd megróbálta még egyszer a trükköt. Most sikeresen lefékezte a hal repülését, és az állat a csónak közepén puffant, majd vadul el kezdett vergődni. Jürgen felvette a halat, ám az kétszer kiugrott a kezéből, harmadszorra pedig sikeresen visszacsusszant a tóba. A horgászbotot magával rántva. A férfi felpattant és utánanyúlt, de már késő volt. A csónak megbillent. A férfi egyáltalán nem elegáns fordulattal zuhant bele a vízbe.

Jürgen fújtatva emelkedett elő a sötét, zöld tó vízéből. Ahogy körbefordult, látta, hogy a lendület erreje a csónakját visszalökte a part felé. A férfi hosszú, erős tempókkal elkezdett úszni a csónak után, majd inkább nem mászott vissza, hanem kitolta azt a stégig.

Ha a lány nem ment még el, Jürgen nem messze tőle mászott ki, csuromvizesen, a stégre. A víz csurgott hajából, ruhájából, beterítve a naptól felhevült, fáradt, kopott fadeszkákat. A férfi köszönt a lánynak, majd sóhajtott egyet és szomorúan kivette felső zsebéből az elázott szivaros dobozt.
Vissza az elejére Go down

Zoey Cabral
mutant and proud

Zoey Cabral
Diák
power to the future
Play By : Saoirse Ronan
Hozzászólások száma : 93
Kor : 56



TémanyitásTárgy: Re: Jürgen&Zoey   Jürgen&Zoey Icon_minitimeCsüt. 24 Júl. - 11:48


Jürgen& Zoey

Hirtelen kinyitottam a szemem,mert kicsit elszundítottam. Az idő még mindig csodás volt. Már 15 perce biztos itt ültem a padon és aludtam. Nem is volt probléma,mert legalább kicsit barnultam is,amit valószínűleg csak este fogok észrevenni magamon. Oldalra néztem és láttam,hogy a képem nagyjából megszáradt,így csak egy olyan részen fogtam meg ahol már megszáradt és felálltam. Oda sétáltam a tó vízéhez. Gyorsan lekaptam a cipőimet és belelógattam a lábamat. A víz langyos volt,amit nem is csodáltam,hiszen egész nap süti a tavat a nap. Amikor felnéztem megláttam a tó közepén egy csónakot amiben egy szőke hajú srác ült. Ha jól láttam valamit töltött magának egy pohárba. Lehet whiskey-t töltött magának,mert általában az van szép üvegben,de lehetett más is. A whiskey-n kívül mint ha azt is láttam volna,hogy meggyújtott volna valamit talán egy szivart vagy egy cigarettát.
A csónakban megpillantottam egy horgászbotot,így arra a döntésre jutottam,hogy kicsit segítek arra terelni neki egy pár halat. Ha itt a halak rendesen harapnának akkor hagynám,de már többször kilátogattam ide és eddig senki sem tudott nagyon halakat fogni,így hát úgy döntöttem neki segíteni fogok.
-Na halacskák ti most szépen ússzatok oda a csónakhoz! - beszéltem magamban,mert megláttam egy-két halat a lábam körül úszkálni,így egyesével oda irányítottam őket a csónak közelébe. Nem került nagy erőfeszítésbe,mert számtalanszor gyakoroltam állatokon meg nekik alapból nem olyan fejlett az agyuk mint egy embernek,szóval őket a legkönnyebb vezérelni. Amit sikerült 10-15-öt a horgász felé invitálnom egy széles mosoly jelent meg az arcomon és el is nevettem magam. Szeretek az embereknek örömöt vagy meglepetést okozni,mert én imádom amikor valaki mosolyog,nevet az olyan felemelő érzés. Egy művésznek meg persze,hogy felemelő ha tetszenek az embereknek a képei. Annál nincs jobb érzés.

Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Jürgen&Zoey   Jürgen&Zoey Icon_minitimeSzer. 23 Júl. - 21:51

Jürgen hosszú léptekkel tartott a tó partja felé. A domboldalon ereszkedve megemelte a kezében tartott dolgokat - ládát, hátizsákot - hogy ne súrolják a füvet, és gondosan a lába elé nézett, a vízhez érve viszont már sietősen a csónakhoz ment. Éppen elege volt az emberekből, a zsibongásból, és arra vágyott, hogy végre a csónakban lehessen, beevezhessen a tő közepére, és ellehessen a gondolataival. Egy horgászbot, háló, csali és egyéb felszerelés, egy üveg whiskey, egy .38-as pisztoly, egy könyv és egy doboz szivar volt nála. Alig várta, hogy a csónakban horgászhasson, és eldönthesse, vissza akar-e menni, vagy egyszerűen kievez a túlpartig, nekivág az erdőnek és Alaszka vagy Dél-Amerika felé veszi az irányt.
Persze, erre nem volt sok esély, de eljátszani a gondolattal, hogy komolyan tervezgeti, már nagyszerű volt. A fű könnyen hajlott az esti szellőben, az árvalányhaj szőke tincsei lágyan hullámzottak, a hanga zöld fürtjei pedig kegyesen bólogattak hozzá, üdvözölve az estét. A rekkenő meleg múlóban volt, a tenger felől a hideg front felhőket kergetett maga előtt az égen, amik ijedt bárányokként futottak a pirosló horizont felé. Az erdő fái a hegyoldalban összeölelkezve, bólogatva szőtték a sötétséget és az egyik szélső tölgy lombjai között károgva megszólalt egy varjú.
- Ha nem hagyod abbba, megsütlek. Kevesebb túlélési esélyed van, mint a halaknak - mondta Jürgen, fenyegetően a madárra emelve az ujját. A varjú méltóságteljesen, felsőbbrendűsége tudatában kárrogott vissza.
Akármilyen furcsa is volt, Jürgen svéd léte ellenére sosem tanult meg horgászni. Szüleit korán elvesztette, ám előtte sem tanították meg soha. A Stark család háza egy tengerparti réten állt, egy északi város külvárosában, és ő kisfiúként hallal mégis csak a szupermarketben találkozott. Ha a vikingek ezt látnák.

Jürgen ötlete a horgászatra az volt, hogy felrak a bot végére egy madzagot, amire egy horgot rak és arra valami húst. A halak között mindenféle növényevők és egyéb futottak még lények is lehetnek, de legalább pár húsevőnek minden feltételezés szerint kellett akadnia. A húsevők meg húst esznek, így elméletileg a dolognak működnie kell. Ha nem működik, Jürgen bármikor elővehette a .38-ast és addig lőhetett a vízbe, amíg valami meg nem halt. Ha pedig meghalt, meg lehet enni, és az élet körforgása végül érvényesül.
Jürgen beszállt a csónakba és hosszú húzásokkal elindult a tó közepe felé. Annyira lassított le, hogy meggyújtson egy szivart és megbontsa a bourbon-t, töltsön jégre, majd letegye a whiskey-t a másik padra és tovább evezzen. A tó közepén pedig megállt, újra kortyolt az italból, ízlelte a finom szivart és nekikezdett a horgászós terv megvalósításának.
Vissza az elejére Go down

Zoey Cabral
mutant and proud

Zoey Cabral
Diák
power to the future
Play By : Saoirse Ronan
Hozzászólások száma : 93
Kor : 56



TémanyitásTárgy: Jürgen&Zoey   Jürgen&Zoey Icon_minitimeSzer. 23 Júl. - 14:54


Jürgen & Zoey

Csend és magány volt,míg egy varjú meg nem zavarta a többi madár csicsergését. A füvön ültem és a füzetem a lábaimon volt s közben rajzoltam a tájat ami elém tárult,de ez a hülye varjú mindent elrontott.
- Menj innen! - szóltam idegesen,de sajnos ez sem hatott szerencsétlen állatra,így torkom szakadtából kiabáltam és közben az erőmmel elrepítettem onnan:-Tűnj már innen!
Már egészen gyerekkorom óta utálom a varjakat,mert 14 éves korom körül oda költöztek a környékünkre és reggeltől estig ott károgtak ami este nagyon ijesztő volt. Éjjel pedig a kicsik nyivákoltak. Lehet aki a környéken járt meghallotta a hangom és kicsit elmebajosnak nézett,de nem érdekel. A varjak már nagyon az agyamra mentek.
Azután a kis kaland után nyugodtan tudtam folytatni a Breakstone-tó és környéke rajzolását. Nagyon ideális volt a lefirkantásához,mert a napfény tökéletesen sütötte körbe a tájat. A tó körül rengeteg zöld és kicsit sárgás levelű fa volt található s amikor a vízben látszott a tükörképük az még szebb volt. Bármikor letudtam volna rajzolni,de abban a percben úgy éreztem akkor volt a legtökéletesebb.
Miután a varjú koma elhúzott a madarak még szebben csicseregtek,mint azelőtt. A varjú hangja egyébként horror filmekbe is elmenne. Nem vagyok állatkínzó,de a varjak sajnos védett állatok. Szívesen megcsinálnám egy állatvédelmissel,hogy oda rakok az ablaka alá egy sereg varjút és majd ott kárognak kora reggeltől estig. Nem tudom mit szólna hozzá,sőt a varjak kártevők is,mert a szőlőből is ki kell őket űzni. Ezt onnan tudom,hogy egy könyvben olvastam,ami még jobban növelte az utálatomat irántuk.
A rajzolás nagyon könnyen ment. Már egészen kiskorom óta rajzolok,festek szóval már könnyen megy. Hoztam magammal egy kis festéket is amivel ki is festettem a rajzom és még jobban mutatott. Mivel végeztem oda sétáltam egy padhoz és leültem a képemet addig meg magam mellé raktam és hagytam száradni. Addig a tájat frkésztem és hagytam,hogy a nap kicsit süsse az arcom. Rám fért egy kis napozás meg egy kis D-vitamin is.

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Jürgen&Zoey   Jürgen&Zoey Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Jürgen&Zoey
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Amber és Jürgen
» Océane és Jürgen
» Jürgen Stark
» Lakeside Field Club
» Zoey és Jake

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: X-Birtok :: Udvar és kinti területek :: Breakstone-tó-