we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Balanced Rock - Page 3 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Balanced Rock - Page 3 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Balanced Rock - Page 3 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Balanced Rock - Page 3 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Balanced Rock - Page 3 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Balanced Rock - Page 3 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Balanced Rock - Page 3 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Balanced Rock - Page 3 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Balanced Rock - Page 3 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 30 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Balanced Rock

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Balanced Rock   Balanced Rock - Page 3 Icon_minitimeSzomb. 7 Szept. - 20:53

First topic message reminder :

A város határában fellelhető határkő, mely jellegzetes elhelyezkedése és kiemelkedő méretei miatt kiemelt látványosság. A környező erdőkön keresztül vezető túraútvonal egyik pontja, amit gyakorta néznek meg az erre látogatók. A kő kb. 60 tonnát nyom, és a legenda szerint egy kelta "építmény", melynek a holtakra való emlékezés volt a fő célja. Ebből természetesen nem tudni, hogy mennyi igaz, de épp e miatt elég gyakori, hogy a követ gyertyák és megemlékezők veszi körbe, akik úgy érzik, hogy nem tudtak igazán elbúcsúzni szeretteiktől. Mondhatnánk babonások előnyben!

Balanced Rock - Page 3 Balanced_rock
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Joanne Shadows
mutant and proud

Joanne Shadows
Diák
power to the future
Play By : Claire Holt
Hozzászólások száma : 115
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Balanced Rock   Balanced Rock - Page 3 Icon_minitimeHétf. 31 Márc. - 7:39

Na jó tényleg, most muszáj egy kicsit felnevetnem a srác következő mondatán. Barnákra? Nem is akartam felszedni. Legalábbis még nem volt tervbe véve, hiszen jobban lekötött az, hogy hogyan is tűnt fel a semmiből, mint az, hogy jobban megfigyeljem az arcát. Persze amit láttam belőle az tetszik, sőt tényleg nem rossz pasi, de azért ehhez is egó kell.
- Ugyan, előítéletes vagy a szőkékkel szemben? - Kérdezem komolyabbra vált arccal, persze, lehet, hogy így van, nem tudom, nem is érdekel, nem pasizni jöttem. Azt hiszem. Legalábbis most egy kicsit egyedül akartam lenni, ami sikerült, majd aztán társaságom lett, és most itt folytatjuk a cseppet sem értelmes beszélgetésünket, ami szerinte nem is úgy volt, de mindegy. Őszintén teszek rá. Nem is érdekel már mi is ő, vagy mit tud, és hajlandó vagyok ejteni a témát, amit kicsit sem úgy adok a tudtára, ahogy azt szeretném, de mindegy.
- Hé... -Szólalok fel, ahogy a cigit eltünteti a kezemből, és egy kis időre behunyom a szemem, ahogy a szél az arcomhoz ér, majd ismét rápillantok jeges kék tekintetemmel, de egy szó nélkül veszek elő egy újabb cigarettát, hiszen a másikba még bele sem szívtam szinte, és a semmivé változtatta. A mosolyom, ami az előbb megjelent az arcomon, egy pillanatra az arcomra fagy, ahogy ismét megszólal. Ilyen könnyen rá tudok venni valakit, valamire? Gyanús nekem, és hátrálok két lépést.
- Várj! Az előbb még nem láttam semmit, most pedig mit akarsz? Mire a zacskó? - Értetlenkedem, és inkább még egy lépést téve hátrébb szívok a cigimből. Megérzem a hűvös követ a hátam mögött, és valamiért hezitálok, és egy kicsit bizalmatlan is vagyok. Egy pasas, akinek csak a nevét tudom, mást nem tudok róla, ennél több kéne. Bár ha meg tudom érinteni, hogy kitöröljem a rólam szóló emlékeit, lehet, hogy bele kéne mennem. De mégis van egy olyan érzésem, hogy nem fog ez olyan könnyen menni...
Vissza az elejére Go down

Gabriel Hannon
mutant and proud

Gabriel Hannon
X-men
be brave, we're a team
Play By : Luke Mitchell
Hozzászólások száma : 491
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Balanced Rock   Balanced Rock - Page 3 Icon_minitimeVas. 30 Márc. - 19:08

Megvonom a vállam. Ezek szerint ez nem jött be, és amikor közeledni kezd hozzám...ajjajj, nem vagyok szende szűz, de ez a vadmacskás nézés azért még engem is arra késztet, hogy nyeljek egyet.
-Hát, tudod, inkább a barnákra bukom, de amúgy határozottan.
Egyre furább ez a csaj, viszont most már kezdek én is kíváncsi lenni. Nem tudom miért, de ahogy a nevét hallom, azonnal rávágom, hogy Gabriel, amivel gondolom újabb lépéssel kerültem közelebb az inkognitó megőrzésében legrosszabbak közötti bajnokság trófeájának megnyeréséhez, de annyi baj legyen. Nem olyan ritka keresztnév ez, lehet belőle vagy 3 a szülővárosomban...
-Ennél is furább? - Kérdem, oldalra döntött fejjel.
-Furcsa kérés...de tudod mit? most az egyszer.
Kinyújtom a kezem az arca felé, de nem őt érintem meg, hanem a cigijét, azt is csupán két ujjal. Ezzel a trükkel ritkán szoktam élni, és akkor sem mindig szándékosan, igaz mostanában ez nem jellemző. A lényeg, hogy ha nem túl nehéz egy tárgy, és megérintem...
-Abraka dabra - mondom, miután valósággal köddé válik a cigi a kezében, és helyette csak egy nagyon apró szellőcske csiklandozza a lány kezét egyetlen pillanatra. Mint mondtam, ritkán élek ezzel a trükkel, leginkább azért, mert halvány fogalmam sincs, hova a jó francba tűnnek ilyenkor a dolgok.
-Kitalálom, még mindig nem hiszed el, hogy bűvész vagyok - mondom, fáradtan sóhajtva - tudod mit? Ha megígéred, hogy nem sikoltasz, adok egy hihetőbb választ, rendben? Ó...és azt a zacskód ne rakd el mélyre...
Vissza az elejére Go down

Joanne Shadows
mutant and proud

Joanne Shadows
Diák
power to the future
Play By : Claire Holt
Hozzászólások száma : 115
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Balanced Rock   Balanced Rock - Page 3 Icon_minitimeVas. 30 Márc. - 18:35

Egy pillanatra úgy érzem nevetni akarok, mégsem teszem, csak lehajtom a fejem. Fura dolog, hogy egy pasassal társalgok, aki a semmiből tűnt elő, és próbálja beadni, hogy semmit sem láttam, de akkor sem fogom feladni, amíg ki nem derítem, mi is ez a fickó. Az biztos, hogy nem bűvész, mert azok a trükkök csak hazugságok, ügyes kis csalások, amikkel be tudják csapni az embereket, akik éhesek egy kis varázslatra. Persze mindenki tudja, hogy nem létezik. Talán csak a gyerekek hisznek benne igazán. De majd egyszer rájönnek, hogy felesleges. Addig meg élik a mesék világát. Kicsit irigylem is őket, mert nekem sajnos hamar fel kellett nőnöm. Boldog családom volt, de hamar a semmivé foszlott, így mind a mai napig azon jár az agyam, hogy ez a képesség csak egy rohadt nagy átok.
A velem szemben álló férfinak fogalma sincs arról, milyen csodálatos képessége van, ami segít neki eljutni A pontból a B pontba.
- Dögösnek tartasz? Köszi, de kíváncsi is vagyok, de ha te így akarsz játszani, legyen - Sétálok közelebb hozzá, miközben egy gunyoros mosoly jelenik meg az arcomon. Egyszerűen csak megérinthetném, és eltüntethetném magam a fejéből. Olyan könnyű lenne. Túlságosan is. Hacsak nem csinálja meg velem is azt az eltüntető trükköcskéjét, mert ha meg tudott jelenni, akkor el is tud tűnni. Minden bizonnyal.
- Amúgy Joanne vagyok... - Vonom meg a vállam, majd visszacsomagolom a hamburgerem. Elment az étvágyam. Valamiért elég volt. Pedig majd kilyukadt a gyomrom az éhségtől. Talán ahogy a srác tömi magát, nem tudom. Csak előveszem a dobozos kólámat, kibontom, és a cigimet keresem.
- Figyelj, láttam, amit láttam, de tudod mit? Ettől még nem vagyok bolond, hiába is akarod ezt elhitetni velem... Nem lehetnél ennél is furább? Mindegy, akkor tartsd meg magadnak - Gyújtok rá unottan, majd kifújom a füstöt úgy, hogy még véletlenül se az étkező pasi felé menjen a füstje.
Vissza az elejére Go down

Gabriel Hannon
mutant and proud

Gabriel Hannon
X-men
be brave, we're a team
Play By : Luke Mitchell
Hozzászólások száma : 491
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Balanced Rock   Balanced Rock - Page 3 Icon_minitimeVas. 30 Márc. - 17:56

-Neeeem, a paranoia nem rossz, az őrültség rosszabb - mondom incselkedve, aztán a tarkómat vakargatva döntöm előre a fejem, és próbálom leolvasni a cipőm orráról, hogy mégis mit kéne mondanom neki, hogy ejtsük végre ezt a témát. Végül is, mi a legrosszabb ami történhet, ha haza viszem, és Charles törli az emlékeit egy lánynak...már megint? És miért mindig csajok előtt bukom le?
-Nos...ne vedd rossz néven, tényleg, de nem ismerlek, ráadásul a filmekben is minden olyan dögös szőke ezt mondja, akiben hiba volt megbízni.
Zavarba hozás a taktikám tehát, ezennel eldöntve.
-Ami pedig a csodabogarat illeti, nem is tudod mennyire.
A sejtelmes kijelentés után rákacsintok. Értse, ahogy akarja. A hamburgere mondjuk nagyon finom az tuti. Valójában...akár meg is mutathatnám neki, de genyóság lenne ilyen röviddel az után, hogy evett szegény. Egyébként is, valami olyan fura benne..lehet, hogy azért érdeklődik a szokásos nyúlcipő, gázspray kombó helyett, mert ő is...?
-Ugyan már, ha én lennék az, aki üldözni akar akkor...nos, akkor elértem a célom nem igaz?
~Szép volt Gabe...legközelebb inkább nyomd magad arcon azzal a flakonnal, hogy időt spóroljunk.~
-Úgy értem, nézd el nekem, ha kicsit fura vagyok, de nem szoktam olyan lányokkal társalogni, akik állítják, hogy a semmiből bukkantam fel. Más kérdés, hogy nem ez a legfurább csevegésem eddig a héten, de na...az élet fura.
Vissza az elejére Go down

Joanne Shadows
mutant and proud

Joanne Shadows
Diák
power to the future
Play By : Claire Holt
Hozzászólások száma : 115
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Balanced Rock   Balanced Rock - Page 3 Icon_minitimeVas. 30 Márc. - 12:41


Gabriel & Joanne
I just wanta little time alone

- Mókus? Jézusom, és még azt hittem, hogy a paranoia rossz... - Jegyzem meg félvállról, egy halvány mosoly kíséretében, miközben azt várom, hogy mikor avat be a titkába. Vajon ő is olyan különc, mint én? Csak neki más ereje van? Egyáltalán létezik ilyen? Biztos, hogy létezik, hiszen az orrom előtt tűnt fel a semmiből ez a fickó. Bár ahogy látom nagyon őrizgeti a titkát, ami nem érdekel, mert ki akarom szedni belőle, mi is ő. Vagy ki ő. Nem tudom miért, de most a kíváncsiságom mellé egy kis különös érzés is társult, nem létezik, hogy én reménykedhessek. Remélni? Ugyan mégis miben? Hogy több olyan van mint én? Vagy egy átkozott eldugott kis kastélyban laknak, ahol védve vannak? Max a mesékben, de sajnos az az igazság, hogy az ilyen különcöknek vigyáznia kell, és nem lehet ilyen felelőtlen senki. Ez a fura fazon mégis az.
- Na ne kertelj kérlek. Ugyan kinek árulnám el? Egyedül élek, és most költöztem ide, szóval ki vele, te is ilyen különc csodabogár vagy? - Kérdezek rá őszintén, bár lehet, hogy elüldözöm, nem is érdekel. Ha nem akarja elmondani, az sem érdekel, csak tudni akarom mi ő. Talán ha megérinteném, láthatnék valami emléket, amiben benne van. Vagy amiből tudok olvasni, hogy mi ő valójában, hogy honnan jött. Lehet, hogy egy szökött kísérleti nyúl...
A gondolat is mosolyt csal az arcomra, majd egy pillanatig nézem, ahogy enni kezd, és én is eszek a saját kihűlt hamburgeremből.a - Hogy miért hiszem? Aztán miért pont neked mondanám el, mikor e is titkolózol? - Kérdezem és jogosnak érzem a kérdést. A nevét sem tudom, és azt sem, hogy bántani akar, vagy sem, csak azt, hogy ideteleportált. Persze ha bántani akar, akkor kitörlöm magam a fejéből, és akkor már mehetek utamra, és tuti nem fogja visszahozni az emlékeit semmi...
   

   
words nope igyekszem jobbakat Embarassed ©
Vissza az elejére Go down

Gabriel Hannon
mutant and proud

Gabriel Hannon
X-men
be brave, we're a team
Play By : Luke Mitchell
Hozzászólások száma : 491
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Balanced Rock   Balanced Rock - Page 3 Icon_minitimeVas. 23 Márc. - 14:46

-Na ne mond, tényleg? - Kérdem picit gúnyosan, de azért nem sértőn. Ha normális ember lennék, én sem bíznék meg valakiben, aki fényes nappal jön elő a semmiből, és akár csak megfordul a fejében, hogy angyalnak nevezze magát. Nem vagyok az apám...
-Tudod, nem lennék meglepve, ha valaki tényleg követne, de ne aggódj, nem én vagyok az - kacsintok rá, aztán körülnézek - és hacsak nem attól a mókustól tartasz, nincs miért aggódnod, leráztad az üldöződet.
~Mondjuk, még a szeme sem áll jól annak a rágcsálónak. Ha dió lennék, tuti zöldre festeném magam, hogy ne találjon meg.~
Sajnos nem akar leszállni a témáról, én pedig tényleg nem tudom, mivel terelhetném el a figyelmét róla. Zavarba hozni kézenfekvő lenne, de akkor bűntudatom lenne, bármilyen hülyeség is...
-Hogy hogyan csináltam? Nos, nem könnyű, kell hozzá egy tükör, egy fésű, és persze egy zsebrádió. Sajnos az enyémben pont kimerült az elem, úgyhogy nem tudom megmutatni még egyszer, de amúgy pár év gyakorlással megpróbálhatja bárki. Nincs benne semmi...semmi esély nincs rá, hogy ezt elhidd, igaz?
Azt inkább nem jegyzem meg, hogy érdekes azzal bizonygatni a megbízhatóságát, hogy nincsenek barátai, ez a kijelentés elég szomorúnak tűnik amúgy is. Aztán közelebb lépek, elveszem a hamburgert.
-Igen, kamu volt - mondom sóhajtva, aztán kibontom, és nagyot harapok belőle.
-Kicsit sem vagyok éhes... - folytatom, teli szájjal - na jó. talán egy picit... de csak ki...basszus, de kicsik ezek az adagok...Szóval...khmmm...miért is hiszed, hogy üldöz téged valaki? Egész rendes lánynak tűnsz, nem értem miért akarna ártani neked valaki...
Vissza az elejére Go down

Joanne Shadows
mutant and proud

Joanne Shadows
Diák
power to the future
Play By : Claire Holt
Hozzászólások száma : 115
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Balanced Rock   Balanced Rock - Page 3 Icon_minitimeVas. 23 Márc. - 12:30


Gabriel & Joanne
I just wanta little time alone

Jobban végig mérem magamnak ezt a fickót, és az igazság az, hogy nem rossz. A gondolat egy nagyon halvány mosolyt csal az arcomra, majd a szemeibe nézek, és csak hallgatom, amit mond, egy pillanatra megijedtem, majd ahogy tovább mondja a magáét, valamiért hangos nevetésben török ki, ezzel porig alázva azt az illúziót, hogy normális vagyok. Vagy azt már régen porrá zúztam, mikor ok nélkül megvádoltam valamivel, amihez köze sincs.
-Bocsi, paranoiás vagyok egy kicsit.. Szentül meg vagyok győződve arról, hogy valaki követ - Szólalok meg egy kicsit ironikus hangon, mikor abbahagyom a nevetést. Ezzel lehet, hogy leírom magam, de kit érdekel? Fogadni mernék rá, hogy többé úgysem találkozunk, mert túl jó pasi ahhoz, hogy csak úgy bárhol megtalálhassa az ember lánya. Nem mellesleg még mindig nem bízhatok emberekben, bár az előbbi mutatványa cseppet sem emberi. Valahogy más, mint a többi. - Mi volt ez a cucc? Hogy csinálod? Nagyon durva... - Ámuldozok, és nem csodálom, ha nem tud kiigazodni rajtam. Elvégre azt hiheti, hogy normális ember vagyok, holott közel sem. Az erőm túlságosan is messzire repít a közönséges ember fogalmától, de lehetséges, hogy ez a srác is az? Valami különleges képességgel megáldott valaki? Hiszen csak úgy előtűnt a semmiből, amivel felkeltette az érdeklődésem. Nagyon is.
- Nyugi, tudok titkot tartani, ráadásul nincsenek barátaim. Túl jó voltam nekik - Mosolyodom el, majd kutatni kezdek a táskámban, ahol még lapul pár hamburger, és az egyiket átnyújtom. - Tessék. Azt mondtad, éhes vagy, vagy kamu volt? - Kérdezem mélyen a szemébe nézve, de azt hiszem, még be sem mutatkoztam. Nem baj, egyelőre nem is fogok, csak ha nagyon érdekli a nevem...
   

   
words nope igyekszem jobbakat Embarassed ©
Vissza az elejére Go down

Gabriel Hannon
mutant and proud

Gabriel Hannon
X-men
be brave, we're a team
Play By : Luke Mitchell
Hozzászólások száma : 491
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Balanced Rock   Balanced Rock - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 20 Márc. - 15:54

A kérdésen, hogy mi vagyok én kicsit megütközöm, úgy értem, nem szoktak ilyesmit kérdezni, így nem tudom...vajon elhinné, ha azt mondanám, hogy angyal? A vámpír aztán lehet menőbb lenne egy korabeli lánynak, de ebben a verőfényes napsütésben elég nehéz lenne kimagyarázni, hogy miért nem kapok lángra. Mondjuk, szárnyaim sincsenek.
-Én...
Aztán nem igazán van időm válaszolni, mert megjön a folytatás is. Eleinte még segítőkész is a lány, amikor közli, hogy a bűvész út nem járható, na de ami utána jön.
-...he...?
Nem szoktam hozzá, hogy a természet törvényeinek áthágása után én legyek az, aki értetlenül pislog arra, aki látta ezt, de ezek szerint mindent el kell kezdeni valahol. Hogy kinek dolgozom?
-Úgy érted a kajáldának, ahonnan fizetés nélkül léptél le? - Kérdem komolytalanul, anélkül, hogy a leghalványabb fogalmam lenne róla, ez mennyire nem volt jó vicc.
-Mert, ha igen, nagy bajban vagy, farkas éhes vagyok, és lopott hamburgerben fizetnek...na jó, elég ebből, mi van??? Tudom, hogy nem tűnök valami megbízható palinak, de esküszöm, most látlak először, és nem mániám szőkéket üldözni, úgyhogy ne aggódj, nem akarlak bántani, csak épp véletlenül pont ide...kerültem...valahogy...mondtam már, hogy fura ez a hely? Sok érdekességet mesélnek róla a helyiek...
~Ó basszus...mibe, hogy megint az lesz a vége, hogy be kell mutatnom Charles-nak, aki törli a lány emlékeit a mai napról. Ez már kezd kínos lenni...~
Vissza az elejére Go down

Joanne Shadows
mutant and proud

Joanne Shadows
Diák
power to the future
Play By : Claire Holt
Hozzászólások száma : 115
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Balanced Rock   Balanced Rock - Page 3 Icon_minitimeSzer. 19 Márc. - 18:59


Gabriel & Joanne
I just wanta little time alone

Már éppen, hogy belemerültem a főhősnő lelki vívódásába, ahogy azt próbálja kieszközölni, hogyan is szökjön el az igaz szerelmével az elől a férfitől, akit a férjének jelöltek. aki akár az apja is lehetne, de nem szereti. Sőt undorodik tőle. Valahogy vonzottak ezek a szerelmi háromszöges történetek, ahogy a hercegnek titulált férfi elnyeri a nőt, a gonosz másik meg eltűnik a képből. Amolyan álomvilág, amit szívesen elviselnék magam körül. De sosem lesz olyan szerencsém, hogy ezt megtapasztalhassam. Főleg ameddig menekülnöm kell az elől a vadállat elől, aki meg akar ölni. Minden bizonnyal, hiszen kés van nála és fegyver. Nem úsznám meg egyhamar, és nem vagyok még olyan ügyes, hogy a közelébe férkőzzek a majdnem két méter magas, nálam háromszor erősebb fickónak, hogy végre elfeledtessem magam vele. Addig marad a menekülés. És a nomád életmód, amiben nem engedhetek közel magamhoz senkit. Ha engem megölne, akkor azokkal mit tenne, akik közel kerülnének hozzám? Most végre napok óta semmi hír róla, talán okosabb lettem, és félre tudtam irányítani őt. Hinnem kell ebben, hogy nem találhat meg. Már esélyem nincsen.
Addig pedig maradnak a felszínes kapcsolatok, az emlékek módosítása, minden nyomot el kell magamról tüntetnem. Ki kellene magam törölni az egész rendszerből is, de az már kicsit nehezebb feladat. Felkutatni mindent és mindenkit... Szél cibálja meg a hajamat egyik pillanatról a másikra, majd valami alak tűnik fel, én pedig ijedtemben felsikkantok.
- Hű, Jézusom, mi vagy te? - Próbálnék hátrálni, de nem megy. A szikla pontosan a hátam mögött feszül nekem. Bizalmatlanság keveredik az ijedtséggel és próbálom megemészteni az előbb látottakat. - Bűvésztrükk? Ja persze... Neki dolgozol? - Pattanok fel hirtelen a jeges rémület vesz körül, ha csak belegondolok abba, hogy milyen is az az idióta, aki üldöz.
   

   
words nope igyekszem jobbakat Embarassed ©
Vissza az elejére Go down

Gabriel Hannon
mutant and proud

Gabriel Hannon
X-men
be brave, we're a team
Play By : Luke Mitchell
Hozzászólások száma : 491
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Balanced Rock   Balanced Rock - Page 3 Icon_minitimeSzer. 19 Márc. - 18:10

Ahogy egyre bátrabban vágok neki az ismeretlennek, úgy érzem egyre inkább úgy, hogy bizonyos helyek vonzanak engem, amikor fejest ugrom a groteszk semmibe, hogy aztán valami ismeretlen helyen bukkanjak fel. Mintha nem is egy életnagyságú földgömböt pörgetnék, és oda kerülnék, ahol megáll az ujjam, hanem én lennék a golyó, ami egy rulettasztalon gurul, amíg meg nem találja a helyét. Az egyik ilyen hely a környéken ez a furcsa mini Stonehenge, vagy mi. Egyszer utána kéne néznem, hogy mi is ez pontosan, egyenlőre viszont csak azt tudom, hogy pár bazi nagy kő egymásra rakva, látszólag csak a hecc kedvéért. Nagyon erős lehetett aki csinálta...még az is lehet, hogy valami távoli felmenőm, és ezért jutok mindig ide, ha a környékre ugrom. Na ja, egészen pofás magyarázat lenne, ha hinnék az ilyesmiben.
Minden esetre érkezésem egy elég erőteljes szélhullám jelzi, ami izgatott kiskölyökként fújja el a csonkig égett gyertyák elhalványuló lángjait a kő körül, de aztán ahogy jött, úgy el is tűnik, és minden visszaáll a rendes kerékvágásba. Az egyetlen természeti csapásra emlékeztető hang a gyomrom korgása csupán. Lehet nem ártott volna elugrani enni egyet még New York-ban. Ciki vagy sem, mindössze ekkor veszem észre az igencsak feltűnő szőke lányt, aki természetesen láthatott mindent, amit nem szabadott volna.
-Ó, hogy az a...
Aztán gyorsan megköszörülöm a torkom, és fejem lehajtva pukedlizek a nő előtt.
-Akarom mondani, ha tettszett ez a bűvésztrükk, a Globe színházban láthat többet is, minden péntek este. Most viszont, ha megbocsát, mennem kéne, mert a feltűnés már megy, de az eltűnés még nem az igazi...
Vissza az elejére Go down

Joanne Shadows
mutant and proud

Joanne Shadows
Diák
power to the future
Play By : Claire Holt
Hozzászólások száma : 115
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Balanced Rock   Balanced Rock - Page 3 Icon_minitimeSzer. 19 Márc. - 7:23


Gabriel & Joanne
I just wanta little time alone

Végre egyedül. Vagyis eddig is úgy voltam, mégis a sok ember, aki körülvett, irritált. Zavaró volt az a boldogság, ami őket körüllengte, és ha tudtam volna, keserű emlékeket ültettem volna mind agyába. Kegyetlen dolog tőlem, de megint új helyen vagyok, ahol senkit nem ismerek, vagyis de, ismerek, csak még nem volt merszem bekopogni. Mi van, ha nem is emlékszik rám? Ráadásul nem tud megvédeni attól az idiótától, aki elől lassan öt éve menekülök. Félek, hogy bántaná, amit nem akarok. Rettegek a tudattól, hogy esetleg miattam esne bántódása. Nem készültem fel még rá. Habár itt egy jó darabig nem akad a nyomomba, megnéztem, nem követ, és semmi olyan titkos cucc sincs rajtam, amivel követni tudna. Nagyot sóhajtok, ahogy a hátam mögé pillantva az utca tök üres, így a hamburgerest veszem célba az utcasarkon. Egyszer már rám férne egy normális étel valami lakásban, vagy nem tudom, csak nem ez a gyorskaja. Szinte mindig ezt eszem, mert a kis árusfiúk hamar felfigyelnek rám. Élvezem a figyelmet, és az érintés így már nem is olyan nehéz, ha elejtek egy két szót nekik, amivel elterelem a figyelmét. Most sincs ez másképp, a férfi olvadozik, ahogy a cseppet sem szimmetrikus testét és kopaszodó fejét dicsérem, miközben a táskámba mélyesztem azokat a szépen megtömött hambikat, mellé pár dobozos üdítő. Még egy utolsó pillantást vetek rá, és az emlékei rólam szerte foszlanak, én pedig elillanok, mielőtt még feleszmélne. Kegyetlen dolog ez, de aki lusta dolgozni, mint én, ilyen dolgokhoz kell folyamodjak, ha élni akarok. Elég pitiáner dolog, de még nem kaptak el érte, és ahogy eltávolodtam az árustól, lépteimet lelassítom. Most nem magassarkú van rajtam, csak egy egyszerű fehér cipő, egy farmer, és egy fekete ing. A táskám mélyén mégis ott lapul a pulóverem, amit ha kell, elő tudok venni.
Valami külvárosi részen lehetek, és egy csodálatos nagy szikla pihen kis sziklákon, nem tudom, mi értelme van, egy pillanatra elhúzom a számat, majd mögé megyek, hogy le tudjak ülni a fűbe. Előhalászom a kajámat, majd egy pillanatra a szavam is elakad. Mintha ismerős lépteket hallanék.
- Van ott valaki? - Kérdezem félve, de válasz semmi. csak a paranoiám, semmi több. Sóhajtok, majd kibontom a kólát, belekortyolok, és enni kezdek. Az éhség már szét mardosta a bensőmet. Mikor végeztem a felével, egy könyvet halászok elő, valami szerelmes regényecske, nem nagyon hiszek a szerelemben, mégis reménykedem, hogy egyszer a nagy ő csak úgy elém pottyan, és boldogan élünk, míg meg nem halunk. Megcsóválom a fejem, majd megkeresem az utolsó oldalt, és belemerülök a könyvembe.
   

   
413 nope igyekszem jobbakat Embarassed ©
Vissza az elejére Go down

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: Balanced Rock   Balanced Rock - Page 3 Icon_minitimeKedd 21 Jan. - 17:52

Szabad helyszín, új játék kezdhető!
Vissza az elejére Go down

Heily Anderson
mutant and proud

Heily Anderson
ember
I just believe my eyes
Play By : Dianna Agron
Hozzászólások száma : 50
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Balanced Rock   Balanced Rock - Page 3 Icon_minitimeVas. 1 Dec. - 1:00

Amint a lány felállt zsebre dugtam a kezeimet és még jobban szemügyre vettem. Nagyon sápadtnak tűnt, és ahogy mondta hogy nincs semmi baja, valahogy nem hittem el neki. Olyan furcsa volt első pillantásra. És amikor meghallottam, hogy mit is kér tőlem kikerekedtek a szemeim. Eléggé furcsa kérés volt és nem is nagyon tudtam hova rakni.
- Nem kell félned, nem mondom el senkinek, de miért lenne belőle baj? Hiszen ez egy közhely, bárki idejöhet, amikor csak akar, bármilyen célból. És amúgy is, ilyenkor senki nincs itt, a többségük munkába megy és a csúcsforgalom kellős közepén álldogál.- Néztem rá egy bátorító mosoly kíséretében, aztán összevontam a kezeimet a mellem előtt.
- De várj csak! Hogy értetted azt, hogy nem jelentesz veszélyt másra?- Kérdeztem, ahogy leesett a tantusz. Akaratlanul is, de egy lépést hátráltam, mert nem tudtam pontosan mit is jelentsen ez. Tekintetemmel gyorsan felmértem a terepet, de senkit sem láttam. Csak a lány és én voltunk a kőnél, és ez most valahogy nagyon nyugtalanított. Rossz érzés fogott el, ha belegondoltam a lány szavaiba és nagyon reméltem, hogy ez csak amolyan.... Távolságtartásra alkalmas szöveg.
Vissza az elejére Go down

Felicity White
mutant and proud

Felicity White
Diák
power to the future
Play By : Miss Mosh
Hozzászólások száma : 48
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Balanced Rock   Balanced Rock - Page 3 Icon_minitimeSzomb. 16 Nov. - 14:27

Feszült pillantással néztem fel a kő takarásából kiszakadó szőke fürtökre. A nő szerintem pont ugyanolyan ijedt arcot vághatott, amilyet én vágtam. Arcának részletei között kapkodtam a tekintetemet, miközben teltek a másodpercek, ahogy kifújtam a levegőt a párafelhő körülölelte a számat és az orromat. Azonban, mikor egy barátságos mosolyt küldött felém az egyik szemöldököm értetlenül felfelé ívelt, hitetlenkedő arckifejezést kölcsönözve nekem.

- Nem, nincs semmi bajom. – Lassan feltápászkodtam még mindig a nőt figyelve. Semmi olyat nem csinált, amit negatív reakcióként könyvelhettem volna el és ez furcsa volt. Nagyon furcsa, ám azért a rajtam végigszaladó tekintetéből ítélve csak nem siklott át a külső elváltozásaimon. Félszegen a kőnek döntöttem a hátamat, majd hirtelen eszembe jutott valami.

- Kérem, ne mondja el senkinek, hogy itt látott! Szeretek itt futni, sosem ártok senkinek, nem vagyok veszélyes senkire – magyaráztam. Nagyon sajnáltam volna, ha ezt a helyet fel kellett volna adnom gusztustalan mutánsüldöző bandák felbukkanása miatt. És mivel nem tudtam eldönteni, hogy a nő mutánsgyűlölő, mutáns vagy csak egy sima mezei ember, jobbnak láttam azonnal megkérni, mielőtt eltűnne és elkezdene pletykákat terjeszteni az erdőben élő gusztustalan krocsokról.
Vissza az elejére Go down

Heily Anderson
mutant and proud

Heily Anderson
ember
I just believe my eyes
Play By : Dianna Agron
Hozzászólások száma : 50
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Balanced Rock   Balanced Rock - Page 3 Icon_minitimeHétf. 11 Nov. - 19:17

Lassan lépkedtem, miközben agyamban az összes kép bevillant, ami az utolsó napon történt a szüleim és köztem. Hiányoztak, iszonyatosan hiányoztak amióta elmentek és őszintén szólva most nagyon örültem volna, ha van legalább egy ember akire számíthatok. Persze Lannie… igen drágalátos barátnőm éppenséggel gyerkőcneveléssel volt elfoglalva és hiába is mondta hogy rá számíthatok csak nem állíthattam be hozz, hogy jól kisírjam magamat.
Gondolataimból a hangos zeneszó riasztott vissza. Riadtan fordultam meg, mert megijedtem. Nem láttam senkit itt és kezdett rossz érzésem támadni, ahogy a zeneszó egy ideig még szólt, majd hirtelen teljes volt megint a némaság. Nagyot nyeltem és nagyon meg kellett acélozni remegő idegeimet, hogy ne rohanjak el félelmemben, de az Isten szerelmére, már majdnem harminc éves vagyok, csak nem fogok betojni egy kis zenétől…. vagy még is?
- Van… van itt valaki?- Kérdeztem remegő hangon, s közben nagyon lassan elindultam a kő irányába, mert úgy hallottam, mintha onnan jött volna a hang. A kezem és a térdem remegett és egyáltalán nem értettem, hogy mi a franciért megyek én oda, ahonnan igazából a legmesszebbre kéne mennem, de érdekelt, hogy ki az…
- Hahó?- Léptem még közelebb a kőhöz és egy apró fehér pontot pillantottam meg a kő tetején át.
- Minden rendben?- Kérdeztem és még egy lépést tettem előre és megláttam, ahogy egy lány a kő mellett kuporgott. A haja fehér volt, ahogy az egész bőre. Olyan sápadtnak tűnt és a légzése is elég szaporának hangzott, pedig nem álltam túlságosan közel hozzá.
- Nem akartalak megijeszteni, csak azt hittem…. azt hittem, hogy.. hogy valami baj történt.- Motyogtam, és igyekeztem egy barátságos mosolyt villantani  a lányra, aki úgy tűnt ugyan úgy megijedt tőlem, mint én tőle, bár ki tudja… leget hogy nem is tőlem ijedt meg ennyire. Elég furcsa külseje volt, azt meg kell hagyni. Sose láttam még ilyen fehér hajat, bár az is lehet, hogy ez valami újfajta divat a fiatalok körében. A sápadt bőrre, pedig nem nagyon találtam magyarázatot csupán annyit, hogy biztosan ez az alap bőrszíne, de ahhoz is túlságosan világosnak  tűnt nekem…
Vissza az elejére Go down

Felicity White
mutant and proud

Felicity White
Diák
power to the future
Play By : Miss Mosh
Hozzászólások száma : 48
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Balanced Rock   Balanced Rock - Page 3 Icon_minitimeVas. 3 Nov. - 14:43

Őszintén megmondva, nem tudtam miért szoktam errefelé járni, hiszen a Birtok épp eléggé felszerelt volt ahhoz, hogy fussak az edzőteremben, netalán az udvaron. Végeláthatatlan tér, amelynek az összes szegletét kezdtem négyzetcentiméterenként megismerni. Szükségem volt néha, hogy kiszabaduljak. Igen, ez volt a megfelelő válasz. Kiszabadulni. Ez a reggel is egyike volt ezeknek a ritka eseteknek. Lélegezni akartam, a bezártság érzetet egy röpke órára lerázni magamról, súly nélküli lebegni, de ettől függetlenül még a biztonságot nyújtó ketrecen kívül is egyedül voltam. Nem mertem bevállalni, hogy lássam az emberek reakcióit. Kezdésnek mégis megtette, hogy legalább ki mertem tenni a lábamat a kapun kívülre. Csak bátran. Határozottan…

Az idő hideg, csípős és hihetetlenül friss volt. Bár sosem voltam jó megerőltető testedzésekben, makacs fejemben pont ezt találtam kihívásnak. Le kellett gyűrnöm a lassú légzésemet, a szívdobogásomat fel kellett gyorsítanom egy normális emberének a szintjére. Nehéz volt, de az erdőben senki sem hallotta a lihegésemet, senki sem látta leheletem kiáramlását. A melegítőm (ami egy fekete kardigánból, alatta fehér pólóból és egy hosszú, fekete nadrágból állt) zsebében ott rejtőzött a lejátszóm, így nem hallottam sok mindent a bedugott fülem miatt. Csak hajtottam előre. Az idő előrehaladtával, kínkeserves percek után, végre megérkeztem a fordulóponthoz, a kőhöz. Jobb tenyeremmel kétségbeesetten kapaszkodtam meg benne, éreztem az én hideg érintésemhez képest a kő melegét, míg a másikkal a térdemre támaszkodtam és úgy kapkodtam az éltető oxigén után. Természetesen csak én éreztem, hogy kapkodom a levegőt, de egy külső nézőnek ez egy normális ember levegővételeihez volt hasonlatos. A térdem remegett, a homlokomról a lefelé nyargaló izzadtságcsepp félúton az arcomra fagyott.

Kiegyenesedtem, letörtem az arcomra fagyott cseppeket, kihúztam a füldugót, hogy pihenjek egy kicsit, mielőtt visszaindulnék és ekkor láttam meg a nőt. Épp távolodott, talán a nem olyan messze parkoló autó irányába. Reméltem, hogy nem látott meg. Nagyon reméltem, mivel nem volt szükségem azokat a bizonyos tekintetekre… Nem akartam, hogy…

- Hail to the king, hail to the one, kneel to the crown, stand in the sun… - üvöltött fel a telefonom, ahogy véletlenül kihúztam a füldugót belőle. Hátamat a kőnek vetettem és a kezemmel igyekeztem elfojtani a hangot, miközben lecsúsztam a kő oldala mentén a földre, hogy leguggoljak. Egy-két másodpercig még szólt, aztán végre kikapcsoltam. Feszülten vártam.
Vissza az elejére Go down

Heily Anderson
mutant and proud

Heily Anderson
ember
I just believe my eyes
Play By : Dianna Agron
Hozzászólások száma : 50
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Balanced Rock   Balanced Rock - Page 3 Icon_minitimeVas. 3 Nov. - 1:07

Idegesen toporogtam a kő mellett. Furcsa érzés kerített hatalmába ma reggel és muszáj volt munka előtt kinéznem ide. Jobb kezemet a köre téve gondolkozni kezdtem, hogy még i mi a fenét keresek én itt kint. Egy lélek se járt erre, amin azért meglepődtem tekintve, hogy erre felé elég sokan zoktak lenni. Az órámra pillantva azonban megkaptam a magyarázatot. Még csak reggel fél nyolc volt, ilyenkor az emberek a munkahelyükre tartanak és nem igazán szomroznak egy kő előtt.
- Jesszusom Hell, kezdesz becsavarodni.- Suttogtam magamnak hangosan, aztán megráztam a fejemet. Ideje indulnom. Lassan még egy utolsó pillantást vetettem a kőre, aztán elindultam. Kezeimet a zsebembe süllyesztettem, aztán egyenese a kocsim felé tartottam határozott léptekkel. Kicsit fáradtnak éreztem magamat. Igazság szerint semmi kedvem nem volt ma bemenni a rendelőbe, de úgy éreztem, az majd elvonja a figyelmemet mindenről, amin nem kéne agyalnom.
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Balanced Rock   Balanced Rock - Page 3 Icon_minitimeSzomb. 7 Szept. - 20:53

A város határában fellelhető határkő, mely jellegzetes elhelyezkedése és kiemelkedő méretei miatt kiemelt látványosság. A környező erdőkön keresztül vezető túraútvonal egyik pontja, amit gyakorta néznek meg az erre látogatók. A kő kb. 60 tonnát nyom, és a legenda szerint egy kelta "építmény", melynek a holtakra való emlékezés volt a fő célja. Ebből természetesen nem tudni, hogy mennyi igaz, de épp e miatt elég gyakori, hogy a követ gyertyák és megemlékezők veszi körbe, akik úgy érzik, hogy nem tudtak igazán elbúcsúzni szeretteiktől. Mondhatnánk babonások előnyben!

Balanced Rock - Page 3 Balanced_rock
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Balanced Rock   Balanced Rock - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Balanced Rock
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Dirk & Aleena - Egy rock koncert sosem árt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: North Salem-