we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
James "Logan" Howlett Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
James "Logan" Howlett Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
James "Logan" Howlett Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
James "Logan" Howlett Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
James "Logan" Howlett Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
James "Logan" Howlett Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
James "Logan" Howlett Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
James "Logan" Howlett Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
James "Logan" Howlett Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 James "Logan" Howlett

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: James "Logan" Howlett   James "Logan" Howlett Icon_minitimeSzer. 15 Ápr. - 22:10


Elfogadva!

Az avid fantasztikus választás, nagyon szexi, és a pillanatképek iiiis! *-* Csorog a nyálam na. Very Happy Szerintem tökéletesen visszaadtad farkast, jellemben és kinézetben is, úgyhogy bár mindig nyafogsz most is tökéleteset sikerült összedobni, és tuti, hogy jó kezekben lesz nálad a bácsi, mert volt már neki pár usere, cegííínynek, na de majd most! :imadat: Az ET-t szerintem nem is lehetett volna ennél jobban kifejteni, az ilyen régóta élő kariknál az ember max. írhat tíz oldalt, de attól meg az admin hülyét kap, míg elolvassa... Very Happy Szóval így tökéletes, úgy se emlékszik szegény túl sok mindenre, majd szép fokozatosan, csak ne kapja majd ketté Charlest. kerlek Na szóval lényeg a lényeg, hogy szupikirályságos lett! Foglalóznod igazából nem kell, szóval más dolgod nincs is, mint hszeket kezdeni körmölni vele, mint a fene. Very Happy


Vissza az elejére Go down

James"Logan"Howlett
mutant and proud

James
Tanár
let me to help you
Play By : Hugh Jackman
Hozzászólások száma : 8
Kor : 156



TémanyitásTárgy: James "Logan" Howlett   James "Logan" Howlett Icon_minitimeSzer. 15 Ápr. - 21:26


James "Logan" Howlett
Igen? Úgy nézek ki, mint aki túlozni szokott?


Userinfo: Főkarakter neve: Liam Mason
Név: James "Logan" Howlett
Mutáns név: Farkas
Születési dátum és hely:  1839. november 6., valahol Kanada északnyugati részén
Besorolás:  Tanár

Képesség(ek):

Elsődleges képesség: Spontán önregeneráció
Osztályozás: Alfa
Aktiválódás: 10 éves kor
Képesség jelenlegi szintje: lényege, hogy szervezetének károsodott szöveteit az átlagos emberi szervezetnél sokkal gyorsabban képes regenerálni. Ez a képesség független Logan akaratától: a gyógyulási folyamat automatikusan megy végbe. A gyógyulási folyamat sebessége egyenes arányban áll az elszenvedett sérülés súlyossági fokával. Bármilyen, lőfegyver okozta sérülésből gyorsan felépül, ha létfontosságú szervet ért, akkor ez tovább tart. Logan idegsejtjeit is képes regenerálni, erre egy átlagos ember képtelen. Képes elpusztult testrészek pótlására, messzemenően túlszárnyalva egy közönséges ember öngyógyuló képességét. Képes egész szervek, például egy szem, vagy nagy mennyiségű izomtömeg pótlására. Logan-t gyors öngyógyító képessége gyakorlatilag immunissá teszi a mérgek és a legtöbb kábítószer ellen, elképzelhetetlen, hogy az alkohol befolyása alá kerüljön.
Képesség távlatai: A képesség teljesen kifejlődött


Másodlagos képesség: Fejlettebb érzékszervek és reflexek.
Osztályozás: Alfa
Aktiválódás: 10 éves kor
Képesség jelenlegi szintje: :Logan érzékei elképesztően kifinomultak, bizonyos állatokéhoz hasonlíthatóak, képes valakit a szaga alapján azonosítani és követni, akár a kutya vagy a farkas. Hallása is ennek megfelelően nagyon jó.
Ezenfelül a csontjaiba adamantiumot ültettek, ami a legerősebb ismert fém, így Logan is jóval nehezebb lett, de ennek megfelelően jóval erősebb is. Karmai mintegy 30 cm hosszúak(adamantium karmok), méretük megegyezik Logan alkarjának hosszúságával. Mindkét kezén három karmot visel, amelyek közvetlenül kapcsolódnak csontvázához és idegrendszeréhez.
A képesség távlatai: teljesen kiffejlődött.

Képesség távlatai: A képesség teljesen kifejlődött


Jellem: A többség magamnak valónak ír le, aki elég gyakran mogorva. Ez az első benyomásuk rólam. Ami azt illeti, a második is ugyanez lehet. Nem zavar, soha nem voltam azzal elfoglalva, hogy megkedveltessem magamat másokkal,így elég könnyű kitalálni, hogy nem is vagyok egy barátkozós alkat, és nem én vagyok az, akivel az emberek a lelki válságukat megvitatják. Egyszerű ember vagyok, azon belül is elég egyszerű ember, egy egyszerű, de azért sajátos értékrendszerrel. Sokaktól megkapta már, hogy túlságosan is szeretem fenntartani azt a macsós álcámat és… nem tudom, talán így van, nem igazán szoktam azzal foglalkozni, hogy milyennek látnak mások, én csak adom magamat és kész, arról nem tehetek, ha ezt egyesek macsósnak vélik. Cinikus vagyok és pesszimista, előfordul elég gyakran, hogy előbb ütök, mint kérdezek, szóval ebből kitalálható, hogy azért nem vagyok dühkezelésben a legjobb, könnyedén fellehet idegesíteni, de mióta tanítok, azért én is sokat fejlődtem. Azért jegyezzük meg, hogy nem vagyok annyira kiállhatatlan. Ha valakit kedvelek, akkor az számíthat rám, illetve nem vagyok seggfej, ha segítséget kér tőlem valamelyik tanár, vagy diák, akkor segítek, de a szülőkkel való beszélgetéseket passzolom, szerintem senkinek nem lenne jó az, ha összezárnának a kíváncsi szülőkkel.

Kinézet, megjelenés:A harmincas éveimet taposhatom, maximum a negyven elejét, ezt látod, ha rám nézel, pedig ennél jóval idősebb vagyok, de már nem számolom, nem akarom magam öregnek érezni. Nem mondom, hogy a kisfiús bájom az, ami megragadja az embert bennem, mert ez nincs így, elégé… szóval elégé robosztus alkat vagyok. A 190 centit ugyan nem érem el, de valahol a közelében vagyok, első pillantásra is könnyedén kilehet szúrni azt, hogy tökéletes erőben vagyok, szóval nem valami jó ötlet csak úgy belém kötni, ha éppen morcosabb kedvemben vagyok. Könnyedén fellehet ismerni, mert elégé jellegzetes a haj- és szakáll viseletem, illetve nem is van olyan átlagos arcom van, hogy beolvadjak vele a tömegbe.   Az öltözködésem pofonegyszerű, de ne úgy képzelj el, hogy félmeztelenül flangálok egész nap. Általában egy egyszerű, fehér trikó van rajtam meg egy farmer, e fölé pedig kivétel nélkül csakis bőrdzsekit veszek fel, mondjuk, hogy ez az egyik védjegyem. Persze, nem vagyok finnyás, felveszek én bármit, ami a kezem ügyébe kerül, de pont ezért elég egyszerű is a ruhatáram, szerintem öltöny még életemben nem is volt rajtam. Nem is hiányzik. Gyűrűm nincs, sem tetoválásom,egy dögcédula lóg a nyakamban, ezen kívül nincsen semmim. 

Előtörténet:Nem tudom mit várok most ettől. Már azt se tudom, hogy tudtak rávenni arra, hogy próbálkozzak meg ezzel. Charles szerint jót tesz az, ha az ember kiírja, vagy kibeszéli magából a dolgokat, és mivel én nem vagyok beszédes típus, ezért inkább írnom kéne. Azt se tudom,hogy mit írjak. Itt vagyok úgy… két éve nagyjából, Charles és Erik találtak rám, segítettek rajtam, és kissé néha még most is nehezemre esik elhinni, hogy önzetlenül tették. Valahogy én nem tudok hinni abban, hogy az ember olyan elképesztően önzetlen. Mindegy, segítettek ez a lényeg. Még állást is kaptam ebben a mutáns iskolába. Elég fura, én, mint tanár…szerintem ez az évszázad egyik legrosszabb vicce, de végül is a történelem megy, legalábbis Charles szerint már túl vagyok a száz éven is a képességemnek köszönhetően. Kitudja, talán egyszer majd rendesen emlékszem is rá, Charles nem tudott mindent előásni az agyamból, persze, elmondta, hogy mi történt velem, honnan indultam, és hová jutottam, meg a megtett útról is beszélt, de azért nem tudhat meg mindent rólam csak úgy, ezt tudom én is. A lényeg tehát, hogy most otthon kéne éreznem magamat, és nem mondom, hogy nem jó otthon alap ez, de… én nem vagyok családos típus. Megvédem a kölyköket, ha meg kell, tanítom őket, elvégre ez a dolgom, de mint pótapa, vagy példakép, elég rossz vagyok, nem is ajánlom senkinek sem, hogy példaképnek tekintsen, mert messze állok én attól. Mindegy, ez csak néhány alap infó, amúgy meg… minden oké. Charles elmondta, hogy egy farmon nőttem fel, normális család, volt egy testvérem meg egy húgom, majd felnőttem, és ahelyett, hogy átvettem volna a gazdaságot, inkább harcolni mentem. Megértem magamat, már biztos akkor is tudtam, hogy rémes lennék gazdálkodásban meg gyereknevelésben, de a harcban… a harcban jó vagyok. Katonának mentem, sok háborúban harcoltam, mikor éppen békeidő volt, akkor ültem a babérjaimon és kész, elég átlagos életem volt, nem volt nagy szerelmem, nagy csalódásom, vagy egyéb más nagy törés az életemben. Egyszerű volt, ez a legjobb szó rá. Azt mondják, hogy az emlékeimet minden bizonnyal így vesztettem el, valami megbízatást kaptam és nem sikerült azt normálisan teljesítenem. Megmondom őszintén, hogy fingom nincs tényleg így éltem-e az életem, vagy ezt csak kitalálták, de mivel jobb nincs, amit elhihetnék, így marad ez. Meg amúgy is, annyit szajkózta már Charles, hogy bízzak benne, mert segíteni akar csak, hogy… már belefáradtam a gyanakvásba is. Eric, na ő…kissé magának való, kezdetben azt hittem, hogy egy pöcs, és igazából még mindig annak tartom, de azért látom benne, hogy nem véletlen ilyen. Abban igaza van, hogy az emberek előbb-utóbb úgyis kiakarnak majd minket irtani, mintha csak állatok lennénk, ezt nem tudom Charles miért nem képes belátni. Charles az örök optimista, míg Erik reálisan látja a dolgokat, és hát pont ezért tűnik pöcsnek, de nem én leszek az, aki majd megutálja ezért. Amíg nem köt belém és nem tesz arról, hogy felakarjam vágni, addig az égadta világon nincsen vele semmi bajom sem. Szóval…elég egyszerű minden, talán annyi a bajom, hogy elég rosszul alszom, gyakran vannak rémálmaim. Furák ezek, néha egy kádban fekszem, fáj mindenem, fulladozom, és közben mintha ezer tűvel szúrnának mindenhol. Gőzöm nincs miért álmodok ilyeneket, de azért nem olyan gyakoriak, hogy ne tudjak aludni. Ennyi lenne. Azt kell mondjam, hogy… rohadtul nem érzem magam felszabadultabbnak, azt hiszem feladhatná a professzor a győzködést, hogy mindent írjak ki magamból. Ami fontos, azt úgyse tartom magamban, nem?


Vissza az elejére Go down
 
James "Logan" Howlett
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» James Logan Howlett
» James "Logan" Howlett
» James "Logan" Howlett - Farkas
» Logan "Wolverine" Howlett
» Lupe F. & James H.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Archivum :: A múlt árnyai :: Előtörténetek-