we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Játsszon velem valaki...!  - Page 4 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Játsszon velem valaki...!  - Page 4 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Játsszon velem valaki...!  - Page 4 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Játsszon velem valaki...!  - Page 4 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Játsszon velem valaki...!  - Page 4 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Játsszon velem valaki...!  - Page 4 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Játsszon velem valaki...!  - Page 4 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Játsszon velem valaki...!  - Page 4 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Játsszon velem valaki...!  - Page 4 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Játsszon velem valaki...!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 4 Icon_minitimeKedd 3 Szept. - 21:38

First topic message reminder :

Ha nagyon nem találsz játékostársat, itt kereshetsz, afféle hírdetés formájában. Ha még le is írod, hogy milyen jellegű játékra gondolsz, akkor még esélyesebb, hogy rád kattan valaki. Próbáld ki!
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Tölgyessy Hajnal
mutant and proud

Tölgyessy Hajnal
független
loneliness is a gun
Play By : Rachel Skarsten
Hozzászólások száma : 39
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 4 Icon_minitimeSzomb. 4 Okt. - 17:49

Hmm, érdekes az ajánlata, Kenobi tábornok, küldtünk Önnek egy droidot egy PM-mel.

Segítsen, Obi-Van! Ön az utolsó esélyünk (egy jó utcabálos bunyóra)!
Vissza az elejére Go down

Nathaniel Montgomery
mutant and proud

Nathaniel Montgomery
független
loneliness is a gun
Play By : Gabriel Aubry
Hozzászólások száma : 113
Kor : 40



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 4 Icon_minitimeCsüt. 2 Okt. - 20:34

Szintén játékostársat keres Smile
Vissza az elejére Go down

Titus Augustus Helmsman
mutant and proud

Titus Augustus Helmsman
Tanár
let me to help you
Hozzászólások száma : 54
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 4 Icon_minitimeVas. 28 Szept. - 15:19

Sziasztok!
Két játékot már meghirdettem itt, deszívesen játszom kötetlenül is, akit érdeklek, az pm-be zargasson Very Happy
Vissza az elejére Go down

Jay Spencer
mutant and proud

Jay Spencer
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Evan McGregor
Hozzászólások száma : 101
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 4 Icon_minitimeVas. 28 Szept. - 10:19

Próba-cseresznye. ^^ Az utcabálra keresek olyan személyt/személyeket, akik valamiféle nagyobb balhéban benne lennének. Rendbontó mutánsokat, akiket ifjú tanítványommal karöltve lenyomhatunk, vagy akár ők minket, tehát csatlakoznának a már megkezdett játékunkhoz. Smile
Amennyiben lenne vállalkozó/vállalkozók kérek egy pm-et. ^^ Annyi azért a kérésem, hogy az illető lehetőség szerint egy aktívabb tempót tudjon diktálni, nem feltétlenül naponta írva, mert az nekünk se mindig megy Jaime-vel, de azért 2-3 naponta max. hogy a végére érjünk a játéknak, mire lemegy a bál. ^^
Vissza az elejére Go down

Jean Grey
mutant and proud

Jean Grey
Diák
power to the future
Play By : ๑ Lily Collins
Hozzászólások száma : 208
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 4 Icon_minitimePént. 26 Szept. - 18:57

1-2 játék erejéig én is bekukkantanék ide. Smile Akcióban nem tudom mennyire tudnék benne lenni, mennyire passzolna a karimhoz, de ha eleve esetleg van ötleted Luther, akkor én kapható vagyok rá akár, csak így most hirtelenjében ötletem nincs még. ^^
Vissza az elejére Go down

Solomon White
mutant and proud

Solomon White
Diák
power to the future
Play By : Hayden Christensen
Hozzászólások száma : 14
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 4 Icon_minitimePént. 26 Szept. - 16:04

Játékostársat keresek, de csakis diák, és csakis lány lehet, azt még nem mondom meg, hogy miért^^ Nem szerelmi, és nem szexuális vonal^^ Majd meglátod^^ Ha érdekel, akkor a főkarinak (Eric Lensherr) üzi! Köszi!
Vissza az elejére Go down

Luther Stafford
mutant and proud

Luther Stafford
független
loneliness is a gun
Play By : David Gandy
Hozzászólások száma : 17
Kor : 45



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 4 Icon_minitimeCsüt. 25 Szept. - 16:15

Régen láttam egyik játékos-társam, így bátorkodom keresni még egyet. Akció érdekel a leginkább, nem, faj, kor, képesség, mindegy írj pm-et, ha érdekel.
Vissza az elejére Go down

Darcy Price
mutant and proud

Darcy Price
ember
I just believe my eyes
Play By : Chloe Bennet
Hozzászólások száma : 22
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 4 Icon_minitimeVas. 21 Szept. - 14:49

Szenzációhajhász újságíró kisasszony keresi zaklatható célpontjait, 1-2-t mondjuk első körben. ^^ Egy apró pici pm-ecske csak az ára. *-*

Meg vagyok, köszönöm. ^^
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 4 Icon_minitimeSzomb. 20 Szept. - 20:44

Játékostársat keresnék, igazából mindenféle játékban benne lennék Smile Akinek lenne kedve játszani jelentkezzen Smile
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 4 Icon_minitimeCsüt. 18 Szept. - 9:39

Még egy jelentkező külön szálon, vagy ugyanezen? Amennyiben utóbbi, elfér még egy húsevő a csapatban? Very Happy
Vissza az elejére Go down

Shihad Rahim
mutant and proud

Shihad Rahim
független
loneliness is a gun
Play By : Hugh Dancy
Hozzászólások száma : 34
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 4 Icon_minitimeCsüt. 18 Szept. - 9:10

Nálam az vagy^^ Nem szánlak áldozatnak, még egy sorozatgyilkosnak is lehetnek... "barátai". Majd kialakul Razz Akkor a jövő hét utáni héten keressük egymást!
Vissza az elejére Go down

Tatjana Roberts
mutant and proud

Tatjana Roberts
Diák
power to the future
Play By : Irina Shayk
Hozzászólások száma : 531
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 4 Icon_minitimeCsüt. 18 Szept. - 8:31

Fejből? Kötelező olvasmány lettem csak nem tudok róla? Very Happy
De rendben, nagyon várom az ötleteket Smile (és csak remélem, nem én leszek a következő áldozat Very Happy )

Még egy jelentkezőt szívesen bevállalok, ha akad Smile
Vissza az elejére Go down

Shihad Rahim
mutant and proud

Shihad Rahim
független
loneliness is a gun
Play By : Hugh Dancy
Hozzászólások száma : 34
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 4 Icon_minitimeSzer. 17 Szept. - 12:04

*Megnyalja a szája szélét* Khm... Nem vagyok diák, és lennének elképzeléseim... Smile
Egyenlőre ötlet még nincs, de biztosan kitalálunk valamit... A jövő hét oké, akkor utána. Addig én is gondolkozom, átolvasgatom az ET-det, nem mintha nem tudnám fejből.
Vissza az elejére Go down

Tatjana Roberts
mutant and proud

Tatjana Roberts
Diák
power to the future
Play By : Irina Shayk
Hozzászólások száma : 531
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 4 Icon_minitimeSzer. 17 Szept. - 11:56

Tudom én, h nem csak írni lehet itt, hanem ráírni is valakire, de mivel "keresésem" teljesen széleskörő és alapjábna véve csak egy ötlet-alap, így azt hiszem, talán több lehetőséget adok, mintha találomra ráírnék vkire Smile

Szóval... Kicsit kimozdítanám a karakterem az iskola köreiből, azaz Tati egyetemi előkészítőre jár majd a nagy New York-ba bizonyos időközönként. Tehát.. lehetőleg nem diák karaktereket keresek (lehet akár ember, független, törvényen kívüli), akikkel találkozhatnék a városban, az egyetemen, egy kávézóban. Teljesen mindegy. Lehetsz te is előkészítős, már egyetemista, akár tanár is vagy bárki, akibe véletlen belebotlok. Nem muszáj azonnal egymás mutánskilétére hangolódnunk, lehet egy szimpla beszélgetés is (hisz nem csak a utációról szól a világ Very Happy), vagy bármi. Lehetsz barátságos, kekec vagy épp bunkó is Smile Csak a játék a lényeg Smile

Ha netalán lenne érdeklődő (főleg ötlettel D:) PM-ben dobj rám üzit Smile
A tempóm változó, van, h pörgök és írok naponta akár többször is, van h kissé beragadok és türelmet kérek.

(Előre jelzem, jövő héten szabizom, azaz ritkásabban leszek, de attól felőlem elkezdhetünk bármit, akárcsak egyeztetés szintjén is)
Vissza az elejére Go down

Micah Dockery
mutant and proud

Micah Dockery
Diák
power to the future
Play By : Dane DeHaan
Hozzászólások száma : 19
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 4 Icon_minitimeKedd 16 Szept. - 11:29

Nekem is van még szabad kapacitásom szóval szívesen vállalnék még egy játékot bárkivel, bármiről Smile Az egyetlen "kikötésem" úgymond hogy lehetőleg pörgős legyen, nap közben is aktív játékossal, napi több poszttal Smile
Vissza az elejére Go down

Honora Lullaby
mutant and proud

Honora Lullaby
független
loneliness is a gun
Play By : Gwyneth Paltrow
Hozzászólások száma : 10
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 4 Icon_minitimeHétf. 15 Szept. - 22:32

Első körben függetlenek társaságát keresem a háttörténetemben leírtak okán. Lehetünk ismerősök is, haragosok, mindegy nekem. Csak játszanék. Narancsra fel, várom a jelentkezőket! Wink

Egy sima kezdőkapás, egy fordított kezdőírás, elkeltek a szálaim, köszönöm Nikola és Nate! Smile


A hozzászólást Honora Lullaby összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 18 Szept. - 18:28-kor.
Vissza az elejére Go down

Santiago Velazquez
mutant and proud

Santiago Velazquez
Diák
power to the future
Play By : Dominic Cooper
Hozzászólások száma : 44
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 4 Icon_minitimeVas. 14 Szept. - 18:17

Üdv népek!

Ma-holnap tartozom egy reaggal legdrágább húgomnak, s még szeretnék egy szálat indítani. Előre is elnézést, ha nyökögős lesz, Diego nagyon nehéz nekem, életem első férfi karaktere, ennek fényében tanulni szeretném a figurát, szal olyan jelentkezzen kérem, aki türelmes. ^^ Rapszodikus vagyok, lehet, hogy egy nap 2-3 hszt is tudok írni, aztán lehet, hogy két hétig egyet se. Ez a kari kedvfüggő. Aki bírja az ilyet, csapjon meg egy üzivel, s jelezze cboxon is, hogy ne felejtsek el belépni a fiatalemberhez Smile

Köszönöm!
Vissza az elejére Go down

Lindsay Tyson
mutant and proud

Lindsay Tyson
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 64



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 4 Icon_minitimeVas. 14 Szept. - 10:48

Hellóó! Very Happy

Mostanság nem volt sok időm, ezért hanyagoltam a főkaraktert, ami miatt nem érzem túl rózsásan magam. Igyekszek aktív lenni újra vele is, bár a tanulás mellett nem biztos, hogy mindennap tudok lenni.
Ettől függetlenül szeretnék egy játék partnert találni, akinek a segítségével megoldhatnám ezt a pici problémát.
Smile
Vissza az elejére Go down

Michael Donovan
mutant and proud

Michael Donovan
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 13
Kor : 41



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 4 Icon_minitimeSzomb. 13 Szept. - 20:51

Egy vadonatúj, de ötlethiányos mutáns zsaru játékra jelentkezik, ha valakinek van hozzá kedve. Smile
Vissza az elejére Go down

Logan Perkins
mutant and proud

Logan Perkins
Diák
power to the future
Play By : Grant Gustin
Hozzászólások száma : 158
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 4 Icon_minitimePént. 5 Szept. - 6:29

Van időm plusz egy játékra, szóval aki benne lenne egy "elraboltak minket kísérletezni, hogyan szabaduljunk meg" verzióba vagy valami egyéb egyedibb dologba az írjon (: Lehetőleg olyan, akivel még nem játszottam. A másik karakteremet is lehet vinni, ha valakinek szimpatikusabb Very Happy

Megvan! (:
Vissza az elejére Go down

Luther Stafford
mutant and proud

Luther Stafford
független
loneliness is a gun
Play By : David Gandy
Hozzászólások száma : 17
Kor : 45



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 4 Icon_minitimeHétf. 1 Szept. - 23:21

Ha valakinek volna ötlete egy -akár pörgősebb- játékra, szívesen várom a pm-ét.
Vissza az elejére Go down

Carrie-Ann Bell
mutant and proud

Carrie-Ann Bell
Diák
power to the future
Play By : Indiana Evans
Hozzászólások száma : 149
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 4 Icon_minitimeHétf. 1 Szept. - 17:16

Mivel, akivel beszéltem már le játékot nem jelzett még vissza keresnék játékos partnert 1-2-t a kis árulónak. Smile Elsősorban az iskola területére, esetleg New York lenne még megfelelő. Légyszi-légysziiii. ^^
Vissza az elejére Go down

Saul Charna
mutant and proud

Saul Charna
független
loneliness is a gun
Play By : Tom Hiddleston
Hozzászólások száma : 94
Kor : 924



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 4 Icon_minitimePént. 29 Aug. - 16:56

Sziasztok!

Van már egy játékom, de szívesen bevállalnék még egyet, úgyhogy valakinek esetleg lenne kedve játszani velem? Smile Bármiben benne vagyok, csak küldj egy PM-et, és ott mindent megbeszélünk majd! Smile
Vissza az elejére Go down

Samuel Baker
mutant and proud

Samuel Baker
ember
I just believe my eyes
Play By : Paul Bettany
Hozzászólások száma : 34
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 4 Icon_minitimeKedd 26 Aug. - 18:49

Kiadó így első körben egy db játékom. Smile

Megteltem köszönöm! ^^


A hozzászólást Samuel Baker összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 3 Szept. - 14:50-kor.
Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 4 Icon_minitimeKedd 26 Aug. - 16:51

Kedves mindenki! Smile

Szeretnék minden érdeklődőt nagy szeretettel meghívni Jürgen lakásavató party-jára.
Príma italok, kötetlen beszélgetés, zene, chill és party. Csüccsentsd ki karaktered egy itallal és kedvenc cimbijei, barátnői társaságában egy nyugágyba magasan New York felett, első rangú rálátással a Central Parkra és a tengerre. Dresszkód nincs, jó hangulat van, és az már a résztvevőkön és ízlésükön múlik, hogy csak kötetlen pajtizás, furkálódás, ereszdelahajam tombolás, párosokban romantikázás vagy ropogós flörtölgetés lesz-e belőle. Szoba, terasz, medence lesz elég Wink

Szóval szerintem itt mmindenki megérdemli, hogy kariját (karijait) elhozza egy kelllemes, nyár végi lazulásra Jürgenhez Smile
A résztvevőket meglepetés program várja Smile


Bárki, akit érdekel, az vegye úgy, hogy a karaktere(i) kap(nak) egy meghívót, amiben ez áll:

Kedves Barátom,
Örömmel értesítelek, hogy végre megfelelő szállást találtam New York-ban és ennek örömére szeretnélek elhívni Téged jövő szerdán (Augusztus 3-án) tartandó lakásavató garden partimra. A cím: Emerald Tower felhőkarcoló, a Lenox Avenue és a 110. utca sarkán, 82-83. emelet, Stark Estate Loft Penthouse. Dreszkód nincs, gyere, amiben egy koktél és egy éjelli gardenparty jól esik.

Baráti üdvözlettel,
Jürgen


A játék tehát a fórum valós idő-játékidő mechanikájának megfelelően, jövő szerdán (Aug. 3.) kezdődik Smile
A meglepetés-programról majd később.
Akit érdekel a játék, küldön nekem egy pm-et.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Játsszon velem valaki...!
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Carrie-Ann Bell és Bryce - Valaki mondja meg...
» Táncolj velem! (Halloweeni társkereső)
» Amy és Mike - Repülj velem Angyalom!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kérdések, beszélgetés :: Társkeresõ-