we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Sagitarius - Page 2 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Sagitarius - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Sagitarius - Page 2 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Sagitarius - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Sagitarius - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Sagitarius - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Sagitarius - Page 2 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Sagitarius - Page 2 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Sagitarius - Page 2 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 30 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Sagitarius

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Sagitarius   Sagitarius - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 15 Márc. - 8:03

First topic message reminder :

A Titicus Road és a Keeler Lane sarján, a CaleCo Ballet stúdió tőszomszédságában található North Salem legmodernebb diszkója. Már maga a kétszintes, modern stílusú épülete is hívogatóan emelkedik ki a többi ház közül. A földszint egyetlen teremnek ad otthont. Hangszigetelt fal, modern lézer és fénytechnika, teljesen térhatású hangfalkészlet. A négy fal tövében négyszemélyes asztalok, középen hatalmas tánctér, melynek közepében emelkedik az acélrács védte DJ-emelvény. Mind a négy sarokban külön bárpult, ahol több tucat alkoholfajta és háromféle gyors étel: hamburger, pizza és hot dog közül lehet válogatni különböző ízesítéssel. A bal hátsó sarokból nyílik a férfi és a női mosdó, melyek többfülkések, fehér csempével burkoltak és korszerűen felszereltek. A jobb hátsó sarokban egy lezárt lépcső vezet az emeletre és a pincébe. Az emeleten van az iroda és a VIP szoba. A VIP szoba mindenben megfelel a földszintinek, csak épp háromnegyed akkora. A padló hangszigetelt. Belépni csak a VIP tagok mágneskártyájával lehet (ilyesmi pedig csak mutánsoknak jár, főként azoknak, akik az iskolába járnak, vagy ismerik Charlest és Ericet). A pincében van a biztosítékszekrény és a tetemes alkoholkészlet tűzriasztóval és korszerű poroltó berendezéssel. A pince hátában egy acélajtó, mely mögé a tulaj személyes engedélye nélkül senki sem léphet.

írta Diane Fletcher



Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Jekatyenka Mikhajlova
mutant and proud

Jekatyenka Mikhajlova
független
loneliness is a gun
Play By : Jennifer Love Hewitt
Hozzászólások száma : 176
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 3 Júl. - 0:08



Dance it out!





Hohó? Mint valami elcseszett Mikulás! Elvigyorodom a hang hallatán, s még jobban szórakoztat ez a megdöbbent arc, amit a kissrác lövell felém. Nos, nem érzem úgy, hogy a nagyanyja lehetnék, de idősebb vagyok, mint ő, ez tuti biztos, ide nekem a rozsdás bökőt, ha nem!
A szókincse felemelő, már ezért is érdemes lenne vele töltenem az egész éjszakát. Nem jártatja a száját, nem tiltakozik és nem kérdez hülyeségeket. Jó pont, apafej!
Kedélyesen elriszálgatok az ölében, de persze ő nem moccantja arrébb a kezét sehová. Mindegy, majd adok én a hangulatnak, meg is fordulok a kezei között, hogy immáron szembe kerüljek vele. Mivel magassarkúban vagyok, így azért annyival nem vagyok alacsonyabb az átlagnál, de biztos kellemes belátást biztosítok a dekoltázsomba számára így.
- Essünk túl a nehezén és valld be, hogy a suliba jársz a Professzorhoz! – kijelentem, nem kérdezem. Ha nem oda jár, majd hülyén fog rám pislogni, de ha meg oda, akkor nem kell majd magyarázkodjam, ha kiderül, hogy a tanára vagyok. Nem, mintha szerintem ne lenne annyira részeg, hogy mindegy legyen neki.
Nem vagyok hajlandó egy percre sem abbahagyni a mozgást, a felcsendülő Lambadára a mindenki által ismert lépéseket tolom, s közben már nem a hajamat igazgatom, hanem megtámasztom alkarjaimat Harry vállán, s egyik kezemmel szemtelenül még a tarkóját is megcirógatom. Arról, hogy kinek az ajkai jutnak eszembe ebben a nyamvadt helyzetben is, na arról inkább nem nyilatkozom. Jólesik végre nem gondolni arra, amilyen nyomorult helyzetben vagyok, vagyis amibe kerültem magam miatt. Ez az este valószínűleg megérleli azt a gyümölcsöt, amire vágyom, s megkapom, amit akarok. Mert én ezt a zabálnivaló srácot akarom, lesz ami lesz, addig járom a madaras násztáncot neki, amíg meg is kapom. Hogy hol? Mindegy az!
Annak azért örülök, hogy úgy tűnik velem együtt egész jól tolja ezt a tán dolgot, rá is vetemedem, hogy a lábai közé lépjek egy kicsit is csípővel alákavarjak, szemtelenül közelebb ólálkodva hozzá, minden távolságot mellőzve. Nem vagyok egy csukott könyv, teljesen egyértelmű, hogy a vadat akarom, de azért jó lenne, ha bele is moccanna ebbe a dologba és nem csak én irányítanék, mert azt egy idő után elunom.
Ha épp olyan szám csendül fel, amit nem szeretek, akkor csak egy gondolattal könnyedén odébb dobom a lejátszót, s egy kedvemre való darabot harsogtatok. Mire nem jó ez a mutánsság, te jó ég! Mindig tudtam, hogy az én képességem hasznos darab. Pláne, ha bulizni akarok.
Vissza az elejére Go down

Harry Daugherty
mutant and proud

Harry Daugherty
Diák
power to the future
Play By : Dylan O'Brien
Hozzászólások száma : 36
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 2 Icon_minitimeSzer. 2 Júl. - 20:41



Ginger R. és Fred A.


Na, a helló édesre én tutira nem figyelek, meg vagyok győződve róla, hogy így velem senki sem beszél, mert egész egyszerűen nem olyan fából faragtak, akit észrevesznek a csajok. Mit csajok, gyönyörű, érett nők. Nem mintha csak egy fokkal lennék szebb az ördögnél, de határozottan nem vagyok csajozógép, valószínűleg meg sem mernék szólítani senkit, mert tutira visszautasítana. Hiába, én mindenhol a különc lúzer voltam, nem hiszem, hogy ez itt annyira meg fog változni.
- Hohó!
Erőteljes megdöbbenés uralja a vonásaimat, amikor a kék tüll izé becsörög elém, hehe, csörög. Csörgőkígyó értitek. Az meg már minden furcsaságnak a csúcsa, hogy a formás csípőjére pakolja a kezeimet. Ez komolyan olyan, mintha a Gazdálkodj okosanban szerencsekártyát húztam volna. Nagyjából sosem léptem olyan mezőre. Addig oké, hogy dögös, de nem vagyok akkora gyökér még részegen sem, hogy csak a melleit bámuljam. Eskü, valahol már láttam a nőt, de eszemben sincs nekem most ezen gondolkodni. Örül a fejem, hogy valaki hajlandó táncolni velem.
- Hmm...
Rendkívül választékos szóhasználatról teszek tanúbizonyságot, de úgysem hallana szerintem belőlem semmit, szóval különösebben nem mozgat a dolog, hogy a mozgáskultúrám mellett az önkifejezésem is kissé hiányos olykor. Az idült vigyor a képemen egészen árulkodó, amikor hozzám tolja a fenekét, és ott riszál előttem. Hú anyám. Most vagy én álmodom, vagy ő van marhára beindulva. Nem mondom, hogy ellenemre lenne a dolog, de nem vagyok hozzászokva, hogy egy nő ilyesmit műveljen velem. Félreértés ne essék, tapasztalatlan sem vagyok, elég sűrű évem volt az utóbbi, de azért ez a szitu igencsak új fiatal fejemnek.
A kezem nem mozdul sehova, tökéletesen nyugisan pihennek Kátya csípőjén, miközben figyelem a mozgását, basszus, elképesztő. Azt mondjuk valaki megmondhatná egyszer, hogy mi ez a hajborzoló rettenet, mert élek a gyanúval, hogy ezt azért csinálják, hogy tetszenek, de bakker, azok után, hogy az intimszférámba hatolt a hátsójával, marhára nem érdekel, mit művel a barna loboncával. Sosem fogom megérteni a nőket, de most kifejezetten nem is zavar ez a gondolat. A lényeg inkább ez a násztánc, amit levág előttem. Anyám, ha én ezt elmesélem a szobatársaimnak, azt fogják hinni, hogy hencegek. Na jó, ő riszál, én meg igyekszem felvenni a ritmust, hogy csatlakozhassak ehhez a kis műsorhoz. Természetesen igencsak ittas kedvemre való a dolog, megkockáztatnám, hogy holnap nem biztos, hogy túl sok mindenre fogok emlékezni az egészből, de talán jobb is. Kicsit szorosabban tartom a csípőjét, mintha legalábbis attól félnék, hogy akár egy oázis látványa a sivatagban szomjazónak, elillan előlem.
Mentségemre legyen mondva, ha párosban történik a tánc téma, annyira nem vagyok nevetséges, van nekem ritmusérzékem, csak épp egyedül nem tudok mit kezdeni magammal.





Vissza az elejére Go down

Jekatyenka Mikhajlova
mutant and proud

Jekatyenka Mikhajlova
független
loneliness is a gun
Play By : Jennifer Love Hewitt
Hozzászólások száma : 176
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 2 Icon_minitimeSzer. 2 Júl. - 0:48



Come on, baby







A kék tüll izé nem foglalkozik senkivel, aki a pultnál üldögél, mert nem csak a vodka, hanem az elmúlt napok minden kicseszett érzelemvihara is tornádózik benne, így sodorva őt a parkettre. S ennek a kék tüll izének nyilván az sem tűnik fel, hogy csápos csípőhuszárunk őt szúrta ki a pult mellől.
- Helló édes! – nyalom meg a szám szélét, meglátva az igencsak különleges, ám de annál nevetségesebb mozgáskultúrával közeledő, hamvas szépfiút. Hm, falnivaló egy darab, azt meg kell hagyni, és elég fiatalnak is tűnik ahhoz, hogy legyen a vele való kavarásban annyi fűszer, mely megjavítja a múlt napjainak keserű kenyerét. Vissza kell térjek a gyökereimhez, mert különben elvesztem.
Fogom hát maga és közelebb óvakodom – mit óvakodom, ólálkodom! - a sráchoz. Halványan mintha ismerős lenne, de itt elég sötét van ahhoz, hogy ne tudjam kivenni a pontos vonásait és ittam is eleget ahhoz, hogy ne érdekeljen. Nem vagyok részeg, lévén orosznak születtem, s nekem a vodka olyan, mint másnak a víz, de ettől függetlenül azért érzem már, hogy van némi hatása az alkoholnak bennem.
Kígyókat megszégyenítő mozgással állok Harry elébe, felnyúlok a kezeihez, s elkapva azokat a kalimpáló darabokat a csípőmre csapom tenyereit, hogy ebben a tartásban fordítsak neki hátat, s toljam ágyékának igencsak szemérmetlen közelébe a fenekemet egy kis riszálásra. Remélhetőleg nem kell tartanom a kezeit ahhoz, hogy a csípőmön maradjanak, így tudok a mozgásra koncentrálni. Kettőnk közül én vagyok az, aki tud is táncolni, szerintem csak akkor nem menne, ha úgy be lennék állva, mint a gerely, de ott még nem tartunk. Nem mondom, hogy soha nem esett meg, hogy öntudatlanra ittam magam, de mostanában inkább a kevesebb több elvét részesítem előnyben, ha piáról van szó és buliról együtt. Persze én is ökör vagyok, nem is kicsi, mert tegnap nagy magányomban egyedül sikerült úgy bemákoljak a szobámban, hogy a földön aludtam el és nem tudom hogy kerültem oda. Még jó, hogy nincs telefonom és nem is tudom senki olyannak a számát, akit kínos lett volna felhívjak. Mondjuk a kínos nálam nem annyira ismerős fogalom.
Csípőm vonala fölött tartom karjaimat, könyékben behajlítva kavarok velük egyelőre csak oldalra, néha felnyúlva saját tarkómhoz, felborzolva a hajamat, beletúrva tincseim közé. Egyértelműen hergelem táncpartneremet, mint valami elcseszett nőstény madár, ami kelleti magát a hím előtt. Bár, ha ez a hím nem lesz domináns, akkor én leszek az alfa nőstény, de egye fene, adok neki egy esélyt. Lehet, hogy csábítani jobban tud, mint táncolni. Akarom őt, de nem tudom még, hogy milyen mélységben. Nagyban függ a reakciójától, meg attól, hogy mennyire akad szenvedéllyel átitatott horgomra.

Vissza az elejére Go down

Harry Daugherty
mutant and proud

Harry Daugherty
Diák
power to the future
Play By : Dylan O'Brien
Hozzászólások száma : 36
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 2 Icon_minitimeSzer. 2 Júl. - 0:19



Ginger R. és Fred A.


Kicsit sok volt mostanában a feszültség, nem bírom az új helyet, vagyis, nem annyira. Nem ment sosem ez a beilleszkedős móka, bár van egy-két jó arc, akikkel kijövök, de úgy egyébként nem sokban különbözik a régi sulimból. Itt nem néznek kettyósnak, de úgy ennyi. A képességemtől is kiver a víz, egyszerűen nem tudom megszokni, hogy én is ilyen mutáns izé lettem.
Úgyhogy azt teszem, amit általában akkor, amikor betelik a pohár. Eljövök inni. Nem vagyok nagy alkesz, de néha igenis adni kell az agysejteknek. Nem ért rá egyik szobatársam sem, úgyhogy helló, itt a címeres ökör, mert biza én most egyedül iszom. Kezdésnek befigyelt egy sör, aztán megittam két whiskyt, majd megint jöhetett a sör. Kicsit már érzem dolgozni az ereimben a szeszt, de még nem vészes. Addig nincs gáz, amíg még tudok magamról. Meg különben is? Mekkora hülyeséget képes csinálni egy discoban egy olyan részeg lúzer, mint én? Na ugye?
A perifériámon elsuhan valami kék tüll izé, amiről csak annyi marad meg bennem, hogy hű de kék, meg hű de rövid. Mindegy, én most iszom. Vagy zöld. Nem tudom. Bajban vagyok a színekkel általában. Quinn is mindig mondja, hogy valami ilyen meg olyan színű, én meg csak ráhagyom, mert szerintem meg vannak az alapszínek, és csókolom. Apropó, Quinn, megint  ott tartunk, hogy ő az egyetlen jó dolog az életemben, nagyjából, de borzasztóan örülök neki, hogy szóba áll vele, és van esély rá, hogy újra barátok legyünk. Iszonyatosan hiányzott már.
Benne van a boogie a lábamba, eskü, érzem. Nem bírok egy helyben állni, egyszerűen mennem kell a parkettre, pedig nem is tudok táncolni. Van az úgy, hogy az ember ittasan úgy érzi, hogy valamiben mocskosul jó. Nos, én most szentül meg vagyok győződve arról, hogyha megtámadom a parkettet, akkor ma este én leszek a sztár, a karjaimba omlik minden csaj, és bálványozni fognak. Tudom, nem kéne innom.
Lehajtom a söröm maradékát, aztán besétálok a tömegbe, közben olyan csápolok ezerrel, mint aki tudja, mit művel, mozgatom kezem, lábam, még a csípőm is kimozdul néha a megszokott pályájáról. Mentségemre legyen mondva, a ritmust azért valamennyire érzem, de kívülről nézve jó eséllyel vagyok inkább röhejes, mint táncolni tudó egyed. Remélhetőleg mindenki más is elég részeg ahhoz, hogy ez ne nagyon szúrjon szemet.





Vissza az elejére Go down

Jekatyenka Mikhajlova
mutant and proud

Jekatyenka Mikhajlova
független
loneliness is a gun
Play By : Jennifer Love Hewitt
Hozzászólások száma : 176
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 2 Icon_minitimeKedd 1 Júl. - 21:11



Come on, baby



Már volt bennem egy-két kupica vodka, amikor elindultam otthonról, de egyszer élünk, úgyhogy tettem is rá egy lapáttal, szóval a diszkóba érve első dolgom volt útba ejteni a pultot, s leadni a rendelésemet egy dupla vodkára, sok jéggel. Egy titka van az ivászatnak, hogy nem szabad keverni a fajtákat, így én csak vodkázom, de azt annyit, mint a szemét. Egyszerűen kell ez nekem, talán soha nem volt még ennyire szükségem arra, hogy vadásszak. Élvezetre, mindenek felett!
A lehető legrövidebb szoknyával bíró ruhámat választottam ki, libbenős, sejtelmes türkiz darabot, melynek felsőrészén fekete csipke feszül, s pánt nélküli, így kellően kiemeli a dekoltázsomat, melyet most nem tör meg egyetlen nyakék sem. Ékszerként csak egy szintén türkiz, pillangós fülbevalót viselek, a dolog szimbolikájával tökéletesen tisztában vagyok. Most este van, éj következik, s az az éj lesz, amikor rárepülök valakire. Gátlás nélkül, érzelmek nélkül, szabadon. Mert kell ez a szabadság azután, hogy elsüllyedtem egy mocsárban, melyből a kivezető utat nem találom, s nem is tudom, hogy merre kellene keresnem. A héten már másodszor érzem úgy, hogy csak a féktelen bulizás segíthet, mert ha nem eresztem ki a gőzt, akkor el fog szakadni a cérna, s a végén még szégyen szemre a szobám magányában egyedül sírva fakadok.
Hosszú hajamat kiengedve hagyom hátamra lógni, így egy kicsit takar a ruha szabados hátrészéből, de azért kivillan tincseim alól a fűző, mely biztossá teszi a tényt: melltartót kérem, na azt nem viselek!
- Az apró a tiéd! – csapom a pultra a vodka árát, majd egy hajtásra kiiszom a kupica tartalmát. Szédítő magasságokba emelő, fekete cipőmön a táncparkett felé libbenek, s ajkaimra ültetem leglehengerlőbb mosolyom. A buli csak most kezdődik, hát nem szégyellem bedobni magamat és a tánctudásomat. Bánja a halál, hogyha láthatnak most diákjaim is. Ismernek már annyira, hogy ne lepődjenek meg. S én is ismerem őket.. némelyiket nem is kicsit behatón.

Vissza az elejére Go down

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 19 Jún. - 19:43

Szabad játéktér, új játék kezdhető.
Vissza az elejére Go down

Gabriel Hannon
mutant and proud

Gabriel Hannon
X-men
be brave, we're a team
Play By : Luke Mitchell
Hozzászólások száma : 491
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 2 Icon_minitimeVas. 15 Jún. - 15:28

-Ugyan már, csak izgatott voltál az új suli miatt, ami úgy néz ki, mint egy kísértetkastély - felelem, elnézően mosolyogva - és mellesleg, a többség tényleg annak nézné, ha látná az eltünedező diákokat, szőrös szörnyeket, s repkedő tárgyakat. Ó, és Nekem sose mentegetőzz a kopogás miatt, hajlamos vagyok még arról is elfelejtkezni, hogy léteznek ajtók...
Aztán ha szégyenlősen is, de igent mond a felkérésre. Mosolyogva Tatjana felé sandítok, aki a jelek szerint egyre kevésbé tud magáról, és egyébként is, ha le akar csapni rám, biztos megtalálja a módját, hogy megtegye.
-Miért lenne gond? Táncról volt szó, nem moziról, és vacsoráról.
Mosolyogva fogom meg a kezét, és vezetem őt a táncparkettre, aztán el is engedem, mert ez most nem olyan szám, ahol különösen úgy lehetne mozogni, még egyszer meg nem sütöm el azt, hogy keringőzök Cindy Lauper-re.
-Ne vágj már ilyen arcot - szólok rá játékosan, ha pedig nem értené, folytatom. - Nem azért kértelek fel, hogy "vigyázzak rád". Ha az lenne a mániám, kicserélném a piád málnaszörpre, vagy mit tudom én. A lényeg, hogy azért táncolok veled, mert szerintem jó fej vagy...
Aztán Tati felé sandítok, és megadóan sóhajtok egyet.
-Na jó, meg kicsit azért is, mert félek, hogy mellette nem bírnék magammal, de ezen kívül nincs semmilyen hátsó szándékom, szóval ne aggódj. Inkább mesélj, mi volt Scott-al?
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 2 Icon_minitimeVas. 8 Jún. - 18:04

Remélem tati nem haragszik meg, hogy ott hagyom egy röpke időre, de azt hiszem nekem szükségem van még egy italra ahhoz, hogy egy picit jobban felengedjek. Régen is így tettem és most is ez a módszer a bevált. De még mielőtt a poharam újra csordulásig lehetne egy hűsítő itallal új zenére váltanak és látom ahogy Gabriel Tatihoz kíséri Julie-t majd határozottan felém sétál. Csak könyörgöm ne azért jöjjön, mert nem helyes ha sokat iszok, nincs ma szükségem arra, hogy bébicsőszködjenek felettem. Megáll mellettem és sikeresen eszembe juttatja azt a kínos pillanatot mikor rájuk nyitottam. Akaratlanul is elvörösödöm. Na igen, azt hiszem míg élek ez lesz a legcikisebb amit átéltem és még az unokáimnak is eltudom majd mesélni, hogy régen a nagyanyjuk hogyan tanulta meg, hogy kopogjon még mielőtt benyit valahová.
-Nagyon szívesen, azért én sem dicsekednék azzal, hogy nem tanítottak meg kopogni. - Mondom mosolyogva. A pultos srác kihozza az italom amibe belekortyolok. A zene amire váltottak egy régi kedvencem és az ütemre billegetem a fejem. Majd mikor Gabriel megkérdi, hogy nem-elenne kedvem táncolni, igent mondok.
-De csak ha nem gond. - Intek a fejemmel a még mindig táncol Tati felé. Eszem ágában sincs magamra haragítani az egyik újdonsült barátnőmet. Mivel amúgy is szeretek táncolni örülök, hogy Gabriel felkért, de azt hiszem ez csupán egy ürügy, nehogy addig igyam magam, hogy a végén azt se tudjam kivagyok. Pedig ez volt a célom, de nem gond majd a tánc után bepróbálkozom újra a pultnál.
Vissza az elejére Go down

Gabriel Hannon
mutant and proud

Gabriel Hannon
X-men
be brave, we're a team
Play By : Luke Mitchell
Hozzászólások száma : 491
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 2 Icon_minitimeVas. 1 Jún. - 0:48

Furcsa lány ez a Juliette, nem szoktam meg, hogy valaki ennyire kedves legyen velem...kivéve persze egy valakit, de na...ő nem hiszem, hogy annyira elfogult lenne, mint a nem sokkal messzebb táncoló, eszméletlenül szexi lány ott a kereszttel. Na, szóval Juliette...komolyan, ha nem lenne ez a bizalmat sugárzó, kedves arca, már komolyan gyanakodni kezdenék, hogy ez az egész valami csapda.
-Rendben. Ha elkezdünk fáradni, te fogod megtudni elsőnek - rákacsintok, aztán pedig felnevetek az ajánlatra.
-Köszönöm, bár elég furán venné ki magát, ha meghívnálak a saját szállodádba nem? Na, de azért még átgondolom a dolgot, egyenlőre éljük túl azt, hogy táncolni fogsz velem...van életbiztosításod ugye?
Jó, mondjuk igaza van, tényleg szerénykedem. Meg kicsit bennem van még az is, hogy anno tényleg olyan aranylábú voltam, hogy a padlót minden alkalommal eltévesztette a talpam, a partnerem lábát ellenben sosem.
-Ajjajj, agyrázkódást kaptál a pörgetéstől, vagy miért mondasz ilyet? - Kérdem nevetve, és folytatom a táncot. - Egyébként neked is jól mehetett valamikor. Egész ügyesen mozogsz, már amennyire én meg tudom állapítani.
aztán látom, hogy Tati-t egyedül hagyják a lányok, és első gondolatom borítékolható lenne. Ez van, annyira dögös, hogy az már szinte fáj...de aztán látom, hogy Angela megcélozza a pultot, én pedig sóhajtok egyet, és mivel úgyis véget ért a zeneszám, jelenlegi partneremmel együtt a kedvesem felé táncolok.
-Mond, ugye nem bánod, ha most elszakadunk egymástól egy kicsit? Kérlek, vigyázz Tati-ra, amíg visszajövök, van egy kis dolgom.
Tatjana mellé érve adok egy gyors puszit a csukott szemű lán ajkaira, aztán egyedül hagyom Julie-val, én pedig megindulok Angela felé. Hamarosan be is érem, és mosolyogva csapódok hozzá a pult mellett.
-Hé, köszi, hogy nem mondtad el senkinek - mondom, kissé közelebb hajolva hozzá, hogy halljon is valamit a zenétől. - Nem mintha nagy titok lenne csak...mégis.
Aztán a pohárra nézek, de nem szólok semmit. Nagy lány, és egyenlőre nem tűnik úgy, hogy baja lenne tőle, de lehet , hogy ez után jobb lesz, ha nem iszik többet.
-Szabad a következő tánc, hölgyem?
Vissza az elejére Go down

Leah Carmichael
mutant and proud

Leah Carmichael
Diák
power to the future
Play By : Malase Jow
Hozzászólások száma : 371
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 2 Icon_minitimeKedd 20 Május - 20:25



Happy Birthday Tati



A táncikálás közben hallgatom Erwant, aki nagyon tudományosra veszi a figurát, talán nem volt jó ötlet pont őt a parkettre csábítani, de annyira szerettem volna egy kicsit lötyögni, hogy majdnem mindegy volt. Végülis Jillel együtt vannak, nekem meg nem az esetem, így csak arról szól a dolog, hogy kicsit mozgok. Válaszol, amiből kiderül, hogy teljesen újkeletű a románcuk, de legalább nekik van.
- Hát akkor gratulálok nektek, biztosan nagyon boldogok vagytok. Remélem esküvő is lesz. – Ez utóbbit már csak viccből teszem hozzá, mert Jill igen vadócnak néz ki, erősen kétlem, hogy ilyen fiatalon máris lekötné magát. Erwan meg egy könyvmolynak tűnik, nem is értem, hogy mit esznek egymáson. Ha nekem lesz valamim, nem ártana valami kapcsolódási pont. Szeressen mondjuk motorozni, rámenős legyen, ábrándos mosollyal, és ne érdekelje, ha nemet mondok. Áh, egy igazi rosszfiú kéne nekem, de ez csak vágyálom, a valóságban ilyenek biztosan nem léteznek. Amúgy még Lisa előtt sem öltöztem át, így Erwannak sem lehetnek emlékeim, mert amióta Leah vagyok, nagyon is intim dolognak tartom a saját testemet, szemérmességem még a többi lányra is kiterjed.
- Azt hiszem ez már... nem rád tartozik, ne haragudj. – Húzom el a kezemet, gyorsan zavarba is jöttem. Én kezdtem ezt a témát, de én is akarom befejezni. Csak félrenézek, és elnézést kérően hátrébb lépek, aztán sarkon fordulva otthagyom őt a parketten. Odalibbenek Tatihoz, hátulról megölelem őt, és a fülébe szólva köszönök el tőle. Sajnálom tényleg, de most mennem kell, Erwan kérdése felzaklatott, nem tudok most jókedvűen táncolni, és ünnepelni. Adok még egy puszit barátnőmnek, aztán gyorsan távozom. Miért kell ennyire tapintatlannak lenni? Ezzel tökéletesen elrontotta ezt a szép estét.


Vissza az elejére Go down

Tatjana Roberts
mutant and proud

Tatjana Roberts
Diák
power to the future
Play By : Irina Shayk
Hozzászólások száma : 531
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 2 Icon_minitimeHétf. 19 Május - 14:52

Büszke vigyor ugrik az ajkaimra, ahogy Jill mondhatni irigykedve bókol. Persze sejtem, az irigység nem valós, hisz ő is elég csinos, hogy annyi srácot kapjon magának, amik közül még válogathat is. De azért persze kenegeti a hiúságom.
Az az egy-két pohár tequila meg a ráküldött pezsgő lassacskán hatni kezd. Már az a csipetnyi, normális zavar sincs bennem, hogy esetleg másik figyelik, ahogy táncolok, netalán véleményt alkotnak rólam. Csak jól érzem magam és azt hiszem, ennyi a lényege az egésznek. Ring a testem az ütemre, lehunyt szemmel adom át magam a mókának, mígcsak arra nem eszmélek, hogy Jill nekem beszél. Lustán nézek fel, mintha valójában nem is egy zajos disco-ban lennék, hanem valami nyugodt szobában álmodoznék. De aztán felfogom szavai értelmét és aprót bólintok. Annyira nem néz ki rosszul, hogy támogatni kelljen, netalán a homlokát fogni. Ha ő úgy érzi, most egy kis levegőre van szüksége akkor hagyom, had menjen. Igazából azt hiszem, ha társaságra vágyna, magával hívna valakit, végül is vagyunk elegen.
Így hát Angie-val fordulok szembe, aki hasonlómód van elrévedve, mint magam is. De talán nem csípik a táncstílusom, talán csak mindenkinek mehetnéke van, hisz ő is odébb áll, mit egy újabb bólintással, majd egy vállvonássla nyugtázok, immár újfent lehunyt szemmel élvezve a táncot, édes magányomba. Persze nem vagyok már szégyenlős, így bárkihez hozzácsapódom, aki a közelemben van, még ha nem is ismerem. Ez egy ilyen este...
Vissza az elejére Go down

Juliette Betranche
mutant and proud

Juliette Betranche
független
loneliness is a gun
Play By : Reese Witherspoon
Hozzászólások száma : 98
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 2 Icon_minitimeVas. 18 Május - 22:52

Gabriel szavaival megmosolyogtat. Kedves, hogy ő akarja kifizetni, vagyis hogy ők. Én ettől tényleg nem fogok az utcára kerülni. Láttam pár papírt a bevételekről, kiadásokról. Nincs miért aggódni.
-Nem kell fizetni semmit és nem kell aggódni e miatt. Pont azért találtuk ki ezt a "taxit", hogy mikor szükség van rá, akkor ugrasszuk a sofőröket és ahogy azt mondtam ez egy ingyenes szolgáltatásunk és hidd el szerencsére elég sokan felkeresik a szállodát, sok a foglalásunk. Nem mondom azt, hogy mi vagyunk a leghíresebbek, de nem kell tartani attól, hogy csődbe mennénk egy ilyen este után. Tényleg örömmel hívlak meg titeket oda, ha már ilyen aranyosan ideinvitáltak a lányok.-Persze nem fogom rájuk erőltetni, ez csak egy ajánlat, amit vagy elfogadnak, vagy nem. Majd megkeresem Elizát és beszélek vele, hogy telefonáljon majd a szállóba, hogy készüljenek fel egy csapat kissé részeg diák érkezésére.
-Csak annyit kérnék, hogy körülbelül egy órával az indulás előtt szólj és akkor már hívjuk is a szállodát a busz miatt! Gondolom idő van bőven, egy bő két órát biztosan itt leszünk még!-Még csak most mentek el táncolni, így nem hiszem, hogy egy órán belül kedvük lenne nekik elmenni csicsikálni.
A meghívásra elnevetem magam. Végül is örömmel részt veszek az ő születésnapi buliján is, de ha már itt tartunk.
-Ha akarod akkor akár nálunk is tarthatjuk. Bár azt már nem ígérem, hogy teljesen ingyen, de a barátoknak extra kedvezmény jár!-Oké ennyi idő alatt még nem váltunk barátokká, de hátha ezek után is összefutunk majd egy két beszélgetésre, vagy ki tudja. Én örömmel találkozom vele, velük máskor is.
Az iskoláról még elárul pár információt és egyelőre több kérdésem nincs is erről, így abba is hagyom a faggatózást és inkább a táncra koncentrálok. Kíváncsi leszek, hogy mit hozunk ki mi ebből kettecskén.
A táncparkettre érve először még csak körbepillantok, majd csak szerényen kezdek el Gabriellel táncolni. Azt hiszem kell még nekem egy kis idő, míg teljesen feloldódom. Nem is tudom mikor táncoltam utoljára.
A pörgésnek köszönhetően ismét felnevetek. Igaz a zene hangos, de azért Gabirel kérdését meghallom.
-Oh nem hiszem! Szerintem túl szerény vagy, mert nagyon jól táncolsz!-És valóban így gondolom. Én nagyon is érzem magamon, hogy még merev vagyok, de bízom abban, hogy ez majd változni fog.
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 8 Május - 20:05

Tánc közben ismét túlságosan a gondolataimba merülök. A zene mintha ismerősen csengenek. Persze már régóta ismerem ezt a számot, de mintha kapcsolódna valamihez. Lázasan töröm az agyam, hogy ugyan mihez. Butaság olyasmin gondolkodni ami láthatólag nem akar az emlékezetembe jutni. A zene teljesen elnyomja fars énekhangom és ennek nagyon örülök. Nyolc éves lehettem mikor az iskolánkba egy új énektanár érkezett. Kíváncsi volt a diákok hangjára egyénileg is. Ilyenre azelőtt nem volt példa és persze mindenki szívesen énekelt. Én teljesen abban a hitben voltam, hogy a hangom úgy jó ahogy van hisz anyukám mindig mosolyogva hallgatta ha előadtam neki egyik dalocskámat. Mikor elkezdtem énekelni a süss fel napot a tanárnő szinte azonnal leállított én pedig nem tudtam miért. A többieket kiengedte szünetre engem pedig bent tartott, hogy beszéljen velem. Akkor tudatosult bennem, hogy a hangom olyan mintha körömmel húznának végig egy táblán. Attól kezdve halkan énekeltem szinte motyogva. Most viszont teli torokból mondom a szöveget. Az ital sokban segít, hogy nyitottabb legyek. Becsukott szemem mikor kinyitom csak azt látom, hogy Jill elindul a kijárat felé. Két gondolatom támad rögtön. Az egyik, hogy valami halaszthatatlan dolga akadt a másik pedig, hogy meghallotta a hangom és keservesen menekült előle. Oké, szerintem már nem vagyok beszámítható. De nem baj. A zene ismét betölti az egész lényem és megint motoszkálni kezd bennem az az ismeretlen emlék amihez a zene köt. Aztán majdnem helyben el is ejtem a poharamat amit a kezemben szorongattam végig. Minden az eszembe jutott. Mikor a birtokra tartottam pont ez a zene szólt a kocsim öreg viharvert rádiójából. Nem sokkal a refrén kezdete után borultam fel az autómmal. A zene halk hangja még a baleset után is szólt. Most már tudom, miért férkőzött ennyire a fejembe. Hirtelen eszembe jutott a megmentőm is. Amiket utoljára mondott, hogy akasszam az ablakba a tőle kapott ajándékot ha nagy bajban vagyok. Persze tudom, hogy ezt csupán kedvességből mondta. Hisz attól mert az ablakomba akasztanám még nem tudná, hogy bajban vagyok. Kicsit elmerengek azon vajon mi lenne akkor ha megpróbálnám? Hisz úgy is nekem lenne igazam, nem jönne el hozzám újra. Tudom, hogy a bátorságom csupán addig tart míg nem vagyok józan. Szavai akkor nagyon is komolyan hangoztak. És amint kijózanodom biztos vagyok benne, hogy nem merném megtenni. Kiiszom a poharamból a maradék italt aminek most már semmi különleges íze nincs.
-Mindjárt jövök Tati csak újra töltetem a poharat.
Vissza az elejére Go down

Jillian O'Neil
mutant and proud

Jillian O'Neil
független
loneliness is a gun
Play By : ❥ Emma Watson
Hozzászólások száma : 474
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 2 Icon_minitimeKedd 6 Május - 17:40

Party time!




Igaz, ami igaz, van abban logika, hogy ha mindenki kettesével táncikál, akkor nincs meg a nemek aránya, főleg hogy még a szöszke nő is csatlakozott hozzánk. Az lesz a biztos tehát, ha mi csajok összetartunk és felizzítjuk a party hangulatát.
- Azt a mindenkit! Akkor mázlisa vagy! - vigyorosom el. Az azért nagy dolog, hogy jobban csókol a pasija, mint ahogy kinéz, mert szó se róla, de nem egy rossz darab. Nekem persze időnként elkalandozik a tekintetem Leahék felé, de csak azért, mert egészen jól átfordult ez a kis kapcsolat a leányzóval, ahhoz képest, hogy az elején hogy nézett rám. Persze táncolok tovább és hangosan énekelek a zenére, amikor... mintha ismerős arcot szúrnék ki a tömegben. Nehéz elhinni, biztosan csak szimpla képzelődés, de mintha... Egy pillanatra fagyok csak le, majd gyorsan hajolok közelebb Tatihoz, hogy ne kelljen annyira kiabálni.
- Én most, ha nem haragszol meg... azt hiszem kell egy kis levegő. - hadarok, nem túl gyakran szoktam ilyet, és persze mire újra az említett irányba nézek nem látom az ismerős arcot, de meg mernék esküdni rá, hogy ott volt, vagy tévednék? Megrázom a fejem és még egy elnézést kérő mosolyt villantok a két leányzóra, majd finoman szólva is sietősen távozom. Ki, levegőzni, sétálni, vagy... bárhova, ahol kitisztul a fejem. Sokat ittam azt hiszem, ennyi a magyarázat.

Vissza az elejére Go down

Tatjana Roberts
mutant and proud

Tatjana Roberts
Diák
power to the future
Play By : Irina Shayk
Hozzászólások száma : 531
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 2 Icon_minitimeHétf. 5 Május - 11:39

Kicsit megmosolyogtat Jill meglepett arckifejezése, de persze türelmesen kivárom, míg lenyeli a tortát és leöblíti az egyik pohár tartalmával. Nem hinném, hogy kötelező jelleggel be kéne tartani a fiú-lány pros táncmulatságot. Egyrészt, mert az olyan ódivatú egy discoban, másrészt, mert akkor vagy ez a szegény két fiú fúlna le az este végére, vagy a társaság bő fele hulla részegre inná magát unalmában.
Így nekem természetes, hogy egy lányt viszont táncolni, illetve menet közben kibővül a társaság három tagra, de így csak még jobb.
- Ne búslakodj, rémisztő fazon volt - súgom oda Angie-nak mosolyogva, betáncolva a parkettre. AZtán egy pillanatig most rajtam a meglepődés sora Jill kérdését hallva, bár Lisa már figyelmeztetett, hogy barátnője nem épp az a csendes jellem.
- Szerintem jobban, mint ahogy kinéz - vágom ki egy pajkos mosoly kíséretében. Nem, nem zavar a téma, bár elsőre kissé szokatlan. De igazából kivel tárgyalja ki az ember a barátját, ha nem a barátnőivel. Igaz, Jill-el még csak most barátkozunk, de eddig semmi rossz nem történt.
És nem is boncolgatja most a témát, hisz felcsendül egy nagy kedvenc, és míg a táncolókhoz csatlakozik Gabriel és Juliette is, addig én csatlakozom az énekkórushoz. Bár nem lennék egy popcsillag, de a hangos zene úgy is elnyomja az én fals dalolásom.
Teljes átéléssel "feleselek a papával", még ha nem is igen fordult elő ilyen a való életben velem. De attól a buli még buli és én nem állok ellen a zene ritmusának. Mosolyogva, énekelve tekerem a csípőm, ritmusra mozog a kezem, szálldosnak tincseim a vállam körül.
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 3 Május - 8:34

Igazából nem lepődöm meg rajta, hogy elment. Valahol úgy éreztem vele akarok menni, de volt egy ésszerű részem ami azt mondta ezzel nem lesz semmi jobb. Így csak hagytam had menjen. Ittam egy újabb pohárkával majd észrevettem, hogy Tatjana és Jill felém jönnek majd egy röpke idő alatt már a táncparketten voltam. Az alkoholnak köszönhetően táncra perdültem én is. A terveimben viszont az szerepel, hogy nem sokára elmegyek. A képzeletbeli listámon ki van pipálva, hogy sikerrel leitattam magam szóval most már lassan visszavonulót fújhatok. Eszembe jut mikor a volt barátommal az első bulinkra mentünk. Ott ismertetett meg azzal milyen jó érzés ha az ember többet iszik mint kellene. Utána rendszeresen eljártunk bulizni aminek a szüleim nagyon nem örültek. Tudtam, hogy rossz hatással van rám, de még se ellenkeztem egy meghívásnál sem. Szerettem és ez volt a legnagyobb probléma. Most, hogy már nem vagyok a  hatása alatt sajnos ugyanazt teszem mint akkor. Most ez vagy azt jelenti, hogy még mindig szeretem vagy egyszerűen jól érzem így magam. Inkább a második legalább is szeretném ha az lenne. Meghallom, hogy Jill énekel mellettem és nekem is kedvem lett hozzá. Azért nem olyan bátran eresztem ki a hangom, szerintem igazán hamisan tudok énekelni és nem lenne a legjobb ha a fél vendégsereg rajtam röhögjön. Igazából tényleg menni szeretnék már, de nem akarom megbántani Tati-t, hogy csak úgy elmegyek. A kedvéért maradok még. Születésnapja van és méghozzá a 18. Szeretném ha a legjobb este lenne ez a számára. Én ráérek később is elvonulni a szoba sötétjébe. Amire a leginkább vágyok az az volna, hogy legalább egy napra hazalátogathassak. Nagyon jó a birtokon, szeretek itt lenni, de már hiányoznak a szüleim annak ellenére, hogy nem rég váltam el tőlük.
Vissza az elejére Go down

Gabriel Hannon
mutant and proud

Gabriel Hannon
X-men
be brave, we're a team
Play By : Luke Mitchell
Hozzászólások száma : 491
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 2 Icon_minitimeSzer. 30 Ápr. - 20:17

Milyen kedves nő, alig tudom elhinni, hogy tényleg szállodája lehet valakinek, aki ennyire közvetlen, és jól tudja érezni magát egy csapat diákkal. Kicsit azért mosolygok magamban ezen az egy órás kocsiúton. Van egy érzésem, hogy ha hagynának vezetni, nekem menne percek alatt is de...ma este inkább talán nem. Nem vagyok valami ittas, de ahhoz épp eléggé, hogy ne akarjam átlépni a fénysebességet, vagy görbítsem a teret, vagy mi az anyám kínját csinálok, amikor teleportálok.
-Ó, köszönjük, ez nagyon rendes tőled, de engedd meg, hogy legalább a taxit mi álljuk akkor. Fölösleges miattunk ugráltatni szegény sofőrödet...kivéve ha ő volt az, aki ilyen csúnyán magadra hagyott, akkor ne kíméld.
Arra, hogy elvesztette az emlékeit csak szomorúan bólintok. sokat nem tudok erre felelni...illetve talán tudnék, elvégre ismerek olyan embert, akinek ez a specialitása...mármint az agy, emlékek, és hasonlók...de ezt egyenlőre inkább nem osztom meg vele.
-Busz? Ó, ez már bulisan hangzik - jegyzem meg vigyorogva. Na igen, azt nem tudom mi a bulis benne, de tuti kevésbé feltűnő, mint két kocsinyi félrészeg mutáns. Azért a szoba ajánlat hallatára pislogok.
-Azt a...ez aztán a szülinapi ajándék. Az enyém novemberben lesz, tuti meghívlak.
Viszont nem akar leszállni a sulinkról. Sebaj, én, mint rendes X-men folyékonyan beszélem a féligazságok nyelvét, úgyhogy gondolkodás nélkül, továbbra is vidáman felelek neki:
-Mi csak Xavier-nek hívjuk, a család után, akié volt a birtok amin áll, de amúgy egy alapítványi suli különleges tehetségű fiataloknak, és természetesen hosszú, kimondhatatlan neve van, szóval ne is kérdezd, mi az pontosan, csodálom, hogy ráfér a címerre.Amúgy nem, nem hiszem, hogy olvashattál róla, általában meghívásos alapon kerülnek be ide a legokosabbak, és persze a legszebbek...
Itt a táncoló lányok felé sandítok, különösen a hosszú barna hajú felé a kereszttel a nyakában, és mosolyogva figyelem egy ideig, de aztán vissza is kapom a fejem.
-Meg valami fatális véletlen folytán én is, de nem panaszkodom.
Azért tényleg furán festhetünk, de istenem. Mások meg önszántukból öntenek magukba enyhe mérgeket körülöttünk literszámra, és egyébként is, ha a felkérés módja érdekes volt, csak várjon amíg meglát táncolni...az ég irgalmazzon...
-Ó, ne aggódj, nagyon jók a reflexeim.
Aztán magammal húzom őt a többiekhez és...elkezdek vele táncolni! Nem valami ügyesen, de nem taposok senki lábára, és ez már önmagában is győzelem. Na igen, a tánctanár nem járt sikerrel velem, de a mozgáskultúrám sokat fejlődött, amikor Erik vasgolyói elől kellett folyton kitérnem. Aztán egy ponton még meg is pörgetem Juliette-et.
-Szóval...eddig hogy érzed, jobb táncos vagy nálam? - Kérdem nevetve, alig túlharsogva a zenét.
Vissza az elejére Go down

Juliette Betranche
mutant and proud

Juliette Betranche
független
loneliness is a gun
Play By : Reese Witherspoon
Hozzászólások száma : 98
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 2 Icon_minitimeSzer. 30 Ápr. - 0:59


Gabriel nevetésére el is mosolyodom. Mondjuk igaz New York nem a csendességéről híres, de a nagy birtoknak köszönhetően az a szálloda tényleg egy békés kis „sziget”. Végignézek az elmenőkön, majd a kérdésre bólintok egyet és szavakkal is válaszolok.
-Elég messze. Vagy egy órás kocsiút, de ha kell ide tudok rendelni egy autót, ami elviszi őket. Akivel jöttem, csak magamra hagyott, az egyik ottani dolgozó ő jobban tudja a dolgokat…Most ez így tudom kicsit furán hangzik, de nem rég volt egy balesetem aztán pár emlékem kitörlődött.-Most ha lehet nem is mennék bele a részletekbe, félek azzal csak elrontanám a hangulatot és nincs is kedvem visszaemlékezni a dolgokra. Szeretném, ha a mai estén nem a bajaimmal kellene foglalkoznom.
-Ám abban biztos vagyok, hogy van mini buszunk, amit lehet rendelni és ingyenes. Bár ha fizetős lenne se kérnék tőletek pénzt. Hálás vagyok, amiért csatlakozhattam hozzátok. Nem túl kellemes egyedül ücsörögni a pultnál. Szóval ilyet tudok felajánlani. Biztos van is pár szabad szoba, vagy egy lakosztály. Persze erre az egy éjszakára nem kérnék semmit. Megérdemli az ünnepelt és a kis csapata.-Szélesedik ki mosolyom ahogy a táncolok felé pillantok. Igazán kedvesek és ez az egy éjszaka nem vinné csődbe a szállodát, így igazán ajándékba adhatom nekik. Sőt tőlem még az egész holnapi napot is ott tölthetik. Ennyi bőven belefér.
-De akkor sok mindenben betekintést nyerhetsz ezzel! És azt megkérdezhetem, hogy milyen iskola is ez? Esetleg olvashattam, hallhattam róla valahol?-Hiszen, ha neves akkor nagy esély van rá, hogy már találkoztam a nevével, bár én már nem szándékozom beiratkozni egy iskolába és azt hiszem még jó sok ideig nem is kell azon gondolkoznom, hogy a gyereket hova küldjem. Viszont kíváncsivá tettek engem és őszintén érdekel, hogy hol is dolgozhat.
-Nah igen érdemes mindig a jókra koncentrálni és máris elviselhetőbb minden.-Én is így próbálok hozzáállni a legtöbb dologgal. Bár nehéz, de valóban hatásos. A meghajlásón meglepődöm, de nagyon is jól esik ez az aprócska kis gesztus. Igazából fogalmam sincs, hogy tudok e táncolni, de az is igaz ha mát itt vagyunk, akkor illene megmozgatni a lábaimat.
Én is felállok a székről, majd jön egy pukedli és a kezem az övébe helyezem, ahogy a szemeibe pillantok.
-Megtiszteltetés Uram, hogy önnel táncolhatok!-A mosolyom szinte már fülemig ér. Lehet, hogy páran hülyének néznek minket a viselkedésünk miatt, de hol érdekel az engem? Mi jól érezzük magunkat, és ez a lényeg.
-Én nem tudom milyen táncos vagyok…Szóval lehet, hogy a végén én foglak megtaposni téged!-Nevetem el magam ahogy szép lassan a tánctérre is sétálunk.
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 2 Icon_minitimePént. 25 Ápr. - 19:58

- Jó, amennyi időt a könyveimmel töltök még akár az is lehetett volna, hogy évek óta a suliba jársz. - Kicsit nehéz vállat vonni táncolás közben, de valahogy csak megoldom. - Nagyon kevés időt töltök emberek között. Tudod egy csöppet nehéz úgy kvantumfizikát tanulni, hogy a mi tanáraink szakterülete leginkább a mutáció. - Néha eltöprengek rajta, hogy a többi diák közül például aki orvos akarna lenni az melyik tanárnál vagy X-nél tanulhat biológiát? Kicsit specifikus és egyoldalú a képzésünk vagy csak én látom így?
- Úgy egy éve. Azaz két hete. Vagyis ez bonyolult. - Jövök zavarba. Na most ezt hogy magyarázom meg? - Egy teljes éve ő a legjobb barátom, de csak két hete merek neki udvarolni. - Vágom ki magam anélkül, hogy említettem volna akár egy szóval is, hogy a tetőkertben egy üveg tömény felett Lisa kinyögte, hogy izé, szia, valójában félig pasi vagyok és nem kukkoltalak a női zuhanyzóban, de nagyon csini vagy ám meztelenül.
- Kérdezhetek én is valami személyeset? Te hogyan éled meg az alakváltó képességed? - Ha már ő is az intim szférámon belül tartózkodik, akkor ez a kérdés szerintem bőven megengedett. Végül is a képességemről, vagyis a hatalmas titkomról csak a két barátnőm tud és mindkettejüknek totálisan más a képessége. - És ha sokat használod és minden alaknak más személyiséget építesz fel a hitelesség kedvéért, akkor honnan tudod, hogy melyik az igazi és hogyan tudsz visszajönni a szerepből?
Nem buli közben kellene megbeszélni üvöltő zene mellett miközben próbálok nem a lábára lépni, de ő kezdte a komoly beszélgetést. Én pedig alapjáraton tudós alkat vagyok. Bármikor képes vagyok filozofikus síkokra tévedni. Főleg olyankor vagyok rá hajlamos, amikor nagyon nem kéne. De ugyanakkor barátkozós típus is vagyok és úgy a legkönnyebben összebarátkozni valakivel, ha az időjáráson kívül valami komolyabbról is beszélünk.
Vissza az elejére Go down

Jillian O'Neil
mutant and proud

Jillian O'Neil
független
loneliness is a gun
Play By : ❥ Emma Watson
Hozzászólások száma : 474
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 2 Icon_minitimePént. 25 Ápr. - 14:15

Party time!




Lassan komolyan kapkodni kell a fejem, hogy tudjam, most akkor hol is tartunk és ki kivel jött, mert a végén még elveszítem a fonalat, de úgy istenesen. Szóval Scott távozik, ezt meglepetten tapasztalom, de legalább úgy fest, hogy mégsem kell majd Angiet megmenteni a karmai közül, vagy a fogai közül, vagy... na jó ebbe ne menjünk bele! Itt az ismeretlen nő, aki hozzánk csapódott, és nem tudom, hogy egyáltalán sejti-e, hogy hova keveredett, vagy most akkor ez hogy is van, aztán Erwan vett egy lovat Tatinak? Azért itt finoman elkezd lesni már az állam, de a végső csapás az, amikor Tati felém nyújtja a kezét, miután Leah eltűnt a táncparketten Erwannal. Először Gabrielre nézek, és csak utána vissza a leányzóra, hátha csak sokat ivott már és esetleg elvétette a célt, de elég határozottan tartja a kezét, szóval... egy széles vigyort varázsolok a képemre, aztán betömöm az utolsó falat tortát, miközben feltartom a mutató ujjamat, afféle "pillanat" jelzésként, hogy még... Na jó, melyik volta poharam? Őszintén már nem tudom, megzavart ez a rumos-kóla, vodka-narancs csere, szóval egy pezsgős poharat kapok fel és azt öntöm le a torkomon. Még jó, hogy bírom az italt, mert ez a hármas kombó a végén még megárt. Aztán meg is ragadom Tati kezét és hát irány a parkett.
- Becs' szó, vigyázok rá! - vigyorodom el még Gabriel felé intézve a szavaimat, aztán be is célozzuk a már táncoló páros környékét, bár lehet hogy előbb megyünk egy kisebb ívet, hogy Angiet is magunkkal vonjuk, miután a szemüveges srác faképnél hagyta, bár tuti, hogy így járt jobban.
- No és... dúl a szerelem csajszi? Nem mondom, elég jó fogás a pasas, olyan jól is csókol, mint ahogy kinéz? - súgom oda, vagyis a zene mellett inkább kiabálom, és naná, hogy gondolkodás nélkül megyek bele a témába. Nem vagyok egy pirulós alkat, remélhetőleg Tati sem. Tudom-tudom, ne húzzam ki nála a gyufát, mert rosszul járok, de nem is az a cél, csak dumálunk igaz? Ha meg kényelmetlen a téma, hát úgyis szól. Aztán felcsendül a háttérben az én legkedvesebb példaképem, hát persze, hogy a válasz után majdhogynem ujjongva vetem magam a táncolók közé, ha kell megragadva Tati és Angie kezét és és persze fennhangon énekelek.

https://www.youtube.com/watch?v=G333Is7VPOg

Vissza az elejére Go down

Leah Carmichael
mutant and proud

Leah Carmichael
Diák
power to the future
Play By : Malase Jow
Hozzászólások száma : 371
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 24 Ápr. - 20:25



Happy Birthday Tati



Mondjuk Gabriel nem szó szerint tanár, így nem annyira furcsa, hogy Tatival jár, bár kétségkívül diáknak mondjuk magunkat, így azért tényleg nem teljesen velünk egy szinten van, hanem felettünk áll. A többit már nem nagyon hallom, mert Jill van annyira rendes, hogy átengedi nekem Erwant, akivel táncolhatok egyet. Rámosolygok a lányra, és bólintok, nem érzem magam túl nagy versenytáncosnak, de ez is csak két emberen múlik. Mármint nem Shannonon és Leah-n, hanem Erwanon és rajtam. Ha tudnám, hogy bizonyos értelemben ő is kettős személyiség, akkor már lassan négyen lennénk ebben a sztoriban.
- Miért lennél az? És nem a szórakozás a lényeg? – Fogadom el a kéznyújtását, belesimulok a tenyerébe, hogy együtt sétáljunk fel a parkettre. Miután senkim nincsen, azt hiszem bárkivel beérem, aki hajlandó velem táncolni, egy kis szórakozás, felhőtlen megkönnyebbülés már bőven kijár. Olyan jót beszélgettünk múltkorában Tatival, talán ideje, hogy én is elengedjem magam kissé. Alig vagyok itt pár hete, de egyértelműen érződik a tavasz, nem csak a fák borulnak virágba, barátnőim szépen megtalálják a párjukat, és én árválkodok itt egyedül, na nem mintha mindenképpen vágynék az ölelésre. Tatinál tapasztaltabb vagyok ugyan, de mit érek vele? Semmit, ő szerelmes, én magányos, ez van.
- Nemrég jöttem te! Hogyan lennék törzsvendég? – Pukkad ki belőlem egy nevetés, és igenis jól táncol a srác, én így érzékelem. Shannonként nagy partyarc voltam, bulikirálynő, de akkor közel egy fejjel magasabb, botsáska méretű combokkal, azért nehéz a berögződések mellett táncolni, hogy már más az alkatom. A pörgetés viszont teljesen jól sikerül, nézzenek már oda, csak szerénykedett. Bátran követem a vezetését, és közben intek Jillnek is még egyszer hálám jeléűl.
- Mióta ismeritek egymást? Nagyon összepasszoltok hallod-e... – Kérdezek vissza, ez végülis fontos téma lehet.



Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 2 Icon_minitimeSzer. 23 Ápr. - 21:36

Egyszer veszem rá magam, hogy fiúként táncoljak Jillel és akkor is egyből én leszek a második legkapósabb Gabriel mellett? Amikor elterveztem, hogy Erwant Lisa szintjére húztam, akkor hónapokig tartó folyamatra gondoltam, nem pedig arra, hogy az első bulimon lecsapnak Jill kezéről. Ehhez mért a széles vigyorom is Leah szavait hallva.
- Végül is miért ne? Ha a legbotlábúbb fiút akarod kiszúrni magadnak, akkor én érzem megtisztelve magam.
Nyújtom a kezem felé, hogy táncba vigyem. Szegény sokkal jobb táncpartnert érdemelne nálam, de ha már adtam a gáláns ficsúrt, aki szőke hölgyeknek udvarol és lovakat vesz a barátnői születésnapjára, akkor rosszul festene, ha eltáncolnék a kihívás elől. Amikor aztán Tati Jilléket viszi táncolni egész fellelkesülök. A két legjobb barátom szemlátomást remekül kijön egymással, akkor az én villámhárító szerepemre nincs is szükség.
- Ritkán láttalak a klubban. Nem mintha én olyan sokszor jártam volna erre.
Ügyelek az álcámra. Ha ferdén nézett az elején Jillre, akkor mit szólna a város ribijéhez? Lisa háta mögött még oka is lenne fintorogni. Mindenesetre csak azt próbáltam kideríteni az első pár lépés közben, hogy ő is annyira félszeg-e, mint én. Mert akkor este megdumálom a lányokkal, hogy kerítsünk neki valami rendes fiút, akit rendesen be is fenyítünk, hogy viselje jól magát. Ha képes volt kipréselni magából egy bocsánatkérést mindenki füle hallatára akkor nagyon rendes lány lehet és kár volt lenéznem az elején. Nem nézhet ki mindenki menő rocksztárnak, a belső ugyan olyan fontos. Még szerencse, hogy Erwanként gondoltam erre, Lisa most nekiállna műkörmözni, csak hogy megcáfoljon.
Mi is jön most? Ja igen, pörgetés. Kicsit lehet cifrázni is, hátha nem bénázom el és a lába helyett a parkettre lépek.
Vissza az elejére Go down

Gabriel Hannon
mutant and proud

Gabriel Hannon
X-men
be brave, we're a team
Play By : Luke Mitchell
Hozzászólások száma : 491
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 2 Icon_minitimeSzer. 23 Ápr. - 20:51

Bevallom, én is aggódva figyelem Angie-t, annak ellenére, hogy néha eszembe jut, nagy baj talán nem lehet, hisz ha még el is cipeli ez a fiú a koli szobájába szegény lányt, akkor sem tartana túl sokáig megtalálni, nem igaz? Kivéve, ha párhuzamosan egyetemre is jár, ami nem lehetetlen. Valamiért olyan tudós feje van azzal a szemüveggel. Aztán sóhajtok egyet, és kissé szégyellve magam hajtom le a fejem. Szegény srác egy hős, amiért viseli azt a vackot, és semmiben sem hasonlít azokra az idiótákra, akik felvágásból hordanak napszemüveget éjjel.
-Nem tudom...annyira nem gáz a srác amennyire hallottam, csak ne akarj a szemébe nézni.
Lehet jobban meg kéne ismernem, hogy kedvesebbet is tudjak róla mondani, egyenlőre viszont csak ennyi telik tőlem.
-Valóban? - Kérdem meglepetten Tati-ra sandítva, Erwan mondandója után. Bátyust sosem említett nekem, de tőlem. Közben elfogadom a kezét, és neki már rendesen megszorítom. Nem erőfitogtatás, csak az utóbbi pár hétben kizárólag lányokkal ismerkedtem, ami szép és jó, de néha jól esik, hogy nem kell vigyáznom a másik kezére. - Erre ilyenkor mit illik mondani? Á, fáradt vagyok marháskodni, ne aggódj, mint a szemem fényére.
Kedves fazon, és népszerű is, ahogy látom. El is happolják, mint a villám. Még sem annyira félénk ez a Leah...úgy értem, picit kevésbé, mint elsőre gondoltam.
-Csendes hely New York közelében??? - Kérdem megdöbbenten nevetve - Mindig sejtettem, hogy nem a jó környéken nőttem fel, de hogy ennyire...no, de mond, messze van innen ez a szálloda? - Kérdem, és amikor Tati kicsit magamra hagy, közelebb hajolok Julie-hoz, és hogy csak ő hallja, úgy súgom:
-Ahogy elnézem, könnyen lehet, hogy egyeseknek jót tenne, ha nem a suliban éjszakáznának.
Itt fejemmel a kiürült poharak felé biccentek. Na igen, a látszat ellenére szigorúan veszik a részeg mutánsok randalírozását a suliban. Más kérdés, hogy ők tudnak vigyázni magukra, úgyhogy a legrosszabb ami történhet, hogy elhányják magukat Eric előtt, ami viszont még bőven elég az "évtized lebukása" díjhoz, melynek nyereménye egy éves folyosó takarítás, ha jól emlékszem. Aztán felkapom a fejem, hisz végre eljut az agyamig, mi történik.
-Huh? mit kell kimagyaráznom? - Kérdem pislogva, aztán megvonom a vállam. Nem mondom, kicsit fura, hogy nem engem választott, de legalább jó ízlése van, Jill-t én is felkérném, ha tudnék táncolni meg nem látnék rózsaszínben mindent. Nem kérdeztek valamit? Ja de...
-Tanár én? Ugyan! - mondom nevetve. Nem gúnyosan kacagok csak jelezve, hogy ha elég okos lennék tanárnak, hülye lennék elvállalni. - Az iskolában van lehetőség gyakornoki munkára. Mindenféle adminisztrációs marhaság, és tanársegéd meló, meg ilyesmi...nem fizetik agyon, sőt, kosztért, meg szállásért csinálom, mint mindenki, viszont van hol lakni, meg beírhatom az önéletrajzomba, hogy egy neves alapítványnál dolgoztam. Jobban mutat majd, mint a pizzafutár melóm az tuti.
Iszom egy kortyot, mert kezdek kiszáradnia sok beszédtől, és közben egyre nyilvánvalóbbá válik, hogy mindenki lelépett, és csak én maradtam itt, meg Julie.
-Rövidre fogva, nem nagy cucc, de vannak előnyei, és így ismertem meg Tati-t is, szóval nekem megérte. Most pedig, ha nem bánod...
Felpattanok, aztán meghajolok Julie előtt, és a kezem nyújtom felé. Majdnem biztos, hogy a Disco-ban nem így szokás felkérni valakit, de ha csak kirántanám a székéből, lehet kapnám is a gázspray-t az arcomba, és jogosan.
-Ja igen, remélem jók a reflexeid...és előre is bocsánat minden taposásért.
~Az, hogy a szalagavatótánc próbáján véletlen fejbe rúgtam egy osztálytársam legyen inkább meglepetés. Meg amúgy is, adjunk egy esélyt...hátha ma nem merül fel ez a téma...~
Vissza az elejére Go down

Tatjana Roberts
mutant and proud

Tatjana Roberts
Diák
power to the future
Play By : Irina Shayk
Hozzászólások száma : 531
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 2 Icon_minitimeSzer. 23 Ápr. - 13:09

Azt hiszem ez eddigi életem legjobb szülinapja. Nem mintha a szüleim nem tettek volna meg mindent, de még is csak más barátokkal bulizva ünnepelni, mint anyuékkal tortát vágni és valami filmet nézni a tévében.
- Köszönöm - mosolygok Gabrielre is az "elkésett" köszöntés hallatán, bár tudom, az én hibám, hogy késett. Hisz szánt szándékkal hallgattam el előle, hogy mit ünneplünk ma. És mégis kaptam tőle ajándékot és valahogy így még jobban örülök neki.
Közben szépen fogy a torta, Leah tényleg kitett magáért, és csak hevesen bólogatok az apró célzásokat hallva. Talán tényleg érdemes lenne ebbe az irányba haladnia.
- A lovardába? - pislogok meglepetten Erwan szavaira, és csak hitetlenkedve rázom a fejem. Hercegnőt.. kétlem, hogy valamelyik lovászfiút hívnák így, inkább egy lovat. Vagy bérelt nekem egy lovat, vagy... Nem.. az lehetetlen...
- Nem mondod hogy... - nyílnak nagyra a szemeim, majd megrázom a fejem és inkább a poharam után nyúlok.
- Nem, nem akarom tudni még - nevetek rá, nehogy valami rosszra gondoljon. Egyszerűen.. elég meglepi ért már ma, kell holnapra is.
- Szerintem megvan a magához való esze - fordulok Jill-hez, pillantásom Angie-ék felé vetve, miközben Leah kissé bátortalanul, de cselesen táncba hívatja magát Erwannal.
- És úgy látom, nincs okunk aggódni - teszem még hozzá, mert látszólag a napszemüveges srác visszavonulót fújt.
- Na jó, bulizni jöttünk, nem? - csendül hangom, miközben felállok Gabriel öléből, de meglepetésszerűen nem őt fogom kézen, hanem Jillnek nyújtom a kezem.
- Most magyarázd ki, hogy egy diák fejét csavartad el - nevetek kedvesemre, egy pajkos puszit cuppantva felé, és határozottan megindulok Jillel Leah és Erwan nyomában. Ha úgy adódik, és útba esik, talán még Angelat is elkapom a másik kezemmel.
- Hozd majd táncba Juliette-t is - fordulok még vissza az asztalnál hagyottakhoz. Nem, nem lerázni akarom őket, csak táncolni szeretnék. Viszont félek, ha rögtön, első körben Gabriellel kezdünk páros táncba könnyen elfeledkezünk a többiekről.
Vissza az elejére Go down

Juliette Betranche
mutant and proud

Juliette Betranche
független
loneliness is a gun
Play By : Reese Witherspoon
Hozzászólások száma : 98
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 2 Icon_minitimeKedd 22 Ápr. - 21:42

A kérdésemre hamar megkapom a válaszom. Szóval egy magánsuli. Mondjuk igen ott nehezebb kiengedni a gőzt, bár igazából sosem jártam magánsuliba…Vagyis elvileg nem, aztán ki tudja. Mindenesetre jó látni, hogy ilyen jól összekovácsolódtak. Az embernek szüksége van barátokra, erre az után jöttem rá, hogy a kómából felébredve egy üres lakásba tértem haza egyedül. Senki nem volt mellettem. De most nem bánkódni jöttünk ide nem igaz?
-Jó kérdés volt, mert nem itt élek. Csak az ismerősöm aki elrángatott ismeri ezt a helyet. Állítólag az egyik kedvenc szórakozóhelye. Amúgy New Yorkban élek és egy szállodát vezetek, vagyis pontosabban az enyémet, valahol a várostól nem messze egy békés, csendes helyen.-Válaszolok kicsit hosszabban a feltett kérdésre. Egy-egy szavas mondatokat is mondhattam volna, de annak mi az értelme? Azért jöttem ide, hogy ismerkedjek. Úgy meg nem lehet.
-És megkérdezhetem, hogy te az iskolában mit dolgozol? Esetleg beálltál tanárnak?-A kérdés természetesen Gabrielnek szól. Ha már volt olyan kedves és így érdeklődött felőlem, nah meg valóban kíváncsi vagyok arra, hogy vajon milyen munkát végezhet. Mondjuk tanárként fura lehet a többieknek, hogy egy diákkal jár, de ehhez aztán végképp nincs közöm. Ekkor meg is érkeznek a táncolók. A férfi megszólítása igen meglep engem. Fiatalasszony, mintha ő már a nyugdíjas korba lépett volna, pedig ahogy elnézem nem lehet sokkal idősebb nálam, ha idősebb, vagy nagyon, de nagyon jól tartja magát.
-Köszönöm ezt a kedves bókot és amit az udvarlókat illeti nos…Túl könnyű dolgom volt velük. Beparáztak egy kis mókától!-A mosolyom kiszélesedik a mondatom végére.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Sagitarius   Sagitarius - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sagitarius
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: North Salem-