we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Hori & Zoraida Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Hori & Zoraida Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Hori & Zoraida Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Hori & Zoraida Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Hori & Zoraida Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Hori & Zoraida Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Hori & Zoraida Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Hori & Zoraida Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Hori & Zoraida Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 31 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 31 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Hori & Zoraida

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Horáció Hathaway
mutant and proud

Horáció Hathaway
X-men
be brave, we're a team
Play By : Danila Kozlovsky
Hozzászólások száma : 3
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Hori & Zoraida   Hori & Zoraida Icon_minitimeCsüt. 23 Okt. - 20:31

-Hogy miylen érzés? Rideg szerintem.
Viccelőpdik.
-Ha rátudod venni a Lady-t biztosan megcsinálja. A kérdés, hogy rátudod e venni. Ezért mondom mindig, hogy jó kapcsolatot kell velük ápolni. Különben rakoncátlanok lesznek.
Oktatja, ahogy mindig, ahogy a gyerekeket, az újjjoncokat. Tudálékosságát fére téve kicsit lekomorodik, ahogy visszaemlékezik a történtekre. Vállon boxolja női felét és vigyorog.
-Ami azt illeti marha jó is. Kitudja mitörtént volna ha nem dermed kővé. Valaki megsérülhetett volna. Ezt a szörnyetegesdit meg verd ki a fejedből.
Ekkor hóna alá veszi Hugocskáját. Finoman satuba fogja a kobakját és ad rá egy barackot. Nem sokat, inkább cska össze kócolja a haját. Aztán elengedi.
-Fel a fejjel, ki a mellet, be a hasat. Nem nyafogunk. Harcolunk. Edzünk és akkor minden rnedben lesz.
Mosolyg rá kedvesen. Aztán a tó felé pillant.
-Végülis, miért ne?
Testvére már neki is állt vetkőzni. Ő maga sme rest. Egym ozdulattal lehúzza magáról a pólót, és ahogy a föld felé dobja, mr meg is ragadta nadrágját amit le is tolt, és ha már bokánál jár a keze, kiköti a cipőjét, a rákövetkező pillanatbna pedig már ki is lépett mindekttőből. Ott áll egy szál ádám kosztümben és nem létező órájára néz.
-Ilyen tempóban akarzs legyőzni?
Vissza az elejére Go down

Zoraida Hathaway
mutant and proud

Zoraida Hathaway
X-men
be brave, we're a team
Play By : Zoey Deutch
Hozzászólások száma : 6
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Hori & Zoraida   Hori & Zoraida Icon_minitimeCsüt. 23 Okt. - 20:13

Amint az én drága bátyóm felé hajolva közölte, hogy jobban meglepődnék elgondolkodtam.
- Tényleg, egyre jobban érdekel, hogy milyen érzés, amikor kővé dermed az ember. Szerinted meg tudnánk csinálni, hogy én változom kővé?- Néztem rá kérdőn, majd amikor a képességemről kezdett áradozni összefontam a lábaim előtt a kezem és összegömbölyödtem.
- Ezt most úgy mondod, mintha olyan hű de marha jó lenne, de csak emlékezz arra, hogy azt azt embert, aki betört hozzánk, milyen gyorsan kővé dermesztettem. Nem akarok szörnyeteg lenni Hori...- Néztem le a földre, majd felpattantam és csípőre tettem a kezemet.
- Mit szólnál, ha mártóznánk egyet?- Kérdeztem, és lassan elkezdtem lekapni a cipőimet.
- Hátha úszásban is meg tudlak verni, nem csak futásban.- Vigyorogtam rá ördögien, majd lassan elkezdtem lehúzni magamról a pólót is.
Vissza az elejére Go down

Horáció Hathaway
mutant and proud

Horáció Hathaway
X-men
be brave, we're a team
Play By : Danila Kozlovsky
Hozzászólások száma : 3
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Hori & Zoraida   Hori & Zoraida Icon_minitimePént. 13 Jún. - 11:04

Hagytam nyerni, mindig hagyom nyerni. Főleg amikor esélyem sincs rá, hogy legyőzzem. Az utolsó métereket már gyalog tettm meg, csípőre tett kézzel nagyokat lélegezve. Megálltam Zoraida fölött és fáradtan vigyorogva néztem le rá. Pihegtem egy kicsit. Aztán felvontam a szemöldökömet.
-Szerintem te jobban meglepődnél.
Fújtam párat és körbenéztem az üres placcon. A távoli ablakokban néhány szempár tekintet ki üvegesen. Szerencsétlenek....
Visszanéztem Zoraidára.
-A testi edzés is fontos, nem vitatom. De azzal a te képességedet nem lehet fejleszteni. pedig annyi mindent megtehetnél. Ó... ha tudnád.
Vigyorogtam gonoszan.
-Rengeteg lehetőség van még benned. A jórészéről nem is tudsz.
Merengtem el ahogy felelevenítettem, magamban, hogy mire is képes az én apró hugocskám.
Vissza az elejére Go down

Zoraida Hathaway
mutant and proud

Zoraida Hathaway
X-men
be brave, we're a team
Play By : Zoey Deutch
Hozzászólások száma : 6
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Hori & Zoraida   Hori & Zoraida Icon_minitimePént. 13 Jún. - 9:55

Rohanva közelítettem a tó felé. Gyorsan szedtem a lábaimat, mert nem szerettem volna a vízbe kikötni, mert Hori eléggé nagy gőzzel robogott utánam.
- Úgy se kapsz el! Ha meg még is, kővé fogsz dermedni a meglepetéstől.- Kiabáltam hátra röhögve, miközben egyre jobban közeledtem a tóparthoz. Amint a víz széléhez értem megálltam és hátra pillantottam közelgő bátyámra.
- Lassú vagy. Úgy látszik a futás nem a te sportod.- Nyújtottam rá nyelvet, majd leheveredtem a fűbe és nagyokat lélegezve igyekeztem visszaszerezni normális légzésemet.
- Azt hiszem többször megkergethetnél. Jó ez a kis mozgás.- Sóhajtottam fel, majd felültem lassan és körül néztem. A környék csendes volt, túl csendes, révén, hogy délelőtt volt a diákok nem igen voltak kint az udvaron. A többsége vagy a szobájában gubbasztott, vagy a tanteremben. Szar lehetett nekik...
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Hori & Zoraida   Hori & Zoraida Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hori & Zoraida
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Zoraida Hathaway
» Arthur és Zoraida: az első találkozás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: X-Birtok :: Udvar és kinti területek :: Breakstone-tó-