we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Saul Charna Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Saul Charna Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Saul Charna Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Saul Charna Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Saul Charna Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Saul Charna Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Saul Charna Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Saul Charna Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Saul Charna Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 23 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Saul Charna

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Saul Charna   Saul Charna Icon_minitimeHétf. 25 Aug. - 17:34

kanduszem Bővebben is fejtsem ki, iiigeeeen, szeretnééééd? Remek kis kari lett, a pb-t eleve imádom, de hát Lokit ki nem? Tökéletes választás lett, őt elég könnyű elképzelni egy ilyen kis galád szerepben. ^^ Jó rég óta élsz, szóval nem is tudom, hogy mit mondhatnék neked még azon kívül, hogy remek kari lett, hogy szuperek a leírások és minden igazi kis mestermunka. Nem vitted túlzásba, hogy egy órát olvassak, de ettől még ugyanúgy tökéletesen átjött a kari jelleme és minden. A neve is remek, nem a megszokott angol, szóval eredeti darab, és remélem megtalálja majd az élet értelmét, célját idővel. Mást tényleg nem mondhatok, mint hogy kanduszem
Ne felejts el mutánsnevet, képességet és pb-t foglalni, aztán mehetsz is játszani. ^^
Vissza az elejére Go down

Saul Charna
mutant and proud

Saul Charna
független
loneliness is a gun
Play By : Tom Hiddleston
Hozzászólások száma : 94
Kor : 924



TémanyitásTárgy: Saul Charna   Saul Charna Icon_minitimeHétf. 25 Aug. - 15:04

Saul Charna
 


"Ne tervezz előre soha! Úgyis minden másként lesz, mint elképzelted."


Userinfó: Főkarakter

Név: Saul Charna
Mutáns név: Démon
Születési dátum: 1071. október 22., Palesztina környékén
Besorolás: Független
Képességek:

Elsődleges képesség: Sötét lélek
Osztályozás: Alfa
Aktiválódás: 24 éves kor
Képesség jelenlegi szintje: Életet az életért cserébe. Képessége révén képes más ember életéért cserébe a sajátját meghosszabbítani, így akár a végtelenség is elélhet. Feltétele ennek persze, ha bizonyos időközönként folyamatosan táplálkozik másokból. Ezen életenergia kihat az egészségére és fizikai erejének növelésére, így sokkalta nehezebb végezni vele.
Képesség távlatai: Az évszázadok elteltével a képesség teljesen kifejlődött.


Másodlagos képesség: Illúziókeltés
Osztályozás: Béta
Aktiválódás: 24 éves kor
Képesség jelenlegi szintje: Fájdalmat, örömöt, álmokat, vágyakat képes egyebek mellett igaznak elhitetni az emberrel, akinek könnyen a vesztét okozhatják ezek, ha nincsen tisztában az igazsággal. 
Képesség távlatai:Teljesen kifejlődött.


Jellem: Alapjaiban véve egy jókedvű ember vagyok, aki gyakran cinizmussal visel mások felé, de mit tehetnék, ilyen az alaptermészetem. Nem szokásom mások dolgaival foglalkozni, természetesen, ahogy sok más embernek, nekem is a saját magam érdeke az első, eszerint is cselekszem. Bennem is van empátia, csak igen ritkán bújik elő a rejtekéből. Utálom a gyengeséget,az önsajnáltatást és a macskákat. Azonban nem vagyok ellenséges, aki ezt hinné közelében sem jár az igazságnak! Nagyon is barátságos hangnemet tudok megütni azokkal, akik megérdemlik, bár erre még nem volt példa, de biztos így van. Nem aggódom olyan apróságok miatt, mint az idő, mert számomra az végtelen, így nem is szokásom semmit sem elsietni, találkozókról is gyakorta kések el, szerezve néhány  irántam ellenszenvesen érző ismerőst, de ez nem különösebben izgat, hiszen bármikor eltudnám őket tenni láb alól, elég egyetlen érintés. Nincsenek céljaim, már mindegyiket megvalósítottam, de nem zárkózom el a lehetőségek elől, hogy ismét alárendelhessem valaminek a létem.

Külső: Fogalmam sincsen, hogy az átlagos magasság kinél mit takar, én mindenesetre olyan 187 cm körül lehetek, az alkatom szálkás, nem vagyok az a végletekig izmos ember, de csont soványként sem jellemezném magam, valahol a kettő között az arany középúton helyezkedem el. A szemem színét zöldnek, vagy kéknek mondják mások, és én hiszek nekik, sok megmagyarázhatatlan dolog van a világon, ez miért ne tartozhatna közéjük, akármilyen csekély is a jelentősége.
Az arcmimikám és a gesztusaim is roppantul erősek, süt belőle a magabiztosság és a felsőbbrendűség. Sokan arrogánsnak mondanak engem, holott én csak a tényeket veszem figyelembe, és azok szerint nyugodtan tekinthetem magam többnek, mint ember. Látszatra a húszas éveim közepe felé járhatok, esetleg a húszas éveim elején. Imádom az eleganciát, szeretek jól kinézni, és természetesen a fényűzés is igen kedvemre való. 

Előtörténet:Nem emlékszem a szüleim arcára, se a nevükre, se arra, hogy hol születtem, és miként jött a felismerés arról, hogy mi vagyok. Több, mint kilencszáz éve élek, azt hiszem megbocsájtható az, néhány évtized kiesett. Sok mindent láttam az életem során, olyan dolgokat, amiket mások el sem hinnének nekem. Nagy emberekkel találkoztam, szolgáltam őket, miközben napról napra szakítottam el életükből újabb és újabb éveket. Birodalmakat láttam felemelkedni és elbukni, embereket meghalni és eltűnni a történelem feneketlen gödrében. Sok mindennek hívtak már. Voltam szörnyeteg, ördög, démon és még ezernyi jelzőt tudnék felsorolni, de értelmetlen lenne. Nem zavar, sőt, inkább örülök annak, hogy így neveznek engem. Ez is csak azt mutatja, hogy félnek tőlem, ezáltal hatalmam van felettük. Sok ellenséget szereztem az évek során, de egyikük sem volt képes végezni velem, pedig néhányuk igencsak nagy ember volt, még királyok is akadtak köztük. Vagy én öltem meg őket, vagy az idő végezte be helyettem ezt a munkát, de végül mindig én maradtam talpon, mindig én nevettem utoljára. Az emberi hülyeség a világ egyetlen végtelen dolga. Azt hiszik, hogy egy golyó, vagy egy kard képes lehet elvenni az életet… talán egy átlagos embertől igen, de nekem ezen fegyverek nem ártanak. Minden egyes megszerzett emberi élettel csak még erősebb leszek, és ezt ők képtelen felfogni, vagy ha netalántán sikerülne is nekik, akkor hamar el is felejtik. Félnek az ismeretlentől, ami képes őket elpusztítani, és ez így is van jól. Az emberiség rabszolgának született, csak kaptak néhány évezrednyi időt, míg feltűnik egy erősebb, egy életrevalóbb faj, ami letaszítja őket a trónjukról, vagy rosszabb esetben, egyszerűen csak rájuk ülnek. Természetesen van tudomásom a tényről, hogy nem csak én vagyok az egyetlen olyan lény, aki képes megmagyarázhatatlan dolgokat művelni. Sokukkal találkoztam, sokukat meg is öltem, mert sokkal finomabbak,  sokkal erősebbek, mint egy átlagos ember, és az életük elvétele révén én is sokkal erősebb leszek. Azonban nem életcélom levadászni a mutánsokat, csakhogy én minél tovább éljek. Nincsenek világmegváltó terveim, már mindegyiket befejeztem. Azt szokták mondani, hogy egyetlen ember kevés, hogy megváltoztassa a történelem menetét, de ez nem igaz, egyetlen ember, a megfelelő képességek birtokában képes lehet a történelmet megváltoztatni, és úgy alakítani, hogy az minél inkább kedvére legyen. És az életem ennek jegyében telt. Királyokat buktattam meg, emeltem a trónra, csatákat döntöttem el, egyetlen kulcsfigura kiiktatásával. Nemzeteket fordítottam egymás ellen, néhány hatalmas, de bolond embert kihasználva. Pénzért csináltam és életért természetesen, hiszen amiben jó vagy, azt soha nem szabad ingyen csinálni. És hogy mi hasznom volt még ebben? Nos a háború sok halottal és fogollyal jár… akik nekem igen fontosak, és mit számít még pár ezer ember hullája, ha milliókat kell eltemetni, hogy ne üsse fel a fejét a járvány? Egy idő után viszont minden unalmassá válik, ahogyan ez is az lett, és úgy döntöttem, hogy inkább csak élek, azt teszek, amit akarok, és úgy, ahogy akarok. Hiányzik a motiváció, a cél… a mai világban ezt egyszerűen nem lelem. Szerencsére van még időm megtalálni, addig pedig… elfoglalom magam.
Vissza az elejére Go down
 
Saul Charna
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Saul & Rebeca - A nagy gyémántrablás
» Démonokról és Portálokról - Saul & Lilith
» Saul & Rebeca - Mit rejt a robot?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Archivum :: A múlt árnyai :: Előtörténetek-