we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Claire & Arthur - Page 2 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Claire & Arthur - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Claire & Arthur - Page 2 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Claire & Arthur - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Claire & Arthur - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Claire & Arthur - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Claire & Arthur - Page 2 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Claire & Arthur - Page 2 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Claire & Arthur - Page 2 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Claire & Arthur

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Arthur Whitmore
mutant and proud

Arthur Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Chace Crawford
Hozzászólások száma : 171
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Claire & Arthur   Claire & Arthur - Page 2 Icon_minitimeVas. 30 Nov. - 17:30

First topic message reminder :

Siettem, rohantam, amilyen gyorsan csak tudtam. Rettentően megerőltető volt Claire-t hurcolnom az egész út során, de kicsit sem sajnáltam. Elfogadta. Elfogadott engem, és tudta, hogy segíteni akartam, és akarok. És akarok is, hiszen most is segítek neki. Úgy éreztem, a tüdőmet már az úton vonszoltam, miközben nagy nehezen elértem a Birtokra. Este volt, sötét, és a legtöbb ember már nyilván aludt. Nem tudtam, hogy van-e bármilyen különlegesebb éjjeli őrsége, vagy megfigyelőrendszere, illetve azt sem, hogy ellenségesnek jelölt volna minket, vagy sem, de mindenesetre nem vettem észre semmiféle riadó megszólalását. Talán észlelt minket a rendszer, talán nem is volt semmilyen rendszer, hiszen annak idején... az az tegnap én is be tudtam törni a birtokra, és csak akkor vettek észre, amikor már megtaláltam Angelát, a hugcskámat.
Gyorsan bevágódtam a főbejáraton, annak ajtaját becsaptam, és az alsó szintek felé rohantam. Megkérdezgettem már a hugocskámtól, hogy mi, merre, hány méter, hiszen meg kellett ismernem a terepet, és magam is végeztem felderítéseket. Ha ez az iskola valóban csak egy egyszerű iskola, hát most segíteniük kell, nélkülözés és visszabeszélés nélkül!
Végre megláttam a kis vörös keresztet, és berontottam a terembe, majd figyelmen kívül hagyva környezetemet, gyöngéden lefeketettem Claire-t az egyik ágyra.
Annyira kis apró, törékenyke teste volt... hófehér bőre most olyanná változtatta, mintha egy holttestet cipeltem volna át egész Noth Salem-en. De volt pulzusa... gondolom... lélegezni biztos, hogy lélegezni láttam, tehát nem lehetett túlságosan rosszul. Ahogy meghallhattam, hogy még vesz levegőt, vele együtt sóhajtottam, és elpirulván remegő kezeimmel elsimítottam haját szemeiről, és a könnycseppeket, amelyek félig megfagyva még mindig ott virítottak arcán. Mindenhol elkezdett esni a hó... habár itt a Birtokon nem igazán láttam havat, Noth Salemben holnap már hógolyózni fognak a gyerekek, és várakat építenek majd.
Én sohasem értettem meg a hó lényegét ugyanolyan volt számomra, mint az a hideg víz... amiben elmerültem... és hiába nyújtottam ki a kezemet... én... nekem soha nem adatottak barátok, akivel hógolyózhattam, akivel hóvárat építettem, habár... gondolom, nem is lehetett benne semmi vicces... Csak egy fehér rengeteg, amely megolvadva majd elönt mindent, és mindenki megfulladhat benne... a tél nekem mindig is csak fagy volt, és halál...
De ne ez érdekeljen engem, hiszen ott volt Claire... vigyáznom kellett rá, most, hogy elfogadott engem, semmiképp sem szabad magára hagynom, semmiben!
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Arthur Whitmore
mutant and proud

Arthur Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Chace Crawford
Hozzászólások száma : 171
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Claire & Arthur   Claire & Arthur - Page 2 Icon_minitimeVas. 30 Nov. - 17:30

Siettem, rohantam, amilyen gyorsan csak tudtam. Rettentően megerőltető volt Claire-t hurcolnom az egész út során, de kicsit sem sajnáltam. Elfogadta. Elfogadott engem, és tudta, hogy segíteni akartam, és akarok. És akarok is, hiszen most is segítek neki. Úgy éreztem, a tüdőmet már az úton vonszoltam, miközben nagy nehezen elértem a Birtokra. Este volt, sötét, és a legtöbb ember már nyilván aludt. Nem tudtam, hogy van-e bármilyen különlegesebb éjjeli őrsége, vagy megfigyelőrendszere, illetve azt sem, hogy ellenségesnek jelölt volna minket, vagy sem, de mindenesetre nem vettem észre semmiféle riadó megszólalását. Talán észlelt minket a rendszer, talán nem is volt semmilyen rendszer, hiszen annak idején... az az tegnap én is be tudtam törni a birtokra, és csak akkor vettek észre, amikor már megtaláltam Angelát, a hugcskámat.
Gyorsan bevágódtam a főbejáraton, annak ajtaját becsaptam, és az alsó szintek felé rohantam. Megkérdezgettem már a hugocskámtól, hogy mi, merre, hány méter, hiszen meg kellett ismernem a terepet, és magam is végeztem felderítéseket. Ha ez az iskola valóban csak egy egyszerű iskola, hát most segíteniük kell, nélkülözés és visszabeszélés nélkül!
Végre megláttam a kis vörös keresztet, és berontottam a terembe, majd figyelmen kívül hagyva környezetemet, gyöngéden lefeketettem Claire-t az egyik ágyra.
Annyira kis apró, törékenyke teste volt... hófehér bőre most olyanná változtatta, mintha egy holttestet cipeltem volna át egész Noth Salem-en. De volt pulzusa... gondolom... lélegezni biztos, hogy lélegezni láttam, tehát nem lehetett túlságosan rosszul. Ahogy meghallhattam, hogy még vesz levegőt, vele együtt sóhajtottam, és elpirulván remegő kezeimmel elsimítottam haját szemeiről, és a könnycseppeket, amelyek félig megfagyva még mindig ott virítottak arcán. Mindenhol elkezdett esni a hó... habár itt a Birtokon nem igazán láttam havat, Noth Salemben holnap már hógolyózni fognak a gyerekek, és várakat építenek majd.
Én sohasem értettem meg a hó lényegét ugyanolyan volt számomra, mint az a hideg víz... amiben elmerültem... és hiába nyújtottam ki a kezemet... én... nekem soha nem adatottak barátok, akivel hógolyózhattam, akivel hóvárat építettem, habár... gondolom, nem is lehetett benne semmi vicces... Csak egy fehér rengeteg, amely megolvadva majd elönt mindent, és mindenki megfulladhat benne... a tél nekem mindig is csak fagy volt, és halál...
De ne ez érdekeljen engem, hiszen ott volt Claire... vigyáznom kellett rá, most, hogy elfogadott engem, semmiképp sem szabad magára hagynom, semmiben!
Vissza az elejére Go down
 
Claire & Arthur
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Arthur & Claire
» Angela, Arthur & Claire
» Claire Bennet
» Claire Bennet
» Claire Bennet

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: X-Birtok :: Alagsor alatti szint :: Betegszobák, kórtermek-