we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
*** Orákulum *** - Page 2 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
*** Orákulum *** - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
*** Orákulum *** - Page 2 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
*** Orákulum *** - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
*** Orákulum *** - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
*** Orákulum *** - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
*** Orákulum *** - Page 2 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
*** Orákulum *** - Page 2 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
*** Orákulum *** - Page 2 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 *** Orákulum ***

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 2 Icon_minitimeVas. 6 Júl. - 15:19

First topic message reminder :

Itt lehet kérdezni a kaland kapcsán, hogy ne a Hírek témát szemeteljük tele.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 2 Icon_minitimeHétf. 11 Aug. - 23:37

Kapkodós, sok teendős hét köszöntött rám, így a kalandhelyszínek várhatóan holnap kapnak tőlem némi történetvezetést. Addig nyugodtan lehet interaktálni, úgyis karakterek között játszódó szituációk vannak. Aztán igyekszem egy-két információ morzsát elhinteni még, hogy jobban összeálljon a kép. Smile
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 2 Icon_minitimeHétf. 11 Aug. - 8:54

Örülünk neked, és üdv újra a kalandban! Smile
Vissza az elejére Go down

Kayla.Silverfox
mutant and proud

Kayla.Silverfox
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Lynn Collins
Hozzászólások száma : 45
Kor : 45



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 2 Icon_minitimeHétf. 11 Aug. - 0:35

A mai - kis idő és megy - reagommal szeretnék visszacsatlakozni a kalandba. Elmúlt a Kayla-válságom Smile És elnézést kérek érte utólag is mindenkitől! Embarassed
Vissza az elejére Go down

Jaime B. O'Daae
mutant and proud

Jaime B. O'Daae
független
loneliness is a gun
Play By : Freja Beha Erichsen
Hozzászólások száma : 170
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 2 Icon_minitimeVas. 10 Aug. - 10:17

Bocsi Dirk, hogy kihagytalak, de a határidő végessége miatt már muszáj volt írnom, mert nem tudom, ráérek-e a nap későbbi részében.
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 2 Icon_minitimeKedd 5 Aug. - 12:53

Akkor Samnek kitartást, az írásaitokat pedig várjuk szeretettel! Smile
Vissza az elejére Go down

Kayla.Silverfox
mutant and proud

Kayla.Silverfox
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Lynn Collins
Hozzászólások száma : 45
Kor : 45



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 2 Icon_minitimeKedd 5 Aug. - 12:49

Sheena, Nikola: Sam melózik ezerrel, három műszakban, össze-vissza, és amikor meg szabadideje lenne, akkor orvul én, mint irl felesége csinálok neki rokonlátogatós és egyéb programokat. De hagyom már írni is, ígérem Very Happy Majd megsürgetem Smile (Meg magamat is.)
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 2 Icon_minitimeKedd 5 Aug. - 10:37

Írtam már Samnek. Szerintem valamilyen módon akadályoztatva lehet, mivel eddig mindig hamar válaszolt a leveleimre. Biztosan nemsokára visszatér. Smile
Vissza az elejére Go down

Sheena Lawson
mutant and proud

Sheena Lawson
Törvényen kívüli
our time is coming
Hozzászólások száma : 100
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 2 Icon_minitimeKedd 5 Aug. - 10:27

Kicsit kezdem egyedül érezni magam a dzsungelben. Smile Azt látom, hogy Megara ki lett írva, de mi van Sam-mel? Ő sem írt már pár körben. Sad
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 2 Icon_minitimeKedd 5 Aug. - 9:12

A látás kapcsán:
Játékmester írta:
Egyelőre nem igen lehet kivenni semmit, legfeljebb annyit, hogy a lámpák égnek. Valószínűleg lehet vagy száz méter is a távolság.

Hallani hallhatjátok egymást attól függően, hogy milyen hangerővel beszél a másik csoport, illetve mennyire jó a karakterek hallása. Tisztán a beszédet biztosan nem értitek, ahhoz túlságosan torzít a távolság és a falak.

Remélem, kielégítő választ adtam. Smile
Vissza az elejére Go down

Kayley Sparks
mutant and proud

Kayley Sparks
független
loneliness is a gun
Play By : ღ Julianne Hough
Hozzászólások száma : 226
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 2 Icon_minitimeKedd 5 Aug. - 9:07

Kérdés, mert nem állt össze nekem a dolog. A másik két fő milyen távolságban van tőlünk a folyosón? Halljuk, látjuk-e őket pl?
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 2 Icon_minitimeKedd 29 Júl. - 16:39

Rendben, Kayla. Smile

Írtam a kalandhelyszínekre. Most hosszabb határidővel indult el az aktuális kör.
Vissza az elejére Go down

Kayla.Silverfox
mutant and proud

Kayla.Silverfox
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Lynn Collins
Hozzászólások száma : 45
Kor : 45



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 2 Icon_minitimeKedd 29 Júl. - 0:01

Szeretném jelezni, hogy a Börtönben ebből a körből kimaradnék. Embarassed
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 2 Icon_minitimeKedd 22 Júl. - 10:09

Sheena, semmi probléma. Elég kusza volt az üzengetés az utóbbi időben. Smile

Jaime, semmiség. Elnézést a késlekedésért!
Vissza az elejére Go down

Jaime B. O'Daae
mutant and proud

Jaime B. O'Daae
független
loneliness is a gun
Play By : Freja Beha Erichsen
Hozzászólások száma : 170
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 2 Icon_minitimeHétf. 21 Júl. - 23:40

Nikola: köszi a mesélőit.
Vissza az elejére Go down

Sheena Lawson
mutant and proud

Sheena Lawson
Törvényen kívüli
our time is coming
Hozzászólások száma : 100
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 2 Icon_minitimeHétf. 21 Júl. - 21:27

lemaradtam. Milyen beilleszthető kocka? Shocked

Közben visszaolvastam és megtaláltam, szerintem az működni fog és bocs az értetlenkedésért Sad
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 2 Icon_minitimeHétf. 21 Júl. - 21:25

Az újfajta beilleszthető kocka sem működik nálad?
Vissza az elejére Go down

Sheena Lawson
mutant and proud

Sheena Lawson
Törvényen kívüli
our time is coming
Hozzászólások száma : 100
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 2 Icon_minitimeHétf. 21 Júl. - 21:20

Kérdésem lenne: mivel még mindig nem tudok dobókockával dobni és nem is akarok ezzel állandóan terhelni senkit, hogy dobjon helyettem, nem lehet használni ezt a programot?
http://dobokockaszimulator.teleoldal.hu/
Aztán bemásolnám a linket, hogy mit dobtam, mondjuk így:
http://dobokockaszimulator.teleoldal.hu/dobokocka.php

Sajnos rájöttem, hogy nem működik, mert mást másol be, mint, amit dobtam. Sad
Bocsi!
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 2 Icon_minitimeVas. 20 Júl. - 22:43

Amit a chatre írtam, ide is írom: Hajnalig - legkésőbb a hajnali órákban - mindenki kap tőlem választ. Ez a mesére is vonatkozik természetesen.

Nem szokásom megsértődni, legfeljebb levonom a megfelelő következtetéseket. Egyébként az emberi ürülék gyógyító célzatú, ismételt érintésének hétköznapi megfogalmazását tekintve senki hozzászólásában nem találtam stilisztikai kivetnivalót. Smile

Ha a többség ezt kívánja - és láthatóan ez lesz a többség érdeke is egyben -, fix hosszúságú körök lesznek.

Cserébe néhány dolgot kérnék:
- Ha kiírom a határidőt, és addig nem sikerül az illetőnek hozzászólnia, ne sértődjék meg a kimaradásáért.
- Amennyiben a kiírt hét nap helyett öt, avagy öt nap helyett három, netán három helyett egyetlen nap alatt mindenki ír, ne tessék sürgetni a kiírtnál hamarabbi mesélői hozzászólásért.
- Az medve ásójára türelmetlenül várakozók kedvéért (remélem, mindenki ismeri azt a bizonyos viccet) külön kérem, ha bárkinek problémája akad a játék menetével, avagy bármi mással, amihez közöm lehet, rögtön szóljon! Lehet privátban, lehet közösben, az illetőre bízom. Ha erre hosszan - tegyük fel, több, mint két napig - nem reagálok, utána érkezhetnek a majdnem kulturált, szinte udvarias véleményezések.

Remélem, mindegyik fenti pont érthető, és még inkább ti is indokoltnak tartjátok. Amennyiben nem így van, a fentiek szerint ér - sőt elvárt - panasszal élni. Smile

És akkor még egyszer: Még a reggeli napsugarak előtt kap mindenki mesélői hozzászólást.
Kiegészítés: Lesz fix határidő.
Vissza az elejére Go down

Kayla.Silverfox
mutant and proud

Kayla.Silverfox
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Lynn Collins
Hozzászólások száma : 45
Kor : 45



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 2 Icon_minitimeVas. 20 Júl. - 22:19

Nekem csak annyi kiegészítésem lenne a dolgohoz, hogy tudok ódákat regélni a semmiről egy reagban, nincs ezzel gond, de egy mesében azért eljön a pont, amikor már nem nagyon van mit írnom. Szerintem a börtönben Adam bejövetelével elérkeztünk ehhez. Kienged minket, de hová menjünk? Mit látunk? Mihez nyúlhatunk? Nem tudok írni, ha nem kapunk mesélőit. Ez nem türelmetlenség, csak tény. És én kérek elnézést. Embarassed
Vissza az elejére Go down

Joshua Brody
mutant and proud

Joshua Brody
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Nikolaj Coster-Waldau
Hozzászólások száma : 93
Kor : 38



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 2 Icon_minitimeVas. 20 Júl. - 22:11

Elnézést, ha nyers leszek, nem áll szándékomban, de nagyjából hasonlóak az érzéseim.

Először is, köszönöm szépen, hogy mesélsz, nagyon ritka, ha valaki ennyire proaktív. Nem kell mindenkinek ugyanúgy mesélnie, én a saját logikám szerint úgy mesélek, hogy

- mindig van egy határidő, amíg a játékosok írhatnak.
- engem mint mesélőt nem kell szólítani, automatikusan írok a határidő után
- nincsenek eltérő körök, ha több meseszál van, akkor is azonos határidőkkel azonos ütemben, hogy minden haladjon

Ezek alapján én eltérő köröket látok, meg szólsz, hogy játszunk tovább, csomó esetben nem érzem azt, hogy mesélő nélkül nem a "szart masziroznánk tovább". Nekem nem jön be sajnos, hogy szólnunk kell ha valamit akarunk, szeretek karisan bénázni, aztán legfeljebb szívni, és ez az orákulum izé, bevallom nem is nagyon néztem, mert elvész benne a sok mesére vonatkozó infó, és pl lehet, hogy én vagyok a vak, de észre sem vettem, hogy megint írnunk kell, mesélői hsz nuku.

Azt mondanám ezekre, hogy én részemről bedobom a törölközőt, de egyeztetve az egyik kedves játékostársammal, próbáljuk meg végigjátszani, de így számomra sajnos nagyon követhetlen.
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 2 Icon_minitimeVas. 20 Júl. - 22:00

Jaime B. O'Daae írta:
Nemcsak a mesélőnktől, hanem a többiektől is kérdezem, hogy mi lenne, ha lenne vmi határidő a reagkörökre, amin belül ha nem írunk, akkor arra a körre njk-k vagyunk? Nem akarok türelmetlen lenni, de 10-e óta áll a mi szálunk, nem tudom, a többi szálon hogy halad. Elnézést Danieltől a javaslatért, nem tudom Kirk hogy áll ezzel, de a magam részéről szeretnék kérni a Kórházba egy mesélőit, hogy haladjunk végre.

Mi nagyjából haladunk, de ez szerintem mindenképpen egy alapfontosságú dolog mesék esetén. Smile
Vissza az elejére Go down

Jaime B. O'Daae
mutant and proud

Jaime B. O'Daae
független
loneliness is a gun
Play By : Freja Beha Erichsen
Hozzászólások száma : 170
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 2 Icon_minitimeVas. 20 Júl. - 21:51

Nemcsak a mesélőnktől, hanem a többiektől is kérdezem, hogy mi lenne, ha lenne vmi határidő a reagkörökre, amin belül ha nem írunk, akkor arra a körre njk-k vagyunk? Nem akarok türelmetlen lenni, de 10-e óta áll a mi szálunk, nem tudom, a többi szálon hogy halad. Elnézést Danieltől a javaslatért, nem tudom Kirk hogy áll ezzel, de a magam részéről szeretnék kérni a Kórházba egy mesélőit, hogy haladjunk végre.
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 19 Júl. - 9:19

Okés, akkor Zaaaaaaaane tiéd a pályaaaa. ^^
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 19 Júl. - 8:49

Nyugodtan. Smile
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 2 Icon_minitimePént. 18 Júl. - 18:39

Főnök úr, előre engedhetem Zanet, ha nagyon nem szeretne a végén lenni? ^^
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
*** Orákulum ***
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kalandok, események :: Kalandok, mesék :: Iskolakerülõk - Csodaország, avagy hol is vagyunk?-