we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Marko Mizushima Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Marko Mizushima Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Marko Mizushima Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Marko Mizushima Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Marko Mizushima Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Marko Mizushima Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Marko Mizushima Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Marko Mizushima Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Marko Mizushima Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Marko Mizushima

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Marko Mizushima
mutant and proud

Marko Mizushima
Diák
power to the future
Play By : Marko Mizushima
Hozzászólások száma : 16
Kor : 25



TémanyitásTárgy: Marko Mizushima   Marko Mizushima Icon_minitimeHétf. 28 Okt. - 12:53

Név: Marko Mizushima
Mutáns név: VasSzív
Születési dátum: Japán főváros- Tokyó  1970. szeptember 3 ( 15 év)
Besorolás: Diák
Képességek:
   - Elsődleges képesség: Átalakulás
   - Osztályozás: Béta Mutáns
   - Aktiválódása: Születésétől kezdve
   - Leírás: Képes az általa megérintett anyaggá átalakulni. Pl az acél és ezzel beborítani egész testét, vagy csak egy részét testének.
    - Képesség jelenlegi szintje: Egyszerre csupán 2 anyagot képes felvenni, de csupán 10 percig tudja ezt fenntartani, ha csak egy anyagot vesz magára akkor egy teljes órán keresztül használhatja. Súlya nem változik tőle, de nehezebb rajta áttörni. Képes egyesülni: vassal, acéllal, fával, sziklával
    - Korlátai:
       - Ha felbosszantják, elveszíti az önuralmát felette és párologni kezd róla, majd 1-2 napig nem is tudja használni erejét.
       - A vas eredetileg 1538 °C hőmérsékleten kezd el olvadni, ő ezt 2400 °C bírja, utána le kell vetnie magáról védelmét nehogy megsérüljön teste.
      - Képesség távlatai: Később majd többel is képes lesz egybevegyülni, hogy létre hozhasson egy teljesen új védelmet testén, teljesen áthatolhatatlan lehessen, kevés vakfolttal.

Jellem: Arrogáns, sznob, rasszista. Elvárom, hogy mindenki szó nélkül engedelmeskedjen nekem. Módszeresen megszerzek mindent a saját vezérelveim követve, tekintet nélkül arra, hogy ezzel kit sértek meg. Tetteim során figyelembe veszem a hagyományokat, a hűséget, és a rendet, de nem törődök a szabadsággal, az élettel, vagy éppen a méltósággal. A szabályok szerint játszom, de nem mutatok szánalmat, vagy könyörületet. Nem tudom ki mit gondol rólam, de érdekel mindenki véleménye, nem azért hogy megfeleljek nekik, hanem hogy tanuljak abból amit mondanak. Nem ijedek meg a veszélytől, halál nyugodtan tudom kezelni az ilyen helyzeteket is. Bár igaz, még nem fogtak fegyvert a fejemhez, de "apám" szerint még a szemem se rebbenne. Hát ebben nem adok neki igazat, de tuti nem fogom kipróbálni. Nyílt, őszinte vagyok, bárkinek megmondom a frankót, legyen az egy óvodás, de még egy idegen mutánsnak is. Nem kenyerem a félelem, ha pedig megjárom a szám miatt, hát vissza adom, bármennyi időbe is telik. Bosszúálló típus vagyok. Ha keresztbe teszel nekem, hidd el, hogy a hatszorosát kapod vissza. Ha nagyon akarok valamit, akkor képes vagyok bármilyen eszközt felhasználni, annak megszerzéséért.
Makacs, kitartó, magának való, érzéketlen. Ezekkel a szavakkal szoktak jellemezni, akik nem ismernek.
Rosz szokásomnak tartom, hogy minden reggel úgyan abban az időpontban elkezdek imádkozni, múltamnak köszönhetően nem tudok leszokni róla.

Külső: Hát 145 cm- el kerti törpének is neveznek, legalább nem kell kitörött nyakkal felnézni rám. 50 kg , sötétbarna haj és már feketének mondható szempár. Hegyes fülek, amikkel jól hallom az 5 méteren belüli suttogásokat. Szeretem a sötétebb színű ruhákat és az acélbetétes bakancsot, meg láncokat.

Előtörténet:
A történetem, na igen az 15 évvel ezelőtt kezdődött el, és a mai napig tart. Megpróbálom összefoglalni, de időpontokat ne várj, ennyi év után... már összefolyik kicsit hogy mi mikor történt.

Tél volt. Otthoni környezetben születtem meg, senki se tudott rólam, hisz édesanyám csupán 15 éves volt, egy albérletben élt és mikor apám megtudta, hogy mi is a helyzet, ott hagyta anyámat. A 15 éves anyám remekül helyt állt a szülésnél, hisz 20 éves barátnője vezette le neki. Egészségesen születtem meg, lefürdettek és meleg rongyokba bugyoláltak.
Kicsivel később a bőröm hozzáért az asztal sarkához, testem felvette lassanként a szint és az ahhoz jutó tulajdonságot. Édesanyám ezt félelemmel nézte végig és kiabálni kezdett, hogy ő nem fog megtartani és szörnyszülöttnek nevezett és minden egyebet hozzám vágott, megakart ölni egy késsel, de a barátnője megmentett és elvitt egy helyre a nagy havazásban, szerencsétlen lányt senki és semmi sem állithatta meg.
Egy távoli kolostorba vitt, ahol szerzetesek voltak és az öreg főpappal akart beszélni. Elmondta neki, hogy édesanyám megakart ölni, mivel kissé más voltam, mint az emberek. Az öreg végighallgatta és úgy döntött felnevel, de más módon mint ahogy más nevelne.  Ahogy nőttem úgy tanítottak meg olvasni, irni és a buddhizmusra, megtanítottak a harc művészetre és különböző viselkedésformákat hoztak ki belőlem, amit néha már nem tudtak kezelni, igy inkább rám hagyták. Napi szinten imádkoztunk, ami eleinte nagyon tetszett, de aztán kezdett unalmassá válni, de szigorúan vették. Gyakran használtam az erőm és úgy edzettem magat. Mikor néhány látogatója volt a helynek, lezártak a pincébe 1-2 órára vagy ha úgy alakult, akkor egy teljes napra is, mivel nem nagyon tudtam kontrollálni magam emberek közelségében. Mikor viselkedésem elérte a türőhatárukat, elég nagy zűrzavart és káoszt voltak képesek csinálni, csak hogy sikerüljön rendesen eltángálni. De voltak vicces napjaim is, mondjuk a kaja csata. Mindenkin látszódott a kikapcsolódás, az öröm és hogy kis időre félre dobhatja ridegségét, de ezek az idők hamar elmúltak.
15 éves koromban olyan szinten összekaptam a főpappal, hogy majdnem kinyírtam az öreget és ezért büntetésből azt kaptam, hogy el kell hagynom a helyet és soha se térhetek oda vissza.
A dolog egyetlen egy kérdéssel kezdődött.
- Mért nem lehetek szabad?
Az öreg mellettem csak szomorúan nézett maga elé, de nem válaszolt, amire nagyon mérges lettem. Egy asztalnál ültünk, amit felboritottam mindenestűl és a megszeppent atyára vetettem maga, földre döntöttem és püffölni kezdtem, majd a többiek szedtek le róla. Ezzel hoztam magányt magamra, gyülöletet, meg mi egyebet.
Akit apámnak nézhettem és fel néztem rá meggyűlölt, legalábbis úgy láttam rajta. Pedig az otthonomnak tekintettem a helyet. Az élet ezután hullámzó volt, utazgattam városról városba, volt sok pénzem, és volt semennyi, volt amikor csak sodródtam az árral, volt amikor ellene mentem és lázadónak kiáltottak ki.
Mikor már semennyi pénzem nem volt, igy egy boltból loptam valami ehetőt és már rohantam is el a tett szinhelyéről. Mikor elég messze szaladtam, hogy végre nyugodtan megkajálhassak, felmásztam az egyik tetőre. Gondoltam, hogy ott majd senki sem fog rámtalálni és élvezhetem a saját társaságom. Sajnos tévedtem. Két idegen férfi várt rám. Egy ajánlatott tettek fel, semmi többet és én hezitálás nélkül igent mondtam. Eldöntöttem az életem.


A hozzászólást Marko Mizushima összesen 8 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 28 Okt. - 20:28-kor.
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Marko Mizushima   Marko Mizushima Icon_minitimeHétf. 28 Okt. - 13:35

Öhm... ugyan nem írtad bele, hogy készül, de ugye ez még nem a végleges változat? ^^
Vissza az elejére Go down

Marko Mizushima
mutant and proud

Marko Mizushima
Diák
power to the future
Play By : Marko Mizushima
Hozzászólások száma : 16
Kor : 25



TémanyitásTárgy: Re: Marko Mizushima   Marko Mizushima Icon_minitimeHétf. 28 Okt. - 13:39

Ha rövid akkor irok még bele valamit. Smile
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Marko Mizushima   Marko Mizushima Icon_minitimeHétf. 28 Okt. - 13:40

Hát egyrészt nincs mutáns név. Smile
A képességet az itteni formában kellene részletesebben kifejteni:
https://xmen-firstclass.hungarianforum.com/h8-kepessegek

És igen, kissé rövid is úgy cakkom-pakk az egész. ^^
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Marko Mizushima   Marko Mizushima Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Marko Mizushima
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lya és Marko találkozása
» Cain Marko
» Cain Marko
» Cain Marko - Buldózer

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Archivum :: A múlt árnyai :: Inaktívak előtörténetei-