we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Eric Griffin Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Eric Griffin Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Eric Griffin Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Eric Griffin Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Eric Griffin Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Eric Griffin Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Eric Griffin Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Eric Griffin Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Eric Griffin Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Eric Griffin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Eric Griffin
mutant and proud

Eric Griffin
Diák
power to the future
Play By : Chris Massoglia
Hozzászólások száma : 23
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Eric Griffin   Eric Griffin Icon_minitimeSzomb. 9 Nov. - 22:38

Userinfó: Főkarakter

Név: Eric Griffin
Mutáns név: Szikla
Születési dátum: San Francisco1968. június 13.
Besorolás: Diák
Képességek: Földmanipuláció
Osztályozás: Alfa?
Aktiválódás: 15 évesen
Elsődleges képesség: Földmanipuláció
Képesség jelenlegi szintje: Szabadon irányítja a homokot, a szilárdabb talajt még csak kisebb mértékben képes irányítani.
Képesség távlatai: A képességgel akár hatalmas sziklákat lehet kiemelni a talajból, meg lehet változtatni annak szerkezetét, tehát egy erős sziklafalat akár sárrá, vagy porrá alakíthat. Földrengés generálható.

Jellem: Igazán bátor, lelkes és segítőkész. Szívesen segít másoknak, legyen az akár családtag, barát, vagy egy idegen. A humora kissé idegesítő, néha már bántó, illetve perverz. Mindig betartja az ígéreteit, ezért csak ritkán adja a szavát bármihez is. Egyik nagy hibája, hogy hirtelen haragú és a dühét nem mindig tudja megfelelően kezelni.

Külső: Jóképű fiatal ember. Átlagos magasságú, vékony testalkattal, nem túl izmos testfelépítéssel. Nem túl sportos, nem emelkedik ki egyik sportban sem igazán, amolyan átlagos srác. Barna színű haja van, a szeme pedig zöld. Ruhatára változó, bármit felvesz, ha úgy adódik, de leginkább a számára kényelmes ruhadarabokat részesíti előnyben.  

Előtörténet:
Minden 17 évvel kezdődött, azzal, hogy Eric megszületett. Az édesapja, Eric, rendőrként dolgozott, azonban a fia születése után 3 évvel meghalt. Édesanyja, Jessica Greengrass, a Saint Francis kórház ápolónője. „Életmentő” családból származik. Édesapja szolgálat közben vesztette életét, mivel a fiú ekkor még csak 3 éves volt, nem igazán emlékszik rá.
Átlagos gyermekkora volt egészen 15 éves koráig. Az óvodában sok barátot szerzett, amolyan kedvenc volt. Amikor betöltötte a 6. életévét, általános iskolába kezdett járni, mint minden rendes gyerek. Az általánosban találkozott először a mutációval, bár nem a saját képességeit ismerte meg. Az egyik osztálytársa homlokán ugyanis szarvak voltak. A fiút ezért állandóan cikizték, egyedül Eric volt az, akit nem zavart ez a dolog.
Az általános iskolás évek hamar elszálltak, majd jöhetett a középiskola. Többnyire minden rendben ment vele, néha voltak összetűzései más diákokkal, de nem lehet túl izgalmasnak mondani az életét. 15 évesen viszont történt egy balesete. Az édesanyja nem volt otthon, így nem tud az egészről semmit sem. Az anyja kérésére takarítani kezdett a házban, azonban véletlenül leesett az emeletről. A korlát mellett volt a szék, ami kibillent alóla, ő pedig zuhanni kezdett. Azonban biztonságban ért földet, ugyanis az esése nagyon lelassult. A házban lévő összes por összesűrűsödött alatta, majd lényegében elkapta és lassan letette a földre. Ekkor vette észre először, hogy képes a talaj manipulálására. Erről azonban senkinek sem beszélt, elhallgatta másoktól.
Miután rájött, hogy mire képes, megpróbálta fejleszteni a képességét. Hónapokig tartott, mire először sikerült magától irányítani egy pohárnyi földet. Azonban ez is több volt a semminél. A gyakorolással, képessége fejlesztésével nem állt le, mindig próbálgatta mire képes. 2 év után pedig már egész magabiztosan használta a tudását.
A kis titka az iskolában derült ki. A helyi nagymenők épp az egyik diákot zaklatták, amikor megelégelte és közbe lépett. Hárman voltak egy ellen és úgy gondolták, az előző áldozat helyett az ő baját látják el. A tervük viszont kudarcba fulladt, mivel Eric mérgében használta a képességét. Az iskolában lévő port összegyűjtötte a közelében, majd csápokat növesztett azokból és azokkal támadt a diákokra. Miután ellenfelei megrémültek, könnyedén vetette magát az egyikre. Lényegében komolyabb verekedés nem lett a dologból, mert egy tanár pont megérkezett és leállította az egészet. Ezután viszont mindenki rossz szemmel nézett rá. Amikor az iskola igazgató meghallotta a történeteket, Eric-et kirúgták. Azzal magyarázták a dolgot, hogy túl veszélyes és hasonló zagyvaságok. Valaki torzszülöttnek is nevezte őt. Pár hét telt el és egy férfi jelent meg a házuknál, aki ajánlatot tett Eric-nek. Lényegében tanulási lehetőséget kínált neki, illetve egy olyan helyet, ahol nem nézik őt szörnyetegnek, ahol más különleges emberek között lehet. Eric nehezen bár, de beleegyezett a dologba. Így hát elindult, hogy új életet kezdjen egy új közösségben.[/color]


A hozzászólást Eric Griffin összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 11 Nov. - 10:25-kor.
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Eric Griffin   Eric Griffin Icon_minitimeVas. 10 Nov. - 8:25

No az ET-ddel minimális gondom van, ami a képességből adódik.
Szerintem és Erickel is egyeztettem ő is egyetért a gravitáció manipulációba nem tartozik bele a telekinézis, vagy a repülés. A gravitáció fizikai ismereteim szerint egy fel-le irányuló dolog, tehát ha a karid ezt módosítja akkor lényegében a lefelé irányuló mozgást módosítja. Smile Magyarul dolgok lassabban esnek, kevésbé vonzza őket a föld, könnyebben el tud dobni valamit messzebbre, ha mondhatjuk "könnyebb" lesz a súlya. Magasabbra tud ugrani, akár idővel helyből fel egy felhőkarcoló tetejére, nem esik le, tehát lebegni tud pl. De ezzel nem tud ellökni, vagy magához vonzani dolgokat, vagy repülni, max. kiegészítéssel. Teszem azt hat egy szikla gravitációjára és ha azt konkrétan kézzel löki meg, akkor tudja a sziklát mozgásra is bírni a levegőben, vagy ha kap egy spec. ruhát, mit tudom propeller a hátán, akkor tud repülni is ezzel. Mint ahogy pl. Vészmadár is a rucijával tud repülni, mert önmagában a képessége erre nem ad lehetőséget.
Vissza az elejére Go down

Eric Griffin
mutant and proud

Eric Griffin
Diák
power to the future
Play By : Chris Massoglia
Hozzászólások száma : 23
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Eric Griffin   Eric Griffin Icon_minitimeVas. 10 Nov. - 17:13

Én úgy gondoltam, hogy teljesen új gravitációs mezőt hozna létre az adott dolgok körül, amit szabadon módosítva képes akár mozgatni az adott tárgyat/élőlényt. A fekete lyukat pedig úgy képzeltem el, hogy egy olyan gravitációs mezőt hozok létre pl a levegőben, ami mindent magába szív.

Ha ez nem kivitelezhető, választhatok másik képességet? Föld manipulációra gondoltam még, vaaagy simán csak a homok manipulálásra.
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Eric Griffin   Eric Griffin Icon_minitimeVas. 10 Nov. - 18:26

Vágom és lehet hogy rossz vagyok fizikából, de a gravitációs mező módosítása se befolyásolja azt, hogy előre, vagy hátra mozog. ^^

Akkor már lehet, hogy jobb a földmanipuláció, úgyis van már mindenféle elem, de az még nincs. Smile
Vissza az elejére Go down

Eric Griffin
mutant and proud

Eric Griffin
Diák
power to the future
Play By : Chris Massoglia
Hozzászólások száma : 23
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Eric Griffin   Eric Griffin Icon_minitimeVas. 10 Nov. - 21:49

Kész van a módosítás, bár azzal nem igazán vagyok tisztában, hogy mi mindenre lehetek képes a későbbiekben, mivel ezzel akár hegyeket is képes vagyok növeszteni az én felfogásom szerint(bár ilyesmit nem igazán akarok).
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Eric Griffin   Eric Griffin Icon_minitimeVas. 10 Nov. - 22:48

Pedig simán. :)Nem tudom láttad-e a Hősöket, de ott a harmadik évadban Samuel már városokat tudott eltüntetni földrengésekkel stb. Szóval simán fejlődhet a karid ilyen szintre.
És köszi a módosításoka! Smile

Ne felejts majd írni a képigénylésekhez, ha a képed színészé.

Mutáns név pedig kéne attól még, akkor is, ha nem használja aktívan. Smile
Vissza az elejére Go down

Eric Griffin
mutant and proud

Eric Griffin
Diák
power to the future
Play By : Chris Massoglia
Hozzászólások száma : 23
Kor : 27



TémanyitásTárgy: Re: Eric Griffin   Eric Griffin Icon_minitimeHétf. 11 Nov. - 10:26

Mutánsnévnek beírtam a Sziklát.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Eric Griffin   Eric Griffin Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Eric Griffin
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Eric Lensherr
» Eric Lensherr
» Jane&Eric
» Eric és Jane
» Eric és Lisa

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Archivum :: A múlt árnyai :: Inaktívak előtörténetei-