we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Leah, Leo és Leona Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Leah, Leo és Leona Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Leah, Leo és Leona Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Leah, Leo és Leona Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Leah, Leo és Leona Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Leah, Leo és Leona Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Leah, Leo és Leona Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Leah, Leo és Leona Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Leah, Leo és Leona Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Leah, Leo és Leona

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Leo Winter
mutant and proud

Leo Winter
Törvényen kívüli
our time is coming
Hozzászólások száma : 64
Kor : 18



TémanyitásTárgy: Re: Leah, Leo és Leona   Leah, Leo és Leona Icon_minitimeVas. 22 Feb. - 14:21

Hosszú ideje figyelem a mutáns sulit az x-birtokon és már kifigyeltem szinte mindent. Persze személyemet nem ismerik, hiszen sosem voltam saját formámba sem a suli közelében, sem benn, legalábbis nem láttak. Ez nem jelenti, hogy én személyesen nem jártam volna ott. Már a tervem is meg volt. Nem, nem akartam felrobbantani a sulit vagy elrabolni egy diákot. A tervem egy kis csíny volt, amivel feldobhatom az iskola tanulóinak életét, ha ők nem is, én biztosan jól fogok szórakozni. A kiválasztott nap pedig április 1, ami amúgy is a bolondok napjaként van számon tartva. Andrew és én is megtaláltuk az ideális álcánkat. Andrew a suli közelében rosszul lett tinédzser lány testébe bújt, amit én meglátva egyből tudtam, hogy mutáns, míg én egy öltönyös férfit választottam, akit még New Yorkban lőttek le huligánok, amikor nem volt hajlandó átadni az óráját. Nem szép, de legalább az első lépés meg volt, a történet, hogy mért jöttünk a birtokra szintén meg volt, a kislányomnak nem rég alakult ki a képessége és már többször volt vele probléma, így egy ismerős ajánlotta a sulit, akinek a gyereke is ide jár. Nem értem Andrew vonzalmát a nőkhöz, de ő valamiért jobban szereti azon nem képviselőinek a testét magára venni, míg én nem válogatok, abba a testbe bújok bele, akit éppen találok, már ha nem akarunk előadni valamilyen számot, amihez megfelelő nemű és korú illető kell, mint most is.
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Leah, Leo és Leona   Leah, Leo és Leona Icon_minitimeKedd 17 Feb. - 13:00

Egy ártatlan kis csínynek indult. Olybá tűnhet, ez a csínyek napja. Természetesen a két gyermek voltak azok, kiknek elsőként eszébe jutott efféle módon múlatni az időt. Az, hogy Leah végül eszközükké válhat, leginkább a véletlen műve. Ahogyan az is, hogy éppen Rötwald tanárnővel futott össze, aki így mondhatni kötelező jelleggel került célkeresztbe...

/Elnézést, hogy nem mesélői karakterrel írtam, és hogy ilyen soká! Előbbire magyarázatom annyi, hogy a böngészőm valamiféle furmányos módon nem enged kijelentkezni. Smile/
Vissza az elejére Go down
 
Leah, Leo és Leona
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Leona Rötwald
» Liam & Leah
» Jared & Leah
» Leah Carmichael
» Brooke&Leah

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: X-Birtok :: Udvar és kinti területek :: Breakstone-tó-