we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Mark Townsend Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Mark Townsend Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Mark Townsend Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Mark Townsend Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Mark Townsend Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Mark Townsend Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Mark Townsend Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Mark Townsend Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Mark Townsend Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Mark Townsend

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Mark Townsend
mutant and proud

Mark Townsend
Diák
power to the future
Play By : Mitch Hewer
Hozzászólások száma : 67
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Mark Townsend   Mark Townsend Icon_minitimeHétf. 30 Jún. - 21:51

Mark Townsend



"Aki harcol, veszíthet. Aki nem harcol, már vesztett is"


Userinfó: Főkarakter

Név: Mark Townsend
Mutáns név: Izomagy
Születési dátum: 1968.július.08 USA,Houston
Besorolás: Diák
Képességek: Izommemorizációs képesség

Elsődleges képesség: Izommemorizációs képesség
Osztályozás: Delta mutáns
Aktiválódás: 14 éves kor
Képesség jelenlegi szintje: Szinte minden mozgásformát le tud utánozni tökéletesen csak az összetettebbek leutánzása megy lassabban.
Képesség távlatai: Képes lesz arra,hogy egyre gyorsabban utánozza a mozdulatokat.

Jellem: A szép és helyes külső mögött egy kedves,udvarias srác található ez azonban nem jelenti azt,hogy nem lenne benne egy két csínytevésben a haverjaival. Barátai mindennél fontosabbak,mert ők is a családjához tartoznak. Nyitott az új kapcsolatoknál,de azért nem árul el magáról olyan információkat amit csak régóta ismert barátjának mondana el. Barátkozós típus,így nagyon sok barátra tehet szert. Nem ítélkezős,de ha egy személy agresszíven,barátságtalanul közeledik felé azt nem szívesen hagyja,hogy belerondítson barátikörébe. Általában ő a társaság szíve,lelke,mert képes megnevetetni másokat másrészt békítős típus is. Képessége megszerzését könnyen feldolgozta,sőt utána rájött,hogy a maga javára tudja hasznosítani. Erejét nem mindig alkalmazza,mert szeret egyenlően versenyezni társaival akármilyen sportágban. Imád táncolni és ebben képessége nagyban segíti,de ha egy táncmozdulatot nem tud megvalósítani hosszú idő után akkor képességét alkalmazza. Nagyon kitartó,ezért ha kell a végsőkig is harcol. Külsejét nem mindig használja a lányok elbűvölésére,így inkább a belső értékeivel szereti levenni őket a lábukról. Sokszor szokott merengeni a jövőn és a múlton. Van,hogy bűntudata van a múltban elkövetett hibái,cselekvései miatt,szóval nagyon lelkiismeretes is. Védelmező típus,főleg a hozzátartozóit védi meg minden áron. Persze vannak rossz tulajdonságai is mint például néha túl hamar kapja fel a vizet,túl érzékeny. Az embereket befolyásolni is tudja. E tulajdonságát általában pozítiv irányba használja mint például fussanak vele együtt korán reggel,hogy fitten tartsák magukat. Fontos számára,hogy jól érezze magát a saját bőrében és edzett legyen,mert az ember egy kis sporttal jól le tudja vezetni a rajta eluralkodott stresszt. Szóval számára nagyon fontos,hogy a feszültséget egy kis sportolással levezesse. Más szempontból azért is szeret elmenni reggelente futni,mert akkor egy kicsit egyedül lehet a gondolataival. Intelligens,mert sokat gondolkodik egy adott problémán vagy helyzeten. Ezeken sokat tud agyalni sokszor addig míg nem talál megoldást. Ez a magyarázata annak,hogy szeret néha egyedül lenni és törni a fejét. A mozgáson kívül nagyon szeret olvasni is. Főleg pszichológia jellegű könyvek vagy éppen dráma,bűnügyi regények keltik fel figyelmét.

Külső: Kék szemmel,szőke hajjal és erőteljes kisugárzással rendelkezik. 176 cm magasságú,vékony testalkatú srác,de ettől függetlenül izmos testalkatú,erős. Arca nagyon is vonzó hiszen kék szeme és szőke haja kiegyensúlyózza annak sármos jellegét. Mosolya ellenállhatatlan egyes emberek számára,mert nevetése több oldalú. Szemei hangulatáról,személyiségéről is árulkodnak e sok oldalú srácról. Szeret sportolni ez testalkatán is jól látható. Arcáról érzelmei nem mindig leolvashatóak. Szeret sportos ruhákat hordani,de ettől még elegánsan is szokott öltözködni. Ad a kinézetére,mégis ennek ellenére szerény. A haja rövid és jól fésült. Reggelente felkelés után fekvőtámaszokat,felüléseket végez. Egyes napokon korán reggel elmegy futni a Birtok területe körül. Futás közben eltudja engedni magát és egy pár ismerős lányt is lát akik majd nem elolvadnak enyhén kócos hajától vagy éppen izmos testétől.

Előtörténet: 1968.július 8-án születtem Houstonban. Átlagos gyerekkorom volt,amíg nem szereztem meg a képességemet. Sok barátom volt,akikkel sokat mentünk a városba csavarogni,biciklizni,játszani. Otthon az a gond,hogy anyám(Isabella Payne) nem igazán törödött velem,így az apám(Dane Townsend) gondoskodott rólam és húgomról(Skyler Townsend),majd mikor 10 éves lettem édesanyám elhunyt. Halálának oka az volt,hogy sokszor betegeskedett és minden egyes tünetére vett be gyógyszert. Hetekből napok lettek a tünetei megjelenéseire,így a gyógyszerek beszedései már mindennaposakká váltak. Halála attól függetlenül,hogy nem mutatta ki szeretetét felém nagyon is megviselt. Mindig rendesen dolgozott és talán ezért sem törődött velem,mert csak értem és a húgomért robotolt szinte egész nap. Mosónőként dolgozott egy  helyi mosodában töltötte napja nagy részét munkája után pedig vagy főzött vagy pedig takarított. Most így visszagondolva megértem,hogy gondoskodott rólam csak nem olyan módon mint más anyák szokták. Apám építészként dolgozott a városban. Ő is keményen dolgozott értünk,de vele sokszor kimentünk baseball mecsekre vagy akár játszottunk a parkban. A húgom sokszor jött velem és a haverjaimmal,mert közel álltunk egymáshoz(még a mai napig is),de azért nem mindig voltunk puszipajtások. Igaz ő 2 évvel fiatalabb nálam,de egész jól megértjük egymást.
Apa és anya mindig is jól kijöttek bár néha veszekedtek,de nem tartott tovább egy napnál. Apát viselte meg a legeslegjobban a halála,mert az ő kapcsolatuk fantasztikus volt. Kívülről az ember nem látta,hogy szeretnék egymást,mert nem mondogatták egész nap,de náluk egy pillantás is azt jelentette mennyire imádják a másikat. Apával én egészen kijöttem sőt anya halála még közelebb hozott minket egymáshoz. 1978 szeptemberében halt meg anyu. Már egy két hónapja a kórházban feküdt. Le volt gyengülve. Szörnyen nézett ki és a legszomorúbb az volt mielőtt elment akkor mondta el mennyire szeret. Így történt:
-Mark! Tudom nem mutattam ki soha,de mindig is szerettelek! Te egy nagyon jó gyerek voltál...-miközben ezt mondta nekem elkezdtem könnyezni. Az arca beesett a fájdalomtól,szemei karikásak voltak és az egész beszélgetés alatt láttam,hogy tényleg komolyan gondolja amit mond és nem csak a gyógyszerek hatására mond ilyeneket. Néha előfordult,hogy az orvosságtól halucinált,ezért valamikor magában beszélt.
-Skyler!Édeslányom tudom neked mindig mondtam,hogy imádtalak és hiba volt,hogy a testvérednek ezt nem mutattam ki mennyire kedvelem őt is.Kérlek bocsássatok meg ha rossz any.....-a mondata végét sajnos nem tudta befejezni,mert örök nyugovóra tért. Sirtunk örömnükben is,mert ennél jobb beszélgetésben nem volt részem az anyámmal,de bánatunkban is zokogtunk. 1-2 hónap után már fel tudtuk dolgozni,de ennek ellenére még ma is sokszor emlékszem vissza e szép és egyben szörnyű emlékre.

Az erőmet 14 éves koromban szereztem. Szép és napos idő ígérkezett éppen nyári szünet volt.  A barátaimmal lementünk egy tóhoz ami a város szélén lévő erdőben találtunk. Az erdőn az út nem volt túl hosszú,de jó volt kicsit nem városi levegőt szívni hanem a tiszta és édes természet oxigénjét. Skyler is velünk tartott egy barátnőjével. A terület kerítéssel volt körül kerítve,de mi ennek ellenére átmásztunk rajta. A tó köré egy két helyre ki volt állítva ,,Tilos a tó vizébe úszni" tábla. Mi csak kicsit szórakozni akartunk,így belementünk és úsztunk. A víz maximum 2 méteres lehetett. Mindenki tudott úszni,kivéve a húgom akit kicsit bevittem a karomban a vízbe ,majd visszavittem a partra ahol tovább figyelt minket hogyan mókázunk. Szomorúnak tűnt,hogy nem játszhat velünk. Kimentem mellé a partra és ő csak a lábát lógatta a vízbe. Kicsit beszélgettem vele és ekkor mondta nekem,hogy mennyire hiányzik neki anya. Osztoztam az érzésével. Skyler és anya viszonya jobb volt,így őt még jobban megviselte eltávozása. Jól szórakoztunk vagyis a többiek(én is egy darabig),de egyszer csak arra járt egy őr aki elől a gördeszkáinkkal sikeresen elmenekültünk. Még radioaktív jeles táblák is voltak ott amit menekülés közben figyeltem meg.
Másnap a többiek bőrkiütést kaptak vagy egyéb betegséget,de én rajtam semmi tünet nem jelentkezett. Ám egy napra rá kimentem a helyi gördeszkapályára ahol olyan trükkket is letudtam utánozni amit eddig nem próbáltam. A többiek furcsálták,de nem gyanítottak semmit. Majd szaltózni is megtanultam,mert rájöttem mire vagyok képes. A képességemet soha nem használtam senki kárára. Nagyon klassznak tartottam,de erről egy haveromnak se szóltam. 2 év után furcsa volt,hogy ilyenre vagyok képes és ekkor kezdtem el gondolkozni rajta ez milyen komoly dolog is. Rá újabb 2 esztendőre ,,hallottam",hogy nyílt egy iskola a mutánsok számára,ahova gondolkodás nélkül jelentkeztem a húgommal együtt. Na jó nem hallottam hanem kutakodtam elutaztam ide oda olyan embereket keresni mint én. Apám is tudott erről,így ő szerencsére támogatott minket benne. Skyler is ott tartozkodott velünk amikor a tóban fürödtünk,de neki csak 16 éves korában aktiválódott képessége,amely a fény manipuláció (fotokinézis).

Jelenleg az X-Birtokon élek sok mutáns társammal együtt. Sok barátom van itt,de akivel legjobb a viszonyom Logan Perkins. Sok hasonlógás van bennünk és vele mindenről lehet beszélgetni,amit nagyon kedvelek a személyiségében. Skyler is egész jól beilleszkedett,mert kiskorában nem igazán voltak barátnői,de itt bőven akad neki. Egy két srác is szemet vetett rá,de én ezt nem bírom mindig eltűrni,mert nem szeretném ha fájdalmat okoznának neki. Tudom nem védhetem meg örökké,de nagyon szeretem.




A hozzászólást Mark Townsend összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 21 Júl. - 17:30-kor.
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Mark Townsend   Mark Townsend Icon_minitimeCsüt. 3 Júl. - 18:08

Nem rizsázok neked, mert amúgy is leveleztünk. Elfogadtalak!
Vissza az elejére Go down
 
Mark Townsend
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Archivum :: A múlt árnyai :: Inaktívak előtörténetei-