we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Heily és Gerg  Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Heily és Gerg  Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Heily és Gerg  Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Heily és Gerg  Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Heily és Gerg  Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Heily és Gerg  Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Heily és Gerg  Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Heily és Gerg  Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Heily és Gerg  Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Heily és Gerg

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Heily Anderson
mutant and proud

Heily Anderson
ember
I just believe my eyes
Play By : Dianna Agron
Hozzászólások száma : 50
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Heily és Gerg    Heily és Gerg  Icon_minitimeSzomb. 3 Jan. - 16:00

+18

Nem kellett sokat unszolni Greg-et. Egy határozott, gyors mozdulattal már bennem is volt. Hatalmas sikoly tört fel belőlem, amint megéreztem, hogy mozog. Minden egyes lökésétől a csípőm a falnak csattant, de nem érdekelt, azt akartam, hogy folytassa. Szavai hallatán torkomból halk morgás tört fel, és nagyon reménykedtem benne, hogy betartja a szavát. Földön lévő lábammal alig bírtam megtartani magam egy kis idő után. Hangosan nyöszörögtem döfködésétől, miközben körmeimet ahogy csak tudtam a vállába mélyesztettem.
Ahogy a lökései szépen lassan finomabbak lettek a tempó úgy gyorsult. A végén már alig bírtam megállni. Mikor sikerült elmennem a férfi nevét kiáltva éreztem, hogy a lábam kezdi feladni a szolgálatot. Testem rázkódni kezdett az ingerlééstől, és minnél tovább tartott, annál jobban remegtem.
- Greg.... Nem bírom tovább..- Nyöszörögtem és kezemet a mellkasára téve próbáltam egyy pár perc pihenpt kicsalni a férfiból.
Vissza az elejére Go down

Gregory S. Severald
mutant and proud

Gregory S. Severald
Tanár
let me to help you
Play By : Zachary Quinto
Hozzászólások száma : 57
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Heily és Gerg    Heily és Gerg  Icon_minitimeSzomb. 3 Jan. - 15:33

+18

Készséggel fogadtam csóükját. Kezem magától mozdult lába után. Hajlatába simult kezem biztosan fogta a vékony lábat. Erélyes mozdulattal belé döftem magam úgy, hogy dereka az üvegen döngött. Megkönnyebbült hörgés szakadt fle toromból amit a nyakába temettem egy harapás formájában. Szívni kezdtem finom bőrét, alulk pedig döfködni puha részét. Csak döngött az üvegfal minden egyes erélyes lökéstől ami a lányt érte. Mohóságomban kezem ide oda cikázott vékony testén.
-Addig b@szlak míg össze nem esel...
Suttogtam kélyesen fülébe és egy akkorát löktem rajta, hogy cska koppant az üvegen a dereka. Hóna alatt az üvegbe markoltam és jól megragadtam, hogy minnél erőteljesebben döfködhessem.
-és nem rászkódsz az orgazmustól a földön felakadt szemekkel.
Újabb erélyeset löktem rajta.
-Na akkor még jön egy kör...
Az erő csillapodni kezdett ahogy a tempó fokozódott.
Vissza az elejére Go down

Heily Anderson
mutant and proud

Heily Anderson
ember
I just believe my eyes
Play By : Dianna Agron
Hozzászólások száma : 50
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Heily és Gerg    Heily és Gerg  Icon_minitimeSzomb. 3 Jan. - 15:11

+18

Olyan hírtelen éreztem meg magamban az egyik, majd később a másik ujját, hogy hírtelen levegőt is elfelejtettem venni. Ujjai nagyon ügyesen játszottak velem, a lábaim elgyengületk, alig bírtam megtartani magamat. Igyekeztem visszafolytani nyögéseimet és sikolyaimat, bár ez nem igazán jött össze. Ahogy ujjai egyre gyorsabban és gyorsabban mozogtak odabent éreztem, hogy megint el fogok menni.
AMikor megéreztem a hideg üvegfalat a mellemhez nyomódva felnyögtem és elvesztem Gregory ujjai játékától. Hangosan nyöszörögtem, fejemet még jobban oldalra billentettem, hogy fogai és ajkai kényük-kedvük szerint játszhasson rajtam. Kezeimet az üvegnek támasztottam és új élveztem. Sikolyaim lassan túlzengték a víz csobogását, míg meg nem töltötték az egész szobát. Nem bírtam tovább. Az édes kínzás, amit Greg mért legérzékenyebb pontomra elvette az eszemet.
- Greg!- Hangosan, a nevét sikítva kezdtem el remegni, miközben kétségbeesetten igyekeztem az üvegbe kapaszkodni, hogy megtartsam magamat. Mikor már tényleg nem bírtam tovább, finoman a kezére tettem az egyik kezemet, majd óvatosan elvettem a lábaim közül szorgoskodó ujjait. Lassan szembefordultam vele, és kezeimet a hajába csúsztattva húztam magamhoz, hogy megcsókoljam. Csípőmet szorosan az övének nyomtam és csak csókoltam, miközben egyik lábamat lassan a dereka köré kulcsolva hozzádörzsöltem magamat.
Vissza az elejére Go down

Gregory S. Severald
mutant and proud

Gregory S. Severald
Tanár
let me to help you
Play By : Zachary Quinto
Hozzászólások száma : 57
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Heily és Gerg    Heily és Gerg  Icon_minitimeSzomb. 3 Jan. - 14:56

+18

Testünk szorosan egymásnak feszült, ného la víz sem tudott közénk férkőzni. Kezem szaporán tette a dolgát, másiknak ezalatt egyre nagyobb feladata lett, ahogy gyöngült a npszemély lába. Egy hirtelen mozdulattal ujjam a lányba hatolt, játékos könnyedséggel. Az aljas támadás itt nem ért végett, hiszen fogaim si a nyakába mélyedtek, erősen szívni kezdtem puha bőrét. Gyors újmozgásokkal próbálam a csúcsraj uttatni, végül másik ujjam is mellé szegődött. HIrtelen határozott mozdulattal ameddig cska tudtam belé toltam. Aztán felemeltem az egész lányt, megfordítottam és az üveg fal előtt letettem. Felsőtestemmel finoman hozzá nyomtam az övét a még hűvös felületnek, ezalatt kezeim csípőjére vándoroltak, hogy azt is hozá nyomjam. Alányúltam hogy újabb behatolásokkal bombázzam. Szinte izgató volt hallgatni ahogy bőre hozzátapad majd megcsúszik az üvegen a kéjes mocorgásstól. Jobban nekidőltem, hozzá préselve melleit és arcát is a falnak. Füléhez hajoltam, nyakon csókoltam és vártam a rakcióját.
Vissza az elejére Go down

Heily Anderson
mutant and proud

Heily Anderson
ember
I just believe my eyes
Play By : Dianna Agron
Hozzászólások száma : 50
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Heily és Gerg    Heily és Gerg  Icon_minitimeSzomb. 3 Jan. - 14:31

+16

Elmosolyodtam, mikor meghallottam a kulcsos szöveget. Nem bírtam a csípőm felet uralkodni. Finoman neki, neki nyomtam a fenekemet. Mindaddig folytattam az incselkedést, amíg meg nem éreztem az ujjait odalent. Halkan felnyögtem az édes simogatástól. Ujjai fürgén jártak legérzékenyebb pontomon.
- Greg...- A víz csobogása közben alig lehetett hallani a hangomat. A szünni nemakaró kínzástól pedig egyre gyorsabban és gyorsabban kapkodtam levegő után. A levegő vízpárpával volt tele, így még nehezebben tudtam csak friss oxigén után kapkodni.
Melleim érzékenyekké váltak a puha, édes érintésektől és a forró víz, ahogy ráfolyt még jobban felcsigázott. Egy kis idő múlva, már nem éreztem, hogy mi történik. Szabad utat hagytam a vágyaimnak, a testemnek, hogy eluralkodjon felettem mindaz, amit Gregory érintése kiváltott a testemben.
Volt valami furcsa a férfiban, valami, ami megmagyarázhatatlan okokból kifolyólag teljesen elvette az eszemet. Mellette olyan ékesség szállt meg, mint még soha. Úgy éreztem, mintha elvarázsoltak volna, vagy mintha Cupidó fenékbe lőtt volna a nyilával. Érdekes volt az egész, izgalmas és nekem most pont erre volt szükségem. Felejteni csak felejteni...
Vissza az elejére Go down

Gregory S. Severald
mutant and proud

Gregory S. Severald
Tanár
let me to help you
Play By : Zachary Quinto
Hozzászólások száma : 57
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Heily és Gerg    Heily és Gerg  Icon_minitimeSzomb. 3 Jan. - 12:27

Örömmel nyugtáztam, hogy jólesik neki ez a fajta törődés. Én is magamhoz szorítottam és erőteljesebben simogattam, már majdnem dörzsöltem. Büszkeséggel töltött el, hogy ilyen szélsőséges érzéseket tudok belőle kicsalni. Ez amott kezdett is megmutatkozni. Éreztem hogy megmozgatja a fenekét az erekciómtól.
-Csak a zsebemben maradt a kulcs.
Mormogtam a fülébe és feljebb kúszott a kezem ahol megállapodott a keblein. Finoman kezdtem őket cirógatni.
-Ragad meg a sluszskulcsom...
Markoltam bele kicsit erőteljesebben nyomatékosítás ként. Amilyne gyöngéd hangnemben szóltam, annál parancsolóbban hangzott. Légzésem kezdett erőteljesebbé válni. Egyi kkezem átnyúlt vékony testén mellét magába zárva, erősen szorítottam magamhoz, hogy ne essen össze. Hogy mitől? Lassan siklott le hasán a lába közé, ahol finoman rá simult nemes szervére. Az őt megillető kényeztetés lassan és módszeresen kezdetét vette. Fejünkre szüntelenül zubogott a meleg víz, erőteljes légzésemet elrejtve a kíváncsi fülek elől.
Vissza az elejére Go down

Heily Anderson
mutant and proud

Heily Anderson
ember
I just believe my eyes
Play By : Dianna Agron
Hozzászólások száma : 50
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Heily és Gerg    Heily és Gerg  Icon_minitimeSzomb. 3 Jan. - 12:10

+16


Amint Gregory elindult én is megkerültem az oszlopot, majd lassan lépkedve, kezét nem ereszve indult el utána. Lábaim kicsit instabilan billegtek az előbbi tornázást követően, de azért igyekeztem nem el csúszni. Kétszer egy nap sok lenne. Amikor megéreztem a fenekemre mért csattanós ütést, megfordultam.
- Naaaa, ez nem ér..- Vigyorogtam rá. És bár a csattanás nagy volt, a fájdalom azonnal a libidómat érte el. Furcsa érzés volt, egy egyszerű utéstől elkezdtem odalent bizseregni.
Hagytam, hadd vezessen a csorgó víz alá, keze a derekamon olyan stabilan fogott, hogy ha akartam volna se szabadulhattam volna tőled, de nem is akartam. Most először nem érdekelt, hogy mi lesz holnap, csak a most volt fontos.
Gondolatmenetemből puha ajkai és ágy cirógatása ugrasztott ki. Lehunytam a szemem és élveztem, ahogy puha tenyere a bőrömet kezdi simogatni, így tisztítva meg előbbi szeretkezésünk nyomaitól. Hátamat a mellkasának vetettetm, fejemet a nyakához döntöttem és halk, sóhajok közepette élveztem az édes simogatást.
- Greg, ki fogsz nyírni, ha így folytatod.- Nyöszörögtem, mikor megéreztem az apró dudort a fenekemnem nyomódni. Eszméletlen egy pasi, alig tíz perce fejeztük be és már is tetre kész lett volna.
Vissza az elejére Go down

Gregory S. Severald
mutant and proud

Gregory S. Severald
Tanár
let me to help you
Play By : Zachary Quinto
Hozzászólások száma : 57
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Heily és Gerg    Heily és Gerg  Icon_minitimeSzomb. 3 Jan. - 11:57

+16

Szabad keztemmel lesegítettem a pultról. Oldalra léptem, ezzel emgkerülve a mozaikkal kirakott oszlopot, és szabad kezemmel szélesre tártam a zuhany kabin ajtaját. A kabinban állt a gőz, ami megbolydult a nyitástól. Ahogy za illem megkövetelte őt engedtem előre. MOndatának következményei lettek. Egy csattanósat sóztam a hátsójára és fogam közül sziszegtem.
-Akkor már Dr. Severald, ha kérhetem.
Vigyorodtam rá végül kajánul és behúztam utánunk az ajtót. Olyan volt mint egy gőzgkabin, a víz hollétéről csak a csobogás árulkodott. A lány csípőjére tettem ak ezem és a víz felé vezettem, szépen lassna toltam a forró csobogó alá. Lágy kézmozdulatokkal cirógattam fehér hátát, amikor a vállánál jártam odébb söpörtem nedves haját és nyakába szagoltam és fogaiamt alig belemélyesztve rázártma állkapcsomat. mikor a fogam összeért, csak ajkaim simultak a bőrére így egy puszi még elcsattant a vállán. Kezem előre siklott nedves testén és módszeresen simogatni, fürdetni kezdtem.
Vissza az elejére Go down

Heily Anderson
mutant and proud

Heily Anderson
ember
I just believe my eyes
Play By : Dianna Agron
Hozzászólások száma : 50
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Heily és Gerg    Heily és Gerg  Icon_minitimeSzomb. 3 Jan. - 11:45

+16


Próbáltam a lélegzetemet normális állapotba tenni. Nem akartam megmozdulni. Fáradtnak éreztem magam, és olyan jól felmelegedett alattam a pult. Halk sóhajjal rendesen felültem és Greg szemeit kezdtem csodálni. Gyönyörű szemei voltak, ez tény. És az a rosszfiús mosolya..
- Nem úgy értettem. Nagyon jó volt, tényleg.- Mosolyogtam rá, majd a fejemet a mellkasának döntve hallgattam, ahogy szuszog. Fáradtnak éreztem magam, és szívem szerint egész nap ott, a pulton üldögéltem volna.
- Igen, a fürdés jó ötlet.- Motyogtam a mellkasába és a felém nyújtott kezével lassan lecsúsztam a púltról. Amint leértek a lábaim éreztem, hogy holnap nagyon dúrva izomlázam lesz.
- Szóval, most láthat Mr. Severald-ot, amint zuhanyzik.- Néztem a szemébe kacéra és finoman alsó ajkamba haraptam. Nem tudom, honnan jöttek ezek a dolgok, de most olyan természetesnek tűnt, ahogy ott álltunk és arra vártam, hogy lássam hogyan folyik le a víz a mellkasán, le egészen a fekete szőrszálakig.
Vissza az elejére Go down

Gregory S. Severald
mutant and proud

Gregory S. Severald
Tanár
let me to help you
Play By : Zachary Quinto
Hozzászólások száma : 57
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Heily és Gerg    Heily és Gerg  Icon_minitimeSzomb. 3 Jan. - 2:34

+16

Erőtlenül felkacagtam. Nem egy olyan név amit telitorokból lehet üvölteni, amolyan nyöszörgős, de ebbe nnemtaláltam kivetni valót. Nyeltem párat mielőtt válaszoltam volna. Addigra össze is szedtem magam és elegyenesedtem. Most csípő fölött, alatta lankadoztam.
-Részemről az öröm.
Pihegek még mindíg, nekidőlök a pultnak amin ücsörög. Nem volt sok időm ap ihenőre, már jelenkezett is csókért. Készséggel fogadtam majd rögtön viszonoztam is azt. Szavait flevont zsemöldökkel fogadtam.
-Annyira rossz volt?
Kérdezem, közben vigyorgok, reakcióiból ítélve nem lehetett rossz, de ebbn a felvezetésben nagyon úgy hangzott. Kivéve akinek a hobbija a súlyokkal való maratoni futás. Kicsit odébb álltam, hogy összetudja zárni a lábait. Közben végig néztem rajta. Valahol belül egy bensőséges érzés fogott el, hogy ott vagyok nedves testén, még ha csak foltokban is. Kezemet nyújtottam, hogy lesegítsem.
-Egy fürdés belefér?
Vissza az elejére Go down

Heily Anderson
mutant and proud

Heily Anderson
ember
I just believe my eyes
Play By : Dianna Agron
Hozzászólások száma : 50
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Heily és Gerg    Heily és Gerg  Icon_minitimeSzomb. 3 Jan. - 2:11

+18


Amint megéreztem, hogy kihúzódik belőlem felnyögtem a furcsa ürességtől, aztán valami meleget éreztem a hasamon. Valahogy sejtettem, hogy mi az, de nem volt erőm kinyitni a szememet. Gyengének éreztem magam és egyálltalán nem akartam felkászálódni onnan, ahol voltam.
- Tetszik, ahogy a nevemet kiáltod.- Suttogtam, mintha attól féltem volna, hogy felébred valaki. Lassan kinyitotam a szemeimet és megláttam, ahogy a haját próbálta kiszedni a szeméből.
Lassan rámosolyogtam, majd elkezdtem feltápászkodni. Minden egyes testrészem sajgott, de nagyon kelleme érzés volt.
- Köszönöm! Ez, fantasztikus volt.- Motyogtam, majd finoman magamhoz húztam és ajkaimat ajkaira illesztve csókolni kezdtem.
- Úgy érzem magam, mintha több órán keresztűl futottam volna mázsás súlyokkal a lábaimon.- Nevettem fel, miután finoman elengedtem ajkait. Kezeimmel még egyszer végig simítottam az arcán, aztán összepróbáltam csukni a lábaimat, mert kezdtek elzsibbadni és begörcsölni.
Vissza az elejére Go down

Gregory S. Severald
mutant and proud

Gregory S. Severald
Tanár
let me to help you
Play By : Zachary Quinto
Hozzászólások száma : 57
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Heily és Gerg    Heily és Gerg  Icon_minitimeSzomb. 3 Jan. - 1:55

+18

Éreztem hogy egyre jobban ficánkol rajtam, egyreh angosabban üvölt. Ez csak tovább hergelt és jobban rákapcsoltam. Légzésem akár cska egy azakatoló gőzmozdony, férfiasságom epdig a kerekeit hajtó rúd úgy járt előre hátra szakadatlanul a nőben. Mikor már a második orgazmustól remegett, feljebb fogtam a testét, hogy ne vergődjön le a pultról. Még adtam neki néhány kegyelem döfést amitől már felakadt szemekkel nyöszörögve rángatózott alattam. Ennél a pontnál feladtam a kűzdelmet, kijöttme belőle és beterítettem gyönyörű testét a 3 napja bennem, szunnyadó hófehér energiával. Hatalmasat üvöltve, nevét kiáltva könnyebbültem meg. Zihálva rogytam fölé. Minden egyes lélegzetvételt egy szélesm osoly követett de csak míg levegő után nem kaptam ismét. Lógó, vizes hajam alól csodálva néztem végig a még meg meg rezzenő testen. Némán tekintettem fel rá, hogy visszatért e a valóságba vagy még a menyország kapujában élvezkedik. Jobbommal kisepertem az arcomba lógó tincseket, mind hiába hamarosan egyesével hullottak vissza.
Vissza az elejére Go down

Heily Anderson
mutant and proud

Heily Anderson
ember
I just believe my eyes
Play By : Dianna Agron
Hozzászólások száma : 50
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Heily és Gerg    Heily és Gerg  Icon_minitimeSzomb. 3 Jan. - 1:44

+18


Nem kellett sokat várnom, míg Greg rendesen el nem kezdett mozogni. Egyre hangosabban és hangosabban kiabáltam, a végén már alig bírtam Gregory hajába és vállába kapaszkodni. Éreztem, hogy egyre gyorsabban és egyre mélyebben hatol belém. Nem nagyon bírtam mit tenni, csak úsztam az árral és éreztem, ahogy megint szépen lassan felérek a csúcsra. Akkor jött el a végső pillanat, amikor meghallottam a hangját.
Hangosan felkiáltottam, és a testem is rázkódni kezdett az orgazmustól. Értelmetlen szavakat kiabálva élveztem, ahogy a férfi bennem mozgott.
- Greg, nem bírom tovább...- Nyöszörögtem fáradtan, remegő hangon és úgy éreztem, hogy nekem végem. Orgazmust orgazmus követett és a másodiknál, már alig bírtam levegőt venni.
Vissza az elejére Go down

Gregory S. Severald
mutant and proud

Gregory S. Severald
Tanár
let me to help you
Play By : Zachary Quinto
Hozzászólások száma : 57
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Heily és Gerg    Heily és Gerg  Icon_minitimeSzomb. 3 Jan. - 1:37

+18

Feltöltődtem amikor meghallottma kérlelését. Egyre inkább előtérbe került a vadállat. Ajkam mohón tapadt bal mellére, fogaimmal finoman cirógattam, nyelvemmel pedig szüntelen izgattam. Végül nem bírtam tovább várni és szinte teljesen kihátráltma belőle. Aztán egy határozott mozdulattal immáron tövig beléje mélyedtem. Mellein hörgésem szakadt ki. Egy pillanatra meg is álltam, majd folytattam felső testének kínzását, alul pedig ütemesen mozogtam. Marokra fogtam csípőjét, rövid körmeim a bőrébe mélyedtek és ahogy csípőből toltam úgy rángattam magam felé kézzel egyre erőszakosabban és keményebben. Magárahagytam meztelen felső testét, fogaim szinte összeragadtak és így préselődött ki rajtuk kélyes nyögéseim. A párás levegőtől, a gőztől szőke fürtjei göndörödni kezdtek, rajtam pedig vízcseppek jelentek meg amik egyszerre rázkódtak minden döfés után. Végig néztem lassan csillogó testén amin melleivel egyszerre rázkódtak apró gyöngyben a vízcseppek.
-Engedd csak ki amit érzel...
Préseltem ki fogaim közül.
Vissza az elejére Go down

Heily Anderson
mutant and proud

Heily Anderson
ember
I just believe my eyes
Play By : Dianna Agron
Hozzászólások száma : 50
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Heily és Gerg    Heily és Gerg  Icon_minitimeSzomb. 3 Jan. - 1:26

+18


Néha éreztem, hogy odalent hozzám ér. Meleg volt, kemény, de még is puha. Beleremegtem, ha csak hozzám ért. Aztán megfogta a csípőmet és egy erős, határozott mozdulattal már bennem is volt. Hangosan felkiáltottam, mikor egész mélyen megéreztem. Eleinte fájt, aztán, ahogy elkezdett mozogni az érzést felváltotta a gyönyör. Egyre hangosabban és hangosabban nyöszörögtem, mindaddig, amíg meg nem állt, hogy aztán puha ajkai ismét megostromolhassák testemet. Hajában lévő kezem ismét összezárult, így vonva még közelebb ajkait a testemhez.
Halk duruzsolását meghallva felnyögtem, és szabad kezemmel a vállába kapaszkodtam.
- Igen... tedd meg...- Nyöszörögtem olyan hangon, mintha nem is én lettem volna. teljesen elvesztette az eszemet. Nem érdekelt semmi más, csak az hogy elkezdjen megint mozogni, hogy maga alá gyűrjön és addig el ne eresszen, amíg már mozdulni se bírok a fáraságtól. Azt akartam, hogy teljesen elvesszek tőle.
Mikor már nem bírtam elviselni, hogy csak bennem van, de nem mozog finoman előre billentettem a csípőmet.
- Ne hagyd abba, kérlek! Csináld Greg!- Nyöszörögtem kétségbe esetten és fejemet még jobban hátra vetve, mellkasomat kiemeltem, hogy puha ajkai minden porcikámat elérjék.
Vissza az elejére Go down

Gregory S. Severald
mutant and proud

Gregory S. Severald
Tanár
let me to help you
Play By : Zachary Quinto
Hozzászólások száma : 57
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Heily és Gerg    Heily és Gerg  Icon_minitimeSzomb. 3 Jan. - 1:16

+18

Egy érintés, nem kellett neki több. Kajánul elvigyorodtam majd hosszasan érzékien szántottam végig nyelvemmel az öröme forrását. Módszeres munkához láttam míg fenntudtam taretani ezt a remegő, önkívületi állapoát. Enyhe húzást éreztem, úgy tűnt eddig lehetett húzni a dolgot. Lassan felemelkedtem. Borostámmal végig simítva uha testét az ajkáig ahol vad csókot váltottunk. Kezeim szinkronban simogatták vékony csípőjét. Harmadik lábam pedig olykor olykor ért hozzá. Mikor megéreztem a forrongó nedves részét, csípőjére markoltam és kegyetlenül behatoltam. Száraz tagom fájdalmasan szántott végig benne aminek hangot is adtam egy hörgéssel. De az ölelő nedves forróság kellemes érzése feledtette velem a fájdalamt. Finoman mozogni kedtem benne, hogy a kenés mindenüt megfelelő legyen. Izgalmát fokozván nyakába és melleibe temettme rcámat, hogy cirógassam. dővel befejeztem a mocorgást és csak álltma benne. Mohón faltam gyönyörű testét amitől csak jobban dúzzadtam benne.
-Úgy meg duglak, mintha az elmúlt 10 évet ezzel töltöttem, volna...
Vissza az elejére Go down

Heily Anderson
mutant and proud

Heily Anderson
ember
I just believe my eyes
Play By : Dianna Agron
Hozzászólások száma : 50
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Heily és Gerg    Heily és Gerg  Icon_minitimeSzomb. 3 Jan. - 1:02

+18


Minden egyes érintésétől felnyögtem. Ajkaim közül a sikolyok, és nyögések olyan természetesen törtek fel, mintha ennek mindig így kéne lennie, ha hozzám ér. Furcsa biztonságérzet szállt meg, ahogy kaijaiba kapva a pultra tett. Az a mámorító illat, ami körbe lengett teljesen elvarázsolt. Soha nem éreztem még ilyen fűszeres illatot.
Lehunyt szemmel élveztem Gregory minden mozdulatát, ahogy eleinte a nyakamat, majd a melleimet kényeztette. Kirázott a hideg, ahogy megéreztem meleg, érdes nyelvét a melleimen.
Egy pillanatra azért lefagytam, mikor ajkai először a hasamat érintették, aztán bizseregni kezdett a bőröm, ahov csak hozzáért azokkal a csodás ajkaival. Fejemet a mögöttem lévő tükörnek támasztottam, szemeimet ismét lehunytam és egyik kezemmel a hajába kapaszkodtam. Körmei olyan finoman szántották a bőrömet, hogy azt hittem a szívem majd kiugrik a helyéről. Nem bírtam tovább várni. Akartam őt, de az elcsigázott simogatások olyan jól estek...
Halkan nyöszörögtem ajkai játékától, mindaddig, amíg meg nem éreztem a leheletét a csiklómon. Hangosan felkiáltottam. Éreztem, hogy nagyon közel vagok a szakadék széléhez. Ám, amikor nyelve finoman hozzám ért, felsikoltottam, kezem erősen belemarkolt a hajába és remegni kezdtem az élvezettől. Tíz évet vártam erre. Hogy legyen valaki, aki megmutatja, hogy a szex nem valami ocsmány, dúrva, fájdalmas dolog, hanem valami elképesztő, robbanásszerű dolog. Remegve ültem a pulton, és csak akor húztam fel magamhoz, amikor nem bírtam már tovább az érzéki kínzást.
Lábaimat szorosan a derekára kulcsoltam és hosszan megcsókoltam, nyelvemmel az ő nyelvét ingereltem, finoman ízlelgetve az ő és az én ízemet.
Vissza az elejére Go down

Gregory S. Severald
mutant and proud

Gregory S. Severald
Tanár
let me to help you
Play By : Zachary Quinto
Hozzászólások száma : 57
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Heily és Gerg    Heily és Gerg  Icon_minitimeSzomb. 3 Jan. - 0:48

+18

Mélyet szippantottam illatából. A párás meleg legő kitágított a pólusait és felszabadult saját illata. Éreztem, hogy lent már nem nagyon férek el. Szorosabban öleltem magamhoz. Jobb kezem felkúszott a hátán, lassan tarkójára simult. Ujjaim közt lógó tincseire rászorítottam és finoman hátra szegtem a nyakát hogy kinyíló szájára tapadhassak és nyelvemmel támadhassam. Egy lehelletnyi szünetnél kimondta a varázs szót.
-MIndjárt meg is kapod.
Morgom nyakába és beel is harapok. Felkulcsolódó lábát megfogom. Másik kézzel pedig fenekét markolva felkapom. Oldalra fordulok vele és a kézmosó pulthoz viszem. Raültetem és csókjaimmal a nykaáról letérek a melleire. Egyet egyet kézbe ragadok hogy aztán csókokkal és nyelvjátékkal felváltva kínozhassam őket. Röviddel ezután apró csókokat lehelek hasára. Olykor finoman ráharapva puha bőrére haladok lefelé. Érzékeny pontját gondosan körbe simogatom, orromból fújtató levegő éri csak a csiklóját. Kétkezem fleváltva jár térdétől szinte egészen a mennyek kapujáig de elötte ne msokkal visszafordul. Kínzó lassúsággal, körmeimet enhyán bőrébe eresztve próbálom fokozni az izgalmát. Végül orvul nyelvemmel érintmemeg legszentebb, legérzékenyebb pontját.
Vissza az elejére Go down

Heily Anderson
mutant and proud

Heily Anderson
ember
I just believe my eyes
Play By : Dianna Agron
Hozzászólások száma : 50
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Heily és Gerg    Heily és Gerg  Icon_minitimeSzomb. 3 Jan. - 0:35

+18


Elmosolyodtam a válaszán, aztán elengedtem magam. Nem érdekelt, hogy mi lesz a következménye, csak változtatni akartam az emlékeimen, hogy máson tudjak agyalni. Mindaddig, ezen kattogtam, amíg meg nem hallottam a nyakamba búgott szavait. Halkan felnyögtem, ahogy a kezei és a szája egyszerre dolgozott rajtam. Nem tudtam pontosan mit is kéne csináljak, hagytam, hogy az érzékeim vezessenek. Kezeimmel lassan elindultam lefele a hátán, körbeimet néha-néha erősebben belemélyesztettem a bőrébe az édes kínok következtében, amit a nyakamra mért. Lehelete cigógatta a bőrömet. Mennyeivolt hozzáérni a mellkasához, és éreztem, hogy valami nagyon bökdösi a hasam alját.
- Greg, akarom!- Nyöszörögtem két nyögés közben, miközben egyik lábamat finoman felemeltem és a dereka köré kulcsoltam.
Testem legbelsőbb pontja lüktetni kezdett és már-már alig bírtam állva maradni, annyira vártam rá odalent.
Vissza az elejére Go down

Gregory S. Severald
mutant and proud

Gregory S. Severald
Tanár
let me to help you
Play By : Zachary Quinto
Hozzászólások száma : 57
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Heily és Gerg    Heily és Gerg  Icon_minitimeSzomb. 3 Jan. - 0:27

+18

Agyamban dúltak a hormonok, szürke fátyolt lassan telepedett elmémre, eluralkodott rajtam a mohóság. Aztán, a fátylat Heily egy könnyed mozdulattal lerántotta. Ajkaimat leszakítottam róla, de karjaim megenyhült öleléséből nem engedtem ki. Figyelmesen, tiszta fejjel hallgattam a lány mondandóját. Nehezemre esett elhinni eleinte, hogy egy ilyen nő ennyi ideig facér legyen. Lassan leesett a tantusz.
-Óh, értem... Akkor ideje leporolni, és olyat kapni amit tényleg, megérdemelsz.
Mosoylogtam rá bíztatóan. Próbáltma nem ilyesztően és félreérthetően tálalni a szándékomat. Bennem felébredtek a gonosz gndolatok. Egy 10 éve éhező nő, vajon mire képes a gyönyörért. Vajon meddig menne el. Ellenben ott állt a másik oldalon egy mentális gát, amit lehet, hogy még most sem tudott legyűrni magában... Ezek az ésszerű gondolatok kezdtek kiveszni a fejemből, egyre jobban eluralkodott rajtma a vágy. Magamhoz öleltem és a nyakába csókoltam.
-Engedd ki azt a tíz éves fenevadat.
Finoman nyakára illesztettem fogaimat és enyhén belemélyesztettem egy morgás közepedte. Hátha belőle is előhozza az állatot. Fenekére siklottak kezeim és fogaimmal szinkronban dolgozva martak a lány bőrébe.
Vissza az elejére Go down

Heily Anderson
mutant and proud

Heily Anderson
ember
I just believe my eyes
Play By : Dianna Agron
Hozzászólások száma : 50
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Heily és Gerg    Heily és Gerg  Icon_minitimeSzomb. 3 Jan. - 0:16

+18


A csókja puha volt, lágy, szenvedélyesnek mondható. teljesen más, mint életemben az a pár csók, amit kaptam. Kezeim lassan belekúsztak Greg hajába, úgy húztam magamhoz egyre jobban. A ruhámra nem is emlékeztem, hogy került le rólam, de nem érdekelt. Azóta rettegtem a pasiktól, amióta Paul úgy kihasznált, de most nem érdekelt. Meleg keze a testemen feltüzelt, minden porcikámmal azt akartam, hogy hosszú idők óta boldog legyek, hogy én legyek az aki kap és ne én adjak.
Amint a nyakamat kezdte csókolni már tudtam, hogy nem lesz megállás. Nem is akartam megállni. Őt akartam! Most! Azonnal! Itt!
- Greg... Greg várj egy kicsit...- Toltam végül el magamtól, majd mély levegőt vettem, miközben fejemet a mellkasának döntöttem és szőke fürtjeimet a fülem mögé türtem.
- Tudnod kell valamit..- Néztem fel a zemébe kis idő múlva.
- Én... nagyon.. nagyon rég nem voltam együtt senkivel, majdnem ... tíz éve..- Nyöszörögtem kicsit megszeppenve, hogy azóta tényleg eltelt annyi év....
- És akkor is... amikor együtt voltam, nem úgy alakult a dolog, ahogy akartam...
Vissza az elejére Go down

Gregory S. Severald
mutant and proud

Gregory S. Severald
Tanár
let me to help you
Play By : Zachary Quinto
Hozzászólások száma : 57
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Heily és Gerg    Heily és Gerg  Icon_minitimePént. 2 Jan. - 23:57

+18

Könnyeket látva a szemében nem tudtam mire vélni a dolgot. Csak álltam és néztem, olykor elkaptam a tekintetem máshova, de mindig mikor visszanéztem az ő szemeit láttam. Kezdett zavarossá válni a helyzet, végül Heily egyértelműen tudtomra adta szándékát, illetve hajlandóságát. Bennem megindultak a hormonok, hátára tapasztttam a kezeimet amivel magamhoz szorítottam és vadul megcsókoltam. Derekamon a törülköző lassan púposodni kezdett. Ebben merőben akadájozta a lány szoros közelsége. Felkúszott a kezem a ruhája nyakához. Megragadtam és húzni kezdtem. Lágyna simogatta testét al assan leváló tuha. Szakadásnak tépődésnek semmi hangja. MInthe lefolyna róla a ruha. Törülközőm is, mint egy adag víz úgy pereg le hevülő testemről. Közeebb szorítom magamhoz pucér testét és arcán ekresztül a nyakáz kezdem csókolni. Szapora légzésem vasútként pöfékel nyakára. A levetett ruhadarabok sértelenül hevernek a földön. Lekúszik a kezem és megragadom a két formás fenekét és finoman nyakába harapok.
Vissza az elejére Go down

Heily Anderson
mutant and proud

Heily Anderson
ember
I just believe my eyes
Play By : Dianna Agron
Hozzászólások száma : 50
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Heily és Gerg    Heily és Gerg  Icon_minitimePént. 2 Jan. - 23:38

+18


Egy ideig csak álltam. Újraéltem a múltat. A szüleim halálától kezdve, Paulig mindent. A fájdalmat, a félelmet. Nem akartam még egyszer olyan helyzetbe kerülni, de rettegtem, hogy megint az lesz. Hogy én leszek a kihasznált, hogy csupán fogadás vagyok és semmi más. Amikor meghallottam a kérdést lassan megfordultam. Szemeimben könnyek csillogtak, úgy néztem fel Greg-re.
Sokáig néztem, könnyeim leperegtek az arcomon, míg vígül a blúzomon kötöttek ki. Nem tudom meddig álltam vele szemben, összefont kezekkel, míg egyszer csak elindultam felé. Lassan lépkedtem, tekintetem az övébe mélyesztettem s mikor elé értem felemeltem az egyik kezemet. Lassan, finoman érintettem meg az arcát. Bőre meleg volt, és bár a borostája még rajta volt, puhának tűnt. Egy pillanatra lehunytam a zemem, majd ismét kinyitottam, és még egy lépéssel közeleb mentem hozzá.
- Jól vagyok, igen.- Bólintottam, majd finoman, lassan lábujjhegyre emelkedtem, és mind a két kezemet a nyaka körül kulcsoltam. Feledni akartam, semmi mást, csak feledni...
Vissza az elejére Go down

Gregory S. Severald
mutant and proud

Gregory S. Severald
Tanár
let me to help you
Play By : Zachary Quinto
Hozzászólások száma : 57
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Heily és Gerg    Heily és Gerg  Icon_minitimePént. 2 Jan. - 22:59

-Igen, hajlamos vagyok nyitva felejteni. Nem sok vendégem volt még itt.
Megfogtam az ajtót és egy kcsiit behajtottam, de al áyn előtt megállítottam. Leakasztottam a hátuljáról a törülközőt és gyorsan a derekamra csavartam. A kád felől lassan gőz szivárgott. A forró víz becsapódási helyét már eltakarta a fehér függöny ami lassan terült el a padlón. A folyosó felé siet, a lábunk közt hömpölyög a szőnyeg felé. Bokámon érzem, hogy lágyan simogatja a forróság. Visszanyitottam az ajtót. Összeszaladt a szemöldököm, oldalra billentettem a fejem.
-Minden renbden van?
Recsegem neki halkan, szinte suttogva szóltam hozzá, lágyan barátságosan.
Csöndben álltam és vártam, hogy most kimegy vagy levetkőzik. Nem tutam eldönteni, hogy mi lesz így csöndben álltam és vártam.
Vissza az elejére Go down

Heily Anderson
mutant and proud

Heily Anderson
ember
I just believe my eyes
Play By : Dianna Agron
Hozzászólások száma : 50
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Heily és Gerg    Heily és Gerg  Icon_minitimePént. 2 Jan. - 22:39

+16

Már majdnem leértem a földre, mikor megfogtak. Halkan felnyögtem a hős megmentésnél ért ijedség miatt, majd amikor megéreztem, hogy a fejem hozzáér valamihez lefagytam.
Amint a két lábamra tudtam állna felnéztem az előttem álló meztelen férfira. A szemem lassan végigsiklott az egész testén, ám amikor megpillantottam a szerszámát gyorsan elkaptam a fejemet.
Éreztem, ahogy a szívem szaporán kezdett verni, a mellkasom mintha összeszorult volna és szívem szerint elkezdtem volna hátrálni, ha nem fogták volna a kezeimet. Egy kis idő múlva arra lettem figyelmes, hogy elkezdtem remegni is. Greg szavai csak nagyon hallkan értek el a tudatomig, mintha kilóméterekre lett volna tőlem.
- Ő... ne..nem jól-jól vagyok..- Dadogtam és finoman lefejtettem a kezeit magamról, majd két lépést hátráltam és megfordultam, hogy háttal álljak neki.
- Bocsánat, csak megbotlottam a lábamba... és az ajtó nem -nem volt becsukva..- Szabadkoztam, miközben a kezeimet átfontam magamon. A félelem olyan lassan kezdett felkúszni a gerincoszlopomon, mint mikor a jég olvadás közben leereszkedik a tetőről. Éreztem, hogy hideg veríték jelenik meg az arcomon és a félelem mindennél erősebben kezdett eluralkodni rajtam...
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Heily és Gerg    Heily és Gerg  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Heily és Gerg
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Dr. Heily Anderson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: New York-