we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Játsszon velem valaki...!  - Page 2 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Játsszon velem valaki...!  - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Játsszon velem valaki...!  - Page 2 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Játsszon velem valaki...!  - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Játsszon velem valaki...!  - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Játsszon velem valaki...!  - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Játsszon velem valaki...!  - Page 2 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Játsszon velem valaki...!  - Page 2 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Játsszon velem valaki...!  - Page 2 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Játsszon velem valaki...!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 2 Icon_minitimeKedd 3 Szept. - 21:38

First topic message reminder :

Ha nagyon nem találsz játékostársat, itt kereshetsz, afféle hírdetés formájában. Ha még le is írod, hogy milyen jellegű játékra gondolsz, akkor még esélyesebb, hogy rád kattan valaki. Próbáld ki!
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Laura Martin
mutant and proud

Laura Martin
hõs
look behind my mask
Play By : Emily Browning
Hozzászólások száma : 15
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 2 Icon_minitimeSzer. 16 Szept. - 15:36

Hello Világ!

Újra itten vagyok, és mondhatni új lappal kezdek, így első játékaimra keresek jelentkezőt!
Lehetsz a barátom, az ellenségem, vagy csak egy "rosszfiú", aki rosszkor volt rossz helyen. Az ET-mben mindent megtalálsz rólam ^^
Vissza az elejére Go down

Peter.Petrelli
mutant and proud

Peter.Petrelli
Diák
power to the future
Play By : Milo Ventimiglia
Hozzászólások száma : 30
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 2 Icon_minitimeSzer. 9 Szept. - 19:42

Játékostársat keresek, egy játékot tudok még vinni.

Helyszín nagyjából mindenhol jó, PM várom a jelentkező(ke)t Cool


És el is keltem, köszönöm! ^^
Vissza az elejére Go down

Hiranneth Sovngarde
mutant and proud

Hiranneth Sovngarde
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Ashley Benson
Hozzászólások száma : 85
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 2 Icon_minitimeHétf. 7 Szept. - 18:56

Helló megint!
Időm, mint a tenger. *0*
Pajtit keresnék, sztori ötlet PÜ-ben. Valami hosszadalmasabb, kalandosabb dologra gondoltam, vagy csak szimpla szövetségest keresek. :3


Többszörösen is elkeltem. :imadat:


A hozzászólást Hiranneth Sovngarde összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 19 Szept. - 0:52-kor.
Vissza az elejére Go down

Dr Eris S. Kensington
mutant and proud

Dr Eris S. Kensington
független
loneliness is a gun
Play By : Tatiana Maslany
Hozzászólások száma : 11
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 2 Icon_minitimeKedd 18 Aug. - 8:34

Halihó Very Happy
Nos... Belevetném magam a mély vízbe, szóval játszanék^^
Ha valaki kedvet érez egy haldokló orvoskutatóval találkozni... csak egy PM az ára^^
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 2 Icon_minitimeHétf. 10 Aug. - 19:43

Nem vagyok túl bátor típus, ezért inkább hirdetem magam. A leendő 2 játékom mellé, még egyet betudnék vállalni, ha valaki szeretne játszani.

Egy pm az ára. :tancoska
:

elkeltem tancikal
Vissza az elejére Go down

Wade Wilson
mutant and proud

Wade Wilson
független
loneliness is a gun
Play By : Ryan Reynolds
Hozzászólások száma : 36



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 2 Icon_minitimeVas. 9 Aug. - 12:56

Aki ingyen csimicsangát akar, az játsszon velem.
Vissza az elejére Go down

Andrew Downer
mutant and proud

Andrew Downer
X-men
be brave, we're a team
Play By : Jared Padalecki
Hozzászólások száma : 48
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 30 Júl. - 20:51

Friss, ropogós karimmal keresnék játszótársat, lévén egy szálra még érzek magamban kapacitást. Akit érdekelne, bátran dobjon meg egy üzenettel! imaking

(Annyi csinos hölgyemény hirdetett itt előttem, de lusta vagyok végigkérdezni mindenkit, hogy akadt-e már "párja". :zacsi: )
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 2 Icon_minitimeKedd 28 Júl. - 15:40

Újra, frissen itt vagyok és játszótársat keresek. Nemtől, kortól függetlenül.
Bármire nyitott vagyok, a karakterem elég jól mozdítható, akár teljes plotot is vállalok.
Ha kedved támadna, írj bátran! pandatanc
Vissza az elejére Go down

Peter.Petrelli
mutant and proud

Peter.Petrelli
Diák
power to the future
Play By : Milo Ventimiglia
Hozzászólások száma : 30
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 23 Júl. - 17:37

Újként a terepen, pajtikat keresek.


esemény megkötésem nincs, helyszínnek csupán annyi, hogy az intézet, illetve a környező városok jöhetnek csak szóba Cool

PM várom az érdeklődőket! :bigeyes:


El is keltem, köszönöm szépen! Cool
Vissza az elejére Go down

Hiranneth Sovngarde
mutant and proud

Hiranneth Sovngarde
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Ashley Benson
Hozzászólások száma : 85
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 18 Júl. - 21:29

Helló! Akkor hát én is idecsöppentem és játszótársat keresek egy kissé furcsa nőszemély mellé, aki apja elleni bosszújára készül. ^^ Pü-ben lehet zaklatni, amennyiben valaki kedvet kap hozzá.
Vissza az elejére Go down

Aleena Sheppard
mutant and proud

Aleena Sheppard
ember
I just believe my eyes
Play By : Avril Lavigne
Hozzászólások száma : 14
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 2 Icon_minitimeHétf. 13 Júl. - 20:43

Sziasztok! Szeretnék belevágni a játékba, szóval aki ráér és szeretne velem játszani, akkor az írjon rám bátran, nem harapok Smile
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 2 Icon_minitimeVas. 14 Jún. - 13:49

Sziasztok! Smile
Mivel minden játékom áll már jó ideje ezért gondoltam írok ide, hogy hátha szerencsém lesz és valakinek lesz kedve játszani Smile
Leginkább az iskolán belül lenne jó játszani, de lényegében mindegy Very Happy
Azonnal tudnék kezdőt is írni Very Happy
Ha van kedved játszani dobj meg egy PM-mel Very Happy
Vissza az elejére Go down

Bryce Payne
mutant and proud

Bryce Payne
X-men
be brave, we're a team
Play By : Mark Walhberg
Hozzászólások száma : 136
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 11 Jún. - 9:47

Vissza a jövőbe! Visszatértem, vagyis majd fogok. Júliustól elérhető vagyok újra, lehet zargatni játékokkal a nyáron! Egyelőre csak a nyáron, Szeptembertől nem tudom mi lesz. Very Happy Na tehát, akit érdekel játék, az nyugodtan írjon erre a karakteremre PM-et, a megfelelő karakter megjelölésével Smile. Vihető karakterek:
Bryce, múlt emlékeitől zavart X-men
Dr. Dirk, az ifjú titán, aki megjárta Hirosimát
Titus, sötét családi háttérrel rendelkező tanár
Kayden, szárnyas "fejvadász" tanonc, bár sosem akar fejvadászkodni.

Akit érdeklek az zargasson PM-be, JÚLIUS elejétől kezdhetünk
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 2 Icon_minitimeHétf. 8 Jún. - 11:46

Éééés visszatértem! Majdnem. Very Happy Nem szeretnék ezzel mindenkire ráírni, de akivel volt félbehagyott, de potenciával megáldott játékunk (szánom bánom!), vagy ha valaki nagyon szeretné megpörköltetni magát, az nyugodtan zargasson pm-ben! Smile
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 2 Icon_minitimeHétf. 1 Jún. - 15:18

Talán pofátlan dolog volt tőlem, hogy ilyen sokáig nem alkottam ET-t, és csak admin kariként kezeltem Eric-et, ám ennek vége, elmerülök még jobban az X-Men világában, és jöhet az ET. Ennek fényében már el is kezdtem, 1-2 napon belül elkészülök, és vannak ötleteim.
Első blikkre 1-2 érdeklődőt tudok elképzelni játékra, az ára a szokásos PM, ha elkeltem, akkor kihúzom magam. Szerelmi szálat kizárva minden jöhet, legyen az ismerkedés, jókkal, gonoszokkal, szervezkedős, bármi. Ha kitaláljuk Wink
Vissza az elejére Go down

Castor Harvell
mutant and proud

Castor Harvell
ember
I just believe my eyes
Play By : Chris Pratt
Hozzászólások száma : 15
Kor : 40



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 2 Icon_minitimeHétf. 18 Május - 20:40

Egy játékra vihető vagyok, örömmel jelentem. Játék tekintetében egészen nyitott vagyok mindenre, szóval csak dobj egy üzit és megbeszéljük! Smile
Vissza az elejére Go down

Susan Brooks
mutant and proud

Susan Brooks
független
loneliness is a gun
Play By : Carly Rae Jepsen
Hozzászólások száma : 15



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 16 Május - 19:33

Játszon velem valaki! *-*
Vissza az elejére Go down

Kayden R. Osborne
mutant and proud

Kayden R. Osborne
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 32
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 16 Ápr. - 15:00

Nos, hosszú idő után én is bedobom ide magam egy játékra. Sajnos többet nem tudok vállalni. Aki akar szívesen játszom bárkivel.

Egyelőre elkelt
Vissza az elejére Go down

Liliane Fontaine
mutant and proud

Liliane Fontaine
Diák
power to the future
Play By : AnnaSophia Robb
Hozzászólások száma : 103
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 2 Icon_minitimeSzer. 15 Ápr. - 21:57

Eléggé rossz kedvem van mostanság, és Lily karim az, akivel mindig, minden körülmények között tudok játszani, és hátha feldobna. Eric a főkarim, neki üzizzen, akit érdekel. Remélem lesz valaki :S
Vissza az elejére Go down

Hope Hamilton
mutant and proud

Hope Hamilton
független
loneliness is a gun
Play By : Dakota Fanning
Hozzászólások száma : 146
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 11 Ápr. - 9:18

Hali!
Van egy reagom amire nem érkezett válasz. Nem szeretném veszni hagyni, szóval bárkivel szívesen játszom. A fejlécet majd átírom és a történet áthelyezhető a jelen időbe, hiszen a reag még a téli időben íródott. Némi átalakítással kivitelezhető. Várom a jelentkezést Smile

https://xmen-firstclass.hungarianforum.com/t1195-morris-park-avenue#18680

Köszönöm, elkelt.
Vissza az elejére Go down

Ruby Faro
mutant and proud

Ruby Faro
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : India Eisley
Hozzászólások száma : 97
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 26 Márc. - 21:50

nem olvastam vissza, kövezzetek meg.
Keresnék olyan karaktert játékokra, aki/k törvényszéki boncnokok, vagy csak boncnokok, esetleg orvosok akik megjelennek néhány esetnél, rendőrök akik szintén.
Magyarázat: ET------> Katt!
Vissza az elejére Go down

Diana N. Hansen
mutant and proud

Diana N. Hansen
független
loneliness is a gun
Play By : Kate Beckinsale
Hozzászólások száma : 7
Kor : 84



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 2 Icon_minitimePént. 13 Márc. - 23:06

No, valaki játszik velem? Csak egy Pm az ára Wink
Vissza az elejére Go down

Jimmy Ivy
mutant and proud

Jimmy Ivy
Diák
power to the future
Play By : Gethin Anthony
Hozzászólások száma : 3
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 2 Icon_minitimeHétf. 9 Márc. - 18:37

Én keresek egy diákot/tanárt/alapítót, akivel összeszedjük egymást és eljuttat a suliba! Very Happy
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 2 Icon_minitimeHétf. 9 Márc. - 0:16

Játszópartner(eke)t keresek! :nyelves:
Lényegében bármiféle játékra! Ha van ötleted-kedved, akkor írj! kacsintos
Vissza az elejére Go down

Hans Grey
mutant and proud

Hans Grey
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 33



TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 12 Feb. - 13:12

Keresek egy bébicsőszt, aki megpróbál rám vigyázni. De úgy ám, hogy jó nehéz legyen, mondjuk a városban vagy egy étterem konyhájában, gyárban. A lényeg, hogy veszélyes helyen. Ilyen rajzfilmes, rohangászós játékra gondoltam. Very Happy

Az a tuti, ha sulis tanár vagy x-men vagy. Smile (Nem muszáj, hogy az legyél... Razz)
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Játsszon velem valaki...!    Játsszon velem valaki...!  - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Játsszon velem valaki...!
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Carrie-Ann Bell és Bryce - Valaki mondja meg...
» Táncolj velem! (Halloweeni társkereső)
» Amy és Mike - Repülj velem Angyalom!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kérdések, beszélgetés :: Társkeresõ-