we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Peach Lake - Page 5 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Peach Lake - Page 5 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Peach Lake - Page 5 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Peach Lake - Page 5 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Peach Lake - Page 5 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Peach Lake - Page 5 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Peach Lake - Page 5 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Peach Lake - Page 5 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Peach Lake - Page 5 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Peach Lake

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Peach Lake   Peach Lake - Page 5 Icon_minitimeKedd 10 Szept. - 14:02

First topic message reminder :

North Salem és Southeast között helyezkedik el ez a cseppet sem kis tó. Előszeretettel járnak ide túrázók, mert felettébb szép képet mutat minden évszakban. Nyáron fürdeni is lehet benne, de elsősorban a kialakított strandokon érdemes, ugyanis máshol a víz mélysége hirtelen növekedhet, vagy az esetleges örvények jelentenek veszélyt. Csónak bérlésre is lehetőség van, ha valaki romantikus csónakozására vágyik, vagy egyszerűen nem a part mentén akar horgászni, de természetesen ott sem kizárt. Télen, amikor eléggé lehűlt az idő a part menti vastagabb jég alkalmas korcsolyázásra is, de mindig külön táblákkal jelzik, hogy hol és mikortól nem veszélyes. Jó néhány kisebb nyaraló sorakozik a parton, de akadnak néhányan, akik konkrétan itt laknak. Afféle városi őrszolgálat is akad itt, akik nyáron az óvatlan fürdőzőkre, télen a korcsolyázókra figyelnek, bár természetesen ők sem tudják az egész területet folyamatosan megfigyelni.

Peach Lake - Page 5 Peachlake
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Bryce Payne
mutant and proud

Bryce Payne
X-men
be brave, we're a team
Play By : Mark Walhberg
Hozzászólások száma : 136
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 5 Icon_minitimeCsüt. 3 Júl. - 9:40

- Igen megegyeztünk, de hogy tegyem fel máshogy a kérdést?
Ugyan nem vagyok az a magázos típus és megegyeztünk a tegezésben, de nem tudom a nevét és valahogy fel kellett tennem a kérdést. Mégis mit akart hogyan tegyem fel a kérdést? Hé csajszi meg tudhatom a neved? Nem, ez nekem idegen és nem is illik hozzám, még ha csak 21 vagyok is, ez nem az én stílusom. És végre bemutatkozik, miközben nyújtja a kezét. Illendőségből a nő nyújt előbb kezet, ő engedi meg, hogy a férfi hozzáérjen és míg a férfi kezét el lehet utasítani, ha nem kedveled az illetőt, addig nőnek ilyenképp sosem szabad nemet mondani, tehát nyújtom a kezem miközben bemutatkozom.
- Bryce én is örvendek a találkozásnak.
Még ha az nem ppen úgy sült el, ahogy akartam, de mindegy is, talán még összefutunk valahol valamerre, hiszen nem olyan nagy ez a világ. Sajnálom, hogy haza kell mennie, de hát ha menni kell hát menni kell.
- Én is remélem.
Szoktam lejönni ide fürdeni és ha csak egyszer újra összefuthatnánk remélhetőleg az már más körülmények között lesz és csak nevetünk az egészen, hogy lehettünk ennyire szerencsétlenek.
- Szia!
Integetek neki és egy emlékkel a fejemben indulok el a motoros biciglim felé, amit én készítettem, majd kikapcsolom a láncát, felülök és elmegyek pont az ellenkező irányba, mint ő. Nem tudom hova megyek innen, de egyelőre biztos, hogy nem vissza az X birtokra, ha már szabadságon vagyok.
Vissza az elejére Go down

Haley Larsen
mutant and proud

Haley Larsen
független
loneliness is a gun
Play By : Emily Kinney
Hozzászólások száma : 203
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 5 Icon_minitimeVas. 29 Jún. - 17:37

- Azt hiszem megegyeztünk a tegeződésben, nem?
Összeráncolja homlokát, ahogy visszapörgeti beszélgetésüket. Úgy rémlik neki, nem utasította el a srác az ajánlatot, most mégis újra magázza. Habár egy pillanatra elbizonytalanodik, az biztos, hogy ő többes számban mondta, míg megvan az esély arra, hogy Bryce csak arra értette válaszát, hogy Haley tegezheti őt. Talán most tisztázódik majd a helyzet, mindenesetre furcsa lenne a féloldalas tegeződés-magázódás.
- Haley, örvendek.
Nyújtja kezét a bemutatkozáshoz és várja, hogy megtudja a srác nevét. A célzással aztán nem tudja mit kezdjen. Tart attól, hogy ha marad, akkor véletlenül félre lesz értve, hisz Chris is valami olyasmire utalt, ami nem is volt, pedig alig pár percet töltött együtt jégkása-áztatta triójuk. Mi lenne, ha leülnének dumálni?
- Szívesen maradnék, de azt hiszem tényleg ideje hazamennem.
Átveti táskája pántját a nyakán, így könnyebben tudja elővenni a kocsikulcsot.
- Azért remélem még összefutunk itt.
Nem akarja megbántani Bryce-t, hogy csak úgy lelép, mert amúgy tényleg jófejnek tűnik… arról nem tehet szegény, hogy Haley extra-óvatos üzemmódba kapcsolt.
- További szép napot, szia!
Kocsijához sétál, ha elköszöntek egymástól, beszáll és nyugodt tempóban hazavezet.
Vissza az elejére Go down

Bryce Payne
mutant and proud

Bryce Payne
X-men
be brave, we're a team
Play By : Mark Walhberg
Hozzászólások száma : 136
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 5 Icon_minitimePént. 27 Jún. - 15:26

Chris lelépett, bár nem voltunk barátok, de ellenségnek sem mondanám magunkat, leginkább a két munkatárs, akik csak akkor lépnek kontaktusba, ha muszáj, például munkaügyben, ezen kívül viszont nem nagyon van más kapcsolatuk egymással, nem utálom, de nem is vagyok oda érte, mint barát. Nem nagyon van érintkezési pont, nem is nagyon ismerem, csak látásból és az x-ek megbeszélésein találkozunk leginkább. Chris eléggé össze van esve a napszúrástól, amin a hölgy egy kicsit elkuncog magába, remélem Chris nem vette észre, bár nem tudom, hogy mi a tárgya a kuncogásnak. Lassan haladunk a célunkhoz, miközben el lett döntve, hogy Chris taxival megy. De hova? X birtokra biztos nem kérheti, hiszen az elég feltünő, de ez már nem az én gondom. Miután a feledik pasi taxiba száll és elhajt a hölgy is indulni készül. Szeretnék jobban megismerkedni vele és még a nevét sem tudom.
- Hölgyem! Megkérdezhetem a nevét, mert még ehhez nem volt szerencsénk? Biztos, hogy menni akar?
Remélem érti a célzást és rá tudom beszélni, hogy maradjon és közelebbről is megismerjem, természetesen csak beszélgetés szintjén nem vagyok az a típus, aki először letámadja a hölgyet majd megkérdezi, hogy kivel is volt. Tényleg szeretnék még egy kicsit beszélgetni a hölggyel, ha már hidegzuhanyt kaptam tőle, ami talán felért volna egy visszautasítással, már ha akarattal kaptam volna azután, hogy rákérdeztem volna, hogy nem inna-e velem valamit.
Vissza az elejére Go down

Haley Larsen
mutant and proud

Haley Larsen
független
loneliness is a gun
Play By : Emily Kinney
Hozzászólások száma : 203
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 5 Icon_minitimeSzer. 25 Jún. - 22:33

- Ahhha.
Nyugtázza egyszerűen, hogy a két férfiú ismeri egymást. Arra nem kérdez rá, hogy mégis mennyire jól ismerik egymást. Egyrészt mert Chris rögtön felelt erre a fel sem tett kérdésére, másrészt annyit még ő is levett a kettejük közti kommunikációból, hogy nem öribarik jelenleg.
- Megelőlegezem azt a felet.
Igencsak nagy a valószínűsége, hogy nem fogja látni többet a kellemes zöld színárnyalatban játszó férfit, szóval tényleg kénytelen megelőlegezni a dolgot, bizonyosságot nem fog nyerni.
Szegény aranyos szenvedésén kuncog kicsit magában. Itt természetesen nem a fizikai rosszulléten mulat, az nem lenne túl empatikus a részéről. Mindenesetre nem áll le nyugtatgatni, hogy nem érti félre ismerkedési szándékát. Érzi, hogy jobb, ha most nem lassítja még a mozgásukat fecsegéssel és a szokásos kísérő gesztikulációval.

- Értem, akkor marad a taxi.
Csak egy futó pillanatra ötlik fel benne a gondolat, hogy felajánlja ő a fuvart a biztos otthon felé, de gyorsan el is hessegeti. Idegen férfit furikázni nem lenne bölcs gondolat, ennél megfontoltabbnak kell lennie, már csak azért is, mivel már nem csak saját magára kell gondolnia.
- Szia!
A távolodó taxi után pillant még azután visszafordul Brycehoz. Ideje neki is távoznia, mielőtt Chris búcsú mondata bogarat ültetne a srác fülébe. Most életének abszolút nem azt az időszakát éli, amikor megzavarható szituációkba kéne keverednie.
- Azt hiszem én is indulok lassan, csábítóan közel van a kocsim. – Rámutat a zöld csodára. – Örültem a találkozásnak, és még egyszer ne haragudj a jégkása-zuhanyért.
Reméli, Bryce nem értékelte át időközben a történeket és kezdi el most hibáztatni, habár furcsa váltás lenne az úriember viselkedés után. Mindenesetre csak akkor indul el az Aston Martin felé, ha nyugodt szívvel tud Bryce-tól elköszönni.
Vissza az elejére Go down

Bryce Payne
mutant and proud

Bryce Payne
X-men
be brave, we're a team
Play By : Mark Walhberg
Hozzászólások száma : 136
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 5 Icon_minitimeKedd 17 Jún. - 11:47

A két társamból érkező érzelmeket nem teljesen tudom értelmezni bár Chris felől biztos vagyok, hogy jelenleg nem teljesen stabil sem érzelmileg, sem nagyon máshogy sem. A kérdésre egyelőre nem tudom mit válaszoljak, de a nem teljesen 100%-os társam megelőz és elárulja, hogy ismerjük egymást, de legalább annyi esze van, hogy nem köti az ismeretlen lány órára, hogy mik is vagyunk, ami a státuszunkat illeti, de azt sem, hogy mikre vagyunk képesek, szegény lány, ha tudná, hogy két olyan alakba futott bele, akik képesek megváltoztatni a körülötte lévő teret, még ha mi azt sem tudjuk, hogy vajon ember vagy mutáns a hölgy, de ez egyik oldalról sem derült ki még és nem is akarom.
- Igen, ahogy hallottad a társamtól ismerjük egymást.
Erősítem meg Chris vallomását. A lány már engem is visszautasított, hogy vegyek neki valamit, de egy kicsit talán jól eset, hogy Chris meghívását is visszautasítja és inkább az ital gyors eltüntetését választja, ami talán jó ötlet, hiszen így kisebb az esélye, hogy még valakit nyakon önt, na de ahhoz már tényleg hihetetlenül bénának kell lennie az illetőnek, hogy az egy korty, ami a pohárban maradt még a két merénylet után a nyakába landoljon, hacsak a lány nem szándékosan önti képen az illetőt, de szerencsére ez a veszély az ital eltűnésével megszűnt. Lassan mindenki az indulás mellett dönt és mivel Chris állítása szerint egyedül jött így kénytelenek leszünk taxit fogni neki, hiszen én magam csak egy elektromos biciglivel jöttem, amivel nem szállíthatok utast és még különben sem terveztem távozni.
- Sajnos nem, jogsim sincs, egy egyszerű motoros biciglivel jöttem az pedig alkalmatlan a váratlan utasok szállítására és mindamellett törvénytelen is.
Jelentem ki szomorú arccal, bár belül vidáman, hiszen semmi kedvem egy napszúrástól szenvedő alakot, még ha az ismerősöm és munkatársam is, ha lenne, a kocsim hátsóülésén tudni még a végén összerókázza nekem a széket, vagyis gondolom, hiszen ezt nem tudjuk meg, hiszen nincs mit összehányni, mármint, ami az autót illeti,de a bringám hátsóülésén sem egy leány álom a gyomortartalmát szájon át kiürítésre hajlamos illető, hiszen ha a nyakamba hány az sem egy gusztusos dolog.
Vissza az elejére Go down

Christofer Anderson
mutant and proud

Christofer Anderson
független
loneliness is a gun
Play By : Michael Trucco
Hozzászólások száma : 85
Kor : 46



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 5 Icon_minitimeCsüt. 12 Jún. - 22:21

Kicsit érdeklődőn felvont szemöldökkel tekintek Bryce-ra. Tény, hogy baromira konzervatív családban nőttem fel és bizony a mai napig magázom a szüleimet. Egy olyanért, mint a „’gen, ’szonyom…” egy marha nagy maflást is lekennének, akármennyire is vagyok felnőtt. Bryce tökéletes példája lett volna a szüleim nevelésének. Én már rég elhagytam ezt a nevelést és lám, még vannak, akik élnek ezzel. Mit ne mondjak, Bryce-tól természetesebben hangzik és jobban is áll neki. A mázlista.
-Ismerjük? – meghökkenek, majd vállat vonok.
-Naná. Két megbeszélésen is együtt recsegtettük a pocsék székeket, arra pedig mindenki emlékszik.
Az igazat mondom, a részleteket, amik pedig elárulhatnák, miről is beszélek, titok marad. Tök jó így kimondani és nem kimondani dolgokat.
-Nem három és felet? Hát legyen, tényleg nem akartalak megrövidíteni. – vigyorgok a többértelmű válasz miatt is, de csak egy pillanatra. Kell az a taxi. Sürgősen.
-Bocsika. Nem ismerkedni szándékszom. Vagyis… jade, de nem úgy. – megvakarom a halántékom és Bryce-ra nézek majd Haley-re. Kiegyenesedek és a kezem is feltartom, jelezvén, hogy nem akarom bántani Haleyt.
-Úrég, dehogy! Taxit hívok. Még a végén egy takarítási számlát… vagyis na, kellemetlenséget okozok.
Ahogy kilépünk a kapun, igyekszem egyenesen tartani magam. Nincs is messze a taxiparkoló, még oda sem kell mennünk, ahogy intek, a pár kocsiból kiáll egy és elénk gördül. Elfintorítom az arcom, de már ülök is be hátulra.
-Köszi, és még egyszer bocs, ha megzavartam valamit. Már jobb lesz. – intek a kezemmel, mielőtt becsukom a taxiajtót. Tök kínos helyzet. Minderre azonban kevés időm van mélázni, ahogy bemondom a címet és elindul a kocsi, az arcom zöldülése is fokozatra kapcsol. Lehúzódóm az ülésen és nem foglalkozom azzal, hogy részegnek tart-e a taxis. Nincs alkohol szagom, mivel egy kortyot sem ittam.
-Picsába, még a nevét sem kérdeztem meg. – Brycetól pedig nem fogom. Na, majd legközelebb.

//köszönöm a játékot! Wink //
Vissza az elejére Go down

Haley Larsen
mutant and proud

Haley Larsen
független
loneliness is a gun
Play By : Emily Kinney
Hozzászólások száma : 203
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 5 Icon_minitimeCsüt. 12 Jún. - 18:43

Már majdnem felháborodna az életkorát ért megjegyzésen, de Chris épp jó időzítéssel harapja félbe a mondatot. Bólogatva erősíti meg véleményét, bizony, még mindig annyi az annyi. Másfél, egyelőre se több se kevesebb. Jót vigyorog Chris reakcióján, máris szimpatikus neki. Aki veszi a lapot és nem sértődik be, az nagy valószínűséggel jófej.
Bryce válaszán elgondolkodik, vajon van olyan képesség, hogy 19. századi beszédstílus? Persze ennél még az ő kevéssé vagány víz alatti légzése is klasszabb, pedig az is hol van a tárgyak mozgatásától?  Messzire. De nem is ez a lényeg, mert tudja ám Haley, hogy ez nem is képesség, hanem tulajdonság, ráadásul a kedves és jó fajtából való. És jól esik neki. Még sose mondták rá, hogy hölgy, mindig csak kisasszony volt. Ez már minőségi fejlődés. Valami azonban szöget üt a fejében.

- Ismeritek egymást?
Olyan furcsán kérdezett rá Chris, aztán lehet csak beleképzelte a dolgot, mindenesetre jobb ezt tisztázni.
- Ugyan, hagyd csak, nem szükséges. – Hárítja el Chris ajánlatát, aztán nagy vidoran folytatja. – Még a végén vennék még egy jégkását, aztán még másik két pasit is levadásznék. Négyet pedig már nehéz kordában tartani.
Egyébként mielőtt az utolsó két korttyal is megmerényelne valakit, inkább megissza gyorsan. Nincs nehéz dolga, a kevés jégkása értelemszerűen gyorsabban elolvadt, így nagyon hideg málnás üdítőt ivott lényegében. De legalább most már kidobhatja a poharat.
Mivel Chris nem barátokkal érkezett, ezért nem a strand felé keres szemével szemetest. Mert valóban nem akar így, ilyen állapotban magára hagyni valakit, még ha nem is ismeri. Azonkívül a vállára támaszkodás is igen meggyőző tényező, hogy ne hagyja magára, ráadásul Bryce is az indulás mellett van. Szerencsére Chris nem támaszkodik rá teljes súlyával, így is megroggyantak lábai elsőre.

- Menjünk.
Nyugtázza csak a dolgot, hiszen már útban is vannak kifelé. Az első szemetesbe kidobja a poharat, a szabad kezét Chris hátához emeli, támogatás gyanánt. Persze, ha összeesne, akkor semmit se tudna csinálni, nem akkora erőember, hogy el tudná kapni. Habár ebben az esetben reméli, hogy majd Bryce közbelép
- Kocsival jöttél?
Kérdése Bryce-hoz szól, reménykedik az igenlő válaszban, hiszen akkor el van intézve a dolog. Nyugodtan hazaviheti a még mindig igencsak sápadt fizimiskájú betegüket.
Vissza az elejére Go down

Bryce Payne
mutant and proud

Bryce Payne
X-men
be brave, we're a team
Play By : Mark Walhberg
Hozzászólások száma : 136
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 5 Icon_minitimeSzer. 11 Jún. - 19:12


Haley & Chris & Bryce




A lányon egy pillanatra a bűntudat jele mutatkozik, azonban a zsebkendő elvonta a figyelmét. Nem igazán értettem a pillanatnyi érzés okát, hiszen nem volt miatt. Aztán épp indultunk volna perecért, amikor először két csaj halad el mellettünk miközben valamiről cseverésznek. Nem nagyon érdekelnek, hiszen a figyelmemet a hölgy foglalja le, akinek a nevét sem tudom, ahogy ő sem az enyémet, viszont a helyzet nem éppen alkalmas a bemutatkozásra, hiszen egy harmadik alak jelenik meg a társalgásunkba, aki véletlenül az egyik x-men társam Christopher, aki a másnaposság érzését sugározza magából, bár ezt csak én látom, ő viszont érzi. Laza csevejbe kezd Haleyvel arról, hogy biztos azzal pasizik, hogy gyanútlan férfiakat önt le hideg jégkásával, aminek inkább a szívroham köszönhető, hiszen senki nem szereti, ha teljesen váratlanul a forró bőrén váratlanul egy fél pohár jég hűti le. A kijelentésre, hogy csak 1,5 pasit szerzet elmosolyodtam, még Chris mozdulatát is figyelmen kívül hagytam, ahogy lefelé nézett. Az viszont, hogy a tesónak néz nem igazán tetszik, jeleznem kell, hogy én voltam itt először.

- Egyik sem, épp most találkoztam a hölggyel.

Nem árulnám el, hogy még véletlenül sem árulom el, hogy annyira új az ismeretség, hogy még a nevét sem tudom.Közben Chris elkezd imbolyogni és ahogy a kijárat felé indul a keze a csaj vállán landol.

- Akkor induljunk el.

Jelentem ki, ha már menni akar, nem tartom vissza, de van egy olyan érzésem, hogy Haley ki akarja majd kísérni, bár nem ismerem annyira, hogy ilyenben ítélkezzek. Majd kiderül.
Vissza az elejére Go down

Christofer Anderson
mutant and proud

Christofer Anderson
független
loneliness is a gun
Play By : Michael Trucco
Hozzászólások száma : 85
Kor : 46



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 5 Icon_minitimeVas. 8 Jún. - 20:26

~Waaa… máris könnyebb.~ valóban tisztult a fejem. Igaz, rövid időre, de tisztult.
~Jé, ez Bryce!~ semmit sem tudok róla igazából, csak annyit tudok róla, honnan ismerem. Arckifejezése sok mindent elmond, de mivel nem vagyok pszichiáter és gondolatolvasó sem, csupán a foltok kötik le a figyelmemet.
-Jó taktika. – kacsintok. - Kicsit fiat… - ~Másfél?!~ lenézek a nadrágomra. Oda.
-Milyen másfél? Kikérem magamnak. – jobban elzöldülök, valaki egy narancsleves pohárral húz el mellettünk és gej, édes illat száll fel belőle. – Talán, mégis lehet benne valami…
Brycera pillantok vissza, majd Haley felé lendítem kezem, jelzésképpen.
-Csak nem a tesód? Vagy pesztra vagy?
A kérdésre meg nem rázom a fejem.
-Csak ne csónakkal, ha lehet. Taxiban reménykedem, vagy egy fuvarban. Egyenes, rövid és huppanásmentes útra, természetesen. – tenyeremet csúsztatom előre a levegőben, jelzésképpen.
Meg ülni kéne, de nagyon, mert a lábaim remegnek rendesen. Főleg akkor hogy remegnének, ha megtudnám, miket mondtak rólam azok, akik a sorban álltak!
Valami volt még….
-Az üdítőd… kifizetem. – nyúlok a zsebembe. – Mondanám, hogy hozok még egyet, de megérzem megint az ital illatát és … - inkább nem fejezem be. – Már, ha nem sértelek meg vele.
Eléggé elkezd forogni a világ, talán nem kéne halogatni azt az elindulást. Sajnos a tengeribetegség nálam nem múlik el azonnal, ha kilépek a partra.
-Azt hiszem… hogy most mennem kéne.
~Be is rúgtam, vagy mivan?~ lépnék előre, de a saját lábam megakaszt és a karom a szöszke vállán landol.
-Bocsesz. Azt hiszem, jobb, ha elindulok kifelé, mert mindjárt kinyúlok.
Vissza az elejére Go down

Haley Larsen
mutant and proud

Haley Larsen
független
loneliness is a gun
Play By : Emily Kinney
Hozzászólások száma : 203
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 5 Icon_minitimeVas. 8 Jún. - 16:52

Visszamosolyog Brycera, miközben markában összegyűri a teljesen átázott zsebkendőt. Kezéről a legtöbb jeges darabkát sikeresen letörölte. Ismét csak bűntudatosan pillant Bryce-ra, oda kellett volna adnia mindkét zsepit. Lepillant a tenyerében tartott átázott zsepire és elfojt egy sóhajt, most már úgy is mindegy.
Lassan azonban elérkezik az a pont, amikor a zsebkendőből lassan elkezd kicsöpögni a felesleges víz, újra azzal a veszéllyel fenyegetve, hogy elázik a keze. Körülnéz szemetest keresve, amit egyelőre nem sikerül kiszúrnia, csak két bikinis lányra figyel fel, akik épp mellettük haladnak el és vihogva valami tolakodó fazonról beszélnek, akinek azért megbocsátják bűnét, csak mert helyes volt. A két barna hajú lány után néz, megcsóválja fejét, és még a szőkékről írják azokat a beskatulyázó vicceket.
Épp rábólintana a perecvásárlásra - talán menet közben szemetest is találnak, habár furcsa módon a zsebkendő még mindig megtartja magában minden egyes összegyűjtött csepp vizet-, mikor újabb vétlen strandoló esik áldozatául málnás jégkásájának.

- Uhh…!
Pedig csak egy nagyon kicsit tartotta el magától a poharat. Ő maga most nagyjából-egészében megúszta a balesetet, nem úgy mint a másik ismeretlen férfi. Szép nagy folt ékesíti ingét, ami ízlésesen vegyül az üdítős folttal.. Két kézzel fogja most már a poharat és maga előtt tartja, habár sok bajt már nem okozhat, alig két korty maradt az alján. Azzal leönteni valakit már kihívás lenne.
- Én sajn…
Kezdene bele megint, habár most tényleg nem tartja magát felelősnek a balesetért. Azonban csak a feléig jut el, mert faképnél hagyja őket Chris.
- Hát ez furcsa volt.
Pillantása Brycera ugrik, majd vissza a sietősen távozó hátára. A bokorig követi, akkor illedelmesen elnéz másfelé. Egy ilyen pillanatban senki nem vágyik társaságra… ráadásul Haley gyomra sem túl acélos mostanság, jobb nem kísérteni a sorsot. Egyes számú áldozatára pillant, aki nem úgy néz ki, mint aki indulni akarna perecért, feltételezi megvárják a kettes számú áldozatot. És valóban már vissza is tért körükbe. Haley diplomatikusan nem mond inkább semmit a találkozás jellemzőjéről,a kérdésre viszont elvigyorodik.
- De, pont így. Látja milyen jól megy? Máris kettőnél tartok. – Chris kissé nyúzott arcára pillant, kissé elhúzza száját. – Hm, vagy másfélnél. Jól van? Tudunk esetleg szólni valakinek, hogy vigye haza?
Azzal a strand felé néz, hátha Chris meg tudja mondani, hogy kikkel érkezett és akkor azok gondjaira bízhatják.
Vissza az elejére Go down

Bryce Payne
mutant and proud

Bryce Payne
X-men
be brave, we're a team
Play By : Mark Walhberg
Hozzászólások száma : 136
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 5 Icon_minitimeSzomb. 7 Jún. - 19:18

Magamon is meglepődtem, hogy lemagáztam a hölgyet, de hát már megtörtént és nem tudok ezen változtatni. Aztán kompromisszumos megoldásra jutunk, hogy mind a ketten figyelmetlenek voltunk, ő a jégkásájával, én vele voltam elfoglalva. A meghívást logikus indokra való hivatkozással utasítja vissza, amire én elmosolyodok, hiszen nem lenne szerencsés, ha valakire ráöntené, meg persze, ha már a "szerencse" összehozott minket, akkor nem osztozom. Persze még nem sajátíthatom ki, hiszen nem ismerem és csak most találkoztunk, de akkor is. A kezembe nyomta a jégkásáját, hogy fogjam meg, hogy keressen zsepit.
- Természetesen megfogom és nyugodtan tegezzen.
Villantom rá a leghuncutabb mosolyom. Megtalálja a zsepit, de csak kettőt, így ezzel kell beérnünk, ő a kezét kezdi el törölgetni, nekem persze a hasamról kell leszednem a jeges üdítő még el nem olvadt részét.
Ha adnak hozzá, akkor ha már visszautasította az ital meghívásom, akkor had hívjam meg egy perecre.
Remélem elfogadja. És ekkor jön a következő delikvens, aki van annyira béna, hogy még egy fél pohár jégjkását is magára tud borítani. Legalább a hölgy, bár a nevét még nem tudom, nem kapott a srác piájából, de közben az új fiú, ha jól emlékszem ő is x-men, talán Christopher Anderson, de lehet, hogy csak hasonlít az egyik társamra, bár csak a x-es megbeszéléseken láttam akkor sem túl közelről. Gyorsan lelép, majd tisztán ér vissza és újra bocsánatot kér és ekkor veszi észre az én balesetem nyomait. ~SZerencsétlen, én legalább tele pohárral öntettem magamra, de hogy voltál képes fél poharat magadra öntetni?~
Vissza az elejére Go down

Christofer Anderson
mutant and proud

Christofer Anderson
független
loneliness is a gun
Play By : Michael Trucco
Hozzászólások száma : 85
Kor : 46



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 5 Icon_minitimeCsüt. 5 Jún. - 20:31

~Fenébe… ~ még egy evezőcsapás és ott helyben rókabőrözök. A tó közepén olyan szél volt, hogy billegni kezdett a kis csónakféle. Több sem kellett nekem, a gyomrom máris helyzetjelentést adott. Így kénytelen voltam rövidre fogni a társalgást. Marha jó dolog adni az üzletet, de nem minden áron. Estig ki leszek ütve, annyi bizonyos. Valami hideg, valami alkohol, az kell most nekem. De iziben.
Még egy jópofisan integetek a társaságnak, abban biztos vagyok, hogy ez a halacska már elúszott, majd tépek az italos felé. Ebből taxi lesz, és remélem, hogy a legrövidebb és legegyenesebb úton fog majd hazavinni.
Finoman furakodni kezdek, nem szoktam, de ha nem dobok egy kis alkoholt vagy hideget a gyomromba, az meg fogja adni magát, rövid időn belül.
-Bocsi… bocsánat… - nem mondom, hogy szépen néznek vissza rám. Rendes fazon vagyok, de nem szeretnék senki nyakába rókabőrt tenni, de ha továbbra is bocsikázok, az lesz.
-Egy … - a francba. Nincs alkohol?! – tonikot kérek citrommal és jéggel. Meg egy kólát.
Fuh, éppen hogy időben. Beleöntöm a kólát a nagyobb pohár tonikba és igyekszem legalább a felét letolni. Amit viszont nem veszek észre, az egy málnás jégkása.
-Baszki…bocsánat. - korrigálok seperc alatt, de szóban.
A málnás jégkása betalált, neki a hasamnak és most folyik le, de csak a hideget érzem. Nagyon. A tonikos kóla negyede meg a földön végzi, ahogy hirtelen megállok. Persze, előtte az ingemet és a nadrágomat is megkínálja. Ösztönösen lépnék hátrébb, de akkor meg a férfinak megyek neki.
-Egy perc… - tartom fel gyorsan a kezem és elrohanok a legközelebbi, viszonylag nagy bokorig. Ennyit arról, hogy a hideg segíteni fog. Mondom én, hogy kell az az alkohol. A maradék kólás izé hasznos, kótyagosan, de frissebben vagyok.
-Ez egy pocsék találkozás volt, bocs. – meglátom a férfi málnafoltját, felvonom a szemöldököm. – Csak nem így fog pasikat? – tekintek Haleyre, Bryceról.
Vissza az elejére Go down

Haley Larsen
mutant and proud

Haley Larsen
független
loneliness is a gun
Play By : Emily Kinney
Hozzászólások száma : 203
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 5 Icon_minitimeCsüt. 5 Jún. - 18:05

Úgy látszik egy igazi úriemberbe sikerült belebotlania, mivel rögtön magára vállalja a felelősséget. Haley igazából nem biztos benne, hogy melyiküknek kellett volna jobban figyelnie, talán a legjobb megoldás az lett volna, ha mindketten az orruk elé néznek menet közben.
- Azt hiszem, mindketten azok voltunk.
Azt azért nem hagyja, hogy a srác magára vállaljon mindent, az nem lenne fair. Egyébként tényleg nagyon udvarias, hiszen amellett, hogy magázza, meghívja valamire. Ez igazából meglepi, miután ráborít valakire némi jégkását, nem azonnali meghívás szokott a válasz lenni. Gondolatban megvonja vállát, valószínűleg a north salemiek már csak ilyen roppant udvariasak és előzékenyek. Ehhez végülis hozzá tudna szokni.
- Köszönöm, de előbb ezt kéne meginnom. Még a végén azt is ráborítom valakire.
Átvenné a poharat a másik kezébe, de az ugye tele van a cipőjével.
- Fogd meg… ömm…fogja meg, kérem… ömm… nem lenne gond, ha tegeződnénk?
Ezzel a srác kezébe nyomja poharat egy mosoly kíséretében, azután nekilát a táskája mélyéből elővadászni némi zsebkendőt. Persze csak két darabot sikerül kihalásznia, az egyiket átnyújtja Brycenak cserébe a poharáért.
- Tessék, a nagyját fel lehet itatni vele.
A maradék eggyel pedig saját kezét kezdi törölgetni. Szinte rögtön átázik a kendő, és Haley még ugye a kevesebb adagot kapta.
- Habár ha veszünk egy perecet, ahhoz biztos adnak szalvétát is.
Persze Bryce elmehet letusolni, az a leggyorsabb megoldás lehet számára, de Haley nem készült strandolásra, így nála marad a szalvéta vadászat, míg el nem jut kezet mosni. Szerencsére nem volt telenyomva cukorral a jeges üdítő, így nem ragad addig se a keze.
Vissza az elejére Go down

Bryce Payne
mutant and proud

Bryce Payne
X-men
be brave, we're a team
Play By : Mark Walhberg
Hozzászólások száma : 136
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 5 Icon_minitimeSzer. 4 Jún. - 10:49

A lány sietősen indult meg a standok felé, hogy egyen valamit, én is követtem, de én nyugodtan, nem sietek, az egész nap az enyém meg nem akarom megijeszteni. De akkor megáll és visszafordul, hogy összeszedje a cuccait. Hirtelen nem tudom, hogy mit csináljak, hiszen miatta megyek oda ahova, de most visszafordult. Szerencsém van, hogy jóval arrébb vagyok, így nem kell lassítanom a lépteimen, hogy ne előzzem meg. Nincs sok cucca, így gyorsan elpakol és el is indul az eredeti célja felé. Lassan odaér és beáll a sorba, előtte egy idősebb házaspár azon "vitatkoznak", inkább túlságosan előzékenyek egymással a választás terén. Látszik már a lányon, hogy idegeskedik és a bosszankodás is kezd kipárologni belőle. Ezen elmosolyodom, de aztán én is odaérek, de mivel nem tudom, hogy mit akarok távolabbról nézem a kínálatot, persze folyton a hölgyet figyelve, aki végre sorra kerül és most ő képtelen a döntésre. gy nyerek még egy kis időt, hogy nézzem. Ugyan nem akarok illetlen lenni, így inkább a lába és a háta a szemlélődés tárgya, bár néha a fenekétis megcsodálom. Epres jégkását kér, de mint kiderül, elnézte, mert az málnás. Aztán kér egy pohárral és kifizeti miközben én is eldöntöm mit kérek: semmit, de hogy mégse higgyék, hogy csak miatt vagyok itt, odasétálok a pulthoz, vagyis inkább sétálnék, ugyanis annyira elkábított a lány, hogy egyenesen neki sétálok és kapok a nyakamba egy adag jégkását. Ugyan meleg van és jól lehűt, de azért nem túl kellemes a jég érintése a felhevült testemen.
- Nem kisasszony, én voltam a figyelmetlen. Hadd hívjam meg valamire!
Ajánlom fel a figyelmetlenségem miatt, bár pénz nincs nálam, de megoldom. Már előre röhögök a pénztároson.
Vissza az elejére Go down

Haley Larsen
mutant and proud

Haley Larsen
független
loneliness is a gun
Play By : Emily Kinney
Hozzászólások száma : 203
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 5 Icon_minitimeKedd 3 Jún. - 18:59

Haley nagy lendülettel indul el a standok felé, aztán pár lépés után eszébe jut, hogy nem kéne a holmiját csak úgy hátrahagynia. Már csak azért sem, mert pénztárcája is a táskában lapul, a két szép szeméért pedig itt nem fog kapni epres jégkását. A portlandi strandon is csak azért volt ’szerencséje’, mert a suliból haverok voltak Charlieval. Itt viszont nem ismer senkit, mármint a tó környékén, szóval nem számít ilyesmire.
Ha a táskáját viszi, akkor cipőjét se akarja itt hagyni. Jobb vállára akasztja táskája pántját, szintén jobb kezével összecsippenti cipőit és elindul. Nem izgatja magát amiatt, hogy elfoglalhatják a klassz kis helyét. Egyrészt nincsenek olyan sokan, másrészt tervei szerint nem is fog már pontosan ide visszaülni. A vízhez közelebb szeretne majd letelepedni, talán elsétál valamelyik stégig.
Beáll a sorba, szerencsére csak egy páros van előtte, nem kell sokat várnia. Vagy mégis. Rém határozatlanok, vagy csak iszonyatosan előzékenyek egymással, de mire kitalálják, hogy egy citromos és egy áfonyás jégkását kérnek, aztán majd megkóstolják egymásét, addig majdnem lemegy a nap. Elfojt egy bosszankodó sóhajt, végre ő kerül sorra. Rögtön kikéri az epres jégkását, aztán mikor kiderül, hogy epres nincs is, akkor igazán hálát ad azért, amiért nem fennhangon bosszankodott a páros miatt. Ugyanúgy feltartja most ő a sort, habár az nem duzzad kilométeres sorrá, míg gyorsan leolvassa a tábláról, hogy a piros jégkása, amit ő epresnek akart hinni, mivel arra vágyott, az igazából málnás. Kér egy nagy pohárral, fizet, majd gyors lelépést tervez a színről. A terv nagyszerű, egészen addig, míg alig három lépés után bele nem ütközik egy ártatlan strandolóba. Az ütközéstől persze összerezzen, ezzel együtt jár, hogy összeroppantja poharát és a jégkása legalább negyede szegény áldozatra fröccsen… mert hát persze, hogy nem magára borította, akkor kevésbé érezné magát rosszul.
- Jaj, elnézést, ne haragudj, aztaa de hideg, ne haragudj, ügyetlen voltam.
Valamennyi fröccsent a kezére, innen tudja, hogy nem rendeltetésszerű fogyasztásakor kellemetlenül hideg a jégkása. Bocsánatkérőn pillant fel a srácra, abban reménykedik, hogy mivel nem egy flancos frakkot borított be vörösborral, így nem követett el emberiség ellenes bűntettet.
Vissza az elejére Go down

Bryce Payne
mutant and proud

Bryce Payne
X-men
be brave, we're a team
Play By : Mark Walhberg
Hozzászólások száma : 136
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 5 Icon_minitimeKedd 3 Jún. - 12:47


Haley & Bryce




A hölgy csak ül és nézi a vizet, a nyugalom meg árad belőle. Legszívesebben létrehoznék valamit, talán egy táblacsokit vagy valami virágot. Nem tudom, hogy mit szeret, de jó érzés lenne, ha szóba elegyedhetnék vele és megtudhatnám, de sajnos nem csinálhatok semmit, ami feltűnő és a semmiből előtűnő tárgy, még ha csak egy tábla csoki is az, elég feltűnő. Aztán lassan vetkőzni kezd, leveszi a pulcsiját, összegyűri egy gombócba, de ebbe a mozdulatban is látszik a kecsesség, majd elteszi a táskájába. A következő ruhadarab a cipője. Nem is értem, hogy minek van rajta a pulcsija, bár a cipő érthető, hiszen valamibe le kellett jönni. Aztán egy érzés kezdi el körüllengi, aztán rájövök, hogy a kétség és már látom is, hogy a fürdőzőkről a parton lévőket kezdi el nézni, de csak óvatosan, így én meg az ő általa nézett vízben lévőkre fordítom a tekintetem, miközben azért rejtve rá nézek, hogy mikor fordul vissza a víz felé, hogy tovább nézhessem kecses mozdulatait. Miután megnyugodott lefekszik és napoztatja a gyönyörű testét. Nem akarom letámadni, de amikor elindul a standokhoz én is felállok a helyemről, hogy kövessem. Mégis milyen az, hogy letámadom a nyughelyén, így legalább véletlennek tűnik a dolog, bár mindketten tudjuk, hogy ez nem igaz.
Vissza az elejére Go down

Haley Larsen
mutant and proud

Haley Larsen
független
loneliness is a gun
Play By : Emily Kinney
Hozzászólások száma : 203
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 5 Icon_minitimeHétf. 2 Jún. - 21:49

Egy ideig csak törökülésben ül és gyönyörködik a tó csillogó tükrében. A bodorodó felhők lassan eltűnnek a látóhatárról, Haley kezdi bánni, hogy nem készült strandolásra. A kellemesen melengető napsugarak felé fordítja arcát, majd kibújik a fehér pulcsiból. Helyes kis gombócba hajtogatja és elteszi táskájába. Meglazítja cipőfűzőjét is és lerúgja lábairól cipőjét. Egy pillanat alatt megszabadul a zoknitól is és mezítelen lábai a homokba mélyednek.
Hátradől kezeire és a strandolókat kezdi figyelni. Talán mintha többen is lennének, mint érkezésekor voltak. Vagy egyszerűen a napsütésben pozitívabbnak látni a világot és ugyanaz a létszám többnek tűnik. Az mindenesetre biztos, hogy többen merészkedtek be a vízbe.
Elkapja a furcsa érzés, mintha valaki figyelné, ezért az óvatos fürdőzőkről a parton pihenőkre kapja pillantását. Azonban egyik nyugágyon se fekszik öltönyös-napszemüveges magánnyomozó. Félrebiccentett fejjel elgondolkodik… összekeveri az FBI ügynökökkel, ballonkabátos, kalapos embert kéne keresnie. Nem paranoiás, egyszerűen csak óvatos. Egyik típust megtestesítő alakot sem lát, így megnyugszik és fejét hátrahajtva napfürdőzik kicsit. Nem hajtja a tatár, azonban kezd szomjas lenni, ezért engedélyez magának még öt perc pihegést, majd azután tervei szerint elzarándokol az egyik standhoz. Jégkására vágyik, igen, azt fog majd venni.
Vissza az elejére Go down

Bryce Payne
mutant and proud

Bryce Payne
X-men
be brave, we're a team
Play By : Mark Walhberg
Hozzászólások száma : 136
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 5 Icon_minitimeVas. 1 Jún. - 22:01

A város jó messze van, nincs kedvem gyalogolni, se buszozni, mert drága. Kéne valami eszköz, amihez nem kell jogsi, de mégis használhatom. Egy elektromos bicigli. Nem fárasztó, hiszen nem kell tekernem, de jogsi sem kell hozzá a hatályos törvények miatt, így ez lesz a megfelelő tárgy. Öszpontosítok, hogy a körülöttem lévő érzelmeket egy helyre konentráljam, majd kezd kialakulni a bringa, végül meg is jelenik. Felpatanok, bedugom a kulcsot, mert hát mégis kell valami, amivel elindítom és megyek is a tengerpartra. Nem tudom mért, de a suliból mostanában elegem van és egy kis levegő változásra van szükségem a tengeri levegőt pedig pont jónak tartom. Itt a suliban nem kell félnem, hogy lebukok, mert itt mindenki mutáns, mint én, de a tengerparton majd figyelnem kell erre mégsem hozhatok létre csak úgy bármit, még a végén valaki észrevesz. Elég feltünő lehetek, hogy gyakorlatilag nem hoztam semmit, még fürdőruhát sem. Nem baj a parton veszek egyet, majd felvéve keresek egy nyugágyat, amiből vizslathatom a parton lévőket. Éppen mennék le a lépcsőn, amikor egy hölgy kerül az utamba, akit hosszas elnézések és egyéb bókok után előre engedek a lépcsőn. Persze, mint minden rendes férfi jól megnézem hátulról, majd én is lemegyek. Követem az eddigi tervem és elhelyezkedem a parton, ahonnan mindenkit láthatok. A hölgyeket, akik sráccal vannak csak végignézem és megnézem minden egyes porcikájukat a lábuktól kezdve a fenekükön és a mellükön át az arcukig, igazából egyedülálló hölgyeket keresek, bár nem sok sansza van a dolognak, de ekkor észreveszek valakit, aki eddig nem láttam. Nagyon szép és egyedül van. Túl nagy a kisértés, hogy odamenjek, d egyelőre csak csodálom és megfigyelem minden mozdulatát, a kecses mozgását és szinte mindenét.
Vissza az elejére Go down

Haley Larsen
mutant and proud

Haley Larsen
független
loneliness is a gun
Play By : Emily Kinney
Hozzászólások száma : 203
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Délutáni kirándulás   Peach Lake - Page 5 Icon_minitimeVas. 1 Jún. - 16:47

Leparkolja a zöld szépséget. Nem nagy kihívás, alig állnak kocsik a strandhoz kialakított parkolóban. Kiválaszt egy kellően szimpatikus üres teret, esélyt sem akar annak adni, hogy meghúzza a kocsi oldalát. Akkor aztán soha többet nem adna neki kölcsön Nate semmit, de legalábbis az Aston Martint biztos nem. Márpedig Haley-nek sokkal jobban tetszik ez, mint bátyja másik két autója, szóval figyelnie kell. Persze egyébként is figyelne, mert nem az övé, de így hatványozottan figyel.
Kiveszi a slusszkulcsot, az anyósölésről magához veszi oldaltáskáját és kiszáll. Bokája fölött rojtosan elvágott farmert visel, sötétkék pólóval és egy fehér kapucnis pulcsival. Szokásos fáradt-piros tornacipőjében van most is. Bezárja a kocsit és elindul a strand felé. Hajába belekap a szél, nem kötötte össze hamvasszőke tincseit, de nem bánja.
A parton sincsenek túl sokan, de ez nem lepi meg, az üres parkoló és a kissé hűvösebb időjárás igencsak árulkodó. Letelepszik a partra, ez csak annyit jelent, hogy lehuppan a fövenyre, táskáját pedig maga mellé teszi. A biztonság kedvéért hátrapillant a kocsira, még mindig nehezen hiszi el, hogy Nate tényleg felnőttként kezeli. Szokatlan érzés, de hozzá tudna szokni.
Vissza az elejére Go down

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 5 Icon_minitimePént. 30 Május - 22:03

Szabad játéktér, új játék kezdhető.
Vissza az elejére Go down

Aaron Adler
mutant and proud

Aaron Adler
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathan Rhys-Meyers
Hozzászólások száma : 278
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 5 Icon_minitimeSzer. 21 Május - 15:33

Élvezettel figyelem, ahogy eszik-iszik, látszólag élvezetére van a dolog. És pont ez tetszik benne, bár magam mondtam, hogy nem kötelező mindent eltüntetni. De tetszik, hogy nem fanyalog, nem tolja el maga elől a dolgokat, mint sok egyetemista pompom csaj, aki minden egyes randinál csak "egy tálka salátát" kér.
És ugyanígy élvezetem az aprócska rálátást, mit mozdulatai engednek, és talán ezerszer szexisebb és izgatóbb a halvány sejtetés, mint a nyílt felkínálkozás. És erre az érzetre csak rásegít a becézés, féloldalas vigyort csalva arcomra.
Ám az ábránd tűnékeny, hisz indulásra készül, hiába próbálom visszafogni. Különös lány ő, míg szavai ellenkeznek, egyértelműen lekoptatni próbálnának, addig ujjai ujjaimra kulcsolódnak. Mintha ő sem tudná, akar-e egyáltalán találkozni még velem, vagy inkább.. nem akarja nyíltan kifejezni tetszését, apró jelekkel még is arra bíztat, hogy ne adjam fel. Erre utalnak búcsúszavai is, újravarázsolva lelohadó mosolyom.
- A Sagitariusban - biccentek elégedetten, engedve ujjait, hisz nem akarok erőszakosnak tűnni.
- A napokban visszajövök North Salembe és benézek. Téged foglak keresni - teszem még hozzá, mintha nem tudná. Mégis.. az eleddig burkolt dolgokat most nyíltan szavakba öntöm. Tetszik, ez kétségtelen, és nem lehet olyan gyorsan lekoptatni. Bár fogalmam sincs, mi az a Sagitarius, nem lévén őshonos a városban, de majd kisegítenek.
Elmélázva, elégedett mosollyal lesem távozó alakját, kellemesen ringó csípőjét, és mint egy elégedett kandúr nyalom meg a számat, majd a kólába rejtem vigyorom. Kényelmesen elnyúlva hagyom, hogy a kiérkező pultos, ki talán attól félt, fizetés nélkül távozom, leszedje Leah maradékát, míg én lustán rágcsálom a szendvicsem. Nem sietek, egyrészt nem kell, másrészt halványan él bennem a remény, hogy talán vissza is erre hozza az útja, vagy valamiért visszakíváncsiskodik. Így hát süttetem még kicsit az arcom, talán egy jó fertályórát. Ha mégsem jön, hát az asztalra lököm a fizettséget és a bukót a fejembe húzva pendítem meg a gázt.
Vissza az elejére Go down

Leah Carmichael
mutant and proud

Leah Carmichael
Diák
power to the future
Play By : Malase Jow
Hozzászólások száma : 371
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 5 Icon_minitimeKedd 20 Május - 20:56



Aaron & Leah



Úgy reagál a mosolyomra, ahogyan kevesen. A legtöbb srác szeretű a könnyűvérű lányokat, a magabiztos kis cafkákat, és alig kiváncsi rá az én kislányossá visszavedlett idegroncs lelkemre. Nem tehetek róla, most már ez vagyok így, és nem is keresem senki társaságát csak azért, hogy görcsösen ráakaszkodjak. Azt hiszem kinőttem már a bulikból meg az ábrándozásból is. Leah egy felnőttebb, de mégis furán visszafogott lány, még ha ez így nagyon ellentétesen hangzik. A felnőttségből és a kislányos dolgokból is azt hasznosítom, ami nekem fontos.
 - Sok benne a marcipán, el fog fogyni. – Tényleg bizonygatom, egyébként meg komolyan ízlik, bár a kóla az százszor jobb még mindig. Falom a szendvicset, és határozottan jól jön, hogy most meghív, ameddig nem változik a szakács személye a birtokon, kénytelen leszek bojkottálni az ottani menzát annyira minőségtelen. Még jó, hogy nem kell fizetnem érte, hiszen kidobott pénznek ítélném. Így viszont éhezésre kényszerülök, talán valóban kéne valami diákmunka, amivel zsebpénzt kereshetek.
 - Egy? Sokat kívánsz hercegem. Ha kólát rendelsz, viseld a következményeit. – Pillantok vissza rá szelíden, és buzgón kortyolgatom immár a másik poharat, időként a teát is pusztítom. Tudom, hogy nagyon mániákusnak tűnök, de talán ez az egyetlen szokásom, amit még Shannontól örököltem. Lehet, hogy kell valami kötődés, hogy tudjam, ki is vagyok valójában. Már csak csak az ő poharában van kóla, erről kegyesen lemondok, a maradék teát innentől nem iszom meg. Egyszerűen felkönyökölök az asztalra, és minimálisan láttatni engedem formás dekoltázsomat. Mindössze a piros sportmelltartót láthatja, de az sokat sejtet. Bólintok, a lelkizés része nem érdekel. Én úgysem tudnék megnyílni most neki, hogyan várhatnék alaptalan viszonzást. Hallgatom, udvarisságból, mert érdekel, de ez itt most nem fog megindítani. Csak a távozás útján. Megállít, megfogja a kezemet, én pedig meghökkenek, de minimális habozás után rákulcsolom az ujjaimat az övére
 - Kész vagyok. – Az utca felé pillantok, ahol a motorját hagytuk, aztán vissza rá.  – Nem kell, köszi, és aranyos vagy a meghívással, de ezt most passzolnom kell. – Húzom el finoman az ujjaimat, és állok fel. – Talán... A Sagitariusban összefutunk. Kell valami munka. – Egy utolsó bátorító mosoly, hiszen most fogom lekoptatni.  – Szia! – Fordulok sarkon, aztán már csak ébenfeketén csillogó tincseimet, no meg a hátsó felemet csodálhatja. Elsétálok a macskaköves sétálóutcán, és minek halogassam a dolgot, benézek a szórakozóhelyre. Remélem találok ott valami főnökfélét, italokat én is tudok töltögetni, meg pultot mosni, ilyesmik.
Vissza az elejére Go down

Aaron Adler
mutant and proud

Aaron Adler
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathan Rhys-Meyers
Hozzászólások száma : 278
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 5 Icon_minitimeSzomb. 17 Május - 16:37

A nők és a férfiak másképp működnek, másképp gondolkodnak. Ez sose volt vitatárgya, pont ezért nem reagál a kritikára sem és nem kezdem el a magam igazát bizonygatni. Igen, olykor a nők a szexnek is több jelentőséget tulajdonítanak, mint kéne, egyetlen éj után szőve már a rózsaszín-habos álomképeket.
- Ha otthagyod se érdekel. Nem egy tea fog a földhöz vágni - mosolyodom el szavain. Mint egy gyermek, ki többet kap, mint kérte, és most bizonygatni akarja, hogy nem pazarlás a dolog. Ha nem esik jól, nem kell semmit sem meginni vagy megenni. Azért annyira nem vagyok szőrszálhasogató, hogy aztán felrójam neki.
A mosolya viszont tetszik, azt hiszem, el tudnám még nézegetni egy ideig. No nem azért, mert olyan romantikus lakat vagyok vagy szentimentális. Pusztán tetszik, amit látok, márpedig ha valami az ember tetszésére van, azt élvezettel figyeli. És így vagyok én is Leahval. Tetszik, amit látok, tehát örömmel nézem.
- Azért remélem ebből legalább egy jut nekem is - nevetek fel, ahogy újfent halmozni kezdi a kihozott kólákat. Nem véletlen nyúltam le rögtön az egyik poharat, immár folyamatosan szorongatva. Ha ezt is el kívánja tulajdonítani, azért immár tényleg kicsit többet kell "harcolnia".
És érkezik a mesedélutánom, legalább is a rövidített változat, és némiképp megkönnyebbülök, hogy nem kezd el abajgatni, ahogy a legtöbb nőnemű teszi. Ha felhozódik a dolog rögtön elkezdenek sajnálni, anyáskodni felettem. Márpedig anyára nincs már szükségem. Amikor kellett volna, nem jöttek. Most legfeljebb barátnőt, csajt vagy épp egyéjjeles hálótársat keresek.
- A látszat szinte mindig csal - dőlök hátra elégedetten, jóleső a beismerése. És úgy érzem, egy újabb fokkal léptünk előrébb. De hamar megingat a dologban, ahogy gyűrni kezdi befelé az italokat és indulását hozza fel.
- Héhé! - morranok fel minden harag nélkül, miközben szabad kezem az ő szabadjára teszem, ügyelve, nehogy a nyakába borítsam az italt.
- Hova ez a rohanás? És csak azt idd meg, ami jól is esik! - jegyzem még meg vigyorogva. Tényleg nem sértődöm meg, ha bármit is otthagy, nagyfiú vagyok már.
- Ha sietsz, és mindenképp mennél, elvihetlek. Vagy legalább azt mond meg, mikor láthatlak legközelebb? - utolsó szalmaszál, neki pedig sok lehetőség, ami közül választhat. Vagy most viszem haza, és megtudom, hol keressem, vagy ő ad támpontot. Mert felkeltette az érdeklődésem, márpedig amire én rákattanok, azt nem eresztem, míg ki nem derítem, miért érdekel annyira.
Vissza az elejére Go down

Leah Carmichael
mutant and proud

Leah Carmichael
Diák
power to the future
Play By : Malase Jow
Hozzászólások száma : 371
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 5 Icon_minitimeSzomb. 17 Május - 14:53



Aaron & Leah



Hangulatkeltő zenénk

Kissé csúnyán nézek rá. Még akkor sem tűrtem az ilyen megnevezéseket, amikor Shannonként nagyokat pasiztam. Egy rossz pont miatt még nem fogom itt hagyni, de ha ennyire lenézően beszél a lányokról az jelzésértékű.
 - Szerintem nincsenek átmenetek. Ha valakivel együtt vagyok, attól még nem leszek senki csaja. Biztosan azért nem vagytok már együtt, mert a csajodnak nevezted. – Vonom meg a vállamat, ez igen éles kritika, de ha próbálkozik nálam, tisztában kell lennie dolgokkal, amikből nem engedek. A gerjedelem is lehet valaki számára fontos... Azt hiszem megváltoztam, komolyodtam a megpróbáltatásoktól, és már nem tudok olyan felelőtlen lenni, mint amilyen régen voltam. Egyátalán nem vagyok feszült a témától, nem kiskamaszok vagyunk, akik számára vicces lehet ilyesmiről beszélni. Végül megjönnek az italok, én pedig lenyúlom a kólát, amit rögtön meg is jegyez.
 - Tévedés. Te akartál kávézni. Akkor már inkább a tea, de az igazi kedvencem... már azt hiszem nyilvánvaló. A teát is megiszom, ne aggódj. – Döntöm oldalra a fejemet, és kislányosan elmosolyodom. Furcsa tőlem ez, hiszen mindig akkor teszem, ha tetszeni akarok. Ez pedig mostanság nem is nagyon fordult elő, és most ő kezdeményezett, miért én produkálom magam? Talán mert bejön a stílusa? Vissza kéne vennem, túl sok aduászt adok a kezébe azzal, hogy jól esik, hogy törődik velem. Talán csak az ágyába akar csábítani, amin bevallom magamnak ahogyan a parton néztem, fantáziáltam egy keveset, hogy egyszer az életben talán nekem is kijár egy kis kimenő, hogy ismét embernek érezzem magam. Ám a szavaim, amik a számra jöttek, azt mondatták velem, hogy nincsen erre esély. Most már mindegy, nem fogom bevallani neki, hogy pusztán félszegségből próbáltam lekoptatni.
- Még két kóla? Köszi! – Nevetem el magamat, de csak ugratom, azért mindennek megvan a határa. Meg is jön az újabb kör, a félig telt poharam mellé még egy üdítőt kapok, és még a tea is  hátravan. Azt hiszem ki fogom valaki kezéből tépni a wc kilincsét, ha megindul a pisilhetnék. Inkább eszem a szendvicset, ami finom pikáns húskrémmel van megkenve, viszont ebből nem fogok még egy kört kérni, mert kipukkadok. Közben átveszi a beszélgetés fonalát, ahogyan a családjáról beszél. A kötelező részvétteljes bólintáson túl inkább a huga érdekel jobban. A halottakkal nem tudok mit kezdeni, de nőnemű egyén érdekes lehet, talán ki is faggathatom, hogy milyen valójában a bátyja. A lány testvérek igen körültekintetőek, és ritkán szépítenek. Ha egy nagyábóli őszinte képet kapok, abból már ki tudok indulni.
 - Akkor felelősségteljesebb vagy, mint elsőre gondoltam. Ezt beismerhetem. Viszont... most szaladnom kell. Várnak rám. – A félpohár kólát gyorsan kiürítem, és már a teát kortyolom sebes ütemben, mert a teljes kólát sem akarom itt hagyni.
Vissza az elejére Go down

Aaron Adler
mutant and proud

Aaron Adler
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathan Rhys-Meyers
Hozzászólások száma : 278
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 5 Icon_minitimePént. 16 Május - 9:34

- A csajom? A barátnőm? - adom a lehetőségeket a visszakérdezésre mosolyogva, miközben tekintetem végigfuttatom Leah kissé nekivetkőzött alakján. nem mintha a parton semmit sem lehetett volna látni belőle, de azért így még jobb. Tetszetős.
- Azt hiszem, hogy valakit a kedvesemnek nevezzek kicsit több kell hozzá, mint hogy jól érezzük egymással magunk és hogy együtt járunk bizonyos helyekre. Azt hiszem, oda azért több érzelem kell, mint a puszta gerjedelem - vigyorodom el, kissé talán megbotránkoztatva, de nem zavar. Ő kérdezett én meg válaszoltam. és ahogy Faye-nél, nála sem jelent gondot az érzelmek mellett a testiségről beszélni. Végül is nem tízéves már, és az én felfogásom szerint az legalább annyira hozzátartozik az élethez, mint a lélegzés és az evés. Amit ő rögtön produkál is, mosolyt csalva arcomra, miközben még a kólám is elorozza.
- Azt hittem, te teázni akarsz - csóválom a fejem, miközben odébb tolom a csészét, hogy immár egyikünk részére se essen. Úgy tűnik, inkább üdítőt iszik, engem meg az atya úr isten se vesz rá arra a borzadályra.
- Kérhetnénk még két pohár kólát? - döntöm meg picit a székem, hogy az odabent pihenő alkalmazott észrevegyen, majd engedem is vissza magam az asztalhoz.
- Szakítás és halál - bólintok szavaira, kissé váltva a lehetőségeket. Anyámék előbb szakítottak, majd meghalt Faye anyja, aztán az újra összejöttek majd mindketten meghaltak. Szakítás és halál...
- Politikus, nem. Sose tenném magam önként kirakatba - nevetek fel, feledve a pillanatnyi komorságot. Még a fejem is rázom hozzá, megerősítve vagy inkább alátámasztva ellenkezésem. De mielőtt folytathatnám érkezik is a két pohár, melyből az egyiket rögtön el is marom, míg a másikat pontosan kettőnk közé tolva helyezem el. A pincérnek köszönetképp biccentek, hogy aztán újfent Leahnak szentelhessem figyelmem.
- Úgy egy éve autóbalesetben meghaltak a szüleim - kezdek bele, rögtön megvonva a vállam, mintegy elfojtva a sajnálkozást, részvétnyilvánítást.
- Faye még nem nagykorú így vagy nevelőszülőkhöz kerül vagy... - hagyom félbe, elhúzva a szám még a gondolatra is. Még ha csak féltestvérem, akkor is a vérem. És méghozzá milyen vérrel!
- Én lettem a gyámja. Ez viszont azzal járt, hogy a capmus-ból hazaköltöztem és nem azzal telik minden hétvégém, hogy bulizni járok. Az egyetem után hazamegyek, ha kell, segítek neki a tanulásban. Olykor vállalok valami könnyebb melót, hogy a hobbizást, mint például a motorom, ne a közösből fedezzem. Szóval értheted, az a csaj, aki eddig azt szokta meg, hogy buliból buliba járunk és mindenfelé mászkálunk rosszul viselte ezt a változást...
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Peach Lake   Peach Lake - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Peach Lake
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» West lake

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: North Salem-