we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Blaise & Angela  Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Blaise & Angela  Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Blaise & Angela  Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Blaise & Angela  Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Blaise & Angela  Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Blaise & Angela  Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Blaise & Angela  Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Blaise & Angela  Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Blaise & Angela  Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Blaise & Angela

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Blaise & Angela    Blaise & Angela  Icon_minitimeSzomb. 1 Nov. - 9:30

Tényleg rosszul érzem amiatt, hogy Blaise hiába próbálkozott nem sikerült felvidítania, én pedig egy adag őszi levéltől máris jobban érzem magam. Szörnyű egy barátnő vagyok. Viszont akkor talán pont arra volt szükségem, hogy mellettem legyen, hogy ne kelljen egyedül szembe néznem mindennel. Ott volt nekem és ezt sose felejtem el, ha létezik olyan, akkor még jobban szeretem.
Nézelődök és figyelem a tömeget, néhány sulis társunk is fel-felbukkan a tömegben. Itt-ott látok egy-egy tanárt is ahogy körbe nézelődik, vesz valamit vagy egyszerűen a diákokon tartja a szemét.
Most valahogy annyira boldognak érzem magam. Túl vagyok a szigetes kalandon és életben maradtam. Nem mellesleg itt van a legjobb férfi velem akit őrületesen szeretek. Talán most már minden visszaáll a normális kerékvágásba.
Felkacagok mikor odahúz magához és boldognak érzem magam, kezét a derekamra fonja, majd egy lágy csókot kapok amit azonnal viszonozok is.
Illatát magamba szívom és hozzábújok.
-Köszönöm, hogy mellettem voltál mikor szükségem volt rá, ne haragudj, hogy olyan keveset adtam neked, hogy olyan voltam mint aki már teljesen összeroppant és gyógyíthatatlan. - Suttogom. Olyan rosszul érzem magam, alig kapott figyelmet tőlem, márpedig ha valaki megérdemli a figyelmet és a szeretetet az Ő. Most majd kárpótolni fogom, szeretném boldognak látni, valahogy ha látom és érzem, hogy boldog én is az vagyok.
Vissza az elejére Go down

Blaise Richter
mutant and proud

Blaise Richter
X-men
be brave, we're a team
Play By : Ben Whishaw
Hozzászólások száma : 92
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Blaise & Angela    Blaise & Angela  Icon_minitimePént. 31 Okt. - 23:50

Jó magam nem egy ilyen rendezvényt tudhatok magam mögött. A bálozók látványa, a színes virágok sem újdonságok számomra. Kísérőként volt az a dolgom, hogy figyeljek a diákokra és ez most sincs másképp. Kapkodom a fejem hol ide, hol oda, közben megpróbálok Angela-ra is figyelni, hiszen még mindig a szerelmem. Ha nem adnék bele semmit a kapcsolatunkba, végül megszűnne én pedig nem akarom ezt! Ahogy azt se, hogy szomorú legyen. Kitűztem célul a boldoggá tételét.
- Igen, valóban szépek - felelem kissé elgondolkodva. Bevallom, tényleg fura. Egy virágkötő mosolyt varázsol rá, míg én több hétnyi próbálkozás után nem voltam képes felvidítani őt. Egy kicsit bánt, de nem szúrnám el a pillanatnyi örömét, ezért inkább némán fixírozom a vörös példányokat és eldöntöm, talán majd meglepem egyel. Ám csak később! Egyelőre felé fordulok, mikor felteszi következő kérdését. Őszintén szólva, mellette mindig remekül érzem magam.
- Üüüühm, nem! - válaszolom vigyorogva, ezután közelebb húzom magamhoz. Karjaimat dereka köré fonom, s lágy csókot lehelek ajkaira.
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Blaise & Angela    Blaise & Angela  Icon_minitimeSzomb. 20 Szept. - 18:43

Még sose voltam ilyen rendezvényen. Annyira jó, hogy a professzorék megengedték, hogy széjjel nézzünk. Utcabál, nálunk ilyesmi nem szokott lenni, otthon sokszor voltan vándor cirkuszoknál és kisebb bulikban, de utcabálon még soha. A levegőben érződik a süti illat és minden fel van díszítve színes dekorációkkal. Szememben gyermeki lelkesedés támad, mindent megakarok nézni és ha lehet a sütiket is megkóstolni. A tömeg már most elég nagy, pedig még alig kezdődött el a mulatság. Vállak és kezek ütődnek nekem ahogy haladok előre, kezem szorosan Blaise kezére kulcsolom. Nem szeretnék elveszni.
-Nézd! Egy virágkötő, mennyi szép rózsa. - Mondom vidáman, nevetve. Fel sem merül bennem, hogy esetleg Blaise-t annyira nem nyűgözi le a báli hangulat hisz Ő kísérőnek jött, munka ügyben. Csak rángatom magammal miközben hol ide, hol oda fordulok, hogy mindent lássak és semmiből se maradjak ki. A szigeti kaland óta most először érzem jól magam. Búskomor voltam és csendes mióta visszatértünk és gondolom Blaise-nek ez nem tett jót. Bármennyire is próbált nekem kedveskedni valahogy nem tudott felvidítani és tessék, egy ilyen bál meg képes vidámságot csalni az arcomra, egy picit rosszul is érzem magam emiatt. De majd kárpótolom Blaise-t azért mert fáradozott és nem hagyott el mikor én voltam a világ legmegsavanyodott barátnője. Blaise annyira jó hozzám, hogy egyszerűen még mindig nem tudom felfogni, a legjobb dolog az életemben.
Az egyik épületrészt tarka papírból készült Őszi falevelek díszítették. Érdekes mód ezek a tarka levelek nem a borongós őszt juttatták az eszembe.
-Nem unatkozol? - Teszem fel mosolyogva a kérdést miközben megpuszilom az arcát.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Blaise & Angela    Blaise & Angela  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Blaise & Angela
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Angela and Blaise
»  Angela Whitmore és Blaise Richter
» Leah és Blaise
» Blaise & Arthur
» Beyaert Farm

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: New York :: õszi Utcabál (szept 20-nov 7.)-