we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó - Page 2 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó - Page 2 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó - Page 2 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó - Page 2 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó - Page 2 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Heidi Ingalls
mutant and proud

Heidi Ingalls
ember
I just believe my eyes
Play By : Candice Accola
Hozzászólások száma : 53
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó   Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó - Page 2 Icon_minitimeHétf. 14 Márc. - 22:26

First topic message reminder :



Phoenix & Heidi

A múlt kísértetei

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

A húgom meghalt és én kénytelen voltam tovább lépni, hiszen nem volt más választásom. Persze nem olyan egyszerű ez, azóta is megemlékszem róla minden alkalommal, amikor a születésnapja lenne és vádolom magamat, hogy nem tudtam neki segíteni. Megszakad a szívem, hogy nem élheti az életét és talán én magam is részben e miatt nem teszem azóta sem rendesen. Eljöttem, nem is igen volt más választásom. Még az is felmerült bennem, hogy megváltoztatom a nevemet. Elváltam Kierantól és megpróbáltam valamit kezdeni magammal. Kórházban, normális körülmények között minél többeknek segíteni, ha már a saját testvéremnek nem tudtam. Végig kellett néznem, ahogyan meghal a szemem láttára, tudva hogy végig ott volt abban az épületben, ahol én is dolgoztam. Ez volt az egyik legfájdalmasabb az egészben.
Most pedig immár majd két évvel később osztálytalálkozóra kell mennem... Erre végképp nem számítottam, de még sem tudtam azt mondani, hogy nem, pedig akartam. És hogy miért nem lehetett? Mert Maggie Ross nem akadt le addig a telefonról, amíg nem mondtam azt, hogy ott leszek, főleg hogy azt mondta megemlékezés is lesz. Megemlékezés? Próbáltam belőle kihúzni a részleteket is, de csak annyit mondott, hogy pár videó, fotósorozat azokról az osztálytársainkról, akik már nem élnek. Elég morbid ünneplés, de mi emlékszünk rájuk legalább. Vajon mi történhetett velük egyáltalán? Vajon mi történhetett azokkal, akiket ismertem, akikkel jóban voltam, akikkel közösen... Na ezért nem akartam elmenni. A múlt kísérteteit nem volt könnyű elhessegetni, de nekem csak sikerült és most visszamenjek? Ha nem teszem, akkor Maggie nem hagy élni, technikailag nem igen volt választásom. Hát ezért vagyok most itt a régi helyen, a régi városban a régi orvositól pár utcányira egy pöpec kis hotel báltermében... és csak figyelem az ajtótól nem messze a falnak dőlve az érkezőket. Talán abban reménykedem, hogy ők nem jönnek, a régi barátok. Főleg abban, hogy... Ő nem jön el. Félek tőle, hogy milyen lesz találkozni valakivel, akivel valamikor olyan jóban voltunk, annyit tanultunk együtt és végül ha jól tudom az iskolát se fejezte be. Elszúrtuk, lelépett miután... nem tudtuk kezelni az egészet. Nem szabad felrúgni a barátságot egy kósza estéért akkor sem, ha olyan a lelki állapotod, hogy azt hiszed segít, de nem volt mit tenni, így alakult.
- Mikor lesz a megemlékezés? - futólag kérdezek csak Maggietől, amikor elsuhan mellettem, hogy odavakkantson egy kb. tíz perc múlvát, én pedig tovább támasszam a falat a közben egy pincér tálcájáról elvett pohár pezsgővel, amiben eperszem úszkál békésen. Tíz perc... talán után megyek is. Azt sem tudom, hogy kik haltak meg, azt sem tudom, mi történt velük pontosan és azt sem tudom, hogy miért vagyok itt.


Osztálytalálkozó --Ruha -- Best friend -- ©

Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Phoenix Rivers
mutant and proud

Phoenix Rivers
független
loneliness is a gun
Play By : Paul Wesley
Hozzászólások száma : 45
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó   Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó - Page 2 Icon_minitimeHétf. 4 Júl. - 10:38






Heidi & Phoenix
For every ending a new beginning...?!

  - Nem biztos, hogy rossz lenne, csak akkor még évek állnának előttem gyakornokként, mielőtt elkezdek praktizálni. De lehet, hogy kiváltható ez az idő, a korom folytán meg voltam elég helyen gyakorlaton már az egyemi idő alatt is. Járjunk a végére a sötét ügyeknek, aztán rendezzük ezt is. – igen, én is ezt szeretném, a normális élet valahogy tényleg azzal függ össze, hogy Heidi-vel együtt lehetünk, felfedezhetjük ismét egymást, és immár nem csak barátként, hanem kinyilváníthatjuk, hogy szerelmesek is vagyunk egymásba. Ehhez viszont nem szabad őt elveszítenem. Nem bíznám a dolgot a rendőrségre, mert talán lassúak, figyelmetlenek, és úgy vélem, hogy az emberünk is érti a módját, hogy kicselezze őket.
- Próbálom magamban elnyomni, ha ez valamit segít. Jobban kezelem már, mint régen, picit talán tudatosabb is. Nem akarom, hogy hátránynak érezd. – Kinyúlok a másik kezemmel, és végigsimítom a szőke tincseit, de csak egy pillanatra állunk meg, hiszen menetközben vagyunk. Meg kell szoknom azt is, hogy most teszünk egy komoly próbát, és ha elbukunk, újra kell próbálkozni. Hiába kedveljük egymást annyira, a szerelem kiszámíthatatlan dolog, felmerülhetnek szeszélyek, amiket nem tudunk kezelni. Legalábbis nehezen. Viszont ismerjük egymás rezdüléseit, tudjuk, hogy mire kapja fel a másik a vizet, ezért ezeket mégiscsak lehet valahogy túlélni, például kerülni a konfliktust, vagy ismerni a megoldást. Igaz, azt hiszem bármennyire is volt rettegés mindkettőnk részére a visszatéréstől, végül egészen jól sikerült, és újra elkezdhetjük megismerni egymást.
- Igen, de ez mindig is így volt, csak volt idő, amikor még úgy éreztem, hogy ennek ellen tudok állni. Csúfosan nagyot buktam . – Mosolyodom el haloványan, én azért másokat is ugyanúgy érzek, mégis ő volt a szerelmem, nem pedig a többi lány, ez azért szintén fontos. Jó, mondjuk azért régebben is gyakorta átöleltem, odabújtunk egymáshoz, mégsem történt semmi, mert túlzottan is fontosnak tartottam a személyiségét, hogy testiséggel elrontsuk.
- Engem sokan meg akartak környékezni, de valahogy senkiben nem találtam meg azt, amit keresek. A sorrend.. nos, ha tudjuk, hogy mit akarunk, akkor szinte lényegtelen, igazad van. – Ebben igazat adok neki, mi már egymáséi lettünk, és úgy látom nem is nagyon izgatja, hogy megvárjuk a randi végét, hiszen megfogja a kezemet, odapuszil a számra, ami felér egy kisebb orgazmussal, vélhetően azért, mert szeretem is, nem csak fizikailag vonz, meg hát ismét abban a pocsék hangulatban vagyunk, hogy emlékeznünk kell erre a sötét alakra. Viszont idősebbek, érettebbek vagyunk, jobban tudjuk kezelni nem csak a gyászt, hanem nem kell kétségbeesve egymásról leszaggatni a ruhákat. Heidi valahogy már régen is nagyon kezdeményező volt a maga cuki módján, és úgy látszik, most sem akar napokat, heteket várni arra, hogy majd biztosak leszünk magunkban. Igaza van, az élet nagyon rövid. Meg azért valahol örülök is, hogy ő sem lett nélkülem boldog. Tudom, hogy ez így önzőn hangzana, de mégis úgy vagyok vele, hogy enyhén féltékeny lettem volna, ha úgy jön a buliba, hogy már három gyereket szült, vagy valami sztárügyvéd férje van. Én ehhez képest nem állok túl jól, bár van tartalék pénzem, de azért nem vagyok kőgazdag.
- Igaz. Még talán nem késő korrigálni. Viszont amolyan igazán rendes kapcsolatban sosem éltem. Félek, hogy megbántanálak. Nem vagyok egy kifejezetten jó férj alapanyag. – Igenis még mindig vannak félelmeim, de már képes vagyok kimondani, hogy tudjon róla. Igaz, hogy csak ma találkoztunk először jó pár év után, és megint minden annyira intenzív, de az a cél, hogy beszéljünk, hogy beszélgessünk, és ezeknél a témáknál nincsen olyan, hogy túl korai. Ha valamit akarunk egymástól, akkor komolyan kell vennünk. Odaérünk a sor elejére, és megveszem a jegyeket, majd várom, hogy válasszon akkor valami közös nagy popcornt, meg üdítőket is. A komoly témák ellenére nagyon is jól érzem magam, ez tényleg igazi randi!


▲ music: If I just like you ▲Note: Just for yoou ▲

Vissza az elejére Go down

Heidi Ingalls
mutant and proud

Heidi Ingalls
ember
I just believe my eyes
Play By : Candice Accola
Hozzászólások száma : 53
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó   Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó - Page 2 Icon_minitimeSzer. 29 Jún. - 20:38



Phoenix & Heidi

A múlt kísértetei

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

- Hát persze! Egész más élet lenne, mint kidobónak lenni. Te nem szeretnéd? Ha ezt... valahogy megoldjuk, ha már megint találkoztunk, akkor lehetne normális életünk valahogy. - talán ez az egész pont erre jó, hogy megoldjuk az életünket, hogy kihozzunk belőle valami jót, amitől tényleg boldogok lehetünk, hiszen az iskola óta ez igazából egyikünknek se sikerült. Ő olyan munkát vállalt, ami nem hozott számára túl sok pozitívumot, én pedig a húgomat kerestem, hogy végül kudarcot valljak. Ha túléljük ezt, talán lehetne egy új kezdet mindkettőnk számára, amiből talán valami jó is származhatna. Valami olyan, ami eddig nem igazán adatott meg nekünk, igazi boldog élet együtt.
- Nem számít, rég volt és megpróbálok nem arra gondolni, hogy te sok mindent érzékelsz, amit mások nem. Ez valahol izgalmas, de zavarba ejtő is. - na igen az orvos énem számára, aki ezzel foglalkozott érdekes és izgalmas, de a nőnek, aki randira megy azért... hát van min izgulni. Az ember néha azért ejt kegyes hazugságokat, apró füllentéseket. Nem rosszakaratból, hanem pont azért mert jót akar a másiknak, de azért előtte elég nehéz ezt megtenni. Nem azt mondom, hogy máris arra akarok alapozni, hogy netán nem mondok neki igazat, de azért... mégis csak furcsa lesz megszokni, hogy sok mindent érzékel, amit egy átlag ember nem.
- Oh... és te azt is intenzívebben érzed. - na jó azért egy cseppnyi zavart mégis csak okoz ezzel a bókkal, mert nagyon is kedves tőle, de pont e miatt lep meg, hogy ilyesmit mond ki. A bőröm illatát szereti igazán és nem zavarja a parfüm. Igyekszem most a második információra koncentrálni, az első azért zavarba ejtőbb. Tény, már voltunk együtt, de azóta évek teltek és most át kell kalibrálni magunkban azt is, hogy hogyan nézünk a másikra és hogy ne gondoljunk arra, hogy anno rossz döntésnek éreztük azt az éjszakát.
- Dehogy! Nem volt időm randizni, csak tudod a filmekben így megy és persze az egyetem alatt még volt pár, de azóta... A húgomat kerestem, nem is volt időm ilyesmire, de nem ez számít most. Örülök, hogy itt vagyunk és az sem érdekel, hogy felrúgtuk a sorrendet. - mosolyogva hajolok egy pillanatra közelebb, mielőtt belépnénk az ajtón és odapuszilok a szájára. Olyan megszokottnak tűnik ez a helyzet, pedig idegenkedtünk tőle, rossznak éreztük. Már igazából magam sem tudom, hogy miért, pedig nincs ezzel baj, főleg ő ijedt meg, nekem nem volt gondom vele. Ahogy átkarol az is felettébb jó érzés, igazán kellemes, egy kicsit tényleg nem gondolok arra, ami történhet, vagy ami a barátainkkal történt, vagy ami ránk vár holnaptól.
- Hát látod tényleg nem ez volt életed legokosabb döntése. - mosolyogva fordítom kicsit oldalra a fejemet, hogy amíg várunk a sorban a vállára is hajthassam a fejemet. Megnyugtató, tényleg jó érzés, balgaság volt tőle, hogy elment. - Remélem is és... még nem tudom. Te mit szeretnél? Befejezhetnéd az sulit, én meg... valami rendes állás kell és neked is. Annyi minden történt velem az utóbbi években, hogy leginkább arra vágyom minden átlagos legyen. - mint most, hiába tudom, hogy nem fog sokáig tartani, csak ez az este és holnaptól valószínűleg valami gyilkost fogunk üldözni majd, de... így is valami, legalább néhány óránk lesz arra, hogy jól érezzük magunkat.

Első randi --Ruha -- Best friend -- ©
Vissza az elejére Go down

Phoenix Rivers
mutant and proud

Phoenix Rivers
független
loneliness is a gun
Play By : Paul Wesley
Hozzászólások száma : 45
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó   Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó - Page 2 Icon_minitimeKedd 28 Jún. - 22:04






Heidi & Phoenix
For every ending a new beginning...?!

- Akkor orvos lennék. Sebész. Már csak egy beadandóm lenne. Gondolod, hogy van még értelme megcsinálni? – Végülis mindenből levizsgáztam, már csak a szakdolgozat van hátra, és el is kezdhetném a praxisomat, végülis nem gondolom azt, hogy két-három év alatt mindent el lehet felejteni, és az elején úgyis medikusnak kell menni, ott a gyakorló orvosok mindent az ember fejébe vernek. Heidi meg olyan kis aggódós, még most is el tudna képzelni, hogy valami komoly orvos lehetnék. Végülis jó lenne, de pont a rossz dolog miatt menekültem inkább, és azért, hogy őt ne kelljen bántanom.
- Ez azért nem így működik. Nem vagyok hazugságvizsgáló. De igen, elég sok mindent érzékelek, ami akár rémisztő lehet, de már megszoktam. Téged nagyon intenzíven éreztelek, és úgy véltem, hogy lehet, hogy több mint a barátság, mégis.. nem túl férfias dolog, de nem akartalak elveszteni. Most már belátom, hogy ostobaság volt így hozzáállni. – Kár már ezen keseregni, hiszen túltárgyaltuk, most inkább a képességemről van szó. Szeretném leszögezni, hogy nem vagyok vele szemben előnyben csak mert én hallom a szívdobását, valahol még átok is, de nem kell vele törődnie, talán a nyomozásban segít majd. Viszont legalább abban előreléptünk, hogy félretesszük a kétségbeesett vagdalkozást, és megpróbálunk tényleg csak egymásra figyelni. Most nincsen menekülés, újra meg kell egymást ismernünk, hátha kiderül, hogy tényleg összetartozunk.
- Semmi gondom az erős parfümmel, bár igaz ami igaz, mindig jobban szerettem a bőröd illatát. – Ha már így rákérdez, hát őszintén választ adok, hiszen már eleve attól fél, hogy úgyis lebukik előttem ha hazudna, de akkor inkább maradunk mindketten az őszinteségnél. Ezzel nem akarom zavarba hozni, vagy felemelgetni, hogy milyen jó is volt az az éjszaka, amit együtt átéltünk. De azt végülis ő kezdeményezte annak ellenére, hogy én nagyon kívántam őt, de valahogy a barátság fontosabb volt, és hát lássuk be, vele kapcsolatban elég türelmes fickó vagyok. Heidi viszont akarta, hogy mindent tegyünk félre, és én is rájöttem, hogy csak az út létezik. Most lényegesen lassabban közelítünk egymáshoz, már komolyabbak vagyunk, randizunk, amire korábban nem került sor. Elindulunk az utcán kéz a kézben, most még attól sem félek, hogy a barátaink gyilkosa megtámad. Egyrészt nem esélyes, nem olyan, aki a nyílt tömegben jelenne meg. Ha pedig mégis, legalább Heidivel együtt halok meg, ez is egy bizonyos boldog befejezés.
- Voltak ilyen randijaid? Vehetünk, de mi már most is fogjuk egymás kezét. Inkább arra kell majd figyelnem, hogy a film is elég legyen, mert már most is nehezen telek be veled. Abban viszont igazad van, hogy ez az első randink. Kicsit felrúgtuk a divatnak számító sorrendet. – Vigyorgok most már én is rá, és mivel gyorsan odaérünk a mozihoz, nyitom neki az ajtót, de a kezét nem engedem el, most nem is lennék rá képes. Beállunk az egyik sorba, ahol a többség fiatalabb nálunk, de nem sokkal, végülis sok az egyetemista is, meg nagy közönségkedvenc lehet ez a vígjáték. Mögé lépek, és hátulról átkarolom, amíg araszolunk előre.
- Úristen, ez annyira hiányzott. Hogy lehettem ilyen hülye, hogy leléptem? Na mindegy, most már itt vagyok. És.. ha ezt túléljük, mire vágysz? Tudod, hogy nem arról voltam híres, hogy komoly dolgokban gondolkozzak. Nem akarok ennyire előreszaladni, de.. tudd, hogy ezúttal nem fogok elmenni, bármi legyen is.



▲ music: If I just like you ▲Note: Just for yoou ▲

Vissza az elejére Go down

Heidi Ingalls
mutant and proud

Heidi Ingalls
ember
I just believe my eyes
Play By : Candice Accola
Hozzászólások száma : 53
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó   Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 23 Jún. - 19:16



Phoenix & Heidi

A múlt kísértetei

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

- Nem nézlek annak, csak tudod... egész más lenne minden, ha befejezed a sulit és nem embereket dobsz ki bárokból. - vagy kocsmákból, vagy tudom is én. Azért ez akkor is szomorú, hogy végül ide jutott, mert persze értem én, hogy e miatt nem kell őt lesajnálni, nem is erről van szó, tényleg nem. Egyszerűen csak jobb lett volna, ha másképp alakulnak a dolgok, ha nem megy el, ha nem hagyja abba a sulit, ha nem kényszerülünk olyan dolgokra, amiket nem akarunk megtenni, ahogyan én a húgom miatt... vagyis nem miatta azok miatt, akik elkapták és bántották őt. Sok minden más lett volna, de... ezen azt hiszem már kár keseregni, előre kell néznünk, akármilyen sötétnek is tűnik most a jövő.
- Ez... tényleg furcsa lehetett elsőre. Szóval neked nem igen lehet hazudni igaz? - erről azért nem tudtam. Akkor ő könnyen rájöhetett, hogy nekem nagyon is fontos, mégis figyelmen kívül tudta hagyni, vagy pont ezért ment el a szó nélkül, mert ha úgy tette volna meg, hogy tudok róla, akkor valószínűleg nem tudta volna megtenni? Azért ez tényleg furcsa egy helyzet. Nem mondom, hogy mindent más színben tüntet fel, de tény és való, hogy azért mégis csak más a leányzó fekvése így. Sok olyasmit is érzékel, amiket senki sem, hangulatváltozást, szívdobogást és hát az ő közelében nem lehet elereszteni egy ártatlan, hangtalan galambot, mert facsarná az orrát, mintha csak valami disznótelep közelében lenne. - Gondolom akkor nem vagy oda a túl erős parfümért, vagy hasonlóért sem igaz? - legalábbis, ha mindent erősebben érzékel, akkor gondolom, hogy zavaró lehet, ha valaki túlságosan nagy illatfelhőbe burkolózik. Még nekem is van olyan, hogy valakin zavar egy parfüm, mert túl erős, na az neki egyenesen fullasztóan kellemetlen lehet.
- Tudom, és most elfelejtünk mindent reggelig. - minden gondot és nehézséget, hiszen azokból most van épp elég és jó lenne nem ezeken agyalni. Ezért is jó érzés a csók, vagy csak megfogni a kezét. Számára gondolom ezek sokkal intenzívebbek és sokkal erőteljesebben érzi őket. Kíváncsi vagyok, hogy milyen lehet. Így már nem csoda, ha gyakrabban váltogatta a lányokat, mert ha sokkal erősebb az érzés, az inger akkor gondolom ez rá is másképp hat. Még se félek tőle, hogy velem rosszul bánna, hiszen ő maga is mondta pont azért nem kezdeményezett, mert félt tőle, hogy végül nem jön össze, hogy rámegy a barátságunkra. Kétlem, hogy ennek fényében mondjuk megcsalna, ha annyira nem akarta régen, hogy gond legyen.
- Jól hangzik, tökéletes lesz, még a cím is elég különleges. De remélem veszünk közös popcornt. Azt valahogy mindig imádtam az egyetem alatt. Randin, ahogy összeér a kezetek, mert egyszerre nyúltok a popcornos dobozba... - szélesen elmosolyodom, noha tudom, hogy mi már azért nem tartunk ennél a zavarba jövős időszaknál, de mégis egy kicsit talán érezhetjük úgy magunkat, mintha még mindig az egyetemen lennénk, még mindig diákok, gondok és felnőtt problémák nélkül, amikből lássuk be mindkettőnknek van épp elég.

Osztálytalálkozó --Ruha -- Best friend -- ©
Vissza az elejére Go down

Phoenix Rivers
mutant and proud

Phoenix Rivers
független
loneliness is a gun
Play By : Paul Wesley
Hozzászólások száma : 45
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó   Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó - Page 2 Icon_minitimeVas. 19 Jún. - 21:40






Heidi & Phoenix
For every ending a new beginning...?!



- Elsőre nekem is durva volt, de ha emlékszel, én már az egyetem alatt is a vendéglátóiparban dolgoztam. Ne nézz érzéketlennek, valahol törvényszerű, hogy ha az ember érvényesülni akar, meg kell tudni védeni magát. – Nem akarom itt megrántani a vállamat, elhiszem, hogy megrémíti amit most tőlem hall, de főleg az emberünk miatt lettem ilyen kemény. A kétségbeesés azt szülte, hogy felkészüljek rá, hogy valamikor még szükségem lesz rá, hogy ki tudjak magamért állni. Nem ragadtam le ott, hogy csak pincérkedjek. Ettől most lehet, hogy Heidi meggyűlöl, de talán nem hiszen legbelül ugyanaz az ember vagyok,
- Elsőre furcsa volt, hiszen nem a születésemkor jelentkezett, hanem jóval később. Az, hogy máshogyan érzékelem a világot, mint előtte, egyrészt áldás, máskor nagyon is átok. Rendkívül jól érzékelem az illatokat is, mint egy vadászkutya, de értsd úgy, hogy azt is érzem, hogy más illatú sampont használsz... vagy.. hallom a szívdobogásodat. És nem tudom mindezt kikapcsolni. – Nem akarom túlmagyarázni, egyértelmű, hogy szerelmes vagyok belé, nagyjából már régebb óta, mint hogy kétségbeesésünkben egymáshoz fordultunk volna, de nekem a barátsága fontosabb volt, ezért el is hesegettem ezeket a gondolatokat, meg hát ő volt a jókislány, én meg imádtam más lányokkal kavarni, és úgy véltem, hogy nálam egyébként is jobbat érdemelne, ne essünk már bele abba a klisébe, hogy na majd ő megszelidíthet. Viszont abban meg igaza van, hogy nem csak barátként, de mindenhogyan boldogtalanok voltunk egymás nélkül. Nem mondom, hogy most sikerülhet, hiszen elsődlegesen a barátaink halálát kéne megtorolni, de ha meg arra gondolok, hogy milyen jó vele... Dilemmát jelent, hogy most ismételjük meg azt az éjszakát, de tudjuk hogy csak egyszeri alkalom, vagy gondolkozzunk komolyabban? Én tényleg úgy gondoltam, hogy a barátságunk közé állna a szerelem, de őt ez nem zavarja. A fenébe is, akkor engem sem kéne, hogy zavarjon. Ketten tényleg erősek lehetünk. A randizás nem árthat, csak megnyugszunk kicsit..
- Heidi... úgysem várom hogy profi legyél, nem az a lényeg. – Nevetem el magamat halkan, még azért nem teljesen jó a kedvünk, de legalább tartunk valamerre. Jól esik, hogy kezdeményez, már a múltkor is ő kezdte, mert én az a tipikus türelmes típus vagyok, aki ugyan kavar másokkal, de a nagy Ő-vel szemben nem mer lépni. Jó, a csókunk végül egyszerre csattant el, de én már előtte is próbáltam megmagyarázni, hogy miért ne találjunk egymásra. Na nem mintha nagyon kellett volna győzködnie. Viszont itt most már egyáltalán nem állok ellent, tudom, hogy együtt leszünk, de imádnivaló a határozottsága.
- Igazad van, a lövöldözés most nem tenne jót. Van egy másik is, ami premieres, egy családi vígjáték, a Marslakó a mostohám. Tudod az a faszi játszik benne, aki a Szellemírtókban, Dan Akroyd. Jó lesz? – Kérdezek rá az ujját puszilva, és amikor látom, hogy tetszik neki, akkor megtriplázom az adagot. Teljesen máshogyan bánok vele mint az átlag medikákkal az egyetemen, vagy a sablon cicákkal az éjszakában.



▲ music: If I just like you ▲Note: Just for yoou ▲

Vissza az elejére Go down

Heidi Ingalls
mutant and proud

Heidi Ingalls
ember
I just believe my eyes
Play By : Candice Accola
Hozzászólások száma : 53
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó   Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó - Page 2 Icon_minitimePént. 17 Jún. - 15:53



Phoenix & Heidi

A múlt kísértetei

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

Vajon, ha úgy dönt, hogy el se jön erre az osztálytalálkozóra és egyedül találom magamat szembe a problémákkal, akkor mihez kezdtem volna? Egyelőre még magam sem tudom most mi lesz, de valószínűleg akkor sokkal rosszabb lenne a helyzet, mint most, sokkal kevésbé tudnám kezelni az egészet. Így se könnyű, főleg olyasmire gondolni, mint hogy megöljek valakit, de úgy néz ki, hogy legalább erre nem kényszerülök rá, bár arra se jó gondolni, hogy ő teszi meg helyettem. A történetén pedig csak még inkább elképedek. Hát hogyan jutottunk eddig? Kénytelen volt embert ölni... mert kidobó lett, a helyett, hogy életeket mentene orvosként.
- És ezt csak így mondod? - nem hiszem, hogy nem viselte meg jobban, ha ilyesmi tényleg történt vele. Ez valami rémes! Ő is azért jött ide tanulni régen, hogy orvos legyen belőle, hogy embereket mentsen meg, hogy nekik segítsen, helyette kénytelen rémes munkahelyen dolgozni - legalábbis ez alapján - és a mentés helyett még vér is tapad a kezéhez. Persze tudom az orvosi munkában is van hibaszázalék, vagy amikor akármit teszel végül nem tudsz segíteni, de ez mégis csak más, mint valakit tényleg megölni, még ha nem is szándékosan teszed, csak rosszul esik.
- Igen... ebben igazad van és már nem is változtathatunk azon, ami elmúlt. És... milyen érzés neked az, amire képes vagy? - mutánsokat vizsgáltam épp elég ideig, de valahogy arra mindig kevés idő volt, hogy megkérdezzem ők mit érezhetnek olyankor. Arról már nem is beszélve, hogy legtöbbjük érthető módon nem volt túlságosan nyitott, vagy beszédes. Nem épp nekem akartak a képességeik részleteiről mesélni, ami érthető, hiszen én a szemükben a rossz voltam, bármennyire is próbáltam enyhíteni azon, amiben orvosként részt kellett vennem.
- És reméljük, hogy még nem felejtettem olyan sokat. - mosolyodom el végül, hiszen igaza van tudtunk táncolni régebben és most is az osztálytalálkozón, bár az tény, hogy az osztálytalálkozón más típusú tánc volt abban a kevéske időben, amíg ott maradtunk egyáltalán. Azért még azt se felejtettem el, hogy milyen volt régen, amikor még szórakozni jártunk, csak hát most valahogy olyan távolinak tűnik, mint nem is mi lettünk volna azok. Annyi minden történt azóta. A kezét persze nem is kérdés, hogy megfogom, hiszen... pont ez volt a cél, hogy kicsit megpróbáljunk legalább előre lépni és hátha sikerül, bár az a jó kérdés, hogy a képessége mellett ez nem lesz-e nehezebb, vagy bonyolultabb.
- Hallottam már én is róla, bár az alapján bőven akciófilmnek tűnt, de teljesen jó lesz, hátha érdekes. - aztán ha még sem, hát megtehetjük, hogy eljövünk és kész nem igaz? Nem vagyunk a mozihoz kötve természetesen, bacsizni és táncolni pedig végül is bármikor lehet. Vagy akár csak andalogi a főutcán, hiszen már csak az is csodás, ahogyan az ujjaimat puszilja meg. Vajon ő ezt is intenzívebben éli meg, mint mondjuk én, vagy... csak más dolgokat?

Osztálytalálkozó --Ruha -- Best friend -- ©
Vissza az elejére Go down

Phoenix Rivers
mutant and proud

Phoenix Rivers
független
loneliness is a gun
Play By : Paul Wesley
Hozzászólások száma : 45
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó   Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó - Page 2 Icon_minitimeKedd 14 Jún. - 22:39






Heidi & Phoenix
For every ending a new beginning...?!



- Tényleg. Te nem vagy gyilkos. Nekem már tapad vér a kezemhez. Na nem szándékosan. Tudod az éjszakai életben nem csak az üzletet kellett vezetni, olykor bizony be kellett szálni kidobónak is. Előfordul, hogy egy részeg úgy neked esik, hogy pusztán meglódítod, és úgy beveri a fejét, hogy ott marad. De már könnyebben együtt tudnék élni azzal, hogy lekapjam az emberünket, mint hogy a te lelked bánja Heidi. – Foglalom össze. Nem érzéketlenül beszélek a dologról, az én szakmámban olykor óhatatlanul felmerülnek sötét dolgok, mégsem érzem azt, hogy ettől még rossz ember lennék. Viszont a szőkeség egyértelműen egy védtelen fiatal lány, és ha csak nem önvédelemből, vagy engem védve tenném meg, nem lenne rá képes. Még akkor sem, hogy ha belegondol, hogy a gyilkos a jövőben másoknak is ártana. Nem, tényleg nem nézem ki Heidiből, és ez nem azt jelenti, hogy lebecsülném. Bizonyos tekintetben nagyon is erős, lelkiekben egy örökké bizakodó alkat. De ebben nem kell annak lennie.
- Felesleges ostoroznunk magunkat Heidi. Úgy zártuk le a múltat, hogy mégse zártuk le valójában, és most megihatnánk a levét, de.. mégis, azt hiszem eleget szenvedtünk már egymás nélkül. – Nem akarok én most nagy szavakba belemenni, csak élvezni a társaságát. Azt hiszem reggeltől kötelességünk lesz belemenni a nyomozásba, legalább a barátaink emlékét megőrizendő, viszont most még itt vagyunk egymásnak. Talán nehéz lesz úgy beszélgetni, hogy ne jőjjön fel valami szomorú téma, a közös emlékidézés most nem a legjobb út, de nem is feltétlenül kell beszélgetnünk, a mozi közben elég, ha csak fogjuk egymás kezét, a tánc is sok mindent el tud feledtetni. A vacsoránál pedig már talán elég éhesek leszünk, hogy ne keseregjünk.
- Nem versenytánc-est lesz. Nincsen miért szégyenkezned. – A mai este folyamán először haloványan elmosolyodom. Táncoltunk már régen, és egy picit most a bálteremben is, de az nem volt igazán felhőtlen, elengedett mozgás, inkább csak amolyan hivatalos. Most, hogy kitaláltuk a programot, már én is elkezdek nagyokat nyeldesni, a végén még tényleg valami randit hozunk ebből össze. Ahhoz képest, hogy nem tudtuk eldönteni, hogy most jó barátok vagyunk, lelki társak, vagy szerelmesek, most mindtha mindhárom egyszerre teljesülne. Na ennyit a dilemmáinkról. Lesz még bőven, de most mint két félős tini, mégiscsak a kezünkbe vesszük a sorsunkat, és miután átöltöztünk, elindulunk kifelé, és akaratlanul is elvigyorodom ahogyan megfogja a kezemet. Milyen kis határozott.
- Hát még én neked. Milyen filmet nézzünk? Vagy mint határozott pasi, döntsek én? Zárjuk ki az akciófilmeket, meg a horrort, az valahogy nem illik ide. A művészfilmeken most bealudnánk. Dráma van bőven az életünkben. Akkor... Bár van valami zsarus film, amiben a fickó karácsonyozni menne a különélő feleségéhez, de a melóhelyén valami bonyodalom adódik. Vadi új, még a szereplőket sem ismerem nagyon. Mit szólsz? – Húzom a kezét a számhoz, és egy puszit lehellek az ujjaira, ahogyan lesétálunk a lépcsőn, és nyakunba vesszük a várost, hogy megközelítsük a mozit, amolyan gyalogosan, hiszen nincsen messze.



▲ music: If I just like you ▲Note: Just for yoou ▲

Vissza az elejére Go down

Heidi Ingalls
mutant and proud

Heidi Ingalls
ember
I just believe my eyes
Play By : Candice Accola
Hozzászólások száma : 53
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó   Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 9 Jún. - 20:23



Phoenix & Heidi

A múlt kísértetei

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

Én azért ebben biztos voltam, hogy egymás nélkül nem leszünk boldogok, csak úgy fest, hogy ezt őt nem látta be, legalábbis eddig nem. Nem kellett volna elmennie, megpróbálhattuk volna megbeszélni, rendezni az érzéseket, gondolatokat, szerintem sikerült volna, csak sajnos ő még csak esélyt sem adott az egésznek, de igaza van ez már a múlt és nem sok értelme van annak, hogy tovább erőltessük a múlt kitárgyalását, hiszen azon már úgy se nagyon lehet változtatni.
- Tényleg cipelnél helyettem egy ilyen nagy terhet? - azért mégis csak kicsit kikerekedik a szemem, de aztán a helyét hamar átveszi a hálás pillantás, amit kap tőlem. Azért ez elég nagy dolog és akkor finoman fogalmaztam, nagyon-nagy dolog igazából. - Köszönöm. Azért remélem, hogy talán még se lesz rá szükség. - hátha nem kell ilyen nagy terhet cipelnie egész életében, hátha nem kell végül megölni senkit sem, hanem megoldhatjuk másképp is, vagy az egész tévedés, valami nagy félreértés. Én legalábbis még mindig próbálok naivan ebben reménykedni, még ha tudom is, hogy valószínűleg nagy balgaság a részemről.
- Sajnálom, ez... rémesen hangzik, de én is hibás vagyok. Megpróbálhattalak volna keresni. - bár persze ő ment el és én nem akartam ráerőltetni magamat, meg aztán volt nagyobb gondom is, amikor meg akartam találni a húgomat minden áron, vagy amikor meghalt. Akkor már nem a múlt részletein járt az eszem, csak azon hogy túléljem az egészet és ne roppanjak bele végleg lelkileg. De most itt vagyunk együtt és ez a fő. Tényleg elengedhetnénk a múltat, a jelen bajait legalább egy rövid időre, ma éjszakára, ha már aludni nem igazán fogunk tudni. Ennyi nekünk is jár, ennyire nekünk is szükségünk van.
- Ez jól hangzik, nem is tudom, hogy mikor voltam moziban legutóbb, de még annál is régebben táncoltam. Talán már nem is menne. - jó ezt nem hiszem el komolyan, de azért ki tudja. Tényleg nagyon régen táncoltam már, vagy csak engedtem el magamat... rémes, hogy mennyire megváltoztunk az egyetemi évek óta. Megvárom, amíg kimegy átöltözni, én pedig azon gondolkodom, hogy nekem kell-e. Azt hiszem maradhatok, végül is mozi lesz, vacsi, tánc, ahhoz tökéletes ez a ruha. Maximum felveszek rá egy blézert, hogy ne fázzam netán odakint, ha hűvös lenne, vagy kölcsön adja később a dzsekijét, ahogyan a randikon ez menni szokott, amikor még fiatalabbak voltunk. Akaratlanul is elmosolyodom, hogy ilyesmiken jár az eszem, hiszen ez egyértelműen valamiféle randi lesz.
- Örülök, hogy itt vagy. - lépek szépen mellé és egy pillanatra a kezébe csúsztatom az enyémet. Kap még egy mosolyt csak aztán engedem el, hogy be tudjam zárni a hotel szoba ajtaját és felkapjam azt a blézert, no meg a táskámat, aztán be tudjak zárni magunk után.

Osztálytalálkozó --Ruha -- Best friend -- ©
Vissza az elejére Go down

Phoenix Rivers
mutant and proud

Phoenix Rivers
független
loneliness is a gun
Play By : Paul Wesley
Hozzászólások száma : 45
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó   Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó - Page 2 Icon_minitimeSzer. 8 Jún. - 13:42






Heidi & Phoenix
For every ending a new beginning...?!



Egyértelmű, hogy hiányoztunk egymásnak, és nem lettünk boldogok a másik nélkül. Most sem úgy hozzuk fel a dolgot, hogy szemrehányás legyen a dologból, pedig amikor vége lett, elég csúnyán összevesztünk. Lehet, hogy kellett ennyi idő, hogy mindent átgondolhassunk, és legalább ne haragudjunk. Viszont ő is bizonytalan, nincsenek céljai, és ha tőlem várja a bátorítást, lehet, hogy nem teszünk jó lóra, merthogy attól függetlenül, hogy van egy állásom, nem tudok semmit sem felmutatni. Nincsen családom, a munkám a hobbim, és nagyjából ennyi. Annak idején mindent együtt csináltunk, és teljesen elvesztünk mostanra. Csak az a kérdés, hogy barátok tudunk e ismét lenni, vagy megint kockáztatnunk kéne a szerelmet, és akkor el is veszíthetjük egymást? Van abban ráció, amit mond, hogy boldogok lehetnénk. És ha mégsem?
- Akkor inkább csináljuk úgy, hogy magamra vállalom, és rád is figyelek, hogy ne kelljen megtenned. Tudom, hogy te túl tiszta vagy ehhez. Nem azt mondom, hogy nekem már mindegy, de inkább én teszem meg, minthogy te dilemmázz ezen. – Kétlem, hogy a rendőrség gyors, és hatékony lenne ebben az évek óta elfeledett ügyben. Még akkor is, ha a barátaink halála túl friss élmény. Meg kell majd néznünk egy orvosi feljegyzést, hogy mi is történt velük, mert ha nem gyilkosságnak van feltűntetve, aligha lesz ebből nyomozás. Magunkra vagyunk utalva. Esetleg másokat bevonhatunk, de kockáztatjuk így életüket. De két-három ember lehet, hogy jól jönne. Legalább őket már fel tudnánk készíteni arra, ami ránk vár. Viszont ez a mai este tényleg csak kettőnkről szól, valamerre lépni kéne. Egymás felé.
- De legalább együtt lettünk volna. Nekem meg ócska, unalmas éveim voltak. Azt hittem, hogy képes leszek továbblépni, és találni valakit, aki legalább megint a legjobb barátom lehet. De senki. Beleszürkültem ebbe az egészbe. – Még azt is felvállalom, hogy meghaltam volna érte, hiszen mint kiderül, a huga meghalt, mert különleges volt, mint én. Próbálom kizárni az érzékeimből az érintését, az illatát, de semmi értelme, örökké úgysem tehetem ezt meg. Így elengedem a dolgot, hagyom, hogy hasson rám, hiszen így is egyek vagyunk, nem kell most külön döntéseket hozni.
- Akár mindkettő. Mozi, táncolni, és ha megéhezünk, akkor megvacsorázunk. Semmi kedvem aludni. Nem is tudnék. – Foglalom össze az ötletet, és bár csak a szmokingom van, abban lehet, hogy kicsit túlöltözött leszek. Talán nem veszem fel a zakó és a nyakkendő részét, az alsó úgyis csak egy sötét nadrág meg egy félcipő. A kocsim itt parkol az utcában, a csomagtartóban van a dzsekim, azzal kiegészítem az öltözékemet. Feltápászkodok, adva egy puszit neki, és kimegyek ismét a fürdőbe, hogy a nadrágot felvegyem. Gyorsan végzek, a cipőt pedig már az ágyon ülve kötögetem. Végül felállok, és a kezemet nyújtom, hogy menjünk. Akkor kezdjük a mozival. Hogy mindez randi lenne? Azt hiszem olyasmi, ő egyértelműen szeretné megpróbálni. Akkor... én is. Randi, amelynek a végén bosszút állunk!




▲ music: If I just like you ▲Note: Just for yoou ▲

Vissza az elejére Go down

Heidi Ingalls
mutant and proud

Heidi Ingalls
ember
I just believe my eyes
Play By : Candice Accola
Hozzászólások száma : 53
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó   Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 2 Jún. - 20:59



Phoenix & Heidi

A múlt kísértetei

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

Olyan nehéz felfogni, hogy képes volt tényleg e miatt elmenni. Így lényegében vége lett mindennek közöttünk, mert attól félt, hogy... vége lesz mindennek. Elég faramuci helyzet, de tény, hogy nem sok értelme van annak, ha e miatt piszkálom tovább, hiszen ez már úgyis csak a múlt. Nem lehet rajta már utólag változtatni, ha akarnánk sem, akkor meg kár keseregni miatta.
- Ez igaz, de közben meg... Nem is értem, hogy gondolhattad ezt. Nem gondoltam volna rólad. Azt az estét én is akartam, nem te... támadtál le. Ha úgy érzed valaki hibás, akkor mindketten azok vagyunk. - sóhajtva vonom meg a vállamat. Igen, nekem is jó volt és én is akartam, hogy kikapcsoljak és elfelejtsem a rémes időszakunkat. De ez most már mindegy, hiszen elment és elhagyott csak azért mert félt. Az csak a nagy kérdés, ha ezen túl leszünk, akkor vajon újra elválnak útjaink? Hiányzott nekem, mégis csak ő volt a suli alatt a legjobb barátom. Rossz volt elveszíteni és nagyon értékelném, ha nem menne el megint.
- Nem tudom... honnan tudhatnám, hogy képes vagyok-e megölni valakit? Még soha nem volt rá szükség. Ha veszélyben lennék, vagy te... talán. - tényleg nem tudom. Más az önvédelem egy olyan helyzetben és megint más, ha konkrétan oda kell mennem és megölni valakit, ha már tudjuk, hogy ki az aki ezt csinálja... aki megölte valószínűleg a régi barátainkat. Sejtelmem sincs róla, jó eséllyel ez akkor és ott fog kiderülni, és igen benne van az is a pakliban, hogy a végén majd leblokkolok és neki kell lépnie.
- Talán, de lehet hogy bajba kerültél volna. Ő is olyan volt, mint te és ha téged is elkapnak, én... azt végképp nem éltem volna túl. Így is rettenetes volt. - összeszorítom a szememet immár a vállára dőlve. Nem, azt nem bírtam volna ki, ha őt is el kell veszítenem, ha a szemem láttára hal meg. Elég volt a húgom halálát végignéznem, elbúcsúznom, kudarcot vallanom, hiszen nem találtam meg időben. Bele se merek gondolni, hogy miket tettek vele, hogy hogyan kínozták és bántották őt, amíg végül az lett a vége, amit láttam. Az a valami belőle tört ki, valószínűleg fájdalmas volt a folyamat, de... már biztos, hogy nem szenved tovább.
- Igaz, ennek így nem sok értelem van. Akkor... Mondjuk inni itt is lehet, menjünk el táncolni, vagy moziba? - tőlem az az igazság, hogy rég távol áll a szórakozás. Amikor a húgomat kerestem, akkor azért nem foglalkoztam ilyesmivel, amikor pedig meghalt... hát utána végképp nem érdekelt ilyesmi. Nem mozdultam ki, nem mentem el nagyon sehová sem, inkább maradt a munka és persze a félsz, hogy nem találnak-e meg, hiszen nem pont olyan cégnél dolgoztam, amitől csak úgy gond nélkül ki lehet lépni.

Osztálytalálkozó --Ruha -- Best friend -- ©
Vissza az elejére Go down

Phoenix Rivers
mutant and proud

Phoenix Rivers
független
loneliness is a gun
Play By : Paul Wesley
Hozzászólások száma : 45
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó   Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó - Page 2 Icon_minitimeSzer. 1 Jún. - 19:33






Heidi & Phoenix
For every ending a new beginning...?!


- De így legalább... főleg a jó dolgokra emlékeztem. És mégis.. igazad van. Túlságosan szerettelek a barátomként, és megrémített, hogy nagyon meggyűlölnél, hogy ha csak valami kanos pasi lennék, aki nem tud másra gondolni, csak hogy nő vagy.. Azért ezt aláírhatod, hogy ez jogos felvetés a részemről. – Sokszor bebizonyosodott már hogy lány és fiú között nem létezik barátság, és nem akartam, hogy pont nekem legyen ekkora kudarcom. Így talán mégiscsak barátként gondolhatott rám, de ezek szerint ez mégsem így volt, mert ő is kapaszkodott annak az éjszakának az emlékébe, amit együtt töltöttünk. Amit egymás karjaiban, szerelmeskedéssel töltöttünk. Hiszen az valami tökéletes volt, olyan, amiről minden szerelmespár álmodozik, velünk megtörtént. Hogy aztán a tökéletesség átadja a helyét a lelkiismeretfurdalásnak, amit most éppen vesézgetünk ki.
- Nem tudom, még soha nem öltem meg senki. De ha belegondolok, hogy máskülönben ő öl meg minket, vagy másoknak is ártana.. Elképzelhető, hogy kénytelenek leszünk, és erre jobb, ha te is felkészülsz. Nem akarlak elveszíteni, és ha lefagysz, akkor jobb előre tudnom, hogy inkább én tegyem meg. Gondold át. – Tudom, hogy túlságosan is komolynak tetszenek a szavaim, de ha előre tudom, hogy nem viszi rá a lélek, akkor eleve nem is adok fegyvert a kezébe, inkább lényegesen jobban figyelek rá. Én magam sem vagyok gyilkos, de ha arról van szó, hogy meg kell állítanunk ezt a.. fickót, akkor úgy gondolom, hogy nem számítanak a módszerek.
- Talán segíthettem volna őt megkeresni.. de én sosem utáltalak. Nem lennék képes. – Nem akarom kimondani, hogy miért nem, hiszen nyilvánvaló, hogy mennyire fontosak voltunk egymásnak, és most is a másikba kapaszkodunk, csak mintha már rettegnénk attól, hogy nem csak elveszíthetjük egymást, hanem mi történik, ha úgy kezdeményezünk, hogy visszautasítás, vagy veszekedés lesz a vége. Most már nincsen tiszta lap, minden döntésnek komoly súlya van.
A kék kislányszemektől azért már meg-megremegek, mert korábban csak jókedvre derített, hogy kedvelem, most már azért eszembe jut róla egy s más. Azért jelenleg nem is tudom, hogy mik vagyunk, mert több ez mint barátság, arra meg nem elég, hogy úgy nézzünk egymásra. Külön fogalmat sikerült alkotnunk. Éppen ezért átölelem, és nem akarom ellökni magamtól még lelkileg sem.
- És most itt siratjuk az elvesztett ifjúságunkat? Lehet, hogy mégis inkább ki kéne mozdulni, hogy valami történjen, mert különben azon versenyzünk, hogy ki akasztja fel magát hamarabb... – Tudom, hogy rossz a kedve, nekem is, és ezzel még inkább egymásra ragasztjuk ezt a hangulatot. Legalább bólintson, és kezdjünk magunkkal valamit, mert ez így nagyon nem pálya. Én sokat züllöttem már az éjszakában, tudom, hogy búfelejtőnek kiváló lehet.



▲ music: If I just like you ▲Note: Just for yoou ▲

Vissza az elejére Go down

Heidi Ingalls
mutant and proud

Heidi Ingalls
ember
I just believe my eyes
Play By : Candice Accola
Hozzászólások száma : 53
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó   Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 26 Május - 20:48



Phoenix & Heidi

A múlt kísértetei

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

Nem akarok vele veszekedni és végképp nem akarom, hogy ez az este most rosszul alakuljon. Épp eléggé ijesztő az a tény, hogy valaki talán meg akar ölni minket és hogy valaki valószínűleg megölte a barátainkat. Ezért is jó most az ital, egy kicsit talán segít nem ezekre a rémségekre gondolni és erre most tényleg nagy szükségem van.
- Hát, de... így is ugyanaz lett a vége, nem maradtunk barátok, de inkább már előre eldöntötted, hogy nem is működhetne. Nem gondoltam, hogy... - sóhajtva rázom meg a fejemet. Nem hittem, hogy ilyesmi miatt megy el komolyan. Azt hittem, hogy egyszerűen csak rájött hogy hiba volt és nem tudott utána a szemembe nézni, netán volt valaki más, akiről nem beszélt, de ilyen butaságot, hogy szimplán csak félt attól, hogy tönkremegy a barátságunk. Hiszen így is ez lett a vége, nem beszéltünk évek óta, csak úgy szó nélkül lelépett, engem kétségek között hagyva... azért ez enyhén szólva is pocsék érzés volt. Kész csoda, hogy sikerül rendesen befejeznem a sulit.
- Talán olyan, akkor viszont még nehezebb dolgunk lesz és nem akarok mást veszélybe sodorni, de... te képes lennél megölni szándékosan valakit? - nem tudom, én azt hiszem képtelen lennék rá. Az is rettenetes teher volt rajtam, hogy valakivel végeztünk akaratlanul, de az, hogy szándékosan, csak azért, hogy megvédjük magunkat... Más, ha önvédelemből egy hirtelen helyzetben végzel a támadóddal, de előre megfontoltan... Nem tudom, nem hiszem, hogy ilyesmire képes lennék és nem csak azért, mert orvos vagyok, azért is, mert... én én vagyok és ez nekem kezelhetetlen lelki sokk lenne.
- Mégis utánad mehettem volna, vagy... nem is tudom, de hamarosan eltűnt a húgom utána és azt hittem... Nem is tudom, hogy egy életre megutáltál, mert hibáztunk. - tényleg könnyebb volt a legrosszabbra gondolni, de ez olyan rémes. Meg se próbáltuk együtt csak mert azt hitte, hogy ha nem működik, akkor vége a barátságunknak, aminek így is úgyis vége lett és nekem sokáig hiányzott. Persze idővel jobb lett, de most, hogy itt vagyunk előjön újra minden érzés, ami akkor a távozása után nem sokkal és fogalmam sincsen, hogy ezt hogyan kellene kezelnem. Tudom pedig, hogy valahogy tovább kellene lendülnöm rajta, de... sejtelmem sincsen, hogy, ha itt van és igenis iszonyatosan jól esik az ölelése. Hiányzott, elmondhatatlanul és tudom, hogy most erre az ügyre kell koncentrálnunk, de cseppet sem könnyű.
- Nem... nem mondhatnám. A húgomat kerestem, a halála óta pedig valahogy árnyéka vagyok önmagamnak. Olyan... üres érzés, üres lett minden és fakó, mintha... - esetlenül vonom meg a vállamat és inkább összeszorítom a számat, mert azt hiszem ha tovább beszélnék a végén még eltörne a mécses. Rossz ez így, feldolgozni azt, hogy mi miatt lépett le, hogy valaki meg akar ölni minket és beszélni arról milyen volt az utóbbi két év... Legszívesebben innék csak tovább egy szó nélkül és bámulnám a tv-t, pedig halvány gőzöm sincs róla, hogy mi megy benne.

Osztálytalálkozó --Ruha -- Best friend -- ©
Vissza az elejére Go down

Phoenix Rivers
mutant and proud

Phoenix Rivers
független
loneliness is a gun
Play By : Paul Wesley
Hozzászólások száma : 45
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó   Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó - Page 2 Icon_minitimeHétf. 23 Május - 20:22






Heidi & Phoenix
For every ending a new beginning...?!


 Annyira ellentétes állásponton vagyunk most mi ketten megint, hogy már attól félek, hogy megint veszekedés lesz a vége, csak most tudjuk is, hogy mi az oka, pár éve pedig csak vagdalkoztunk, és otthagytam faképnél. Azért ebből látszik, hogy a keserű múlt nyomot hagyott rajtunk, beértünk annyira, hogy képesek legyünk legalább kimondani az indokokat. Az indokokat, amelyekkel nem könnyű szembenézni, mégis muszáj.
- Azt hiszem... igen. Még ha butaság is. Túlságosan tiszteltelek ahhoz, hogy te is csak egy legyél a sok közül. Attól féltem, hogy ha nem illünk össze, akkor még mint a barátomat is elveszítelek. Ezért is nem próbálkoztam nálad soha, pedig sokkal komolyabb lány vagy, mint bárki, akivel előtte dolgom volt. De... a barátság volt a lényeg. – Foglalom össze, mert igen, így gondolom, valahogy nem tudtam elképzelni, hogy a szeszélyeinket egymáson vezessük le, mint egy pár, holott korábban mindig egymásnak sírtuk el, hogy milyen szemét a világ. Ez mindent megváltoztatott volna, és úgy, hogy az a szörnyű ember titka is nyomasztott minket, nem tudtam feldolgozni máshogy, mint hogy kétségbeesésemben az ágyamba cipeltem, hogy aztán rájőjjek, mekkora bunkó lépés volt ez így tőlem.
- Szerinted a rendőrök tudnak segíteni? Ha nem öljük meg.. akkor kapjuk el, és tegyünk vele valamit, amivel soha többé nem árthat senkinek. Más ötletem nincsen.. Valahogy úgy érzem, erősebb a rendőröknél. Talán olyan, mint én, tud valami pluszt. – Tippelhetek, de aztán mégiscsak visszatérünk a kettőnk témájára, azt hiszem ez a mai éjszaka inkább erről fog szólni, kettőnkről, nem pedig az előttünk álló nyomozásról. Valahogy igaza van a szőke lánynak, csak akkor működhetünk jól, ha tisztázzuk, hogy mit miért tettünk.
- Sajnálom Heidi.. nincsen senki más. Nem volt, és nem is lesz. Nem értek a kapcsolatokhoz, csak veled volt jó, és elszúrtam. Nem a te hibád. – Harapom be az ajkamat. Most nem akarok mártírt csinálni magamból, de a múlton már nem lehet változtatni. Most itt vagyunk, hogy utánajárjunk a barátaink halálának, de hogy mi lesz majd kettőnkkel, azt őszintén nem tudom. Valahogy nem készültem ilyen tervekkel. Váratlanul ért, hogy ismét találkozunk. Az átöltözés után átkarolom, ez még baráti minőségben is belefér, végülis nem veszekedtünk, csak nem tudunk mit kezdeni magunkkal. A tévé még engem sem köt le, de ha be vagyunk zárva a szobába, akkor óhatatlanul személyeskedésbe fordul át ez az egész.
- Nem futottál be mint orvos? Vagy... a családalapításra nem gondoltál? Aranyos lány vagy, biztosan sokan megfordulnak utánad... – Próbálkozok valam témafelvetéssel, hogy ne hangozzon olyan bénán, hogy nem tudtam mit kezdeni azzal, hogy barátokként talán kidurrantunk, mint valami ócska lufi. Mert így történt, nem tudtam kezelni a helyzetet.


▲ music: If I just like you ▲Note: Just for yoou ▲

Vissza az elejére Go down

Heidi Ingalls
mutant and proud

Heidi Ingalls
ember
I just believe my eyes
Play By : Candice Accola
Hozzászólások száma : 53
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó   Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó - Page 2 Icon_minitimeSzer. 18 Május - 10:38



Phoenix & Heidi

A múlt kísértetei

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

Őszintén szólva fogalmam sincs róla, hogy hogyan alakultak volna a dolgok, ha nem borulunk ki annyira és nem gabalyodunk egymásba. Lehetséges, hogy akkor is végül a barátságunk átlépte volna a barátság határait, de nem tudhatjuk. Néha úgy érzem, akkor is úgy éreztem, hogy túlreagálta, főleg azzal, hogy fogta magát és csak úgy elment. Talán tényleg hibát követtünk el, na de tényleg akkorát, hogy el kellett mennie szó nélkül, hogy még el se érhessem? Nem tudtunk volna túllépni rajta? Ha attól félt a barátságunk mehet rá egy ilyen kapcsolatra... hát így is rá ment nem és meg se próbáltuk..
- De hát ez... ez butaság, hogy mondhatsz ilyet? A legjobb barátom voltál, szerinted ha valaki az ember pasija lesz, akkor megszűnik a barátjának lenni? Komolyan ezért mentél el? - értetlenkedve meredek rá és próbálom felfogni, hogy amit mondott az tényleg komoly-e. Persze tudom, hogy volt egy-két kapcsolatom akkor is, amikor a legjobb barátom volt, de... ez nem jelenti azt, hogy a kettő nem vonható össze. Én azt hittem úgy érezte elszúrtuk az egészet, ő nem akart tőlem többet és ezért lépett le, vagy valami rossz volt az egészben... a jó ég tudja, hogy mi, nem akart velem úgy lenni, csak a kétségbeesés szülte és azért lépett le. Erre nem gondoltam, hogy ilyen butaság volt az oka. Persze én is megtehettem volna, hogy megpróbálom megállítani, de nem tettem... késő bánat mondhatni.
- Úgy érted... megöljük? Nem kellene segítséget kérnünk a rendőröktől? Már annak a tudatával is nehezen éltünk együtt, hogy azt hittük, hogy végeztünk valakivel közvetve, de ha tényleg megtesszük... - nem tudom, hogy mi lenne a jó megoldás, félek. Félek, hogy végül rosszul döntünk, vagy olyasmit teszünk, amit megbánunk és már visszafordíthatatlan. Akkor mi lesz? Hogyan nézünk a tükörbe, ha tényleg végzünk valakivel véglegesen?
- Tehát inkább elmentél, mint hogy esetleg ne működjön? Így... meg se próbáltad. Én azt hittem miattam van tudod? Azt hittem... rájöttél, hogy mekkora hiba volt, vagy valaki más van és... - csak halkan sóhajtok egyet és inkább a padlót fixírozom pár pillanatig, amíg elő nem kerülnek a ruhák és oda nem adom neki, ő pedig elmegy átöltözni. Hátradőlök az ágyon egy pillanatra és csak nézem a plafont. Nehezen szánom rá magamat, hogy megmoccanjak, de mire visszatér már az ágy végében vagyok, a tv kapcsolója a kezemben, hogy válasszunk valamit. Azt hiszem most jó is lesz, ha valami eltereli a figyelmemet. Sok volt ez az infoáradat egyszerre egy napon. Mégis amikor visszatér és átkarolja a vállamat, az ő vállára hajtom a fejemet, mert jól esik és... legszívesebben szó nélkül így maradnék.
- Részben igen, a húgom halála után... próbálkozom, hogy új életet kezdjek, de valahogy nincs célom, olyan... üres érzés. - csak tétován vonom meg a vállamat és most jó is, hogy nem kell a szemébe néznem, csak kattintgatok közben a csatornák között. Igazából magam sem tudom, hogy akarok-e tv-t nézni, vagy most elég ha valami zúg a háttérben és az igazából akár egy főzős műsor is lehet, teljesen mindegy.

Osztálytalálkozó --Ruha -- Best friend -- ©

Vissza az elejére Go down

Phoenix Rivers
mutant and proud

Phoenix Rivers
független
loneliness is a gun
Play By : Paul Wesley
Hozzászólások száma : 45
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó   Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó - Page 2 Icon_minitimeHétf. 16 Május - 21:09






Heidi & Phoenix
For every ending a new beginning...?!


Igyekszem ismételten kitörölni a tudatomból azt, hogy életem legszebb éjszakáját köszönhetem annak a kétségbeesett egymásra találásnak. Mégpedig azért, mert tudom, hogy alapesetben nem próbáltunk volna ilyesmit, ami szétrombolhatja a barátságunkat. Amit sikerült félretennem évekre, az most megint felszakad, és teljesen olyan érzés kerülget, hogy talán szerelmesek is voltunk, de elég lett volna megmaradnunk barátoknak, hiszen a szerelem félresikerülhet. Itt most nem is erről volt szó, hanem a szenvedély hevében egymásba kapaszkodtunk, aztán teljesen összeomlottunk, hogy mit tettünk, és már nem tudtunk úgy nézni egymásra, mintha csak barátok lennénk.
- Nem csak a képességem miatt Heidi. Hanem azért, mert már férfi voltam a szemedben, nem pedig csak egy jó barát. Úgy éreztem, hogy... már nem tudnál mindig úgy megnyílni, ahogy talán én sem, elkezdtünk volna titkolózni, és az már nem ugyanaz. Ezért kellett elmennem. – Most nem is az az érdekes, hogy esetleg többet tudok, mint az átlagember. Bármennyire is kinyíltak az érzékeim iránta, valahol ez lelki ráhangolódás volt, hogy azon az éjszakán csakis az érdekelt minket, hogy a beszélgetést félretéve szeressük egymást. Hiszen a szenvedélyen túl igazi párként viselkedtünk, öleltük, és csókoltuk egymást. Ahogy így visszagondolok, egyszerre volt szégyenteljes, és kielégítő, ami történt, így többet nem szabad így elengednünk magunkat.
- Igazad van, talán ez a szemét állat most arra gerjed, hogy az utolsó két túlélő már egyébként is elrontotta az életét. Most már nem a halálunk, hanem a kínzásunk a cél. De megtaláljuk Heidi, és végleg elintézzük. – Eltökélt vagyok, nem tudom, hogy a lány mennyire kész rászánni magát, hogy bosszút álljunk, és félreállítsuk a barátaink gyilkosát. Hogy megöljük, vagy csak egy életre megoldjuk, hogy senki másnak ne tudjon ártani, azt nem tudom. Vagy-vagy. Heidi ugyan elég törékenynek tűnik, de ahogy nézem, a huga miatt már nem nagyon van vesztenivalója. Talán csak én, ha még számítok valamennyit. Holott éppen az a lényeg, hogy már csak mi maradtunk egymásnak, ez meg pont azt feltételezi, hogy akkor járnánk a legjobban, ha ismét a másikba kapaszkodnánk, ami már egyszer rosszul sült el. Nem vagyok egy lélekbúvár, nem tudom, hogy mit kéne tennem. Tényleg nem..
- Nem zavar. Nem érted Heidi, hogy nem undorodok tőled, hanem nem tudom eldönteni, hogy mennyire tettünk tönkre mindent..  Az egyetlen igaz barátom voltál, és akkor ott rádöbbentettél hogy talán több is, ami meg lehet, hogy nem működne. – Sóhajtok fel, nem akarok mártírt csinálni magamból, belőle meg pláne nem. Feltápászkodok a földről, és bólintok, mellé akarok ülni, de előbb megvárom, hogy odaadja a cuccaimat. Nekem nem gond, hogy miben lát, előfordult már rosszabb is, amikor egymást vakartuk ki az alkoholmámorból még az egyetemen. Azért halványan elmosolyodok, és kisietek a fürdőbe átkapni a cuccot, szmoking le, laza otthoni cucc fel. Láttuk már egymást meztelenül, de most más a szitu. Ebben a göncben nem leszek túl férfias, de most elvileg pont ez a cél. Visszaülök végül mellé az ágyra, és nem csinálok úgy, mintha aggódnék a közelségétől, leülök simán mellé, és felbontok ismét egy kis üveges italt, brutál nagy szobaszámlánk lesz. Addig bekapcsolhatja a tévét, én meg átkarolom a vállát, ha nem tartjuk a távolságot, akkor ennyi barátokként is belefér. Végülis mindegy, hogy mit nézünk, ez a mai nap már elég kiakasztós, majd reggel összekaparjuk magunkat, és villámgyorsan nekilátunk a nyomozásnak.
- És orvosként sikerült praktizálnod? Nagyon ügyes voltál amennyire emlékszem. – Ezt nem bóknak szánom, semmi érdekem nem fűzödik hozzá, hogy ilyet tegyek, pusztán elismerem azt, ami mindig is volt. Tökéletes.



▲ music: If I just like you ▲Note: Just for yoou ▲

Vissza az elejére Go down

Heidi Ingalls
mutant and proud

Heidi Ingalls
ember
I just believe my eyes
Play By : Candice Accola
Hozzászólások száma : 53
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó   Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó - Page 2 Icon_minitimePént. 13 Május - 19:53



Phoenix & Heidi

A múlt kísértetei

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

Mindketten másképp kezeltük mindazt, ami történt. Igazából fogalmam sincs, hogy akkor is elment volna vajon, ha nem történik köztünk több, mint aminek szabadott volna? Ha barátok maradunk, akkor kezelni tudjuk azt, ami történt, vagy akkor is inkább a menekülést választotta volna? Erre már úgy se kapunk választ, de ő elment, nem fejezte be az iskolát, én viszont inkább a tanulásba temetkeztem, hogy valamivel lekössem magamat, főleg miután még el is ment. jó volt, hogy elhessegettem a gondolataimat kicsit és nem gondolkodtam azon, ami történt ott az úton és azzal sem, hogy Phoenix csak úgy eltűnt az életemből, főleg az után az éjszaka után. És mint később kiderült jól is gondolkodtam, hiszen legalább esélyem volt rá, hogy segítsek a húgomnak, bár végül nem tudtam őt megmenteni.
- Csak féltél, hogy máshogy nézek rád. Megértem... sokakkal találkoztam, akik jobban jártak volna, ha elrejtik, hogy mire képeske. - halkan sóhajtok csak egyet és meghúzom újra az üveget. Nem haladok nagy kortyokban, így nem fog hamar a fejembe szállni, de most tényleg jót tesz. Nem akarok azért mindenre gondolni, ami a múltban történt, hiszen vannak nagyon rossz dolgok is közöttük. Olyasmiket láttam, amiket legszívesebben kitörölnék a fejemből, ha ez lehetséges lenne, de nem az. Azok az emlékek örökké elkísérnek bármennyire is nem szeretném.
- Szerinted így van? Ez... nem hiszem, csak... mindenki másképp kezeli a traumákat és mi nem kezeltük jól. Talán pont, hogy jó jóban voltunk. - olyan negatívan áll mindenhez és nem akarom, hogy eleve így kezdjük ezt az egészet. Ezzel még a meglévő barátságunkat is lerombolja, ami végképp rémes és nem tetszik. Az igenis valódi volt és szép és jó, ne állítsa be úgy, mint ha nem lett volna olyan, amilyennek emlékszünk rá.
- Ezen már úgy se tudunk változtatni. Elhiszem, hogy bánod és... ez van. Úgyis elmentem és a húgomat kerestem, sok minden megváltozott utána. Lehet, hogy ha jól megy a sorunk, akkor már nem is... - élnénk, de én csak tétován vonom meg a vállamat. Lehet, hogy az, aki megölte a barátainkat minket azért nem ölt még meg, mert már szenvedtünk így is épp eleget és a halál csak felmentés lenne számunkra? Valahol így van. Nem találom a helyemet azóta, hogy a húgom meghalt, pedig próbálok magamra találni, de valahogy egyre nehezebben megy. Kell valami cél. Ha úgy kelsz fel reggel, hogy nincs célod és úgy fekszel le, hogy nincsenek reményeid, akkor már... nem igen van értelem az életednek, én pedig nem igazán tudom, hogy miben reménykedhetnék.
- Nézhetünk tv-t, talán mondanak valamit a hírekben, vagy csak... elvonja a figyelmünket kicsit valami film, ha... nem zavar, ha mellém ülsz. - mert hát nagyon tartja a távolságot, úgyhogy nem vagyok benne biztos, hogy nem lenne-e neki gond, ha mellém kellene ülnie az ágyban. - Egy póló és egy mackó megfelel? - van nagyobb pólóm, amit én csak hálóingnek használok inkább, az neki is jó lehet igazából és nem érezné magát kellemetlenül benne. Mondjuk a legtöbb mackóm nőibb, de... azért csak találok olyat, ami rá megy rendesen és nem lesz kényelmetlen. Fel is állok, hogy átnézzem a cuccaimat. Még nem igen pakoltam ki rendesen, úgyhogy marad a bőrönd feltúrása, időnként egy-egy holmi kipakolása. Persze azért, hogy elkerüljük a zavarba ejtő helyzeteket, a finomabb darabokat nem pakolom ki az orra elé.

Osztálytalálkozó --Ruha -- Best friend -- ©

Vissza az elejére Go down

Phoenix Rivers
mutant and proud

Phoenix Rivers
független
loneliness is a gun
Play By : Paul Wesley
Hozzászólások száma : 45
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó   Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó - Page 2 Icon_minitimeKedd 10 Május - 21:10






Heidi & Phoenix
For every ending a new beginning...?!


 Látom rajta, hogy teljesen be van pánikolva, amit valahol megértek, hiszen ő elvégezte az egyetemet, próbált hinni abban a világban, amely számomra azon az éjszakán megszűnt létezni. Mondhatni már évek óta a saját utamat járom, és próbálok vele együtt élni, hogy semmi sem olyan, amilyennek egyetemistaként hittem. Jó volt a legjobb barátjának, a lelki társának lenni, és igen, jó volt az az egy éjszakánk, de még milyen jó, amíg rá nem jöttünk, hogy talán csak a kétségbeesés szülte. És pont ezért kell elszakadnunk egymástól mert lehet, hogy a barátságunk így tönkre van téve. Bólintok, most már mi jövünk, hiszen ha az a valaki visszatért a halálból, aki a barátainkat lemészárolta, most itt van, kétlem, hogy minket, a titka utolsó tudóit futni hagyna. Nem is lenne rá szükség, hiszen nem akarok menekülni. Szembe akarok nézni vele, hiszen annak idején alig láttuk az arcát, én nem is emlékszem rá, mert nagyon sokat ittam, csak annyi rémlik, hogy férfi volt. Talán Heidi jobban fel tudja idézni. Szükség is lesz rá, mert mindig is ő volt kettőnk közül az ész. Igaz, hogy legtöbbször túlgondolt mindent, de most ez megoldáshoz vezethet.
- Akkor ezt is elszúrtam. Talán korábban mondhattam volna neked. Nem akartam, hogy bármi közénk álljon, és én magam lettem az. – Rázom meg a fejemet. Na nem vagyok kétségbeesve, ez inkább amolyan keserű tényközlés. Most erre az egy alkalomra félre kell tennünk azt, ami elromlott, és ha már nem is lehetünk barátok, akkor legalább szövetségesként utána kell járnunk a történteknek. Pedig átkozottul jó lenne megölelni, valahogy hozzá érni, csak hát hatással van rám, és még jobban elromlana a helyzet.
- Nagyon sajnálom Heidi... meg azt is, hogy nem voltam ott melletted. Mondanám, hogy kezdjük újra, hogy még lehetünk barátok, de talán így kellett lennie. Hogy a traumák hatására nem tudjuk tartani a távolságot... akkor lehet, hogy nem is voltunk annyira jóban...? Nem tudom.  – Rázom meg a fejemet, ezzel most megint csak nem őt nézem kevesebbnek, hanem magamat. Már aligha van visszaút, még látom is, hogy szinte megrezzen, mintha hozzám akarna érni. Jó lenne, de érdemes? – Igen, hülye voltam, hogy úgy elmentem, hogy még egy telefonszámot se hagytam neked. Ezt már nem lehet visszacsinálni. Most azért jó veled.. mindezt megbeszélni. Nyilván örülnék, ha nem kéne ostoroznom magamat, de mit csináljak, ha olyan hülye voltam? Tegyük félre, és koncentráljunk inkább valami másra? – Bólintok, és mégis leülök az ágy szélére, hogy megvárom a váltóruhát, azzal majd kivonulok a fürdőbe. Igen, jó ötlet, hogy majd reggel folytatjuk. Addig viszont hol alszunk, és ami még fontosabb, hogyan? – Akkor aludjunk? Tudsz most? Vagy.. nézzünk tévét? Sétáljunk? Igyunk tovább? – Ez utóbbinál halványan elmosolyodok, lassan már kínomban. Hiszen furcsa helyzet feszül köztünk, gyász és keserűség, de mellette ott a viszontlátás öröme is.


▲ music: If I just like you ▲Note: Just for yoou ▲

Vissza az elejére Go down

Heidi Ingalls
mutant and proud

Heidi Ingalls
ember
I just believe my eyes
Play By : Candice Accola
Hozzászólások száma : 53
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó   Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó - Page 2 Icon_minitimePént. 6 Május - 21:45



Phoenix & Heidi

A múlt kísértetei

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

Igaza van, mégis kettőnk közül ő az, aki látványosan jobban tudja kezelni ezt az egészet. Én már régen pánikba estem és kész csoda, hogy még bírom. Jó eséllyel főleg azért, mert itt van és azért, mert legalább eljöttünk az osztálytalálkozóról, amire most nagy szükségem volt. Ott látni az ismerős arcokat, akiknek fogalmuk sincs róla, hogy mi történt... Nem ment volna.
- És magunkért, mert ahogyan mondtad valószínűleg mi következünk. - erre elég nagy esély van. Kétlem, hogy csak szimplán kimaradtunk volna a szórásból. Talán mi túlságosan messze voltunk a várostól, vagy nem is tudom... de biztosan van valami oka annak, hogy minket nem intézett még el az a valaki, aki a barátinkat igen. Nem esélyes, hogy ez az egész véletlen, hiszen ha így lenne, akkor nem haltak volna meg mind. Ettől még persze nem érzem úgy, hogy én valami nyomozóféle lennék. Főleg, hogy a húgomat se tudtam megmenteni, pedig utána azért épp eleget nyomoztam. Próbáltam megtalálni, de későn sikerült. Mi van, ha ezt az ügyet se tudjuk időben megoldani?
- Ettől még nem vagy defektes Phoenix, sose gondolja ilyet. Én... nem néztem volna rád úgy. - és most sem gondolom ezt. Mutáns, ahogyan a húgom is, amiről sose beszéltem senkinek sem, de ettől még nincs vele baj és nem hibás. Egyszerűen csak más, mint az átlag ember és valószínűleg neki e miatt sokkal nehezebb lehet sok minden, mint például a kapcsolatteremtés és nem irigylem a miatt, de... sose szakítottam volna meg vele a kapcsolatot e miatt. Nekem fontos volt a barátságunk mindig is, csak úgy éreztem, hogy neki nem, hiszen olyan könnyen itt hagyta az iskolát és lelépett.
- Tudom és próbálok erős lenni én is, vagy... majd ez segít. - megrántom a vállamat és megemelem kicsit a kezemben lévő üvegcsét. Tudom, hogy most nem az alkoholra kellene építeni, de hát... nincs mit tenni, vannak olyan helyzetek, amikor még mindig jobb kicsit elvonatkoztatni, mint hogy csak agyalj és aggódj folyamatosan, mert jó eséllyel az nem old meg semmit sem, ahogyan most esetünkben is az segít, ha utána járunk, nyomozunk és megpróbáljuk kideríteni, hogy mi történt, de az nem megy azonnal. Előbb meg kell nyugodnunk, legalább valamelyest.
- Pedig jó lett volna, de... amúgy is messze voltam. Kanada nincs épp közel. - és hát ott volt a kutatóbázis, ahol az utóbbi éveket töltöttem, kivéve azt a majd kettőt, mióta a húgom meghalt. Azóta csak kallódom és próbálom magamat újra megtalálni, ezért is húzom meg újfent az üvegcsét, mert ez nem épp az a téma, amiről könnyű beszélni. - Ne kérlek... ne magasztalj ennyire, mert nincs igazad. Többnek látsz, mint ami vagyok, magadat pedig kevesebbnek. Nem vagy selejt, ezt... felejtsd el! - legszívesebben megmoccannék végre és leülnék mellé a földre, de még sem teszem meg, mert talán csak megijedne tőle, vagy... lehet hogy rossz ötlet. Lehetséges, hogy ez megint valami rosszat szülne, belemennénk valamibe, amibe nem kellene és most nem lehetünk gyengék.
- Sajnálom, tényleg. Én... csak a húgomat kerestem, nem is tudtam mással foglalkozni. Nem volt kinek elmondanom, amiket tettem, amiket láttam. Néha jó lett volna, csak... beszélni kicsit. - tényleg jó lett volna, de nem tehettem meg, nem volt akinek elmeséljem, hogy miken mentem keresztül. Szerettem volna, de... nem úgy alakult az életem és nem most sem változik semmi. Tovább akartam lépni, új életet kezdeni de most meg utánam nyúl a múlt, a múlt sötét foltja és nem tudom, hogyan kellene menekülnöm előle.
- Igen, legyen így, reggel az lesz az első, aztán a rendőrség. Úgy tudom, hogy mintha Scott ott dolgozna, rendőr lett, talán tud nekünk segíteni. - az egyik csoporttársunk volt, helyszínelő lett, orvosszakértő, talán vannak olyan infoi, amik hasznosak lehetnek. - Adjak majd neked... valami váltóruhát? - hiszen nem hozott semmit sem és bár a női cuccok valószínűleg nem épp neki valók, de van olyan mackóm, ami azért még jó lehet végső soron és nem hiszem, hogy most el akar ugrani pizsiért, főleg nem úgy, hogy már ivott is.

Osztálytalálkozó --Ruha -- Best friend -- ©

Vissza az elejére Go down

Phoenix Rivers
mutant and proud

Phoenix Rivers
független
loneliness is a gun
Play By : Paul Wesley
Hozzászólások száma : 45
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó   Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó - Page 2 Icon_minitimeSzer. 4 Május - 21:37






Heidi & Phoenix
For every ending a new beginning...?!


 - Magabiztos? Szó sincs róla. Nincsen választásunk, ennyi az egész Heidi. Nem vagyunk rendőrök, de értünk ahhoz, hogy meglássuk, ami nincs is ott. Megtesszük a barátainkért. – Rázom meg a fejemet, ez már becsületbeli ügy, nem mellesleg még az életünk is múlik rajta. És ha  mindketten el leszünk anyátlanodva, akkor ez az őrült egyszerűen lemészárol minket, ahhoz pedig baromira nincsen kedvem. Már sikerült elüldöznie a pályámról, és Heidi mellől, és talán itt az ideje a visszavágónak, talán még barátok is lehetünk a lánnyal. Többre most nem is akarok gondolni, mert az hiú ábránd volt. Legalább azt higgadtan fogadja, hogy nem vagyok ember, bizonyos tekintetben több vagyok, és nem fél velem egy légtérben lenni, holott most mondom el, hogy talán rá is veszélyes lehetek, hiszen legutóbb se tudtam ellenállni az érzésnek, amit kiváltott belőlem. Nem tartozom ide, mégis maradnom kell. Ő a legjobb barátom, még ha hátat is fordítottam neki. Annak idején ő is bulizott velem az egyetemen, voltak rossz döntései, nekem kellett hazacipelni, amikor kiborult, és sokat ivott. Milliószor mondta, hogy neki csak kell valaki, aki szereti. És aztán a gyenge pillanatunkban úgy gondoltuk, hogy a másikban találhatjuk meg azt, ami hiányzik.
- Ezzel nem akartalak terhelni. Úgy gondoltam, hogy melléd nem valami defektes alak illik, aki kedves, figyel rád, míg nálam túl sok a bonyolult szitu. – Rázom a fejemet, nem akarom a korábbi döntéseit kétségbevonni, hiszen rajta is állt, hogy olyan jóban voltunk, és hogy végül ágyba bújtunk. Igaz, akkor ittunk, de nem lehet mindent arra fogni.
- Ahogyan nekem is... Nem találom a helyemet, de.. úgy érzem, hogy erősnek kell lenni, még ha hülyén is hangzik ez.  – Leülök a földre, mert úgy jobb, ha onnan nézem, mert nem látok a dekoltázsába, és legalább tarthatjuk a távolságot is. Nem tudom szavakba önteni, hogy nélküle soha semmi nem volt az igazi. Igazi lelkitársak vagyunk, és hogy külön kellett lennünk, tényleg olyan, mintha egyedül lennénk, szétszakadva. Nem lehet csak úgy megmondani, hogy szeretném, ha az lenne ami régen volt. Engem az sem zavar, ha mással látom, régen sem érdekelt, hiszen jobbat érdemelne nálam. Bárkit kiütök, falhoz kenek, aki bántani meri, de beleértve magamat is, nem voltam számára jó választás.
- Úgy gondolod? Néha eszembe jutott, hogy felhívjalak. Hogy találkozzunk, és legalább egy órát együtt töltsünk. – Természetesen barátként értem, ha ezer évig is lennék Heidi mellett, akkor sem tudnám tökéletesen boldoggá tenni. – Uh.. a hugod meghalt... mert mások kisérleteztek rajta... te meg másokon? Azt gondolod, hogy elítéllek? Sosem tenném. Nem ismerek nálad jobb embert. Még csak indokokat sem kell keresned, hogy mit miért teszel. Kettőnk közül én vagyok a selejt. – Rázom meg a fejemet, majd én is iszok. Eléggé rémes ez így, hogy kesergünk, és gyászolunk, pedig villámgyorsan a gyilkos nyomába kéne erednünk. De ez nem így megy, emberek vagyunk, még én is, és ránk telepszik az, amit érzünk.
- Nem igazán.. maradt, ami volt. Üzletvezető helyettes lettem, éltem az életemet, de nem volt semmi... senki, aki kitöltötte volna az életemet. – Kezd fejembe szállni az ital, az érzékeim úgy szívják magukba, hogy kezdek tőle elbóbulni. Annyira egyszerű lenne tényleg odakúszni, megölelni, hogy legalább érezze, hogy nincsen egyedül, de már tudjuk, hogy az nem vezet jóra. Fel kéne inkább pattanni, hogy elhagyjam, és akkor csak rövidtávon szenvedünk ettől. Hiszen nem voltam rá jó hatással.
- Megvárjuk a reggelt, aztán elmegyünk a hullaházba?


▲ music: If I just like you ▲Note: Just for yoou ▲

Vissza az elejére Go down

Heidi Ingalls
mutant and proud

Heidi Ingalls
ember
I just believe my eyes
Play By : Candice Accola
Hozzászólások száma : 53
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó   Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 30 Ápr. - 17:34



Phoenix & Heidi

A múlt kísértetei

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

Biztos, hogy nem fogunk másokat is belerángatni, épp elég hogy mi már benne vagyunk nyakig és nem lesz valami könnyű majd kievickélni a bajból, ez sajnos biztos. Mégis meg kell próbálnunk és ahhoz nekem is össze kell szednem magamat, ami most nagyon nehéznek tűnik, de muszáj lesz. Utána kell járnunk, hogy mi történt pontosan, hogy mi történt a barátainkkal, hogyan haltak meg és hogy tényleg van-e összefüggés azzal, ami évekkel ezelőtt történt, bár sajnos elég nagy az esély rá, hogy igen.
- Jó, hogy te ilyen magabiztos vagy, én nem vagyok ennyire biztos magamban. Nem vagyunk rendőrök, mi van ha esélyünk sincs? - főleg, hogy azt se tudjuk, hogy kicsoda az illető, ő viszont valószínűleg elég sok mindent tud rólunk. Nem olyan egyszerű ez, hogy elhatározzuk, hogy megoldjuk és akkor meg lesz oldva. Attól félek, hogy ez ennél sokkal nehezebb menet lesz és fogalmam sincs, hogy mi erre képesek vagyunk-e intuíció ide vagy oda. Tudom, hogy nem kellene már előre feladnom, de bizonytalan vagyok és halvány gőzöm sincs, hogy tudunk-e bármit is kihozni ebből az egészből. Bármi olyat, ami egyáltalán segíthet túlélni, hiszen most nem csak arról van szó, hogy kiderítjük-e, hogy mi történt a barátainkkal, hanem valószínűleg arról, hogy túléljük-e.
- Megértem és nem haragszom, hogy nem mondtad el, bár biztosan úgy sok mindent jobban megértettem volna, de... ez már a múlt igaz? A múlt, ami most utánunk nyúl. - de arra nem kérdezek rá jobban, hogy ez mit is jelent nála bővebben, mert vannak róla sejtéseim. Ha mindent felfokozottabban érzékel, akkor... talán valahol érthető, ha nem tudott leállni akkor évekkel ezelőtt, bár esetemben ez nem "kifogás". Nem biztos, hogy csak ezen múlt, nem biztos, hogy csak a képessége volt a hibás, hiszen ott voltak a körülmények is, amik rám is hatással voltak. És most megtehetném, hogy elmondom neki azt is, hogy én honnan tudok az olyanokról, mint ő, ha egyszer én szimpla ember vagyok, de... még sem megy, hogy ezzel nyissak. Az elmúlt évek... sok olyan részlet van, amit nem szívesen idézek fel.
- Néha úgy érzem már csak abból áll az életem... hogyan élhetem túl ezt az... egészet... - halkan mondom csak ki, szinte csak az üvegcsébe, ami közben a kezembe került, szinte alig hallani a végét, de ha neki kiemelkedőek az érzékei, akkor ő valószínűleg így is tökéletesen hallja. Fáradt vagyok. Az életemet akartam újraépíteni a teljes összeomlás és a húgom elvesztése után, helyette pedig úgy tűnik, hogy magamat kell megmentenem, de egyelőre még fogalmam sincs, hogy ez hogyan fog sikerülni, vagy hogy sikerülhet-e egyáltalán. Meglep azért, hogy a földre ül le, de valahol sejtem, hogy a távolságtartás a cél, főleg ha még iszogatunk is, akkor ne legyen belőle megint valami olyasmi, ami évekkel ezelőtt, pedig... Nem, tudom, hogy nem szabadna, mégis jól esne legalább ha megszorítaná a kezemet. Így viszont nincs más, csak az üvegcsét szorongatom bőszen, most csak ez maradt.
- Talán csak az évek szépítették meg az emlékeket, én is változtam, nagyon is sokat, elég zavaros volt az elmúlt pár év. - halkan sóhajtok egyet és inkább meghúzom az üvegcsét a helyett, hogy egyből elkezdenék beszélni. Azonnal nem menne, ennyi sajnos, kell egy kis erő, amit most talán az üvegből meríthetek. - Az iskola után pár hónappal eltűnt a húgom, én pedig... egy nem túl kellemes helyen szereztem munkát. Azon a helyen olyanok voltak, mint te... akik képesek dolgokra. Fogságban, kísérleteztek rajtuk, de... meg akartam találni a húgomat minden áron. Sikerült is, de már későn. A szemem láttára halt meg, szint... szinte szét szakadt, én pedig éppen hogy kijutottam egy fickónak hála, aki segített és... talán ő új életet kezdhet, én pedig eltűntem előlük, lassan két éve, de úgy tűnik nem volt elég... - meghúzom az üveget újra, csak aztán törlöm meg az arcomat, amit az a pár könnycsepp nedvesített be, amiket hagytam égetőn legördülni. Összeszorítom a számat és inkább felhúzom a lábaimat a kanapén magam alá.
- Veled ugye... történtek azért jó dolgok? - bár nem úgy jött ide, mint akinek teljesen befutott az élete. Nem hozott senkit, nem mutogatott képeket a családjáról és nem is villan gyűrű az ujján, pedig rendes srác, mindig is az volt, azt hittem hogy ilyenkorra már biztosan lesz valakije, de ha a képességét nézem, akkor valahol érthető. Nehéz lehet, ha nem tudod, hogy az érzékeid fűtenek vagy pedig tényleg érzel is valamit a másik iránt.

Osztálytalálkozó --Ruha -- Best friend -- ©

Vissza az elejére Go down

Phoenix Rivers
mutant and proud

Phoenix Rivers
független
loneliness is a gun
Play By : Paul Wesley
Hozzászólások száma : 45
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó   Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 28 Ápr. - 19:19






Heidi & Phoenix
For every ending a new beginning...?!


 Igazából csak azt nem értem, hogy miért mi maradtunk életben. Van netán valami sorrend, ami miatt minket hagyott utoljára? Vagy csak véletlenszerű.. ? Az is megeshet, hogy velünk, az utolsó két túlélővel tervei vannak. Példának okáért hogy másokat is rángassunk bele ebbe a sötét rejtélybe. Na abból nem eszik, egyedül Heidi-re fogok támaszkodni, főleg, hogy a többi évfolyamtársunktól én már olyan szinten eltávolodtam, hogy nem is akarnék mást bevonni, csak az Aranyhajban bízok.
- Ne érts félre, nincsen bajom a vérrel, ezért lettem volna sebész, na de hogy a mi bőrünk a tét, vagy hogy a barátainkké, az már sok. Viszont most nem tehetjük meg, hogy elmenekülünk, láthatóan megtalál. És előttünk jár, nem is egy, sokkal több lépéssel. Ideje, hogy leporoljuk az intuicióinkat, és megvédjük magunkat. – Nem gondolok rá, hogy a rendőrséget értesíteni kéne. Egy személyes ügy, még ha értesítenénk is a yardot, bizonyítékok hiányában bekerülne az ügy egy dossziéba, és ott is ragadna. A barátaink vélhetően nem tegnap haltak meg, így minden nyom, amit találhatunk, közel sem forró. Eleve hátrányban vagyunk, hiszen nem vagyunk zsaruk, de orvosnak lenni is egyfajta nyomozói készséggel kell, hogy járjon. A szívás az, hogy én évek óta nem műveltem, ellenben benne vagyok az éjszakai életben, meg tudom magamat védeni.
- Én is. Kiskorom óta. Nem akartam titkolózni, de.. azt hiszem bőven elég nagy teher ez nekem egyedül is. Nálam azt, hogy minden érzékszervem sokkal jobban felfokozottan működik. – Vállalom be az igazságot, azt viszont nem említem, hogy a legutóbbi egymásra találásunk, nekem, azaz ennek volt köszönhető. Túlságosan kétségbeestem attól, ami történt, és abban az idegállapotban sokkal inkább koncentráltam Heidi-re, az illatára, az érintésére, és mire észbekaptam, már elragadtak az ösztöneim, és a barátságot félredobva mutattam ki hogy mit érzek. Azt, hogy ő miért viszonozta, nem tudom megmagyarázni, talán biztonságot látott bennem, és neki is szüksége volt támaszra.
- Kizártuk. Ő visszatért, vagy van valaki, aki bosszút akar állni érte. Ez a két út van. Nekünk pedig rá kell jönnünk, hogyan cselezhetjük ki. – Ingatom a fejemet, belepillantva a szemébe, hiszen itt az egyszerű agyalás nem lesz elég. Nem nyugodhatunk addig, amíg ez a valaki, vagy valami él. Vagy legalábbis szabad. Hiszen azt hittük, hogy meghalt, hogy már vége az egésznek, erre most ismét visszacsap ránk a múlt. Én a földre ülök, hogy még véletlenül se legyen testi kontaktus, és bekapcsolom a tévét, hogy legyen valami háttérzaj a kínos csendek helyett. Ingatom a fejemet a kérdésére, valóban nincsen fegyverem, még csak szikék sem, hiszen már nem vagyok orvos. Jobban mondva sosem voltam. Az elménkkel kell győznünk. Hiszen ha nem tudtuk megölni, akkor úgysem árt neki a fizikai sebzés.
- Még maradjunk iszogatni egy cseppet, aztán nekivágunk az éjszakának. Ismerek pár helyi tagot, tudunk kérdezősködni, hogy a többiek merre fordultak errefelé meg. Veled mi történt az elmúlt években Heidi? Nem változtál semmit. – Legalábbis külsőleg. Túl általánosítva mondom ezt, holott arra értem, hogy ugyanolyan gyönyörű, mint amilyenre álmaimból emlékszem rá. Csak ez túl direkt lenne így kimondva.



▲ music: If I just like you ▲Note: Just for yoou ▲

Vissza az elejére Go down

Heidi Ingalls
mutant and proud

Heidi Ingalls
ember
I just believe my eyes
Play By : Candice Accola
Hozzászólások száma : 53
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó   Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó - Page 2 Icon_minitimeVas. 24 Ápr. - 20:00



Phoenix & Heidi

A múlt kísértetei

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

Mennyivel könnyebb lenne fogni magunkat és eltűnni innen, főleg ilyen hírek után, de van egy olyan érzésem, hogy nem sok értelme lenne. Valószínűleg nem érnénk el vele semmiféle célt. Nem menekülnénk meg, mivel az a valaki megölte a barátainkat is, vagy... valakik? A lényeg, hogy nem voltak itt és meghaltak. Mi élünk, de ki tudja, hogy miért. Azért, mert nem találtak meg, vagy azért mert nem vagyunk igazán ténylegesen bűnösök? Nem tudom... de pont e miatt nem mehetünk csak úgy el.
- Tudom, nem is úgy értem. Más esetben is megrázó lenne a halálok, de így... Nem is értem. - olyan nehéz felfogni, hogy meghaltak, azt pedig még inkább, hogy mondhatni nekünk is közünk van ehhez és hogy netán mi is soron következhetünk akár. Félelmetes ez az egész... nagyon és tényleg jól esne az az említett ölelés, még ha talán tényleg nem éppenséggel jó vége. Az mégis meglep, amikor a különleges emberekről beszél. Nem tudtam, hogy ő is tud erről, ilyen emberekről, de nagyon úgy fest, hogy mégis, sőt, mint kiderült nem is keveset, ha egyszer ő maga is...
- Tehát te is... olyan vagy? Már akkor is így volt? Én... nem gondoltam volna, de mit jelent ez pontosan? - túl jók az érzékszervei és talán most nem ezzel kellene foglalkoznom, de mégis csak orvos vagyok, éveket dolgoztam olyan helyen, ahol mutánsokkal foglalkoztunk, persze hogy kíváncsi vagyok, hogy pontosan mire is képes. Mondhatni előjött belőlem az orvos, aki ért ehhez, de persze ettől még nem fogom tudni csak úgy teljesen kitörölni a fejemből azt, ami történt, ami azt hiszem azért érthető és valószínűleg ő sem. A barátaink meghaltak, még csak a pontos körülményeket sem ismerjük, azt hiszem jobban is ki lehetnénk borulva, azért se kárhoztathatna senki sem..
- Tehát már végleg kizártuk az esetleges véletlen baleset lehetőségét igaz? - tudom nem kellene naivnak lennem, de azért legalább valamelyest megpróbáltam hinni abban is, hogy esetleg nem erről van szó, hogy nem szándékosan akar valaki megölni minket, pedig esélyes, hogy erről lehet szó. Bár még nem próbálta meg, de... mi van ha nem is fogja? Mi van, ha minket nem szemelt ki? De tudom, hogy nem reménykedhetek ebben, mert ha mégis, akkor viszont komoly bajban leszünk majd a meglepetés miatt. Egyelőre bevackolom magamat az ágyra és magamhoz veszem az egyik kis üveget, miután kipakolt. Ez most tényleg jót fog tenni. Talán könnyebb lesz lehiggadnom és akkor gondolkodni is, mert muszáj lesz most hideg fejjel átlátni ezt és úgy utána nézni annak, hogy mi történt.
- Úgy ismersz, mint akinek van fegyvere? - megrázom a fejemet és sóhajtok egyet, de végül a táskámba nyúlok és előveszem a pici üvegcsét. - Könnygázspray... más nincs, és gondolom te sem hordasz magadnál fegyvert igaz? - nem hinném őszintén szólva, de persze ettől még meglephet. Mégis hogy visszamenjünk oda... - Aztán utána kell nézni, hogy mi történt a barátainkkal igaz? - kellene pár újság, vagy valami belesős info... de kétlem, hogy ismer valakit a rendőrségnél, ha csak valamelyik volt osztálytársunk nem állt be mondjuk helyi zsarunak, hogy segíteni tudjon nekünk. Persze úgy, hogy közben nem nagyon adunk ki infokat.

Osztálytalálkozó --Ruha -- Best friend -- ©

Vissza az elejére Go down

Phoenix Rivers
mutant and proud

Phoenix Rivers
független
loneliness is a gun
Play By : Paul Wesley
Hozzászólások száma : 45
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó   Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó - Page 2 Icon_minitimePént. 22 Ápr. - 17:57






Heidi & Phoenix
For every ending a new beginning...?!


Ahogyan állok mellette, és szinte remeg az idegességtől, kedvem támadna megölelni, átkarolni, hogy a karjaimban találjon vigaszt. Mégis az a legjobb, ha tartjuk a távolságot, hiszen elég csak beszélnünk arról, ami történt, biztos vagyok benne, hogy össze fogunk kapni. Addig nem árt, ha kihúzzuk valahogyan békében, és kitaláljuk, hogy mi történt pontosan a múltban, és miért haltak meg a barátaink.
- Hasonló érzéseket? Ezt nem mondhatod komolyan Heidi. Kétlem, hogy egy átlagos osztálytalálkozó ilyen lenne. – Rázom meg a fejemet, ám nem akarom megbántani, ezért a hangsúlyom sem helytelenítő, inkább csak értetlen. Tudom, hogy a többiek elvesztése okozta sokk most ütközik ki rajta, nem láthatja többé a barátnőit, csak én maradtam neki, akivel már cseppet sem jó a kapcsolata. Mégis, muszáj összefognunk, eljátszani, hogy még mindig jó barátok vagyunk, akik képesek egymásra támaszkodni. A többi osztálytársunk nem is sejt semmit az egészből, és nem vonhatjuk be őket, hiszen azzal további embereket sodornánk veszélybe. Ez most kettőnkön áll. Azért talán a kapcsolataimra tudok majd támaszkodni, az éjszakai életnek is megvan az előnye.
- Igen, én is. Talán ez állt közénk, túlságosan jók az érzékszerveim. – Vonom meg a vállamat, ezzel fel is fedve, hogy mit tudok. Heidi okos lány, ebből összerakhatja, hogy sokkal jobban éreztem az illatát, az érintése, a csókja teljesen a lelkemig hatolt, és az idegességtől felfokozott állapotunkban nem tudtam ellenállni neki. És most már tudja. Emiatt nem kell lelkiismeretfurdalást éreznie, hiszen nagyobb részt az én hibám. Régen hihetetlenül sokat beszélgettünk, megmentettük egymást a hülyeségektől, és most ismét itt lehetünk egymásnak, ha tudjuk tartani a távolságot. És természetesen csak addig, amíg fényt nem derítünk erre az egészre, hiszen a későbbiekben úgyis előjönne, amiért összevesztünk.
- Bele kell gondolnunk, hogy valaki, akit halottnak hittünk, hogyan teheti most, hogy ismét itt járkál, és gyilkol. Vagy... nem is ő volt, hanem valaki, akkor bosszút áll miatta. – Bólintok, itt most egy percet sem vesztegethetünk. Nem érdekes az ünneplés, vagy hogy miről maradunk le, nem csak a saját életünk a tét, másokra is kiterjedhet az illető haragja, hiszen Maggie például alig volt érintett. Nem szólunk senkinek, hogy lelépünk az ünneplésről, mert nem tartozik senkire, hogy mit csinálunk. Nem volt sok barátom, csak ez a kisebb banda, és javarészt halottak. Az egyetlen, aki még számít, az úgyis jön vele. Igazat adok neki abban, hogy akkor üljünk le a szállásán, és gondoljuk át a lehetőségeinket. Felmegyünk a szobájába, ahol kilépek én azért nem lépek ki a cipőmből, viszont nem is sáros, lévén taxival jöttem a találkozóra a saját szállásomról, szóval fényesre van suvickolva. Mondanám azt, hogy nem kérek inni, mert a múltkor is úgy kezdtük, és nem sikerült kilábalni a dolgokból, de mégiscsak bólintok, és megelőzöm őt, hadd üljön le, én legugolok a minibár elé, és kiveszek egy fél decis tömény whiskeyt, amolyan kisüvegeset. Aztán még egy marékkal. Az ágyra hurcolom őket, és egyet máris a kezébe nyomok, egy másiknak meg én kezdem lecsavarni a kupakját. Igyekszem nem az érzékszerveimre koncentrálni, mert akkor elszállnék. Kortyolgatom az égető italt, és magam elé meredve tűnödök el.
- Vissza kéne mennünk oda, ahol ez történt. Az 58-as útra. Van valami fegyvered? Vagy legalább egy sokkolód?


▲ music: If I just like you ▲Note: Just for yoou ▲

Vissza az elejére Go down

Heidi Ingalls
mutant and proud

Heidi Ingalls
ember
I just believe my eyes
Play By : Candice Accola
Hozzászólások száma : 53
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó   Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó - Page 2 Icon_minitimeVas. 17 Ápr. - 19:26



Phoenix & Heidi

A múlt kísértetei

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

Én tudom, hogy miért vagyok itt. Régi emlékek, újra kezdés azt hiszem. Az életem fenekestül felfordult és próbálom újra összerakni, megtalálni valami normális állapotot, ami működhet újra, de fogalmam sincs róla, hogy menni fog-e. Nem sikerült még olyan munkát sem találnom, amiben tényleg és teljesen ki tudok kapcsolni, pedig nagyon igyekeztem. Lehetséges, hogy időbe telik helyre rázódni, de ez az eset most nem sokat segít benne. Halál vesz körbe az utóbbi években. A húgom és most a barátink és valahogy nehéz arra gondolni, hogy ez a véletlen műve. Talán együtt voltak és valami baleset... de közben ez mégis hihetetlennek tűnik. Ennyi véletlen egybeesés nem lehet egyszerre.
- Azt hiszem az ilyen osztálytalálkozók a legtöbb emberből hasonló érzéseket hoznak ki. - na igen, de nem hittem volna, hogy a nosztalgia majd addig jut, hogy közben kiderül, a barátaink halottak és már nem is térnek vissza. Nem csak azért nincsenek itt, mert nem akartak eljönni, hanem, mert nem tudták megtenni, hiszen már nem élnek. Ez finoman szólva is sokkoló hír és fogalmam sincsen, hogy hogyan lehetséges. Az pedig, hogy netán valami köze van ehhez annak, ami a múltban történt végképp kizártnak tűnik, pedig mégis úgy tűnik, hogy akár erről is szó lehet.
- De igen és... bár ne hallottam volna róla, de... te is? - nem mondott konkrétumot, de ez eléggé úgy hangzott és talán az is, akit sikerült elütnünk? Ez persze nem nyugtat meg, hiszen akkor csak még veszélyesebb lehet az az alak ránk nézve, mert valahogy nem hiszem, hogy ez a veszély csak a barátainkat fenyegette. Meghaltak, talán megölték őket? Akkor viszont mi van, ha mi is soron következünk majd? Mi van, ha... nekünk is arra kell készülni, hogy valaki ártani akar nekünk? Én nem vagyok különleges, csak egy átlagos ember, aki még csak lőni sem tud igazán, bár talán megtanulhattam volna már, de... nem akartam. Vissza akartam térni a rendes kerékvágásba, de úgy fest, hogy ez egyre esélytelenebb.
- Tehát járjunk utána azt mondod? Mert nem igen van más választásunk igaz? - igen én is erre gondolok, talán mi leszünk a következők és nem lesz egyszerű megvédeni magunkat, ha a barátainknak se sikerült. Mi van, ha... ha meg is érdemeljük? Mi van, ha azért, ami a múltban történt tényleg nem jár nekünk más? Végül is cserbenhagyás volt, csak azt hittük, hogy ennyi, de... talán nem és, azt sem tudjuk, hogy hányan voltak abban a másik autóban. Lehet, hogy nem én ültem a volán mögött és lehet, hogy én meg akartam nézni, hogy mi a helyzet, de végül hagytam, hogy rábeszéljenek, hogy ne tegyem, akkor ugyanúgy én is bűnös vagyok.
- Nem tudom, most... semmit sem tudok. Talán jobb, ha egyelőre senkiben sem bízunk. Gyere, csak pár sarok. - gondterhelt vagyok és nem is nagyon szólalok meg, amíg el nem érjük a kis hotelt. Kikérem a kulcsomat, aztán fel a lifttel a másodikra és már nyitom is hamarosan az ajtót. Cirka negyed óra telik el talán és már bent is vagyunk. Fáradtan dobom le a táskámat, kibújok a cipőből. Nem nagy szoba, ágy, tv és persze fürdő, egy-egy kósza szék, szekrény, alap dolgok. - Kérsz valamit? Azt hiszem nekem most... - tudom, hogy állati drágák ezek a cuccok, de most rám fog férni valami ütősebb ital. Ha csak pár korty erejéig is, de akkor is. Megnézem, hogy mi van a hűtőben.
Osztálytalálkozó --Ruha -- Best friend -- ©

Vissza az elejére Go down

Phoenix Rivers
mutant and proud

Phoenix Rivers
független
loneliness is a gun
Play By : Paul Wesley
Hozzászólások száma : 45
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó   Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó - Page 2 Icon_minitimeSzer. 13 Ápr. - 20:28






Heidi & Phoenix
For every ending a new beginning...?!


 Magamban nehéz lenne megfogalmazni, hogy miért jöttem vissza. Elméletileg csak azért, hogy a régi arcokkal találkozzak, de most, hogy Heidi-t látom, tudom, hogy helyre kell tennünk, amit elbaltáztunk. Lelki társaknak gondoltuk magunkat, de nem tudtuk feldolgozni, ami történt, azt hittük, hogy ez szerelem is egyben, de nem adtunk esélyt az egésznek, hanem veszekedésbe torkollott az egész. Évek teltek el, vélhetően neki is voltak férfiak az életében, de most úgy látom, hogy nagyon magára van hagyatva. Bennem fel sem merült, hogy hozzak valakit, lévén senki komoly nincsen az életemben, de ő még nálam is jobban kétségbe van esve, amikor a barátaink halálhírét halljuk. Egy ölelés ránk férne, de kár lenne további félreértéseket generálni, inkább csak nézzük egymást.
- Amikor elmentem, úgy tűnt helyesnek, hogy hagyom a francba az egészet. Most, hogy itt vagyok, elég nosztalgikus hangulat jött rám. – Az arcát vizslatom, megint olyan kedves, próbál segíteni, tisztára, mintha valami őrangyal lenne. Mégis félek attól, hogy megint kiakadunk egymásra, ezúttal a jó rész nélkül. Hiszen kár lenne tagadni, hogy annak ellenére, hogy ostobaság volt, életem legjobb élménye volt. Talán azért, mert sokat jelentettünk egymásnak. Most azonban erre esély sincsen, csakis annyit tehetünk, hogy utánajárunk, hogy mi történt a barátainkkal.
- Te még nem hallottál arról, hogy vannak köztünk különlegesek? Mi van, ha én is az vagyok? – Szerencsére nem értem hozzá, amióta megjöttünk, mert akkor túlságosan intenzív lett volna az érzés, az összes szimpátiám megint átcsapott volna valami komolyabba. Így is érzem az illatát, szinte hallom a szívverését, amely egyszerre izgatott, és rémült. Mégsem én vagyok az, aki segíthetek. Csak felhívom rá a figyelmét, hogy a múlt, amit megpróbálunk eltemetni, lehet, hogy egész egyszerűen előmászik a sírból. Talán szó szerint. A remegésén mégiscsak felsóhajtok, sajnálom őt, de most csak azt tehetjük, hogy leülünk beszélni.
- Igen... annyira sok részletre figyeltünk annak idején a gyakorlatainkon, de valahogy utána kiveszett belőlünk a nyomozó jellem. Feladtuk azt hiszem. Talán ideje volna újrakezdeni. – Azt nem teszem hozzá, hogy a barátságot is, mert nem tudom, hogy van-e rá esély. Mert hogy veszekedni nem akarok megint, nincs hozzá erőm, akkor inkább megint lelépek. Eleget bántottam őt, a nagy szomorú kék szemeibe nézve egy szemét állatnak gondolom magamat. Viszont ha a múlt tényleg ismét előbújik, muszáj foglalkoznunk vele, hiszen ha a többiek meghaltak, mi is veszélyben lehetünk.
- Menjünk akkor oda. Szerinted másban akkor nem is bízhatunk? – Indulunk el kifelé, nem zavartatjuk magunkat attól, hogy itt most megemlékezés is volna. Amit most csinálunk az fontosabb, mint hogy koccintsunk. Ki kell találnunk, hogy mi történt, és még magunkat is meg kéne védeni. Kocsival jöttem, de hagyom, hogy mutassa inkább ő az utat, lévén az ő szállására megünk.



▲ music: If I just like you ▲Note: Just for yoou ▲

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó   Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Heidi Ingalls
» Phoenix & Bethany - Az én utam
» The Order of The Phoenix
» Phoenix Inn hotel ***
» Felicity Phoenix

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: Közel s távol-