we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Mercedes & Tyler Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Mercedes & Tyler Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Mercedes & Tyler Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Mercedes & Tyler Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Mercedes & Tyler Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Mercedes & Tyler Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Mercedes & Tyler Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Mercedes & Tyler Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Mercedes & Tyler Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Mercedes & Tyler

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Tyler Westmorland
mutant and proud

Tyler Westmorland
Tanár
let me to help you
Play By : Paul Wesley
Hozzászólások száma : 59
Kor : 42



TémanyitásTárgy: Re: Mercedes & Tyler   Mercedes & Tyler Icon_minitimeKedd 19 Nov. - 16:10

Azt nem mondanám, hogy zavarban érzem magam a lány jelenlétében, de tény, hogy van benne valami olyan, ami kicsit zavarba hoz. Hiszen gyönyörű és ráadásul pimaszul büszke is rá és ki is használja. Én soha nem voltam egy nagy kujon, habár tudom magamról, hogy egészen jó képű vagyok, mégsem használtam soha ki ezt. Persze, nekem is voltak barátnőim, de nem minden ujjamra jutott egy. És aztán megtaláltam Rachel-t, aki... Csodálatos volt. Még mindig belesajdul a szívem, ha rágondolok, mennyre gyönyörű volt az esküvőn, a csodás mosolya mindig megdobogtatja a szívemet. Nem úgy, mint ez a csinos lány, aki teszi-veszi magát a fiúknak - és persze nekem is, hiszen azért észreveszem, hogy néhány mozdulata külön nekem szól. Mégsem ébreszt bennem olyan erős vágyat, olyan erős érzelmeket, mint amiket Rachel gondolata. És ez így van jól.
- Oh, dehogyis. Nem venném rá a bátorságot, hogy kinevessem, Kisasszony! - mosolyodom el lágyan és kicsit meghajtom a testemet Merci felé, afféle udvarias gesztusként. Érzékelem, hogy lábujjhegyre állva az ajka igen közel van az arcomhoz, ezért is nyúlok a keze után, és lehelek arra kézcsókot, érzékeltetve vele, hogy nem szeretném, hogyha megint ilyen közel kerülnénk egymáshoz. Nem lenne helyes és nem is akarok ettől a lánytól semmit. Egy italt nyomok a kezébe, amiből persze Mercedes ismét kihoz egy kis szexuális töltetű dolgot. Beindul a fantáziám - kinek nem? - és egy fél pillantást vetek Charles felé és hálás vagyok Ethan-nek, hogy most nem tud belelátni a gondolataimba. Persze sejtem, hogy a lány titkon pontosan tudja, hogy mire is gondolok, ezért igyekszem leplezni lassan feltörő zavaromat és belekortyolok az italba. Elmesélem, hogy miért is vagyok itt és rákérdezek, hogy vajon a lánynak hol van a kísérője. Kiderül, hogy néhányan elhívták, de nem akar a saját korosztályával kezdeni. Enyhén megvillan a szemem, majd megcsóválom a fejemet.
- Az idősebbekkel pedig vigyázni kell, csak óvatosan! - jelentem ki és most az idősebb tinédzser korú srácokra gondolok, akik már csak az ágyba akarják vinni a lányokat és ezért bármire képesek. Meg sem fordul a fejemben, hogy Merci JÓVAL idősebb emberekre gondol. Szóba kerül Shaylinn is, akinek az említésére furcsa érzés kezd el kavarogni a gyomromban. Nem veszem észre, hogyan reagál Mercedes a lány említésére.
- Nem tudom, hogy mennyire publikusak a diákok adatai... - harapom be egy kicsit az ajkamat, majd kicsit közelebb hajolok a lányhoz.
- Fel tudja éleszteni a holtakat egy rövid időre. - suttogom a lány fülébe a szavakat és észre sem veszem, hogy ez a lánynak esetleg izgató és bátorító hatású mozdulat lehet. Észreveszem, hogy a lány a derekára csúsztatja a kezeimet, és értetlenül pillantok le rá, majd lassan az asztal felé lépek, mintha csak egy süteményért nyúlnék és elveszem a kezemet, eltávolodom tőle.
- Kóstoltad már ezeket a krémes sütiket? Nagyon finomak! - mosolyodom el, kapok be egy szeletet, majd Mercinek is nyújtok egyet. A terem végéből valaki integetni kezd, az arcom pedig megkeményedik. Vajon mi történt?
- Elnézést, mennem kell. Tovább kellemes bálozást! - hajolok meg ismét a lány előtt és egy titokzatos mosollyal kapom el a kezét és lehelek rá ismét egy csókot, majd ott hagyom az asztalnál.


//Köszi a játékot, nagyon élveztem, de a héten nem tudom mikor leszek, így inkább zárnék. //
Vissza az elejére Go down

Mercedes Deckard
mutant and proud

Mercedes Deckard
Diák
power to the future
Play By : Holland Roden
Hozzászólások száma : 89
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Mercedes & Tyler   Mercedes & Tyler Icon_minitimeSzomb. 9 Nov. - 19:02

Élvezem, hogy Tyler ennyire erős férfinek mutatkozik, hogy megtart, és bizonságot ad. Szeretek nagypofájú lenni, és leugatni másokat, de a tekintete annyira rabulejtő, hogy csak cicázom vele, mégis hagyom, hogy irányítson, pedig tuti, hogy valami agyatlan vörös kis fruskának vél engem, de mit csináljak, ha ennyire sármos, és édes pasi? Van ugyan némi korkülönbség, de istenem, nem házasodni készülünk. A mosolya belőlem is vidámságot vált ki, főleg, hogy nőtt a kettőnk közötti magasság, hiszen már cipellő sincsen rajtam.
- Viccesnek találsz Mr. Westmorland? – Kérdem kötekedő kacérsággal, és éppenhogy lágyujjhegyre állok, hogy legalább az álla közelében legyen az ajkam, annak ellenére, hogy nem nézem ki belőle, hogy akarna vele bármit is kezdeni ennyi vizslató tekintet kereszttüzében. Csókot lehet a kezemre, és bár totálisan nem vagyok romantikus alkat, ettől még én is alélok. Pont azért, mert bunkó vagyok a pasikkal, és őket is erre bátorítom, szeretem, ha rosszfiú valaki, de azért titkon komálnám, ha lenne valami fehér bmw-s hercegem, aki elhalmoz minden jóval. Végül belekortyolok az italba, és sütkérezek a tekintetében, amelyről az sugárzik, hogy hatással vagyok rá. Amikor kiengedem az ajkaim közül, akkor hátradobva tincseimet egy apró tükröt veszek elő, és vérvörös rúzzsal pótolom mindazt, amit a pohár szélén hagytam. Félszemmel figyelem őt, hogy továbbra is rám tapad-e a tekintete, alig érezhetően közelebb húzódom hozzá, mint aki még mindig egyensúly bizonytalanságban szenved. Nem kell belelátnom a fejébe, ahogyan Xavier tenné, de ennyire már ismerem a pasik mentalitását, egy jó segg, egy csábos mosoly, és máris az ágyon jár az eszük. Na nem mintha ez baj lenne, viszont zűrt sem akarok, ha kavarnék vele. Meg hát ha ott van a Shaylinn kislány... Sorbaállni végképp nem akarok. A pirulása mégis az én malmomra hajtja a vizet, ahogy belékarolok, és bejárjuk a termet. Kicsit hideg így a padló. Oldalt pillantva felnézek rá, miközben összefoglalja, miért is van itt. A képességem nem működik, tisztában voltam, hogy a pöcsfej lekorlátoz mindent, viszont kellően ügyes vagyok nélküle is.
- Én? Többen is hívtak, de a korombeli kis lúzerek nagyon untatnak. Egyszerűen... – Fújtatok egyet szemforgatva, és hozzábújok, mintha álmos lennék. – Nem kellenek. Marad a magány, hacsak nem találok egy gáláns, érett lovagot, aki nem nyálcsorgat utánam ilyen szánalmasan. – Megkeményedik a tekintetem a lány említésétől, főleg hogy egy lapon említ vele. – Nagyon különleges képessége? Mi az? – Kihúzom karomat az övéből, ujjait pedig a derekamra csúsztatom.
Vissza az elejére Go down

Tyler Westmorland
mutant and proud

Tyler Westmorland
Tanár
let me to help you
Play By : Paul Wesley
Hozzászólások száma : 59
Kor : 42



TémanyitásTárgy: Re: Mercedes & Tyler   Mercedes & Tyler Icon_minitimeKedd 5 Nov. - 11:12

Érzem, hogy Mercedes szinte teljes súlyával rám nehezedik, de erős karral tartom a lányt, amíg vissza nem nyeri az egyensúlyát. Nem szeretném, hogyha elesne, vagy ilyesmi, mert elég hülyén néznénk ki. Még a végén azt hinnék, hogy én löktem el. Hiszen elég abszurd, hogy Mercedes elesik a cipőjében. Mégis ki hinné ezt el? Minden esetre határozottan tartom, és ő is elég erőteljesen karol belém, érzem, ahogy zsibbad el a karom, de most ez nem érdekel. A tekintetünk találkozik, és a javaslatomat, miszerint vegye le a cipőt, elfogadja. Mélyen a szemembe néz, majd gyorsan kibújik a cipőből, amitől jó néhány centivel alacsonyabb lesz. Eddig is lenéztem rá, de már aztán végképp. Egy pillanatra megmosolyogtat a gondolat, de hamarosan ismét aggódva pislogok a lányra, hogy jól van-e a bokája.
- Pedig tényleg szép darab. - nézek a cipőre és elmosolyodom. Nem vagyok egy cipő mániás férfi, sőt ruhamániás sem, de szeretem megnézni, hogy mit hordanak a nők. Rachelnek rengeteg cipője volt. És mindig talált egy újat, ami minden viszonylatban sokkal szebb és jobb volt, mint a többi háromszáz. Az autós poénra lágyan felnevetek és bólintok egyet.
- Rendben, akkor Merci. - biccentek a lány felé mosolyogva és lágyan megfogom a kezét, hogy egy csókot leheljek rá. Ettől úgy tűnik, hogy minden nő elájul, ami furcsa, hiszen... Persze manapság már nem nagyon tesznek ilyet a férfiak, szerintem azonban igen szép gesztus, főleg egy bálon, vagy összejövetelen. Elengedem a lány hátát, aki azonban ezt rossz néven veszi és hozzám dől, jelezve, hogy még nem igazán jó az egyensúlya. Nem mondok erre semmit, csak lágyan megtámasztom a lány hátát ügyelve arra, hogy ne csússzon a kezem lejjebb a derekára, hiszen az kicsit félre érthető lenne. Egy puncsos poharat nyújtok felé, Merci pedig csábosan szívni kezdi az italt vörös ajkaival. Egy pillanatra kitágul a tekintetem, majd elfordítom a fejemet. Izgató és gyönyörű ez a nő, ez tény, de most, hogy nem tudja használni az erejét mintha kicsit kevesebb hatással lenne rám. Persze most is megjelennek a fejemben érdekes képek, és hálát adok az égnek, hogy Charles most nem lát bele a fejembe. Azt hiszem, egyből ki is rúgna. A jelmeze valóban igazán... Csinos. bár vélhetőleg 10-ből 9 pasi nem feltétlen ezt a jelzőt használná rá. Egy kicsit soknak érzem egy iskolai bálhoz, de hát ezt nem fogom a lány orra alá dörgölni. Egyszerűen csak igyekszem nem bámulni gyönyörű combjait, és mély dekoltázsát. Uramisten! Érzem, ahogy enyhe pír száll az arcomra, és remélem, hogy a fények ezt elrejtik a lány elől. Belém karol és lágyan csevegni kezd.
- Nem sok kedvem volt eljönni, de tanárként ügyelnek kell a rendre. Persze egy kedves diákunknak köszönhetően a kezelhetetlen képességektől most nem kell tartanunk. - válaszolok komoly hangon és tekintetemmel Ethan-t keresem, de egyelőre nem találom, így visszafordulok Mercihez.
- Na, és Te kivel jöttél? - kérdezek rá én is, hiszen nem láttam, hogy Merci kivel jött be. Az apró kis pletykára megdöbbenve nézek rá, majd lágyan elmosolyodom.
- Shaylinn kedves lány és nagyon különleges képessége van. Csak néhány szót váltottunk egymással, ahogy most Veled is.
Vissza az elejére Go down

Mercedes Deckard
mutant and proud

Mercedes Deckard
Diák
power to the future
Play By : Holland Roden
Hozzászólások száma : 89
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Mercedes & Tyler   Mercedes & Tyler Icon_minitimeHétf. 4 Nov. - 19:57

Belemarkolok a karjába, abban a pillanatban hirtelen nem is túlzottan érdekel, hogy mennyire fájdalmas ez a számára, csak egy a lényeg, hogy az egyensúlyomat visszanyerjek. Ő ebben segítőkész lovagom, így zöld szemeimet az ő kékjébe tudom fúrni, ahogyan le is veszem a törött sarkú topánt.
- Igazad van tanár bácsi, ez egy kalap szar. Erre volt pénzem, így is spóroltam rá, de mehet a kukába. – Jegyzem meg kedvetlenül, egyszerűbb megoldás lett volna egy kényelmes, de divatos magassarkú, azzal is magamra vontam volna a tekinteteket. Lerúgom a párját is, és egyenlőre még a vámpírba kapaszkodom, amíg kiáll bokámból a sajgás. Azt már megszoktam, hogy a pasik engem néznek, de amikor kifordul a bokám, persze egyik sem jön oda. Nekik csak a tökéletes nő kell, pedig nekem is lehetnek béna napjaim, mint most ez. Sebaj, legalább a nyuszifül nem kókad le.
- Elég a Merci, így is autómárka vagyok. – Mosolyodom el, most hogy kiléptem a topánból, kezd helyreállni a lelki békém, végülis mezitláb is táncolhatok, nem hideg a padló, remélem, hogy a tanár azért nem lép majd a lábamra. Elkapja a kezemet, és oda ad csókot, ettől még jobban elolvadok, mintha az arcomra tette volna. – Micsoda úriember vagy, le vagyok nyűgözve... – Jegyzem meg egy édes pillantással. Éppen kezdené elengedni a hátamat, ekkor tiltakozóan húzom fel a szemöldökömet, és hátradőlve belesimulok az érintésébe. – Még nem teljesen jó az egyensúlyom. – Ez nem teljesen igaz, törődjön csak velem minél inkább! Átveszem tőle bólintva a finom italt, szívószálat tolok bele, amit vérvörös ajkaim közé emelek, és kacéran szemezve vele kortyolni kezdem. Miután már nem vagyok annyira szomjas, akkor csettintek csak a nyelvemmel.
- A hallottak között is lehetnek... csinosak.... – Válaszolom neki, és mellé lépve belekarolok. – Igazán örülök, hogy eljöttél. Viszont meglepődve látom, hogy senki nincsen veled. Egy helyes lánnyal láttalak tegnap a folyosón. Valami Shaylinn, ha jól értettem. Van köztetek valami, ugye? – Hajolok oda hozzá cinkos mosollyal, hogy csak odasuttoghassa a választ.
Odajön hozzánk egy csinos kis srác, hogy felkérjen táncolni, de még a képességem nélkül is gyilkos pillantásokat vetve küldöm el a fenébe. Majd Tyler felkér, ha akar, elküld ha akar, de amíg kellek neki, maradok.
Vissza az elejére Go down

Tyler Westmorland
mutant and proud

Tyler Westmorland
Tanár
let me to help you
Play By : Paul Wesley
Hozzászólások száma : 59
Kor : 42



TémanyitásTárgy: Re: Mercedes & Tyler   Mercedes & Tyler Icon_minitimeVas. 3 Nov. - 11:34

A pultos pultnál ácsorogva iszogatom a puncsomat és igyekszem beleolvadni a tömegbe. Odajött már hozzám néhány diák, táncoltam is egy keveset, de az igazat megvallva kezdem unni ezt az egész estét. Nem nekem találták ezt ki, ami azért igen szomorú. Belegondolok, hogyha Rachel itt lenne, akkor mennyivel jobban érezném magamat. Vele. Biztos nem valami ijesztő jelmezben lenne. Talán ő lenne az ártatlan szűz nő, akiből ki akarom szívni a vérét. A drága hasa is dudorodna a gyermekünk miatt és... Hatalmasat sóhajtok és lehúzom a maradék puncsot, majd még komorabb tekintettel pislogok körbe. Ekkor akad meg a tekintetem Mercedesen, aki csinos nyuszi jelmezben és tűsarkú cipőben - a hozzá megszokott módon - riszálva a csípőjét közeledik az asztal felé. Vajon felém jön, vagy egyszerűen csak inni akar? Látom, hogy néhány srácnak bizony kocsányon lóg a szeme, amiért a párjuk nem nagyon örül, és látok néhány olyan női tekintetet, hogyha lenne olyan képesség, hogy szemmel ölni, Mercedes háromszor hullana a földre holtan. De szerencsére (?) Ethan itt van, így Mercedes egyelőre még elevenen, és szirén-bájait nem használva közeledik felém. Egy másodperccel előtt látom, hogy rosszul lép, és gyors mozdulattal tárom ki a kezemet és kapok a lány után, aki így a karomba köt ki. Kissé ijedten pislogok a lányra, majd szorosan magamhoz ölelve állítom talpra.
- Hello Mercedes! Minden rendben? - nézek mélyen a szemébe és igyekszem elfojtani az előtörni készülő mosolyomat, így csak aggodalom csillan a szememben. Elég ironikus, hogy egy ilyen "cicababa" esik el a magas sarkú cipőjében. Azt gondolhatná az ember, hogy már megszokta. Látom, hogy a lány is mosolyog, de sejtem, hogy azért eléggé fájhat a bokája. Elhúzom a számat, majd mikor a lány puszira nyújtja az arcát, elnevetem magam.
- Ejnye Kisasszony! Engedje meg... - lépek kicsit hátrébb és kapom el a kezét, hogy oda leheljek egy lágy csókot, mindvégig fogva tartva a tekintetét. Furcsa, hogy TUDOM, hogy most nem működik a képessége, mégis van valami különleges Merciben, ami vonzó a férfiak számára. Furcsa módon még nekem is... Igyekszem ezen nem sokat gondolkodni, és még mindig nem engedem el a lány hátát, csak akkor, hogyha megbizonyosodom róla, hogy már meg tud állni a lábán.
- Vedd le a cipődet, és akkor táncolhatsz. - mosolyodom el kicsit szélesebben, mint amit tőlem megszokhattak.
- Puncsot? - nyújtok át egy teli poharat a lánynak. Végignézek rajta, és enyhén zavartan megköszörülöm a torkom.
- Szép a... Jelmezed. Nem ijesztő, de... Csinos.


/ / Nekem nem jelenik meg a kép. :/ //
Vissza az elejére Go down

Mercedes Deckard
mutant and proud

Mercedes Deckard
Diák
power to the future
Play By : Holland Roden
Hozzászólások száma : 89
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Mercedes & Tyler   Mercedes & Tyler Icon_minitimeSzomb. 2 Nov. - 21:09

Elindulok lefelé a buliba, és magamban már anyázok a hír miatt, miszerint nem szirénkedhetek a bálban valami pöcsfej miatt. Egyébként sem szándékoztam, de így, hogy még le is van tiltva, hát bassza meg. Hát kik ezek, hogy korlátozzák a jogaimat? Pont arról volt szó, amikor kihoztak a gumiszobából, hogy ez nem egy börtön. Figyelnek, de azért nem rab lesz. Most mégis úgy érzem magam, csak mert valaki ilyen torz képességgel jött a világra. Képesség nélkül is kíválóan boldogulok, megtanultam már a módját, de azért nem árt, ha ott van vésztartaléknak. Hát mindegy. Felhúzom alig pár órányi piperészés végre elégedetten pusszantok oda a tükrömre, hatalmas vérvörös rúzsnyomot hagyva ott. Majd valakivel letakaríttatom. Amit ott látok, azon jót mosolygok, egyébként is szép szexis csaj vagyok, de ebben a Playboy nyuszi jelmezben meg egészen szívdöglesztő. Kár, hogy a mai agyatlan pasik egyébként a tíz éves szinten vannak, így nem nagyon érdemes közülük válogatni, maximum kihasználás szinten. Leérek a bálra, vannak ugyan extrém jelmezek, valahogy mindenki próbált egy kicsit a haloweenhez kapcsolatos álcát ölteni, én meg mintha egy valentin napi call girl lennék. Awww... Mindegy, nem tagadom meg magamat. Pia, az kell nekem! Elindulok a puncsos pult felé, hogy töltsek magamnak, élvezve, hogy magamra vonom a pasitekinteteket, hevesen is riszálom a kis seggecskémet, amikor rosszul lépek, és az a fránya tűsarok kifordul a bokám alól. A mozdulat önmagában is zsibbasztó, de lélekjelenlétemet megőrizve, egyensúlyomat kevésbé, megkapaszkodok valakiben, és miután felnézek csak, látom, hogy Tyler az. Kicsit elmosolyodom amúgy, de a bokám tetvesül sajong. Beharapom az ajkamat, és mosolyt erőltetek, anélkül hogy elengedném a karját, vagy vállát, amit sikerült megragadni.
- Westmorland tanár úr... Puszi? – Nyújtom oda az arcomat. – Ennyit a táncról, szar volt a cipőválasztás. Egyedül?
Vissza az elejére Go down

Tyler Westmorland
mutant and proud

Tyler Westmorland
Tanár
let me to help you
Play By : Paul Wesley
Hozzászólások száma : 59
Kor : 42



TémanyitásTárgy: Mercedes & Tyler   Mercedes & Tyler Icon_minitimePént. 1 Nov. - 11:31

JELMEZ | XXX


Halloween-i bál. Nem is értem, hogy mi értelme van egy ilyen bálnak, de hát a vezetőség, Charles és Eric elég lelkes volt, na meg azt hiszem, hogy a tanárok közül is egész sokan támogatták ezt a rendezvényt. Nekem pedig - mint tanár - kötelességem itt lenni és vigyázni a diákokra. Bár gyanítjuk, hogy nem lesz semmi gond, ugyanis az egyik diákunk, Ethan is vélhetőleg meg fog jelenni a bálon, akkor pedig senkinek nem eshet baja a képessége miatt. Kicsit én is frusztráltan érzem magam, hogy nincsenek illúzióim, de hát egy estét kibírok. amúgy sem terveztem sokáig maradni, csak egy kicsit lötyögök, élvezem a jelmezeket és a díszítést. Mindenki jelmezbe bújt, úgyhogy én is kirittyentettem magam, egy - sansz, de - dögös vámpír képét húztam magamra. Nem régen érkeztem meg, már elég sokan vannak a teremben. Körbenézek, a köpenyemet meglegyintem, és egy aprócska mosollyal sétálok oda az egyik asztalhoz, amin a puncsok állnak. Töltök magamnak egy pohárral, és közben figyelem a diákokat. Táncolni még nem nagyon táncol senki, pedig a zene egész kellemes, mégis úgy tűnik, hogy egyelőre mindenki beszélget, klikkekbe verődve ácsorognak a diákok és élvezik a bál adta lehetőségeket. Én sem teszek mást, meglátom az egyik kolléganőmet, és megindulok felé, hogy egy puncsos poharat nyújtsak át neki és beszédbe elegyedjünk, de a nő hamar eltűnik a kísérőjével. Talán pont táncolni indulnak? Sóhajtok egyet, és az egyik asztalra támaszkodva azon gondolkozom, hogy talán nekem is el kellett volna hívnom valakit. De vajon kit? Ugyanmár!
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Mercedes & Tyler   Mercedes & Tyler Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mercedes & Tyler
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Shay & Tyler & Annie & Conrad
» Boschetto péksége és pizzériája
» Tyler és Lara
» Tyler Westmorland - Az Illuzionista
» Tyler Westmorland irodája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Archivum :: A múlt árnyai :: Halloweeni bál (okt. 31. - dec. 1.)-