we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Phoenix & Bethany - Az én utam - Page 2 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Phoenix & Bethany - Az én utam - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Phoenix & Bethany - Az én utam - Page 2 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Phoenix & Bethany - Az én utam - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Phoenix & Bethany - Az én utam - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Phoenix & Bethany - Az én utam - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Phoenix & Bethany - Az én utam - Page 2 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Phoenix & Bethany - Az én utam - Page 2 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Phoenix & Bethany - Az én utam - Page 2 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 23 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Phoenix & Bethany - Az én utam

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Phoenix & Bethany - Az én utam   Phoenix & Bethany - Az én utam - Page 2 Icon_minitimeKedd 11 Aug. - 11:14

First topic message reminder :


Phoenix&Bethany

► I don't care.  



Semmi tudatosság sincs abban, ahogy megyek, de van bennem valami lemondás, és nem tudok napirendre térni a lehajtott fejem felett. Állam emelem és így révedek a végtelen folyosóra, ami elém tárul. Pár oszlop, élükön világító szentjánosbogarak, -én annak képzelem őket-. Halkan dúdolom azt az ismerős dallamot, amit gyerekként oly sokszor hallottam, még anyától. Így altatott el, ha közelgett a mennydörgés. Tudta, hogy mennyire félek azoktól a dolgoktól, amik nagyobbak, amik tehetetlenné tesznek. Lefékezem. Vállaim most csapott ívben zuhannak alá: nincs tartásuk. Szemeim alatt sötétlő karikák, ajkaim rózsaszínje hamuszürkére fakult. Összeszorul a torkom. Megbillenek, és igyekszem higgadt maradni. Engedek a lendületnek és hátammal a hűvös, koszos betonszőnyegre zuhanok. Nem fáj az esés, egyetlen csontom sem remeg bele. És ezt a pillanatot érzem a legmegfelelőbbnek, hogy kieresszem a levegőt, amivel eddig benn játszottam. Halk sóhaj formájában teszem. A dúdolást nem hagyom abba. Ezen az útszakaszon nem jár senki, ezért is élek erre. És ezért is sétálok gyakran ezen a részen. Késő este meg már aligha lenne bárki is olyan ostoba, hogy ilyen magasra nőtt fák között kocsikázzon errefelé. Ez az út nem vezet sehova. Ez az én utam.
Vízszintesben elterülve a csillagok táncolnak nekem, én csak a zenét búgom, mint háttér díszlet. Páran lepotyognak, némelyik színe változik. Mozdulatlanul fekszem, elterülve. Nincs semmi, csak én. Az autót lejjebb hagytam az ösvény mentén, tárva-nyitva. Ugyan, ki lenne olyan ostoba, hogy erre jár? Mennyi ismétlés. Magam győzködöm. Egy mantra.
Zsongom tovább a keserédes dallamot megnyugtatónak szánt hangon, leginkább a magam erősítésére. Békés, kellemes. Jobbom magasba emelem, szeretném megcirógatni a csillagokat. Pár másodpercig simítom őket, de válasz nélkül elernyedve, megadóan zuhan le karom.
A csillagok fölém tornyosulását azonnal érzem. Hűvös nyugalom önt el, ami a lényükből sugárzik, szinte meglöknek vele.
Hirtelen újabb hang váltja fel a puha csendet. Egy ismeretlen, búgó hang. Futó érintésekkel simítok végig a homlokomon, majd azt látom, hogy felém közeledik egy sebesen érkező, nagyobb jármű. A pillanat törtrésze alatt fagyok dermedtre az ijedtségtől, ahogy szembenézek a fekete tömör halállal, aminek élénken vibráló szemei éppen engem világítanak. Nyögnék, de valami lebilincsel. A csillagok magukra vonzzák tekintetem, én pedig várom, hogy közelebb érjen hozzám az ostoba sofőr. Eljátszok a gondolattal, hogy lehunyom szemeim és hagyom, hogy átgördüljön rajtam, de meg kell fizetnie, amiért az én utamra lépett, ráadásul ilyen késői órán. Ilyenkor különösen enyém ez a szakasz, hát nem tudja?
- Te bajod. - súgom lágyan, miközben jobbom emelem a felém száguldó autó irányába és lehunyt szemeim mögül rákoncentrálok annak motorjára. Egyetlen gondolattal lebontom a sofőr alatt a járművet, igazán apró darabkákra. Egy-két métert biztosan előre csuklik az emberem. Konkrétan a sötétben aligha találja meg, hogy mit-hova kellene rakosgatnia. És ez bűn, de piszkosul élvezem. Magamban számolni kezdek, hogy rémült sikolyát, s léptei indulását pontosítsam.
- Három.., kettő.., egy... - felnyitom fáradt pilláim, de nem fordulok a sofőr felé. Éreztem, hogy egyedül van, mikor rákapcsolódtam a tárgyra, amit vezetett. Őszintén remélem megbánta, hogy erre tévedt.



zene: Somebody like You. |TO : Phoenix ~  | ©



A hozzászólást Bethany Willow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 8 Szept. - 13:19-kor.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Phoenix Rivers
mutant and proud

Phoenix Rivers
független
loneliness is a gun
Play By : Paul Wesley
Hozzászólások száma : 45
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Phoenix & Bethany - Az én utam   Phoenix & Bethany - Az én utam - Page 2 Icon_minitimePént. 14 Aug. - 14:50




To Bethany


A látvány alapján még nem tudom, hogy kivel fogok találkozni ha az autóm végképp megadja magát, hiszen csak pillanatok műve az egész. A karját lendítő lány bárki lehet, az utóbbi időben leginkább nem is beszélgetek a női nem tagjaival, mindenki úgy jár a legjobban, nincsen szükségem az idétlen vihogásra, amit belőlük kiváltok. Nem mondanám, hogy értelmesebbek, ha egyedül vannak a falka nélkül, mert akkor még úgy érzik, hogy nem tudnak támaszkodni társaikra, és végképp nem lehet velük semmit kommunikálni, inkább hagyom is a fenébe az egészet. A barna lány megjelenése az út közepén egészen meglep, nagyon is máshogy néz ki, mint a nagytöbbség, talán ez okozza a pillanatyi elmezavart, hogy megszólalni sem tudok, holott másokból szoktam ezt kiváltani. Megtehetném, hogy ahogyan kivetődöm a feltáruló fekete lyukon, a vállamon átfordulva kényelmesebb stílusban érkezem, a térdem így odacsattan az aszfaltra, ám érezni akarom a fájdalmat, az tart józanul, hiszen ki tudja, a szénszínszemű démon mire képes. Azaz máris tudom... halálos veszélyt rejt, akár egy hálóját mozgató fekete özvegy. Megindulok felé, nem törődve a sajgó csonttal, ennyit még kiheverek. A haléntékomra szoríthatnám az ujjamat, hogy elűzzem a rám törő hirtelen támadt bizonytalanságot, miszerint az egyikünk ma itt marad az országúton, lelke örökké kisértve fogja róni a kietlen vidéket. Rossz sorsom vetett ide, mintha a végzet különös játéka lett volna, ha mindennek hátat fordítok, viseljem a következményeket, miszerint végleg eltűnök az árnyékok közt. A másik veszélyes, s eleve bukásra álok.
Igyekszem tudatomból kizárni a zavaró szúrást, és a szégyenérzetet, hogy pont egy lány előtt kerülök ilyen bosszantóan alárendelt szerepbe. Egykor nem lett volna semmi bajom a női nemmel, de ha ő is olyan, mint a többi, akkor nem lesz sokáig keresnivalónk egymás történetében. Hirtelen támadt konfrontáció, oly affér, amelyre ezen éjszakán már nem készültem, és most mégis itt van ő. Gyönyörű, és halálos. Fekete hattyú.
- Mondjuk? - Tapasztom még mindig oda az ujjamat, kicsit leárnyékolva mások által oly lehengerlőnek tartott szempáromat, nehogy könny szökjön bele, netán gyengeséget fedezzen fel a kavargásukban, mégis meglep, hogy jelzi, hogy nem ez volt az első. Ahogy sejtettem. Nem mondom, hogy a komor teremtés született gyilkos, mégis veszélyes táncba hív. Jómagam sem vagyok már szentéletű, igaz, én nem is bontom le mások alól a járművet. Mélykék pillantásom a finoman metszett arcélen időzik, vajon mi vitte rá, hogy az éjjel nászra lépve végzetes döntéseket hozzon a semmi közepén?
- A helyedben nem a kocsit sajnálnám igazán. – Szegem fel zordan az államat, s most már ráeszmélek, hogy egyáltalán nem fél tőlem. Önként, s dalolva provokálja ki a szinte magától értetődő büntetést. Súlyos pillantásom illetem, akár ha bírája, és hóhéra lennék. Miután eldobtam a lehetőségét, hogy fegyvert rántsak, akár le is üthetném, a kulcscsontjára mért ütéstől lágyan omlana karjaimba, hogy aztán ártalmatlanná tett testét mégiscsak a birtokon adjam le. Érdemli vajon a gumiszoba zárt börtönét egy életen át? Aligha. Fájdalma, őrülete mélyebb kell hogy legyen holmi felindultságnál. Félresöpröm tekintetem elől a belehullott sötét tincseket, és körbehozom a pillantásomat. Sehol senki, magunk vagyunk, jármű nélkül alapos gyaloglásban lesz részem. Már ha túlélem a megpróbáltatásokat. Fájdalmasan szép arcomon a holdvilág megcsillan, s mintegy megadásul felsóhajtok, holott nem vélem úgy, hogy bármilyen irányban is elmozdultunk e képzeletbeli csatamezőn. Nem érek hozzá, azzal sokkal rosszabbul járnék, mint az autóm elvesztésével. Az álla alá kéne nyúlnom, hogy megtaláljam eltévelyedett tekintetét.
- A te utadra? Ha nem én tévedek errefelé, akkor gyilkossá válsz? Netán a túlélő prédájává? - Kérdezem indulattól fojtott hangon, álkapcsom férfiasan szorul össze, válaszokat akarok, így higgadtságot erőltetek magamra.


♫ My immortal ♫
©
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Phoenix & Bethany - Az én utam   Phoenix & Bethany - Az én utam - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 13 Aug. - 13:17


Phoenix&Bethany

► I don't care.  



Egy test. Ennyit jelent csupán lényem. Meredt figyelemmel szívom magamba a legapróbb részleteit a fénylő égboltnak, hogy aztán a tudatomon átszűrve kiszelektáljam, míg végül a tökéletes finomságú szitámon fennmaradnak azon kevés csillagjegyek, melyek jól láthatóak: néhány, az átlagos elmének talán éppoly semmitmondó kép. Mint, egy féloldalra kopott cipősarok. Elkenődött rúzs folt a galléron. Kihúzott szálak egy selyem nyakkendőben. Szabályos félkör alakú fehér folt egy csuklón. Aranyrögök, amiket meg kell tisztítani az őket magába záró iszap- és törmelékrengetegtől. Ilyen gondolatok keringenek elmémben, ahogy dúdolásom közben ujjbegyemmel megcirógatom a fénylő pontokat. Bogár szemeim átszűrik fényüket, a tejút kacskaringósan, délcegen vonja magához bármelyiket, amelyikhez csak kedve támad. Irigységgel tölt el a gondolat, milyen érzéki csalódás lehet.
A test is más ezúttal, nem csak a feldolgozás módja: a szív ritmikusan ver, pumpálva a vért a legtávolabbi hajszálerekig. Mennyi hasztalan, kósza gondolat férkőzik még fejembe?
Büszkeség tölt el a gondolatra, hogy a felém száguldó, felhangosodó motor hangja elillan és helyére nem érkezik újabb, zavaró tényező. Bátor - vagy botor - dolog az éjszaka közepén ennyire elhagyatott ösvényen át kutatni a célállomást. Főként, ha őrzője van. Ami, most én volnék. És, ha az őrző olyan bolond, mint én, nem érdemes átkelni. Nincs veszélyesebb egy gonosz nőnél. Nincs rosszabb egy erős nőnél. De nincs kegyetlenebb egy erős, gonosz nőnél.
Továbbra is mozdulatlanul pillantok az ég felé, mikor váratlanul a sofőr -kiről megfeledkeztem- felbukkan és szemlátomást közel érkezik hozzám. Azt gondolná az ember, hogy egy ilyen incidens elég valakinek, hogy legalább félsérültként végezze valamelyik fa tövében, vagy legalább megrémülve elmeneküljön a helyszínről. Én sem feltételeztem volna, hogy ezúttal felém indul a megtámadott fél. Alkaromra támaszkodva összeszűkült íriszeim mögül fürkészem, ahogy kérdez, ahogy közeledik. Van valami bájos abban, hogy ilyen merész. Felvonom szemöldököm, igazán magasba ahogy gépiesen felegyenesedem.
- Mondjuk. - söpröm le magamról az apró, gyűrődésekbe fúródott kavicsokat, miközben tekintetemmel nem eresztem el a sötét férfit. Elképzelésem sincs, hogyan úszta meg. Megdermedve állok az útjába és ahogy nézem őt, megértem. Más, mint a többi erre lakó ember. Különös... Dühös, bosszúszomjas tekintetéről lerí, hogy egyáltalán nincs lenyűgözve a teljesítményemtől. Elnyílnak ajkaim, de megelőz és szavai erősen hasítják fel a vékony falat, mit az ilyen esetekre emeltem. Veszélyesnek tart.
- Nem az első volt. - vonok vállat megfagyottan, majd lágyan, démonian elmosolyodom mielőtt szavakat formálnék hangommal - És nem az utolsó. - elpillantok róla, háta mögött keresve az autó darabjait - Milyen kár. - hangom bátrabb, mint a lelkem. Fizikai képességeim ugyanis nincsenek rá, hogy megállítsam, ha rám támad. Lesütöm tekintetem, majd ajkaim összepréselem.
- A lecke; sose lépj az utamra. - újra rá emelem tekintetem. Kifejezéstelen arccal révedek rá. Nem sok mindenki mondhatná el, hogy magára vonzotta figyelmem, de ő határozottan így tett. Kíváncsiság dúl bennem, hogy megtudjam, miért nincsen rajta egyetlen karcolás sem. Ha van egy kis esze, vissza fordul. Ha van egy kis eszem, nem játszom el a jégkirálynőt, hanem némán sarkon fordulok és magára hagyom. Ám lábaim még megdermedve pihenek ott, ahol pár nyugalmas másodperccel ezelőtt, még csendesen dúdolásztam.



zene: Somebody like You. |TO : Phoenix ~  | ©



A hozzászólást Bethany Willow összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 17 Szept. - 18:58-kor.
Vissza az elejére Go down

Phoenix Rivers
mutant and proud

Phoenix Rivers
független
loneliness is a gun
Play By : Paul Wesley
Hozzászólások száma : 45
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Phoenix & Bethany - Az én utam   Phoenix & Bethany - Az én utam - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 13 Aug. - 11:00




To Bethany


Holtfáradtan vezetek, semmi kedvem, és türelmem nincs már visszamenni a birtokra. Egyértelműen nem az én utam az, hogy továbbra is egy olyan közösség része legyek, akik közül úgysem tudok mindenkit megmenteni. Még nem is sejtik, de a háború itt toporog a küszöbünkön, nem pusztán az átlagmeberek fognak ellenünk fordulni, a veszélyes mutánsok is meg akarják majd mutatni, hogy van itt létjogosultságuk. Pont miattuk kerültünk ilyen helyzetbe.  Ezúttal egy csúfosan végződő megbizatásról tértem volna vissza, ha ezt tudná rólam az a bizonyos lánycsapat, közel sem biztos, hogy továbbra is a kegyeltjük lennék. Lehet, hogy ez volna a megoldás. A saját rosszhíremet kéne kelteni. De nem, ennyire vagyok büszke, hogy mindig megpróbálom kihozni magamból a legjobbat, azért lettem xmen, mert sosem adom fel! Egész mostanáig. Fáradt vagyok, végtelenül fáradt. Az anyósülésen egy könyv, kedvenc filozófusomtól, Nietzsche mindig oly mélyenszántóan írt, mindent megmagyarázott, s úgy vélem, csakis a kiemelkedett, pallérozott elméknek volt lehetőségük megérteni, hogy mit is akart kihozni a dolgokból. Bevallom néha még én magam is elveszek a sorok között, pont azért olvasom minél többet, hátha többedszeri nekifutásra sikerül átjönnie a lényegnek.
Többek között pont miatta lettem ennyire tartózkodó a női nemmel, ugyanis ahogy Nietzsche vélekedik a nők bizonyos csoportjáról „a színlelés szakértője s a becsapott, labirintusba vesző férfiak a nők kinyilatkoztatásait még hosszú idővel elhangzásuk után is szibillai jóslatokként értékelik és értelmezik”. Lényegében azt jelentheti, hogy még azt sem tudják, hogy valójában mit akarnak, s ott verik át az erősebb nemet, amikor csak akarják. Hát ennyi. Nincsen értelme abban a hitben ringatni magam, hogy el tudok vonatkoztatni a nagyátlagtól, és valaki értelmeset találni. Így bőven a húsz felett talán már ideje lenne ebben gondolkoznom, jelenleg inkább távolodom a témától. Kezdek álmosodni, céltalanul hajtok az országúton. Tán itt az ideje új életet kezdenem, mindentől távol. Ellenben nem ártana valahol megszálnom éjszakára, példának okáért egy motelben. Harminc mérfölddel ezelőtt láttam egy leágazást, a főút elterelése lehetett, vagy éppen most hajtok egy holtágban? Pupilláim az álmosság ellenére máris kitágulnak, ahogyan messziről felfedezem az út közepén térfengő lány. Camarom fékjére automatikusan lépek rá, felkészülve arra is, hogy félrerántsam a kormányt. Különleges ösztöneim megsúgják, hogy itt valami készül. Bár pusztán pillanatok műve, érzem az oszló jármű különleges szagát, a füleim hatolnak a bomló atomok, így amennyire csak lehet, összehúzom magam, és amikor érzem a döccenést, akkor rugaszkodom el, hogy kilökjem magam a hirtelen megjelenő lyukon, amely valaha a szélvédő volt. Féltérdre érkezem, s sötét hajam függönyként hullik zafír szemeim elé, ahogyan a lányt figyelem, majd szépen lassan felemelkedem. Az oldalra csatolt pisztolyért nem nyúlok, ha képes volt elbontani a Camarot, nem lenne túl veszélyes a kábítólövedékkel megtöltött mordály sem. Nyugodt léptekkel indulok el felé, ha szükséges, akkor puszta kézzel töröm ki a nyakát.
- Halálvágyad van...? – Kérdezem bársonyos hangon, pillantásomat a szénszín íriszbe fúrva. A haja s a szeme olyan színben pompáznak, mint az én ruházatom. Egyértelműen közülünk való, nem csak képesség tekintetében, stílusra is a legveszélyesebbek közül való. Ugyan a birtokot magam mögött hagytam, és tán sosem térek vissza, ám annyi felelősségtudat van bennem, hogy nem hagyom, hogy másokat is bántson. Első körben ártalmatlanná kéne tennem. Beleszimatolok a levegőbe, hogy megérezzem az illatát, amely zaklatottságról árulkodik. Hallom a szívverését, amely ellenben mégiscsak jegesen lassú... Különös...
- Ugye pontosan tudod, hogy ez többet nem ismétlődhet meg? – Nem sokat olvashat le az arcomról, csupán annyit, hogy nem rettentem meg, és valami történni fog.


♫ My immortal ♫
©
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Phoenix & Bethany - Az én utam   Phoenix & Bethany - Az én utam - Page 2 Icon_minitimeKedd 11 Aug. - 11:14


Phoenix&Bethany

► I don't care.  



Semmi tudatosság sincs abban, ahogy megyek, de van bennem valami lemondás, és nem tudok napirendre térni a lehajtott fejem felett. Állam emelem és így révedek a végtelen folyosóra, ami elém tárul. Pár oszlop, élükön világító szentjánosbogarak, -én annak képzelem őket-. Halkan dúdolom azt az ismerős dallamot, amit gyerekként oly sokszor hallottam, még anyától. Így altatott el, ha közelgett a mennydörgés. Tudta, hogy mennyire félek azoktól a dolgoktól, amik nagyobbak, amik tehetetlenné tesznek. Lefékezem. Vállaim most csapott ívben zuhannak alá: nincs tartásuk. Szemeim alatt sötétlő karikák, ajkaim rózsaszínje hamuszürkére fakult. Összeszorul a torkom. Megbillenek, és igyekszem higgadt maradni. Engedek a lendületnek és hátammal a hűvös, koszos betonszőnyegre zuhanok. Nem fáj az esés, egyetlen csontom sem remeg bele. És ezt a pillanatot érzem a legmegfelelőbbnek, hogy kieresszem a levegőt, amivel eddig benn játszottam. Halk sóhaj formájában teszem. A dúdolást nem hagyom abba. Ezen az útszakaszon nem jár senki, ezért is élek erre. És ezért is sétálok gyakran ezen a részen. Késő este meg már aligha lenne bárki is olyan ostoba, hogy ilyen magasra nőtt fák között kocsikázzon errefelé. Ez az út nem vezet sehova. Ez az én utam.
Vízszintesben elterülve a csillagok táncolnak nekem, én csak a zenét búgom, mint háttér díszlet. Páran lepotyognak, némelyik színe változik. Mozdulatlanul fekszem, elterülve. Nincs semmi, csak én. Az autót lejjebb hagytam az ösvény mentén, tárva-nyitva. Ugyan, ki lenne olyan ostoba, hogy erre jár? Mennyi ismétlés. Magam győzködöm. Egy mantra.
Zsongom tovább a keserédes dallamot megnyugtatónak szánt hangon, leginkább a magam erősítésére. Békés, kellemes. Jobbom magasba emelem, szeretném megcirógatni a csillagokat. Pár másodpercig simítom őket, de válasz nélkül elernyedve, megadóan zuhan le karom.
A csillagok fölém tornyosulását azonnal érzem. Hűvös nyugalom önt el, ami a lényükből sugárzik, szinte meglöknek vele.
Hirtelen újabb hang váltja fel a puha csendet. Egy ismeretlen, búgó hang. Futó érintésekkel simítok végig a homlokomon, majd azt látom, hogy felém közeledik egy sebesen érkező, nagyobb jármű. A pillanat törtrésze alatt fagyok dermedtre az ijedtségtől, ahogy szembenézek a fekete tömör halállal, aminek élénken vibráló szemei éppen engem világítanak. Nyögnék, de valami lebilincsel. A csillagok magukra vonzzák tekintetem, én pedig várom, hogy közelebb érjen hozzám az ostoba sofőr. Eljátszok a gondolattal, hogy lehunyom szemeim és hagyom, hogy átgördüljön rajtam, de meg kell fizetnie, amiért az én utamra lépett, ráadásul ilyen késői órán. Ilyenkor különösen enyém ez a szakasz, hát nem tudja?
- Te bajod. - súgom lágyan, miközben jobbom emelem a felém száguldó autó irányába és lehunyt szemeim mögül rákoncentrálok annak motorjára. Egyetlen gondolattal lebontom a sofőr alatt a járművet, igazán apró darabkákra. Egy-két métert biztosan előre csuklik az emberem. Konkrétan a sötétben aligha találja meg, hogy mit-hova kellene rakosgatnia. És ez bűn, de piszkosul élvezem. Magamban számolni kezdek, hogy rémült sikolyát, s léptei indulását pontosítsam.
- Három.., kettő.., egy... - felnyitom fáradt pilláim, de nem fordulok a sofőr felé. Éreztem, hogy egyedül van, mikor rákapcsolódtam a tárgyra, amit vezetett. Őszintén remélem megbánta, hogy erre tévedt.



zene: Somebody like You. |TO : Phoenix ~  | ©



A hozzászólást Bethany Willow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 8 Szept. - 13:19-kor.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Phoenix & Bethany - Az én utam   Phoenix & Bethany - Az én utam - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Phoenix & Bethany - Az én utam
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Bethany Willow
» Bethany Willow
» Wade & Bethany - Ki vagy Te?
» Scarlett & Bethany - Rég volt.
» Philadelphia - Phoenix & Heidi osztálytalálkozó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: Közel s távol-