we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Zoey és Jake Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Zoey és Jake Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Zoey és Jake Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Zoey és Jake Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Zoey és Jake Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Zoey és Jake Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Zoey és Jake Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Zoey és Jake Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Zoey és Jake Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 23 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Zoey és Jake

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Zoey Cabral
mutant and proud

Zoey Cabral
Diák
power to the future
Play By : Saoirse Ronan
Hozzászólások száma : 93
Kor : 56



TémanyitásTárgy: Re: Zoey és Jake   Zoey és Jake Icon_minitimeVas. 14 Szept. - 13:58


Jake & Zoey


A válaszára elmosolyodtam és így reagáltam rá:
- Ezt bóknak vettem! - kacsintottam vissza rá.-Komolyan? Akkor biztos sok sikered van!
Nagyon meglepett a dolog, hogy úszik, hiszen az ereje is vizel kapcsolatos, szóval ez kicsti viccesnek tartottam.
Amikor odanyúltam megsimogatni az arcát megfogta a kezem és azt tanulmányozta. Nagyon furcsa volt nekem, hogy az ereimet is figyelte. Kicsit megijedtem attól amit mondott. Abban a percben minden rossz elképzelhető dolgot hittem magammal kapcsolatban. Nem tehettem mást meg kellet kérdeznem mi volt olyan furcsa:
-Mi az? Talán valami baj van velem?-kérdeztem aggódva. Féltem, hogy esetleg valami betegség járkál bennem amiről nem tudok.-Igen!-mosolyodtam el idegesen, hiszen még mindig az előbbi dolog játszódott le a fejembe. Mi van ha beteg vagyok? Nem lehet tudni, lehet ott járkál bennem valami halálos vírus vagy betegség. Ettől kicsit kiborultam, de próbáltam erősnek mutatni magam és arra koncentrálni, hogy nincs velem semmi baj.
-Igen! Az étel nagyon fontos. Igazából én nem vagyok nagyon válogatós, csak egy-két olyan dolog van amit nem eszek meg.-feleltem kicsit nyugodtabban.

[/color]
Vissza az elejére Go down

Jake Froster
mutant and proud

Jake Froster
Diák
power to the future
Play By : Josh Hutcherson
Hozzászólások száma : 72
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Zoey és Jake   Zoey és Jake Icon_minitimeSzer. 10 Szept. - 12:43

Az biztos, hogy igencsak érdekes ez a találkozás a maga módján. tény, hogy megijedtem, hiszen Zoeynak elég különleges, és annál veszélyesebb képessége van. Nem szeretném, hogyha rajtam próbálná ki, vagy akár még egyszer használja rajtam, de persze erről - sajnos - nem én döntök. Habár megígéri, hogy nem fogja rajtam használni a képességét, kétszer sem lehetek biztos abban, hogy mit fogok azért csinálni, mert ő éppen úgy akarja. Azért jó lenne tudni, hogy van-e olyan képesség, amivel ezeket az elmés behatolókat távol lehet tartani a fejemtől. Jó lenne erről megkérdezni az egyik tanárt, mert szerintem lehetne ezt fejleszteni. Vagy legalább annyit megtanulni, hogyan vehetném észre azt, hogyha valaki benne van a fejemben. De persze én csak a folyadékirányítást kaptam, ami azért elég király, főleg hogy doppingnak sem nevezhető a versenyeken. A gondolatra picit elvigyorodom, miközben Zoey-t hallgatom. Rákérdezek, hogy mióta van itt és sikerült-e már beilleszkednie, amire pozitív választ kapok, amire elmosolyodom.
- Na, az tök király. Elég nyitott lánynak tűnsz, úgyhogy gondoltam, hogy neked nem okoz gondot az ismerkedés - kacsintok rá vidoran, miközben visszaülve töltök magamnak még egy bögre teát.
- Hát én már több hónapja itt vagyok. Igazából elég sok időt töltök távol a birtoktól, mert úszó vagyok, és sokat kell edzenem, valamint versenyekre is járok persze. De amúgy ja, nekem is vannak már ismerős arcok, akikkel elvagyok - mesélek egy kicsit magamról, és hogyha a lány szemfüles, akkor feltűnhet neki, hogy bizony lehet összefüggés az úszás és a hidrokinézis képességem között. Mikor lágyan átnyúl az asztal felett, és megsimogatja az arcomat, egy picit meglepődök, majd afféle bárgyú vigyor ül ki az arcomra, miközben valami furcsa érzés kerít hatalmába. Furcsán érzem a lány kezét, mintha folyna-zúgna benne valami. Összevonom a szemöldökömet, és lassan a lány keze után nyúlok, tenyerét felfelé fordítom, és ráhelyezem a saját kezemet.
~Érzem a vérét!~jut eszembe a megdöbbentő gondolat, majd lassan az ujjammal követem az egyik ért a kezén, felfelé az alkarján, ami eltűnik a felső alatt.
- Wow. Ez furcsa... - engedem el a kezét és döbbenten pislogok rá, felnézve az arcába. Megcsóválom a fejemet kirázva a furcsa gondolatot, majd a kérdésre koncentrálok.
- Ja, bírom ezt a helyet. Állati nagy és baromi sok lehetőség van, úgyhogy... - vonom meg a vállam vigyorogva.
- Ja, király. És a kaja is finom, ami nálam elsődleges szempont - vigyorgok a lányra.
Vissza az elejére Go down

Zoey Cabral
mutant and proud

Zoey Cabral
Diák
power to the future
Play By : Saoirse Ronan
Hozzászólások száma : 93
Kor : 56



TémanyitásTárgy: Re: Zoey és Jake   Zoey és Jake Icon_minitimeCsüt. 28 Aug. - 10:34


Jake & Zoey


Furcsa, hogy miután a képességemet alkalmaztam rajta még mindig látszott rajta, hogy él tőlem. Én is félhetnék tőle, hiszen neki se semmi a képessége. Ha a folyadékot tudja irányítani akkor az belőlem is ki tudná szívni vagy pedig az ereimben a vért is tudná mozgatni, érdekes ez eddig nem jutott az eszébe? Jó kérdés.
- Persze! Nem is akartam. - mondtam és elmosolyodtam. Őszintén, szórakoztatott a megjegyzése. Azért ne nézzen már ennyire rossznak. Gondoltam magamban. Úgy rettegett tőlem, mint ha bántottam volna valaha is.
-Lassan több mint 1 hónapja vagyok itt. Egész jól sikerült beilleszkednem, hiszen van már egy-két barátom is.-feleltem és a szemébe éreztem majd rámosolyogtam. Azzal jelezni akartam felé, hogy nem kell félni-e tőlem. Nem én vagyok a világon a fő gonosz. Rosszul éreztem magam, hogy ennyire megijedt tőlem. Legközelebb majd akkor használom az erőmet mielőtt elmondtam.-Te mióta vagy itt és neked sikerült már beilleszkedned,barátokat szerezned?
Miután visszakérdeztem ittam kicsit a teából amit töltött nekem. Nem volt se túl hideg se túl meleg. Pont olyan volt amilyennek szeretem. Sima citromos tea volt. Igaziból minden fajta teát megiszok, szóval nem volt ezzel sem semmi problémám.
-Nyugodj meg! Nem foglak bántani!-ígértem meg neki és az arcát megsimogattam. Kicsit olyan érzés volt, mintha már régóta barátok lennénk, de hát valahogy biztosítanom kellet arról, hogy nem vagyok én ördögi.-Egyébként szeretsz itt lenni?
Hogy én szeretek-e? Hát persze. Életem egyik legjobb döntése volt, hogy ide jöttem. Itt nem érzem magam kívül állónak meg itt is sok kedves ember van. Barátokat,haverokat is könnyebb szerezni, mint az átlagos embereknél, mert sajnos az emberek nagy része mostanában nagyon bunkó. A birtokon is akadnak, de itt jobban megértjük egymást, valakinél jogos ha nem túl kedves. Meg van minden egyes mutánsnak a története arról, hogyan került ide.

Vissza az elejére Go down

Jake Froster
mutant and proud

Jake Froster
Diák
power to the future
Play By : Josh Hutcherson
Hozzászólások száma : 72
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Zoey és Jake   Zoey és Jake Icon_minitimeHétf. 25 Aug. - 16:17

Valóban megijedtem. Tényleg. És ez elég gáz. Nem szoktam ennyire beparázni, de abba belegondolni, hogy van itt egy mutánslány, aki bármire ráveheti az embert a tudta nélkül úgy, hogy még magam sem kontrollálja annyira a képességét... Hát a hideg kiráz és borsózik a hátam, de igyekszem ezt a rossz érzést elnyomni magamban és továbbra is cseverészni a lánnyal, de érzem, hogy ez nem fog menni. Hogyha lehetne, akkor kirohannék a teremből, és hogyha legközelebb meglátnám Zoey-t, ott is hagynám még a folyosó végén. Kicsit elszégyellem magam a gondolatra, és észrevétlenül veszek egy nagy levegőt. Igyekszem lenyugtatni magamat, hogy tényleg ne legyen gáz a csevegés további része. A lány megesküszik, hogy nem szokott irányítani mást, és amúgy is csapjon belé a villám. Amikor kezét a szívére teszi, vigyorogva fintorgok, majd furcsán érzékelem, mintha gyorsabban verne a szíve. A kezére nézek, ahol lágyan kidudorodnak az erek, és figyelem hogyan mozognak. Igen, hogy mozog benne a vér, a folyadék. Elfordítom a tekintetemet és iszok egy korty teát és igyekszem feldolgozni azt, amit most láttam és érzékeltem. Persze, hiszen a vér is folyadék... De mégis. Elrakom a kis gondolatot agyam egyik szegletébe, és Zoey-ra koncentrálok, meg Xavierre.
- Azért ha lehet, rajta ne nagyon próbáld ki. Még a végén kiakadna és kidobna a kastélyból. - vigyorodom el és igyekszem laza hangnemet megütni erre a dologra.
- Régóta vagy itt? Sok embert ismersz már?
Vissza az elejére Go down

Zoey Cabral
mutant and proud

Zoey Cabral
Diák
power to the future
Play By : Saoirse Ronan
Hozzászólások száma : 93
Kor : 56



TémanyitásTárgy: Re: Zoey és Jake   Zoey és Jake Icon_minitimeCsüt. 14 Aug. - 20:56


Jake & Zoey


Nagyon furcsálltam, hogy annyira, de annyira megijedt azon,hogy csak kicsit irányítottam. Semmi rosszat nem tettem. Nem is lenne szívem, talán még akkor sem ha az illetőt utálom. Jó akit tényleg utálok azt esetleg megtréfálom akkor ha ő is már tett velem valami rosszat, bár nem olyan dologra kell itt gondolni, mint, hogy megölöm vagy nagy kárt okozok benne. Az ölésre csak olyan esetbe lennék képes, ha az illető is már megpróbál megölni. Érdekesnek találom ezt a témát, mert így lehet azt gondolja az ember, hogy nem lenne képes senkit sem meggyilkolni pedig ha nagyon muszáj akkor mindenki megteszi, sőt még megeszi is ha nincs már olyan amit megehet. Jó ez elég bizar egy téma, de ez a valóság. Ilyenek vagyunk mi emberek. Ölésre termettünk, hiszen az őskorban is állatokat öltünk az életben maradásért, ebből kifolyólag pedig azt nem tudom megérteni valaki miért nem képes enni állatot. Hülyeség, hogy ha valaki azért nem eszi meg, mert sajnálja. Inkább ölni-e kéne, hogy van mit enni-e, ha pedig fordítva lenne azon sopánkodna, hogy nincs lehetősége enni.
- Tudom! Ezért mondom, hogy nem szoktam senkin se használni! - mondtam kicsit idegesen, mert kicsit úgy éreztem magam, mint ha valami nagyon nagy bűnt követtem el. Nem voltam Jake-re mérges csak az idegesített, hogy úgy mondta mint ha én nem lennék tisztába a képességemmel. Már amikor megtapasztaltam tizenéves koromban akkor rájöttem mekkora felelősség és nem játék. Anyáék is felvilágosítottak erről az egészről, bár én az elejétől kezdve megtanultam mivel jár ez a dolog.
-Nyugi! Komolyan nem foglak irányítani! Nem szokásom csak úgy szórakozásból másokat ijesztegetni. Bízhatsz bennem! Ha hazudok akkor most azonnal csapjon belém a villám!- magyarázkodtam és a mondat végén még a számba is beleharaptam az idegességtől, mert egyre kényelmetlenebbül éreztem a helyzet miatt magam. Miközben mondtam az egyik kezemet a szívemre raktam a másikat pedig feltartotta annak jeléül, hogy tényleg igazat beszélek. - Igazából ez jó kérdés! Nem tudom, hogy működhet-e rajta....- feleltem és  lazán megrántottam a vállamat.

Vissza az elejére Go down

Jake Froster
mutant and proud

Jake Froster
Diák
power to the future
Play By : Josh Hutcherson
Hozzászólások száma : 72
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Zoey és Jake   Zoey és Jake Icon_minitimeHétf. 11 Aug. - 10:35

Érdekes, hogy mennyi lehetőség van a képességeink használatára. A helyzet az, hogy a sajátomat már behatóan ismerem, bár vannak dolgok, amiket nem értek. Mostanában furcsa dolgokat érzek az emberek közelében, mintha érezném a bennük lévő vizet is. Elég érdekes érzés, és nem tudom, hogy hova is tegyem ezt, de tény, hogy még szeretnék ezzel foglalkozni. Minden képesség fejlődik, minden képességnek vannak lehetőségei, csak rá kell jönni, hogy mik is azok.
Azonban Zoey képessége tényleg megrémít. Egy ártatlan, kedves lánynak látszik, mégis bárkit rá tud venni bármire úgy, hogy az illető nem is védekezhet. Nagyon durva ebbe belegondolni és tudom, hogy most egy nyápicnak tart, aki mindentől megijed, de ha jobban belegondol, akkor rájöhet, hogy miért is ijedtem meg ennyire. Persze lehet, hogy ő még nem nagyon mérte fel a képességét, de tény, hogy egy ilyen erő, ha rossz kezekbe kerülne... Bele sem merek gondolni ebbe.
Természetesen észreveszi, hogyan is reagáltam és bocsánatot kér. Lassan megcsóválom a fejemet és visszaülök vele szembe, majd a szemébe nézek.
- Ez nagyon veszélyes képesség. Gyakorlatilag bárkit irányíthatsz vele - még mindig döbbenten pislogok a lányra és remélem, hogy érzékeli, hogy miért is ijedtem meg ennyire. Félelmetes!
- Nem vagyok egy félős típus, de abba belegondolni, hogy valaki ennyire irányíthat... Hát durva - vigyorodom el a végén egy kicsit és igyekszem feloldódni. Nem tűnik egy gonosz szukának a csaj, szóval remélem, hogy tényleg nincs mitől félnem. Rákérdezek, hogy Charles-on kipróbálta-e már, mire nemleges választ kapok.
- Hát, hogy ő is az aggyal meg az elmével tud buherálni. Csak eszembe jutott, hogy rajta vajon működik-e - vonom meg a vállamat.
Vissza az elejére Go down

Zoey Cabral
mutant and proud

Zoey Cabral
Diák
power to the future
Play By : Saoirse Ronan
Hozzászólások száma : 93
Kor : 56



TémanyitásTárgy: Re: Zoey és Jake   Zoey és Jake Icon_minitimeSzer. 6 Aug. - 20:45


Jake & Zoey


-Az!-mondtam és felnevettem. Az ő képessége is nagyon tetszett,mint a sajátom. Régen annyira nem szerettem, de most már igen, mert tudom mire tudom felhasználni. Vannak olyan ismerőseim itt a birtokon akik másik erőre vágynak. Szerintem nagyon felesleges, hiszen ez nem mindenkinek lehetséges és azért ez nem egy kutya vagy bármi más amiben lehet dönteni, mert ez nagyon veszélyes is tud lenni.
-Ne aggódj nem fogom rajtad többször használni! Nem szokásom, legfeljebb csak akkor alkalmazom ha  valaki bajban van.-mondtam, mert látszódott rajta, hogy teljesen megijedt. Meg is bántam, hogy nem valami olyan pillanatot választottam, amikor is alkalmasabb lett volna bemutatni képességemet. Azt viszont nem értem miért félt ennyire. Nem az ablakon ugratattam ki. Lehet ő ilyen félős fajta, ezért még egyszer elnézést kértem tőle.-Bocsáss meg! Nem akartalak halálra rémiszteni! Valahogy kiengesztelhetlek?
Reméltem tényleg nem haragudott meg rám e kis csíny miatt. Ha megmutattam bárkinek is akkor soha sem ez volt a reakciójuk. Kicsit csodálkoztam, de teljes mértékben megértettem az érzéseit, lehet én is így reagáltam volna. Végülis én is megijedhettem volna amikor az erejét használta, de mindegy. Hagyom a témát úgy ahogy van!
-Nem! Miért kellett volna?-kérdeztem és az én arcomra is kiült egy halvány mosoly. Biztos azt gondolta ha rajta kipróbáltam akkor Charles-en is. Az itteni embereken nem alkalmaztam az erőm legfeljebb ha olyan volt..... Egyszer volt, hogy leejtettem a könyveim és az arra járó egyik srácot arra késztettem, mert még majd nem rá is lépett azokra. Szóval gondoltam megtanítom egy kis udvariasságra. A mai világban még vannak udvarias emberek, bár egyre kevesebb. Azt a keveset pedig meg kell becsülni addig amíg tart. Előfordult egyes esetekben is amikor csínyeket követtem el, semmi komoly nem történt, nem esett senkinek se bántódása.

Vissza az elejére Go down

Jake Froster
mutant and proud

Jake Froster
Diák
power to the future
Play By : Josh Hutcherson
Hozzászólások száma : 72
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Zoey és Jake   Zoey és Jake Icon_minitimeKedd 5 Aug. - 16:09

Örülök, hogy végül is lett társaságom a vacsora közben, habár nem számítottam emberekre ilyen korai időpontban. A helyzet az, hogy még egyszer le fogok jönni, vagy minimum viszek fel magamnak kaját, mert mire lefekszem még vagy háromszor megéhezem. De most totál jól laktam, úgyhogy puszi a szakácsoknak és a személyzetnek. Zoey igen csak jó fejnek tűnik, bár kicsit félénknek, ami eléggé zavar. Nem tudom, hogy miért kell ennyire baromira szégyenlősnek lenni mások előtt. Főleg, hogy tuja, hogy mi is ugyanolyanok vagyunk, mint ő és amúgy meg többnyire egy korosztály is. Szóval nem is értem. De hát mindegy, én mindig is egy nyitott szájú és lelkű srác voltam, nem nagyon érdekelt a dolog. Jó étvágyat kívánok a lánynak, majd lassan enni kezd, én pedig figyelem, teát öntve neki. Ahogy végeztem, pakolnék el, de a paradicsomos tálból a cucc az ölembe ömlik. Kissé káromkodva pattanok fel, kilöttyintve a lány bögréjét, majd a képességem segítségével szívom ki a folyadékot a pólómból, amin már csak egy aprócska folt marad, de az is el fog tűnni.
- Menő, mi? - vigyorgok a lányra. Majd furcsa, tompa nyomást érzek a fejemben, és észreveszem, hogy Zoey bögréje itt van mellettem, így furcsa késztetést érzek, hogy odaadjam neki. Amikor megfogom a bögrét, kellemes érzés tölt el, hogy igen, ezt akarom! Átnyújtom a lánynak a bögrét, majd ahogy a bögre kikerül a kezemből és a furcsa nyomás eltűnik az agyamból, döbbenten pislogok, hogy vajon ezt most miért csináltam? A lány hamarosan meg is magyarázza, hogy mi az ő képessége, én pedig döbbenten meredek rá és huppanok le a székre.
- Ez félelmetes - csak ennyit tudok kinyögni, és kissé félve, ijedten nézek a lányra. Bárkit bárhogyan tud manipulálni? Azt hiszem nagyon hamar elhatározom, hogy ezt a lányt jó messziről el fogom kerülni, mert egyáltalán nem vicces... Láthatja rajtam, hogy állatira megdöbbentem, talán meg is ijedtem, és máris nem tartom annyira menő dolognak a saját képességemet.
- Charles-on próbáltad már? - jut eszembe egy mentő kérdés és egy aprócska vigyort villantok meg, ami nem sokáig tart. Úristen, hát mit tehetne velem ez a lány?! Kezdek kétségbe esni, és fogalmam sincs, hogy mit is tehetnék. Hagyjam itt? Az állati bunkóság lenne, de... Félek. Félek tőle!
Vissza az elejére Go down

Zoey Cabral
mutant and proud

Zoey Cabral
Diák
power to the future
Play By : Saoirse Ronan
Hozzászólások száma : 93
Kor : 56



TémanyitásTárgy: Re: Zoey és Jake   Zoey és Jake Icon_minitimeHétf. 4 Aug. - 12:43


Jake & Zoey


- Szia Jake! - köszöntem neki ismét úgy,hogy már tudjuk egymás nevét. Boldog voltam,mert legalább nem egyedül töltöttem azt a kis időt. Egyedül is tudok enni,de ha nem vagyok egyedül akkor persze,hogy kihasználom a lehetőséget.-Köszi! Neked is így utólag!-válaszoltam. Végre nem valami olyan emberrel voltam együtt aki annyira nem képes,hogy jó étvágyat kívánjon. Nem várom el,hogy egy idegen mondja nekem,de egyszer-kétszer az is már előfordult. Szerintem ez egy alapvető dolog,mint a köszönés. Azt egyáltalán nem tudom elviselni ha valakit ismerek és nem vagyunk jóban akkor nem képes arra,hogy köszönjön,sőt az a legszánalmasabb ha lehajtja a fejét direkt,hogy ne kelljen köszönni-e.
Mikor majdnem befejeztem a vacsorámat akkor Jake véletlen az ölébe buritja a paradicsomos tányért. Ösztönösen felugrott amivel kicsit az asztalt megmozdította melynek következtében a bögrémből a tea kicsit kilöttyent az asztalra.
-Semmi baj!-mondtam és felkaptam pár szalvétát és odanyújtottam Jake-nek,de hiába,mert a nedvességet kiszívta a pólójából. Nagyokat néztem ennek hatására. Lehet itt élek már egy ideje,de még akkor is meglepődök,mert nem mindenkiről tudod megállapítani mi a képessége.
-Klassz!-szólaltam meg meglepetten és rámosolyogtam.-Az én képességem.....-kezdtem bele,majd meg is mutattam rajta úgy,hogy felemelte az asztalról a bögrémet és nekem nyújtotta amit el is vettem tőle.-a tudatkontroll.
-Nagyon rendes vagy köszönöm,Jake!-feleltem és elnevettem magam. Úgy gondoltam egy kis poénkodás belefér. Most különösen jól tudtam irányítani. Nem kellet annyit koncentrálnom. Jake ha kívülről nem is akkor belül biztos nagyon meglepődött,hogy mi a jó Istent csinál.

Vissza az elejére Go down

Jake Froster
mutant and proud

Jake Froster
Diák
power to the future
Play By : Josh Hutcherson
Hozzászólások száma : 72
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Zoey és Jake   Zoey és Jake Icon_minitimeSzer. 30 Júl. - 18:27

Az étkezőben egyelőre egyedül vagyok, úgyhogy szinte disznó módjára lapátolom be a kaját a számba, hogy minél előbb tele legyen a gyomrom. Ami elég nagy feladat, mert habár nem vagyok kövér, inkább kicsit husis és izmos, elég sokat szoktam enni. Növésben vagyok, na! Amikor hangokat hallok, akkor kicsit lassítok a kajálással és fel is nézek. Egy igen csinos hölgyemény áll az asztalom mellett és helyet keres. Hát persze, hogy szabad! Ilyen csinos hölgyeknek bárhol bármikor. Kicsit pofátlan módjára rúgom ki a széket neki, hogy le tudjon ülni, de amint lenyelem a falatot, gyorsan bocsánatot is kérek. Nem akartam én bunkó lenni, de gondoltam inkább legyek így illedelmes, mint sehogy. Remélem, hogy a lány nem veszi ezt sértésnek, vagy rossz néven. Lehet, hogy fel is kellett volna állnom, mikor ő leül? Hát most már mindegy, kicsit lesöpröm magamról a kenyérmorzsákat, és igyekszem kicsit kellemesebb külsőt kölcsönözni magamnak. Lopott mozdulattal törlöm le a szám széléről a paradicsomot, és törlöm meg a kezemet.
- Szervusz Zoey! - ismétlem meg a lány nevét. Lehet, hogy nagyon hülyén hangzik, de a helyzet az, hogy így könnyebben meg tudom jegyezni a neveket, hogyha én is elismétlem egyszer. A kérdésemre elneveti magát és talán a gyomra is megkordul, bár ebben nem vagyok biztos, hiszen nincsen szuperhallásom. Tényleg, neki vajon milyen képessége van? Persze, nem fogom egyből ezzel a kérdéssel lerohanni, úgyhogy egyszerűen csak megtörölgetem a számat és töltök neki teát.
- Jó étvágyat! Én már nagyjából jól laktam... - nézek körbe magam körül. Hát igen, látszik is: néhány kenyérhéj, sok morzsa, a tányéron paradicsom maradványok és rántotta, a villámon pedig az utolsó falat. Azt gyorsan be is kapom, majd ahogy ügyködök, a paradicsomos tányért sikerül az ölembe borítani.
- Ahh, a francba! - ugrok fel és tolom hátrébb a széket, jól meglökve az asztalt. Zoey teájából is bizonyára kilöttyen néhány csepp, remélem, nem a lányra. Egy szalvétát veszek el az asztalról és törölgetni kezdem a pólómat.
- Bocs... - motyogom a lány felé, majd a kezemet a pólómra rakom, és egyszerűen kiszipolyozom a nedvességet belőle, amit szépen, kecses ívben visszavezetek a tányérba. A pólómon immár nem látszik nyoma a foltnak, szerencsére.
- Tudom a folyadékokat irányítani - válaszolok a lány bizonyára döbbent arckifejezésére, majd visszaülök és magamhoz veszem a teás bögrémet és belekortyolok. Remélem tetszett neki a mutatvány. Bár ne lennék ilyen béna...
Vissza az elejére Go down

Zoey Cabral
mutant and proud

Zoey Cabral
Diák
power to the future
Play By : Saoirse Ronan
Hozzászólások száma : 93
Kor : 56



TémanyitásTárgy: Re: Zoey és Jake   Zoey és Jake Icon_minitimeSzomb. 26 Júl. - 16:00


Jake& Zoey

A srácnak tele volt a szája,így csak bólintott és a széket is kirúgta nekem a lábával. Nem bunkón tette,hanem inkább kedvesen.
- Köszi! - köszöntem meg,majd az összes mosolyom közül a legkedvesebbel ajándékoztam meg. Nem nézett ki rosszul a srác,így örültem neki,hogy vele ehetek. Hamar le is huppantam a székre.
-Én Zoey vagyok, Zoey Cabral!-mutatkoztam be és eközben végig a szemébe néztem és a hajamba is beletúrtam. Szép szemei voltak. Lehet kicsit el is vörösödtem. remélem nem vette észre,de ha igen akkor így jártam. A fiúk terén még nem vagyok nagyon tapasztalt,mert eddig csak 2 barátom volt,de sajnos azok is nagyképűek voltak. Leginkább csak magukkal foglalkoztak,hogy hogyan áll a sérójuk meg hasonlók. Semmi értelmes témáról nem lehetett velük beszélgetni. Az exeim először másnak mutatták magukat,de aztán 5-6 találkozás után megmutatták a foguk fehérjét. Első alkalommal még annyira jó fejnek tartottam őket,még csodálkoztam is,hogy ilyen helyes srácok hogyan ilyen intelligensek....de csak megjátszották ami nagyon szomorú.
-Igen!-feleltem és a gyomrom hangosan korogni kezdett,ami miatt önkéntelenül is elröhögtem magam. Lehet kicsit hülyének nézett,de olyan volt,mint ha a gyomrom akart volna helyettem válaszolni.
Ezért aztán hamar elvettem egy tányért és szedtem magamnak mindenféle jót. Például rántottát,sajtot,paprikát,kenyeret....stb. Mielőtt belekezdtem volna az evésbe belekortyoltam a teába amit Jake töltött nekem. Nagyon rendes gesztus volt tőle! Aztán hamar neki is álltam az evésnek. Először egy falat tojást és sajtot vettem a számban. Az íze mennyei volt,így elmosolyodtam. Hálát adtam az égnek,hogy végre valahára ehettem.
Gyorsan megettem mindent,mert farkaséhes voltam. Lehet kicsit illetlenül ettem,de ha jól láttam amikor bejöttem akkor Jake is ilyen gyorsan evett. Véglis nem volt rajtunk kívül senki az étkezőbe,de azért még is legbelül szégyelltem magam,hogy egy fiú előtt,így elhagytam magam. De sajnos az időt nem lehet visszapörgetni.

Vissza az elejére Go down

Jake Froster
mutant and proud

Jake Froster
Diák
power to the future
Play By : Josh Hutcherson
Hozzászólások száma : 72
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Zoey és Jake   Zoey és Jake Icon_minitimePént. 25 Júl. - 14:06


Egy falat rántotta, egy szelet paradicsom, egy falat kenyér, majd egy korty tea. Felépítem ezt a szisztematikus cselekvési sorrendet, és így fogyasztom el a vacsorám nagy részét. elég jól beválik, amikor is elfogy a kenyér. Hmm, semmi gond, van még a kosárba, úgyhogy egy újabb szeletet veszek magamhoz, majd pár falat után sajnos a paradicsom is elfogy. Oh, hát kit érdekel, abból is van még pár darab. Gyorsan feldarabolok még egyet, és ismét enni kezdem, majd az utolsó rántottámnál csalódottan nézek a maradék kenyérre és paradicsomra. Hihetetlen, hogy milyen problémáim vannak, és vigyorogva csóválom meg a fejemet, majd szedek egy újabb adag rántottát, igyekezve a maradékokhoz mérni és folytatom tovább a vacsorát. Egy falat rántotta, egy szelet paradicsom, egy falat kenyér. A rágásban és az étkezésben egy kellemes hang zavar meg. Egy csaj áll meg mellettem, és kérdezi meg, hogy leülhet-e. Felnézek, és teli szájjal zavartan biccentek, és a lábammal nem túl illedelmes módon rúgom ki neki a széket. Vetek egy pillantást az étkezőre, ami még mindig üres. Csak mi vagyunk ilyen éhen kórászok? Gyorsan lenyelem a falatot, és iszok egy korty teát.
- Bocs, tele volt a szám. - vigyorodom el és megvonom a vállam.
- Szóval szia, persze, gyere csak, foglalj helyet. Jake vagyok. - mutatkozom be vigyorogva, és kicsit végig is mérem a lányt. Igazán csinos hölgyről van szó, úgyhogy máris megdobja a vacsora értékét.
- Te is ilyen éhenkórász vagy, mint én? - vigyorodom el ismét és felfordítva egy bögrét töltök a lánynak teát és tolom elé, meg sem kérdezve, hogy kér-e. Ki nem szereti a teát? Majd folytatom a vacsorát, most már egy kicsit komótosabb tempóban, hogy ne tűnjek úgy, mint egy idióta, aki csak tömi magába a kaját és nem foglalkozik semmivel.
Vissza az elejére Go down

Zoey Cabral
mutant and proud

Zoey Cabral
Diák
power to the future
Play By : Saoirse Ronan
Hozzászólások száma : 93
Kor : 56



TémanyitásTárgy: Re: Zoey és Jake   Zoey és Jake Icon_minitimePént. 25 Júl. - 12:15


Jake& Zoey

Mielőtt vacsorázni mentem kicsit a szobámban rendet raktam és zenét hallgattam. Kicsit táncoltam is közben,mert imádok táncolni is. Azt nem állítom,hogy tudok,de attól még szerethet az ember. Miután a rendrakással végeztem beágyaztam majd ráugrottam az ágyra háttal. A plafont néztem s a lábamat is felemeltem és azzal kalimpáltam a zene ritmusára. Majd feltápászkodtam,mert rájöttem farkaséhes vagyok. Az órámat néztem ami 6 órát mutatott. Tökéletes időzítés volt a hasam részéről,amit meg is köszöntem neki. Utána pedig egyből felnevettem és röhögőgörcsöt kaptam. A zenét lekapcsoltam s kimentem az ajtón. A folyóson még mindig kacagtam és valószínűleg az arra járó diákok vagy nem normálisnak néztek vagy nem tudták mi bajom van mert elég sokan nevettek azon,hogy én is vigyorgok meg akadtak olyanok is akik úgy néztek rám mint ha nem lennék ember. Nem baj! Az ő bajuk legalább nevettem egy jóízűt.
Az étkezőbe érve már csillapodtak a kedélyeim. A termet belepte a meleg étel illata. A hasam erre még nagyobbat korgott,így a szememmel kerestem helyet. Nem voltak még sokan,de kiszemeltem egy barna hajú srácot aki éppen evett. Nem ült mellette senki,így úgy határoztam megkérdezem odaülhetek-e,mert nem akartam egyedül enni.
- Szia! Ide ülhetek melléd? - kérdeztem udvariasan. Nem akartam kérdezés nélkül leülni,mert lehet valakit várt meg illetlenség csak úgy kérdezés nélkül leülni mellé,mert lehet nem akar társaságot vagy ilyesmi.
Az asztal tele volt jobbnál jobb fogásokkal,mint rántotta,kenyér,leves,húsok,sütemények. Csodálatos látvány volt amitől összefutott a nyál a számban.

Vissza az elejére Go down

Jake Froster
mutant and proud

Jake Froster
Diák
power to the future
Play By : Josh Hutcherson
Hozzászólások száma : 72
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Zoey és Jake   Zoey és Jake Icon_minitimePént. 25 Júl. - 11:51


Este 6 óra lehet, de én már olyan farkas éhes vagyok, hogy az hihetetlen. Nem csoda hát, hogy szinte elsőnek robbanok be az étkezőbe, amikor meglátom, hogy már tálalva van a vacsorához. Fejlődő szervezet vagyok, hát ez van!
Egyszerű fekete farmer van rajtam, fekete sportcipő, és egy szürke tapadós póló. A hajam enyhén felállítva, de most kivételesen nem a szelétől,hanem a víztől, ami között azért nincs nagy különbség, de futottam délután és egy kellemes, hideg zuhany után rohanok az étkezőbe. Állatira nem csodálkozom, hogy még nincs itt senki, hiszen talán 6 órától van vacsora, és 6 óra 1 perc lehet,ahogy rápislogok az órámra. Ja, nem tévedtem sokat, 03 van, de nem is ez a lényeg. A gyomrom furcsán megkordul, és nem sokat várakozok az ajtóba, egyszerűen odasétálok a legközelebbi asztalhoz, igyekezve nem rohanni, és le is ülök, hogy aztán megnézzem a választékot. Van amikor olyan kaják vannak, amiket annyira nem szeretek és nem nagyon eszek meg, ez most nem a mai nap. Most a főtt-sült gumit is megenném, annyira éhes vagyok. Magam mellé tornyozok egy kis szalámit, vajat, sajtot, majd szedek magamnak egy adag rántottát, vágok fel paradicsomot és töltök magamnak teát, hogy aztán pofátlanul kezdjem el magamba tömni a vacsit. Jó étvágyat!
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Zoey és Jake   Zoey és Jake Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Zoey és Jake
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: X-Birtok :: Földszint :: Étkező-