we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Samuel Baker Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Samuel Baker Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Samuel Baker Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Samuel Baker Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Samuel Baker Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Samuel Baker Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Samuel Baker Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Samuel Baker Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Samuel Baker Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Samuel Baker

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Samuel Baker
mutant and proud

Samuel Baker
ember
I just believe my eyes
Play By : Paul Bettany
Hozzászólások száma : 34
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Samuel Baker   Samuel Baker Icon_minitimeCsüt. 21 Aug. - 21:54


Samuel Baker
Így vagy úgy valamennyien szolgálunk, és ha kivívjuk, hogy igaz szívvel véshessék fel a sírkövünkre, hogy ezt hűséggel tettük, akkor mást már nem is kell hozzátenniük.


Userinfo: Főkarakter - Charles Xavier

Név: Samuel Baker
Születési dátum és hely: 1948. május 4. Fresno, California
Besorolás: Ember

Jellem: Komoly és határozott, mert az élet csak így élhető túl. Persze mint mindenki én is voltam valaha lazább és könnyedebb, de azért az már jó régen volt, most már azzal foglalkozom, ami a feladat, és nem érdekel más. Nem mondom, hogy mindig és minden körülmények között fixen betartom a szabályokat, de azért reális keretek között igyekszem, mert mégis csak mi vagyunk a jó fiúk és ha nem azok lennénk, akkor olyanok lennénk, mint ők, akiket fülön akarunk csípni nap, mint nap. Természetesen mindettől függetlenül nekem is van szabadidőm, ha nem is sok, amit el szoktam tölteni a családdal, vagy egy esti sörözéssel a meló után, amire persze mindig igyekszem elrángatni a történtek ellenére is Dwaynet, bár nem nagyon szokott sikerülni, azért én még kitartó vagyok. Nem is bonyolítom túl, minek rólam annyit fecsegni, inkább teszem a dolgom, azzal jár jól mindenki.

Kinézet, megjelenés: Elég könnyen megjegyezhető alak vagyok, azt szokták mondani. Viszonylag magas, súrolom alulról a 190 centit. Nem mondom, hogy igazi izom ember vagyok, de azért bőven van állóképességem és nyúlánk magasságom ellenére is elég jó kondiban vagyok, és talán pont e miatt nem vagyok túlságosan hátul, ha valakit el kell kapni mondjuk utcai üldözésben. Persze a korom miatt a kölykök gyakran lenyomnak már, de kit érdekel agyban én vagyok a toppon, használom a kerülő utakat. A hajam egyébként fakó szőke, ahogy a szemöldököm is. Az arcom kissé szeplős, a szám széles, szóval nem vagyok az a tipikus szívtipró, de ez aztán soha nem érdekelt. Tökéletesen jól meg vagyok így is, van egy szép feleségem, minek akarjak én lenni Harrison Ford nem igaz? Általában öltönyt hordok, legalábbis a munka miatt főleg, de azért én is el tudom viselni a lazább ruhákat is, és bármennyire hihetetlen, de a nyakkendőt határozottan utálom.

Előtörténet: Mondhatnám, hogy egyszerű és célirányos életem volt és nem is hazudnék vele sokat, végülis így van. Már az apám is rendőr volt, és az ő apja is, tehát valahogy kétség sem fért hozzá, hogy azok után, hogy egész gyerekkoromban azt láttam apa fegyvert visel, villogós autóval jár és mindenki tiszteli, én is zsaru leszek. Ezek után szinte már sablonosnak mondható az életem, szépen végigjártam mindent, amit kell. Nem nagyon voltak balhéim a suliban, aztán persze jött a felsőoktatás, tanultam mindent, amit kell és az egyetemen megismertem őt is, Polly egy tüneményes lány. Szerintem ember nincs a talpán, aki ne lett volna oda érte, hiszen mégis csak kedves volt és igazán figyelmes és ő... engem választott, pedig tisztában vagyok vele, hogy elég sokan lógtak a nyakán már akkoriban is, de ő mégis mellettem adta le a voksát. egészen gyorsan történt minden, persze anya oda meg vissza volt az örömtől, én pedig szintén. Így történt meg, hogy huszonegy évesen, ahogy végeztem a sulival már oltárhoz vezettem a számomra legkedvesebb személyt. A mai napig is ő a mindenem, és a legszebb, hogy minden hülyeségem és a sok meló ellenére is elvisel, sőt még Dwaynet is, ami azért nagy szó. Az esetek nagy részében ő igyekszik meggyőzni, hogy ne adjam fel vele, mert szegényt annyi rossz érte, én meg mégis csak a társa vagyok, az a dolgom, hogy mellette álljak. Állok is, de... előre szaladtam.
Elég szépen ívelt a karrierem, jött a meló először csak helyi zsaruként, aztán haladtam felfelé a ranglétrán, míg végül már a FBI-nál voltam afféle kis kezdő, amikor érkezett egy furcsa megkeresés. Az a helyzet, hogy ha elég sokat teljesítesz jól, akkor előfordul, hogy néha feltűnik másoknak is, én pedig feltűntem egy először úgy gondoltam furcsa szervezetnek. Nem volt teljesen világos a dolog, de lassan felfogtam, hogy miről is van szó... furcsa alakok, mutánsok, ahogy ők fogalmaztak. Kezdő voltam csak még ebben az időben, és határozottan meglepett a felkérés, de nem mondtam nemet rá. A nagyobb döbbenet viszont akkor ért, mikor már egy éve dolgoztam náluk (is), és aztán a főnök... konkrétan a kezembe nyomott egy ikerpárt. Jó, nem szó szerint, de szinte igen. Sokáig próbálkoztunk Polly-val, de nem sikerült teljessé tenni a családot, így amikor jött ez a lehetőség, részben feladatként is nem mondtam nemet. Kaptunk egyből két 3 éves kicsit, akikről nem tudtam sokat, csak hogy ők is olyanok lehetnek, mutánsok, ahogy mondták és a feladat az, hogy figyeljek rájuk, neveljük fel őket és... persze ügyeljek, hogy ha a képességük előjön, akkor vissza kell őket adnunk.
Sok év telt el Ashley és Mary-Kate immár 16 éves nagy lányok, de eddig még nem mutatkoztak rajtuk a képességük jelei, talán nincsenek is. Örülök neki, hiszen megszerettük őket mind a ketten, mégis csak mi neveltük fel a lányokat és fogalmam sincs, hogy mit tennék akkor, ha el kellene szakadnunk tőlük. Addig jó, amíg nem tudok a képességükről, még ha talán... már van is. Persze a munkámat közben ugyanúgy végzem, az FBI-nál is és a különleges egységnél. A családra nincs sok időm, de Polly tudta ezt, amikor hozzám jött, sosem bántott miatta, és nem vette zokon, ha egy-egy alkalomról lemaradtam. Azért igyekszem a családom részének maradni, amennyire lehet, ami most bonyolultabb, hogy még a társamat is én pátyolgatom.




A hozzászólást Samuel Baker összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 7 Feb. - 18:44-kor.
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Samuel Baker   Samuel Baker Icon_minitimeVas. 24 Aug. - 20:23

Váááó Barbi! Nem csak a lányoktól tudok így padlót fogni *.* Sorolom a tényezőket, amelyekkel nálam már betaláltál, és hogy mennyire egy nyerő kari. A PB tökéletesen nem szokványos, egyedi választás, nagyon karizmatikus, nem sablonkinézet. Aztán: ember, aki már főleg nyerő, mert mindenki imád manapság törvénytelenkedni, meg világuralmi terveket szövögetni. Ő nem, felüdülés Smile Ami nekem még tetszik az a rendezett családi háttér, illetve az, hogy van benne potenciál, hova is érik a pici lány, m lesz a képessége, mikor tépi le a fejedet egy rosszul irányzott csapással, vagy mikor nőnek ki a dupla belső ákapcsa, villás nyelve. Höhö... XD
Vissza az elejére Go down
 
Samuel Baker
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Freja & Samuel
» Polly Baker
» Polly Baker
» Polly Baker
» Dina Baker

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Karakteralkotás :: Elõtörténetek :: Emberek-