we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
James Hurley Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
James Hurley Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
James Hurley Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
James Hurley Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
James Hurley Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
James Hurley Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
James Hurley Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
James Hurley Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
James Hurley Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 James Hurley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

James Hurley
mutant and proud

James Hurley
X-men
be brave, we're a team
Play By : Tyler Hoechlin
Hozzászólások száma : 154
Kor : 31



TémanyitásTárgy: James Hurley   James Hurley Icon_minitimeHétf. 30 Szept. - 20:25

Userinfó: Főkarakter neve: Moira MacTaggert
Név: James Hurley
Mutáns név: Renegát
Születési dátum: 1964.11.30
Besorolás: Törvényen kívüli
Osztályozás: Alfa mutáns.

Elsődleges képesség: Képességblokkolás
Megjelenés: 6 éves korában
Jelenleg: Az adott szobában, légtérben tartózkodó mutánsok képességeit tökéletesen semlegesíti, azok semmilyen szinten nem tudnak képességet aktiválni, és az állandóan működők sem lépnek életbe. A képességhez nem kell koncentrálnia.
Jövőben: Idővel a képesség hatósugara akár egy egész épületre, akár 100 méter sugarú körre is kiterjedhet.

Másodlagos képesség: Emléktörlés
Megjelenés: 18 éves korában
Jelenleg: Érintéssel képes az emlékek részleges, vagy akár teljes törlésére, akár évekre visszamenően is. Gondolatokat nem hall, csakis emlékeket lát, amiket ki tud söpörni az elméből, mintha meg sem történt volna.
Jövőben: A képesség elérte végső határát, tovább nem fejlődik

Jellem: Minden macsóságom ellenére igenis jófiú vagyok, akit hazavinnél egy családi ebédnél bemutatni apunak, és anyunak. Ezt több dolog is jelentősen rontja. Az egyik az, hogy tekintetemről lerí, hogy nagyon zaklatott életem volt, a másik, hogy nem akarok olyan jó lenni, mint amilyen vagyok, szokásommá vált úgy tekinteni az életre, hogy azoknak éri meg igazán, akik vérbeli mocskok. Mélyen belül segítőkész, jó fej, vicces srác vagyok, akinek az a keresztje, hogy másokat mentsen meg, álljon be olyanok helyett, akik nem képesek megvédeni magukat, de jelen körülmények között szarok az egészre, úgy vélem, nem hiányoznék a világnak, ha nem lennék. A szokásos lelkiállapotom jelenleg a búskomor önsajnálat. Senkit nem engedek magamhoz közel, inkább arrogáns, és bunkó vagyok, minthogy bárki is törődni akarjon velem, vagy sajnáljon. Valamiért mégis a rendes lányok vannak velem úgy, hogy bárcsak mellettük térnék ismét jó útra.  

Külső: Züllött, sötét alak, ez az ami leginkább eszedbe jut, ha rám pillantasz. Ám a szakadt külső mögött igazi jópasi bújik meg, alig tudsz szabadulni a pillantásomtól, borostám pedig inkább jól áll, mintsem ápolatlanná tesz. Sötét hajam, és igéző kék szemeim vannak, ez alapján akár modelnek is elmehettem volna, ha máshogyan alakulnak a dolgom. Aki felső nélkül lát, annak könnyen elállhat a szava, feltéve, ha nőnemű az illető. Nem igazán sportolok, valahogy adottság, hogy ennyire jól bírom a strapát, ám jelenleg az állandó útonlétnek köszönhetően még izmosabb, fürgébb vagyok, mint valava. A ruházatomat illetően a farmer és a bőrdzseki, ami leginkább megfelel, mert kényelmes viselet, és Amerika kisvárosaiban a ködös levegőben tökéletes, hogy megfelelő legyen a konfortérzetem.  

Előtörténet: Akár ideálisnak is mondhatnám a kis családunkat, hiszen tipikus amerikai családmodell, apa, anya, és két gyerek, akik közül az idősebb voltam én. A kezdeti családi idil gyorsan szertefoszlott, a szüleink nem igazán értették meg egymást, egy gyors válást követően apám lelépett Ethannal, az öcsémmel még alig négy éves koromban, még azelőtt, hogy igazán megismerhettük volna egymást. Ketten maradtunk anyával, akinek mondhatom igazi támasza lettem, csak sajna mindig apám külseje nézett rá vissza általam, ezért sopánkodott is rengeteget, hogyan képes szeretni engem, ezzel az ördögien jó külsővel. Talán a szoros kötődésünknek köszönhető, hogy nekem kellett lennem a férfinak a családban, de egy olyan valakinek, aki figyel a másik érzelmeire. Egy álmos kisvárosban, Oak Trees-ben ragadtunk az anyámmal, ahol persze sikerült beleesnem a közösség legnagyobb bombázójába. Nora tipikus, nagyszájú szőkeség volt, aki imádta irányítani aki csak útjába került, és imádtuk egymást. Sajnos igen későn jöttem rá, hogy nem én vagyok számára az egyetlen, titokban drogozott, orgiákra járt, nagyon vadul élte az életét. Amikor megtudtam, akkor más nem volt visszaút. Hiába próbáltam belőle kirángatni, egyre mélyebbre merült a bűn bugyraiba. Ráadásul hiába erősködtem, neki megfelelt ez az élet. Vagyis nem felelt meg, de mindenkinek tetszeni akart, tudta, hogy már rossz, de azt is, hogy már nem tudna tükörbe nézni. Köyörögtem neki, hogy szökjünk el, éljünk egymással, hagyjunk hátra mindent, amíg még lehet. Nem értette meg. Amikor utoljára láttam, akkor azt mondta zokogva, hogy szeret, és bocsássak meg neki. Majd elrohant az erdőbe. Másnap hajnalban találták meg a folyóban, szétvert fejjel, megerőszakolva. Persze engem vádoltak, az apja egyenesen hajtóvadászatot indított ellenem. Ekkor már sejtettem, hogy miért. Norát kiskora óta molesztálta az apja, a lány pedig nem is emlékezett erre, próbálta elnyomni a tudatában, ám összeomlott, ezért próbált megfelelni annak a rossz énnek, amit magáról hitt. Nem láttam értelmét magyarázkodni, maradni. Felpattantam a motoromra, és eljöttem, még anyámnak sem szóltam. Lelkileg hihetetlenül megrázott a dolog, nehéz másra gondolnom, mint az együtt töltött évekre. Jelenleg szökött gyilkosként motorozom, városról városra járok, motelekben alszom, és élem fel kevéske félretett pénzemet. Anyámmal egyszer beszéltem, küldött még némi tartalékot, ám olyan kevés már mindez, hogy előfordul, hogy az erdőben húzom meg magam, és alkalmi munkákat vállalok. A képességemre már nagyon korán rájöttem, ám a semlegesítést szinte sosem kellett használnom, mert alig találkoztam mutánsokkal, az emléktörlést pedig inkább mostanság gyakorlom komolyan, a városban nem éreztem volna fair-nek Nora, vagy bárki más ellen tesztelni. Ám olyan régen vagyok már úton, hogy muszáj eltűntetnem a nyomaimat.  
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: James Hurley   James Hurley Icon_minitimeHétf. 30 Szept. - 21:17

Tetszik a kari, jó lett. Very Happy Viszont a képességet elizélgetted curkorborsó. ^^ Azt tessen átírni. Smile
Vissza az elejére Go down
 
James Hurley
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lupe F. & James H.
» James & Nora
» Lucy & James
» James Logan Howlett
» James "Logan" Howlett

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Karakteralkotás :: Elõtörténetek :: Tanárok, X-menek-