we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Tobias Marshall Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Tobias Marshall Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Tobias Marshall Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Tobias Marshall Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Tobias Marshall Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Tobias Marshall Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Tobias Marshall Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Tobias Marshall Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Tobias Marshall Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Tobias Marshall

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Tobias Marshall
mutant and proud

Tobias Marshall
Tag
Hozzászólások száma : 1



TémanyitásTárgy: Tobias Marshall   Tobias Marshall Icon_minitimeSzomb. 19 Júl. - 14:42

Tobias Marshall



"I CAN BE NICE ONLY ONE PERSON A DAY. AND TODAY ISN'T YOUR DAY"


Userinfó: Tobias Marshall

Név: Tobias Marshall
Mutáns név: hamarosan
Születési dátum: Manchester, 1968. december 12.
Besorolás: Diák
Képességek: hamarosan

Elsődleges képesség: Képesség neve
Osztályozás: Alfa/Omega/Béta/Delta/Gamma/Epsilon mutáns
Aktiválódás: x éves kor (Ez azért fontos, mert nem mindegy, hogy a karid mondjuk 30 éves, és születésétől fogva ismeri a képességét és tanulja a használatát, vagy csak 15 éves korában jelentkezett nála.)
Képesség jelenlegi szintje: Ide írd le, hogy pontosan mit is tud a képességed jelenleg, pl. ha a képességed a Pirokinézis, akkor hány fokos hőt bír ki a szervezeted, milyen formában tudsz tüzet lövellni stb. Felsorolás szerűen bőven fejtsd ki!
Képesség távlatai: Itt kifejtheted bővebben, hogy hová fejlődhet még a karaktered.


Jellem: Nem tudnám pár mondatban elmondani, hogy milyen is vagyok én. Talán azért, mert engem kiismerni sem könnyű... Sokszor hideg vagyok, távolságtartó, de mondhatjuk úgy is, hogy ez inkább óvatosság, s nem ridegség. Bár kinek a pap, kinek pedig a paplan. Néha tudok lenni közvetlen, barátságos, de azt hiszem, ez is csak a látszat. A bizalom nem éppen fő erény nálam. Nehezen tartom be a szabályokat, mondhatni, nem a barátaim, és nehezen viselem, ha bárki elutasít, vagy megmondja, mit tegyek. Ez nem volt midnig így, hiszen sima emberként sokkalta közvetlenebb, és normálisabb voltam. A mutánsságom váltotta ki belőlem, hogy megpróbálok mindenkit eltaszítani, aki számomra fontos lenne, de nem akarom őket bántani. Így hát.. megbántom őket egyszer, hogy utána többé ne lehessen rá lehetőségem.
Gyakran az ellenkezőjét teszem, mint amit várnának tőlem. A legtöbb esetben komolytalan vagyok, nemtörődöm, félvállról veszek mindent. Mert hát mit idegeskedni bármin is, amikor millió életem van még újrakezdeni, ha valami nem jól sül el. Gyakran csinálok viccet másokból, akár mások szenvedéséből, sőt néha magamból is. Ha viszont komolyan veszek valamit, akkor azt véresen komolyan veszem. Tudok nagyon udvarias lenni, és ha a nőkről van szó, a romantika sem áll távol tőlem, bár ez nagyon függ a hangulatomtól.

Külső: A külsőm? Szerintem egészen átlagos. Nem is szeretek kitűnni a tömegből. Elég jól értek az utcai küzdő sportokhoz, de azt sem csináltam soha versenyszerűen, kivéve ha a nagybátyámmal történő baráti meccseink annak számítanak. Adok az eleganciára, bár ez is inkább alkalomtól, és persze a helyzettől függ. A ruhatáram színskálája a méregdrága elegáns holmiktól a sportosan lezserig terjed, bár ha nincs szükség a kiöltözésre, megelégszem egy trikóval meg egy farmerral. A hajamat általában rövidre vágatom.
Szeretem a nőket, és ehhez mérten adok is a megjelenésemre.

Előtörténet: Lehet akár novellaszerűen, halszálkásan, de a legegyszerűbb, ha prózai elbeszélésben teszed meg. Nincsen sem minimum, sem maximum, de reméljük, hogy nem két mondat lesz, és azt sem, hogy tizenöt A4-es. Egészséges leírás.

Vissza az elejére Go down
 
Tobias Marshall
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aurora Marshall
» Aurora Marshall

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Archivum :: A múlt árnyai :: Előtörténetek-