we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Lindsay Tyson - Szikra előtörténete Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Lindsay Tyson - Szikra előtörténete Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Lindsay Tyson - Szikra előtörténete Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Lindsay Tyson - Szikra előtörténete Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Lindsay Tyson - Szikra előtörténete Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Lindsay Tyson - Szikra előtörténete Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Lindsay Tyson - Szikra előtörténete Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Lindsay Tyson - Szikra előtörténete Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Lindsay Tyson - Szikra előtörténete Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lindsay Tyson - Szikra előtörténete

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Lindsay Tyson
mutant and proud

Lindsay Tyson
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 64



TémanyitásTárgy: Lindsay Tyson - Szikra előtörténete   Lindsay Tyson - Szikra előtörténete Icon_minitimeSzomb. 14 Szept. - 16:53

Userinfó: Nem használatos multi..
Név: Lindsay Tyson
Mutáns név: Szikra
Születési dátum: 1963, május 25, 22 éves
Besorolás: Diák
Képességek:
Elsődleges képesség: Pirokinézis
Osztályozás: Béta mutáns
Aktiválódás: 14
Képesség jelenlegi szintje:  Maximum 100 °C fokos hőt bírok elviselni, tüzet tudok éleszteni és azt irányítani tetszőlegesen, kisebb tűzlabdák formálása és mozgatása
Képesség távlatai: Tűzpajzs, futótűz, tűzgolyó (nagyobbak és erősebek), nagyobb hőtűrés.

Másodlagos képesség: Empátia
Aktiválódás: -
Képesség jelenlegi szintje: -
Képesség távlatai: Képes lesz érezni mások érzelmeit, érzéseit. Érezni egy ideig csak úgy tud majd, ha mások szemébe néz (mélyebb szemkontaktus), később egyéb testi jelekből is menni fog.

Jellem: Csendes, kissé visszahúzódó típus vagyok. Nem mindig beszélek, bár vannak olyan pillanataim, amikor megered a nyelvem, például a testvéremmel szemben. Bolondos jellemem miatt, imádok viccelődni, megtréfálni másokat, amivel sűrűn az őrületbe kergetem az embereket. Mindig kitalálok valami újat, amivel elszórakozhatok, máskülönben úgy érzem, igencsak unatkoznék. Sértődékeny lelkem van,  a legkisebb dolgokat is  magamra veszem, ennek ellenére egy megértő, normális lány vagyok, aki néha kissé makacs, amúgy meg engedelmes. Bármit szó nélkül teljesítek, amire csak megkérnek, együttműködő és segítőkész is tudok lenni, ha arra van szükség.

Külső: Hosszú világosbarna hajamat kiengedve hordom. Nem szeretem a hajgumit, de még a hajráfot sem, csak akkor viselem, ha tényleg muszáj. Élek-halok a lezser viseletért, az egyik kedvenc viseletem egy szürke kapucnis pulcsi, egy kék farmer és valamilyen edzőcipő, ami passzol hozzá, no meg a fekete sapkám amit szívesen hordok bármilyen ruhadarabhoz. Emellett a farmer dzsekiket is kedvelem, a sportos stílusúakat és úgy mindent, ami laza és stílusos, ezért kicsit fiúsnak tűnhetek - mivel bevallom a szoknyáért nem vagyok oda túlzottan. Kék szemeim elég nagyok, egyszer megkaptam azt a bókot, hogy olyan, mintha egy őzé lenne, de szerintem nem így van... Bőrszínemet tekintve barna, vagy legalább is sötétebb, de semmiképp sem világos - kivételül tenyereim és talpaim szolgálhatnak csak. Kerek arcom van, nagy orral, kis fülekkel és vékony szemöldökkel. Ami az alakomat illeti, vékonyka vagyok, de közel sem annyira, mint egy nádszál.

Előtörténet: 1963.május 25-én születtünk testvéremmel, New York egyik kórházában. Bátyám Stephan Tyson, én pedig Lindsay Tyson, két petéjű ikrek vagyunk. Szüleink egy autógyár tulajdonosaiként dolgoztak, hogy minket eltartsanak. Hiszem azt, hogy fél karukat odaadták volna azért, hogy mi éljünk. Sok törődést, szeretetet kaptunk tőlük, amiért mindketten hálásak voltunk. Ritka, ha mindkét szülőd meg lehet és boldog családként éltek együtt.
  Teljes nyugalomban tengettük míg nem egy nap minden a feje tetejére állt. Sütni szerettem volna valamit. 14 évesen nem volt olyan nagy tudásom, de ahhoz bőven elég, hogy néhány palacsintát el tudjak készíteni. Meg szerettem volna gyújtani a gázt, mikor magától lángra kapott. Azonnal hátraugrottam, majd ijedten anyáékért kiáltottam. Szerencsére otthon tartózkodtak, köszönhetően a hétvégének. Rögtön lejöttek a felső szintről – ahol a hálószobájuk is található –, be a konyhába, majd ledermedve figyelték az eseményeket. Magam is gy tettem, pedig sejtettem, hogy percek kérdése minden, s nem maradhatok ott sokáig. Hirtelen egy erős kéz ragadta meg csuklómat, majd húzni kezdett. Kivonszolt az utcára, ahol végignézhettük, ahogy felrobban a házunk, benne a szülőkkel, akiknek esélye sem lett volna kijutni, hiszen... Minden olyan gyorsan történt! Felhívtuk a tűzoltókat, de kiderült, idő, mire ideérnek, nekünk viszont nincs időnk. Teljes pánikba kerültem, hiszen azt látni, hogy nemrég még minden rendben, s most kigyulladt az egész placc, ijesztő látvány. Stephan tanakodni próbált, hogyan olthatnánk el a tüzet, mire a mellettünk lévő tűzcsapból kitört a víz, ezután a ház felé zúdult. Ráömlött az épületre – vagyis inkább romjaira –, eloltva a ropogó rémálom nagy részét, az utána maradó dolgok azonban nem sok jót ígértek.
  Mire kiért a piros tűzoltó kocsi, a probléma már meg is oldódott, s új jött helyette. Minden leégett, mert gyorsan terjedt, mi pedig nem igyekeztünk eléggé. Mit is tehettünk volna, ha a a segítség messze van tőlünk? Egyáltalán mi volt ez az egész? Mindegy is, hiszen az új gond volt a legfontosabb: nem volt otthonunk, később pedig kiderült, szüleink sincsenek már.
14 évesek voltunk, mikor rájöttünk, hogy mutánsok vagyunk. Erőink véletlenszerűen mutatkoztak meg a baleset napján. Bátyám mindig óvott még a széltől is, most pedig annál inkább. A lelkét kitette azért, hogy eltartson. Hálát éreztem ezért és mélyről jövő tiszteletet. Leginkább költöztetőcégeknél, vagy kikötőkben dolgozott, viszont mindig hamar ott kellett hagynia állását és tovább állni, velem együtt. Sokszor rájöttek igazi kilétünkre, ami sűrűn hozott bajt fejünkre. Jártuk az országot, csak rövid ideig tartózkodtunk egy helyen, talán ha két hetet pihenhettünk egynél, annak is örültem.
  Később egy Charles Xavier és egy Eric Lensherr nevű férfi talált ránk, amivel új esélyeket kaphattunk. Nem tudtam ez mennyire jelent jót, vagy épp rosszat, de már nem zavart, mibe megyünk bele, csak könyörgöm, ne utazzunk tovább! Elbeszélgettünk és kiderült, hogy egész rendesek, szóval azt hiszem nem volt miért idegeskednem. Bíztam benne, hogy minden rendbe jön majd.


A hozzászólást Lindsay Tyson összesen 10 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 27 Nov. - 17:16-kor.
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Lindsay Tyson - Szikra előtörténete   Lindsay Tyson - Szikra előtörténete Icon_minitimeSzomb. 14 Szept. - 18:51

Az előtörit nem olvastam még el, de első körben kérlek ezt olvasd át, és ez alapján szerkeszd a képességed leírását:

https://xmen-firstclass.hungarianforum.com/h8-kepessegek
Vissza az elejére Go down

Lindsay Tyson
mutant and proud

Lindsay Tyson
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 64



TémanyitásTárgy: Re: Lindsay Tyson - Szikra előtörténete   Lindsay Tyson - Szikra előtörténete Icon_minitimeSzomb. 14 Szept. - 19:26

Javítottam a képességeknél, remélem így jó. =)
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Lindsay Tyson - Szikra előtörténete   Lindsay Tyson - Szikra előtörténete Icon_minitimeKedd 17 Szept. - 18:53

Az első gondom. Az oldal magyar, szóval légyszi magyar mutánsnevet találj ki a karinak. Smile
A másodlagos képességnél nincs jelenlegi szint, lévén még nem aktiválódott. Smile Egyelőre kezdésként 22 éves karinál ne induljunk két képességgel, hiszen a tűzmanipulálás is önmagában azért egy elég ütős képesség.

Az előtörténetnél hibás az évszám és az enterek kimaradtak a jellem, kinézet, előtörténet között, de ez csak formai hiba.

A karid ha jól értettem diák lesz, ebben az esetben azt is fejtsd ki az előtöri végén, hogyan kerültek végülis az iskolába. Jó eséllyel ugye Charles és Eric találtak rájuk, beszéltek velük stb. de akkor ezt tüntesd is fel. Ha úgy játszanád ki, hogy még ez nem történt meg, akkor viszont értelemszerűen még nem diák csoportba kerül a kari, hanem függetlenbe.

Ha kész vannak a módosítások szólj, egyébként ezeken az apróságokon kívül minden oké.
Vissza az elejére Go down

Lindsay Tyson
mutant and proud

Lindsay Tyson
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 64



TémanyitásTárgy: Re: Lindsay Tyson - Szikra előtörténete   Lindsay Tyson - Szikra előtörténete Icon_minitimeCsüt. 19 Szept. - 16:49

Na, javítottam a képességeknél és a név résznél is. Very Happy
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Lindsay Tyson - Szikra előtörténete   Lindsay Tyson - Szikra előtörténete Icon_minitimeCsüt. 19 Szept. - 21:12

No beírlak elfogadottnak, csak annyi, hogy kérlek a másodlagos képesség csak érzékelés legyen, ne legyen befolyásolás is. Úgy már soknak érzem, hiszen maga a tűzmanipulálás is elég erős és sokrétű képesség.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Lindsay Tyson - Szikra előtörténete   Lindsay Tyson - Szikra előtörténete Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lindsay Tyson - Szikra előtörténete
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Árny és Szikra
» Lindsay és Zane
» Sebastian May előtörténete
» Stephan Tyson
» Stephan and Linsay Tyson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Archivum :: A múlt árnyai :: Inaktívak előtörténetei-