we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Eric és Jane Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Eric és Jane Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Eric és Jane Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Eric és Jane Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Eric és Jane Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Eric és Jane Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Eric és Jane Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Eric és Jane Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Eric és Jane Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Eric és Jane

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Eric és Jane   Eric és Jane Icon_minitimeCsüt. 14 Nov. - 20:45

Igazából én nem az ünnepektől vagyok elhatárolódva, egész egyszerűen nincsen életem, nincsen hobbim. Mindig célokat tűzök ki magam elé, és semmi más nem érdekel. Most éppen az iskola vezetése, és a mutánsok érdekeinek védelme, amikor csak ébren vagyok. Csak az ehhez kapcsolódó dolgokban tudom jól érezni magamat.
- Pótolnunk? – Kérdezek vissza érdeklődő mosollyal, és nem annak szánt, de sármosnak sikerült pillantással mérem végig őt. – Miből gondolod Jane, hogy úgy érzem, kimaradt az életemből? Ha azt akartam volna, akkor a része lehetett volna. – A széles mosoly láttán azért megenyhülök, nem célom megalázni a válaszommal, főleg, ha ő ennyire lelkes, és láthatóan jól érzi magát velem, akkor én is megpróbálhatok jópofát vágni a dolgaihoz, mielőtt még ő vág engem jó pofán. Igazából én nem a sok munka meg hasonlók miatt lettem komoly, vagyis inkább komor, hanem a gyerekkoromban történtek miatt, no meg hogy azt látom, hogy a világ ilyen kifacsarodottan működik, globális multicégek rángatnak mindenkit, és kevesen tudnak egyénileg érvényesülni. Ha más is ilyesmiken gondolkoznak, hasonlóan megkeseredne.
- Nem akartalak zavarba hozni. – Suttogom, de talán annyira hangosan, hogy hallja. Tényleg nem célom, de igaza van, valahogy a jelenlétében más vagyok, kevésbé merev, kevésbé önmagam. Nem tudom, hogy ez jó, vagy sem, hiszen vagy azért szeretnek, akik vagyunk, vagy nincs is értelme az egésznek. De hatással van rá, azt letagadni sem tudom. Bent már egyszerűbb dolgunk van, nem csak egymásnak szólnak a gesztusaink, hiszen külön világból jövünk, amit teszünk, azt mások is láthatják, minősíthetik. Pletykákat nem akarok, azt csinálok, amit akarok, viszont rossz példát mutathatok. Viszont ez mégiscsak felnőttképző is, miért lehetne megszabadni, hogy ki kivel barátkozik? Úgyhogy jéghideg pillantásokat osztogatok, amivel elűzhetem a vizslató tekinteteket. Ha Ethan nem lenne a teremben, akkor még ezüsttálakat is reptetnék, hogy mutassam, ki az úr a házban. Így marad a kőkemény faszagyerek beállás. Elkezdünk végül iszogatni, és eljutunk a családja méltatásához.
- Nem szoktam zavarba jönni, de ők sikeresen belekergettek. Látod, ezért nem tartunk szülői értekezletet. – Jegyzem meg komolykodva, de vigyor bujkál az ajkaim szélén. Megragadja egy pillanatra a csuklómat, nekem pedig a derekára téved a kezem, amit végül nem is engedek el, mert akkor észrevenné, hogy máris tapogatom. Ha hátranéz rám, akkor bíztatóan bólintok, mintha semmi sem történt volna. A töklámpást az egyik kis standnál lehet faragni, a kézügyességem nem a legjobb, hiszen mindent fémmanipulációval csinálok. Erre itt most nincsen lehetőség. Leülök, az ölembe veszek egy méretes példányt, egyik kezembe borotvaéles konyhakés kerül, majd metszőn pillantok a szőke szépségre. – Most pedig?
Vissza az elejére Go down

Jane Klyne
mutant and proud

Jane Klyne
Diák
power to the future
Play By : Avril Lavigne
Hozzászólások száma : 48
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Eric és Jane   Eric és Jane Icon_minitimeVas. 10 Nov. - 14:00

Sosem értettem, hogy az emberek miért nem szeretnek egyes ünnepeket. Miért jó magunkba fordulni, és otthon ülni, míg máshol mindenki vidám, és jól érzi magát? És sem vagyok egy nagy party girl, de ezekre a klassz hagyományokra általában elmegyek, és még sosem csalódtam bennük.
- Nem hiszem el! Akkor ezt sürgősen pótolnunk kell. Keressünk bent egyet, és segítek kifaragni. - mosolygok egyre szélesebben. Eric amolyan különös, kissé magába fordult ember, nem annyira nyit a világra, nem élvezi az életet eléggé. Persze, megértem, egy idő után én is hasonlóvá válnék, a rengeteg munka, és egyéb dolgok miatt. Néha azonban muszáj felengedni, kikapcsolódni kicsit, és valami nagyon nagy hülyeséget csinálni, amire sokáig emlékezhetünk. Jó, én nem szoktam ilyesmit csinálni, mert badarság, nem is értem, miért pattant ki a fejemből.
Tetszik, hogy képes vagyok megnevettetni a férfit. A nevetésében van valami... Hallatszik, hogy sok minden keresztül ment. Vagy csak képzelődöm, és ez egyszerűen egy átlagos nevetés. Azt hiszem, bediliztem.
Mikor azt mondja, felvidítom, finoman elmosolyodom, és nagyon igyekszem, nehogy elpiruljak. Nem sikerül teljesen, de azt a kis pír a meleg is okozhatja.
- Örülök. - válaszolom rá egyszerűen, majd belépünk. Tényleg, amint végig megyünk, páran felfigyelnek ránk, azonban elég hűvös a fogadtatás. Sehol egy szia, még csak a közelünkbe sem igazán jönnek. Hű. Hát köszi. Amint elérünk a puncshoz, kezembe veszem a poharat, amit Eric a kezembe ad, majd koccintunk. Én nem kérek bele semmit, épp elég az, ami benne van. Az ital finom egyébként, megiszom a háromnegyed részét elsőre, majd a maradékot is.
- Anyáék egy más világ. Ügyvédek, mindent ilyen szemmel néznek. Charles más mint te, de ez nem is baj. - mondom és is biztatóan. - Apa meg mindenkire így néz, néha még rám is. - nevetem el magam őszintén. Amit mondtam, az lényegében igaz. Ha véletlenül négyes vagy hármas jegyet kapok, néha azt várom, elővesz egy kést, és a lépembe szúrja, amolyan "ilyen még egyszer elő ne forduljon" mozdulattal. Furcsa szülők, de ez van.
- Nehogy azt hidd, hogy megúszod a faragást! - mosolyodom el ismét. - Gyere! - fogom meg finoman a csukóját, majd el is engedem, mikor érzem, hogy megindul. Keresnünk kell egy tököt. Mondjuk itt mindenhol az van, csak már mindegyik kész van. Nincs valami konyha errefelé?
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Eric és Jane   Eric és Jane Icon_minitimeVas. 10 Nov. - 13:34

Németországban másféle ünnepek vannak, de ilyesmi, hogy halottak napja, nem igazán jár vígassággal, így csak hümmögve hallgatom a fiatal kislányt, nehezen tudok azonosulni a szavaival, mégsem akarom megbántani, hiszen ő brit.
- Nos... nem. Abban a korban, amikor én felnőttem, a lágerben enni sem nagyon volt mit, nemhogy tököt faragni. – Válaszolom színtelen hangon, mosolyom keresűségről árulkodik. Mindentől függetlenül ezeket már magam mögött hagytam, a jelenre koncentrálok, ám az ilyen alkalmaknál néha előtáncolnak emlékeim az árnyak közül, nehéz velük ismét újra szembenézni. Kissé elérzékenyülök, látva, hogy mennyire kis tiszta jellemmel képes érte lelkesedni, szívem szerint hajlamos lennék végigsimítani a haján, de nem teszem, ki tudja, hogy örülne-e neki, nem venné rossz néven. A mosolya végül nevetést vált ki belőlem, és pár legyintéssel űzöm el a rossz szellemeket.
- Jaj, te lány, felvidítasz. Régóta először. – Végül együtt belépünk a terembe, és ahogy Jane, én is észreveszem, hogy nem igazán mernek hozzánk odalépni egy csevejre, pedig nem egy párként jöttünk, csak kint futottunk össze, felesleges a tapintat, mégis valahogy jó vele együtt lenni. Az ünnepkor szívmelengető, ha az ember karján ott van valaki, akivel érdemes múlatni az időt. A puncsokhoz érünk, ahol gondolkozás nélkül merek neki a gyümölcskoktélból, majd magamnak is, én megtehetem, hogy a pincérektől némi alkoholt is kérek bele, mert nem elég az a kis rum, amit a keverék egyébként is tartalmaz. Ha megvannak a poharak, akkor összekoccintom az övével, és beleiszok.
- Amikor a szüleiddel beszéltünk, édesanyád úgy méregetett engem, mint ha valami kérő lennék, apád szemében pedig azt láttam, hogy kettévág egy baltával, ha rossz helyre viszlek. Charles-szal viszont meg voltak elégedve, én voltam a fenyegetés. – Jegyzem meg finom mosollyal, és azon tűnődöm, hogy talán a későbbiekben táncolhatunk is, egyenlőre azonban gyönyörködöm a szép kis pókhálós szerelésében.
Vissza az elejére Go down

Jane Klyne
mutant and proud

Jane Klyne
Diák
power to the future
Play By : Avril Lavigne
Hozzászólások száma : 48
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Eric és Jane   Eric és Jane Icon_minitimeKedd 5 Nov. - 20:21

Ugye bár, akkora szerencse, hogy mindig mindent előre megtervezek, nehogy elmaradjon valami, erre tessék, az elmém ismét cserben hagy, nekem meg magassarkúban kell lépcsőt másznom. Jobban oda kell figyelnem a dolgokra, több rendszerességet kell vinnem az életbe, és... Na jó, hagyjuk az élet nagy dolgait, inkább a bálra kéne koncentrálni. Amint leérek a földszintre, továbbra is a megnyitón filózok, lesz-e, nem lesz, elkéstem? Ám a gondok hamar kiröppennek a fejemből, amikor meghallom az ismerős, férfias hangot.
Furcsállom, hogy Eric nem szereti a Halloween-t, azonban megértem, legalábbis jogos érvek hangzottak el, így valamilyen szinten át tudok érezni. Én azonban nagyon szeretem ezt az ünnepet, ilyenkor mindenki az lehet, ami szeretne lenni, a gyerekek cukorkát kérnek, és az egésznek olyan remek hangulata van, feltöltődés a borús őszi napok közepette.
- Ez mára már nem igazán a halottakról szól, inkább a jelmezekről, bulikról, cukorkaevésről, és más egyebekről. Ne mondd, hogy gyerekként sosem faragtál tököt! - mondom mosolyogva, amolyan cuki, zárt szájas mosollyal, ami miatt a szám környékén finom kis gödröcskék jelennek meg.
Mikor azt mondja, mindenki csak Charles-ra kíváncsi, arcom kissé elkomorodik, de inkább nem válaszolok rá semmit, csak belépek Ericcel a bálterembe.
Odabent mindenki remekül elvan, van aki csemegézik, persze olyan is, aki táncol, de összességében úgy tűnik, mindenki remekül elvan. Útban az italos pult felé megpillantok néhány ismerős arcot, lehet, hogy ők is észrevesznek, de senki nem köszön. Jó, mondjuk nem nagyon beszélgetek másokkal mostanában, így érthető.
Mikor odaérünk, rájövök, valójában ez egyik alapítóval együtt léptem be a bálterembe, mintha együtt jöttünk volna be. Ha béna, tizenéves kislány lennék, tuti visítanék és örömtáncot járnék magamban, de szerencsére érett, felnőtt nő vagyok, aki történetesen tudja, mit szabad és mit nem. Csak éppen van olyan, mikor nem érdekli.
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Eric és Jane   Eric és Jane Icon_minitimeKedd 5 Nov. - 19:41

A folyosón kopogás üti meg a fülemet, de nem mondhatnám, hogy ismerős hangzás. A fém csak úgy dalol a fülembe, de azt nem tudom kideríteni belőle, hogy ki is közeledik. Az árnyak végül kirajzolódnak, és egy nem várt, de annál kellemesebb alak lép ki közülük. Láthatóan kicsit zihál, habozik, hogy belépjen-e a terembe, még nem vett észre, csak miután megszólítom. Az egész lényéből árad valami olyan misztikus varázs, amely magában foglalja a szépségét, a bájt, és azt az inteligenciát, amely lenyügöz engem. A sors keresű iróniája, hogy hozzám képest egy gyerek, aki számár az a helyes, ha engem tanárként, felnőttként kezel, nem férfiként, nekem pedig diákként kéne megitélnem őt. Rengeteg tanítványunk van, mégis ő az egyetlen, akivel ezt nem tudom egykönnyen megtenni, a küzdéshez pedig minden akaratomra szükségem van. Mert hogy viselkedjek vele? Legyek kemény, cinikus? Szokásom, de vele valahogy nem visz rá a lélek, így viszont magamat áltatom. A pillantása mégis olyan igéző, hogy megszólalnom is nehézkes.
- Szép estét. – Nem ütközöm meg a tegezésén, ez nem hagyományos iskola, szövetségesként elég furcsa is lenne, ha hierarchikusan épülne fel a dolog. Kelletlenül intek, valahogy nem sok kedvem van most ehhez a mai naphoz.
– Eh, nekem ez nem számít. Ez a britek ünnepe, a halottakat tisztelni kell, nem maskarákba öltözni. Szánalmas. – Rázom meg a fejemet, miközben végigsimítok lenyalt tincseimen, aztán a táncolókról ismét Jane-re téved a tekintetem.
– Köszönöm. Azt hiszem inkább mennem kéne, de egy ital erejéig még maradhatok. Meggondolatlanság lenne, ha pont én nem lennék jelen egy kicsit, habár a többség úgyis Charles-ra kiváncsi. Ő támogat mindenkit, hiszen ismeri a képességeiket. Én harcos vagyok, nem tanár. – Döntöm oldalra a fejemet, aztán engedem, hogy belépjünk a terembe, és italt keressünk.
Vissza az elejére Go down

Jane Klyne
mutant and proud

Jane Klyne
Diák
power to the future
Play By : Avril Lavigne
Hozzászólások száma : 48
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Eric és Jane   Eric és Jane Icon_minitimeVas. 3 Nov. - 19:08

Amint végzek a készülődéssel, sietősen megindulok a földszint felé, ugyebár, hogy el ne késsek a megnyitóról, bár továbbra sem tudom, hogy van-e. A fekete magassarkúm finoman koppan a csempéken, amint végiglépkedek a folyosón. Már épp betoppantam volna a bálterembe, amikor hirtelen eszembe jutott a táskám. Nem vagyok az a fajta csaj, aki mindenhova tonnás retikült cipel, de kissé náthás vagyok, és nem szeretném, ha folyamatosan a kezemmel kéne törölgetnem az orromat, mert egyrészt gusztustalan, másrészt pedig minek, ha  egyszer ott van pár lépcsőfoknyira a szoba, ahol van zsebkendő... Na jó, túl sokat filózok, ennyi idő alatt akár már föl is érhettem volna. Lihegve rontok be a szoba ajtaján, majd az ágyról gyorsan felkapom a táskát, és már robogok is tovább. Újra végig a lépcsőn lefelé, végül megtorpanok a bálterem ajtajában, és hallgatózni kezdek. Mármint, nem úgy, hogy az ajtóra teszem a fülem, csak kicsit csöndbe maradok, és figyelem a benti hangokat. A nagy koncentrációmban az zavar meg, akit legkevésbé vártam: Eric. Felismerem a hangját, azonban mikor odapillantok, kissé furcsállom a jelmezt. Magamban elgondolkodom, de nem látok összefüggést, mindenesetre az egész nagyon ízléses, és mint ne mondjak, a férfi önmagában is nagyon sármos, hát még így... Mi? Na jó, az nem én vagyok. Jézusom!
Annyira elmerülök a gondolatimban, hogy fel sem tűnik, hogy közelebb lép, csak a szemét látom, és ekkor azt hiszem, a pillantásom mindent elárul. Azért remélem, nem.
- Szi... Mármint, jó napot! - kezdem döcögősen. - Miért? Te nem is jössz? Ugyan már, a halloween-t nem hagyhatod ki! - váltottam át most hirtelen tegeződésre, és már ki sem javítottam magam. Ha zavarja, úgyis szól. - Ó, köszönöm. - mosolyodom el. - Csini egyenruha. - mondom a jelmezére célozva, és komolyan megfontolom, vállon öklözzem-e, persze finoman. Nos, azt hiszem inkább nem, az furi lenne. Nagyon furi.
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Eric és Jane   Eric és Jane Icon_minitimeVas. 3 Nov. - 14:02

A hónom alá csapom a tiszti sapkámat, és csizmás lábaimmal végigkopogva a termen a kijárat felé indulok. Odabiccentek a kosztümös Charlesnek, és halvány mosollyal válaszolok az értetlen arckifejezésére, úgyis ismeri a gondolataimat, némi kis önirónia van bennem, hogy náci tisztnek öltöztem. Jó dolog, ha az ember tud magán nevetni, még ha ilyen keserűen is. Miután németországban deportáltak, az állampolgárságom is megvan még, tehát tökéletesen tudom alakítani az SS egykori vezetőjét. Ha nem is gestapo, de azért magas rangú fokozat díszeleg a vállamon. Nem sok időt foglalkoztam az öltözködéssel, méretre szabott a ruhám, a hajamat izlésesen megcsináltam, és frissre borotváltam magamat. Egy jó kis sört legurítottam bemelegítésként, és most itt vagyok. A létező legritkábban beszélgetek tanártársaimmal, a diákokkal pedig csak a felvételijükkor, az időm nagy részét az utatás tölti ki, nem igazán szoktam pont én mások lelkére beszélni, inkább előre gondolkozom, hogy mihamarabb ütőképes seregünk legyen. Kiérek a folyosóra, valahogy úgy érzem, hogy kár volt eljönnöm, nem az én világom ez az ünneplés, ennél én sokkal komolyabb vagyok, meg mi közöm egy angolszász ünnephez? Már éppen indulnék felfelé a folyosón, amikor a kevés általam kedvelt diák közül is pont a legszebb jön szembe. Magam sem értem miért, mozdulnom kell, mert elsőre kissé lefagytam, ami nem szokásom. A jelmeze határozottan ötletes, szépen feszül csodás alakjára, de most is a szeme az, amely minden visz. Az a csillogás túlzottan rabul ejtő. Túlzottan. Inkább mennem kéne, hiszen ő még egy gyerek, nem csinálok hülyeséget. Ellenben udvariatlanság lenne most már keresztül nézni rajta. Próbálom eltűntetni a bárgyú mosolyt, amit az ajkam csalt elő, és közelebb lépek.
- Jane... Pont itt futunk össze? Éppen jössz? Milyen kár, hogy elkerüljük egymást. Pedig igazán csinos vagy. – Jegyzem meg, de mégsem tudok továbbindulni. Rabul ejt a varázsa.
Vissza az elejére Go down

Jane Klyne
mutant and proud

Jane Klyne
Diák
power to the future
Play By : Avril Lavigne
Hozzászólások száma : 48
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Eric és Jane   Eric és Jane Icon_minitimeSzomb. 2 Nov. - 17:50

Hosszú ideje sürgök-forgok a szobámban. Az aprócska kalapot tökéletesen rögzítem a fejem oldalsó részén, és feltűzködöm a kiálló tincseket a hajamból. ruhám már rajtam van, azonban a sminkem még nincs kész, így eléggé késésben vagyok, pedig direkt úgy terveztem, hogy időben ott leszek a bálon. Mi van, ha lekésem a megnyitót? Várjunk csak: van egyáltalán megnyitó? Basszus...
Egy szexi, fekete, kék csillogó pókháló mintával díszített, pánt nélküli, combközépig érő ruhácskában vagyok, amihez szintén egyszerű, fekete magassarkút húztam, de a sarok méreténél figyeltem arra, képes legyek rendesen járni benne, így ez nem fog gondot okozni. Mivel pedig lassan a fél flakon hajfixálót a hátul laza kontyba feltűzött hajamra fújtam, remélhetőleg az is kibírja az estét, és a kis kalap, melyet hálós anyag vesz körül, az sem fog leesni a fejemről. A körmömet korábban már elkészítettem, a ruhához passzolóan fekete, kék pókhálós, s bár nem lett tökéletes, azért elég jól néz ki. A sminkemet ilyen kissé füstös-kékesre tervezem, azonban nem szeretném túlzásba vinni. A tervem szerencsére sikerült, igaz, új harmadik próbálkozásra csak, de nem baj. Az ujjamra gyorsan felhúzok egy kék köves gyűrűt, és már rohan is a földszint felé. Izgatott vagyok, milyen lesz ez az egész. Szeretem a halloween-os bálokat, kreatívak, és ha jól megtervezi az ember, szinte mindig jól sül el. Elméletileg egyébként valami elektropókhálós csajnak öltöztem, és jelmezem nagy részét én készítettem, például a ruha díszítést is. Textilragasztó és csillámpor, ami egyébként kicsit hullik, de ez nem hinném, hogy baj lesz. Lényeg a lényeg, fantasztikusan szeretném érzeni magam, és nem érdekel a tény, miszerint nem hívott el senki. Eltáncikálok, sütizek, iszogatok, és elfogadom a kedves bókokat. Titkon azért remélem, Eric is eljön a bálra...
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Eric és Jane   Eric és Jane Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Eric és Jane
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jane&Eric
» Ethan&Jane
» Eric Griffin
» Eric és Lisa
» Vasilisa és Eric

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Archivum :: A múlt árnyai :: Halloweeni bál (okt. 31. - dec. 1.)-