we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Buszpályaudvar - Page 3 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Buszpályaudvar - Page 3 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Buszpályaudvar - Page 3 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Buszpályaudvar - Page 3 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Buszpályaudvar - Page 3 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Buszpályaudvar - Page 3 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Buszpályaudvar - Page 3 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Buszpályaudvar - Page 3 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Buszpályaudvar - Page 3 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 27 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 27 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Buszpályaudvar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Buszpályaudvar   Buszpályaudvar - Page 3 Icon_minitimeVas. 8 Szept. - 8:06

First topic message reminder :

A városka buszpályaudvara, ahol sok helyközi és távolsági járat is megfordul. Innen viszonylag sok felé eljuthatsz, ha a buszozás mellett döntesz, bár természetesen az út nem mondható sosem rövidnek.
Az X-birtok felé is jár néhány busz, bár nem gyakran, de 2 órás időközönként elsuhan az ottani megállónál is egy-egy járat. Fél óra alatt tehát könnyedén Salem központjában lehet, aki úgy dönt, hogy kicsit kimozdul az iskola falai közül, és egy itteni étterem ételeit akarja élvezni, vagy csak sétálni a parkban.
A pályaudvar természetesen hagyományosan felszerelt, váróval, büfével, padokkal a várakozóknak, információs táblával, ahol a járatok vannak feltüntetve.

Buszpályaudvar - Page 3 Buszpalyaudvar
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Mesélő
mutant and proud

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 520



TémanyitásTárgy: Re: Buszpályaudvar   Buszpályaudvar - Page 3 Icon_minitimeVas. 27 Okt. - 12:56

Szabad helyszín, új játék kezdhető!
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Buszpályaudvar   Buszpályaudvar - Page 3 Icon_minitimeHétf. 30 Szept. - 19:14

Mivel egyáltalán nem számítok arra, hogy bármi probléma is történhet normális járókelőként, így nem is igazán figyelek oda a közlekedésre. Miami sokkal forgalmasabb volt ennél a helynél, ott aztán kellett figyelni rendesen, de itt nyugodtabban vezetnek az emberek és nem tűnik úgy, mintha bárkinek bármi problémája lenne azzal, hogy siessen. Viszont ahogy telik az idő és én is haladok az utcán, fura hang üti meg a fülemet a hátam mögül, így kissé összevonom szemöldökömet és meglepetten pillantok az adott irányba, ahol már meg is látom az én vesztemet. Egy motor tart, pontosan felém úgy, mintha kispécézett volna… legalábbis ez az első gondolatom, de ahogy nézem, mintha nem lenne minden rendben vele. Mivel a szárnyaim el vannak rejtve, így esélyem sincs időben elvenni őket, így próbálok meg valahogy ügyetlenül arrébb lépkedni, nem pedig lesokkolni még most, de hála a vezetőnek félrerántja a motort, így az mellettem landol, nem is túl messze, ő pedig oly ügyesen ugrik le róla, hogy szinte tátott szájjal nézem. Természetesen az izgalom miatt én szépen hátsómra is estem, így most onnan pislogok fel a másikra, kérdő tekintettel fixírozva a bukósisakot, majd megrázom fejemet is és végre összeszedem magam. Tehát felkelve leporolom fenekemet, hiszen az út piszkát nem szeretném magammal hordani, majd lassan a másik felé lépek. Mint hallom, nő lehet az illető, de az arcát képtelen vagyok kivenni.
- Öhm, jól vagyok, bár tény, hogy kissé megijedtem. A lényeg az, hogy nem történt komolyabb baj. – itt lassan azért a jármű felé nézek, majd egy halk sóhajt hallatok. – Legalábbis velünk nem. A motor nincs túl jó állapotban. – pislogok is aprókat és igen, iszonyatosan okos megállapítást tettem, erre valószínűleg a nő is rájött már. Nem akarok azért hülyét csinálni magamból, így pillantok végig rajta egy másodpercre, hogy minden rendben van-e vele.
- Nagyon szép ugrás volt. Nem sérült meg? Elég gyorsan jött… - kérdezek is rá, mert ha kell, elkísérem egy közeli kórházba, biztosan akad egy valamerre. Bár nem látom úgy, hogy baja lenne, de soha se lehet tudni, hogy mikor szorul segítségre, én pedig nem olyan ember vagyok, aki csak úgy cserben hagyja a másikat, még akkor sem, hogyha majdnem én lettem elütve. A lényeg az, hogy épségben vagyok, nincs miért haragudnom.
Vissza az elejére Go down

Savannah Wild
mutant and proud

Savannah Wild
független
loneliness is a gun
Hozzászólások száma : 10
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Buszpályaudvar   Buszpályaudvar - Page 3 Icon_minitimeHétf. 30 Szept. - 18:45

Ismerek egy szerelőt errefelé. Persze magam is meg tudnám javítani a motoromat, de ahhoz kellenek az alkatrészek is, ami tropára ment. Néhányan képtelenek figyelni mások értékére. Egyszerűen belehajtott a kitámasztott járgányomba a fickó, amíg én az üzemanyagot fizettem. Még azért tud menni, szóval nem kell toljam. Eldöcögtem vele a városig, szóval már csak kibírja tovább is, amíg el nem érek ahhoz a szerelőhöz. Aztán ha megvan az alkatrész, már megoldom magam is, semmi kedvem fizetni a javíttatásáért is. Nem vagyok milliomos.
A városban nem szállok le, gurulok tovább. Még pár sarok. Talán túl gyorsan megyek? - villan fel a fejembe a gondolat, mikor is elvesztem a moci felett az irányítást. Csessze meg, pont most kell tropára menjen?
Megcsúszik a járgány, és oldalra veszi az irányt, akárhogy is próbálom visszarángatni a helyes útra. És valaki épp ott van előttem. Persze, pont ott kell menjen a csajnak és akkor, amikor éppen kinyiffan a motorom. Aztán meg neki állna feljebb ha eltrafálom.
Teljes erőből rántom meg a kormányt, mire épphogy elkerülve a leendő baleset áldozatát mellette landol a földön csúszva a motor, a fémteste kicsit szikrázva, ahogy a betont súrolja. Én előtte már leugrottam róla, két lábra érkezve, így elkerültem a sérüléseket.
- A fene essen belé! Nem igaz! Bocs ha megijesztettelek, de ez épp most mondta be az unalmasat! - mondom mérgelődve.
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Buszpályaudvar   Buszpályaudvar - Page 3 Icon_minitimeHétf. 30 Szept. - 18:25

Savannah Wild

Mivel ma eléggé kellemes az idő, így úgy döntök, hogy ismét egy kis kirándulásra adom a fejem. Nem tudom, hogy mi van velem, de képtelen vagyok nyugton ücsörögni és az X-Birtok területén maradni, talán azért, mert az életem nagy részét a családi birtokon töltöttem, most pedig élvezem, hogy mászkálhatok. A múltkori alkalommal nem volt lehetőségem teljesen felfedezni a várost, még bőven maradtak helyek, ahova el akarok jutni, hogy idővel majd otthonosan mozoghassam a környéken, így délutánra ki is néztem magamnak egy buszt, amit el szeretnék érni.
A nagy készülődés jelenleg annyiból állt, hogy magamra kaptam hófehér színű pulóveremet, kiválasztottam a világoskék színű farmernadrágomat és a fehér sportcipőmet, majd ez után már csak a fekete kabát volt vissza. Szemeimet minimálisan kisminkeltem, hajamat megfésültem, táska a vállra és én már itt sem vagyok. Szerencsére kezdem kiismerni magam a birtokon, így nem kellett most túl hamar elindulnom az említett megállóba, tehát percek alatt oda is érek, és még kicsikét várnom is kell. Cseppet türelmetlenül helyezem súlyomat ide-oda, de aztán csak megérkezik az a bizonyos busz, én pedig már fel is szállok rá. Jegyváltás, helyfoglalás, majd utazás és végül meg is érkezek az ismerős városba. Bírom ezt a helyet, talán azért is, mert oly nagyon más, mint amilyen Miami volt. Hiányozna a nagyvárosi élet, hogyha nem járnék olykor majd haza, de szerencsére ilyesmitől nem kell tartanom, így ezt a bizonyos vidéket is a magaménak tudhatom majd.
A nagy problémám viszont jelen pillanatban az, hogy még nem döntöttem el igazán, hogy hova is szeretnék pontosan menni. Azt a bizonyos követ nem néztem meg a múltkor, ugyanis túl sok időm ment el az utazgatással és a nézelődéssel, de úgy hallottam, hogy van itt két szép park is. Park… arról a helyről már automatikusan Jeremy ugrik be. Vajon mi lehet vele? Áh, nem szabad ennyit rá gondolnom, tiszta röhejes vagyok… így hát csak bizonytalanul lépkedem az utcán, olykor letérve a járda részről is, hogy átmenjek a túloldalra és természetesen nőből vagyok, tehát a kirakatokat is megbámulom. Nem túl feltűnően, de azért érdekel, hogy vajon itt miket árulhatnak.
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Buszpályaudvar   Buszpályaudvar - Page 3 Icon_minitimeVas. 8 Szept. - 8:06

A városka buszpályaudvara, ahol sok helyközi és távolsági járat is megfordul. Innen viszonylag sok felé eljuthatsz, ha a buszozás mellett döntesz, bár természetesen az út nem mondható sosem rövidnek.
Az X-birtok felé is jár néhány busz, bár nem gyakran, de 2 órás időközönként elsuhan az ottani megállónál is egy-egy járat. Fél óra alatt tehát könnyedén Salem központjában lehet, aki úgy dönt, hogy kicsit kimozdul az iskola falai közül, és egy itteni étterem ételeit akarja élvezni, vagy csak sétálni a parkban.
A pályaudvar természetesen hagyományosan felszerelt, váróval, büfével, padokkal a várakozóknak, információs táblával, ahol a járatok vannak feltüntetve.

Buszpályaudvar - Page 3 Buszpalyaudvar
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Buszpályaudvar   Buszpályaudvar - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Buszpályaudvar
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: North Salem-