we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Heily és Gerg  - Page 2 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Heily és Gerg  - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Heily és Gerg  - Page 2 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Heily és Gerg  - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Heily és Gerg  - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Heily és Gerg  - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Heily és Gerg  - Page 2 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Heily és Gerg  - Page 2 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Heily és Gerg  - Page 2 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Heily és Gerg

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Heily Anderson
mutant and proud

Heily Anderson
ember
I just believe my eyes
Play By : Dianna Agron
Hozzászólások száma : 50
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Heily és Gerg    Heily és Gerg  - Page 2 Icon_minitimePént. 2 Jan. - 19:34

First topic message reminder :

A park, ahova megbeszéltük a találkozót Greg-el, elég kihalt volt. De hogy is ne lett volna kihalt, hiszen szilveszter után két nappal az emberek még a családjukkal, vagy a barátaikkal mulatták az ídőt. Bezzeg én már is arra vártam, hogy ismét dolgozhassak. Nem szerettem otthon tölteni az ünnepeket, egyedül meg aztán borzasztóan lassan haladt ez a másfél hét.
Szerencsére Greg a legjobbkór hívott fel, hogy fussunk össze. Bár az igazat megvallva kicsit furcsálltam a hívását. Azok után, hogy majd egy fél éve nem találkoztam vele, sőt... életemben egyszer futattam vele össze még is ali vártam, hogy újra találkozzunk. A lábaim remegtek, a gyomrom apróra zsugorodott és a szívem majd ki ugrott a helyéről. Furcsa volt az egész, sose voltam még így bezsongva egy férfitől sem.
Ahogy a parkban sétálgattam a megbeszéllt helyen, azon gondoltkodtam, hogy vajon milyen lesz ennyi idő után találkozni vele. Abban viszont egyálltalán nem kételkedtem, hogy Greg megint azzal a szédítően rosszfiús mosolyojval fog a színhelyre érni. Kezdett egyre jobban fújni a szél és tekintve, hogy a szövetkabátom nem sok meleget zárt magába egyre jobban fáztam és még mélyebben bújtam a drága fekete kabátomba, miközben a kezeimet a szebembe mélyesztettem. Egy tíz perc múlva az órámra pillantottam, hogy hány óra lehet. Utáltam elkésni bárhonnan, így még volt öt perc a találkozó időpontjáig, úgyhogy elkezdtem körbe-körbe sétálni a már lefedett szökőkút körül.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Gregory S. Severald
mutant and proud

Gregory S. Severald
Tanár
let me to help you
Play By : Zachary Quinto
Hozzászólások száma : 57
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Heily és Gerg    Heily és Gerg  - Page 2 Icon_minitimePént. 2 Jan. - 22:26

Folyattam a meleg vizet, hogy ne legyne egyenértékű a fürdővíz a kinti hőmérséklettel. Ha már ennyit kűzdöttem a melegvízért hazsnáljam is ki. Míg csobogott az áradatt megszabadultam elnyűtt ruháimtól. Elegánsan, hanyag mozdulatokkal vetettem oda a kőpadlónak. Csípőre tett kézzel álltam a kabin előtt míg elhatározásra nem jutottam. Megfordultam, hogy kimenjek egy adag tiszta ruháért. Nyúltam a kilincsért, erre kivágódott az ajtó. Elsőre azthittem telakinézis, de ennél sokka legyszerűbb és szebb magyarázata volt. Heily pottyant az ölembe. Könyökénél sikerült elkapnom, így homloka csak a májamba fúródott. Szőke tincsei furcsán bizsergettek lejjebb. Pillanatnyi megelepetésemből felocudva nyugodtan szóltam hozzá, mitnha természetes volna a szituáció.
-Te tényleg kétballábas vagy. Nem ütötted meg magad?
Felsegítettem, hogy szemtől szemben álljak vele. Kezét nem engedtem el, fogásom lágyabblett de tarottam a két vékony kacsót. Majdnem telejsen körbe értem a vékony kezét.
-Ha nem várod meg míg bemásszak, nem fogsz látni zuhanyozni.
Vigyorogtam rá kajánul, aztán akaratlanul is az ajkamba haraptam, pontosabban csak végig húztam rajta fehér fogamat.
Vissza az elejére Go down

Heily Anderson
mutant and proud

Heily Anderson
ember
I just believe my eyes
Play By : Dianna Agron
Hozzászólások száma : 50
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Heily és Gerg    Heily és Gerg  - Page 2 Icon_minitimePént. 2 Jan. - 22:11

Amint beléptünk a házba megmukkanni nem tudtam. Nagyon tetszett a belső tér. Ízléses volt, nagyon elegáns és lenyűgöző. Ezt bárki megirigyelhette volna.
Gyorsan kibújtam én is a cipőmbő, majd elindultam a pulthoz. Nem voltam nagyon szomjas így csak megráztam a fejem, hogy majd talán később és körbe pillantottam. A kandalló halk ropogása és a kellemes fenyőillat kicsit előidézte belőlem a régi karácsonyi hangulatot, mikor még a szüleim éltek. Egy pillanatra lelohadt a kedvem, de gyorsan kiráztam a fejemből a bút. Ennek nem most volt itt az ideje.
Aztán Greg után kaptam a fejem, aki elindult felfele a lépcsőn és hiába vagyok álltalában az a félénk kislány, most nagyon vaciláltam, hogy utána menjek-e?
Egy ideig álltam a lépcső alján, aztán meghallottam a víz csobogását. Mély levegőt vettem és hallkan elindultam fele. A szívem hangosan dobogott és attól féltem, hogy Gregory is meghallja, de hogy hallaná meg, azt csak én hallom... ugye?
AMint felértem a lépcső tetejére láttam, hogy a fürdőszoba ajtaja résnyire nyitva van. Gyorsan elkaptam a tekintetem, nem voltam benne biztos, hogy jó ötlet-e tényleg utána menni...
Aztán szépen lassan elindultam az ajtóhoz. Mikor előtte álltam kicsit lehajtottam a fejem és bekukucskáltam a résen. Nem sok mindent láttam, csak egy meztelen hátat. Gyönyörködve bámultam a meztelen férfi felsőtestet is, amikor megfordult. Ahogy észre vettem, nem látta meg a kíváncsiskodót az ajtó másik oldalán ezért még egy kicsit közelebb mentem, és az ajtóhoz simulva figyeltem tovább, hogy mit is csinál odabent. Mindaddig, amíg én butus az ajtónak nem támaszkdtam mind a két kezemmel. Az ajtó hang nélkül kinyílt én pedig egyenesen előre fele kezdtem dőlni....
Vissza az elejére Go down

Gregory S. Severald
mutant and proud

Gregory S. Severald
Tanár
let me to help you
Play By : Zachary Quinto
Hozzászólások száma : 57
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Heily és Gerg    Heily és Gerg  - Page 2 Icon_minitimePént. 2 Jan. - 22:00

Karomat nyújtottam.
-Ezesetben karolj belém nyugodtan. Ha elakarnál esni, megtartalak.
Mosolyogtma rá kedélyesen.
-Nem, ahol lakom az egy kicsivel, modernebb, elegánsabb. Nagyobb is. Ez csak az egyik weekend házam. Csoda, hogy csatorna van benne. Vegyes tüzelésű. Némi elektronika. TV is csak ami parabolán bejön. Gyere.
Biccentek és lassan elindulok, remélhetőleg a lánnyal az oldalaom. A házba belépve kellemes meleg és mégkellemesebb fenyő illat csap meg mindkettőnket.
-Elkérhetem a kabátod?
Az övét is és az enyémet is felakasztom a fogasra. Kibújok a cipőmből. A fa padló kellemes meleg, mezitláb is elviselhető a padlófűtés miatt.
-Fáradj beljebb. megkínálhatlak valamivel?
Indulok a bárpult felé. Az épület gerincéül szolgáló kő kandallóban halkan ropogó tűz dalolászik.
-Érezd magad otthon. A mosdót arra találod, az emelten is van. Bármi kell csak szólj, vagy szolgáld ki magad.
Ha kért valamit azt még összedobom neki utána pedig a lépcső aljában megállok sl fel éfordulok.
-Elmegyek rendbe rakom magam.
Biccentke és alindulok fölfelé. Amikor már csak a lábam látszik vissza szólok.
-Ha még érdekel a zuhanyzásom, akkor siess.
Felkacagtam és egyenest a fürdő felé mentem.
Vissza az elejére Go down

Heily Anderson
mutant and proud

Heily Anderson
ember
I just believe my eyes
Play By : Dianna Agron
Hozzászólások száma : 50
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Heily és Gerg    Heily és Gerg  - Page 2 Icon_minitimePént. 2 Jan. - 21:44

Csak mosolyogtam Gerg minden válaszán. Nagyon nem tudtam mit mondani.
- Hát, úgy érzem azzal még várhaunk, hogy téged lemeztelenítsünk.- Ráztam meg a fejem mosolyogva, majd csak hallgattam, amit mond. Olyan megnyugtató hangja volt. Szinte úgy éreztem, hogy ő valamiféle varázslatos mesélő, aki képes a szavaival megigézni az embert.
Mindaddig megigézve hallgattam a mondandóját, amíg be nem fordultunk a hatalmas vaskapuk elé, majd megláttam a karácsoni házát. Teljesen le voltam döbbenve. Az én házam nem volt ekkora, nem hogy csak a karácsonyi.
- Azta, ez nem semmi.- Csodálkoztam, majd amint kinyitotta az ajtót kiszálltam és óvatosan a próbáltam megállni a csszós köveken.
- Oké, előre szólok, kétballábas vagyok, úgyhogy...- Szabadkoztam, miközben a kezét fogtam szorosan, ne hogy elcsússzak. Elég gyakran hajlamos vagyok elesni. Sajnos túl gyakran, de ezt az esést szerencsére most megúsztam.
Amint leértünk a csúszós kőről körbe pillantottam.
- Szóval ilyen helyen laksz. Nem rossz.- Vigyorogtam, aztán elengedtem a kezét.
~ Hell, csak semmi tolakodás, nem akarunk mi semmit ettől a jóképű... szexistentől...
Vissza az elejére Go down

Gregory S. Severald
mutant and proud

Gregory S. Severald
Tanár
let me to help you
Play By : Zachary Quinto
Hozzászólások száma : 57
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Heily és Gerg    Heily és Gerg  - Page 2 Icon_minitimePént. 2 Jan. - 21:18

-Valójában a 2. is elég jól telt... Állítólag...
Mondom majdnem unottan és válalt vonok. Ténylegn em sok fogalmam volt az elmúlt éjszakákról.
Belöktem az ajtót ahogy behúzta a lábát. Nyújtott léptekkel megkerültem a kocsit, bepattantam. Nyugodalmas tempóval lehajtottam a gyepről, megfordultam. Egy park őr fújt a sípjába és futott felénk a járdán.
-Kösd be magad.
Szóltam a lánynak és kövér gázzal, csikorgó kerekekkel elindult a jármű. Minket pedig a kénylemes ülésbe taszítottak a lóerők. A park szélét elhagyva fellöktme 4esbe a váltót és leszálltam a gázról. Vagyis visszavettem a gyorsító tempóból és egyenletesen haladtunk. Fel az autópályára. A kertváros felé vettük az irányt. Felvont szemöldökkel néztem rá. Majd vissza az útra, szolidan mosolyogtam sé kis idő után megszólaltam.
-Szóval kíváncsi vagy, hogyan festek zuhanyzás közben?
Ezután csöndben vártam a válaszát, vagy esetleges egyébb kérdését.
-Én se így terveztem. Arra számítottam ,hogy 40 el befarolok 2 fa közé... Egyébként, nem a lakásom, amolyan, téli szállás, egy kis kunyhó. Apró menedék az ünnepekre.
Lassan magunkmögött hagytuk a kertvárost, letértün ka sztrádáról sé a hegyeket vettük célba. Egy vékony letakarított úton kapaszkodtunk fel majdnem az egyik tetejére. Kőböl és fábol tákolt hatalmas garászkapu kitárult elöttünk. Könnyedén behajtottam és a két gőzölgő medence közötti részen leparkoltam.
-Itt vagyunk.
Kiszálltam, átsiettme a túloldalraé s ajtót nyitottam, kezemet nyújtottam hogy ksiegítsem a kocsiból.
-Vigyázz a térkő kicsit csúszik.
Vissza az elejére Go down

Heily Anderson
mutant and proud

Heily Anderson
ember
I just believe my eyes
Play By : Dianna Agron
Hozzászólások száma : 50
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Heily és Gerg    Heily és Gerg  - Page 2 Icon_minitimePént. 2 Jan. - 21:01

Éreztem, hogy elpirulok a bókjától, aztán, amikor megéreztem, hogy körül kulcsolódott a keze az ölelés közben... Az összes szöszáll felállt a hátamon, olyan jó érzés volt. Az illata körülölelt és a meleg teste, ahogy az enyémhez ért.. leírhatatlan érzés kezdte megszállni a mellkasomat. Mintha lebegtem volna. Fura érzés volt, de egyben jó is. Aztán, mikor ellépett, akkor olyan üresnek éreztem magamat.
- Igen, azt észre vettem, de ezek szeint akkor neked jól telt az új év első éjszakája.- Nevettem el magam, majd amikor elkezdte sorolni, hogy mi mindent kellene csinálni szívem szerint legyintettem volna, hogy ugyan már, így is tök jól néz ki, de inkább csak mosolyogtam.
Amkor kinyitotta az ajtót először mérlegeltem, majd beültem és figyelmesen néztem, ahogy a vászon tető felhúzódik és valami kellemes meleget éreztem a fenekem alatt.
- Hm.. micsoda kényeztetés. Remélem a zuhanyzásod és a többi is hasonlóan elnyeri majd a tetszésemet.- Kacagtam fel, aztán behúztam az összes végtagom, ne hogy odacsukódjon. Miután Gregory is beült rápilllantottam.
- Kíváncsian várom, hogy ezek után, hogy néz ki a lakásod. Nagyon megleptél ezzel az érkezéssel. Tudod arra számítottam, hogy begurulsz a kocsiddal, kiszállsz, a szél elkezdi lebegtetni a hajad...- Mosolyogtam rá, majd körbenéztem a kocsiban.
Vissza az elejére Go down

Gregory S. Severald
mutant and proud

Gregory S. Severald
Tanár
let me to help you
Play By : Zachary Quinto
Hozzászólások száma : 57
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Heily és Gerg    Heily és Gerg  - Page 2 Icon_minitimePént. 2 Jan. - 20:31

Intettem neki amikor észrevett és elmosolydtam. Meghkerültem a kocsit, higgadtan,m intha természetes lenne így parkolni a gyönyörű gyepen.
-Persze, semmi gond. Én pedig arra nem számítottam, hogy egy ilyen szépség fog várni itt, a világ végén.
Mértem végig féloldalas mosollyal, tekintetemből sütött az elismerés. Aztán megölelt. Meghökkenésemet lekűzdve lassan köréfontam karjaimat.
-Részemről a...
~Csudába a lovagiassággal...
-Én is örülök neked.
Elléptem tőle, körbepillantottam a környéken. Jó lepusztult helyet találtam randira.
-Igazság szeritn kcisit hoszúra sikerült a szilveszterem, így nem készültem tervvel, sőt adósságba is vertem magam a késéssel...
Szusszantam egyet és folytattam.
-Le kéne fürdenem, a kocsimat is téliesebbre kéne cserélnem.
Megdörgöltem az államat, amin sistergett a 3napos borosta.
-Ezzel is kéne valamit kezdenem. Szóval ha nem bánod elugranánk a telelőmbe, ott összekapom magam, utána pedig elmehetünk ebédelni egyet. Remélem éhes vagy.
Ezalatt odasunnyogtam a kocsihoz és már ki is tártam az ajtaját az anyósülésnél. Az ajtót nem engedtem el. Ellenben a kocsiban benyómódott 3 gomb. Az egyik a ronygtetőt kezdte el felhúzni, mintha csak varázslat volna, a másik pedig az ülésfűtést kapcsolta be.
Vissza az elejére Go down

Heily Anderson
mutant and proud

Heily Anderson
ember
I just believe my eyes
Play By : Dianna Agron
Hozzászólások száma : 50
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Heily és Gerg    Heily és Gerg  - Page 2 Icon_minitimePént. 2 Jan. - 20:16

Elmélkedésemből egy kisebb fajta dörrenés hozott vissza. Mikor a hang irányába fordultam és megláttam egy kék színű kocsit egy fának koccanni. Felvontam a szemöldököm, de mikor kiszált belőle egy férfi már nem is izgattam magamat miatta.
Csendben hümmögtem, aztán tovább sétálgattam. Körbe-körbe néztem, mert már vártam, hogy mikor bukkan fel Greg és amikor megfordultam észre vettem, hogy ő az aki ilyen stílusosan érkezett meg a kocsival.
Lassan elindultam felé, apró mosolyt is erőltettem az arcomra, hol ott iszonyatosan ideges voltam. Ahogy szépen lassan közeledtem hozzá azon gondolkodtam, hogy mit mondjak neki. A szia, jó látni szöveg olyan egyszerűnek és kiköpöttnek tűnt, hogy nem akartam ezzel kezdeni a második találkozásunkat. Mire elé értem, sok minden megfordult a fejemben, de előtte állva mindegyik ötlet kireppent a fejemből.
- Ő.... Minden oké? Nem éppen erre a stílusos belépőre gondoltam, mikor tegnap felhívtál.- Nevettem el magam, aztán azon kezdtem rágódni mit csináljak: fogjak vele kezet, öleljem meg, adjak neki egy puszit, vagy micsodát...
- Örülök, hogy újra találkoztunk.- Öleltem meg végül, hírtelen ötlettől vezérelve. Ideges voltam, mert nem tudtam eldönteni, hogy ez most túl sok volt, vagy nem.
Egy idő után elengedtem Gregory-t és hátrébb léptem, majd a kezeimet ismét visszasüllyesztettem a zsebembe, és nagy levegőt vettem.
[color:4c73=#orange]- Nos, mi a terved?- Kérdeztem mosolyogva és toporogni kezdtem idegességemben... na jó, meg fáztam is.
Vissza az elejére Go down

Gregory S. Severald
mutant and proud

Gregory S. Severald
Tanár
let me to help you
Play By : Zachary Quinto
Hozzászólások száma : 57
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Heily és Gerg    Heily és Gerg  - Page 2 Icon_minitimePént. 2 Jan. - 19:55

Úgyéreztem késésben vagyok. A kocsim gázpedáljára léptem. Pár sodros balso kanyart bevettem. Vissza csaptam kettőbe, fel 3asba a kigyorsításhoz. "A lábaim remegtek, a gyomrom apróra zsugorodott és a szívem majd ki ugrott a helyéről." Nem az idegesség, hanem a kokain kezdett kitisztulni a szervezetemből. A kilóméter órámra néztem. A 20 és a 30 között himbálózott. Nem azért mert átfordult és fennakadt... "Csikorgó kerekekkel" begurultam a parkba és halk koccanással egy fának mentem. A kaszni se sérült meg enné la szédítő sebességnél. Jómagam úgyéreztem egy hatalmasat faroltam két fa közé, nem pedig becsurogtam egy fának. A koccanás egyfajta stresszként érte a testem. Kitisztult a világ tőle. Mint amikor valaki kijózanodik az ijedtségtől. Megráztma a fejem, ránéztem az órára és a homályból megpróbáltam előguberálni az emléket, hogy mikor is akartunk Heilyvel találkozni.
~Remek, késtem egy percet. Nem számít a nők mindíg késnek...
Megdörgöltem a szemem és ráérősen másztam ki a kocsiból. Az öltönyöm egy kcisit gyűrött volt, az ingemről hiányzott a legfelső 2 gomb, a nyakkendőmön is volt mit igazítanom. A kocsi melett állva, háttal Heilynek, igazgattam magam, próbáltam a lehető legemberibb külsőt magamra erőltetni. Hajam kőcos volt, de az midnig az, így nem foglalkoztam vele. Ahogy kicsit rendbe szedtem magam megfordultam és megláttam a lányt.
~Ó te...
Nyeltem egy nagyot zavaromba, de talán nem vette észre.
Vissza az elejére Go down

Heily Anderson
mutant and proud

Heily Anderson
ember
I just believe my eyes
Play By : Dianna Agron
Hozzászólások száma : 50
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Heily és Gerg    Heily és Gerg  - Page 2 Icon_minitimePént. 2 Jan. - 19:34

A park, ahova megbeszéltük a találkozót Greg-el, elég kihalt volt. De hogy is ne lett volna kihalt, hiszen szilveszter után két nappal az emberek még a családjukkal, vagy a barátaikkal mulatták az ídőt. Bezzeg én már is arra vártam, hogy ismét dolgozhassak. Nem szerettem otthon tölteni az ünnepeket, egyedül meg aztán borzasztóan lassan haladt ez a másfél hét.
Szerencsére Greg a legjobbkór hívott fel, hogy fussunk össze. Bár az igazat megvallva kicsit furcsálltam a hívását. Azok után, hogy majd egy fél éve nem találkoztam vele, sőt... életemben egyszer futattam vele össze még is ali vártam, hogy újra találkozzunk. A lábaim remegtek, a gyomrom apróra zsugorodott és a szívem majd ki ugrott a helyéről. Furcsa volt az egész, sose voltam még így bezsongva egy férfitől sem.
Ahogy a parkban sétálgattam a megbeszéllt helyen, azon gondoltkodtam, hogy vajon milyen lesz ennyi idő után találkozni vele. Abban viszont egyálltalán nem kételkedtem, hogy Greg megint azzal a szédítően rosszfiús mosolyojval fog a színhelyre érni. Kezdett egyre jobban fújni a szél és tekintve, hogy a szövetkabátom nem sok meleget zárt magába egyre jobban fáztam és még mélyebben bújtam a drága fekete kabátomba, miközben a kezeimet a szebembe mélyesztettem. Egy tíz perc múlva az órámra pillantottam, hogy hány óra lehet. Utáltam elkésni bárhonnan, így még volt öt perc a találkozó időpontjáig, úgyhogy elkezdtem körbe-körbe sétálni a már lefedett szökőkút körül.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Heily és Gerg    Heily és Gerg  - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Heily és Gerg
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Dr. Heily Anderson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: New York-