we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Rémálom a Leah utcában Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Rémálom a Leah utcában Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Rémálom a Leah utcában Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Rémálom a Leah utcában Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Rémálom a Leah utcában Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Rémálom a Leah utcában Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Rémálom a Leah utcában Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Rémálom a Leah utcában Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Rémálom a Leah utcában Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Rémálom a Leah utcában

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Leah Carmichael
mutant and proud

Leah Carmichael
Diák
power to the future
Play By : Malase Jow
Hozzászólások száma : 371
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Rémálom a Leah utcában   Rémálom a Leah utcában Icon_minitimeCsüt. 28 Aug. - 10:23


Keresem a rémálomembert



Név: Nincs megkötés, nemben sem! Play by: Nincs megkötés
Kor: 17-30 év között
Csoport: Tanár/Diák/X-men/Ember/Független/Törvényen kívüli
Képesség: Félelem/Rémálommanipuláció
Kapcsolat: Dőlj hátra, hosszú lesz. Először a saját karimról. Shannon Johnson egy igazi szőke bulicica volt, imádta az életet, és a képességét, alakváltó, de csak női alakot vehet fel. Bulizott, ivott, drogozott, és persze pasizott. Egy ilyen betépett állapotában ült terepjáróba, és hajtott bele a tömegbe, amiért elkapták, és lecsukták volna, csak éppen nem volt nagykorú. Fiatalkoróak börtönébe került, és amint betölti a tizennyolcat, ment volna az igaziba, mert nyolc ember meghalt miatta. A fiatalkorúak börtönében ismerkedett meg Leah-val, akivel elég hamar nagyon jó barátnők lettek. Leah egy igazi önzetlen, tüneményes teremtés volt, aki ártatlanul ült, mert magára vállalta a bátyja zűrét. Annyira angyali volt, hogy képes volt arra, hogy feláldozza magát Shannonért. Kiderült, hogy Leah is mutáns, tűzgyújtó. Meigértette Shannonnal, hogy éljen kettőjük helyett, Leah alakjában, és felgyújtotta magát, hogy Shannon Leah alakjában hamarosan szabadlábra kerüljön.

Innentől kezdve Shannon nem létezik, Leah él, de a lány nem tudja elfelejteni mindezt, rengeteg dilemmája van a régi életével kapcsolatban, bán mindent, lelkiismeretfurdalása van a lány halála miatt.
Itt jönnél te a képbe. Van a dologra megoldásom, de két irányba mehetünk el. Mindkét esetben a lehetséges véget mondom el, de az oda jutó út teljes mértékben a játéktől függ, illetve ha nagyon jó ötleted van, állok elébe, szeretek szenvedni.

Ami viszont az én szempontomból nélkülözhetetlen: Leah nem létezett, úgy, ahogy Shannon gondolta. Leah csupán Shannon vágyálma volt arról tudat alatt, hogy milyen is akarna létezni. Volt a közelben egy félelemkeltő/rémálomkeltő mutáns, aki mások félelmeiből táplálkozik, mondjuk hogy arra gerjed, ezért képes volt fizikálisan is létrehozni Leah-t, Shannon számára legjobb barátnőként, tehát az egész csak játék, hogy bízhat valakiben, de utána az életen át gyötörje a tudat, hogy mi történt.
A karim azóta ettől szenved, nem tudja,  hogyan éljen Leah-ként, pedig lényegében az ő tudatában született meg a dolog, titokban mindig is ilyen akart volna lenni, segítőkész, nem ennyire kurvás, csak hát akarata nem volt hozzá.

A két út amiről beszéltem. Egy. Te magad vagy a gonosz, és azóta is itt bóklászol, és vagy annyira perverz, hogy ezúttal más alakban tűnsz fel, és keseríted meg a karim életét, de idő után azért szeretnék rájönni, hogy mi történt. Kettő: te egy hasonló képességgel rendelkező félelem/rémálommanipulátor vagy, de jobb szándékú, és látod a jeleket, hogy valaki megkavarta az elmém, és segítenél rájönni a dologra, és elfogadtatni, hogy Leah nem egy felvett személyiség, valóban én vagyok én. Remélem érthető.

Borzasztóan szeretném, ha megalkotnád őt. Volt rá egy jelentkező, akkor mindennél boldogabb voltam, de úgy eltűnt, hogy kétségbe vagyok esve. Bevallom, szeretném, ha olyan lennél, akivel amúgy is szoktam játszani, hogy tudjam, hogy még egyszer ez nem fordul elő, jó kezekben leszek. De ha mégsem, és még nem játszottunk, vagy teljesen új vagy az oldalon, akkor se vedd kérlek ezt bizalmatlanságnak, akkor bízzunk egymásban *.*

Üzizz még ma, lééégyszi!


Vissza az elejére Go down
 
Rémálom a Leah utcában
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Liam & Leah
» Jared & Leah
» Leah, Leo és Leona
» Leah Carmichael
» Brooke&Leah

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kérdések, beszélgetés :: Társkeresõ :: Karakterkérések :: Gazdira találtak-