we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Arianna Rizzo Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Arianna Rizzo Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Arianna Rizzo Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Arianna Rizzo Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Arianna Rizzo Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Arianna Rizzo Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Arianna Rizzo Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Arianna Rizzo Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Arianna Rizzo Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Arianna Rizzo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Simon Dillon
mutant and proud

Simon Dillon
független
loneliness is a gun
Play By : Taylor Kinney
Hozzászólások száma : 203
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Arianna Rizzo   Arianna Rizzo Icon_minitimeSzer. 20 Aug. - 23:45


Keresem a megrontóm




Név: Arianna Rizzo (nem ragaszkodom hozzá, csak olaszos legyen Smile)
Play by: Minka Kelly, Megan Fox, Dana Ramirez (Nem kell ezek közül lennie, ezek csak ötletek, az lenne a lényeges, hogy szemrevaló legyen Smile)
Kor: 24-27 éves kor
Csoport: Diák/Ember/Független
Képesség: Ha szeretnél képességet, akkor csakis rajtad áll, hogy mi lesz az Very Happy
Kapcsolat: Lehet kapcsolatnak nevezni néhány együtt töltött éjszakát? Mert körülbelül ebben merült ki a kapcsolatunk lényegében, de csak lényegében. Te voltál nekem az első lány, te indítottál el az úton, ami végül megváltoztatta az egész életemet, és engem is gyökerestül. Nem ismertelek előtte, szóval nem tudom milyen életed volt, és nem is igazán foglalkoztam azzal, hogy mi volt veled, mert nem érdekelt soha, jól néztél ki, jó voltál az ágyban, nekem ennyi éppen elég volt. Volt köztünk azért valami barátságféle, ami kialakult két együttlét közötti rövid idők alkalmával, ezért is maradtál meg bennem, de annyira azért nem érdekeltél, hogy megkeresselek, mikor eltűntél. Jókat buliztunk együtt, fergeteges éjszakákat töltöttünk el az ágyban, de én már akkor is elég kelendő voltam, szóval a helyedre egyből ketten jöttek, és nem búslakodtam miattad. A felszínen nem. De belül… utáltalak, amiért leléptél. A bizalmatlan életem egyetlen bizalmasa voltál akkoriban és te leléptél, de én voltam a hülye, mindig is mondtad, hogy ez lesz a vége minden kapcsolatnak, mindegy, hogy milyen fajta. Szóval fogalmam sincsen milyen ember vagy most. Viszont az idő minden sebet enyhít, így most már én sem vagyok kibukva rád, sőt, azt hiszem még szükségem is lenne a társaságodra, mert nem vagyok a toppon finoman szólva sem. És talán te se leszel, ha megtudod, hogy életemben először távol akarlak tartani az ágyamtól.

Ennyi lenne, remélem lesz kedved megalkotni őt Smile


Vissza az elejére Go down
 
Arianna Rizzo
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Arianna Rizzo

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kérdések, beszélgetés :: Társkeresõ :: Karakterkérések :: Gazdira találtak-