we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Kayla & Logan - Page 2 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Kayla & Logan - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Kayla & Logan - Page 2 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Kayla & Logan - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Kayla & Logan - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Kayla & Logan - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Kayla & Logan - Page 2 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Kayla & Logan - Page 2 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Kayla & Logan - Page 2 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Kayla & Logan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

James Howlett
mutant and proud

James Howlett
Tanár
let me to help you
Play By : Hugh Jackman
Hozzászólások száma : 79



TémanyitásTárgy: Kayla & Logan   Kayla & Logan - Page 2 Icon_minitimeHétf. 26 Május - 15:43

First topic message reminder :

A Logan néven ismert férfi számára nem idegen a közeg, ahol jelenleg tartózkodik, ám kivételesen nem szórakozni jött ebbe a füstös, alkoholtól bűzös kocsmába, ahol a sör úgy folyik, mintha csapból öntenék...sörcsapból...szóval annak ellenére, hogy hivatalos ügyben van itt, legurított már jó pár korsóval, erre azonban szüksége volt, ugyanis ez a hely egyike azoknak a vén lélekvesztőknek, amik nem csak piával, de emellett zenegéppel, és részeg kórussal is rendelkeznek, neki pedig nagy szüksége volt az érzékeit tompító méregre ahhoz, hogy ne belezzen ki senkit, ha záros határidőn belül nem szűnik meg a részeges kornyikálás, az pedig lehet elijesztené az informátort. Azt pedig nagyon nem szeretné, ugyanis állítólag ez a valaki olyanról tudna neki információkkal szolgálni, akire már rég óta vadászik: saját magáról.
Csendben tűri hát egyenlőre a lármát, aztán pedig a csendet is. ez utóbbi meglepi, és lassan, felvont szemöldökkel fordul hátra, hogy kiderítse, miért nem dobnak újabb érmét a gépbe. Az eddig lelkesen kornyikáló önjelölt dalnok többedmagával bámul egy új érkezőt, egy szép arcú, formás testű nőt, aki valamilyen oknál fogva épp Logan asztala felé tart. Kezd ismerős lenni neki a helyzet, de nem panaszkodik. Dögös csajoknak mindig van hely az asztalánál, ha máshol nem, hát az ölében.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

James Howlett
mutant and proud

James Howlett
Tanár
let me to help you
Play By : Hugh Jackman
Hozzászólások száma : 79



TémanyitásTárgy: Re: Kayla & Logan   Kayla & Logan - Page 2 Icon_minitimeKedd 3 Jún. - 12:36

Összeráncolt homlokkal fordul a nő felé, amikor meglátja a szeme sarkából, ahogy hirtelen mintha 20 éves fiatalodna szellemileg, és úgy kezd el viselkedni, mint egy Barbi reklám. Szó se róla, eddig se féltette attól, hogy a polca leszakad a Nobel díjai súlyától, és maguk alá temetik őt de...a franc tudja, valamiért olyan furcsa ilyennek látni őt. Pedig még nem ivott egy kortyot sem...elvileg...
-Milyet? - Kérdi, mert egy pillanatra el is felejti, miről volt szó, aztán leesik neki, és mint a villám hozzáteszi: - Ja, igen. Állandóan. Mindig akad olyan hülye, aki azt hiszi, jobban bírja nálam.
Kezdi viszont nagyon zavarni ez a mézes mázas cukiság. Olyannyira, hogy messzebb is próbál húzódni életében először, amikor az azért még mindig dögös nőszemély közelebb húzódik, viszont eléggé alábecsüli ahhoz, hogy az érintése ellen esélye se legyen védekezni, és mielőtt felfogná mi történik, olyan migrén tör rá, hogy a gyötrelem már az arcára is kirajzolódik.
-James....Howlett? - Mondja, mint akit meglep, hogy ezt hallja, aztán már tényleg hátrébb húzódik, a sörre sandít, és messzebb tolja a félig kiürült korsót.
-Tudod...lehet ma este kivételesen mégis eleget ittam. Neked pedig jobb lenne, ha inkább hazamennél, mielőtt rájössz, hogy a részeg...bocsánat, délceg herceged annyira nem is nemes, mint elvárnád. No, További szép estét...
Ezzel felpattan, és megindul kifelé. Nem tudja, miért hasogat így a feje, de kezd gyanakodni, hogy valaki valamit az italába tett. Valami durva anyagot, ha ennyire rosszul van tőle. Nem tarthat örökké a hatás, de egyenlőre jobb eltűnni innen. Ha a csacsogó nő tovább követi, nem ellenkezik, csak odakint fordul szembe vele, ragadja meg a vállainál fogva, és szorítja a falhoz.
-Na jó, elég a színjátékból! Ki a fene vagy te, és mit akarsz tőlem???
Nem szorítja durván, mégis csak hölgy az illető. Épp annyira tartja csak ott, hogy érezze, nem tudna kiszabadulni ebből a helyzetből.
Vissza az elejére Go down

Kayla.Silverfox
mutant and proud

Kayla.Silverfox
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Lynn Collins
Hozzászólások száma : 45
Kor : 45



TémanyitásTárgy: Re: Kayla & Logan   Kayla & Logan - Page 2 Icon_minitimeHétf. 2 Jún. - 19:20



Logan & Kayla






"A hatalom azzal szemben is éppen olyan kegyetlen, aki gyakorolja, mint az áldozataival szemben - az utóbbiakat tönkreteszi, az előbbit megmérgezi."




Nem erre a válaszra számítottam. Arcomon persze nem látszik értetlen csalódottságom, de azért belől erőteljesen elkezd bennem motozni valami kellemetlen érzés. Most akkor mi is a helyzet? Zavaros ez az egész, s bármennyire hittem, hogy nem fog felkavarni az, ha újra látom őt, mégis megtörténik a nem kívánt esemény. Furcsa szúrást érzek mellkasomban. Franc essen belé! Fáj a szívem. Miatta. Megint. Pedig ez még csak nem is ő, csak valaki, aki orvul bitorolja kuszát szóló, durvára metszett ajkait. Érdes, ám mégis jóképű arcát, égő tekintetét.
~Kayla, állj le! Ennek nincs most itt az ideje..~
- Gyakran teszel ilyet? – csavargatom mutatóujjamra egy hajtincsemet. Teljesen jól adom az ostoba, élveteg libát, ha tudja, hogy ki vagyok, akkor meg fog ütközni ezen, s megütközöttségét észlelem majd. Ha meg nem tudja.. nos, akkor bajban leszünk. Mindketten. Nekem a szívem, neki meg a.. meg ne mondjam mije!
- Túl jó? Jaj, milyen édes! – kuncogok fel ostobán, majd türelmemet vesztve az asztalra csapok. Persze azért diszkréten, nem akarom, hogy az egész hely hallja, amit eztán mondani fogok.
- Maradjunk annyiban.. – kezdek bele, s bizalmasan közelebb is húzódom a férfihez. Hogyha nem húzódok kartávolságomon kívülre, akkor szerelmes tiniként a karja után nyúlok. Ha elhúzza, akkor megérintem arcát. Mindegy nekem, csak test-test kapcsolatban legyünk.
- Elárulod nekem az igazi nevedet! – mászom elméjébe a képességemmel, meghipnotizálva ezzel, ha sikerült megérintenem. Elég addig fenntartanom a kontaktust, amíg be nem következik, amire vágyom. A nevét akarom, s ha megkaptam, azon nyomban elengedem. Újra hajcsavargatással kötöm le a kezemet.
- Hát ha nem itt, akkor hol fogunk inni? – érdeklődöm csicseregve. Nekem ugyan mindegy hol szedem ki belőle, hogy egy csaló, de ezen dolgokat neki nem kell tudnia.
- Nem szeretnék hazamenni! – nyafogok, mint ahogy egykori tanítványaim szoktak. Még mindig tettetem a hülyét, bár meg kell hagyni, eléggé fárasztó.
- Nagyon érdekel, hogy hol lakik egy ilyen délceg herceg. Szeretném látni a palotád!
Hányok magamtól meg a stílustól, amit felvettem, de mindegy. Ha már lúd, legyen kövér.
- Vezess lovagom, követlek a végtelenbe és tovább! – kacsintok rá, majd megeresztek egy agyat mellőző kuncogást is. Ha felkel a székből, megyek vele. Mi baj lehet belőle? Úgysem tud felnyársalni, ő nem az a Logan. Nem lehet az!


Vissza az elejére Go down

James Howlett
mutant and proud

James Howlett
Tanár
let me to help you
Play By : Hugh Jackman
Hozzászólások száma : 79



TémanyitásTárgy: Re: Kayla & Logan   Kayla & Logan - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 29 Május - 14:40

A nő kíváncsi kérdésére újra felhúzza a szemöldökét, és rásandít. Máskor örülne, ha nem tudna elijeszteni egy ilyen cicababát, sőt, meg sem próbálná máshova küldeni, most viszont abszolút nem alkalmas az idő erre. Kár, igazán kár.
-Azért, mert rosszul fest, amikor úgy iszom az asztal alá őket, mintha egy ötévessel ivópárbajoznék.
Újra belekortyol az italába, és közben azért szeme sarkából figyeli a jövevényt. Az, hogy nem öntött a csaj semmit az arcába önmagában is elég meglepő, ez a sértett hang viszont...
-Azért, mert úgy gondolom, túl jó vagy egy ilyen helyhez. És most...
Ám elharapja a mondandója végét. Őszintén, nem számított erre a válaszra. Ha kiderül, hogy ő hol lakik? Ez az egész olyan meglepően jól megy, hogy komolyan át kell gondolnia, mit is mondott eddig. Azt már megszokta, hogy vannak nők, akik a rosszfiúkra buknak, de hogy a kőbunkókra?
-Tudod mit? - Dörmögi aztán, megújult lelkesedéssel, és a nőre mosolyog. - benne vagyok, de csak ha nem ezen a lepra helyen rendelünk. A sörük túl vizezett, hogy megölje a baktériumokat a korsó alján, és nem szeretném, ha túl korán esnél ágynak.
Arra pedig, hogy hol lakik, megvonja a vállait, miközben feláll, és ledob egy bankót a pultra a kiivott korsója mellé.
-Messze innen. Nagyon messze, szóval lehet jobb lenne, ha inkább hozzád vinnélek haza. Szóval, mehetünk? Ismerek egy jobb kocsmát a környéken.
Nem, nem számít rá, hogy igent mond. Meg sem fordul a fejében, de ha ez nem ijeszt el minden épp eszű nőt, anélkül, hogy rendőrt hívna, akkor mi?
Vissza az elejére Go down

Kayla.Silverfox
mutant and proud

Kayla.Silverfox
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Lynn Collins
Hozzászólások száma : 45
Kor : 45



TémanyitásTárgy: Re: Kayla & Logan   Kayla & Logan - Page 2 Icon_minitimeSzer. 28 Május - 21:34



Logan & Kayla






"Nem felejted el annak az embernek az arcát, aki az utolsó reményed volt."


Informátornak éppen nem mondanám magam, de az esélyes, hogy engem várt, amennyiben arra éhes, hogy valaki adatokat szolgáltasson neki egykori önmagáról. Nálam jobban nem mondom, hogy senki sem ismerhette őt, de fogalmazzunk úgy, hogy első kézből származnak az információim, melyeket nyilvánvalóan nem fogok megosztani vele. Itt én vagyok az, aki tudni akar dolgokat és rettenetesen hidegen hagy, hogy ez a csaló mit szeretne! Mert egyelőre a szememben ő nem más, mint egy személyiséglopó, s nagyon viszket tőle a tenyerem.
- Már miért nem az? – kérdezem ártatlanul, még a pilláimat is rebegtetem hozzá, hogy sokkal hatásosabb legyen. Nincsen sok tapasztalatom az alakváltókkal kapcsolatosan – ami meg van, az nem kellemes, szóval nem szívesen gondolok rá -, főképp azokkal, akik képesek tökéletesen lemásolni egy alakot, de mintha úgy rémlene, hogy olyan nem szokott lenni, aki a képességet és a küllemet is kopírozza. Ekképpen nem rettegek attól, hogy keresztül fog bökni ökölkarmaival.
Egyelőre nem intem le a pincért, hogy rendelnék is valamit, bár talán jobb lenne. Van az a helyzet, amit kedélyesen megszépít egy kupica tequila. Ám tiszta fejjel szeretnék a képébe mászni ennek a személyiségkuruzslónak, ha arra kerül sor. Mondjuk a fizikai ereje nyilván nagyobb az enyémnél, de nem fogom szégyellni használni rajta a képességemet, hogyha kiderül, hogy mekkora egy utolsó, mocskos alakszédelgő.
- Még meg sem érkeztem, s máris kívül akarsz látni? – húzom fel értetlenkedőn egyik szépen ívelt szemöldökömet.
- Javaslom, hogy előbb hívj meg egy italra, aztán majd eldöntöm, hogy megyek-e veled valahová. Tényleg.. – döntöm érdeklődőn oldalra fejemet - ..hol is van az a haza?
Tudnom kell, hogy hol lakik. Sose lehet tudni mikor kell megkeresnem, s kérdőre vonnom. Na meg esetlegesen fortyognom a hazugsága miatt, ha hamis címet tol a képembe. A hazug embert előbb érik utol, mint a sánta kutyát.. Bár, ami azt illeti, ez a stílus.. Nem, az tényleg nem lehet, hogy ennyire vérfagyasztóan ismerős legyen!



Vissza az elejére Go down

James Howlett
mutant and proud

James Howlett
Tanár
let me to help you
Play By : Hugh Jackman
Hozzászólások száma : 79



TémanyitásTárgy: Re: Kayla & Logan   Kayla & Logan - Page 2 Icon_minitimeSzer. 28 Május - 0:14

Az utolsó szellemes gondolata után visszafordul a söréhez, és azt vedeli tovább, ám képességeinek köszönhetően nem kell néznie a nőt, hogy tudja, továbbra is felé közeledik. Jól hallja minden lépését, később pedig minden szívdobbanását, amikor már egészen közel ér, és érzi bódító, és valamiért ismerős illatát. Na nem arról van szó, hogy nem érné meg nézni a nőt, csupán arról van szó, hogy lát valamit az arcán. Ez a csaj nagyon odavan valakiért, és mivel biztos benne, hogy nem őérte, ezért inkább a sörével foglalkozik, és vár tovább. A köszönésre csak egy morranással válaszol, a kérdésre viszont már felvonja a szemöldökét, és újra felé sandít.
~Lehet vele kéne találkoznom?~
-Nem először vagyok itt, és a többi vendég megtanulta már, hogy nem jó ötlet kartávolságon belül lenni - feleli érces hangját, és aztán egy nyelésre végzi ki a sörét.
~Á, kizárt, hogy ilyen dögös informátorom legyen. Mit tudhatna ez a cicababa egy hozzám hasonló bunkóról?~
Közben megkapja a következő korsó sörét, és azt kezdi el kortyolni. Máskor kapva kapna az alkalmon, hogy megpróbálja felszedni ezt a nőt, sőt, hülyére verné az egész kocsmát, hogy vele mehessen haza, de ezúttal sajnos vár valakit, és nem szeretné, ha elijesztené az informátort ez a csaj.
-De, ha már így itt vagy, van kedved hazamotorozni velem? Ha megvársz kint, egy perc, és jövök.
~Úgyis eleget vártam már rá. Ha nem jön, fulladjon meg az informátor. Jobb, ha evakuálom innen a hölgyet, mielőtt a csorda rávetné magát.
Vissza az elejére Go down

Kayla.Silverfox
mutant and proud

Kayla.Silverfox
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Lynn Collins
Hozzászólások száma : 45
Kor : 45



TémanyitásTárgy: Re: Kayla & Logan   Kayla & Logan - Page 2 Icon_minitimeHétf. 26 Május - 20:25



Logan & Kayla






"Maradj a jelenben. Semmit sem tehetsz, hogy megváltoztasd a múltat, a jövő pedig soha nem lesz pontosan olyan, amilyennek tervezed vagy reméled."


Az antré hatásossága nem a közönségen múlik, hanem annak delírium trémenszének fokán. Mivel nagyon is jól tudtam, hogy hová jövök, nem vittem túlzásba a finomkodást, már ami a belépést illeti. Szándékosan szinte kilöktem az ajtót, majd lazán, csuklóból engedtem el a kilincset, hadd csapódjon be a nyílászáró mögöttem. Az ilyesmire még a részegek is odafigyelnek, hacsak nem annyira mákos már a mozgásuk, hogy fel se fogják a zajt, ami túlharsogja a zenét.
Nem küldök elnézést kérő pillantást a csapos felé, egyszerűen nem érdekel a nyomora. Én is pultosként dolgozom, hát tudom, hogyha minden belépő modortalanságát idegesen felvenném, akkor agyvérzésben halnék meg. Az okos csapos az, aki nem vesz tudomást ilyesmiről. S az én helyzeteben a nemtörődöm vendég pedig az, akit szintén nem érdekel az ilyesmi.
Fogalmam sincs rá, hogy miért is vagyok itt. Biztos vagyok benne, hogy csak fel akarnak ültetni, s nem lehet Stunak igaza. A felreppenő hír, mely szerint Logan él, nos az rendesen felkavarta a lelkemet. Hát még az, hogy adott illető, aki ilyesmivel traktált, még találkozót is szervezett nekem egykori szerelmemmel. Azzal, akit láttam meghalni három évvel ezelőtt.
Már majdnem elindulok, hogy sarkon fordulva kilépjek az imént oly hangosan betett ajtón, amikor tekintetem egy mogorva férfira vándorol. Ereimben megfagy a vér.
Magabiztosan indulok meg az asztala felé, nem mutatva ki, hogy felismertem volna. A mai világban sosem lehetünk elég bizalmatlanok, nem tudhatom hát, hogy a szemem káprázik-e valami alakváltó miatt, vagy tényleg kísért a múlt.
- 'szépet! – trillázom selymes hangomon, majd minden kérdés nélkül letelepszem Logan – vagyis a neki látszó személy – asztalához.
- Hogyhogy csak így egyedül? – hajolok előre, s alkarjaimat az asztal lapjára fektetem. Kedélyes csevegésbe igyekszem merülni, s közben árgus szemekkel figyelem a reakcióit. Ha ő az, akinek gondolom, akkor fel kell ismernie. Ha pedig ezt nem teszi meg, úgy nagyon sürgősen ki kell derítenem, hogy ki és miért gyalázza kedvesem haló porait!


Vissza az elejére Go down

James Howlett
mutant and proud

James Howlett
Tanár
let me to help you
Play By : Hugh Jackman
Hozzászólások száma : 79



TémanyitásTárgy: Kayla & Logan   Kayla & Logan - Page 2 Icon_minitimeHétf. 26 Május - 15:43

A Logan néven ismert férfi számára nem idegen a közeg, ahol jelenleg tartózkodik, ám kivételesen nem szórakozni jött ebbe a füstös, alkoholtól bűzös kocsmába, ahol a sör úgy folyik, mintha csapból öntenék...sörcsapból...szóval annak ellenére, hogy hivatalos ügyben van itt, legurított már jó pár korsóval, erre azonban szüksége volt, ugyanis ez a hely egyike azoknak a vén lélekvesztőknek, amik nem csak piával, de emellett zenegéppel, és részeg kórussal is rendelkeznek, neki pedig nagy szüksége volt az érzékeit tompító méregre ahhoz, hogy ne belezzen ki senkit, ha záros határidőn belül nem szűnik meg a részeges kornyikálás, az pedig lehet elijesztené az informátort. Azt pedig nagyon nem szeretné, ugyanis állítólag ez a valaki olyanról tudna neki információkkal szolgálni, akire már rég óta vadászik: saját magáról.
Csendben tűri hát egyenlőre a lármát, aztán pedig a csendet is. ez utóbbi meglepi, és lassan, felvont szemöldökkel fordul hátra, hogy kiderítse, miért nem dobnak újabb érmét a gépbe. Az eddig lelkesen kornyikáló önjelölt dalnok többedmagával bámul egy új érkezőt, egy szép arcú, formás testű nőt, aki valamilyen oknál fogva épp Logan asztala felé tart. Kezd ismerős lenni neki a helyzet, de nem panaszkodik. Dögös csajoknak mindig van hely az asztalánál, ha máshol nem, hát az ölében.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Kayla & Logan   Kayla & Logan - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kayla & Logan
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Emma & Kayla - Frost vállalat
» Kayla & Remy
» Kayla & Bailey
» Kayla Silverfox
» Kayla Silverfox - Ezüstróka

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: New York-