we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Patricia és Asha  Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Patricia és Asha  Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Patricia és Asha  Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Patricia és Asha  Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Patricia és Asha  Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Patricia és Asha  Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Patricia és Asha  Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Patricia és Asha  Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Patricia és Asha  Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Patricia és Asha

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Asha Grave
mutant and proud

Asha Grave
Diák
power to the future
Play By : Jenny Jacobsson
Hozzászólások száma : 33
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Patricia és Asha    Patricia és Asha  Icon_minitimeSzomb. 25 Jan. - 22:48

Hálásan néz rám, de én csak egy mosollyal válaszolok neki. Beszél arról, hogy az ő családja igen vallásos, és hogy, gyakran forgatja a Bibliát.
-Ó! Szóval, akkor te sokat voltál templomba, nem igaz?-kérdezem tőle, izgatottan. Én hiába vagyok evangélikus, a szüleim semmi áron nem akartak templomba vinni, szégyenkeztek volna miattam. Ezért mindig érdekelt, hogy milyenek a templomok máshol...
Kedves,hogy föl ajánlja, hogy meghallgat, de nem szeretnék mesélni erről neki. Ez olyan dolog,ami bennem igen fájdalmas rossz emlékeket vet föl, amik jobbak ha a lelkem sötét bugyraiba maradnak.
- Nem, nem hiszem- rázom meg a fejemet - nincs semmi baj, oké? - Nézek rá, majd lehajtom a fejem.
-Szerintem ez nagyon jó!-A kis fénycsíkokkal játszom, próbálom elkapni őket, de természetesen nem tudom. - Legalább is nekem naaaagyon tetszik....-Nevetem el magam, majd őt nézem.
-Ja asszem...-Igazából most vissza nézve, nem mondhatom azt, hogy mennyire ismerem a képességem, tudom azt hogy lebegni tudok, de repülni is. Elmorfondírozok ezen, majd hozzá teszem: - Hát én csak ezt tudom, és ez nem olyan fantasztikus mint a te erőd, de hát tehetek mást?
Vissza az elejére Go down

Patricia Williamson
mutant and proud

Patricia Williamson
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 27
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Patricia és Asha    Patricia és Asha  Icon_minitimeSzomb. 25 Jan. - 21:16

Valamiért úgy éreztem köszönettel tartozom azért mert nem mondja el nekem az egész történetet, sokkal izgalmasabb, ha én magam látom magam előtt az olvasottak alapján, mintha valaki elképzelései alapján képzelem el az olvasottakat.
-Kötelező jelleggel forgattam, na meg a templomban is mindig belőle olvastak fel. Tudod a mi családunk nagyon vallásos. Megkérdeztem hogy minden rendben van e vele mert nagyon szomorú volt. de csak egyszerű választ adott rá.
-Nem szeretnék tolakodni és faggatni, de ha szeretnéd szívesen meghallgatlak, mi az ami a lelkedet nyomja. Lehet segít ha beszélsz róla valakinek.
Ismét csak szóba került a képesség dolog, de most nem fogok kitérni előle, hátha megtudok valamit erről a lebegésről.
-Végül is igen ez az én képességem, tudok játszani a fénnyel, bár nem tudom miért lenne ez erő, hiszen csak erre jó, hogy lássunk a sötétben is. -mosolyodom el
-Viszont akkor benned meg a lebegés lenne a különlegesség?
Vissza az elejére Go down

Asha Grave
mutant and proud

Asha Grave
Diák
power to the future
Play By : Jenny Jacobsson
Hozzászólások száma : 33
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Patricia és Asha    Patricia és Asha  Icon_minitimeHétf. 20 Jan. - 20:19

Igazán nem értem, hogy mért köszöni meg azt, hogy nem mesélem el a végét, hisz ez olyan természetes dolog. Tévedtem, mert református...
-Igen, onnan. Látom, te aztán ismered a Bibliát!-Teszem hozzá. Abból látva, hogy sokat olvas, magamban megállapítom hogy Patricia igazán okos.
Utolsó mondatába egyetértek, hogy mindenki abban higgyen amiben akar, ez meg is említem neki.
-Igazad van. És abban is, hogy ezt ne most vitassuk meg...- váltok témát, majd folytatom- neked...neked ez az erőd, ez a fény? -mutatok zavartan, a "burokra" amit körülöttünk csinált.
Megkérdezi, hogy minden rendben van-e, én pedig eleinte csodálkozva, majd rémülten nézek rá.
-Ennyire kilátszik az arcomra...?- nézek rá - Nem nincsen.- válaszolok egy picit komoran, de se szomorúan,nem is bosszúsan.
Vissza az elejére Go down

Patricia Williamson
mutant and proud

Patricia Williamson
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 27
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Patricia és Asha    Patricia és Asha  Icon_minitimeVas. 19 Jan. - 22:29

Megkönnyebbülök, hogy nem mondja el a végét és, hogy mi várható benne tényleg nem lenne már akkor izgalmas, de elolvasnom így is úgy is el kéne az olvasó napló miatt.
-Köszönöm, rendes tőled. - örülök, hogy kölcsön adja, de lehet nem fogom elkérni, attól függ mennyire tudom majd magamban bátorságot gyűjteni hozzá, elég rémisztőnek festett le benne dolgokat, de pont azok is keltették fel az érdeklődésemet. Meglep, hogy mennyire másképpen is lehet értelmezni könyveket főleg a Bibliát. Valószínűleg ez az értelmezési kérdés a vallásunk különbségéből is fakad.
-Majdnem eltaláltad Református vagyok. Az amit idéztél, ugye János a jelenésekről -ből van? Az szerintem azokra a halottakra vonatkozik akik akkor halnak meg a fenevad által vagy pont az ellene vívott harcban. Ez már Teológiai kérdés, vitassák meg a hozzá értők. A lényeg, hogy higgyen mindenki abban amiben szeretne és akar, mi többiek pedig fogadjuk azt el és tartsuk tiszteletben. -Attól, hogy másban hiszünk nem kéne ilyen megbánó arcot vágnia, tényleg nem bántott meg vele, semmi olyat nem mondott csak, hogy ő nem hisz bennük, de lehet, hogy valami más nyomasztja.
-Van valami baj Asha?
Vissza az elejére Go down

Asha Grave
mutant and proud

Asha Grave
Diák
power to the future
Play By : Jenny Jacobsson
Hozzászólások száma : 33
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Patricia és Asha    Patricia és Asha  Icon_minitimeVas. 19 Jan. - 10:27

Látom hogy a lány meglepődik, de nem zavar.
- Jó!- Válaszolom neki, megértem, én se örülnék ha mástól tudnám meg a végét. Picit furcsán néz rám amikor mesélek a könyvemről, és meg is lep, amikor azt mondja, hogy kölcsön akarja kérni.
- Szívesen oda adom majd, ha kell. - Nézek rá, majd elmosolyodok. Aztán elcsodálkozom amikor arról mesél, hogy ő hogy képzeli el a mennyországot. Ő Szent Péterrel, és kapuval képzeli el, amit én furcsállok. Majd hozzá teszi, hogy ismeri a Bibliát, én pedig illetlen módon megkérdezem tőle, hogy milyen vallású. Pontosabban sejtem, milyen vallású lehet.- Te ugye katolikus vagy, nem igaz?- Kérdezem tőle. Én evangélikus vagyok. Vagy voltam. Amikor a szüleim tanítottak nekem hittant, teljesen máshogy meséltek erről. Mi úgy gondoljuk, hogy amikor meghalunk, föl kerülünk valahová, ahol várjuk az ítéletnapot. És addig, nem kerülünk sehová. Csak is az itélet napján döntik el sorsunkat, hisz ez meg van írva a Bibliába : és eljön ítélni élőket és holtakat. Szóval sehogy sem tudom Szent Pétert elképzelni, ahogy beenged a mennyországba, mert mi nem hiszünk a szentekbe.
 De utóbbi gondolatomat, nem akartam mondani a lánynak, hisz mindenki máshogy képzeli el. Én valahogy, ésszerűbbnek és reálisabbnak gondolom azt amit a könyvben írnak a halálról. Szebb. Pedig tudom, hogy keresztény lévén nem kéne ezt hinnem, mert ez bűn, de amióta meghalt Dean, azt hiszem mondhatni, elvesztettem a hitem.
Vissza az elejére Go down

Patricia Williamson
mutant and proud

Patricia Williamson
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 27
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Patricia és Asha    Patricia és Asha  Icon_minitimeVas. 19 Jan. - 9:05

Meglep, hogy ő már olvasta ezt, még nálam is nagyobb könyv moly lehet.
-Igen arról szól, de ne meséld el kérlek.- mosolygok rá.
Amikor az általa olvasott könyvről mesél, végig fut a hátamon a hideg. Nem rajongom a félelmetes dolgokért, hiszen még tőle is megijedtem, túl élénk a fantáziám. De amilyen áhítattal és élvezettel mesél róla, kezdi felkelteni a kíváncsiságomat.
- Nagyon izgalmasan, hangzik lehet egyszer majd kölcsön kérem tőled. Ha nem bánod.
Remélem majd végig bírom olvasni de már most félek tőle, pedig még csak bele sem olvastam. Még bele gondolni is rossz, hogy létezhetnek ilyen dolgok, hogy it kóborolnak lelkek körülöttünk. Tényleg nagyon szép, a borító. Ezen viszont még nem elmélkedtem soha, hogy milyen is lehet a mennyország.
-Ezen még soha nem is gondolkoztam, de én olyannak képzelném, hogy egy hatalmas felhő rajta egy nagy nagy aranykapu a bejáratánál pedig Szent Péter. A lelkek pedig kígyózó sorban előtte beengedésre várva. Bent a kapun belül ahová kívülről nem lehet belátni pedig nincs is fala egy hatalmas alma fa áll középen mint az édenkertben és körülötte megannyi más gyümölcs. Én valami ilyesminek képzelném. Lehet sokat forgattam a Bibliát. -mosolygok rá.
Vissza az elejére Go down

Asha Grave
mutant and proud

Asha Grave
Diák
power to the future
Play By : Jenny Jacobsson
Hozzászólások száma : 33
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Patricia és Asha    Patricia és Asha  Icon_minitimePént. 17 Jan. - 19:13

Igen olvastam már, és nagyon tetszett.
-Ó igen.- Mosolyodtam el. - És jó volt! Nem olyan rossz mint számítottam rá, ráadásul igen hasznos tud lenni. Ez az amikor Napóleon küldi a seregét Oroszországba, nem igaz?- Nem biztos egyre gondolunk, hisz sokféle hasonló című könyv lehet.
- Ö, ez nem annyira ismert, The Lovely Bones. Avagy a "Komfortos mennyország". Érdemes elolvasni, nagyon megható.- Becsukom egy időre a könyvet, és borítót nézegetem, majd hozzá teszem. - Egy meghalt lányról szólt, aki a mennyországból néz vissza az életére. Nem tudja még elengedni a földet, a családját, így hát a saját tökéletes, ámbár furcsa, különleges mennyországából néz le. A furcsa benne hogy teljesen...teljesen újszerű az egész könyv! - Nézek rá a lányra, majd folytatom. - Ez egy romantikus történet, mert a lány fiújáról és a kapcsolatukról nagyon sok mindent írnak, de közbe egy krimi is mert kinyomozzák a lány gyilkosát. Viszont egy bizonyos szempontból félelmetes, horror is, mert ameddig a lány ebbe a komfortos mennyországba él, addig a földön túl is üldözi a gyilkosa... És ez rémisztő is lehetne, ha nem lenne az egész olyan szép...ábrándos.-Magamba hozzá teszem, hogy tökéletes összefoglaló szó ez. - Furcsa, de valahogy én is így képzelem el a mennyországot,ahogy ő. -Mutatok az ujjammal a borítóra.-Hiszem azt, hogy amikor elmegyünk, egy kis időre még itt is maradunk. Itt is ott is...- Kérdően nézek a lányra,majd elpirulok, és várom a lány reakcióját.
Vissza az elejére Go down

Patricia Williamson
mutant and proud

Patricia Williamson
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 27
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Patricia és Asha    Patricia és Asha  Icon_minitimeCsüt. 16 Jan. - 23:02

Látszott, Ashan, hogy tetszik neki amit tudok, de engem jobb lenyűgözött az ő lebegése. Ez már csak ilyen a sajátunk túl hétköznapivá válik számunkra minden napossá válik és valami új csoda jobban foglalkoztat. Bár kölcsönösen vágytunk volna faggatni a másikat, a különlegességéről egyikünk sem tette csak bele gubóztunk a könyveinkbe. Kíváncsian vártam melyikünk bírja tovább a csendet, de végül is ő törte meg.
-Háború és béke. Ma ajánlotta az irodalom tanár. Elég töménynek tűnik. Te olvastad már? -engem is nagyon foglalkoztatott vajon ő mit olvashatott annyira bele tudott mélyülni és néha amikor oldalra pillantottam, láttam az arcán az élvezetet amit a könyv vált ki belőle.
-Na és te mit olvasol?- fordultam felé mosolyogva.
Vissza az elejére Go down

Asha Grave
mutant and proud

Asha Grave
Diák
power to the future
Play By : Jenny Jacobsson
Hozzászólások száma : 33
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Patricia és Asha    Patricia és Asha  Icon_minitimeCsüt. 16 Jan. - 11:10

Nagyon menő ahogy azt a fényburkot csinálja, csodálattal figyelem. Nem szólok egy szót sem, nem akarok kérdezősködni, de azért néha-néha lopok egy kis pillantást a lányra "csodájára".
Nagyon nyeltem amikor azt mondta, hogy furcsa volt, akarok is hozzá tenni valamit, de most sem mondok egy szót se. Elgondolkozok, majd a könyvemnek szegezem a tekintetem.
-Mit olvasol?-kérdezem tőle, de most nem nézek ő rá, inkább csak figyelek.


A hozzászólást Asha Grave összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 17 Jan. - 18:45-kor.
Vissza az elejére Go down

Patricia Williamson
mutant and proud

Patricia Williamson
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 27
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Patricia és Asha    Patricia és Asha  Icon_minitimeSzer. 15 Jan. - 21:06

A kérdése amit nekem feltett inkább őt tette furcsává. Ugyan miért lenne furcsa ha én itt töltöm az időmet amikor ő is. Nagyon nem értem mire is akar kilyukadni meg miért is válaszoljak ő titokzatosabb mint én pedig erről elfecsegtem volna vele.
-Én nem furcsaságnak tartom, inkább különlegességnek. Nem, dehogy bántottál meg, csak furcsa voltál.- nevetem el magam halkan.
Az viszont kellemes meglepetés, hogy mégis csak van bennünk valami közös. Szeretjük a könyveket és szeretjük forgatni is őket. Talán még szeretne is egy kicsit.
-Ha szeretnél maradhatsz itt még olvasni, elférsz mellettem, és legalább nem lesz olyan félelmetes vissza menni egyedül.
Felkapcsolom, mert magamban csak így hívom az elő idézését a fény burkot magam körül.
Simán bevilágítja őt is és nappali fényben olvashat ha akar még maradni.
Vissza az elejére Go down

Asha Grave
mutant and proud

Asha Grave
Diák
power to the future
Play By : Jenny Jacobsson
Hozzászólások száma : 33
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Patricia és Asha    Patricia és Asha  Icon_minitimeVas. 12 Jan. - 18:17

Remélem nem bántottam meg, bár arckifejezését látva, nem hiszem hogy ő és így gondolja. ~ Remek! Megint sikerült, rendesen magadra haragítani valakit... Állapítom meg magamba, de aztán, érdekes módon, a lány teljesen új hangnemet vált.- Nem érti, mit kértem tőle hát,belekezdek.
- Arra gondoltam, hogy te tudod-e mi benned a furcsa. A képességed, vagy az, hogy éjnek éjjelén, a tónál, rám pazarlod az időd.- Nézek rá kérdően, és remélem nem lőttem be a szívébe, az "Asha tökre őrült nyílt". - Sajnálom, nem akartalak megbántani.- Mondom bocsánatkérően, mert lehet hogy a kérésem neki kényes téma.
Viszont amikor azt mondja, hogy szeret olvasni, és szépen megfogalmazza azt, hogy mit gondol erről, úgy érzem a számból vette ki a szót. Elmosolyodk és válaszolok.
-Igen szerintem is.
Vissza az elejére Go down

Patricia Williamson
mutant and proud

Patricia Williamson
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 27
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Patricia és Asha    Patricia és Asha  Icon_minitimeVas. 12 Jan. - 17:39

Dacosan és kioktatóan válaszolt a kérdésemre és egy kis idegességet is éreztem benne, hogy egyáltalán meg mertem kérdezni ezt tőle. Pedig csak a lelki indíttatása érdekelt volna miért olyan jó oda fönt olvasni, mert akkor ki próbáltam volna. Furcsaságnak nevezi a képességét és azzal magyarázná a fönti dolgot, és utána az enyémről érdeklődik, de ha ő nem tudja akkor én sem.
-Én? Már mint az én képességemre gondolsz, vagy arra, hogy mit keresek itt?- Nézek rá értetlenül, mint aki nem tudja miről is beszél. Azért viszont igyekszem, nem gorombán válaszolni mert még egy barátom sincsen itt, az az nem tudom Jeremyt oda sorolhatom e esetleg, és ellenségekre akik utána csúnyán néznek rám, meg főleg nincsen szükségem.
Invitálásomra viszont mellém telepszik, és próbál barátságos lenni.
- Igen szeretek, most is azért jöttem ki. A könyvek jó barátok, mindig megvárnak és onnan folytathatjátok a dolgot ahol abba hagytátok.
Vissza az elejére Go down

Asha Grave
mutant and proud

Asha Grave
Diák
power to the future
Play By : Jenny Jacobsson
Hozzászólások száma : 33
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Patricia és Asha    Patricia és Asha  Icon_minitimeVas. 12 Jan. - 7:45

Érzem, hogy a lány nem nagyon elégedett meg a válasszal, de nem zavar. Amikor megszólít, és arra kér, hogy mondjam meg, miért fönt a fán olvasok, zavarba jövök.
~ Nem tudom.~
- Hogy miért fönt a fán ülök? Ez egy jó kérdés! Ennyi erővel kérdezhetném azt, hogy tudsz a kezedből fényt csinálni!- Utóbbi igazán lenyűgözött.- Vagy amikor azt kérted mutassam meg, hogyan ugrottam le a fáról, az is egy ilyen furcsa kérés volt!- nevetem el magam, bár nem hiszem, hogy tudja mire akarok kilyukadni.- Ezzel azt akarom mondani, hogy nem tudom. Az élet tele van ilyen dolgokkal, amiket nem tudok. Én nem tudok a földön maradni, mert valahogy a képességem, nem engedi. Ezért már hozzá szoktam, hogy ott fent - a fára mutattam - ott vagyok a magasba. Ez a furcsaság bennem. Na és te?- Beletúrok a hajamba, majd ő rá nézek. Közben inditványozta hogy üljünk le, letelepszek a pokrócra, de nem dőlök hátra. Megcsodálom a könyvét - látom ő is szeret olvasni -majd kis idő után ezt is megkérdezem.
- Te is szeretsz olvasni? - mosolygok rá.
Vissza az elejére Go down

Patricia Williamson
mutant and proud

Patricia Williamson
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 27
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Patricia és Asha    Patricia és Asha  Icon_minitimeSzomb. 11 Jan. - 22:32

~Biztosan megtudná, csak nem akarja. Végül is a bűvészek sem árulják el a trükkjeiket.
-Értem.- mondom kicsit lelombozva.
~Kár Jeremynek biztosan tetszett volna és ezzel talán jobb benyomást szerzek nála mint a találkozásunknál, amikor ideérkeztem.
Közben elhalványul majd el is tűnik a tenyeremből áradó fény, Jeremy gondolatától nem tudtam tovább koncentrálni rá. Kínos perc telt el néma csöndben és egyikünk sem akart láthatólag megszólalni, mintha mind ketten csak a másikra várnák, hogy törje meg.
-Mond csak Asha, mi vezetett rá, hogy fent a fa tetején olvas és nem itt lent a tövében. Én is szeretek olvasni, de ez eddig még soha nem fordult meg a fejemben, hogy oda fönt.
Rá is pillantok a könyvre amit magammal hoztam.
~Hm "Háború és Béke" biztosan érdekes lesz. Remélem lesz benne szerelem az olyan szép dolog és romantikus.
- Ugye nem zavar ha én közben, letelepedem, sőt ha van kedved ide is ülhetsz mellém, elférünk ketten is a pokrócon.
- Csak annyira hajtogatom szét, hogy a fenekünk elférjen rajta több réteg jobban véd a hideg talajtól. A hátunkat pedig kényelmesen, neki dönthetjük a fának.
Vissza az elejére Go down

Asha Grave
mutant and proud

Asha Grave
Diák
power to the future
Play By : Jenny Jacobsson
Hozzászólások száma : 33
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Patricia és Asha    Patricia és Asha  Icon_minitimeSzomb. 11 Jan. - 20:04

Elmosolyodok, amikor azt mondja, hogy megijesztettem. És amikor leszállok a földre, egyenes úgy néz rám... most én ijedek meg. De aztán látom azt is, hogy ez igazából csodálat, és nem félelem. Köszön nekem, de én kérdően nézek a lányra,amikor azt kéri, hogy mutassam meg neki a "trükköt".
-Ó, ezt nem tudom megtanítani.- Válaszolom neki csendesen, majd össze húzom a szemöldököm. Nem akarok rögtön arra térni, hogy lebegek így hát kikerülöm a választ.
Bemutatkozik és kiderül, hogy Patriciának hívják. Elmosolyodok, majd bemutatkozok neki.
- Engem pedig Ashának.- Nem szeretnék neki kezet nyújtani, valahogy félek ettől.Illetlen lennék?Kínosan állunk egymás mellett, közben pedig megállapítom, hogy rokon lelkek vagyunk, én sem tudok rendesen figyelni.
Vissza az elejére Go down

Patricia Williamson
mutant and proud

Patricia Williamson
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 27
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Patricia és Asha    Patricia és Asha  Icon_minitimeSzomb. 11 Jan. - 19:02

A frászt hozta rám. Komolyan azt hittem valami ragadozó állat van fent a fán. De ez a lány, ugyan kinek jutna eszébe egy fa tetején olvasgatni, teljesen sötétben. Nagyon fura, és ahogyan válaszol, igaz én sem voltam valami barátságos.
-Ahhoz képest rendesen sikerült. - mosolyodom el de ezt ő nem láthatja, a sötétség miatt.
Vicces, ahogyan igyekszik lemászni és ez a landolás, ilyet még nem láttam mintha nem is ugrott volna ha nem valami kötélen engednék le. Ámulva csodálkozom, tényleg különleges látvány.
~Azt a ez én is akarom, meg kell tanulnom. ~Csak a szavai zökkentenek ki az ámulatból.
-Izé.. Szia! -hagyja el nagy nehezen az ajkaimat, még mindig nem igazán értem ezt a dolgot.
-Ezt meg hogy csináltad? Tök jó volt! Megtudod tanítani? Meg sem fordult a fejemben, hogy ez egy képesség lenne. Bár azt sem tudom mikor szállnék le így egy fáról de egyszer talán lenyűgözhetnék vele valakit.
-Jaj, bocsánat, de udvariatlan vagyok. Enged meg, hogy bemutatkozzam. Patricia vagyok. Csak teljesen lenyűgözött a kis produkciód és elkalandoztam a gondolataim között.- szabadkozom
Vissza az elejére Go down

Asha Grave
mutant and proud

Asha Grave
Diák
power to the future
Play By : Jenny Jacobsson
Hozzászólások száma : 33
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Patricia és Asha    Patricia és Asha  Icon_minitimeSzomb. 11 Jan. - 12:00

Elsőnek azt hittem valami vadállat, de később  már ki tudtam venni az alakját. A lány megijedt, én pedig kínosan nézek le rá. Hogy mit keresek én itt?
- Nem akartalak megijeszteni.-Mondom dacosan, majd lenézek rá.- Csak olvasgattam...-felelem neki. Le kéne jönnöm, de nem tudok,mert teljesen beakadtam ide. Sóhajtok egyet, babrálok az ággal, majd föl állok. Ahogy körülnézek, látom hogy milyen csodálatos itt a táj; az égő nap ahogy lemegy, és lyukat üt a felhőbe, a csillogó tó, amelyre ha a fény világít, szinte ragyog.
 Közben  elfelejtettem hogy társaságom akadt, de nem nagyon szólok hozzá. Ahogy nézelődök, az néhány cm-re vagyok az ágtól, de most nem zavar, nyújtozok egyet, majd jobban magamra húzom a táskám. Úgy érzem magam mint a most született kis madár; kinyitja a szemét, megmozdítja a szárnyát, és szinte rögtön röpülni akar. Nem ajánlanám neki. Milyen jó dolognak tűnhet! Csak kinyújta a szárnyát és repül...de ő nem lebeg.
 Lassan mászok le, magasabban voltam, mint hittem. ahogy leérek a földre, lepróbálok ugrani, de elfelejtem azt hogy ez számomra lehetetlen. Leszállok a földre, és a lányt fürkészem.
- Heló.-köszönök neki csendesen, mert ő nem nagyon szólalt meg. Érdekel hogy mit gondolhat most rólam, de minden bizonnyal nem jókat. A sötétbe nem tudom kivenni az arcát, nem látom őt.
Vissza az elejére Go down

Patricia Williamson
mutant and proud

Patricia Williamson
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 27
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Patricia és Asha    Patricia és Asha  Icon_minitimeSzomb. 11 Jan. - 11:34

Végre véget ért ez a nap, hosszúnak tűntek az órák, és monotonnak. Nem is nagyon tudtam koncentrálni, az első igazán érdekes órámra vágytam volna, ami ma sajnos nem lesz. Nem csak ez nyomasztott, nagyon rosszul aludtam, hiányzott a saját megszokott ágyam és a saját szobám. Nem mintha nem lett volna kényelmes, de még is más. Meg ott a lányok szuszogása ahogyan alszanak, és fordulnak. Az éjszaka csendjében minden apró nesz, hatalmas lármaként hangzott a fejemben. Szabadságra és térre vágytam. Hiba nagyok és hatalmasok a helyiségek a kastélyban, mégis csak falak alkotják. Nem zavart, hogy hűvös van kint és már sötétedik, egy két órácskánál úgysem maradok tovább és magamnak tökéletes nappali világosságot tudok csinálni egy kis olvasáshoz vagy akár csak egy kis nézelődéshez is. Magamhoz vettem egy pokrócot, és egy könyvet amit ma ajánlott az irodalom tanár, mint ajánlott olvasmány. Nem is tudom mi volt a címe, csak az ezüstösen csillogó tavacska járt a fejemben, amit az ablakokon keresztül már megcsodáltam. A partján sétálgattam és egy alkalmasnak fát kerestem ami alatt letelepedhetek, hátamat neki vetve. Eléggé sötét volt már, de még nem akartam fényt csinálni a kis ösvényke körvonalait és az azt szegélyező fákat még tökéletesen ki tudtam venni. Egy gallyra léphettem rá vagy valami ilyesmire mert egy kis reccsenést és ropogást hallottam, amire fent a fán is megmoccant valami. Megálltam és vártam, de fönt is is csend volt. ~Lehet, hogy egy mókus? Nem kéne meg ijednem itt, itt biztosan nem lehet semmi olyan állat ami meg támadna. ~Igyekeztem nyugtatni magamat, és tovább indultam. ~Már megint egy gally, hogy tudok ilyen szerencsétlen lenni. ~Oda fönt megint kisebb neszek. Kezd idegesíteni ez a dolog, elhatározom, hogy megnézem mi az a fényemmel. Igyekszem mindenre felkészülni ami ott lehet mindenféle szörnyre és rémre gondolok ami gyerekkorom meséibe szerepelt. Lassan felfelé emelem a kezem, de közben a pánikba esés és a sikítás határán vagyok. Készen arra, hogy akár el is rohanja ki a nagy világból, ha olyasmit pillantok meg. Hirtelen kiengedem a kezemből a fényem, és egy lány alakját, veszem ki belőle, legalább is a hosszú hajából és a karcsú alakjából erre következtetek. Megkönnyebbülve kapom a szabad kezem a szívemhez és egy nagyot sóhajtok.
-Uhh... Megijesztettél! Mit csinálsz te odafent?- teszem föl neki kérdéseim az alap udvariasságról teljesen megfeledkezve, hogy legalább köszönjek oda valamit. A Tegezés meg már szinte rutinból megy, akár kit is elkezdtem magázni a diákok közül mind hamar leintett és csak magyarázkodhattam, hogy miért is, nem is erőltetem akkor.
Vissza az elejére Go down

Asha Grave
mutant and proud

Asha Grave
Diák
power to the future
Play By : Jenny Jacobsson
Hozzászólások száma : 33
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Patricia és Asha    Patricia és Asha  Icon_minitimeSzomb. 11 Jan. - 10:15

Még csak most érkeztem ide,de már most úgy érzem kell egy hely, ahol egyedül lehetek. A zárt falak közt nem éreztem olyan jól magam, így hát a tóhoz jöttem.  Egy ideig bámulom a tavat, és nagyon elgondolkozok. Aztán a szél úgy üt meg, mint akit föl akar ébreszteni egy mély álomból. Körülnézek, majd egy fára mászok föl. Bár nehezen, mert elég magasra kellett föl másznom ahhoz,  hogy biztonságos ágat találjak.
 Jobb kezemmel leveszem magamról a táskát, és érzem, hogy a lábam rögvest emelkedik fel. Gyorsan kiveszek belőle egy könyvet, majd úgy helyezkedek el, hogy ne lebegjek föl. Kinyitom a könyvet, és izgatottan kezdek el olvasni. Egy új szerzemény, a címe The Lovaly Bones. Ahogy a könyv lapjai kibontakoznak előttem, egyre jobban pereg le előttem a szomorú történet. Egészen különös dolog ez az olvasás; ha az ember teljesen belemerül, érezheti úgy is, mint ha ő maga lenne a könyv egyik szereplője.
 Egy idő után, azt veszem észre, hogy kénytelen vagyok hunyorogni, mert besötétedett. Aztán úgy döntök folytatom tovább, az olvasást, mert annyira izgalmas résznél tartok. De mint ha az égiek akarnák így, olyan gyorsan hűl le a levegő, hogy elkezdek nagyon fázni. Már épp indulnék lefelé,amikor egy halk zörejt hallok meg.  Csöndbe maradok, kíváncsian nézek lefelé. Nem látok senkit, ezért össze pakolok. Ahogy magamra veszem a táskámat, újra hallom ezt a hangot, de még most sem látok senkit...
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Patricia és Asha    Patricia és Asha  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Patricia és Asha
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Asha Grave
»  Yeong Ha Eun és Asha Grave
» Asha & Gabriel - Valahol Venezuelában
» Jeremy and Patricia
» Patricia Williamson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: X-Birtok :: Udvar és kinti területek :: Breakstone-tó-