we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Angela and Blaise - Page 2 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Angela and Blaise - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Angela and Blaise - Page 2 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Angela and Blaise - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Angela and Blaise - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Angela and Blaise - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Angela and Blaise - Page 2 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Angela and Blaise - Page 2 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Angela and Blaise - Page 2 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 27 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 27 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Angela and Blaise

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Blaise Richter
mutant and proud

Blaise Richter
X-men
be brave, we're a team
Play By : Ben Whishaw
Hozzászólások száma : 92
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Angela and Blaise   Angela and Blaise - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 19 Jún. - 22:32

First topic message reminder :

Az idő mesésnek ígérkezett. Végre eljött a nyár, és ezzel az, hogy több időt tölthessek kint a szabadban. Amikor felkeltem, és láttam az ablakomon besütő napsugarakat, rögtön kinyitottam azt, hogy friss levegőt szívjak, aztán elvonultam, hogy összeszedjem magam. Zuhany után felvettem egy piros rövid ujjút, egy szürke halásznadrágot, a hozzáillő edzőcipővel. Ezután kibontottam a kócos hajamat, és elintéztem az egyéb teendőket, majd kiléptem a szobámból, elindultam utamra.
Azóta késő délután van, és az idő még most is mesébe illően szép. Hét ágra süt a Nap, ezért valamilyen olyan helyet keresek, ahol sokáig időzhetek. a tavat választom. Attól nem messze leterítek egy csíkos plédet a fűbe, a közepén piknik kosár áll. Jó program kint enni a szabadba, miközben rendezheted a gondolataidat. Társaságban jobb lenne mondjuk, ezt beismerem. Sokat gondoltam Angelara, egy ideje nem futottam össze vele, de nagyon hiányolom. Picit bánom, amiért nem tudakoltam meg, pontosan hol tartózkodik. Mondjuk hogy melyik szobát kapta, vagy hol találom meg sűrűn, ha keresném... Viszont akkor lehet, bunkónak tartott volna. Én pedig ezt nem akartam. Ki az, aki pár óra után azt kérdezi, melyik szobában talállak meg téged? Azok akik nyomulnak. Jó magam nem vagyok az a típus, s nem akarom soha, hogy ő így érezzen. Elégnek tartottam, hogy nem ismer olyan régóta. Plusz az a levél... Kutakodtam, ám idáig nem tudni, ki a rejtélyes küldő. Minden esetre még ideges vagyok miatta, de mostanában nem akadok ki annyira. Az akkor volt, amikor a birtok udvarán voltam vele. Láthatta a kiakadásomat. Remek, még egy pont, amivel voltaképp a saját kedvemet töröm most le!
Sóhajtozva felállok a plédről, amire közben leültem. Még nem kezdtem hozzá az evéshez, mert valahogy nem visz rá a lélek. Beérem annyival, hogy gondolkodás közben a fodrozódó vizet figyelem. Aztán felállok, hogy sétálni kezdjek, a helyet meg nem féltem, úgy sincs nálam semmi, amit ellophatnának.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Blaise Richter
mutant and proud

Blaise Richter
X-men
be brave, we're a team
Play By : Ben Whishaw
Hozzászólások száma : 92
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Angela and Blaise   Angela and Blaise - Page 2 Icon_minitimeHétf. 30 Jún. - 23:58

Ha nem szeretnék tőle semmi komolyat, valószínűleg nem állnék továbbra is itt. Furcsa, de elég volt egy nap ahhoz, hogy megszeressem. Amikor először megpillantottam, őszintén szépnek találtam, valahol pedig éreztem, hogy ő lesz a csevegőpartnerem. Arra viszont álmomban sem gondoltam volna, hogy egyszer együtt lehetünk újra, kettesben, egy kellemes környezetben. Az, hogy a tónál állhatok, most először tölt el nyugalommal, ám csak azért, mert ezt nem egyedül teszem. Van mellettem még valaki, aki nagyon fontos vele, ám a kérdésére nem válaszolok. Először az övé érdekel, amit lehet befolyásolna az enyém, még ha talán egyre is gondolunk.
- Igazáán? - kérdezem, felvonva egyik szemöldökömet, viszont a tekintete mindent elárul. Gyönyörű, csillogó, és őszinte. Ennél több nem kell, én hiszek neki, és ha hagytam volna elmenni, azt tartottam volna életem legszarabb döntésének. Egy pár évig biztosan mardosna a bánat, amiért nem álltam ki komolyan az érzéseim mellett, s ha azzal a gondolattal kéne élnem, hogy lám megint egyedül maradtam, ő meg biztosan talált mást helyettem, végleg kiborítana.
- Félsz a válaszomtól - vonom le hirtelen következtetésem reakciójából, majd finoman az álla alá nyúlok, felemelve azt. Egyenesen a szemeibe nézek, ekkor veszem ki ténylegesen a rettegést. Vajon... Miért ilyen a tekintete?
- É-... én is szeretném - nyögöm ki nehezen. Eszembe jut Leah. Vele már rég találkoztam. Ő is rendes lánynak tűnt, azonban nem tudom, mi a helyzet, plusz most hogy méltó párjelöltemre akadtam, nem biztos, hogy szívesen elválnék tőle. Nem akarom, hogy az utunk ketté ágazódjon. Legalább is egyelőre ne! Hiszen ez olyan... mint egy gyönyörű álom.
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Angela and Blaise   Angela and Blaise - Page 2 Icon_minitimeHétf. 30 Jún. - 22:43

Blaise olyan számomra mint egy barát, a szerelmem is egyben. Ő kitesz számomra minden emberi kötődést. Szeretem és ebben biztos vagyok. Nem azt mondom, hogy nincsenek barátaim, de Blaise-ben jobban megbízom és százszor több mindent mondok el neki mint másnak. Pedig a vicc az egészben, hogy kevésbé ismerem mint a többieket. Nem tudom miért bízok meg benne ennyire, de ennek nagyon örülök, előtte egy fiúban sem mertem megbízni ennyire, mert féltem, hogy úgyanúgy nagyot fogok majd koppani mint legelső alaklommal. De kellemesen csalódtam, mert ez nem valósult meg.
Nem gondoltam volna soha, egy igen rémes délután után csak úgy hirtelen talál rám a boldogság egy személyben. Talán az érzéseimet az váltotta ki, hogy törődött velem mikor a legnagyobb szükségem volt rá. Hálás vagyok neki érte. De a hálát és azt amit iránta érzek nem lehet összekeverni.
Csak elmosolyodok mikor látom tényleg megnyugszik. Valóban rosszul esett, hogy azt hittem rajtam nevet, de így utólag hatalmasat tévedtem. Nem merek belegondolni mi lett volna, ha elsétálok és Ő ezt hagyja is. Vajon meddig mardosott volna a fájdalom? Hiányoztam volna neki? Azt hiszem ezeket nem merem megkérdezni tőle, jobb ha magamban tartom, hisz végül is még nem tartunk ott, hogy biztosan tudjam akar engem.
Miután kimondja rajtam a sor, hogy megkönnyebbüljek. Őszinték az érzéseink. Most már csak őszintének kell lennünk egymáshoz. Bátorságomat összeszedve kérdem meg tőle szeretne-e velem lenni. Válaszomra sajnos sem igent sem nemet nem kapok csupán egy újabb kérdést, én akarom-e. Hát persze, hogy akarom, ez minden vágyam.
-Igen...szeretném, nagyon is szeretném...- Elég hamar elhalkulok, hisz Ő nem mondott még semmit, lehet nem akarja és én épp most csináltam teljesen hülyét magamból. De őszinte voltam, hát legyen Ő is az, még ha fájni is fog az őszintesége. leszegett fejjel állok előtte és rá se merek nézni.
Vissza az elejére Go down

Blaise Richter
mutant and proud

Blaise Richter
X-men
be brave, we're a team
Play By : Ben Whishaw
Hozzászólások száma : 92
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Angela and Blaise   Angela and Blaise - Page 2 Icon_minitimeHétf. 30 Jún. - 22:18

Mindig igyekeztem önmagamat adni, de ez néha nehezen ment, főleg a középiskolás éveimben. A diákok a kihasználható lelki szemetest látták bennem. Sokszor fűzött érdekbarátság másokhoz, aminek később tudtam csak meg a valódi jelentését. Ettől a főjelentése nem változik, mert az ugyanaz: érdekbarátság az, amikor valaki csak azért teremt kapcsolatot veled, hogyha segítségre van szüksége, legyen kihez fordulnia az illetőnek, ám ha egyszer betelik nálad a pohár, és hátat fordítasz neki, legközelebb ő maga sem fog törődni veled. Számomra a legnagyobb problémát nem a kihasználás jelentette, hanem sokkal inkább az, amiből eredett. Ez pedig nem volt más, mint az, hogy nem tekintettek magukkal egyenrangúnak a többiek. Lenéztek azért ami, aki voltam. Nem tudtam mindig szilárd lábbal állni a talajon, részben azt hiszem ezért is éreztem így. De amikor leszámoltam az iskola udvaron azzal a fiúval, mondhatni elnyertem a tiszteletüket. Vagyis némelyik illetőjét, amit haladásnak tartottam.
Sajnos mindez akkor történt csak meg, amikor az utolsó éveimet tapostam a suleszban, viszont azóta van egy-két olyan ember, akikkel még ma is szívesen tartom a kapcsolatot.
- Huh, rendben, akkor megnyugodtam! - sóhajtok fel megkönnyebbülten. Nem gondoltam arra, mennyire félreértheti a reakcióimat. Ő azt nem tudhatta, miért nevettem. Hát.. azért, mert felszabadultnak érzem magam mellette.
- Az enyémek is azok - mondom továbbra is komolyan, ám ezúttal megeresztek egy halvány mosolyt a mondat végére. Érti, hogy mi a helyzet, aminek tényleg szívből örülök.
- Te szeretnéd? - kérdezek vissza, karba tett kézzel állva. Én nem gondolkodom sokat a kérdésen, ám mielőtt válaszolnék, szívesebben meghallhatnám az övét.
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Angela and Blaise   Angela and Blaise - Page 2 Icon_minitimePént. 27 Jún. - 14:45

Előző kapcsolatomban is azt hittem szerelmes vagyok. Mindenre képes voltam azért, hogy elfogadjon. De amiket most Blaise iránt érzek, tudom, hogy nem az elvárásokból áll, Ő elfogad olyannak amilyen vagyok. Önmagam lehetek mellette és ez mindennél többet jelent nekem. Ezek az érzések valódiak, még csak hozzá sem hasonlíthatóak az előzőhöz.
Az események maguktól pörögtek le borzalmasan gyorsan. Egyik pillanatban még a szobám ablakában állok a következőben meg már szerelmet vallok Blaise-nek. Hogy erre számítottam-e? Egyáltalán nem. Én úgy voltam vele, hogy egyáltalán nem érdeklem Őt csak mint barát. Így hát reménykedni sem mertem volna abban, hogy viszontszeret és vallomásom után én is megkapom amiért annyira vágyakoztam.  
Persze ez sem zökkenő mentes utazás volt. Természetesen rosszul éreztem magam mikor nevetésben tört ki. Azt hittem kigúnyol, de hatalmasat tévedtem. Csupán rajta így jött ki a megkönnyebbülés, hogy nem viszonzatlanok az érzései.
-Nem tudhattad, nincs miért elnézést kérned. - Tényleg nincs. Honnan is tudhatta volna, hogy csalódtam már egyszer egy hatalmasat. Attól a pillanattól fogva azt hittem sose leszek már boldog, mert mindenki átver, hogy csak teszi a szépet közben pedig egy fikarcnyit sem számítok neki. De Blaise nem ilyen, érzem, hogy fontos vagyok neki, most már, hogy tudom, valódiak az érzései és, hogy nem csupán játszadozik velem.
Közelebb lépek hozzá és kezemmel megsimítom az arcát és miközben hallgatom, a kezem valahogy ott marad. Hiszek neki, mindent elhiszek, A szemei nem hazudnak, miközben beszél látom rajta, hogy igazat mond.
-Én is megkönnyebbültem, hogy az érzéseim viszonzásra találtak. - Nézek komolyan rá. - Hiszek neked Blaise. Én is amiket mondtam mind komolyan is gondolom, Őszinték az érzéseim. - Mosolyodom el. Aztán kicsit elgondolkodom, hogy vajon mondjam-e tovább. De végül úgy döntök, hogyha már mindent feltártunk egymás előtt akkor igen is folytatom.
-Szeretném, ha ez működne köztünk, persze akkor ha te is szeretnéd, hogy legyen köztünk valami. - Suttogom, majd elengedem és kicsit hátrébb lépek. Bármennyire is fura, de attól mert gyengéd érzéseket táplálunk egymás iránt még nem azt jelenti, hogy Ő akar is belőle valami komolyabbat. Én szeretnék, oh, de még mennyire szeretnék. Ő a legfontosabb az életemben bármennyire is hangzik ez furának.
Vissza az elejére Go down

Blaise Richter
mutant and proud

Blaise Richter
X-men
be brave, we're a team
Play By : Ben Whishaw
Hozzászólások száma : 92
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Angela and Blaise   Angela and Blaise - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 26 Jún. - 22:25

Elérkezik hát ez a pillanat is. Sosem gondoltam volna, hogy akad, akihez ennyire ragaszkodni fogok, mint hozzá. Nem akarok elkiabálni dolgokat, így például most azt nem, hogy mi egymásnak lennénk teremtve. De lenyűgözött minden téren. Külsőleg gyönyörű, belül pedig nagyon kedves, habár olyan törékeny, mint egy porcelán, és ezzel nem alábecsülni szeretném. Tudom jól, a maga módján minden nő nagyon erős, ugyanakkor érzékeny is. Főleg ha nincs meg az-az érzelmi stabilitásuk, ami elengedhetetlenül fontos, akárcsak nekünk, férfiaknak.
Lehet, mi nem vagyunk olyan érzelmesek. Nem érzékenyülünk el könnyen, nem fejezzük ki magunkat úgy, ahogy ők, ám nekünk is van ami fáj, és azt sem mutatjuk ki. Mi nekünk szintén van lelkünk, csak ezt sajnos nem mindenki veszi figyelembe. De így a természetes.
Angelahoz annyira húz a szívem, hogy amint meglátom, szorosan megölelem. Aztán csókokkal halmozom el, és nagy nehezen bevallok neki mindent, pont az utolsó pillanatokban. Igazság szerint még szerettem volna várni ezzel, csak a helyzet rákényszerített egy másik ösvényre, amiben vagy gyorsan döntök, vagy első sorból nézhetem végig, ahogyan a szerelmem lelép. Ezt nem hagyhattam annyiban. Akkor lettem volna a leghülyébb, ha ezt teszem.
- Ne haragudj, ezt nem tudtam - kértem még egyszer elnézést. Igen, ezt sejtenem kellett volna. Talán amennyiben másképp derült volna ki... Az előzőleg összetört lelkek nehezen kaparják össze magukat, általában. Hiszen nem egy gond szokott a nyakukba zúdulni, hanem egyszerre sok. Nagyon sok.
- Viszont - sóhajtok fel - .. Csak azért nevettem, mert megkönnyebbültem, amikor meghallottam, te is hasonlóan érzel. Te talán nem, Angyalka? Én komolyan mondtam mindent, amit eddig hallottál. Képes lennék arra, hogy tűzbe nyújtsam az egyik karom, ha hazudnék - vonom össze szemöldököm. Ő eddig még nem láthatott ilyennek. Voltam már az előtte, látott így, de most még annál inkább az vagyok.
Minden igaz. Higgy nekem, nem akarlak felültetni. Hiszem, hogy ezt te is kapiskálod. - dörmögi egy hang belül, reménykedve, miközben az agyam egy részével visszaidézem a nemrég történteket. Egy felem szintén nevet, egy másik komoly. Mind a kettő én vagyok, mind a kettő valódi, s mind a kettő gyengéd érzelmeket táplál az előttem álló iránt.
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Angela and Blaise   Angela and Blaise - Page 2 Icon_minitimeKedd 24 Jún. - 9:43

A csókot követően rengeteg gondolat cikázik a fejemben és már-már az se tudom melyik érvényesülhet. A szavai, a vallomás megdöbbent és akárhogy nézzük nem tudom eldönteni, hogy ezt komolyan gondolja-e vagy csak játszadozik velem. Nem tehetek arról, hogy ilyen gondolataim támadnak, egyszerűen félek attól, hogy újból fájdalmat okoznak majd nekem. Egyszer is elég volt viszonzatlan szerelmi kapcsolatban lenni ahol csak hülyítettek és emiatt teljesen megváltoztam, rossz irányba terelődtem. Csak boldog akarok lenni, ez olyan nagy kérés?
Aztán a nagy zűrzavarban, ami a fejemben és a szívemben egyaránt szerepel végül egy érzés és egy gondolat emelkedik ki fölényesen. Az, hogy szeretem. Ezt be is vallom neki mire csupán nevetésben tör ki.
Körülbelül ezen a ponton érzem úgy, hogy teljesen egyedül vagyok. Könnyeimnek utat engedve hagyom, hogy lefolyjanak arcomon. Azt hittem számítok neki, azt hittem szeret Ő is.
Az a baj velem, hogy mindig túl sokat képzelek bele a dolgokba. Azt hittem ha nekem ilyenek az érzéseim majd neki is hasonlóak. De nem, egyszerűen csak nevet. Nem hazudok ha azt mondom összetört a szívem. Mert tényleg így van. Azt hiszem valójában még csak most voltam igazából szerelmes.
Már éppen fordítanék neki hátat, hogy menjek, mert ezt egyszerűen nem bírom már tovább. Megalázott, elszomorított, megbántott, szerintem ezzel végeztünk is, nincs szüksége rám, felfogtam.
De aztán megragadja a csuklom és nem enged el. Nem tudom mire vélni a dolgot. Nem volt még elég neki? Elmondja hogy még mindig szeret és megtörik a jég azt hiszem teljesen összezavarodok. Nem tudom, hogy akkor most melyik része lehet az igaz, az amikor nevetett, vagy az mikor őszintének tűnően bevallotta, hogy szeret. Úgy szeretném hinni, hogy a második az. Az agyam csap össze a szívemmel és megpróbálják eldönteni, hogy melyikük is kerekedhet felül egy ilyen vitában. Végül adok egy plusz szavazatot a szívemnek mire így természetesen Ő nyer és hallgatok rá. Megcsókolom Blaise-t és örömmel fogadom, hogy viszonozza. De bár mennyire is élvezem a pillanatot megszakítja és csak kérdőn nézek rá, mert látszik, hogy mondani szeretne valamit.
Csak nagyot sóhajtok mire végez és ha volt is haragom akkor már rég tova szállt. A boci szemek láttán meg főleg, nem mondom el neki, de ez a nézés a gyengém.
-Blaise, nem haragudtam rád, talán egy kicsit, de inkább csalódott voltam és szomorú. Azt hittem kinevettél csak mert bevallottam, hogy szeretlek és ez nagyon fájt. Egyszer már játszadozott valaki az érzéseimmel és azóta se épültem fel belőle teljesen. És voltaképp azt hiszem most vagyok először is igazából szerelmes így még rosszabb volt látni, hogy téged ez nem érdekel. - Fejezem be a kis monológomat és belenézek abba a csodaszép kék szempárba majd a mellkasára hajtom a fejem és behunyom a szemem. Nagyon remélem, hogy most már minden rendben lesz.
Ezúttal az én részemről minden tisztázva van és csupán annyit akarok, hogy velem legyen.
Vissza az elejére Go down

Blaise Richter
mutant and proud

Blaise Richter
X-men
be brave, we're a team
Play By : Ben Whishaw
Hozzászólások száma : 92
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Angela and Blaise   Angela and Blaise - Page 2 Icon_minitimeHétf. 23 Jún. - 21:48

Megremeg a gyomrom, ahogy őt csókolom. Azért szántam magam erre a lépésre, mert úgy éreztem, ezzel tudtam a legjobban kifejezni azt, amit a szívemben éreztem, a szavaim meg körítések csupán. De nem csak dobálózom velük, komolyan gondolok mindent, amit mondok. Azután hogy a varázslatos pillanat megszakad, elgondolkodom, mit felelhetnék még. Már átlátott a szitámon, nem akarom tovább áltatni, úgyis rájönne arra, ha hazudok. Ekkor teszek egy rövid vallomást, amire hamarosan választ kapok. Ő.. tényleg szeret. Először hihetetlennek tűnik, ezért reagálok úgy, ahogy. Picit kifejtem jobban a véleményemet, ami egy ponton úgy tűnhet, mintha csak szórakoztam volna vele, és valójában nem érzek iránta semmit. Azonban ez nem igaz, ha az lenne, nem öleltem volna át, nem csókoltam volna meg, majd mondtam volna azt: még mindig szeretem. Attól a naptól kezdve tudom, hogy ez a helyzet.
De vajon ezzel ő is tisztában van? - fut át agyamon a kérdés, idegeskedve az ajkamba harapok. Nem hiszem, ám az a legrosszabb, hogyha nem mondom ki világosan azt, amit gondolok, ő elmegy. A "Még mindig szeretlek! mondatom előtt volt egy olyan is, amivel megsérthettem. A tekintete akkor dühöt sugárzott, ha ölni tudna vele, már halott lennék, de mellette ott van valamiféle szomorúság is. Én is azzá válok, mert egy pillanatra hátat fordít, biztos vagyok benne, hogy menni akar. Nem... Azt én nem fogom hagyni!!
- Ne menj! - ragadom meg csuklóját. Gyengéden szorítom, és szinte könyörgőn nézek rá. Az lenne életem legszörnyűbb döntése, ha hagynám őt lelécelni. Ezért újra elismétlem azt a bizonyos három szavas mondatot, mire megfordul, könnyes arcát felém fordítja, majd.. megcsókol. Újra magamhoz vonom, átkarolom, egyik kezem derekán nyugszik, a másik picivel feljebb. Ez a csók hosszabbra nyúlik, mint az eddigiek, illetve ez a leghevesebb is. Viszont megszakításra kerül, de nem együttesen döntünk így. Ezúttal én teszem, hogy meg tudjak szólalni.
- Sokat jelentesz nekem, ezért nem akartam, hogy lelécelj - magyarázom - Ne haragudj, ha megsértettelek, nem állt szándékomban - mondom bocsánatkérőn, naaagy bociszemeket meresztve rá. Most nem viccelek el semmit, de magamban csak ennyit tudok erre mondani: Ne hariii!, s közben szívből remélem, nem áll odébb. Ha Angyalka elmenne, rettentően unalmassá válnának a napjaim. Ha ő elmenne, csak egy űr maradna utána. Ha ő elmenne... talán soha nem lennék képes arra, hogy újra boldog legyek. Mert ő az én mindenem.
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Angela and Blaise   Angela and Blaise - Page 2 Icon_minitimeHétf. 23 Jún. - 18:16

Sose gondoltam, hogy valaha is lesz részem még abban, hogy Blaise csókjától remegjen meg a gyomrom. De jobb nem is gondolkodni. Nem tudom hová tenni ezt a reakcióját. Egyszerűen csak tesz egy vallomást és utána szenvedélyesen megcsókol. Szerintem nincs az a lány aki ezt fel tudná fogni. Egyelőre csak élvezem a csókját. Viszont ez sem tarthat örökké pedig ha tehetném nem engedném hogy abbamaradjon. Félbeszakítom a kellemes, de érthetetlen pillanatot.
Tisztázni akarom ezt az egészet. Kedvelem, nagyon is, de attól félek, hogy megint olyanba bonyolódom bele mint legelőször, megint csalódni fogok és szenvedni.  Nem akarom ezt.
Vallomásra vallomás dukál így hát én is bevallom Blaise-nek, hogy mennyire fájt mikor nem volt mellettem. Talán kicsit túl soknak is tűnik amit mondok. De ezek szint tiszta érzések és csak az igazat mondom.
-Igen így gondolom, pontosabban így érzem... - Suttogom bele a levegőbe. Még mindig azon agyalok amit Ő mondott. Azoknak a szavaknak jelentésük van, szeretném azt hinni, hogy nem csak egyszerűen dobálózott velük.
Amint elereszt és nem tart többé a karjai közt, láthatóan kiül az arcomra a szomorúság. Fáj a reakciója. Mondjuk nem is tudom mire számítottam. Hogy majd magához ölel és elsuttogja, hogy szeret? Igen, azt hiszem ilyesmire számítottam.
Aztán végül megszólal. És a döbbenet kiül az arcomra. Ő is így érez? Majdnem annyira hiányoztam neki mint Ő nekem? Mit jelent ez? Könyörgöm valaki segítsen már. A befejezetlen mondatára kérdőn nézek rá végül én magam lépek és legnagyobb félelmemben és a fülemben dübörgő vérrel együtt kimondom, hogy szeretem.
Levegőhöz sem jutok és várom mit szól hozzá majd mikor hangos nevetésben tör ki azt hiszem egy világ omlik össze bennem. Kinevet, ez az első reakcióm és bármennyire is erősnek akarok tűnni a könnyeimnek nem tudok határt szabni és behálózzák az arcom. Csak állok ott megsemmisülten. Oh, hogy mennyire tudtam, hogy nem számítok neki, hogy csak szórakozott velem...A szívem azt hiszem darabokra tört.
Mikor elém lép könnyes és még mindig síró szemekkel nézek fel rá. Mit akarhat még? Nem alázott még meg eléggé? Idegesen a hajamba túrok és már éppen megfordulnék és elmennék mikor megszólal. Azt hiszem első szavaira, hogy folytatni akarja a megaláztatást, de a végére csak döbbenten nézek rá ismét. Még mindig szeretlek! Csak ismétlődik bennem ez a három szó. Fel sem tudom fogni elsőre. Szeret engem? Tényleg szeret? Azt hiszem mindig furán reagálok dolgokra,d e most még jobban, csak állok ott mint egy darab fa és nem tudom mit mondhatnék. A könnyeim még javában folynak, de már nem tudom miért. Aztán közelebb lépek Blaise-hez és felpipiskedek, hogy nagyjából egy magasságban lehessünk. Majd ajkaimat az övéire tapasztom és megcsókolom. Kezeimmel a hajába túrok és közelebb húzom magamhoz. Szeret engem, azt mondta szeret.
Vissza az elejére Go down

Blaise Richter
mutant and proud

Blaise Richter
X-men
be brave, we're a team
Play By : Ben Whishaw
Hozzászólások száma : 92
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Angela and Blaise   Angela and Blaise - Page 2 Icon_minitimeHétf. 23 Jún. - 15:42

Ahogy itt állunk a tónál, érzem az idő lassulását. Nem zavar semmi, és Angela mellett igazán boldognak érzem magam. Míg nem láthattam, maga volt a pokol. Elmondhatjuk, hogy szinte elkezdtem magamat felőrölni a hiánya végett. Nem hittem volna, hogy ilyen mély érzelmi kötődés alakult ki közöttünk azon a szép napon, amikor először találkoztunk. Várjunk, miről beszélek?! Hiszen nem tudhatom, ő hogyan érez irántam. Nem tudom, hogy én mit jelentek a számára, de egyelőre nincs, ami megakadályozhatna az én érzéseim kimutatásában. Ezért is veszem a bátorságot, és amint megpillantom, lerohanom. Úgy futok, mint egy gyerek az anyja után. Szorosan átölelem, megpuszilom a feje búbját, aztán beszélgetésbe kezdtünk.
Csak azért próbálom elrejteni az idegességemet, mert nem akarom őt gyötörni ezzel. Túlságosan fontossá vállt ahhoz, hogy csakúgy rázúdítsak mindent, ami nyom. De így van ez a többi emberrel is akivel eddig találkoztam, félreértés ne essék! Ha Angela látná a gyötrődésem, átragadna rá is. Ezt akartam elkerülni, azonban minden próbálkozásom sikertelen. Átlát rajtam, mintha egy szita lennék csupán, tele lyukacsokkal.
A csók az, ami elterelheti erről a figyelmet, de nem csak emiatt vetem be. Hirtelen feltámad bennem valami, ami arra késztet, hogy ezt megtegyem. És a szívem... Azt súgja, minden rendben lesz. Én pedig hallgatok rá. Ajkaimat ajkaira tapasztom, nyelvemmel pedig befurakszom. Nem tart sokáig a pillanat, mert megszakad az ő jóvoltából.
- T-... tényleg így gondolod? - kérdezem döbbenten. Hirtelen berobban valami a gyomromban, a szívem pedig zakatolásba kezd.
"Blaise...én...szóval...nem érzem magam teljesnek ha nem vagy mellettem és azóta mióta elváltunk azon a délutánon egymástól, úgy érzem, hogy a hiányod megőrjít..." Ez olyan, mintha csak próbára tenne. Azt hiszem Angyalka nagyon agyafúrt. Elengedem őt, fejem pedig lehorgasztom. A kezeimre nézek, amik eddig közrefogták a törékeny testet, amiben egy különleges lélek kapott helyet. Furán érzem magam. Remegnek a térdeim, ez jót jelent? Még soha nem volt ilyen!
A legviccesebb az, hogy...
- Én is így érzek! - bököm ki nagy nehezen - Azt hiszem félig már felemésztettem magam. Nagyon hiányoztál, tényleg örülök annak, hogy láthatlak, m-mert.... - itt aztán megakadok. Gyerünk, mondd már kii! Tudnia kell, mire gondolsz! Nem tudom, hogyan tehetném, azt sem, mik lennének a reakciók. Amennyiben eddig nem nézett totál idiótának, most biztosan, s ha ennek fejében még el is űzöm magamtól, akkor már nem leszek olyan boldog... mint jelen pillanatban. Aztán váratlanul kitör belőlem egy hangos nevetés. Erős, rögtön előregörnyedek, a hasamat fogom.
Sokáig teszek így, végül lepillantok a nálam két fejjel alacsonyabb lánykára.
- Ez jópofa! Nagyon jópofa, mert ez is kölcsönös. De én még mindig szeretlek!
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Angela and Blaise   Angela and Blaise - Page 2 Icon_minitimeHétf. 23 Jún. - 0:02

Csak vártam és vártam a csodára, hogy felbukkanjon. De nem így történt. Ott voltam a suliban mégse láttam soha. Igazából én vagyok a hibás, a legnagyobb szerencsétlen akit valaha is hátán hordott a Föld. Kérdezhettem volna utána, megtalálhattam volna, nem azzal van a gond, hogy nem akartam eléggé látni és újra magamhoz ölelni Őt, hanem tudom milyen az ha csak egy oldalú a szerelem. Én vagyok az aki szinte már rajong érte, és van Ő aki szimplán kedves volt velem és az a csók is csupán gesztus lehetett tőle arra amit én adtam neki félénken. Ő kedves volt hozzá, megnevetettet és törődött velem. Ilyen nem fordult elő velem még soha. Volt egy durva kapcsolatom ami szintén egyoldalú volt és természetesen én voltam a rossz oldalt ami után megsínylettem az egészet. Utána már nem mertem nyitni egy srác felé sem, de Blaise más. Valami megfogott benne amit nem tudok elmondani és a tőle külön töltött idő maga volt a szenvedés.
Hogy miért nem futottunk össze azóta egyszer sem? Jó kérdés talán azért, mert nem mertem megkeresni Őt, Ő pedig nem volt kíváncsi rám.
Utóbbi gondolatomat azonban azonnal ki is verem a fejemből mikor Blaise karjaiba kerülök és hozzábújhatok. Sírok, igen, ezúttal engedélyeztem magamnak pedig egyszerűen nem bírom a sírást, a könnyeket. De egy csomó kérdés és érzés egyszerre vert mellbe és így adom ki magamból.
Szorosabb ölelésére még inkább hozzásimulok és élvezem, hogy újra érezhetem az illatát és nem csak képzelődöm.
Végül persze muszáj elrontanom a pillanatot és megkérdem biztosan minden rendben van-e vele. Nem tehetek róla, aggódom érte és egy hasonló műmosollyal nem tud átverni. Érzem, hogy feszült és ez át ragad rám is.
Azonban egy ilyen vallomásra nem számítottam...mondhatom azt hogy szerelmi vallomás volt? Szeretném azt hinni, tényleg. És utána meg a csók...ehhez a másik kettő hozzá se hasonlítható. Heves csókol én pedig viszonozom és közben a lepkéim újult erőre ébrednek és verdesni kezdenek a gyomromban.
Majd megszakítom a csókot legnagyobb bánatomra. De szeretnék beszélni vele...kettőnkről. Mert nem hagyhatom, hogy csak játszadozzanak velem, tisztázni szeretném és megtudni akar-e tőlem valamit komolyabban is. Mármint megszólalnék ha levegőhöz jutnék, de ez után a csók után ez igen nehéz feladat.
-Blaise...én...szóval...nem érzem magam teljesnek ha nem vagy mellettem és azóta mióta elváltunk azon a délutánon egymástól, úgy érzem, hogy a hiányod megőrjít...-itt megakadok és nem tudom hogyan folytathatnám. Szívesen mondanám azt neki, hogy szeretem, de félek ettől megriadna és nem közelítene felém, ellenkezőleg, itt hagyna. Végül erőt veszek magamon és kimondom a rettegett szót amit már oly régen használtam.
-Azt hiszem...beléd szerettem. - Halkulok el fokozatosan és a vér dübörög a fülemben, alig hallok mást az ütemes tam-tam mellett. Félek, hogy elfog küldeni, hogy Ő nem így gondolja...nagyon félek ettől.
Vissza az elejére Go down

Blaise Richter
mutant and proud

Blaise Richter
X-men
be brave, we're a team
Play By : Ben Whishaw
Hozzászólások száma : 92
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Angela and Blaise   Angela and Blaise - Page 2 Icon_minitimeVas. 22 Jún. - 23:21

Ha valaki egyszer azt kérdezné, melyikünk a lúzer, sokáig tudnék vitatkozni rajta. Én magamat tartom annak, mert amióta csak láttam Angelát, ölbe tett kézzel vártam, hogy újra felbukkanjon.Míg nem láthattam, magamat téptem lelkileg. Hiányzott, mert... megszerettem benne valamit már rögtön azon a napon, amikor először összefutottunk. Emlékszem arra a mesés pillanatra, ahogy ott ülünk nyugodtan a padon, beszélgetünk. A levél nem tudta kedvünket szegni, egymásból merítettünk erőt.
Hogy miért nem tudtunk eddig találkozni, lehet azért volt, mert elkerültük egymást. Ez viszonylag gyakran előfordul, de azt hiszem nemrég csupán a sors szórakozott mindkettőnkkel. Most viszont boldognak érzem magam, mert újra láthatom, sőt mi több, a karjaimban tartom őt. Sír, s őszintén nem kéne sok, hogy nekem is eleredjenek könnyeim.
"Sírni nem férfias dolog!" - jut rögtön eszünkbe a mondat. Ki gondolja ezt tényleg így? Máris akad egy jelentkező szerény személyemben. Ha tehetném, hangos zokogásban törnék ki, akárcsak a lányok a teszik néha, azonban valami nem enged. Így válik szorosabbá az ölelésem, ám közel sem annyira, hogy kipréseljem belőle a szuszt.
- Hjaaj! - sóhajtok fel halkan. Bizony nem veszi be a trükköt, és rákérdez, biztosan nem bántott -e senki. Bólintok, jelezvén, tuuuti, még egyben vagyok. Továbbá  felszárítom a könnyeit, megnevetettem, aztán elgondolkodok, hozzátegyem -e az előzőekhez azt, ami nagyon ott van a szívemben. Egy-két kedves mondatról van szó, már nagyon kikívánkoznak, de egy kicsit félek. Mi van, hogyha elmondom ezeket, és totál hülyének néz? ... Próóba cseresznyee!
- Jól vagyok, még mindig a levélen rágódom... De már tényleg nincs semmi baj, mert te itt vagy. Neked köszönhetően sokkal szebb ez a nap, mint a többi, mert fényt hozol bele, Angyalka - suttogom, végül öntudatlanul oldalra billentem a fejem. Ajkaimat ajkaira tapasztom, a csók ezúttal hevesebb, és nem holmi szájra puszi szerűségről beszélünk.
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Angela and Blaise   Angela and Blaise - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 21 Jún. - 22:10

Azt hittem ha véget ér az a csodálatos nap akkor majd minden visszatér a régi kerékvágásba. Tévedtem. Nem elég, hogy szinte a nap legnagyobb részében folyton rá gondoltam még hozzá jött az is, hogy vártam rá. Vártam hátha egy csodának köszönhetően megjelenik. De nem így történt. Szürkébbek lettek a napok, eddig sem voltak színesek és túlzottan vidámak, de amint megtapasztaltam milyen belekóstolni a boldogságba hátha rendesen megütköztem azon amikor vissza hoppantam az életembe aminek nem rész Blaise. Ma is úgy ébredtem, hogy szinte teljesen egyedül vagyok, persze nem a szó szoros értelmében, a barátok körülvettek és mindig volt mellettem valaki. Inkább belülről vett körbe egy hatalmas üresség. Hiányzott onnan valami vagy valaki. Végül már mérgemben és azt hiszem csalódottságomban elindulok a tóhoz, hogy miért pont oda az egy nagyon jó kérdés. Azzal magyarázom, hogy egy ideje már amúgy sem voltam kint. Persze ez a magyarázat nem állja meg a helyét, nagyon is jól tudom, hogy azért indultam arra, mert fogalmam sincs mit kezdhetnék magammal, a vízbefojtásról jutott eszembe a tó és hát mivel kellemes az idő, talán eltudok gondolkodni.
Ha azt hittem majd csendben elmélkedem azon mekkora lúzer vagyok, hogy beleszerettem egy X-Menbe hát akkor keresztül húzta a számításaimat a sors. Mert nem hogy gondolkodni nem volt időm, de rendesen meglepődni sem. A kisebb pusztítást követően az elkövető is megkerül és határtalan boldogsággal ölelem magamhoz Blaise-t. A könnyeim még mindig folynak, de nem érdekel, inkább öröm könnyekről beszélhetünk.
Mikor felfogom, hogy neki is hiányoztam még inkább potyogni kezdenek a könnyeim. Hát ennyit arról, hogy nem sírok. Sose szerettem sírni és ez ezután sem fog változni, véleményem szerint aki sír gyenge, oké, én gyenge vagyok, így hát ma ezt is engedélyezem magamnak.
Persze nem én lennék ha nem kérdem meg, hogy bántották-e, mert hát a környezet megsínylette és jókedvből az ember nem tesz ilyet.
Hiába próbálja beadni nekem, hogy nem bántották, látom rajta, hogy ez mind csupán egy felszínes jókedv.
-Biztosan? - Nézek rá komolyan és most a valódi választ várom tőle. Engem nem kell kímélni ha ez volt a szándéka. Segíteni szeretnék neki, bárhogy.
Elnevetem magam mikor bociszemekkel néz rám is megint előveszi azt a hangot amitől mindig jobb kedvre derülök.
Könnyeimtől megszabadít és most már tiszta tekintettel nézek fel rá. Annyi érzés van bennem. Vajon egy szimpla barátságnál több van köztünk, de nem elég egy kapcsolathoz? Kérem csak egy jelet had kapjak ami arra következtet, hogy nem barátként tekint rám, csak egy jelet.
Vissza az elejére Go down

Blaise Richter
mutant and proud

Blaise Richter
X-men
be brave, we're a team
Play By : Ben Whishaw
Hozzászólások száma : 92
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Angela and Blaise   Angela and Blaise - Page 2 Icon_minitimePént. 20 Jún. - 21:35

Kijövök annak reményében. hogy megnyugodhatok. Hiszen általában bejön ez a módszer. Kiszellőztetem a fejem, és már minden rendben van. Nem azonnal, mert mindennek idő kell. De amint eleget töltök kint, mindig feltöltődve megyek vissza szobámba. Egyelőre viszont kezd úgy tűnni, ma nem így lesz. Nagyon ingadozóvá vállt a hangulatom, s nemrég tört elő ismét. Egy lyukat robbantok a földbe, miután elindulok a helyemtől. Nem messze a tó vizétől táboroztam le egy csíkos pléddel, meg egy piknik kosárral, amit természetesen telepakoltam minden jóval. Van benne néhány saját készítésű étel, illetve üdítők, szóval lesz miből választanom, amint visszaértem. No de visszatérve arra, amit okoztam... Még a fű is kihullott, ráadásul a hullám szanaszét szórta, néhány virágról nem is beszélve. Lovag helyett Virággyilkos lehetne a legújabb becenevem!
- Úristen! Ez nehezebben megy, mint gondoltam! - mérgelődök félhangosan, aztán félrepillantok. Rá sem bírok nézni... arra, amit csináltam. Akárcsak egy gyerek, aki összefirkálta a falat, és épp leszidják érte. Annyi a különbség, hogy jelen helyzetben ez a személy saját magam. Saját magamat korholom, holott valójában régóta nem szokásom...
Aztán észreveszek egy ismerős alakot, ezért elindulok felé. Nem tudom ki az, de alkatra nagyon ismerősnek tűnik. Biztosan nem egy idegent látok magam előtt? Mi van, ha csak a képzeletem szórakozik velem? Őszintén, bármi előfordulhat. Végül közeledtemmel kiveszem a lágy vonásokat, a rendezett, barna fürtöket, a ragyogó tekintetet, és a könnycseppet, ami legördül arcán... Angyalka. Azonnal lerohanom, átölelem, megpuszilom. Be kell vallanom, hogy nagyon...
- Istenem... de hiányoztál! - mondom komolyan, szorosabban magamhoz vonva. Persze vigyázok, nem akarom összeroppantani csontjait. Az később esik le, hogy voltaképp kórusban mondjuk ezt, csak én még megtoldom két szóval. Erre halkan felnevetek, majd elmosolyodom. Akkor is ilyen marad az arcom, amikor azt kérdezi, bántott -e valaki.
- Nyugodj meg, nem bántott senki! - nyugtatom meg. Nem örültem, hogy talán kiszúrta a gyenge álcát, és a kelleténél jobban meglátszik az arcomon a rosszkedv. Pedig már jól vagyok, mióta újra megjelent - Nyaaaa, nye sííjj! - nézek rá nagy, boci szemekkel, miközben egy zsebkendővel szárítom fel könnyeit, amiktől maszatos lesz az arca.
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Angela and Blaise   Angela and Blaise - Page 2 Icon_minitimePént. 20 Jún. - 11:36

Csak úgy kavarognak bennem az érzelmek. Nem tudok már mit kezdeni ezzel a helyzettel. Ötletem sincs mivel verhetném ki a fejemből Blaise-t örökre. A baj csupán annyi, hogy egyik felem könyörög a felejtésért,d e a másik borzalmasan ragaszkodik hozzá. E két érzelem között őrlődöm. Úgy érzem szükségem van Blaise-re, mellette vidámnak érzem magam és...boldognak. Nélküle visszatértek a szürke hétköznapok, tanulok és megpróbálok társasági életet élni ami nem megy olyan könnyen. Csak a szokásos. Az a nap olyan volt mint egy szivárvány, színes, vidám, azon az apró viharfelhőn amit a levél hozott túlléptünk és ismét visszatért a derűs napsütéses hangulat. Végül a búcsú ami bennem eltört valamit. Természetesen tudtam, hogy eljön majd az a pillanat, de reméltem nem olyan gyorsan. Még sokáig ültem ott a padon a magamra terített kabátjában és néztem amerre elment. Szomorú voltam és azt hiszem vagyok még most is. De tény, hogy túl sokat képzeltem bele a helyzetbe. Egy X-men mégis mit akarhatna egy diáklánytól? Persze Gabriel más, Ő inkább tartozik közénk, diákokhoz, mint az X-menekhez. De Blaise idősebb is, másrészt diákok körében se láttam még soha, sőt, egyáltalán nem láttam addig a napig egyszer sem. Mit is várhatnék? Hogy majd csak úgy megpillantom és elém siet majd magához ölel? Öööö....pont ezt történt.
Hamar tudatára ébredek annak, hogy kisebb pusztítás érte a környezetet. Mivel tudom, hogy ez kinek a műve lehet egyszerre örülök és komorulok el. Természetesen boldog vagyok, mert tudom, hogy Blaise tette, de el is szomorodom, mert ez egyet jelent azzal, hogy ismét ideges és szomorú. Körülnézek és akkor látom meg Őt, Ő is észrevett és felém siet, mint ahogy elképzeltem...Ölelésébe simulok és hirtelen boldogság önt el. Arcomra mosoly ül ki.
Nagyon halkan csúszik ki a számon egy szó aminek nagyon nem kellene.
-Hiányoztál! - Mikor rádöbbenek, hogy kimondtam amit gondoltam úgy próbálok tenni mintha meg se szólaltam volna, jaj, de kínos. Felnézek azokba a kék szemekbe és a lepkék amik már azt hittem meghaltak újra verdesni kezdenek. Ennyit arról, hogy képes lennék elfelejteni. Azt hiszem ez szinte lehetetlen. A könnyeimet ismét a ruhájára hullajtom, de most már némi örömkönny is társul melléjük. Hisz itt van velem.
Látom rajta, hogy nincs vele minden rendben és arcomra kiül az aggodalom. Végül meg is szólalok.
-Ugye nem bántott senki? - Nézek rá könnyektől áztatott szemmel. Nem tehetek róla, megvisel, ha Ő szomorú. Mondtam már, hogy fura vagyok? Az vagyok.
Vissza az elejére Go down

Blaise Richter
mutant and proud

Blaise Richter
X-men
be brave, we're a team
Play By : Ben Whishaw
Hozzászólások száma : 92
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Angela and Blaise   Angela and Blaise - Page 2 Icon_minitimePént. 20 Jún. - 0:11

Idegesen fordítom el a tekintetem a lyukról, amit nemrégiben én okoztam. Ha még ezzel sem tudok szembenézni, az csak rosszat jelenthet. Nem tudom ki küldhette a levelet. A céljaival sem vagyok egészen tisztában, de ha a terve része volt az, hogy felhúzzon, sikerült neki. Megint ott tartok, hogy belül tombolok. Annak ellenére, hogy nem vagyok sem őrjöngő, sem bosszúálló típus, jelenleg bármire képes lennék, és ez számomra is több, mint elkeserítő. Ilyenkor jönne a kérdés, hogyha így érzem, miért nem próbálok meg addig változtatni magamon, amíg nem késő? Most még vissza tudnám fogni magam. Nincs itt senki, aki láthatna. Teljesen egyedül vagyok, maximum a természet a társaságom. Ah, nehezebb lesz elrendezni ezt a problémát, mint gondoltam.
Nyugi, ha dühöngsz, azzal nem oldasz meg semmit! - súgja egy belsőhang - Azzal nincs baj, hogy bátran megmutatod a világnak, belül még gyerek vagy. Az viszont komoly gond, ha ennyire komolytalanul állsz hozzá ehhez a dologhoz...
Igen, tényleg elkövettem egy hibát. Félvállról vettem egy olyat, amit nem szabadott volna. Úgy sétálok most, mint egy züllött vadállat. Ehhez remekül jön hozzá a zavart hajba túrás, a szokványosnál magasabbra emelt térdek járás közben, és a vegyes érzelmektől eltorzult ábrázat. Próbálom kívülről szemlélni magam, viszont nem kicsit lomboz le, amit látok. Úgy érzem, mintha a vonásaim nem lennének tiszták. Persze, mert zavart vagyok, ideges, és boldog egyszerre, főleg, amikor rájövök, mégsem vagyok egyedül.
- Angyalkaaaaa! - kiáltom el maga aztán, majd valósággal lerohanom, hogy szorosan magamhoz öleljem. Ő láthatólag apró könnyekben tőr ki. A vállam is nedves tőle, de nem érdekel. Karjaimmal gyengéden megszorongatom őt, a feje búbjára pedig egy óvatos, félénk puszit nyomok.
- Sziaaaa! - üdvözlöm, próbálva vidámnak látszani. Nem akarom, hogy miattam rossz kedve legyen. Nekem sokat jelent, nagyon sokat. S az, hogy ismét láthatom, többet jelent mindennél. Az a délután nem csak időfecsérlés volt számomra. Azt a napot egy gyönyörű élménynek fogtam fel. Őt pedig még mindig angyalnak tartom. Az én angyalomnak.
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Angela and Blaise   Angela and Blaise - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 19 Jún. - 23:50

Borzalmasan hiányzik. Nem találom a helyemet mióta elváltunk. Egyszerűen az emlékek fojtanak meg. Az érintése ahogy a kezemre tette az övét vagy ahogy megcsókolt...a mosolya, a kék szemei amikbe ha belenézek elveszek. Ezek mind mind fájdalmat okoznak ha csak rájuk gondolok. Szinte már fizikai fájdalmat. Hiányzik az, ahogy megnevettet és persze az, hogy támogathassam.
Gondolom a levél író még nem került elő és ahogy azon a napon kiborult...nem szeretném ha ezen egyedül kellene keresztül mennie. örültem, hogy mellette lehettem. Az a délután egyszerűen belém lett ragasztva.
Talán őrültség ilyesmire gondolni,d e nem lehetetlen, hogy sikerült beleesnem. Nagyon úgy érzem, hogy sikerült, természetesen csak én lehetek ennyire szerencsétlen, hogy a lehetetlenhez ragaszkodom. Hisz mi vagyok én a számára? Egy diáklány akivel összefutott és eltöltött egy délutánt örömben és szomorúságban egyaránt.Azóta nem is találkoztunk. Valószínűleg el is felejtett már, nekem miért nem megy? Úgy érzem, hogy esetleg nekünk lehetne közünk egymáshoz...áhh, elég az ábrándozásból kislány! Lépj tovább. Egy délután volt nem más, neked lehet jelentett valamit, de neki biztosan nem. Hisz miért pont én irántam érezne bármit is? Ő egy idősebb férfi és bizonyára odavannak érte a szebb lányok...azt hiszem ezzel nem hogy segítenék magamon, inkább rontok.
Szememből egy apró könny gördül le. Mikor észreveszem azt a kisebb robbanást és körülötte a megtépázott füvet és virágot nagyot dobban a szívem. De azonnal aggodalom is költözik belé. Ez csupán egyet jelenthet, Blaise ideges, vagy valami baj érte...mire végig gondolhatnám már meg is pillantom Őt. Felém igyekszik és látom, hogy ideges. Elindulok felé. Nagyon megrémiszt a viselkedése, nem akarom, hogy bármi is ártson neki, most vajon ki bántotta?
Vissza az elejére Go down

Blaise Richter
mutant and proud

Blaise Richter
X-men
be brave, we're a team
Play By : Ben Whishaw
Hozzászólások száma : 92
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Angela and Blaise   Angela and Blaise - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 19 Jún. - 23:28

Jó magam azzal ütöttem el az időt mostanában, hogy időnként felhívtam a családomat. Volt hogy tíz percig, vagy akár órákig elcsevegtem velük mindenféléről, aztán vagy a közelembe keveredőkkel beszélgettem, vagy a mai naphoz hasonlóan elmentem valahová, egyedül. De így nem az igazi. Azt hiszem Angela elfoglalt lehet, biztosan sokat tanul, vagy hasonlók, mert én szívesen találkoztam volna vele, de bárhol is kerestem, bárhogy reménykedtem az egymásba futásban, nem találtam semerre. Sűrűn eszembe jut az a pár dolog, ami történt. Az, hogy mellettem állt, amikor borzalmasan éreztem magam, a csókja, meleg érintései, csilingelő nevetése. Még most is hallom a füleimben, olyan tisztán, mintha tőle nem messze állnék. Pedig az-az igazság, itt senkit sem látok magamon kívül.
A sétát kicsit tempósabbra veszem, aztán megállok, hogy az eget kémleljem. Ez most.. nem megy. Hiába, nem tudok lenyugodni. Nem bírom a helyzetet. Azt már elviselem, hogy valaki nagyon haragudhat rám az írása alapján, Angela hiányát viszont nehezen. Nem igen vallanám be magamnak, de hiányolom, és ha rágondolok, vegyes érzések fognak el. Miért? Jól éreztem magam vele. Elvoltunk, őszintén, azt súgja valami, hogy talán lehetne is köztünk valami. Ám lehet ezt csak azért gondolom így, mert még sosem volt igazi barátnőm, aki ne ejtett volna át. Blaise, a lelki szemetes, Blaise a vajszívű, akit eltiporhattak régen... Hirtelen túl sok minden gyűlik fel megint. Azt hiszem nagyon rátett a hangulatomra az a dög a szállítmányával! Mostanában ingadozóbb, mint valaha. Sok régi emléket juttatott az eszembe, és nagyon sok sebet szakított fel. Így viszont nem tudok segíteni másokon, ha közben magam is egy olyan problémával kerültem szembe, ami megoldásra vár... Dühömben észre sem veszem, hogy ismét megsínyli a környezet, vagyis csak a fű, meg a föld egy picit. Ugyanis az erőm jobban elszabadul, mint régebben, előttem egy kisebb "robbanás" játszódik le, meg is jelenik egy piciny lyuk, körülötte fellazított földdarabkák, kihullott, szanaszét szórt fűszálak. Végül csakúgy oldalra pillantok, hogy ne kelljen szembe néznem azzal, amit megint én okoztam. Ekkor pillantok meg egy ismerős alakot... Rögtön megindulok felé, idegesen beletúrva hajamba.
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Angela and Blaise   Angela and Blaise - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 19 Jún. - 23:07

Gyönyörű a ma délután. Kár, hogy úgy érzem teljesen felesleges. Olyan számomra ez a nap mint a többi. Semmi olyan nem történik ami miatt örülnöm kéne. Tanulok közben pedig megpróbálok elég elfoglaltságot keresni, hogy ne kelljen Blaise-re gondolnom. Igen, bevallom, elég sokat gondolok rá és arra az ominózus csókra is amit adott. Nagyon bánkódom amiatt, hogy nem láttam azóta. De tudtam előre, hogy így lesz, megismerkedtünk és csak reménykedni lehetett benne, hogy még találkozunk, nos hiába reménykedtem, nem sikerült amit szerettem volna. Bármennyire is kötöm le magam programokkal vagy tanulással esténként akkor is eszembe jut a csók, az ahogy megnevettet. Újra átélek mindent és nem tudom ezt az egészet kiverni a fejemből, lehet, hogy nem is akarom.
megint arra eszmélek fel, hogy elgondolkodom azon a napom és hát a kabátja még mindig nálam van...és persze, hogy nem szoktam szagolgatni, már miért tenném? na jó, szoktam, rajta van az illata. Sose tartottam magam normálisnak, nem is vagyok, egy idegen ember hiánya okoz bennem kavarodást. Hát lehet még ennél lejjebb süllyedni? Kizárt dolog.
Mérgemben, hogy már megint azon a napon jár az eszem fogom magam és kilépek a szobámból majd ráérősen lesietek és utamat a tóhoz intézem. Hogy miért pont oda? Fogalmam sincs, egyszerűen az jutott előbb az eszembe.
lelassítom lépteim ahogy kiérek és közeledni kezdek a tóhoz. A szellő lágyan fújja meg tincseimet. Felsóhajtok, vajon sikerül elfelejtenem az X-ment? Végül is mire gondoltam? Ő más helyzetben van mint én és hát én csak egy diák vagyok...áhh, megőrülök.
Ahogy hallgatom lépteim alatt a kavicsok ropogását más léptek is eljutnak a fülemig. Mikor felpillantok csak úgy egyszerűen ledermedek. Ott van Blaise és ezt most nem csak képzelem.
Vissza az elejére Go down

Blaise Richter
mutant and proud

Blaise Richter
X-men
be brave, we're a team
Play By : Ben Whishaw
Hozzászólások száma : 92
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Angela and Blaise   Angela and Blaise - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 19 Jún. - 22:32

Az idő mesésnek ígérkezett. Végre eljött a nyár, és ezzel az, hogy több időt tölthessek kint a szabadban. Amikor felkeltem, és láttam az ablakomon besütő napsugarakat, rögtön kinyitottam azt, hogy friss levegőt szívjak, aztán elvonultam, hogy összeszedjem magam. Zuhany után felvettem egy piros rövid ujjút, egy szürke halásznadrágot, a hozzáillő edzőcipővel. Ezután kibontottam a kócos hajamat, és elintéztem az egyéb teendőket, majd kiléptem a szobámból, elindultam utamra.
Azóta késő délután van, és az idő még most is mesébe illően szép. Hét ágra süt a Nap, ezért valamilyen olyan helyet keresek, ahol sokáig időzhetek. a tavat választom. Attól nem messze leterítek egy csíkos plédet a fűbe, a közepén piknik kosár áll. Jó program kint enni a szabadba, miközben rendezheted a gondolataidat. Társaságban jobb lenne mondjuk, ezt beismerem. Sokat gondoltam Angelara, egy ideje nem futottam össze vele, de nagyon hiányolom. Picit bánom, amiért nem tudakoltam meg, pontosan hol tartózkodik. Mondjuk hogy melyik szobát kapta, vagy hol találom meg sűrűn, ha keresném... Viszont akkor lehet, bunkónak tartott volna. Én pedig ezt nem akartam. Ki az, aki pár óra után azt kérdezi, melyik szobában talállak meg téged? Azok akik nyomulnak. Jó magam nem vagyok az a típus, s nem akarom soha, hogy ő így érezzen. Elégnek tartottam, hogy nem ismer olyan régóta. Plusz az a levél... Kutakodtam, ám idáig nem tudni, ki a rejtélyes küldő. Minden esetre még ideges vagyok miatta, de mostanában nem akadok ki annyira. Az akkor volt, amikor a birtok udvarán voltam vele. Láthatta a kiakadásomat. Remek, még egy pont, amivel voltaképp a saját kedvemet töröm most le!
Sóhajtozva felállok a plédről, amire közben leültem. Még nem kezdtem hozzá az evéshez, mert valahogy nem visz rá a lélek. Beérem annyival, hogy gondolkodás közben a fodrozódó vizet figyelem. Aztán felállok, hogy sétálni kezdjek, a helyet meg nem féltem, úgy sincs nálam semmi, amit ellophatnának.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Angela and Blaise   Angela and Blaise - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Angela and Blaise
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Blaise & Angela
»  Angela Whitmore és Blaise Richter
» Blaise & Arthur
» Leah és Blaise
» Beyaert Farm

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: X-Birtok :: Udvar és kinti területek :: Breakstone-tó-