we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Delfinlány & Idegen & Tancsinéni Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Delfinlány & Idegen & Tancsinéni Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Delfinlány & Idegen & Tancsinéni Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Delfinlány & Idegen & Tancsinéni Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Delfinlány & Idegen & Tancsinéni Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Delfinlány & Idegen & Tancsinéni Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Delfinlány & Idegen & Tancsinéni Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Delfinlány & Idegen & Tancsinéni Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Delfinlány & Idegen & Tancsinéni Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Delfinlány & Idegen & Tancsinéni

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Delfinlány & Idegen & Tancsinéni   Delfinlány & Idegen & Tancsinéni Icon_minitimeKedd 12 Aug. - 14:51

A Nap szép lassan kúszott fel az égre, Rózsaszínesre váltott a fekete égbolt. A fáradtság már mardosott, de kitartottam. Ha én nem tartok ki, akkor ki más teszi meg helyettem? Jürgen továbbra is eszméletlen volt, emiatt aggódtam a legjobban, nem ismerem csupán pár órája mégis nagyon aggódok. Szörnyen fest, nem csak a testén lévő hegek és golyók ütötte sebek miatt, hanem ahogy aludt, túlságosan is elgyötört volt az ábrázata. Magamban többször is kértem, hogy tartson még ki, hogy már nincs sok, de mindig csak egyre hosszabb lett az út és az idő rohanvást szaladt előre. A birtok messze volt még és nekünk kevés volt az időnk. Szeretem a képességem és eddig úgy voltam vele, hogy semmiért nem cserélném el, de most megtenném, hogy meggyógyíthassam. Annak is örülnék, ha teleportálni tudnék, semmi perc alatt odaérnék a birtokra és Jürgen hamar felépülhetne..
Ehhez hasonló gondolatok aggasztottak miközben vezettem. Egy pillanatra talán, nem is többre, de elkalandozott a figyelmem az útról és nem vettem észre a szembe haladó kamiont, egy hajszálon múlt, hogy nem rohantam bele. A szívem vadul kalapált és kivert a víz, majdnem darabokra törtem a Volvo-t és magunkat is. Örültem, hogy ezt Jürgen nem látta. Ezek után tutira nem hagyott volna vezetni...milyen jó lenne, ha felébredne, még ha letolna a béna vezetési stílusom miatt is jó lenne, legalább tudnám, hogy rendbe fog jönni. Még mindig elborzadva gondoltam vissza arra mikor olyan hirtelen ájult el, akkor azt hittem meghalt. Talán ezért is nézek felé többször is, mert félek, hogy ez bekövetkezik.

Újabb egy óra vezetés után megcsillant a birtok kapuja a feljövő Nap fényében. Mosoly ült az arcomra és gázt adtam. Behajtottam a kapun majd leállítottam a motort, hátra hajtottam a fejem és nagyot sóhajtottam. Egy percnyi néma csend után fogtam és óvatosan dőltöttem vissza az ülésére Jürgen-t majd kiszálltam a Volvo-ból. Körülnéztem, de nem láttam senkit aki segíthetett volna. Féltem magára hagyni Idegen-t mégis elszaladtam a kastélyhoz. Beérve az épületbe megpillantottam Camille-t. Ő az egyik legszimpatikusabb tanár a suliban, legalábbis a számomra, így nagyon örültem, hogy ráakadtam. Igaz, hogy nem a professzor, de bizonyára Ő is tud segíteni.
-Tanárnő!! - Kiabáltam bele a kastény csendjébe. - Kérem jöjjön velem, van egy sérült férfi odakint, segítségre szorul. - Hadartam el a lényeget és reméltem nem kérdez vissza hanem azonnal velem jön, az időnk fogyóban volt.
Vissza az elejére Go down
 
Delfinlány & Idegen & Tancsinéni
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Arlington Park, Chicago
» Moira & Raven - Ismerős idegen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: X-Birtok :: Udvar és kinti területek :: Elülsõ udvar (kelet)-