we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Eltávra mentem... - Page 4 Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Eltávra mentem... - Page 4 Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Eltávra mentem... - Page 4 Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Eltávra mentem... - Page 4 Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Eltávra mentem... - Page 4 Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Eltávra mentem... - Page 4 Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Eltávra mentem... - Page 4 Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Eltávra mentem... - Page 4 Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Eltávra mentem... - Page 4 Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 20 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Eltávra mentem...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 4 Icon_minitimeVas. 29 Szept. - 22:51

First topic message reminder :

Itt jelezheted, ha egy ideig előre láthatóan nem tudsz lenni és vannak játékostársaid akiket erről így kollektív módon értesítenél. Smile
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet

Moira MacTaggert
mutant and proud

Moira MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 433
Kor : 37



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 4 Icon_minitimeVas. 17 Aug. - 19:39

Kedves mindenki,
Kedd és péntek között nyári elfoglaltságaink miatt nem leszünk az oldalon jelen. Ezen idő alatt Dominique Reine Beaulieu (Dorottya Gizella Szajkó-Garai) és Liam Mason (Robean Ézsi) volt olyan kedves, hogy átveszi tőlünk az admin teendőket, mint ET-k elfogadása, illetve mindennemű nyaggathatóság, forduljatok hozzájuk bátran, mert pirossá tesszük őket. Elképzelhető, hogy a rossz idő miatt csak kedd-szerda lesz, ez még függőben.
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 4 Icon_minitimeVas. 17 Aug. - 11:05

Sziasztok!

Mint egy hobbit, váratlan utazásra indulok. Elvonulok a hegyekbe elmélkedni, és megismerni belső valómat. Visszatértemre három (netán négy) nap múlva számítsatok, napkelet felől, szélárnyékban. Smile

Nikola
Vissza az elejére Go down

Haley Larsen
mutant and proud

Haley Larsen
független
loneliness is a gun
Play By : Emily Kinney
Hozzászólások száma : 203
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 4 Icon_minitimeSzomb. 9 Aug. - 19:57

Sziasztok!

Mától egészen jövő hét szombatig (augusztus 9-16-ig) nyaralás miatt bizonytalan az internetkapcsolatom, ezért csak azt merem ígérni, hogy miután hazaértem, pótlom a lemaradásaimat. (Ha mégis tudok írni, az a meglepi Smile )

Haley
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 4 Icon_minitimeSzomb. 9 Aug. - 16:23

Ide se írtam még, de a következő pár napban jó eséllyel foghíjasabban leszek röpke lelki válság miatt, úgyhogy nem tudok senkinek sem gyors válaszokat ígérni, majd kiderül, hogy meddig tart ez a dolog.
Vissza az elejére Go down

Jürgen Stark
mutant and proud

Jürgen Stark
Tanár
let me to help you
Play By : Chris Hemsworth
Hozzászólások száma : 257
Kor : 34



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 4 Icon_minitimePént. 8 Aug. - 23:07

Hali!

Mostanában lasan reagálok, munka miatt nagyon kevés időm marad. Mindenkinek, aki reagol nekem, prübálok a lehető legrövidebb idő alatt reagolni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 4 Icon_minitimePént. 8 Aug. - 23:00

Sziasztok!

Aug. 9-től 16-ig nem leszek elérhető nyaralás miatt, úgyhogy nem fogok tudni írni, de majd pótlok mindent, amint visszatérek Smile
Vissza az elejére Go down

Joanne Shadows
mutant and proud

Joanne Shadows
Diák
power to the future
Play By : Claire Holt
Hozzászólások száma : 115
Kor : 33



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. 7 Aug. - 9:37

Sziasztok!
Azért írok ide, mert aug 11-13-ig egyáltalán nem fogok tudni írni, és nem is leszek az oldalon ugyanis nyaralni megyünk :imadat: :chghost: 
Utána pedig csak elvétve leszek egészen hét végéig, mert szabin lesz a párom, és szerintem sokat fogunk csavarogni, kiélvezem, hogy együtt leszünk mi hárman a kis poronttyal, de csütörtök estétől már fogok tudni egy kicsit reagolni is Smile
Sietek vissza  :nagyobbszem: csók, és ölelés,
Jo :bigeyes: 
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 4 Icon_minitimeSzer. 6 Aug. - 10:16

Sziasztok!

Mint azt korábban is jeleztem, mától vasárnap estig nem leszek elérhető. Akinek nem sikerül választ írnom a mai napon, azoknak szíves türelmét és megértését kérem! Smile
Vissza az elejére Go down

Sylvie Soleil
mutant and proud

Sylvie Soleil
Diák
power to the future
Play By : Jessica Alba
Hozzászólások száma : 167
Kor : 28



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 4 Icon_minitimeKedd 5 Aug. - 14:46

Sziasztok!

Bocsánat mindenkitől, akinek ilyen-olyan formámban reaggal lógok, igyekszem erőt venni magamon, és lassacskán pótolgatni, addig is még kérnék egy kis türelmet, míg előrántom magamból a reagíró kisangyalt. ^^
Vissza az elejére Go down

Neil Hunter
mutant and proud

Neil Hunter
független
loneliness is a gun
Play By : Dakota Goyo
Hozzászólások száma : 31
Kor : 23



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 4 Icon_minitimeSzomb. 2 Aug. - 12:31

Sziasztok!

Jelezném, hogy Augusztus 16-ig nem leszek elérhető nyaralás miatt. Ha hazaértem, pótolni fogom az elmaradásokat ^^

Neil
Vissza az elejére Go down

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. 31 Júl. - 21:24

Elnézést eddig és ezután a hosszú várakozásért, összecsapnak a fejem fölött a hullámok, de a talira nagyon valószínűleg megyek!

Nem tudom, hogy lehet-e a kalandból kiszállni, de már elég rég nélkülem megy és nem is tudom ígérni, hogy az elkövetkező héten, két hétben írni tudok, utána meg már nem gondolom úgy, hogy érdemes, így is csak egy bábu voltam nagyjából, nem sok értelmét látom az annyira visszamenőleges levezetésnek.

Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. 31 Júl. - 18:32

Sziasztok!

Jövő héten csak hét elején (hétfő és kedd biztos, szerda talán), illetve terv szerint vasárnap este felé leszek elérhető.

A kaland miatt nem kell aggódnia senkinek, legfeljebb ez most egy hosszabb kör lesz majd vasárnaptól vasárnapig. Úgy is lassult most mindenki, vélhetően a nyaralási szezon miatt. Smile

Ellenben gondoltam, jelzem, hogy a privát játékaimban is erőteljes lassulás avagy több napos kihagyás várható.
Vissza az elejére Go down

Evelyn Jones
mutant and proud

Evelyn Jones
Diák
power to the future
Play By : Nadia Esra
Hozzászólások száma : 12
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. 31 Júl. - 18:10

sziasztok Smile
elnézést kérek mindenkitől, akivel játékom van, vagy ígértem játékot, de bizonytalan ideig nem tudok fent lenni most, hogy dolgozom - diákmeló - szóval... tényleg elnézést kérek, de nem tudok itt lenni, és írni
Vissza az elejére Go down

Moira.MacTaggert
mutant and proud

Moira.MacTaggert
ember
I just believe my eyes
Play By : Rose Byrne
Hozzászólások száma : 68
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 4 Icon_minitimeSzer. 30 Júl. - 11:52

Sziasztok!
Eljött nekem is végre a nyaralás ideje, holnaptól 8-áig nem leszek. Ha a wifi, meg az időm engedi, akkor a nyári kalandba fogok kontárkodni Dorothyval, mindenki másnak majd akkor pótlok, ha megérkeztem, előre is köszönöm a türelmét mindenkinek (:
(Azoknak is, akiknek játékkal lógok, de még nem csaptunk bele, ha hazaértem egyeztetek újult erővel mindenkivel ^^)


A hozzászólást Moira MacTaggert összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 9 Aug. - 21:10-kor.
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 4 Icon_minitimeHétf. 21 Júl. - 4:06

Kalandbéli torlódás pótolva. Többieknek szíves türelmét kérem. Az internetkapcsolatom a legjobb időpontban gyengélkedik.
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 4 Icon_minitimeSzomb. 19 Júl. - 14:29

Ezúton szeretném jelezni, válaszaim holnapra - leginkább az esti órákra - várhatók. Addig is - ahogyan a MÁV is igen gyakran fogalmaz - mindenkinek szíves türelmét kérem. Smile
Vissza az elejére Go down

Richard Layton
mutant and proud

Richard Layton
független
loneliness is a gun
Play By : Lucas Gil
Hozzászólások száma : 12
Kor : 29



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 4 Icon_minitimeKedd 15 Júl. - 14:31



A héten nem leszek, külföldre megyek holnap nyaralni Akinek tartozom posztal, megkapják július 23.-án. Az a biztos. Jó játékot
Vissza az elejére Go down

Dr. Zane Timothy Helmsman
mutant and proud

Dr. Zane Timothy Helmsman
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Terry O’Quinn
Hozzászólások száma : 426
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 4 Icon_minitimeKedd 15 Júl. - 11:35

Visszatértem! Smile Mai nap folyamán válaszolgatok ott ahol rajtam van a sor.
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 4 Icon_minitimeHétf. 14 Júl. - 19:11

Előre nem várt okok miatt a mai napon még nem leszek aktív, ellenben holnap már igyekszem minden elmaradásomat pótolni. Elnézést kérek azoktól, akik régóta várnak rám!

Köszönöm a megértést!

Nikola
Vissza az elejére Go down

Bryce Payne
mutant and proud

Bryce Payne
X-men
be brave, we're a team
Play By : Mark Walhberg
Hozzászólások száma : 136
Kor : 31



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 4 Icon_minitimeVas. 13 Júl. - 9:28

Akinek tartozom, annak előre bocsi, ma meg holnap sem fogok még írni, majd kedden a saját gépemről, mert sok a dolgom.
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 4 Icon_minitimeSzer. 9 Júl. - 15:06

Várhatóan holnap estétől vasárnap estig avagy hétfőig nem leszek elérhető. Addig terv szerint mindenkinek válaszolok, illetőleg a mesének minden helyszínére írok legalább egy de inkább több mesélői hozzászólást.
Vissza az elejére Go down

Dr. Zane Timothy Helmsman
mutant and proud

Dr. Zane Timothy Helmsman
Törvényen kívüli
our time is coming
Play By : Terry O’Quinn
Hozzászólások száma : 426
Kor : 48



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 4 Icon_minitimeKedd 8 Júl. - 19:06

Hali!
Holnap elutazom a tengerre. Ma ahova tudok írok. Jó játékot!
Vissza az elejére Go down

Felicity White
mutant and proud

Felicity White
Diák
power to the future
Play By : Miss Mosh
Hozzászólások száma : 48
Kor : 30



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 4 Icon_minitimeHétf. 7 Júl. - 23:50

Sziasztok!

Előre is elnézést kérek azoktól, akikkel játékaim vannak, de bizonytalan ideig, bizonytalan lesz a válaszaim gyakorisága reagok terén, mivel nyaralni megyek és ott az internet lehetőség eléggé szűkös. Azonban ettől függetlenül igyekszem a lehető leggyakoribb időközönként válaszokat gyártani. Smile
Ha ismét otthon leszek, azonnal röppen mindenkinek a befagyasztott játékoknál a friss és ropogós reag. Wink

Addig is mindenkinek jó játékot és szép nyarat kívánok! Smile
Vissza az elejére Go down

Nikola Tesla
mutant and proud

Nikola Tesla
független
loneliness is a gun
Play By : Jonathon Young
Hozzászólások száma : 577



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 4 Icon_minitimeHétf. 7 Júl. - 22:43

Hölgyek-Urak!

Már dolgozom az ügyön, hogy pótoljam hétvégi elmaradásaimat. A kalandot igyekszem előtérbe helyezni, és mellette bepótolni a máshol felgyülemlett adósságot.
Vissza az elejére Go down

Leroy Jethro Gibbs
mutant and proud

Leroy Jethro Gibbs
X-men
be brave, we're a team
Play By : Brian Krause
Hozzászólások száma : 51
Kor : 36



TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 4 Icon_minitimeHétf. 7 Júl. - 22:38

Sziasztok!
Hát sajna nekem is kell ide írnom, de ha muszáj, akkor muszáj.
Előreláthatólag két hétig nem tudok lenni. Mindenkitől elnézést kérek, akivel játékban vagyok, visszatértem után igyekszek gyorsan pótolni.

Az éjszakai kóborlósoktól és a sziget felfedezősöktől külön is elnézést kérek, de sajna nem tudom megoldani, hogy írjak. A karim mindenfele megy veletek, és engedelmes, valamint próbál nem kipurcanni. Very Happy
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Eltávra mentem...   Eltávra mentem... - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Eltávra mentem...
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Kérdések, beszélgetés :: Kérdések, csevegés, játék-