we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Morgan&Dini » Central Park Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Morgan&Dini » Central Park Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Morgan&Dini » Central Park Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Morgan&Dini » Central Park Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Morgan&Dini » Central Park Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Morgan&Dini » Central Park Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Morgan&Dini » Central Park Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Morgan&Dini » Central Park Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Morgan&Dini » Central Park Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 19 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Morgan&Dini » Central Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Dini Shadwell
mutant and proud

Dini Shadwell
független
loneliness is a gun
Play By : Caitlin Stasey
Hozzászólások száma : 30
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Morgan&Dini » Central Park   Morgan&Dini » Central Park Icon_minitimeSzomb. 4 Okt. - 13:06

Morgan & Dini


Miután megemlítem nevének furcsaságát, röviden válaszol rá. Nem firtatom a témát, pedig éget a kíváncsiság... na jó, nem bírom ki!
- Honnan jött a Castle név? - kérdezem. Aztán szóba jön az is, hogyha ez csak egy apró halacska y bűnözés akváriumában, akkor mindegy mit tesz, ha kiszemeltek. Végül egyetért és azt mondja, akár el is engedhetném, és ha változást akarok, menjek vele. Elmerengtem, majd végül sóhajtottam.
- Na jó, had fusson... de előtte.... - kezdek el turkálni a táskámban. Kiveszek egy tollat, át lépek a pasas felett, majd magam felé fordítva a homlokát szépen, vastag vonalakkal ráfirkantom: TOLVAJ. A lila zúzódással az arcán talán komolyan is veszik. Elégedetten szemlélem meg a művemet, amit alkottam és mosolyogva Castlere pillantok, várva valamiféle reakciót. Aztán neki iramodik a városnak. Én megint kénytelen vagyok elrejteni a táskám és egy bokor mögé bújni, s lassan elkezdek átváltozni. Testméretem egyre csak kisebb és kisebb lesz, a végén beterít a ruha, eltűnök alatta. Az átváltozás nagyjából két perc. Halk cincogásszerű hangot kiadva mászom ki a ruhám alól egy agilis, városi parkourra tökéletes formában. Mivel éjszakai állat, remekül látok a sötétben. Gyors mozdulatokkal mászom fel a fa legmagasabb ágára, aminek a tövében átváltoztam, majd körbe nézek. Látom a férfit, így elrugaszkodom, kitárom a bőrredőket, s gyorsan vitorlázva közeledem felé. Az egyik ház falára érkezem, apró mancsaimmal megkapaszkodom a téglákban. Ránézve ismét cincogó hangot hallatok, majd követem mászva, vitorlázva, sőt egyszer elhúzok a feje felett, puha bundás pocakom majdnem súrolja a feje búbját. Igazából kedvem lenne a vállára mászni és onnan élvezni az utazást, de így, kerülgetve és követve őt... úgy is vicces! A külváros felé haladunk, már látom fekete gombszememmel. De miért megyünk oda? Érdeklődő pillantásokat vetek Castle felé, miközben kopogó körmökkel, lobogó bundás farkincával végigszaladok egy ereszen. Mivel nem biztos, hogy látja egyáltalán a kis pofámat, ezért küldök neki egy sugallatot, hogy beszéljen arról, hova megyünk.


Music: ♫ ♪ ♬ Note: Úgy sejtem, ez a zene se illik hozzá, de rádob a hangulatra. XD




Vissza az elejére Go down

Morgan "Castle" Foster
mutant and proud

Morgan
hõs
look behind my mask
Play By : Jesse Spencer
Hozzászólások száma : 102
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Morgan&Dini » Central Park   Morgan&Dini » Central Park Icon_minitimeSzer. 24 Szept. - 16:34



Dini & Morgan



Nem lenne semmi gondom az Idegen névvel, ha éppen nem lenne egy kíméletlen bérgyilkos, aki a nagykutyákat vadássza le. Jó, nekem is előfordul, hogy ölni kényszerülök, nincsen hozzá nagyon gyomrom, de megesik. Az Idegen érzelmek nélkül teljesít, jobb, ha nem is hasonlítom hozzá magam.
- Igazából manapság már senki nem hív így, de most helyén való lehet. – Nem mosolygok, a maszk alól ugyan kitűnik az ajkam, de furcsán jönne ki, nem illene a sötét tónushoz. Biccentek, ennyi elegendő azt hiszem. Nem pillantok le a földön heverő alakhoz, aki fölött oly nyugalmat árasztok, mint az előbbi nagymacska, aki a fák között lett csinos lánnyá. Ragadozó vagyok én is, a magam módján. Alfahím, aki védi a területét, és a befolyása alatt lévőket. Ezúttal a Dini nevezetű csodát is. Mert csoda a maga nemében, hiszen a lánytest is csak úgy feszül a ruganyosságtól, az elfojtott energiáktól, amelyet csodálni szoktam. Impozáns teremtés, annyi biztos. Még jó, hogy nem látok a fejébe, mert ócskának érezném magam, ha holmi Denevéremberrel hasonlítgatna össze. Számomra ez kényszer, nem önbíráskodás. Maszk nélkül nem tudok tükörbe nézni, és teszem ezt addig, amíg tehetem, mert előbb utóbb már sokaknak fogom szúrni a szemét. A jövőbe csak két perccel előre látok, ám egy megtervezett akció ellen (mint kamaszkoromban) mit sem fogok tudni tenni. Addig a Halálangyal él, alkot, és végül elpusztul, mint bárki más.
- Hagyhatod futni is. Piti tolvaj. Nem ő az ellenséged. Az erőszaktevőkkel légy kíméletlen. – Mormolom, és már mennék is szívem szerint, már a zászlórudakat, vízköpőket kémlelem, hogy hol is fogok majd felkapaszkodni, és elrugaszkodni a sötétbe. Az éjszaka csakis rám vár, ez most csupán a kiindulási állapot. Viszont amit mond, az helytálló, van benne ráció. Nem számít, amit ma teszek. Az számít igazán, ha végleges döntéseket hozok.
- Ezt ne itt beszéljük meg. Ha azt akarod, hogy a holnap mást hozzon, mint ez az éj, akkor kövess. – Bólintok, és nekiiramodok. Láttam átváltozni, biztos vagyok benne, hogy a lánytestet ledobva könnyedén tarthatná velem az iramot. Ha felveszi a macskát, és mellettem, mögöttem szökdel, észreveheti, hogy minden mozdulatom tökéletes, időnként a falon futok végig, elkapva a párkányokat, ám az állathoz alkalmazkodva főleg az utcán, a sikátorokban közlekedek. A cél a külváros, nincsen messze.


Vissza az elejére Go down

Dini Shadwell
mutant and proud

Dini Shadwell
független
loneliness is a gun
Play By : Caitlin Stasey
Hozzászólások száma : 30
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Morgan&Dini » Central Park   Morgan&Dini » Central Park Icon_minitimeHétf. 15 Szept. - 12:23

Morgan & Dini


Na jó, végül valami nevet csak kibök, aminek meglehetősen örülök, mert látom rajta, mennyire megfeszül az állkapcsa az Idegen név hallatára. Azt hiszem olyasmibe tenyereltem, amit nem szeret.
- Rendben, Castle. Furcsa egy becenév - jegyzem meg mosolyogva. Aztán szó kerül arra, hogy még is mit csináljunk ezzel a rakás szerencsétlenséggel itt a földön. Vadállatom legszívesebben játszana vele, de ember vagyok, nem veszett vad. Szóval inkább Castlere bízom, hogy még is mit kéne vele tenni, nem értek én ehhez és nem is akarok, őszintén szólva. Végül közli, hogy akkor beviszi az őrsre, ha csak nem tesz olyasmit, ami miatt ki kéne iktatnia. Na jó azt hiszem a jótékony Batman kép most rombolódott le, hiszen ha kell, öl, ami végül is érthető egy bizonyos szinten, de.. Na jó, azért kicsit még is megdöbbentő a dolog. Megértem én, hogy vannak olyan mutánsok, akik nem bírnak a hatalmukkal és erejükkel másokra akarják erőszakolni akaratukat, gyakran megölve másokat. Hallottam már ilyet félfüllel apámtól, aki elvileg a kis klubbjában szerzi be ezeket a dolgokat. Te jó ég, el sem tudom képzelni, milyen szapulások mehetnek ott nap-mint-nap.
- Akkor beviszed a rendőrségre. Nekem nem kell mennem? Hiszen.. végül is nekem kéne feljelentést tenni ellene nem? Másként 24 óra és kiengedik nem igaz? - kérdezem homlok ráncolva gondolkodva. Ha csak beviszik, tanúk, vagy áldozat nélkül az illetőt, akkor nem sokáig tartják bent, hiszen nincs mire alapozni a vádat. Aztán azt mondja, hogy haza kísér, mert lehet, hogy nagyobb dolog van a háttérben. Elhúzva a számat rázom meg a fejemet.
- Teljesen felesleges. Ha ez valóban több, mint aminek látszik, akkor gondolom most is figyelnek minket. És amíg velem vagy, nem támadnak meg. De mivel gyakran járok le ide este, ezért megannyi lehetőségük van. Ha nem is ma, akkor holnap, vagy azután, vagy amikor csak lejövök. Ha csak simán haza kísérsz, az csak a mai napra old meg mindent. - mondom, bár sem hangomban, se szememben nem látszik félelem. Persze, látszólag könnyű elbánni velem, de azért még is csak a szökés és megfélemlítés nagy mestere vagyok. Csak nyerni kell pár percet, amíg átváltozom és onnantól kezdve már vagy keresnek, vagy éppen előlem futnak. A sugallattal pedig időt lehet nyerni... Épp eleget.


Music: ♫ ♪ ♬ Note: Ha a zene nem is nagyon illik hozzá, kezdésnek remélem megfelel!




Vissza az elejére Go down

Morgan "Castle" Foster
mutant and proud

Morgan
hõs
look behind my mask
Play By : Jesse Spencer
Hozzászólások száma : 102
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Morgan&Dini » Central Park   Morgan&Dini » Central Park Icon_minitimeVas. 31 Aug. - 10:53


Dini & Morgan
Face to  face




Addig jó neki, amíg nem találkozik az Idegennel. Ha jól tudom, közülünk való, és nagyon komoly álcával rendelkezik. Talán maga is rendőr, vagy az igazságszolgáltatás berkein belül tevékenykedik, holott a legkíméletlenebb gyilkos, akiről valaha hallottam. Az a hír járja, hogy bárkit, ismétlem bárkit képes eltenni láb alól, nem számít, hogy az illetőt ki védi, vagy netán maga is mutáns lenne, erős képeséggel. És ami még rosszabb, Charles-tól olyan hallottam róla, hogy hozzá hasonlóan mindenki személyazonosságát pontosan tudja. Hogy ezt hogyan csinálja, számomra is rejtély, én sem vagyok biztonságban, az új ismerős pedig Dini csupán játékos elszólásával kevert vele össze, de nagyon nem szeretném, ha rólam terjedne el, hogy én vagyok az Idegen.
- Végülis van becenevem. Castle. Gyermekkoromban ragadt rám. – Na igen, akkora családi birtokunk volt, hogy nem is csoda, hogy ha a környékbeli gyerekek csak ez alapján itéltek meg, és nem voltak hajlandóak a valódi nevemen szólítani. Miután hallgattam rá, most is tökéletesen megfelel, és leszögezhetjük, semmi köze nincsen a közel harminc évvel későbbi tévésorozathoz. A Halálangyalt meg sem említem, én magamat így hívom, ha nagyon muszáj, a sajtóban is így szoktam szereplni a hírekben, na de így bemutkozni, valljuk be röhejes lenne. Nem annyira fair, hogy a lány a saját nevét használja, én pedig álca mögé bújok, de sejtheti, megvan rá az okom.
- Aha. – Jegyzem meg szárazon. Nem célom őt elriasztani, nagyon is szívesen beszélgetnék vele egy olyan milliőben, ahol egymás szemébe nézhetünk, felfedezhetjük egymás valódi személyiségét, így ez elég egyoldalú, de vállalhatja azt, hogy veszélybe sodrom. Angela, Amy... diákok, gyerekek, még ha ez utóbbiért szűntelen szenvedéllyel dobom a szívem, mégis felfedtem magam számára, ám ez a hölgy felnőtt, aki a saját sorsának kovácsa. Talán... Ha ő is mutáns, ismeri a menekülés érzését.
- Akkor legyen így. Rendszerint a rendőrörsre szállítom be őket, vagy ha nagyon ellenállnak, vagy képeségük folytán pusztítani vágynak, véglegesen kell elbánnom velük. – Ebből sejtheti, hogy bár nem vagyok a gyilkolás híve, van amikor már nincs más út. Fordult már elő, hogy vér tapadt a kezemhez, amire nem vagyok büszke, de ártatlanokat sosem kevertem veszélybe, leszámítva az iskolai robbanást, amelyre nem készülhettem fel, még kamaszkoromban.
- Ugyan... szót sem róla. Elkisérlek egy darabon, hátha voltak társai a barátunknak. Nem venném a szívemre, ha újabb támadást kapnál. Lehet, hogy mindez csak elterelés volt... valami nagyobb ellenében.
– Sugallom. Nem ráijeszteni akarok, ám pontosan ismerem a csapdákat. Elvonják az illető hölgy figyelmét egy piti rablással, ám amikor már nincsen nála az iratai, vagy fel van zaklatva lelkileg, akkor támadják és erőszakolják meg, rendszerint többször is, hogy aztán hagyják meghalni valami árokparton. A fiatal nő túlságosan hamvasbörő, kívánatos ahhoz, hogy erre legyen esély. De nem ma. Amíg itt vagyok, ez nem történhet meg. Kérdőn pillantok rá, hogy merre tartott.




words Öltözet just for you ©
Vissza az elejére Go down

Dini Shadwell
mutant and proud

Dini Shadwell
független
loneliness is a gun
Play By : Caitlin Stasey
Hozzászólások száma : 30
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Morgan&Dini » Central Park   Morgan&Dini » Central Park Icon_minitimeCsüt. 28 Aug. - 11:09

Morgan & Dini


Elveszem a táskámat, köszöntöm, bemutatkozom... aztán meghökkenek kissé, ahogy megemlíti, hogy az Idegen már foglalt. Pislogok kettőt, majd pár másodperc után bólintok.
- Ééértem.. És akkor hogy szólíthatlak? - kérdezem. Azért remélem nem csak "álruhás jótevő"-ként indult el, hanem valamilyen "frappáns" névvel. Mint Superman. Jó, mondjuk azt sem ő találta ki, az emberek aggatták rá. De a Batman már rögtön jobb példa erre.
- Persze csak ha van hogyan szólítani.. Mondjuk amilyen egyedi egyéniséged van, gondolom nem hagyod csak úgy elveszni. - az emberek nagyon könnyen feledkeznek meg olyan dolgokról, melyeknek nincs nevük.. Legyen ez egy ember, tárgy, akármi. És ki tudja, lehet, hogy a későbbiekben pont az menti meg az életét, hogy valaki emlékszik rá, vagy nem tudom. Bár ez már csak fantáziálás, az én hülyeségem, amit nem kell senki másnak követnie. Mikor rákérdez, mit is csináljunk a pasassal, fenevadam már vágná is rá:
- Té..."pjük szét!". Pislogok a hülyeségen, amelyet magam is elkezdtem, aztán megköszörülöm a torkomat.
- Nem tudom, te hogy szoktad intézni ezeket.. Jama ítélkezik majd róla úgy is idővel... De én csak egy porszem vagyok, ő a bíró, nekem nincs jogom mások felett döntést hozni. - mondom komolyan. Hiába a mai világ, még is csak erre a vallásra tanítottak és nekem jó ebben a hitben élni, élni úgy, hogy az istenek felügyelnek ránk, hogy vigyázzák és büntetik lépteinket, ha kell.
- Ne haragudj, hogy tegezlek... - esik le aztán egy pillanat múlva - Remélem nem gond.. ha igen, azonnal visszaveszek, bár jobb szeretném, ha nem magáznál engem, az annyira öreges! - mondom kérlelő, kissé kínos mosollyal. Megfeledkezem néha arról, hogy mi is volna az illendő.. Kevesebbet kéne átalakulnom? Akkor biztos nem felejtenék el ilyen emberi dolgokat.. Mondjuk ha nem is annyira fontos, azért még is megadja például egy beszélgetés alaphangulatát.



Music: ♫ ♪ ♬ Note: Ha a zene nem is nagyon illik hozzá, kezdésnek remélem megfelel!




Vissza az elejére Go down

Morgan "Castle" Foster
mutant and proud

Morgan
hõs
look behind my mask
Play By : Jesse Spencer
Hozzászólások száma : 102
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Morgan&Dini » Central Park   Morgan&Dini » Central Park Icon_minitimeKedd 26 Aug. - 21:27


Dini & Morgan
Face to  face



Igen sok hozzám hasonlóval találkoztam már, hogy felfedezzem a különbségeket egy állat mozgása, és egy állatalakban vadászó mutáns kapcsán, gondoljunk csak Evelyn-re, a veszettre, nagyon is hasonló volt, amit művelt az a lány, remélem él még, dühe nem vezette olyan tévútra, amelyből már nincsen visszaút. A macska esetén már csak türelmesen meg kell várnom az átváltozást, aki messziről láthat minket, annak csupán éppen furcsa lehet a jelenet, hogy nem értelmes szavakkal beszélek a fenevaddal, csupán barátkozóan. Lehajolok, amikor közelebb ér, azt sugallom hogy társa vagyok az öröklétben, mint ahogyan a fenevad is rátalál a hozzá hasonlóra. Érzem a közöttünk vibráló szikrákat, amelyekkel tudatja felém, jó döntés volt higgadtnak maradni. Nem húzom el a kezem, de nem is bűvítem simogatássa a megkezett mozdulatot. Amit képvisel, nem háziállat, mert így tartja kedve. A vadakkal nem packázunk, tiszteljük őket. Karbafont kézzel támaszkodom neki a téglafalnak, míg az állat távozik, hószín csizmás lábaim egyikét támasztékként magam mögé nyomom. Érdeklődve figyelem a fák közötti árnyékok mozgását, várakozásom nem marad jutalom nélkül.
- Arra nincs szükség. Egy a célunk. – A táskát a kezébe nyomom, az indiai érintés láttán meglepetten, rövid életem során a távol-keleten is éveket töltöttem, ahol a szimbólumoknak, jelképnek hatalmas szerepe van, így alkottam meg a sajátomat, hogy többé ne eshessek abba a csapdába, hogy más szenved miattam. Morgan már nem létezik, a civil álca, ezért is nem tartom szükségét, hogy bemutatkozzam. Az üdvözlést tökéletesen leutánozva viszonzom, némi nemesi plusz gesztust is teszek hozzá, amit Indiában használnak a hajadonok irányában. Lehet, hogy férjezett, de abból indulunki, hogy egyedülálló, érintetlen.
- Örvendek. Az Idegen akár meg is felelhetne, ha nem egy különlegesen kiképzett bérgyilkos fedőneve lenne. – Mosolyodom el zordan, hangom meglepően tükrözi a bársonyos férfiasságot. Hiába hogy a maszk alatt dolgozva eldobtam mindent, ami önmagamhoz kötött, kisfiús humorérzékem megmaradt. Nem fűzöm tovább a mondandómat, pedig az illendőség kötelezne a bemutatkozásra. Van vajon értelme? Angelával sem tettem meg, mindössze az álomfogót kapta tőlem, hogy hívhat, ha nagy gubanc lenne, ám ahogyan figyeltem, szépen beilleszkedett. Nem is vágyom többre, mint epizódszerepre bárki életében. Amy is rá fog jönni, hogy álmokat kerget.
- Mi a szándéka az elkövetővel? – Kérdezem a fekvő test felé biccentve. Felőlem játszhatunk rögtönitélő bíróságot is, hagyhatjuk futni is, a helyi örs is megoldás lehet. Minden rajta áll, ő a sértett.



words Öltözet just for you ©
Vissza az elejére Go down

Dini Shadwell
mutant and proud

Dini Shadwell
független
loneliness is a gun
Play By : Caitlin Stasey
Hozzászólások száma : 30
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Morgan&Dini » Central Park   Morgan&Dini » Central Park Icon_minitimeVas. 24 Aug. - 14:09

Morgan & Dini


Benne voltam a vadászat lendületében, amikor előttem terítették le a zsákmányt. A bennem lévő állat keserű szájízzel figyelte, hogy a prédát nem ő ejtette el, tudatosabb énem viszont  hálás volt. Peckesen, kecsesen álltam és figyeltem a maszkos férfi, aki felvette a táskámat és felém nyújtotta, néhány ciccegéssel. A hívásra nem tudom, hogy nevessek, vagy sírjak, bár inkább nevetnék, ha tudnék. A férfi nem fél, mintha tudná, több vagyok, mint amit ez a bunda rejt. De akkor minek ciccog? Lassan emelve mancsaimat egy fenséges állat kecsességével sétálok oda hozzá, arany színű szemeim szinte pislogás nélkül furakodnak az ő tekintetébe, de nincs ennek semmilyen kihívó jellege, sőt.. valami más van mögötte. Mintha beszélnék hozzá a szemeimmel. Leülök elé és mancsomat a kezére teszem, amellyel felém nyújtotta a táskát. Lassan lenyomom, s közben macskásan ráhunyorítok. Egy gondolat fészkelhet az agyába, amelyet valójában én sugallok neki:
Most üdvözölt téged. Várd meg, mi történik.
Azzal levettem meleg, puha, szőrös mancsom a kezéről és ügetve elindultam a fák sötétje közé a ruháimért. Egy perc múlva megtaláltam, vissza változtam és felöltöztem, majd elindultam vissza a férfihez. Egy lehajló faágat félre hajtva, az alól bújok elő. Halvány mosollyal tekintek rá. Habár pillantásom emberi, még is, mintha még ott lapulna mögötte a nemes állat, s a maga pompájában pillantana rá vissza.
- Köszönöm a segítséget, idegen... - mondom, bár a belső kissé sértődött állatom hozzá tenné: "de megoldottam volna nélküled!"
Ha vissza nyújtja a táskámat, elveszem mosolyogva, vállamra akasztom hosszú madzagánál fogva, majd két tenyeremet összetéve a szokásos indiai üdvözléssel pillantok rá.
- Dini vagyok. - mondom, s közben végig mérem. Nem igazán várom, hogy megmondja a nevét -a rendeset legalább is- hiszen nyilván azért takarja arcát, hogy a civil énje titokban maradhasson. Viszont ez a látvány olyannyira szokatlan és meglepő, hogy akaratomon kívül is bámulom egy ideig. Igazából mondanék még valamit, de a köszönömön kívül nem jut semmi értelmes az eszembe, ráadásul arra számítok, hogy mint a legtöbb "hős" fogja magát és tova iramodik az éjszakába. Hiszen elkapta a bűnözőt, megmentette a nőt, nincs oka tovább maradni. Pedig olyan érdekes ez a fickó, szívesen megismerném. No persze nem feltétlenül az álarc alatt: arra is kíváncsi vagyok, akinek beöltözik. Olyan ez, mint az én alakváltásom... Embernek lát mindenki, de legbelül maga vagyok a Természet, s erről más nem tud... kivéve néhány személyt. Nem tudom, mennyire hat a sugallat rá, hogy mennyire ellenkezik agya a beültetett gondolatra:

Maradj itt. Beszélgess vele.


Ha gondolkodásával túlságosan ellentétes ez, például nem tartja erkölcsösnek, vagy tudom is én, nagy az esélye, hogy csak egy felmerült gondolatnak hiszi ezt és már fordul is el, hogy elmenjen. Nem tudom, de kíváncsi vagyok, mit fog lépni. Szemeim közben a kiütött tolvajra kúsznak, s a harag pici szikrája szökik szemeimbe.



Music: ♫ ♪ ♬ Note: Ha a zene nem is nagyon illik hozzá, kezdésnek remélem megfelel!




Vissza az elejére Go down

Morgan "Castle" Foster
mutant and proud

Morgan
hõs
look behind my mask
Play By : Jesse Spencer
Hozzászólások száma : 102
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Morgan&Dini » Central Park   Morgan&Dini » Central Park Icon_minitimeVas. 24 Aug. - 12:51


Dini & Morgan
Face to  face



Amy éppen az út fáradalmait piheni, nekem erre nincsen lehetőségem, a bűnözők nem szoktak sziesztázni. Majd a sírban alszom én is. Amíg a fiatal lány pezsgőfürdőt vesz, addig magamra húzom a jelmezt, és szó nélkül távozom, biztosan megérti. Ha mégsem, majd jön a magyarázkodás, egyébként meg pontosan tudja, hogy mit teszek, amikor egy kicsit is ráérek. Számomra ez nem munka, nem is hobbi, sokkal inkább életút. Olyan valami, ami kiteljesíti az életem. Nem azért húzok maszkot, hogy valaki más legyek. Akkor vagyok valaki más, álcában, ha civil valómat látják. A maszkos az igazi énem. Teljesen azonosultam már a zord lélekkel, amely nem ismer irgalmat, könyörületet. A gyilkolást ugyan nem bírja a gyomrom, de párszor már közel jártam hozzá. Inkább a hatóság kezére adom, aki a törvény ellen vét, bízván abban, hogy a rend őrei, a bírák majd helyesen tudnak eljárni. Az egyik vízköpő mellett gugolok, a parkok rendszerint kiváló helyszínéül szolgálnak a bűncselekményeknek, mint az általános rablás, vagy a még rosszabb, az erőszaktétel. Az áldozatok rendszerint nők, vagy fiatalok. Hibridjük a fiatal nők. Vannak olyanok is, akik mindezt provokálják, de a többség nem ilyen. Az este számomra jól indul, lesz itt esemény bőven. Másnak ez dermesztő, számomra maga a zsibongató mámor. Az, ha másokért tenni tudok. Ha már úgy alakult életem hajnala, ahova, muszáj ily módon vezekelnem. A fiatal nőt éppen lerabolnának, így rámarkolva a vízköpő vállára, elrugaszkodom, hogy egy zászlórúdon átpörögve tigrisbukfenccel érjek földet, valahol az illető előtt. Az meglepődik, amit finom mosollyal konstatálok, a jövőbelátás áldásos adomány, pontosan így volt kiszámítva a sokféle variáció közül, addig viszont nem fürkésztem előre, hogy a nő hirtelen eltűnik a szemem elől, és a következő pillanatban már egy nagymacska rohan felénk, sőt, az egyik fát is becélozza. Döbbenetemet követi az éppen megtorpanó rabló is, ahogyan egyszerre várjuk be a bestiát, ám ekkor tolvajunk nyúlféle cikázásba kezdene, hogy legalább az én utamból kitérjen, egy jól eltalált állonvágással padlóra küldöm, amiből nem is eszmél fel egyhamar. Lehajolok a táskáért, és mintha tényleg egy állatról lenne szó, a leopárd felé nyújtom.
 - Cicc... cicc... – Komikusan festhetek a fekete testhezálló ruhában, maszkkal a fejemen, amelyen apró vörös ördögszarvak meredeznek, és próbálom megszelídíteni az állatot, amelyről sejtésem szerint lerí, hogy igazából nem is vad. Nagyon is ember lehet. Még inkább mutáns, mint én.



words Öltözet just for you ©
Vissza az elejére Go down

Dini Shadwell
mutant and proud

Dini Shadwell
független
loneliness is a gun
Play By : Caitlin Stasey
Hozzászólások száma : 30
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Morgan&Dini » Central Park   Morgan&Dini » Central Park Icon_minitimeCsüt. 21 Aug. - 17:19

Morgan & Dini


Pár napja értem csak haza apával Kanadából. Kicsit megviseltek az ottani események, de most, hogy végre "itthon" vagyunk, nem tartok attól a vadállattól. Pár napig azért még sem mozdultam ki, biztos ami biztos alapon. Végül apám rá vett.. Hiszen már nem Kanadában vagyunk, és a pasast amúgy is körözik abban az országban. Így hát este, sötétedés után elindultam, s mivel nincs hideg, egy könnyed ruhát vettem fel, meg valami kényelmes kis papucsot. Kezembe kapom fehér retikülöm és el is indulok. ... Na jó, nem pont sötétedés után, olyan 10 órakor. Már a legtöbben otthon voltak, csak az autók száguldoztak az utcákon, emberek nem nagyon voltak. Ezért szeretek ilyenkor sétálni. Nincs tömeg, főleg nem a Central Parkban, ahova indulok. Ilyenkor este nagyon szép az egész, csak az utak vannak kivilágítva, a fák közötti területet sötétség rejti, szokásosan. Néha, amikor már nem bírom ki, hogy kicsit ne vaduljak, itt eresztem ki valamilyen állatként a gőzt.. Általában macska formát öltök, az senkinek se tűnik fel. Ma azonban nem tervezek hasonlót. Csak sétálok egyet a park fái között, szépen, nyugodtan, hallgatom a neszeket, az autókat, figyelem kanyargó járdát a lábam alatt, mikor... Belém ütköznek. Na de hátulról. A férfi szaladva megy el mellettem, kitépi kezemből a táskámat. Nem követi a járdát, fut egyenesen, árkon bokron.
-Héé! - kiáltok utána, én is elkezdek szaladni. Így emberként nem igazán érek a nyomába, ami idegesít. Amint belépek a fák sötétjébe, ruhám szélét megfogva lehúzom magamról és a földre dobom. Újabb járda keresztezi utunkat. A tolvaj átvágtat, kicsit lemaradva tőle én is, habár fehérneműben. Ha bárki látná, lehet bizarr volna. Lehet? Biztos! De az újabb sötétben már végre elkezdem az átalakulást. Pár másodperc és egy igen morcos leopárd képében futok utána, de nem látszom a sötétben. Csodálom a kitartását, s  el is kezdett lassulni, aminek én kifejezetten örülök. Egy kicsit oldalirányba nőtt fán felnyargalok, s már rugaszkodom is el, hogy leterítsem, repülök a levegőben, karmaim kieresztve, farkammal tartom magam irányban.



Music: ♫ ♪ ♬ Note: Ha a zene nem is nagyon illik hozzá, kezdésnek remélem megfelel!




Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Morgan&Dini » Central Park   Morgan&Dini » Central Park Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Morgan&Dini » Central Park
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Central Park
» Central Park Zoo
» Central Park
» Central Park - A Vas és a Sárkány
» Central Park, Kutyafuttató

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: New York-