we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Lindsay és Zane Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Lindsay és Zane Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Lindsay és Zane Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Lindsay és Zane Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Lindsay és Zane Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Lindsay és Zane Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Lindsay és Zane Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Lindsay és Zane Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Lindsay és Zane Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lindsay és Zane

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Dr. Zane Timothy Helmsman
mutant and proud

Dr. Zane Timothy Helmsman
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Terry O’Quinn
Hozzászólások száma : 426
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: Lindsay és Zane   Lindsay és Zane Icon_minitimeVas. 21 Szept. - 21:50

Fiatalok. Azt állítják övé a jövő. Legalábbis a jövő szavazói. Arra újraválasztáskor szükség lehet, ám előbb elsőre kellene, hogy sikerüljön győznie. Legalább a városi tv kamerásai felveszik. Az is valami. Gyenge kezdés, de bele kell jönnie a gyakorlatba. Persze a témák unalmasak, jó szerével csak a kérdezőt érdekli, őt is csak hivatalból. Persze dr. Helmsman fapofával és álderűséggel állja az unott ábrázatokat. Egyetemi éveire emlékezteti, mikorron csoporttársai többsége is pont így néztek az előadásokon. Hiába, nem mindenkinek jutott osztályrészül az értelem, van aki csak magolni tudott. Persze javarészt arra is szükség volt, ám a gondolkozás emelte ki társai közül. Meg persze képessége. Ambícióból sosem volt hiány, így ülhet most itt, mint kormányzójelölt és foglalkozhatott a kampányolással.
Elhangzik a következő kérdés:
- Ez alatt azokat az embereket érti, akik azzal a genetikai rendellenességgel születtek? – nem lepődik meg a firtatáson, hisz virágnyelven beszélt. A kérdező van elég művelt, hogy megértse és a hallgatóság számára is érthetővé tegye azt. Persze a jó doktor is van elég művelt, hogy fifikást választ adjon a kérdésre.
- Nos, valóban, így is lehet értelmezni. Nem teljesen bizonyított a jelenség biológiai háttere. Van pár elmélet, hogy genetikai alapú. De vajon a szimpla intellektus nem az? Vagy a szemünk, hajunk színe? Tény, hogy ezek a tulajdonságok nem veszélyesek senkire. S hogy ama tehetségek azok volnának? Csak annyira mint a nukleáris energia, amiből éppen ugyanúgy lehet emberéleteket kioltó atombombát csinálni, mint atomreaktort, mely biztosítja a villanyvilágítást.
- Köszönjük, doktor Helmsman. És most kérdezzen a közönség! – fordul zöld tekintete a fiatalok tömege felé.
Vissza az elejére Go down

Lindsay Tyson
mutant and proud

Lindsay Tyson
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 64



TémanyitásTárgy: Re: Lindsay és Zane   Lindsay és Zane Icon_minitimeVas. 21 Szept. - 17:13

Miután visszatértem a szigetről, egy ideig köpni-nyelni nem tudtam. Elég érdekes történéseknek lehettem szemtanúi, de amire a legjobban vágytam, beteljesületlen maradt. A háttérben szorulva segítettem itt-ott, ahol épp szükség volt rám, de apró dolgok ezek, amiket sosem részleteznék. Jobban örültem volna, ha nem szorítottak volna háttérbe! Bár, azt hiszem ez részben az én hibám, mert hamar összeroskadtam, x idő után pedig azt sem tudtam, mit tehetnék egész pontosan. Nem mindennapos dolog, hogy vihar kerekedik, süllyedni kezd a hajó, amin több emberrel együtt utazol, aztán egy lakatlan szigeten kötsz ki! [...]
Kimozdulni sem lenne ma sok kedvem, ám végül változtatok a véleményemen bátyám unszolására, és összeszedve magam belesek egy ifjúsági klubba szülővárosomba, New Yorkba. Ahogy sétálok, próbálom mosolyogva szemlélni a világot, s némely épület falát, amit fordított grafittis minták díszítenek. Ez az egyetlen fajtája, ami bejön, mert nincsenek összefirkálva, ehelyett a rájuk rakodó porba rajzolnak mintákat egy-egy részlet megtisztításával, ami szerintem nagyon kreatív! Ugyanakkor bevallom, hogy van néhány színes flakonnyi vacakom egy dobozba zárva, a szobám legmélyén. Néha jól jön egy hecc bevetésekor, és ma sem félek egyet kék farmermellényem zsebébe rejteni. Fogalmam sincs mikor vehetném elő, minden esetre ha lesz valamilyen módja, előhúzom, felrázva a hangulatot.
Egyelőre viszont nyugodtan ülök egy széken, egy férfit hallgatva, aki a jól bevált témákról tart hosszú - szerintem unalmas - monológot, mint például a bűnözés, vagy az AIDS. Blablablabla..., nekem ennyi jön csak le az egészből. Nem is figyelek rá sokáig, csak akkor illetem őt meg vele, mikor az utolsó mondataiban "különleges fiatalokról" hablatyol.
"Tehetségük nem csak abban nyilvánul meg, hogy okosak lennének és menne nekik a tanulás. Vagy abban, hogy jó sportolók lennének. Tehetségük más formában nyilvánul meg. Gyakorta extrém módon. " ... Ez alatt vajon minket értesz öregem? Minket mutánsokat?, figyelem mereven, hosszú percekig, ám nem szólalok meg. Továbbra is néma maradok, mint amikor csak beléptem ide.
Vissza az elejére Go down

Dr. Zane Timothy Helmsman
mutant and proud

Dr. Zane Timothy Helmsman
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Terry O’Quinn
Hozzászólások száma : 426
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Lindsay és Zane   Lindsay és Zane Icon_minitimeSzer. 17 Szept. - 12:53

A kampány első napja. Míly felemelő! Doktor Helmsman kormányzójelölt, elvégezvén munkahelyi teendőit, a helyi ifjúsági klubba tart, ahol először tart beszédet, illetőleg ellehet vele szabadon beszélgetni mindenféléről, nem csak a politikáról. Nem túl nagy az esély szavazatszerzésre, ám kezdésnek jó, tekintve, hogy minden ami itt elhangzik úgy is kikerül az újságok hasábjaira. Ennélfogva másodlagos, hogy kikhez szól, mert a média révén mindenkihez eljutnak szavai. S mivel pártját támogató újságírók lesznek jelen, így kizárt a negatív kritika. Éljen a szólás szabadság!
Szerényebb megjelenést öltött magára, mint szokott, noha a fehér szín dominanciáját nem mellőzi. Ám az egyszerű szövetnadrág és garbó kombináció sokkalta hétköznapibbá teszi. És az a kis futó bábú minta sem hiányozhat szíve feletti felső zsebéről.
Ahogy az lenni szokott egy kis bemutatással kezdődik az előadás. Majd Doktor Helmsman felvázolja kampányprogramját, ami a fiatalokat is érinti. A bűnözés veszélyei, az AIDS, a tanulás fontossága, különösen a munkavállalás kapcsán. Kilátásba helyezi új, a modernebb körülményekhez illő munkahelyek megteremtését. S végül csak úgy mellékesen:
- Meg kell még említenem, hogy mostanság sűrűn találkozom olyan fiatalokkal, kik igazán különlegesek. Tehetségük nem csak abban nyilvánul meg, hogy okosak lennének és menne nekik a tanulás. Vagy abban, hogy jó sportolók lennének. Tehetségük más formában nyilvánul meg. Gyakorta extrém módon. Ám ez nem jelenti azt, hogy rosszak lennének. Az ember személyiségén múlik, hogy egy pisztolyt is mire használ. Bankrablásra, megfosztva másokat spórolt pénzüktől, vagy pedig hazájuk védelmére rendőrként vagy katonaként. – hatásszünetet tartva sokatmondón méri végig a hallgatóságot.
- Éppen ezért nem kell félni! A félelem butává teszi az embert. Légy bátor és szabad!
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Lindsay és Zane   Lindsay és Zane Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lindsay és Zane
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dr. Zane Timothy Helmsman és Megara Blackwell a Szabadság-szobor tetején
» Zane & Carrie-Ann
» Dr. Zane Timothy Helmsman
» Zane & Yetta - Új megbizatás
» Zane & Melodie - Amikor megmozdul a föld...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: New York-