we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02. Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02. Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02. Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02. Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02. Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02. Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02. Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02. Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02. Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02.   X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02. Icon_minitimeVas. 3 Aug. - 14:57

Gondoltam kedveskedek egy kicsit azoknak, akik nem voltak ott a talin, hogy milyen is volt, és azoknak, akik ott voltak, hogy én hogy láttam, hátha más máshogyan.
Azt tudni kell, hogy nagyon örülünk neki, hogy ennyi felnőtt van az oldalon, mert ez minket is igazol, hogy a szerepjáték nem egy gyerekes dolog, igenis komoly képzelőerőt kíván, és az ember ne dobja félre a hobbiját, megkomolyodni nem muszáj. Smile Mi is megmaradtunk játékoskedvű felnőtteknek, akik a tinikkel is megtalálják a közös hangot, de jól esik, ha velünk egykorúakkal is tudunk játszani.

A találkozót már csak azért is vártam nagyon, mert a mozisat is beleszámítva ez már a negyedik, amióta az oldal létezik, és most is rengeteg olyan játékosra számítottam, számítottunk, aki még korábban sosem volt nálunk ilyesmin. Nevetgéltem is, hogy az istennek se akar összeállni a kemény mag, mindig mások vannak ott, de remélem ha mondjuk ősszel tartunk valami hasonlót, akkor már tucatnyi ismerős arc köszön vissza a fényképekről.

Így hát otthon szépen összeírtam magamnak, hogy mire is számíthatunk, a talánosokat Megara kivételével szépen kihúztam magamban, aztán elindultunk Charles-szal. Charles-nak mondom, de aki nem tudja, a feleségemről van szó, szóval ha azt írom, hogy őt ölelgettem, akkor nem rosszra gondolni XD.

Bepattantunk a járgányba, elindultunk, valamikor 9 körül kaptunk Zane-től egy smst, hogy lerobbant az autója. Hát kár érte, reméljük a kocsi azóta jobban van, és Zane el tud jönni legközelebb. Mondjuk olyan is volt már, hogy valaki egyszerűen nem találta meg a talisokat egy korábbi alkalommal, de nem mondok neveket (Liam XD).

3-4 perc késéssel futottunk be, de ez még mindig nem volt durva, mert nagyjából ekkor érkezett vagy öt különböző irányból vagy 10 ember, úgyhogy elkezdődtek a bemutatkozások. Charles-szal vittünk némi nasit a két ünnepeltnek, Nique-nek és Samnek, ezúton is boldog szüli és névnapot kívánunk! Smile

Enaid, a párja Imi, és Megara útközben csatlakozott hozzánk a Margit szigetre vezető úton, ahol elindultak a beszélgetések. Én Sam és Bryce pasicsapatát erősítettem, illetve rájöttem, hogy Haley a napszemüvegben roppant jó pókerjátékos lehet.

Letelepedtünk egy kevésbé vizes helyen, külön köszönöm mindenkinek, aki hozott pokrócot, mert így elfértünk. Enaid volt olyan drága, hogy elhozott egy társast, amolyan vágjuk mások alatt a fát stílusban, egészen tetszetős volt, nekem egy kicsit a munchkin nevű hasonló témakörű játék jutott róla eszembe. Párnak Emilyt kaptam, és mielőtt elkezdtük volna a játékot, befutott Dave is, így ő is részt tudott venni benne.

A játék nem rossz, csak nekünk állatira nem volt szerencsénk, és mire rájöttünk volna a jó taktikára, már végünk is volt, de legalább nem mi estünk ki elsőként, muhaha... Smile A játékot végül Charles és Jamie nyerte meg, ügyesek voltak!
Bryce-nak itt mennie kellett, ezért beálltunk egy csoportkép erejéig, külön köszi Iminek, hogy lekapta a csapatot. Elkérezett az idő, hogy átinduljunk a teázóba.

Teákat, és limonádékat rendeltünk, és egy részünkről már megszokott gyilkosos játékkal nyitottunk. A szabályokat nem írom le, de a lényeg, hogy adott volt a helyzet, hogy gyilkosságsorozat veszi kezdetét az X-Birtokon, és a játékosoknak rá kell jönni a gyilkosok kilétére, különben végük. Elég necces volt, de végül ők nyertek. A győztesek Haley és Liam lettek, akik végül az utolsó gyilkossal is le tudtak számolni, aki Emily volt.
És hogy ne legyen elég mára játékokból, Sam megmutatta a társast, amit hoztak Nique-el, aki viszont kártyázni ment Jamie-vel, Haley-vel, és Dave-vel. A társas a Bang névre hallgat, vadnyugati mészárlás jellege volt, nagyon tetszett. Charles-szal párban mi voltunk a seriff, akinek az a dolga, hogy tegyen rendet a városban a banditák és a renegát között, titkos kis helyettesivel. Itt már lehetett egy kis sikerélményem, mert Sam és Emily bőszen támogatott minket, és levertük a többieket.

A tali valahogy elment ebbe a játszunk orrvérzésig irányba, és kimaradtak a kötetlen beszélgetések, de ez nem gond, most így alakult, máskor csak azért se társasozunk, hanem feltaláljuk magunkat! Smile

Az oldalról is lehetett volna többet beszélgetni, na de majd legközelebb. Remélem hogy máskor tudnak azok is jönni, akiknek ezúttal nem volt rá lehetősége. A vége felé pár emberkétől kaptam olyan kérdéseket, hogy mikor lesz a következő. Eredetileg télre gondoltam, aztán enyhítettem őszre, de ha nagyon szeretnétek egy duplázást, akár minitali formájában megoldható, viszont csak augusztusban, és csak hétköznap, mert akkor mi a lányunkat be tudjuk adni bölcsibe. Ha van ilyen jellegű kérés, kívánság, és megoldható, akkor részünkről okés a dolog, mondjuk augusztus utolsó hete lenne a legjobb, mert akkor már lecsengenek a nyaralások. Ha nem, akkor marad az őszi szünet Smile

Ha bárki hozzáfűzne, vagy kérdezne, csak nyugodtan. A képeket pedig itt találjátok:
https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.271009826429162&type=1

Vissza az elejére Go down

David Armanaugh
mutant and proud

David Armanaugh
független
loneliness is a gun
Play By : Daniel Henney
Hozzászólások száma : 242
Kor : 38



TémanyitásTárgy: Re: X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02.   X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02. Icon_minitimeVas. 3 Aug. - 14:08

Dominique R. Beaulieu írta:


Nagyon örülök, hogy volt ez a tali, hogy elmentem, hogy megismerhettelek titeket. Jók voltak a játékok is, remélem, hogy aki BANG!-ezett annak begyüvött a game. És Haleynek külön köszi, hogy újra megtanított kent-kupézni. Smile *ömlengés vége, késő van Very Happy*

I love you

a kupé sosem jutott eszembe, folyton sport kupét akarta volna mondani és tudtam, hogy az nem jó  Laughing 

A tali jó volt, a veletek való találkozás szintén, és a játékok is ^^
Vissza az elejére Go down

Sheena Lawson
mutant and proud

Sheena Lawson
Törvényen kívüli
our time is coming
Hozzászólások száma : 100
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02.   X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02. Icon_minitimeVas. 3 Aug. - 11:41

igen, én is támogatom az ötletet Smile
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02.   X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02. Icon_minitimeVas. 3 Aug. - 10:20

Azt hiszem, többek nevében is mondhatom: Szeretnénk. Smile
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02.   X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02. Icon_minitimeSzomb. 2 Aug. - 23:56

Szeretnétek egy kis élménybeszámolót? Ha igen, holnap szívesen iderittyentek egyet. Nem hosszút, emészthetőt.
Vissza az elejére Go down

Dominique R. Beaulieu
mutant and proud

Dominique R. Beaulieu
független
loneliness is a gun
Play By : Emily VanCamp
Hozzászólások száma : 356
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02.   X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02. Icon_minitimeSzomb. 2 Aug. - 23:52

Jaime, nyűű, megint egy cukker Aladdinos gif *.*

A nem-tudom-a-nevét-játék margójára:
"Utánam a rigor mortis!"
/Fable: Pepita macska/
X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02. 3957445

Megara! Egészen csodálom, hogy nem mi estünk ki elsőre. Jó volt az aurád.. én tuti elsőre kiesem, ha egyedül játszom. Very Happy

Nagyon örülök, hogy volt ez a tali, hogy elmentem, hogy megismerhettelek titeket. Jók voltak a játékok is, remélem, hogy aki BANG!-ezett annak begyüvött a game. És Haleynek külön köszi, hogy újra megtanított kent-kupézni. Smile *ömlengés vége, késő van Very Happy*

I love you
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02.   X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02. Icon_minitimeSzomb. 2 Aug. - 21:53

Cuki ez a kéép. ^^

És én is, én is, én iiis jól éreztem magam nagyon! Smile Bevallom féltem picit a talitól, mert nehezen oldódom, ha sok az ismeretlen arc, de remek volt, a játékok is, és E-ben ( Razz ) nagyon-nagyot csalódtam pozitívan, és mindenki szimpi volt és mi vagyunk a profik Jaimevel a totál nem emlékszem milyen nevű játékban, de akkor is! Very Happy
Vissza az elejére Go down

Jaime B. O'Daae
mutant and proud

Jaime B. O'Daae
független
loneliness is a gun
Play By : Freja Beha Erichsen
Hozzászólások száma : 170
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02.   X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02. Icon_minitimeSzomb. 2 Aug. - 21:47

Én is köszönöm és élmény volt mind a játékok, mind a társaság ^^

Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02.   X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02. Icon_minitimeSzomb. 2 Aug. - 17:36

Részemről köszönöm szépen mindenkinek a mai napot, jó volt titeket megismerni. ^^
Vissza az elejére Go down

AliAhmed ben Dzso AlFakih
mutant and proud

AliAhmed ben Dzso AlFakih
Diák
power to the future
Play By : Bud Spencer született Carlo Pedersoli
Hozzászólások száma : 73
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02.   X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02. Icon_minitimeSzomb. 2 Aug. - 4:49

Jelzem, hogy indulok a talira. Ha van valami, mobilon jelentkezem. Karinévről felismertek.
Vissza az elejére Go down

David Armanaugh
mutant and proud

David Armanaugh
független
loneliness is a gun
Play By : Daniel Henney
Hozzászólások száma : 242
Kor : 38



TémanyitásTárgy: Re: X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02.   X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02. Icon_minitimePént. 1 Aug. - 14:49

Na tündérnyuszifulhaboscukorfalat R-ikem:

Köszönjük az infót, tök szuper, már várom! Smile
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02.   X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02. Icon_minitimePént. 1 Aug. - 12:39

Na babócák: holnap 10.00-kor tali, aki késik, vagy egyéb nyűgje van, az telózzon: 06305751155, de nem akarunk 10 percnél többet várni, szóval akkor később csatlakozik az illető. Megyünk a margit szigetre, ott nagyjából 13 óráig leszünk, átmegyünk teázni 13.30-ra, ahol 16 óráig leszünk. Pokrócot, játékot, költőpénzt hozzatok^^
Vissza az elejére Go down

Jaime B. O'Daae
mutant and proud

Jaime B. O'Daae
független
loneliness is a gun
Play By : Freja Beha Erichsen
Hozzászólások száma : 170
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02.   X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02. Icon_minitimeVas. 27 Júl. - 22:26

Fb hiányában itt csápolok, hogy jönnék Smile  bounce 
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02.   X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02. Icon_minitimeVas. 27 Júl. - 20:43

Szombati nap révén úgy tudom az összes belvárosi mobilparkoló ingyenes, tehát kiszállsz ahol van hely, és otthagyod a benzintemetőt. Ami fontos: a westendben ugyan van hely, de valami irgalmatlanul drága. Inkább tedd le valahol a nyugatihoz közeli utcák egyikében, ahol találsz helyet, jó eséllyel a margitszigetre megyünk, remélem jó idő van. Ha pedig a teázó, akkor is jó a nyugatis parkolás, pár megálló villamossal, mi sem szoktunk jegyet venni, mert mi is kocsival megyünk, d a brigáddal a nyugatinál talizunk, és onnantól már hordában, szektának álcázva magunkat megyünk, a kocsi nekünk is ott marad.
Vissza az elejére Go down

Dr. Zane Timothy Helmsman
mutant and proud

Dr. Zane Timothy Helmsman
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Terry O’Quinn
Hozzászólások száma : 426
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02.   X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02. Icon_minitimeVas. 27 Júl. - 20:27

Örömmel olvastam a Találkozóról szóló körüzit, s néhány számomra gyakorlati kérdésem lenne. A szombati parkolási lehetőség érdekelne a Nyugatinál, a Sirius teaháznál, a Margitszigeten. Főképpen hogy hol ingyenes. Illetve milyen messze vannak ezek egymástól gyalog? Mert ha nem muszáj, nem mászkálnék a kocsimmal fölöslegesen és szakadnék el a csapattól. Meg annyira nem is ismerem Budapesten a járást sem kocsival, sem tömegközlekedéssel.
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02.   X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02. Icon_minitimeCsüt. 24 Júl. - 16:36

Alig. Továbbra is a két változat, amely időjárástól függ. Ha jóidő, a többiek szeretnének kint lenni, ha rossz idő (én azt szeretem) akkor teázó^^ Tehát margit sziget vagy Sirius teaház.
Vissza az elejére Go down

Dr. Zane Timothy Helmsman
mutant and proud

Dr. Zane Timothy Helmsman
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Terry O’Quinn
Hozzászólások száma : 426
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02.   X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02. Icon_minitimeCsüt. 24 Júl. - 11:49

Alig több mint egy hét van a taliig. Van már fejlemény a programot illetően?
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02.   X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02. Icon_minitimeSzomb. 28 Jún. - 22:54

Természetesen igen, mindent le fogunk írni ide is, amint továbblépünk a tervezésben.
Vissza az elejére Go down

Dr. Zane Timothy Helmsman
mutant and proud

Dr. Zane Timothy Helmsman
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Terry O’Quinn
Hozzászólások száma : 426
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02.   X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02. Icon_minitimeSzomb. 28 Jún. - 22:22

Nos, Facebookon nem vagyok járatos, így itt jelezném szándékomat a talira menésre. Gátló tényező autóm rossz állapota lehet, de az még előtte kiderül.
Ha van valami infó azt itt is meglehet majd kapni?
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02.   X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02. Icon_minitimeVas. 22 Jún. - 16:30

Köszike, láttuk, és szuper, hogy végre személyesen is meg tudjuk egymást ismerni^^
Vissza az elejére Go down

Sam Stuart Smith
mutant and proud

Sam Stuart Smith
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Eric Bana
Hozzászólások száma : 109
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02.   X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02. Icon_minitimeVas. 22 Jún. - 16:23

Azt hiszem, hogy Facebook-on már megerősítettük, de biztos ami biztos alapon itt is jelzem, hogy szerény személyem valamint a párom (Kayla/Nique) menni fog Arrow az összejövetelre! cheers 
Vissza az elejére Go down

Nathaniel Montgomery
mutant and proud

Nathaniel Montgomery
független
loneliness is a gun
Play By : Gabriel Aubry
Hozzászólások száma : 113
Kor : 40



TémanyitásTárgy: Re: X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02.   X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02. Icon_minitimeSzomb. 21 Jún. - 19:39

Scarlett Willow írta:
Augusztus 1 estig. Very Happy Szóval szerintem nincs. ^^

Köszönöm! ^^  Cool 
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02.   X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02. Icon_minitimeSzomb. 21 Jún. - 19:38

Igazából nincs, de jó lenne mielőbb tudni. Mondjuk az elmúlt hét évben rengeteg olyan játékosunk volt, aki azt mondta, 100%, hogy jön, aztán mégis történt valami, ami miatt nem XD Szóval nekem a 100%, amikor tényleg csak egészségügyi vagy durva lelki ok jöhet közbe^^
Vissza az elejére Go down

Scarlett Willow
mutant and proud

Scarlett Willow
Diák
power to the future
Play By : ♠ Victoria Justice
Hozzászólások száma : 461
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02.   X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02. Icon_minitimeSzomb. 21 Jún. - 19:37

Augusztus 1 estig. Very Happy Szóval szerintem nincs. ^^
Vissza az elejére Go down

Nathaniel Montgomery
mutant and proud

Nathaniel Montgomery
független
loneliness is a gun
Play By : Gabriel Aubry
Hozzászólások száma : 113
Kor : 40



TémanyitásTárgy: Re: X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02.   X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02. Icon_minitimeSzomb. 21 Jún. - 19:33

Yeah! Szuper! Van határidő, hogy meddig lehet jelezni a jelen levést?
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02.   X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02. Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
X-Men & Avignon szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.08.02.
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» X-Men & Roxfort szerepjátékos találkozó: Budapest, 2014.10.25.
» Találkozó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Archivum :: A múlt árnyai-