we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Aurora Marshall Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Aurora Marshall Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Aurora Marshall Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Aurora Marshall Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Aurora Marshall Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Aurora Marshall Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Aurora Marshall Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Aurora Marshall Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Aurora Marshall Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Aurora Marshall

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Jay Spencer
mutant and proud

Jay Spencer
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Evan McGregor
Hozzászólások száma : 101
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Aurora Marshall   Aurora Marshall Icon_minitimeVas. 27 Dec. - 18:05


Aurora Marshall
"A múlt elmúlt?!"

Karakter neve: Aurora Marshall (változtatható)
Play by: Nicole Kidman (a közös gifek miatt örülnék neki, no meg szeretem is a színésznőt, de ha nagyon nem fekszik neked, és van más ötleted, megpróbálhatunk tárgyalni Very Happy )
Kor: 27-28 év
Csoport: Független/X-men/Tanár
Képesség: Rád bízom, de ötletelhetünk együtt. Smile
Kapcsolat: Gyerekkoromból ismersz, abból az időből, amiből én az ég világon semmire sem emlékszem. Tizenhárom voltam, amikor az utcán egy nő talált meg és vitt el a legközelebbi árvaházba. Nem ismerem a szüleimet és kb. tíz éves korom előttről semmire sem emlékszem. Az elmém már akkor sem volt teljesen rendben, de azóta sokat romlott a helyzet. Én tehát nem emlékszem rád, te viszont igen. Te tudod, hogy kilenc éves koromban raboltak el a kertvárosi idilli életemből, hogy a szüleim sokáig kerestek és azt is tudod, hogy milyen voltam gyerekként és hogy jó barátok voltunk. Azóta viszont te sem hallottál rólam. És hogy mi vitt rá, hogy megkeress? Az utóbbi időben az életedben drámai változások álltak be. A tökéletesnek hitt házasságod tönkrement, ugyanis évek óta próbálkoztatok már a babaprojekttel és nem jött össze. Ráment a kapcsolat, te pedig egyedül maradtál. Hazamentél szégyen szemre a szüleidhez és a régi képek között kutatva a padláson találtad meg az emlékeidet a gyerekkorodból. Akkor jutottam eszedbe és azért keresel, mert így legalább nem a kudarcaiddal kell foglalkoznod. Fogalmad sincs róla, hogy az én életem mekkora kudarc is lett. Magánnyomozót béreltél, hogy megtaláljon és lám sikerült neki... meg fogsz lepődni, ha én semmit sem tudok majd rólad és én is, ha kiderül, hogy te tudsz rólam.

//Nagyon várom a karaktert. Jay-jel már rengeteg játékom volt, amikből nem igen sült ki semmi hosszú távú, szeretnék vele valami ilyesmit összehozni végre. Smile A karakter jellemét inkább a kedves és visszafogottabb felé hajlónak képzelném el, aki tud mit kezdeni egy ilyen őrült figurának. A foglalkozását tekintve pl. orvost, akár pszichiátert tudnék neki elképzelni, netán tanárnőt, tehát valami emberközelit. Egyébként nem feltétlenül fix a fenti életútötlet sem, nyugodtan változtathatsz rajta, ha szeretnél és másféle indokot találsz a karakter számára, ami miatt meg akarja keresni Jayt.
Persze a szokásos fontos: Légy aktív, ha vállalod a karit ne tűnj el és olyan heti egy hsz férjen bele az életedbe, vagy ha nem, akkor kérlek jelezz, hogy nem tudsz lenni. Ha ne adj isten regeled a karid és nem jelzel semmit egy hétig akkor ugyanúgy szabadnak fogom venni, ha pedig elkészülsz és két hétre felszívódsz egy szó nélkül úgy, hogy el se tudlak érni, akkor újra hirdetem, de örülnék ha eleve akkor vállalnád csak, ha tényleg tudod vinni.//


Vissza az elejére Go down
 
Aurora Marshall
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aurora Marshall
» Aurora Tinker
» Tobias Marshall

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kérdések, beszélgetés :: Társkeresõ :: Karakterkérések :: Gazdira találtak-