we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Harry Swampton Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Harry Swampton Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Harry Swampton Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Harry Swampton Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Harry Swampton Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Harry Swampton Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Harry Swampton Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Harry Swampton Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Harry Swampton Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Harry Swampton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Harry Swampton   Harry Swampton Icon_minitimeSzer. 9 Júl. - 11:20

Ez a pasas, meg a szemei...  kanduszem Mindenesetre drukkolok neked, hogy nagy dolgokat vihess véghez, találhass fel, meg minden, mert... mert szép a szemed. Very Happy Azért pedig külön hálás vagyok, hogy nem eresztetted túlságosan bő lére, szóval nem bonyolítom itt a dolgokat, foglalózz mindenfélét, aztán spurizhatsz bevenni Londont! ^^
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Harry Swampton   Harry Swampton Icon_minitimeKedd 8 Júl. - 19:45

Harry Swampton



"Kérdeztél valamit? (Bocs... nem figyeltem…)"



Userinfó: Titkos karakter
Név: Harry Swampton
Mutáns név: Kerecsensólyom
Születési dátum: 1866. augusztus 17. – New York NY
Besorolás: Múltbéli (független)
Képességek: Állatforma felvétel – sólyom, teleportálás


Elsődleges képesség: Állati forma felvétel – kerecsensólyom
Osztályozás: Alfa
Aktiválódás: 13 éves kor
Képesség jelenlegi szintje:
5 normál méretű sólyommá, vagy egy naggyá tud alakulni. A nagyobb formát ténylegesen csak kivételes alkalmakkor veszi fel, túl szembetűnő a nagy méretével. Mindegyik állat egy tudattal rendelkezik, ezért 10 km-es körzeten túl nem is tudnak elválni egymástól. Ezt a formát 4 órán keresztül képes tartani. Csak ember vagy csak állat formát tud felvenni, nem képes állat formában kommunikálni az emberekkel.
Képesség távlatai:
A későbbiek során képes lesz akár napokig is tartani a formát, minden hátrány nélkül, szétválni, 10 km-es körzeten kívülre azonban továbbra sem tud.


Másodlagos képesség: Teleportálás
Osztályozás: Alfa
Aktiválódás: 3 éves kor
Képesség jelenlegi szintje:
A helyet, ahová teleportál, vagy már látnia kellett, vagy tudnia, merre is van pontosan. Viszonylag nagy távot képes átugrani térben, viszont amilyen messze teleportál, azzal arányosan csökken vagy növekszik a további teleportálási lehetőség száma adott időn belül. Ha „kimerül” szimplán csak nem tud teleportálni.
Képesség távlatai:
A táv marad, viszont képes lesz másokat is magával teleportálni. Valamint az állati alak formából átalakulva, azonnal képes lesz teleportálni, nem is szükséges teljesen átalakulnia, jelenleg még nem képes erre.



Jellem:
Egyszerű, mint az óramutató. Vagy talán mégsem. Van, hogy annyira lefoglalnak a sok ketyerék, hogy nem nagyon foglalkozok másokkal. Máskor viszont a hátamra csapom az útibatyut és nekiindulok világot látni. Minden érdekel, ami mechanika, gép és mozog. Rajongok a gőzhajókért.


Külső:
Nem tudom letagadni, hogy honnan származom, azonban ne keress külsőségben semmit, ami arra utalna, hogy szír vagyok. Nagyapám révén kapcsolódom ahhoz a világhoz, nagyim angol származású középosztálybeli. Apám azonban ízig vérig angol, aki viszont szintén szír származásút vett el.
Középmagas, vékony, inkább inas testalkattal rendelkezem, világos szem és barnás szőke, egyenes haj.


Előtörténet:
A családban a tudás számított, e szerint egészen jól beleillek a családi képbe. Nagyszüleim és szüleim is professzorok, engem azonban jobban érdekelt a gyakorlat már kiskoromban is. Mindent meglestem, mindenhová elkóboroltam, akár engedték, akár nem. Égetni valóan rossz kölyök voltam, a verekedés minden napos volt, mert sosem tűrtem, ha ellent mondanak nekem.
Az idők folyamán azonban lecsendesedtem, a sziporkázó öklöm inkább tollat és könyveket ragadott, és mindent, ami szétszedhető, összerakható.
Nem fogadtam el a szülői akaratot, amely számomra is professzori pályát írt volna elő, amit a szüleim, a legnagyobb csodálkozásomra, végül elfogadtak és támogattak. Ennek főleg az lehet az oka, hogy számtalan találmány szabadalmát adtam be, már 15 éves korom előtt.
A felnőtt lét nem lehet nálunk utazás nélküli. A származásom sohasem érdekelt, messze kerültem Közel-Keletet. Anyám egyik megjegyzése szerint, amiben bevallottan igazat kellett adnom neki, hogy ott is az olyan triviális felelősség alól bújok ki, mint a család rangjának fenntartása. Anyám nemesi származása onnan is nyomást gyakorolna rám, ha csak betenném oda a lábam.
Távol-Kelet mechanikai csodái viszont magával ragadtak, többször jártam már ott és gyűjtögettem be sok érdekességet.
Míg az eszemet apámtól, a képességemet anyámtól örököltem. Családja generációk óta hordozza ezt a képességet, amely mindig valamilyen madarat jelenít meg. Nekem a sólyom jutott, jelezve a szabadságot és a függetlenséget, valamint azt a fókuszálást, és hirtelen lecsapást, ami a feltalálások sajátossága. Anyám sarki réce, a maga finomságával, nagyapám lúd, mert számára a család és a közösség az első.
Éppen ezért csak mostanáig nézte el nekem, hogy nem alapítottam sajátot. A hóbortjaimat és a választott hivatásomat még elnézte, de szigorúan határidőt szabott ahhoz, hogy huszonhét éves koromig családot kell, alapítsak. Húzom az időt, míg lehet, holott tudom, kibúvó nincs. Nem csak, mert szeretem a szabad életet, hanem mert olyan arát jelölt ki számomra, akihez gyerekkorom óta fűz kapcsolatom és számomra a legborzasztóbb lenne, hogy az egyik legjobb gyerekkori barátomat vegyem el.
Jelenleg is sokat dolgozok új találmányokon, de egyre inkább érzem, hogy mindaz, amiben jó voltam, kezd változni és mássá alakulni. Hogy mivé? Kíváncsian várom.




A hozzászólást Harry Swampton összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 19 Júl. - 14:13-kor.
Vissza az elejére Go down
 
Harry Swampton
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 你是我的朋友吗? - Harry & Mo Mo
» Harry Daugherty
» Harry Eastbrook - Makett
» Harry & Quinn - Néhány hete történt...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Archivum :: A múlt árnyai :: Előtörténetek-