we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
*** Orákulum *** - Page 3 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
*** Orákulum *** - Page 3 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
*** Orákulum *** - Page 3 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
*** Orákulum *** - Page 3 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
*** Orákulum *** - Page 3 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
*** Orákulum *** - Page 3 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
*** Orákulum *** - Page 3 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
*** Orákulum *** - Page 3 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
*** Orákulum *** - Page 3 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 *** Orákulum ***

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 3 Icon_minitimeVas. 6 Júl. - 15:19

First topic message reminder :

Itt lehet kérdezni a kaland kapcsán, hogy ne a Hírek témát szemeteljük tele.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 3 Icon_minitimeSzer. 16 Júl. - 19:34

Zane: Nem feltétlenül. Smile

Adam: Nekem tetszik. Remélem, a többieknek is. Smile
Vissza az elejére Go down

Adam Knight
mutant and proud

Adam Knight
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Dave Annable
Hozzászólások száma : 44
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 3 Icon_minitimeSzer. 16 Júl. - 19:30

Írtam valamit, remélem megfelel  Embarassed 
Vissza az elejére Go down

Dr. Zane Timothy Helmsman
mutant and proud

Dr. Zane Timothy Helmsman
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Terry O’Quinn
Hozzászólások száma : 426
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 3 Icon_minitimeSzer. 16 Júl. - 18:44

Jelentem, írtam. S ezzel vége a körünknek. Most már mindig utolsó leszek? Sad
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 3 Icon_minitimeKedd 15 Júl. - 22:59

Okés, akkor holnap azzal kezdek. Smile
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 3 Icon_minitimeKedd 15 Júl. - 22:29

Írjon előbb Kayley. Smile
Vissza az elejére Go down

Dr. Zane Timothy Helmsman
mutant and proud

Dr. Zane Timothy Helmsman
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Terry O’Quinn
Hozzászólások száma : 426
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 3 Icon_minitimeKedd 15 Júl. - 20:05

Nikola döntse el. Nekem ma este volna időm reagolni.
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 3 Icon_minitimeKedd 15 Júl. - 20:02

A folyosókra én azért nem írtam, mert a sorrend szerint Zane jön Smile Akkor írjak előtte?
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 3 Icon_minitimeKedd 15 Júl. - 19:46

A börtönben nyugodtan játszatok le még egy kört, hiszen Adam talált megoldást a kijutásra, amire a többiek még nem reagáltak.

A folyosólabirintusnál Kayley jön, és mivel Zane visszatért, a karaktere nyugodtan felébredhet. Ha mindegyikőtök írt, írok én is nektek.

A kórházban még írjon egyet-egyet Daniel és Dirk is, utána kaptok mesélői hozzászólást. Kivéve, ha úgy érzitek, hogy nem tudtok hozzászólni. Ha így van, akkor szóljatok nyugodtan. Smile

A dzsungelharcosok és a barlanglakók késő este kapnak tőlem hozzászólást, vagy ha gyors vagyok, mindjárt. Jelenlegi tempómat tekintve inkább az előbbi a valószínű.

Bárkinek bármilyen kérdése van, nyugodtan írjon itt vagy privátban! Smile
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 3 Icon_minitimeHétf. 14 Júl. - 15:12

Az előző üzenet nem Samnek, hanem Adam Knightnak szólt, csak remekül elírtam. Elnézést kérek érte! Tehát Adam, te jössz a börtönben, az alább említett körülmények között. Smile
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 3 Icon_minitimeHétf. 14 Júl. - 13:51

Sam, a börtönben te jössz. Pont akkor érsz be, mikor nekilódulnának a faltörő kossal. Smile
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 10 Júl. - 22:23

Köszönjük szépen! Smile

Elméletben minden helyszínen rajtatok a sor. Kívánok mindenkinek szép hétvégét! Vasárnap este vagy legkésőbb hétfőn visszatérek. Smile
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 10 Júl. - 22:14

Na mucurkák Eric ledumálta a designerrel és elvileg úgy fest, hogy jó most a dolog, csak máshol kell keresni a kockát és így még azzal sincs gond, hogy külön hsz-be kerül.

Szóóóval, a fenti sávot kell nézni, amikor hsz-t írtok, ahol minden formázás van, félkövér, színezés stb. Van egy kis kocka alakú jel, amiben három pötty, arra katt, megjeleníti a többi gombot, majd a piros kockára, az lenyitja, hogy "Hat oldalú dobókocka", arra is katt és akkor bedob a hsz-edbe egy olyat hogy:
Kód:
[roll="Hat oldalú dobókocka"==6]1[/roll]
Ebből lehet akár kettőt, többet is betenni egymás alá, viszont utána már nincs hsz szerkesztés, mert akkor kivégzik a kockadobást a fórum. ^^
Vissza az elejére Go down

Sheena Lawson
mutant and proud

Sheena Lawson
Törvényen kívüli
our time is coming
Hozzászólások száma : 100
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 10 Júl. - 14:17

Nekem Win 7-em van és azzal sem megy a kockadobás. Sad
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 10 Júl. - 13:43

Nem az xp lesz a probléma, kivéve, ha nem megy fel rá a böngésző újabb verziója. Smile
Vissza az elejére Go down

Leo Winter
mutant and proud

Leo Winter
Törvényen kívüli
our time is coming
Hozzászólások száma : 64
Kor : 18



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 10 Júl. - 13:37

Nem az én gépem, én nem telepítek fel újabb keresőt, de aki xp-t használ, valószínű, h az lesz a baj, nem az oldallal, annak üzenem hogy cserélje le (mondja úgy, hogy az anyja gépéről írja, aki xp-t használ), de sürgősen.
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 10 Júl. - 12:27

Türelmesek vagyunk, mint a ma született lajhár, nem lesz gond.

Hölgyek, Urak, a kockadobást csatoljuk ahhoz a hozzászólásunkhoz, amit egyébként is beküldenénk. Úgyis generál külön hozzászólást hozzá az oldal. Smile
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 10 Júl. - 12:09

Ericnél sem jelennek meg a kockák, ő sem itt dob, de már küzdünk az ügy érdekében, megkértük a designert, hogy nézzen utána és van elvileg egy másik fajta kocka rendszer, amit majd hozzádob az oldalhoz és akkor minden szép és jó lesz, addig meg max. türelem, vagy random.org Smile
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 10 Júl. - 11:51

Ezt megértem, Sam. Legrosszabb esetben majd dobok egyet mindenki helyett. És kijelölöm, hogy hányadik kocka kié. Vagy ha a csapatból csak egyvalaki tud dobni, akkor megtehetné ugyanezt, hogy annyival több kockával dob.
Vissza az elejére Go down

Sam Stuart Smith
mutant and proud

Sam Stuart Smith
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Eric Bana
Hozzászólások száma : 109
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 10 Júl. - 11:43

Jó volna, ha találnánk valami alternatívát, mert én "csak" ezért nem szivesen telepítenék egy új szoftvert a gépemre, amit egyrészt máshoz nem használok, másrészt meg nem is szeretem, és minimális erőforrásokat sem szeretek pazarolni, ha nem muszáj.

...

Azért csak felinstalláltam, vesztemre, mert az imént valami nagyon-nagyon nyomdafestéket nem tűrő hangsort hallattam, mivel nálam még az Operában sem akar működni a dolog. Nem tudom, milyen rendszerkörnyezetet igényel a kockadobás generátor és nálam miért nem megy, mi az ami hiányzik hozzá, milyen programkövetelményeknek nem felelek meg, mihez van optimalizálva, pedig párom gépén ha minden igaz, remekül megy, noha elvileg csak annyi a különbség, hogy az ő laptopjára Win7-et raktam fel, én meg erőltetem az XP-t amíg csak tudom. Az viszont teljességgel kizárt, hogy az Op-rendszerem lecseréljem a közeljövőben.


A hozzászólást Sam Stuart Smith összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 10 Júl. - 11:56-kor.
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 10 Júl. - 11:38

Megértem, explorerre én sem szívesen szoknék rá. Very Happy Esetleg érdemes operával megpróbálni. Abban nekem működik. És tényleg, firefoxban nálam sem, pedig a legújabb verzió van meg.
Vissza az elejére Go down

Sam Stuart Smith
mutant and proud

Sam Stuart Smith
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Eric Bana
Hozzászólások száma : 109
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 10 Júl. - 11:35

Én is Firefoxot használok, de szintén nem aktív a dobás kapcsán releváns opció, ugyanazok a szimptómák nálam is, mint Sheenánál: a szürke szöveget ugyan látom, de azon túl nem tudok vele mit kezdeni. Most próbálkozom épp Exprolerrel, de nem nagyon szeretnék erre a dologra rászokni, ha csak így sikerül megoldanom a dolgot... :S


Módosítás:
Internet Exprolerben sem működik nálam a dolog, csak magát a "Dice Roll" sávot látom itt is, semmi lenyíló menü, vagy egyéb aktív felület, és a dobás-szöveggel sem tudok ugyanúgy semmit sem csinálni, csak egy sima text rész számomra sajnos.


A hozzászólást Sam Stuart Smith összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 10 Júl. - 11:40-kor.
Vissza az elejére Go down

Leo Winter
mutant and proud

Leo Winter
Törvényen kívüli
our time is coming
Hozzászólások száma : 64
Kor : 18



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 10 Júl. - 11:34

Tesla nekem is ez a problémám és mivel nem nyitja le a dice rollt, ezért arra sem tudunk kattintani, h 6 oldalú kocka (én is használtam már más oldalon a kockadobást és nekem is ez a problémám a Kórházban)
Dirk
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 10 Júl. - 11:30

És alatta ki tudod választani a hat oldalú dobókocka szöveget?
Vissza az elejére Go down

Sheena Lawson
mutant and proud

Sheena Lawson
Törvényen kívüli
our time is coming
Hozzászólások száma : 100
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 10 Júl. - 11:28

Én Mozillával játszom, és látom is a Dices roll szöveget, de nekem nem csinál semmit, nem tudok rákattintani. Sad
Vissza az elejére Go down

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 10 Júl. - 11:24

The member 'Nikola Tesla' has done the following action : Dices roll

'Hat oldalú dobókocka' :
*** Orákulum *** - Page 3 De5
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: *** Orákulum ***   *** Orákulum *** - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
*** Orákulum ***
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kalandok, események :: Kalandok, mesék :: Iskolakerülõk - Csodaország, avagy hol is vagyunk?-