we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Játsszon velem valaki...!  - Page 3 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Játsszon velem valaki...!  - Page 3 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Játsszon velem valaki...!  - Page 3 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Játsszon velem valaki...!  - Page 3 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Játsszon velem valaki...!  - Page 3 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Játsszon velem valaki...!  - Page 3 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Játsszon velem valaki...!  - Page 3 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Játsszon velem valaki...!  - Page 3 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Játsszon velem valaki...!  - Page 3 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Játsszon velem valaki...!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 3 Icon_minitimeKedd 3 Szept. - 21:38

First topic message reminder :

Ha nagyon nem találsz játékostársat, itt kereshetsz, afféle hírdetés formájában. Ha még le is írod, hogy milyen jellegű játékra gondolsz, akkor még esélyesebb, hogy rád kattan valaki. Próbáld ki!
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Heather Kálnoki
mutant and proud

Heather Kálnoki
független
loneliness is a gun
Play By : Stana Katić
Hozzászólások száma : 30
Kor : 80



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 3 Icon_minitimeHétf. 2 Feb. - 23:52

Katharina, ment egy PM Smile
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 3 Icon_minitimeHétf. 2 Feb. - 21:22

Játszótársat keresek első és második játékomhoz, ha van kedved, akkor írj bátran! Elkeltem ! kacsintos


A hozzászólást Katharina Swan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 3 Feb. - 13:29-kor.
Vissza az elejére Go down

Lilith Gramarye
mutant and proud

Lilith Gramarye
független
loneliness is a gun
Play By : Anna Christine Speckhart
Hozzászólások száma : 18
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 29 Jan. - 21:21

Új hús kiadó egy játékra!
Vissza az elejére Go down

Hans Grey
mutant and proud

Hans Grey
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 33



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 3 Icon_minitimeHétf. 26 Jan. - 0:02

Már elkezdtünk játszani. Mondjuk attól még játszhatunk veled is szerintem. Very Happy
Vissza az elejére Go down

Kayden R. Osborne
mutant and proud

Kayden R. Osborne
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 32
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 3 Icon_minitimeSzomb. 24 Jan. - 13:18

Skyler és Hans, ha még nem keltetek el, akkor én játszanék veletek. Ugyan még a karakterem újraalkotás alatt van, de csak egy pb és ET írás van, annak is csak a történet része. Ha megfelek, szerintem pár napon belül kész leszek.
Vissza az elejére Go down

Skyler Townsend
mutant and proud

Skyler Townsend
Diák
power to the future
Play By : Brittany Robertson
Hozzászólások száma : 12
Kor : 25



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 3 Icon_minitimePént. 23 Jan. - 13:59

Én is én is! Mármint, játszanék, igazából tök mindegy kivel meg hol meg mit... biztos ki tudunk találni valami izgis dolgot^^


A hozzászólást Skyler Townsend összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 29 Jan. - 10:18-kor.
Vissza az elejére Go down

Hans Grey
mutant and proud

Hans Grey
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 33



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 22 Jan. - 22:54

Keresek játszópajtit a második játékomra. Smile Lehet akármilyen.

Lehet, hogy csak kettő vagy három évesnek nézek ki, de olyan okos vagyok, mint egy ötéves. Very Happy
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 3 Icon_minitimePént. 16 Jan. - 15:02

Nem játékostársat keresek, illetve nem a szokványos módon. Arra kérném azokat, akiknek már elígérkeztem játékra, hogy írjanak nekem üzenetet! Természetesen állom a szavam, és sort kerítünk a játékra. Ugyanakkor ezeken kívül most egy ideig nem kezdek új szálat, lévén az utóbbi hónapokban illetlen mértékben megvárattam több játékostársamat is. Aki esetleg éppen most kívánt játékot kezdeményezni velem, annak szíves türelmét szeretném kérni! Smile
Vissza az elejére Go down

Renier Dexter Shay
mutant and proud

Renier Dexter Shay
Tanár
let me to help you
Play By : Douglas Booth
Hozzászólások száma : 67
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 1 Jan. - 14:31

Egy új tanár játékostársakat keres! Very Happy
Jelentkezni bátran Smile
Vissza az elejére Go down

Kayden R. Osborne
mutant and proud

Kayden R. Osborne
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 32
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 3 Icon_minitimeSzomb. 27 Dec. - 13:52

Egyetlen játékot keresek, legyen szó bármiről Very Happy
Vissza az elejére Go down

Jake Froster
mutant and proud

Jake Froster
Diák
power to the future
Play By : Josh Hutcherson
Hozzászólások száma : 72
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 3 Icon_minitimeSzomb. 27 Dec. - 13:05

Sziasztok!
Én is belevágnék egy kalandosabb játékba. Smile
Vissza az elejére Go down

Raven Darkholme
mutant and proud

Raven Darkholme
X-men
be brave, we're a team
Play By : Jennifer Lawrence
Hozzászólások száma : 47
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 3 Icon_minitimePént. 26 Dec. - 17:57

Úgy gondolom bedobnám ide magamat, szóval játszanék, hogy mit azt majd megbeszéljük. Smile Nem harapok... nagyot. Razz
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 3 Icon_minitimeHétf. 22 Dec. - 11:11

Ideje lenne megmozgatnom egy kicsit Amyt, szóval ha valaki játszana vele, dobjon meg egy PM-el. Smile Köszöntem! Smile

Elkeltem Smile
Vissza az elejére Go down

Summer Phelps
mutant and proud

Summer Phelps
Diák
power to the future
Play By : Rosie Tupper
Hozzászólások száma : 26
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 3 Icon_minitimePént. 19 Dec. - 18:41

Jöttem, láttam, játszanék! Smile Nehéz eset vagyok, de ha szereted a kihívásokat, akkor azért ne hátrálj meg. ^^
Vissza az elejére Go down

Jean Grey
mutant and proud

Jean Grey
Diák
power to the future
Play By : ๑ Lily Collins
Hozzászólások száma : 208
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 3 Icon_minitimePént. 28 Nov. - 13:10

Kukuccs! ^^ Esetleg, ha valakinek van kedve hozzám, akkor vevő lennék egy játékocskára. ^^
Vissza az elejére Go down

Mercedes Deckard
mutant and proud

Mercedes Deckard
Diák
power to the future
Play By : Holland Roden
Hozzászólások száma : 89
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 3 Icon_minitimeVas. 23 Nov. - 8:17

Halihó! Mercivel kb. alig van játékom, és nagyon nincsen élete szegénynek. Szuper lenne, ha valaki éppen velem akarna játszani! Eric főkarimnak írjatok, mert Mercivel ritkásabban lépek be! Köszi^^

ápdét: egyenlőre elkeltem, köszike^^
Vissza az elejére Go down

Sekigawa-Hendricks Keiko
mutant and proud

Sekigawa-Hendricks Keiko
független
loneliness is a gun
Play By : Levy Tran
Hozzászólások száma : 153
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 20 Nov. - 18:52

Játékostársat keresek célzatosan. ^^ Jenna jelenleg pár hetes terhes és szeretném "elvetetni" szóval valami akciódúsabb, akár véletlen balesetes játékra keresek játékostársat a suli, vagy North Salem területére főként. Légyszi-légysziiii. *-*
Vissza az elejére Go down

Zoey Cabral
mutant and proud

Zoey Cabral
Diák
power to the future
Play By : Saoirse Ronan
Hozzászólások száma : 93
Kor : 56



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 13 Nov. - 14:04

Bármilyen játékot bevállalok csak jelentkezzetek! Very Happy
Vissza az elejére Go down

Hope Hamilton
mutant and proud

Hope Hamilton
független
loneliness is a gun
Play By : Dakota Fanning
Hozzászólások száma : 146
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 3 Icon_minitimeHétf. 3 Nov. - 9:07

https://xmen-firstclass.hungarianforum.com/t1137-bronx-kulvaros-raktarnegyed#17137

Ide írtam egy kis szösszenetet. Ha valaki kedvet érez és talál indokot a karakterének arra, hogy egy ilyen elhagyatott helyen megjelenjen, akkor ne habozzon, írjon! Smile
Nincs elvárás, kívánság, megkötés. Nem kell jelentkezni, csak írni, az első a nyerő, de akár jöhet egy harmadik is. Smile A harmadiknál megállnék Smile
köszönöm alien
Vissza az elejére Go down

Claire Morton
mutant and proud

Claire Morton
Diák
power to the future
Play By : Isabelle Fuhrman
Hozzászólások száma : 50
Kor : 25



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 3 Icon_minitimePént. 31 Okt. - 23:11

Esetleg jelentkezők megtört karakterem vigasztalására? Előre szólok, nem egy egyszerű eset. Smile
Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 30 Okt. - 18:35

Jürgen maga elé néz. Mélyen sóhajt egyet. Öregem, engedd el... Újra a monitorra néz, majd kortyol még egyet a whiskey-ből. De ez olyan jól hangzik... Rezignáltan sóhajt még egyet és megadja magát.

Victoria, már írok is pm-et.
Vissza az elejére Go down

Dr. Victoria Steel
mutant and proud

Dr. Victoria Steel
független
loneliness is a gun
Play By : X
Hozzászólások száma : 35
Kor : 52



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 30 Okt. - 14:10

Kicsit rendhagyó kérdéssel fordulok ide. Olyannal/olyanokkal szeretnék játszani, akár többen. Akik bírják az ütést, és komoly károkat tudnak okozni akár a környezetükben. Egy amolyan stressz levezetős igazi csihi-puhi, B...uk ki az univerzum falát verekedésre gondolok. Komoly anyagi károk, mesékbe illő pusztítás. Felőlem ez mehet a belvárosban a gettóban a sivatagban a central parkban a times squeren(Vezetőség álltal engedélyezett helyszín).

Szóval aki akar egy kicsit ökörködni, szájkaraté közben porig rombolni a környezetét írjon bátran!
Vissza az elejére Go down

Zoey Cabral
mutant and proud

Zoey Cabral
Diák
power to the future
Play By : Saoirse Ronan
Hozzászólások száma : 93
Kor : 56



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 3 Icon_minitimeSzer. 29 Okt. - 14:49

Játékra keresek partnereket! Very Happy Jelentkezzetek bátran üziben! Very Happy
Vissza az elejére Go down

Océane Léa Nado
mutant and proud

Océane Léa Nado
Diák
power to the future
Play By : Deborah Ann Woll
Hozzászólások száma : 186
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 3 Icon_minitimeSzer. 15 Okt. - 20:42

Halihó! Smile
Játszótársakat keresek, nincs igazán kikötésem a játékokkal kapcsolatban, csak játszhassak Very Happy
PM-ben lehet jelentkezni Smile
Vissza az elejére Go down

Hope Hamilton
mutant and proud

Hope Hamilton
független
loneliness is a gun
Play By : Dakota Fanning
Hozzászólások száma : 146
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 3 Icon_minitimeSzomb. 4 Okt. - 22:44

Üdvicsek!
Első játékomra keresek partnert New Yorkba. Vállalok kezdőt is Smile

Látom ezt így szokták, úgyhogy én is törlöm a felkérésemet, megtaláltam a partneremet! Smile
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Játsszon velem valaki...!
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Carrie-Ann Bell és Bryce - Valaki mondja meg...
» Táncolj velem! (Halloweeni társkereső)
» Amy és Mike - Repülj velem Angyalom!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kérdések, beszélgetés :: Társkeresõ-