we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Elizabeth Keating Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Elizabeth Keating Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Elizabeth Keating Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Elizabeth Keating Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Elizabeth Keating Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Elizabeth Keating Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Elizabeth Keating Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Elizabeth Keating Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Elizabeth Keating Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Elizabeth Keating

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Elizabeth Keating
mutant and proud

Elizabeth Keating
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Alexandra Breckenridge
Hozzászólások száma : 6
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Elizabeth Keating   Elizabeth Keating Icon_minitimeKedd 22 Márc. - 13:51


Elizabeth Keating
"Might want to watch yourself. It's raining demons out here."


Userinfo: Főkarakter

Név: Elizabeth Keating
Mutáns név:  "Sárkányvihar"
Születési dátum és hely: Dublin, 1960. május 10.
Besorolás:Törvényen kívüli

Képesség(ek):

Elsődleges képesség: Energia-manipuláció
Osztályozás: Alfa
Aktiválódás: 5 éves kor
Képesség jelenlegi szintje: Testében energiát termel, és a környező forrásokból, tárolókból képes lecsapolni az energiát. (Konnektor, akkumulátor, jármű motorja, számítógép, stb) Ezt az energiát első sorban eletromos árammá konvertálja, amit testéből kisülésként kibocsát - Villámok formájában. Tudja koncentrálni nagyobb villámokba, vagy apróbb kisülésekbe, esetleg elektromagnetikus impulzusként lövelli szét, kiütve minden eletromos eszközt a közvetlen közelében
Képesség távlatai:A későbbiekben élőlények testéből képes kivonni az energiát, több, nagyobb, halálosabb erőt tud összegyűjteni, akár finomhangolva állatok idegrendszerébe bocsátani, így érzéseket meglátva és projektálva másokba, az idegrendszer bioelektromosságát manipulálva.
Hátrányok: Vízben, esőben használva a képesség nem várt következményekkel várhat, nehezebben kontrollálható.


Másodlagos képesség: Gyógyulás
Osztályozás: Delta
Aktiválódás: 10 éves kor
Képesség jelenlegi szintje: Az összegyűjtött energiát képes testének regenerációjára fordítani. Ez gyors, ám energiaigényes folyamat. Átlagban egy csont regenerációjához használ el 0,020 kWh energiát (Nagyjából 2900 mAh árammennyiség 2,2 volt feszültségen egyszerre ellőve)
Képesség távlatai:Gyorsabb, hatékonyabb regeneráció, később mások testének gyógyítása
Hátrányok:Koncentrációt igényel, közben elsődleges képességét nem tudja használni, vagy mozgáson kívül bonyolultabb dolgokat csinálni.


Jellem: Erős, intelligens, pragmatikus nő. Parancsoláshoz szokott, intellektuálisan kifinomult. A hatalomban eszközt lát, ám a szórakozás forrása is. Nem kifejezetten kegyetlen, tiszteli az életet, ám a harc és a fizikai erőszak elégedettséggel tölti el. Szeret irányítani, machinálni, embereket vezetni. Hadvezér, katonatiszt, businesswoman. Helytáll egy koktélpartin ugyanúgy, mint egy alvilági leszámolásban.

Kinézet, megjelenés: Magas, fehér bőrű, vörös hajú, zöld szemű nő, átlagos testfelépítéssel. Általában praktikusan és elegánsan öltözik. 

Előtörténet:Cégvezető vagyok. Tiszt. Hadvezér.
Ex-ügynök. Egy nagyhatalmú személy keresztlánya.
Művészetet kedvelő, gazdag anyagi erőforrásokkal rendelkező főnök.
Egy birodalom hercegnője.
Mutáns.

A nevem Elizabeth Keating, vagy ahogy beosztottjaim és ellenségeim ismernek, "Lady Dragonstorm". Dublinban születtem, ír vagyok és a kelta küzdeni vágyásnál csak a jü whisky iránti vágyam erősebb.A szüleim is mutánsok voltak, Nikola Tesla magas rangú ügynökei. Annyira magas rangú és megbecsült beosztottak, hogy Nikolát gyerekkoromban "keresztapámnak" hívtam. Most is annak hívom. Átvettem szüleim helyét a birodalomban és megalapítottam saját gyarmatomat, ami felett uralkodom.
Az élet jó. A hatalom jó. Az erőnk nagy, az ellenfeleink golyózáporban omlanak össze, vagy kezem által, átsülve, füstölögve.
Rendet hozunk a káoszba. Hiszen az emberek azt akarják, hogy vezessék őket, nem? Biztonságot akarnak és jólétet. Ha már úgyis korrupt politikusokra szavaznak, ha egyáltalán elmennek szavazni, akkor nem jobb, ha mi vezetjük őket?
A demokrácia amúgy is túlértékelt dolog.
A birodalom sokkal célravezetőbb és tovább tart. Cégek jönnek és mennek. Pénz jön és megy. De hatalom mindig lesz. Birtodalmak mindig lesznek. A birodalom örök.

"Money is the Mc-mansion in Sarasota that starts falling apart after ten years. Power is the old stone building that stands for centuries. I cannot respect someone who doesn't see the difference."

Szüleim gazdasági pályára szántak, én jogász lettem. Menedzsert akartak belőlem és én hivatalnok lettem, majd ügynök. Azt akarták, hogy számlákkal és venture capitalist equity swap-okkal építsem fel az egzisztenciám. Én ehelyett hatalommal, kapcsolatokkal, szívességekkel és erőszakkal üzérkedtem. Amikor Irakban súlyosan megsérültem, nem lehettem tovább field agent, de már nem is volt erre szükség. Felépültem. Visszakerültem Washingtonba, majd New York-ba, ahol egyetemista coltam. A Columbia életem egy vad, szenvedélyes időszaka volt. Annyi szex és drog és csoda után benő az ember feje lágya. Meg huszonnyolc évesen az FBI is koraéretté tesz.
New York-ban a brit nagykövet asszony szeretője voltam egy ideig, információt pumpálva ki belőle. Majd ahogy hatalmam és alkalom adta, kiszakítottam a saját embereimet, elindítva saját vállalkozásomat.
Demokratikus országokban nem meglepő, hogy kétes ügyekért kongresszusi meghallgatásokra kell menjenek magas helyeken lévő emberek. Hogy én álltam a New York Times felé való kiszivárogtatás mögött, azt senki nem tudhatta, maximum keresztapám, aki szerintem a háttérben tapsolt. A megfelelő, megbízható néhány emberrel saját vállalkozást indítottam, a megcsappant hatalmú ügynökség erejének és készleteinek egy kis részét kiszakítva magamnak. Befewktetőkre volt szükségem és akkor keresztapám, Nikola újra megjelent, hogy tőkével feldúsítsa az új cégem.
Csak úgy ömlött a pénz.
Gyarmat lettünk. Én pedig a saját gyarmatom hercegnője.
Nem tagadom és nem is sajnálom. Mit mondtam a birodalmakról? A birodalom az emberi élet alapvető kerete. Minél hamarabb felismeri ezt az ember, annál jobban jár. Nikola roppant, háttérben elhelyezkedő árnyékbirodalmának megbecsült tartománya lenni, megbecsült tartományt magas rangú tisztviselőként vezetni megtiszteltetés és kényelmes életmód. Keresztapám balkeze vagyok. Hercegnő. Mi kell még? Még több hatalom, neki is, nekem is. Katonáim vannak itt és ott, privát fegyveres biztonságiak, kémek, ügynökök. Egyelőre kicsi a mozgástere a cégemnek a Storm Military Solutions-nek, de én még csak most lépek ki a nagy játékosok színterére. Az első dolgom lesz új embereket toborozni.

Hogy mennyire foglalkozom azzal, hogy keresztapám kicsoda igazából? Egyáltalán nem. Nem teljesen ember, vagy talán egyáltalán nem az, hallottam én is a pletykákat és a bal keze vagyok, nem vagyok vak. És? Ő mennyire foglalkozik azzal, hogy nőkkel fekszem le és nem férfiakkal? Pont ugyanannyira, amennyire én az arca mögött lévő dolgokkal.

"A great man once said, everything is about sex. Except sex. Sex is about power."

Nikola a keresztapám, főnököm, amennyire engem érdekel, az imperátora a birodalomnak, aminek erős provinciája a cégem. Teszem a dolgom és gyűjtöm az erőm. Vihar közeleg és háború. Emberek, fegyverek, források kellenek. A nagyság felé való úton vannak áldozatok és úgy hiszem, a világban, ahol élünk, hamarosan démonok fognak hullani az égből.
Mit teszünk ilyenkor?
Démonokat állítunk a saját szolgálatunkba is.

Azt gondolod, kegyetlen vagyok?
My sweet summer child. You know nothing. Realista vagyok. Nem mondtam, hogy nem szeretem az embereket. Ez nem azt jelenti, hogy nem tudnék katonákat feláldozni a birodalmunk védelme érdekében. Csak én nem rejtem álszentség mögé, mint azok, akikre felnézel. Nagyon is jóakaratú és nagyvonalú főnök vagyok, gondoskodom a családokról és az embereimről. Lojális vagyok és pragmatikus. Megvan a helyem, ahogy neked is, ha nekem dolgozol. Derű és sztorikus nyugalom valamint egy kis élvezete az erőszaknak és hajlandóság a vérontásra. Olyan nagy dolog? Neked lehet, hogy igen, de ugyebár, nem te vagy kettőnk közül Lady Dragonstorm, hanem én.




A hozzászólást Elizabeth Keating összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 23 Márc. - 12:22-kor.
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Elizabeth Keating   Elizabeth Keating Icon_minitimeSzer. 23 Márc. - 12:12


Elfogadva!
Köszöntünk az oldalon!

Elnézést a lassú tempóért, kissé rendetlenkedett a gépem tegnap óta, de úgy fest helyreállt a rend legalábbis nagyjából. Smile
A pb alapján elsőre egészen más karit képzeltem el, bár amikor megláttam a képeket már kezdtem sejteni, hogy azért itt valami komoly dologról lesz szó, amikor pedig felmerült Nikola neve is már biztos voltam benne.
Szépen összeraktad a karit, bár a jellem és kinézet elég rövidke lett, de az Et-nél mindezt ellensúlyoztad és megértelek, kinézetleírásról hosszan regélni én se szeretek, hiszen ott a kép. Very Happy Az előtörténet érdekes lett, összeszedett és szépen tagolt, hogy izgalmas legyen olvasni és minden benne van, minek benne kell lennie, hogy megismerjük a karakter életét és motivációit. Biztos vagyok benne, hogy a vöröske érdeke színfoltja lesz majd a játéktérnek úgyhogy nem tartóztatlak nagyon, foglalózz, ha esetleg erre még nem került sor, aztán mehetsz is játszani. Smile




Vissza az elejére Go down
 
Elizabeth Keating
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elizabeth Stark

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kérdések, beszélgetés :: Társkeresõ :: Canon karakterek :: Törvényen kívüliek-