we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Eric Lensherr Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Eric Lensherr Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Eric Lensherr Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Eric Lensherr Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Eric Lensherr Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Eric Lensherr Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Eric Lensherr Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Eric Lensherr Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Eric Lensherr Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Eric Lensherr

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Eric Lensherr   Eric Lensherr Icon_minitimeSzomb. 30 Május - 23:29


Karaktered neve
Karakterhez passzoló idézet

   

   
Userinfo: Főkarakter

   Név: Eric Lensherr
   Mutáns név:  Magneto

   Születési dátum és hely:  Hol és mikor született?
   Besorolás:  Alapító

   Képesség(ek):

   Elsődleges képesség: Mágneses erőterek gerjesztése
   Osztályozás: Omega
   Aktiválódás: x éves kor (Ez azért fontos, mert nem mindegy, hogy a karid mondjuk 30 éves, és születésétől fogva ismeri a képességét és tanulja a használatát, vagy csak 15 éves korában jelentkezett nála.)
   Képesség jelenlegi szintje: Ide írd le, hogy pontosan mit is tud a képességed jelenleg, pl. ha a képességed a Pirokinézis, akkor hány fokos hőt bír ki a szervezeted, milyen formában tudsz tüzet lövellni stb. Felsorolás szerűen bőven fejtsd ki!
   Képesség távlatai: Itt kifejtheted bővebben, hogy hová fejlődhet még a karaktered.


   Jellem: Négy évvel ezelőttig elvadultabb voltam. Magányos, meggyörtört lélek, akiben ott rejlik a meghurcolt zsidó kisfiú, akinek lágerbe tömörítették a családját, a szeme láttára ölték meg az anyját, csak azért, hogy bizonyosságot nyerjen az, hogy mit is tud. A bosszú sokáig éltetett, egyszerre gyűlöltem önmagamat, amivé váltam, s az emberi fajt, amely megkülönböztet. Rá kellett ébrednem, hogy nem vagyok egyedül, a fajtánk uralkodásra, s nem elnyomásra termett. Akaratom acélos, nem engedek a terveimből, született vezető vagyok, és csak olykor teszek ebben kitérőt, ám fejet nem hajtok senkinek. Kész vagyok a fájdalomból is erőt kovácsolni. Ahogyan be kellett érnem a vad, ösztönös lényemből a megfontolt stratégává, mára már megtervezem a lépéseimet, hogy aztán mindenkit meglepjek vele. Egyedül voltam, és nem éppen erős, ez mindkét tekintetben változott. Képes lennék akár világuralmi törekvésekre is, ám csak szépen lassan. Gyűjtöm magam köré a szett értékes darabjait, hogy bár alkalmi szövetségesemet és barátomat tiszteljem, ám ha eljön az idő, félreállítsam, mert bár az utunk közös, a harcunk más módszerekért kiált. Stílusra sokszor még mindig csapongó vagyok, cinikus, amikor mások nem ismerik fel saját elhivatottságukat, ám már érik bennem a szónok, aki meg tudja tölteni a tereket, és tömegeket mozgat meg. Már minden mozdulatomból árad a magabiztosság, és a tömény hatalom.

   Kinézet, megjelenés: A harmincas éveim középén járhatok, legalábbis ránézésre ennyinek tűnök. A mágikus erőterek gerjesztésének köszönhetően azonban sokkal több vagyok, pusztán tudom uralni az idő múlását. Igazán karizmatikus férfi vagyok, ragadozó álkapcsokkal, jéghidegen villogó tekintettel, amelyből az sugárzik, hogy nem kérek; követelek. Mozgásom összeszedett, energikus, holott katona nem voltam,  szálkás izmaim a saját magam edzésétől domborodnak ki, mégsem vagyok egy kigyúrt alkat, nem a fizikumommal kell érvényesülnöm. A hajam rövid, konzervatív, ezt szoktam meg a hatvanas évektől. Bal alkaromon a nácik által bevésett kódszám, amely alapján összegyűjtöttek, ez alapján sosem fogom elviselni, ha rajtam kívül bárki is adatokat gyűjt, összefog, mert ebből mindig az történik, hogy végül levadásszák az illetőket. Ruházatra teljesen változó, hiszen szeretem az eleganciát, a kalap többek között öltöztet, nem áll távol tőlem az öltöny sem. Megesik mégis, hogy csak farmerben és pólóban találsz, ám terveim között szerepel egy igazi mutánsvezetőre jellemző ruha kialakítása.  

   
Előtörténet: Lehet akár novellaszerűen, halszálkásan, de a legegyszerűbb, ha prózai elbeszélésben teszed meg. Nincsen sem minimum, sem maximum, de reméljük, hogy nem két mondat lesz, és azt sem, hogy tizenöt A4-es. Egészséges leírás. Lehet akár novellaszerűen, halszálkásan, de a legegyszerűbb, ha prózai elbeszélésben teszed meg. Nincsen sem minimum, sem maximum, de reméljük, hogy nem két mondat lesz, és azt sem, hogy tizenöt A4-es. Egészséges leírás. Lehet akár novellaszerűen, halszálkásan, de a legegyszerűbb, ha prózai elbeszélésben teszed meg. Nincsen sem minimum, sem maximum, de reméljük, hogy nem két mondat lesz, és azt sem, hogy tizenöt A4-es. Egészséges leírás.
   

Vissza az elejére Go down
 
Eric Lensherr
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Eric Lensherr
» Mathis Lensherr - Műszerész
» Vasilisa és Eric
» Jane&Eric
» Eric és Jane

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Archivum :: A múlt árnyai-