we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Eltávra mentem... - Page 2 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Eltávra mentem... - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Eltávra mentem... - Page 2 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Eltávra mentem... - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Eltávra mentem... - Page 2 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Eltávra mentem... - Page 2 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Eltávra mentem... - Page 2 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Eltávra mentem... - Page 2 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Eltávra mentem... - Page 2 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Eltávra mentem...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 2 Icon_minitimeVas. 29 Szept. - 22:51

First topic message reminder :

Itt jelezheted, ha egy ideig előre láthatóan nem tudsz lenni és vannak játékostársaid akiket erről így kollektív módon értesítenél. Smile
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 26 Feb. - 15:14

Akinek még tartozom, a holnapi napon megkezdem elmaradásaim törlesztését.
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 19 Feb. - 20:15

Sziasztok!

Holnaptól egészen kedd reggelig nem - vagy csak ritkán - leszek elérhető. Az esetleges tartozásaimat ma este igyekszem rendezni. Amennyiben nem sikerülne, kedden pótolom őket.

Addig is kellemes hétvégét! Smile
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 2 Icon_minitimeKedd 10 Feb. - 10:47

Sziasztok!

Lilith nevében írok most. Sajnos úgy adódott, hogy az utóbbi - és elképzelhető, hogy az elkövetkező - napokban korlátozott az internethez való hozzáférése. Ahol ez megoldható, nyugodtan haladjon tovább a játék néhány körig nélküle, ő pedig igyekszik majd mihamarabb visszacsatlakozni. Smile
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 3 Jan. - 13:45

Sziasztok!

Ez a hétvége komoly elfoglaltságokat és kihívást jelent számomra, ám várhatóan hét közben már visszatérek az aktívak sorába. Addig is türelmeteket kérem! Smile
Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 2 Icon_minitimeVas. 28 Dec. - 12:15

Hibernált játékos életjelet küld és további türelmet kér!

Sziasztok, nem terveztem ilyen sokat eltávozni, de most sok fronton alakultak a dolgok és kapkodtam a fejem.

Sajnos még nem tudok igazán visszatérni, de tervben van, remélem, legkésőbb január végére úgy alakul, hogy tudok újra játszani.
Addig is, minden fagyott játékért bocsánatot kérek, majd periodikusan fel-felnézek, lehet keresni pm-ben, és aki szeretné inkább lezárni a velem félbehagyott, befagyott játékokat, azt természetesen megértem. Azonban aki továbbra is nyitott rá, azzal szívesen folytatom a sztoriszálakat.

Remélem, mindenkinek szép és boldog volt a karácsony, (illetve, Hanuka, vagy kinek mi) és boldog új évet kívánok mindenkinek. Remélem, mihamarabb újra találkozunk itt. Smile
Vissza az elejére Go down

Kayden R. Osborne
mutant and proud

Kayden R. Osborne
Diák
power to the future
Hozzászólások száma : 32
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 2 Icon_minitimeSzer. 24 Dec. - 11:44

Ma és holnap nem írok senkinek, sőt oldalon sem leszek. Kipróbálom, h kibírom-e 2 napig játék nélkül Very Happy
Vissza az elejére Go down

Dorothy Anderson
mutant and proud

Dorothy Anderson
Tanár
let me to help you
Play By : Vanessa Redgrave
Hozzászólások száma : 11
Kor : 71



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 2 Icon_minitimeHétf. 22 Dec. - 20:23

Sziasztok! Nem tudom, hogy az ünnepekben mikor tudok lenni, lehet, hogy csak szilveszter után, ahogy kijön. Utána viszont pótolok serényen, és bocsi az érintettektől!
Vissza az elejére Go down

Bryce Payne
mutant and proud

Bryce Payne
X-men
be brave, we're a team
Play By : Mark Walhberg
Hozzászólások száma : 136
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 20 Dec. - 12:00

Hétfőn ZH-zom, ma még le tudok két posztot valamikor, de utána csak hétfő délután fogok írni, utána az oldalon sem leszek.
Vissza az elejére Go down

Dr. Zane Timothy Helmsman
mutant and proud

Dr. Zane Timothy Helmsman
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Terry O’Quinn
Hozzászólások száma : 426
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 20 Dec. - 10:55

Kedves játékostársak!

Technikai problémáim megoldódtak, s időm is lassan engedi, hogy újra írjak. Igyekszem 1-2 nap alatt írni mindenkinek, addig is türelmet kérek, ha éppen nem a sor elejére tettem az illetőt.

A Doki
Vissza az elejére Go down

Emma Frost
mutant and proud

Emma Frost
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Yvonne Strahovski
Hozzászólások száma : 281
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 2 Icon_minitimeSzer. 17 Dec. - 16:35

Elnézést a rám váróktól, azt hiszem, az év végére ereszt a lufim, ellepett az ünnepek utáni fáradtság, pedig még hol vannak az ünnepek? :zacsi:

Apránként, ahogy egy kis ihlet az idővel kézenfogva megkörnyékez, pótolok... :chghost:
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 2 Icon_minitimeHétf. 15 Dec. - 13:22

Maholnap várhatóan nem lesz lehetőségem írni, de szerdától kezdve visszatérek tartózásaim pótlásának komótos folyamatához. Smile
Vissza az elejére Go down

Dr. Zane Timothy Helmsman
mutant and proud

Dr. Zane Timothy Helmsman
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Terry O’Quinn
Hozzászólások száma : 426
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 2 Icon_minitimePént. 12 Dec. - 9:28

Kedves játékostársak!

A számítógépem javításon van. Előre láthatóan jövő hétig nem leszek aktív. Megértéseteket köszönöm!
Vissza az elejére Go down

Gabriel Hannon
mutant and proud

Gabriel Hannon
X-men
be brave, we're a team
Play By : Luke Mitchell
Hozzászólások száma : 491
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 2 Icon_minitimePént. 5 Dec. - 2:04

A gépem tápja megpusztult. Sajnos ez azt jelenti, hogy elkezdődött a folyamat, ami abból áll, hogy addig buzerálom, amíg nem kezd működni. Ha sikerült írok mindenhova Smile
Vissza az elejére Go down

Dr. Victoria Steel
mutant and proud

Dr. Victoria Steel
független
loneliness is a gun
Play By : X
Hozzászólások száma : 35
Kor : 52



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 4 Dec. - 8:29

Sziasztok.

Néhányotoknak biztos feltűnt, hogy eltűntem. Éljen a félévzárás. Ez még jövőhéten is elfoglaltságot jelent számomra. Rossz esetben a rákövetkező hét is.

Amint tudok írok. Smile

Megértéseteket köszönöm, a jegyeket nem váltom vissza.
Vissza az elejére Go down

Enaid Smithson
mutant and proud

Enaid Smithson
független
loneliness is a gun
Play By : Jaime Murray
Hozzászólások száma : 65
Kor : 950



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 2 Icon_minitimeKedd 25 Nov. - 22:41

Sziasztok!
Igenn, élek még és remélhetőleg jó sokáig. A dolgaim lassan rázódnak helyre, de nehogy töröljetek, vagy lemondjatok rólam, mert visszatérek, mint a hamvából kelt főnix! ^^

Eltávra mentem... - Page 2 451370
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 2 Icon_minitimeHétf. 24 Nov. - 20:27

Sziasztok!
Jürgen kérte, hogy a nevében üzenjem meg, hogy decemberig biztosan nem tud lenni, de utána hamarosan visszatér és fog írni Smile
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 6 Nov. - 17:16

Az utóbbi nagyjából két hónap különösen belassult írásaiért elnézést kérek mindenkitől, akikkel játékom van folyamatban. Amennyire tehetem, gyorsítok az ügymeneten, ám legkorábban vasárnap várható nagyobb mennyiségű hozzászólás részemről.

Illetve a jövő hét folyamán hét közben elképzelhető, hogy nem vagy csak alig leszek elérhető.
Vissza az elejére Go down

Titus Augustus Helmsman
mutant and proud

Titus Augustus Helmsman
Tanár
let me to help you
Hozzászólások száma : 54
Kor : 35



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 2 Icon_minitimeSzer. 5 Nov. - 23:12

4 napos szünet következik az életembe, elnézést mindenkitől, majd írok, ha géphez jutok, addig is a türelmet előre köszi
Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 2 Icon_minitimeHétf. 3 Nov. - 9:06

Sziasztok!
Elnézést, hogy ritkásabban vagyok, kicsit meredek ez az időszak most, igyekszem lépést tartani, és köszönöm mindenkinek a türelmet!
Vissza az elejére Go down

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 2 Icon_minitimeSzer. 29 Okt. - 13:32

Uh, jobbulást, és ne siess, amikor jobban vagy^^
Vissza az elejére Go down

Tatjana Roberts
mutant and proud

Tatjana Roberts
Diák
power to the future
Play By : Irina Shayk
Hozzászólások száma : 531
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 2 Icon_minitimeSzer. 29 Okt. - 13:23

Elnézést minden rám váró játszópajtimtól, de benyaltam valami jó kis vírust. Egyenlőre melóban üldögélek lázasan, holnaptól remélhetőleg már otthon. Igyekszem mihamarabb kikúrálni magam és pótolgatni.
Addig is türelmet kérek Smile
Eltávra mentem... - Page 2 Out%20sick%20with%20flu%20until%20further%20notice(1)
Vissza az elejére Go down

Enaid Smithson
mutant and proud

Enaid Smithson
független
loneliness is a gun
Play By : Jaime Murray
Hozzászólások száma : 65
Kor : 950



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 18 Okt. - 11:26

Sziasztok!

Sajnálom, hogy mostanában inaktív voltam /vagyok/ és valószínűleg leszek egy ideig munkaügyi problémák miatt... A hangulatom valahol Eltávra mentem... - Page 2 Breki Eltávra mentem... - Page 2 Animation_Ass__edited_by_shiin_o alatt van...
Szóval amíg nem találok rendes melót illetve amíg nem kerülök kicsit közelebb a magam és a világ békéjéhez addig sajnos be kell fagyasztanom a játékaimat... A tömeges játékoknál ez.... sokkal cikibb, a bálos kalandra megpróbálok írni, mert én amúgy szeretem azt a játékot de most ... ehrm ...

Köszönöm a megértéseteket, pozitív energiákat küldeni ér!
Eltávra mentem... - Page 2 Sad+kitty
Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 2 Icon_minitimePént. 17 Okt. - 12:00

Sziasztok!

Bocsánatot kérek mindenkitől, hogy nem írtam a hétvége óta, nem csak el voltam havazva, de egészségügyi problémák is jöttek, szóval eléggé rémálom lett ez a hét. Tényleg, ahogy tudok, írok, és bocsánat.
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 2 Icon_minitimeKedd 14 Okt. - 14:31

Az utóbbi napokban titkos féreg foga rágott, ám lassanként újra magára talál elmém (rám??), és így ma-holnap hozzálátok, hogy újból visszarázódjam az írásba. Addig is köszönöm játékostársaim - illetve játékosaim - türelmét. Smile
Vissza az elejére Go down

Enaid Smithson
mutant and proud

Enaid Smithson
független
loneliness is a gun
Play By : Jaime Murray
Hozzászólások száma : 65
Kor : 950



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 9 Okt. - 22:26

Sziasztok!
A mai estétől hétfő délutánig nem leszek.
Megpróbálom végre összekapni magam, türelmeteket kérem!
Köszi, pusszancs mindenkinek!
Eltávra mentem... - Page 2 Vegetable_love_038-1
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Eltávra mentem...
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kérdések, beszélgetés :: Kérdések, csevegés, játék-