we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Kakaó után egy kis gyengélkedő Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Kakaó után egy kis gyengélkedő Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Kakaó után egy kis gyengélkedő Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Kakaó után egy kis gyengélkedő Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Kakaó után egy kis gyengélkedő Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Kakaó után egy kis gyengélkedő Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Kakaó után egy kis gyengélkedő Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Kakaó után egy kis gyengélkedő Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Kakaó után egy kis gyengélkedő Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Kakaó után egy kis gyengélkedő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Kakaó után egy kis gyengélkedő   Kakaó után egy kis gyengélkedő Icon_minitimeVas. 11 Okt. - 10:20



Carrie-Ann, Arthur & Angela
Ha ez így folytatódik szegény Arthur a végén komolyabb károkat tesz magában. Nem vert már meg minket a sors eléggé? Miért kell neki továbbra is szenvednie? Ez a képesség egy percig sem áldás, csupán átok. Az állandó fejfájás, gondolatok szövevényei, és persze a saját maga ellen fordulás, hogy enyhítsen a fájdalmakon...nem jó ez így. Ha Titus nem volt jó megoldás, akkor majd keresünk másikat, de az nem így működik, nem hagyhatjuk ezt tovább így folytatódni.
Persze sokban segíthet Carrie-Ann is, de végletekig Ő sem használhatja a képességét, hogy Arthur-on segítse, na meg nem megoldás, ha elvesszük a képességét a bátyámnak, ezt kezelni kell, kordában tartani nem pedig börtönbe zárni egy másik képesség segítségével, az csak rész megoldás.
-Köszönöm Carrie-Ann. - Mosolyogtam rá. Aggódva pillantottam Arthur-ra. A szívem majd megszakad érte. Nem akarom, hogy szenvedjen, eddig is csoda, hogy nem őrült bele a veszteségekbe. Boldognak akarom látni, teljesen egészségesen. Úgy érzem beszélnem kell a professzorral hamarosan. Végül is majdhogynem egy és ugyanaz a képességük, persze nem teljesen, de hasonló. Talán Charles tudna segíteni rajta, ha Ő sem akkor már nem tudom mitévő lehetnék. Márpedig a feladás az nem az én asztalom.
Ha Arthur lepihent ez után a borzalom után megyek a professzorhoz.Ez most már biztos.
-Arthur, maradok, ne félj, semmi se tudna elcipelni mellőled. - Pusziltam meg az arcát ahol épp nem voltak sebek. Ha a sors újra összehozott a testvéremmel akkor természetesen mindenben számíthat rám. Ez régen is így volt kettőnk közt, most sem fog változni.
Először mindkettejükre pillantok értetlenül, ez a balesetesdi nekem nem igazán tetszik...Jobb lett volna, ha elmondjuk az igazat..egy nagyot sóhajtva belemegyek a hazugságok völgyébe.
-Igen, baleset volt, kicsit figyelmetlen volt, de azonnal jöttünk ahogy megtörtént. - Kicsit azért korholóan nézek mind a két jómadárra. Bár nem hiszem, hogy a doki annyira buta volna, hogy ne vegye észre mi a bokor általi karcolás vagy a saját körmök általi csikarás. De nem fog kérdezősködni, ha ezt mondtuk elfogadja.
-Öltés? - Sápadok le. Na az nem hiányozna, nyoma is maradna és még akkor minimum egyszer le kell ide jönni, hogy az öltéseket kiszedjék...Hatalmasat sóhajtok, de nem szólok semmit, erre már nincs mit mondani. Innentől kezdve cselekedni kell.
Észre se veszem, hogy Carrie-Ann karjába kapaszkodom kicsit görcsösen is. Annyira aggódom, i van ha ez durvábbá fajul? Persze Isten mentsen tőle, de akkor is, ha megtörténik és nem vagyunk akkor is mellette?
♫ Zene ♫ ♥ Ruha ♥ Irány a gyengélkedő!
Vissza az elejére Go down

Carrie-Ann Bell
mutant and proud

Carrie-Ann Bell
Diák
power to the future
Play By : Indiana Evans
Hozzászólások száma : 149
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Kakaó után egy kis gyengélkedő   Kakaó után egy kis gyengélkedő Icon_minitimePént. 4 Szept. - 15:23


Arthur, Angela & Carrie-Ann




Még mindig nehezen fogom fel ezt az egészet, és pont e miatt próbálok valahogy nem is jobban belegondolni, miközben még most is arra figyelek, hogy kikapcsoljam Arthur képességét, mert nagyon ijesztő volt az, amit művelt magával és őszintén szólva még most is nagyon ijesztőnek tűnik így utólag is. Nem is értem, hogy volt képes rá, hogyan nem érezte a fájdalmat, amikor össze-vissza kaparta az arcát. Ez annyira... úgy sajnálom őt, hogy ilyen élete volt eddig és hogy ennyire rosszul alakult a sorsa. Olyan ijesztő ez az egész, én el sem tudom képzelni, hogy milyen rémségeket kell átélni ahhoz, hogy az ember ezt tegye magával, szörnyű!
- Hát persze, ez nem is lehet kérdés! - igyekszem azért egy halvány mosolyt varázsolni az arcomra. Persze, hogy ott maradok, amíg Arthurt rendbe teszik és amíg jobban lesz. Riasztó az, ahogyan szegénykém fest most és az is, amit csinált magával, nem is lehet kérdés, hogy mellette maradok, amíg megnézi az orvos és persze, amíg segít neki, hogy azok a sebek jobban nézzenek ki és persze ne maradjon nyomuk. Remélhetőleg nem túl mélyre karmolta őket és akkor nyom nélkül rendbe jönnek. Nem azért, mert zavarna, de neki is biztos, hogy rémes lenne minden reggel a tükörbe nézni és ott azt látni, hogy ilyet tett magával és hogy ennyire megijesztett minket Angivel. Akkor is csak finoman megszorítom a kezét, amikor majdnem kissé talán erősen mondja ki, hogy Angie maradjon ott velünk. Nem is kérdés, hogy maradna és hogy én is, hiszen mindketten aggódunk érte.
Angie szavaira csak még mindig kissé riadtam bóligatok. Az egész helyzet megrázó volt, nem csoda, hogy még mindig nem találtam meg magamat igazán, pedig tényleg nagyon igyekszem összeszedni magam, de nem megy valami könnyen, sosem láttam még ilyet, nem vagyok hozzászokva, vagy hogy mondjam.
- Igen hölgyem, a kinti bokrok az udvaron... csak nem figyelt oda és elég sok volt a tüske. - igyekszem hihető módon megerősíteni az elesés történetét. Megértem, hogy Arthur nem az igazat akarja elmondani, hogy szándékosan csinálta ezt magával. A nő pedig nem is kérdezget többet szerencsénkre, csak csendben hümmögve bólint. Ha jól sejtem, akkor van annyi esze, hogy tudja ezek nem tüskék és Arthur kezén is látszik hogy véres... de legalább nem faggatózik tovább. Gondolom azért tudjuk, hogy milyen diákok járnak az iskolába, sőt talán többet is tud róluk, pont azért, hogy ha baj van, akkor legyen sejtése az okokról.
- Ne aggódjatok, nem mélyek a sebek, hamar rendbe jön majd, de először fertőtlenítenem kell, hogy kitisztuljanak a sebek, az kicsit csípni fog, aztán már jobban látszik, hogy kellenek-e ide öltések is. - csendben maradok, amíg magyaráz és magamban erőteljesen drukkolok, hogy ne legyen szükség öltésekre, remélem, hogy nem kellenek majd. Épp elég nehéz volt végignézni ezt, nem lenne jó még az is, hogy varrogatni kelljen Arthur arcát. Csak abban reménykedem, hogy hamar jobban lesz és hogy ezek a sebek nem mélyek, nem hagynak nyomot és nem lesz semmi baj.
Vissza az elejére Go down

Arthur Whitmore
mutant and proud

Arthur Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Chace Crawford
Hozzászólások száma : 171
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Kakaó után egy kis gyengélkedő   Kakaó után egy kis gyengélkedő Icon_minitimeSzer. 2 Szept. - 21:26

Arthur Whitmore írta:

Angela :bigeyes: Carrie-Ann :nagyobbszem: & Arthur



Nagyon örültem, hogy velem voltak! Az ölelésük, és a támogatásuk... ezért is nem tudtam eddig elképzelni az életemet Angela nélkül, és éppen ezért... n-nos... tekintek Carrie-Annre egy... igen fontos személyként...
Azért nem engedtem magamat olyan gyengének mutatni, főleg, hogy az iskola gondolatainak morajlását elcsitították a két lány lágy, aggódó szavai, és sikerült is csak kettejükre koncentrálnom, elfeledkezve Titusról, és mindenki egyébről. És a gondolataik... habár aggodalom volt mindegyik... annyira gyengéd... megnyugtatta a lelkemet, és elmémet. Különös, mert ezek voltak az első gondolatok annyi éven át, amelyek valóban nem zavartak engem. Imádtam ezeket a gondolatokat! Ezeknek hála képes voltam normálisan járni, nem kellett a két lánynak igazából egyáltalán rásegíteni egyik lépésemre sem, persze nem szóltam nekik, hogy engedjenek ki az ölelésükből, mert hát... nos... igen jól esett... De inkább kellett nekik lépést tartaniuk az én hosszú lábaimmal, amik egy lépéssel háromszor akkora távot tettek meg, mint ők ketten azokkal az icike-picike, aranyos lábacskáikkal... Carrie-Annek is vajon... aranyos pici lábacskái voltak...? Valahogy a-a-azokat... m-mindig... sz-szerettem, vagyis... i-igen... j-ja... szedd össze magadat!
Végül csak megérkeztünk, de Angela szavaira rögtön felkaptam a fejemet, és majdnem el is ordítottam magamat, már azonnal, amint befejezte a mondatát.
- Te is ott leszel, Angie! Ott kell lenned, hugica! - komolyan tekintettem rá, de a szemeimben inkább ártatlan könyörgés tükröződött, és válaszával vártam is, majd megkapván hamarosan beléptünk, és megint csak, a hugicám hívta a doktornénit.
A nő első kérése nem fogott meg, de a második annál inkább. Mit is... tettem én...? Nem emlékeztem pontosan... csak Titus rémlett... Titus! Az a mocsok, aki miatt nem is mehettem fel rendesen a fiúk hálószobáihoz, meg úgy körülbelül sehová! Mert "labilis" vagyok! Hát ő annál inkább...
- A nevem Arthur. Az a roha... vagyis... nos... én elgondolkoztam valamin, és... a nagy gondolkodásban, nos... elestem. - nevettem egy kissé, tettetve a bamba gyereket, és a két lánykához fordultam, egy fajta helyeselést várva a kettejüktől.
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Kakaó után egy kis gyengélkedő   Kakaó után egy kis gyengélkedő Icon_minitimeSzer. 2 Szept. - 18:26



Carrie-Ann, Arthur & Angela
Csak nézek Arthur-ra, hogy merülhetett fel benne az, hogy nem kísérjük el? Ha Carrie-Ann nem is, Én biztosan elkísértem volna, de a lányt nézve, szerintem Ő is, főleg úgy, amilyen hangsúllyal mondta, hogy elkíséri.
-Arthur, ez egy percig sem kérdés, máris indulunk, ezt muszáj megnézetni és kezelni. - Belekarolok az egyik kezébe és lassan elindulok. Egyre jobban gyűlik bennem az aggóalom, egyre rosszabb Arthur állapota. Annyira féltem, most, hogy 12 év után visszakaptam semmiért sem akarnám elveszíteni.
-Carrie-Ann, ott maradsz te is míg ellátják Arthurt? - Remélem igen, mert láthatólag a lány most sokkal jobban megtudja nyugtatni, persze kicsit irigykedem emiatt, meg bánt, hogy erre én nem vagyok képes, de próbálom ezt elhesegetni, a fontos, hogy Arthur megnyugodjon és végre ne rontsa tovább a helyzetet, nem szeretném, ha jobban megsérülne. Percek elteltével érünk le a gyengélkedőbe ahol bekopogok majd belépünk.
-Jónapot! Tudna nekünk segíteni? A testvérem megsérült.. - Hát megsérült vagy kárt tett magában, lényegében mindegy, csak az számít, hogy meggyógyuljon, hogy elássák, mert ha ez így marad elfertőződhet és a baj hatalmas lenne. Leülök egy székre és a kezeimbe temetem az arcom majd egy nagyot sóhajtok. Ezt muszáj lesz megoldani, mivel Titus nem, hogy segítene, de úgy tűnik Arthur feszeng a közelében és nem kedveli túlzottan, így muszáj lesz valaki mást megkérni, hogy segítsen. Nem akarom, hogy ez rosszabbodjon, el se tudom képzelni 12 évig vajon hogyan gyógyította meg magát ha hasonló történt.
-Ülj le oda fiú, hogy hívnak? És ezt hogyan szerezted? - Kérdezte meg az ügyeletes iskolaorvos Arthurt, még szerencse, hogy tapintatos volt és nem azt kérdezte, hogy hogyan csinálta ezt magával. Aggódó pillantásokat lövellek Carrie-Ann felé, egyfajta szövetséget remélve.
♫ Zene ♫ ♥ Ruha ♥ Irány a gyengélkedő!
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Kakaó után egy kis gyengélkedő   Kakaó után egy kis gyengélkedő Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kakaó után egy kis gyengélkedő
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nyomozás a Bíboros után
» Nelson & Serena - "Csónakázás" után
» Dwayne & Kayley - Az eset után

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: X-Birtok :: Alagsor alatti szint :: Betegszobák, kórtermek-