we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Nyomozás a Bíboros után Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Nyomozás a Bíboros után Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Nyomozás a Bíboros után Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Nyomozás a Bíboros után Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Nyomozás a Bíboros után Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Nyomozás a Bíboros után Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Nyomozás a Bíboros után Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Nyomozás a Bíboros után Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Nyomozás a Bíboros után Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 30 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Nyomozás a Bíboros után

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Dr. Zane Timothy Helmsman
mutant and proud

Dr. Zane Timothy Helmsman
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Terry O’Quinn
Hozzászólások száma : 426
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: Nyomozás a Bíboros után   Nyomozás a Bíboros után Icon_minitimePént. 19 Szept. - 18:49

Nos, Zane politikai támogatásért fordul majd az ügyész úrhoz Smile hogy ebből mi minden keveredik ki, az majd kiderül.
Vissza az elejére Go down

Sheena Lawson
mutant and proud

Sheena Lawson
Törvényen kívüli
our time is coming
Hozzászólások száma : 100
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Nyomozás a Bíboros után   Nyomozás a Bíboros után Icon_minitimePént. 12 Szept. - 14:49

Köszönöm Charles az összefoglalót. Smile És Félix, nagyon megköszönném. Smile
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Nyomozás a Bíboros után   Nyomozás a Bíboros után Icon_minitimePént. 12 Szept. - 14:33

A dolog lényege amúgy pont az, hogy mindenki kitalálja, hogy tud belekapcsolódni a sztoriba és ha van valami fontos esemény, akkor azért itt arról tájékoztatjuk a többieket is, mert evidens, hogy nem tud mindenki minden játékot olvasni. ^^
Első körben neked érdemes kitalálni, hogy milyen módon illesz a sztoriba, valakid szintén megmurdálódott, vagy épp te is a Bíboros embere vagy, szóval ez szerintem rajtad múlik. ^^

Ami fix, az a 13 fős lista, amin van sok njk és pár jk is, de ez a lista nem nyilvános, jelenleg Warren és Yetta birtokában van. Ők a rajta lévő JK-k:
- Eric Lensherr Razz
- Luther Stafford
- Nikola Tesla (eldöntöttem kész, amúgy is folyamatban a gyilkossági kísérlet Very Happy )
- Evan MacTaggert
- Felix Gideon Marsh
- Saul Charna

Ebből maga Felix a Bíboros, ez az, ami fix, van aki csak gyanús, van aki akár az ő embere, mint pl. Lutherrel is ilyesmit beszéltünk meg. Smile
Jelenleg folyik ez a rész, amit lejjebb linkelt Felix, ahol Dwayne nyomoz, de egy magánnyomozó kari simán hallhatott már a durva sorozatgyilkosról, vagy fel is bérelhették, hogy járjon utána, tehát ő is elindulhat egy szálon, amin majd akár összetalálkozik másokkal is.
Warren most jelenleg Felixet akarja kicsit kiismerni, mivel rajta van a jelöltek listáján, Yetta pedig megbízásnak kapta Nikolát, hogy ölje meg, ő most ezen ügyködik. Smile Ennyi szerintem most így hirtelen. ^^
Vissza az elejére Go down

Felix Gideon Marsh
mutant and proud

Felix Gideon Marsh
független
loneliness is a gun
Play By : Robert Patrick
Hozzászólások száma : 11
Kor : 58



TémanyitásTárgy: Re: Nyomozás a Bíboros után   Nyomozás a Bíboros után Icon_minitimePént. 12 Szept. - 14:23

Sheena, megoldjuk. Smile
Kitalálom neked. Jó lesz úgy?

Dwayne, megyek nézem. Smile
Vissza az elejére Go down

Sheena Lawson
mutant and proud

Sheena Lawson
Törvényen kívüli
our time is coming
Hozzászólások száma : 100
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Nyomozás a Bíboros után   Nyomozás a Bíboros után Icon_minitimePént. 12 Szept. - 14:17

Nem tudom, hogy tudnék beleilleni (magánnyomozóként, bérgyilkosként) a képbe, de szeretnék részt venni benne, ha lehet. Smile
//A történet összefoglalóját olvastam, de részleteiben nem követtem nyomon. Sad//
Vissza az elejére Go down

Dwayne Riley
mutant and proud

Dwayne Riley
ember
I just believe my eyes
Play By : Josh Duhamel
Hozzászólások száma : 67
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Nyomozás a Bíboros után   Nyomozás a Bíboros után Icon_minitimePént. 12 Szept. - 14:12

Én megjelentem, ha nem gond. Nem tudok gyorsvonat lenni, de olyan 2-3 naponta tudok írni. Egyszerűen nem tudtam kihagyni, köszi *.*
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Nyomozás a Bíboros után   Nyomozás a Bíboros után Icon_minitimePént. 12 Szept. - 13:32

Szörnyet teremtettünk, ez már biztos. Very Happy
Vissza az elejére Go down

Felix Gideon Marsh
mutant and proud

Felix Gideon Marsh
független
loneliness is a gun
Play By : Robert Patrick
Hozzászólások száma : 11
Kor : 58



TémanyitásTárgy: Re: Nyomozás a Bíboros után   Nyomozás a Bíboros után Icon_minitimePént. 12 Szept. - 13:10

Született egy amolyan kedvcsináló reag.

https://xmen-firstclass.hungarianforum.com/t1019-voros-gyalazat-a-biboros-elso-resz

Tessék bátran beszállni bármi módon. Smile

Vissza az elejére Go down

Yetta Marcerez
mutant and proud

Yetta Marcerez
Kísérleti alany
victim of science
Play By : ԅ Zoe Saldana
Hozzászólások száma : 113
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Nyomozás a Bíboros után   Nyomozás a Bíboros után Icon_minitimeKedd 9 Szept. - 15:14

Csak, hogy meglegyen a listácska. ^^

Aki eddig a 13 fős listán rajta van "hivatalosan" mint JK:
- Eric Lensherr Razz
- Luther Stafford
- Nikola Tesla (eldöntöttem kész, amúgy is folyamatban a gyilkossági kísérlet Very Happy )
- Evan MacTaggert
- Felix Gideon Marsh
- Saul Charna
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Nyomozás a Bíboros után   Nyomozás a Bíboros után Icon_minitimeKedd 9 Szept. - 9:57

Gondolkodtunk rajta amúgy Warrennel, hogy meg lehetne hirdetni a Bíborost ténylegesen karinak olyan téren, hogy végül majd úgyis eltesszük láb alól, csak aztán elvetettük, mert kicsi volt az esély, hogy bárki alkotna karit kifejezetten elhalálozás céljából. Very Happy De ha megcsinálod szerintem nagyon tuti a dolog. ^^ És igen vicces lesz, ha hozzá megyünk kérdezgetni, hogy mi a helyzet, házkutatási parancsért, tudom is én. Very Happy A Mentalistában is - ahonnan az alap ötlet származik - a gyanúsítottak között ott volt maga a CBI kapitánya is, meg FBI ügynökök, meg minden. ^^

Szóval nekem tetszik az ötlet. Smile
Vissza az elejére Go down

Dina Baker
mutant and proud

Dina Baker
független
loneliness is a gun
Play By : Hayden Panettiere
Hozzászólások száma : 26
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Nyomozás a Bíboros után   Nyomozás a Bíboros után Icon_minitimeKedd 9 Szept. - 7:51

Megragadott a dolog engem is. Razz
Nem, nem Dinaként kezdenék el nyomozni, ez a karakter nem ilyesmire készült. Smile dehanem! Very Happy
Mint névadó Razz szívesen készítenék a Bíboros szerepére egy JK-t. Ha megöletik, hát megöletik. Very Happy De mégiscsak jobb úgy játszani, nem? Very Happy És hogy Zane is könnyedén csaphasson a levesbe, nagyon jó kis mutáns képességet tudnék neki kitalálni. Very Happy Még egy előtörténet is körvonalazódik bennem hozzá... Razz

Na?

Szerk.:

Felix Gideon Marsh (A Bíboros) avatar: Robert Patrick; mutánsnév: Árnyék (alfa mutáns)
Képességek: Tudatkontroll (akaratmanipuláció) és Láthatatlanság (fénymanipuláció)
Aktiválódás: 8-10 éves kora körül
Életkor: 48 év
Foglalkozás: Szövetségi ügyész (ez mekkora húzás lenne nem? Razz)
Nőtlen, jómódú.
Az alapító családok egyikének leszármazottja. A család vagyona még Angliából származik, a mai napig is vannak érdekeltségeik az "őshazában". Jelenleg informatikai szoftver és hardver fejlesztő cégcsoport résztulajdonosa, mint a család egyetlen férfi örököse. Nővére Californiában él a családjával, férj és két lány. Kapcsolatuk jó, bár ritkán találkoznak. Felix élete már-már példás, botrányok nem övezik. Képességét tökéletesen használja és uralja. Lehetne magasabb pozícióban is, de annyira nem kíván azért szem előtt lenni. Elvégre, mégiscsak ő a "szürke eminenciás".

Hogy tetszik?
Vissza az elejére Go down

Yetta Marcerez
mutant and proud

Yetta Marcerez
Kísérleti alany
victim of science
Play By : ԅ Zoe Saldana
Hozzászólások száma : 113
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Nyomozás a Bíboros után   Nyomozás a Bíboros után Icon_minitimeHétf. 8 Szept. - 21:08

No hát egyelőre Zane nem tudom, hogy vágja-e a lényeget, de majd visszajelez, ha igen. ^^

Aki eddig a 13 fős listán rajta van "hivatalosan":
- Eric Lensherr Razz
- Luther Stafford
- Nikola Tesla (eldöntöttem kész, amúgy is folyamatban a gyilkossági kísérlet Very Happy )
- Evan MacTaggert
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Nyomozás a Bíboros után   Nyomozás a Bíboros után Icon_minitimeHétf. 8 Szept. - 20:29

Eric a bíboros. Nem, valójában nem ő az.

Öhm, bár persze, mivel eleve imádom az ötletet, és teljes mellszélességgel benne vagyok, akár több karival is, hogy mindkét oldal kapjon tőlem^^ Dwayne a nyomozóm, az ő családját nyírták ki, tehát vélhetően ő a pozitív oldalt képviseli a maga furcsa darkosságával.

Eric esetén vicces lenne azt a látszatot tartani, hogy talán a Bíboros embere, talán nem. Viszont van egy Shihadom, akiről simán el tudom képzelni, hogy vannak kontaktjai. Csak éppen az ötlet valami olyasmi csavart igényelne, hogy pont egy zsaru a sorozatgyilkso embere Razz
Na majd agyalok rajta, és minél hamarabb igyekszem beépíteni a játékaimba, még agyalgatok rajta XD
Vissza az elejére Go down

Aiden Hamilton
mutant and proud

Aiden Hamilton
független
loneliness is a gun
Play By : Boyd Holbrook
Hozzászólások száma : 144
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Nyomozás a Bíboros után   Nyomozás a Bíboros után Icon_minitimeHétf. 8 Szept. - 20:21

Lusta vagyok átjelentkezni. Smile Mint mondtam együtt építjük a történetet, csak azért kell jelezni, ha valaki valamire jutott, hogy a többiek se játszanak ki ezzel tök ellentéteset. Ez nem egy nagy mese szál, hanem egy együtt felépített sztori.
Vissza az elejére Go down

Dr. Zane Timothy Helmsman
mutant and proud

Dr. Zane Timothy Helmsman
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Terry O’Quinn
Hozzászólások száma : 426
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: Nyomozás a Bíboros után   Nyomozás a Bíboros után Icon_minitimeHétf. 8 Szept. - 19:51

Aham. De ha Zane is nekilát nyomozni, akkor egy mesélő vagy valami kellene, aki megírja mit talál. Vagy én találjam ki hasraütésszerűen, hogy mit talál?
Vissza az elejére Go down

Yetta Marcerez
mutant and proud

Yetta Marcerez
Kísérleti alany
victim of science
Play By : ԅ Zoe Saldana
Hozzászólások száma : 113
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Nyomozás a Bíboros után   Nyomozás a Bíboros után Icon_minitimeHétf. 8 Szept. - 19:47

De attól még a listán rajta lehetsz, mint lehetséges jelölt, mint gyanús alak. Razz
Kezdés nincs, mivel a játék már folyamatban van és semmiképp sem nagy tömeges játékra gondoltunk, ahol mindenki együtt bandázik, hanem inkább külön szálak, ahol mindenki a maga indoka miatt nyomoz, akár mással karöltve stb. és így együtt rakjuk össze a megoldást useresen, és végül persze karisan is lehet majd valami végkifejletben koccanni.
Vissza az elejére Go down

Dr. Zane Timothy Helmsman
mutant and proud

Dr. Zane Timothy Helmsman
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Terry O’Quinn
Hozzászólások száma : 426
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: Nyomozás a Bíboros után   Nyomozás a Bíboros után Icon_minitimeHétf. 8 Szept. - 19:43

Érdekesnek hangzik és köszönöm, hogy rám is gondoltatok Twisted Evil
Karim biztos nem dolgozna neki, mert a Királynőjének dolgozik Razz (I like Emma). Ám egy bandavezért, mint konkurencia felkeltheti figyelmét, így végső soron a kiiktatásában benne lenne. Főleg ha még mutáns is az illető. Ilyen szálon be tudnék kapcsolódni a koncepcióba. Hogyan képzelitek el a kezdés?
Vissza az elejére Go down

Yetta Marcerez
mutant and proud

Yetta Marcerez
Kísérleti alany
victim of science
Play By : ԅ Zoe Saldana
Hozzászólások száma : 113
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Nyomozás a Bíboros után   Nyomozás a Bíboros után Icon_minitimeHétf. 8 Szept. - 10:12

Gondoltam nyitok erre eleve egy új témát, mert úgy a legegyszerűbb. ^^
Van nekünk egy játékunk Warren kollégával, és arra gondoltam, hogy akár egy nagyobb globális történetszálat is ki lehetne hozni belőle, abban az esetben, ha van más érdeklődő is, és persze csak akkor, ha tudunk benne együttesen működni, haladni, ilyesmi. Smile

Röviden összefoglalva a lényeg:
Van egy bizonyos névtelen és arctalan főellenség, afféle maffiavezér, sorozatgyilkos, csúnya gonosz ember. Nevezzük innentől Bíborosnak, mert hogy ez a neve sztori szerint, amihez az ötletet itt is külön köszi az akkor még Csiperkének, aki azóta Dinává alakult. ^^ A Bíboros egy háttérben munkálkodó, de időnként maga is gyilkosságokba bonyolódó alak, akiről egyelőre még nem tudni ezen kívül semmit sem. Aki az útjába került azt gond nélkül teszi el láb alól, vagy teteti el mással, így ölette meg Dwayne családját és Yetta felbérelésével Warren családját, majd egy megbízó közvetítésével küldetett egy kisebb halál osztagot Warren-Yetta párosra. Előbbire, mert nyomozgat utána, utóbbira pedig hogy elvarrja a szálakat. Főhőseinknek sikerül eljutni ehhez a bizonyos megbízóhoz, aki mint kiderült maga is afféle beépített emberként a Bíboros után nyomozott. Tőle sikerült adatokat szerezni, és egy általa összesített listát, 13 lehetséges gyanúsított nevével.
Az is felmerült, hogy a lehetséges gyanúsítottak között lehetnének JK-k is, komolyabb alakok, pozitívak és negatívak is, hiszen a Bíboros jól rejtőzködik, lehet ő akár egy magas kormányszer embere is, de egy névtelen senki is akár. Fontos, hogy értelemszerűen a Bíboros végül NJK lesz majd, hogy a sztori azért befejeződhessen és el lehessen tenni őt láb alól, viszont az addig tartó eseményekbe, akár más is belefolyhat.
Lehetnek egyéb szereplők is, akik szintén utána nyomoznak, netán az emberei, akik utasításokat kapnak tőle és így az utánuk nyomozók összetűzésbe keveredhetnek velük, és a lehetséges gyanúsítottak között felmerülhetnek névként aktív karakterek is, mint teszem azt Nicola, Zane, akár Eric. ^^

Ami viszont fontos, hogy amennyiben más is részt venne az eseményekben, akkor ugye szükséges a kommunikáció és a rugalmasság, tehát ha valaki kijátssza, hogy kiderített valamit, akkor azt useresen a többiek is tudják, hogy ne írjuk felül egymást, vagy kavarjunk bele a másik szálába. Smile
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Nyomozás a Bíboros után   Nyomozás a Bíboros után Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nyomozás a Bíboros után
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Vörös gyalázat - A Bíboros - Első rész
» Amber & Aiden - Nyomozás
» Josie&Jack - Londoni nyomozás
» Kakaó után egy kis gyengélkedő
» Dwayne & Kayley - Az eset után

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Archivum :: A múlt árnyai-