we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Skyler Townsend Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Skyler Townsend Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Skyler Townsend Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Skyler Townsend Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Skyler Townsend Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Skyler Townsend Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Skyler Townsend Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Skyler Townsend Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Skyler Townsend Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 20 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Skyler Townsend

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Mark Townsend
mutant and proud

Mark Townsend
Diák
power to the future
Play By : Mitch Hewer
Hozzászólások száma : 67
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Skyler Townsend   Skyler Townsend Icon_minitimeSzomb. 30 Aug. - 13:13


Keresem a húgomat...



Név: Skyler Townsend
Play by: Chloe Grace Moretz(ő van a képen)/ Hannah Murray, lehet alkudni, de őket mindenképpen szeretném. Üziben megbeszélhető a dolog!!!!!
Kor:16 éves
Csoport: Diák
Képesség:Fénymanipuláció(Fotokinézis)
Kapcsolat:Remek a kapcsolatunk. Együtt jöttünk az X-Birtokra. Az ereje 14 éves korában aktiválódott. 4 évvel ezelőtt szerezte erejét. Részlet az előtörténetemből: Az erőmet 14 éves koromban szereztem. Szép és napos idő igérkezett éppen nyári szünet volt.  A barátaimmal lementünk egy tóhoz ami a város szélén lévő erdőben találtunk. Az erdőn az út nem volt túl hosszú,de jó volt kicsit nem városi levegőt szívni hanem a tiszta és édes természet oxigénjét. Skyler is velünk tartott egy barátnőjével. A terület kerítéssel volt körül kerítve,de mi ennek ellenére átmásztunk rajta. A tó köré egy két helyre ki volt állítva ,,Tilos a tó vizébe úszni" tábla. Mi csak kicsit szórakozni akartunk,így belementünk és úsztunk. A víz maximum 2 méteres lehetett. Mindenki tudott úszni,kivéve a húgom akit kicsit bevittem a karomban a vízbe ,majd visszavittem a partra ahol tovább figyelt minket hogyan mókázunk. Szomorúnak tűnt,hogy nem játszhat velünk. Kimentem mellé a partra és ő csak a lábát lógatta a vízbe. Kicsit beszélgettem vele és ekkor mondta nekem,hogy mennyire hiányzik neki anya. Osztoztam az érzésével. Skyler és anya viszonya jobb volt,így őt még jobban megviselte eltávozása. Jól szórakoztunk vagyis a többiek(én is egy darabig),de egyszer csak arra járt egy őr aki elől a gördeszkáinkkal sikeresen elmenekültünk. Még radioaktív jeles táblák is voltak ott amit menekülés közben figyeltem meg.
Másnap a többiek bőrkiütést kaptak vagy egyéb betegséget,de én rajtam semmi tünet nem jelentkezett. (Ám egy napra rá kimentem a helyi gördeszkapályára ahol olyan trükköket is letudtam utánozni amit eddig nem próbáltam. A többiek furcsálták,de nem gyanítottak semmit. Majd szaltózni is megtanultam,mert rájöttem mire vagyok képes. A képességemet soha nem használtam senki kárára. Nagyon klassznak tartottam,de erről egy haveromnak se szóltam. 2 év után furcsa volt,hogy ilyenre vagyok képes és ekkor kezdtem el gondolkozni rajta ez milyen komoly dolog is.) Rá újabb 2 esztendőre ,,hallottam",hogy nyílt egy iskola a mutánsok számára,ahova gondolkodás nélkül jelentkeztem a húgommal együtt. Na jó nem hallottam hanem kutakodtam elutaztam ide oda olyan embereket keresni mint én. Apám is tudott erről,így ő szerencsére támogatott minket benne. Skyler is ott tartózkodott velünk amikor a tóban fürödtünk,de neki csak 16 éves korában aktiválódott képessége,amely a fény manipuláció (fotokinézis).
Mindig is megvédtem. Nem voltunk mindig puszipajtások,de jóba voltunk és támogattuk egymást legtöbbször. Nagyon féltem,így sokszor a fiúk is nagyon megnézik,ezért attól félek,hogy kihasználják. Igaz néha már elege van belőle,hogy elűzöm előle a pasikat,de mostanában kezdek leszokni róla.




Fontos,hogy olvasd el az Előtörténetem,mert lehet valamit kihagytam!!!!!!. Egy-két dolgot a te fantáziádra bízok!!!!
Vissza az elejére Go down
 
Skyler Townsend
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Skyler Townsend
» Mark Townsend

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kérdések, beszélgetés :: Társkeresõ :: Karakterkérések :: Gazdira találtak-