we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Erwan Cooney Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Erwan Cooney Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Erwan Cooney Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Erwan Cooney Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Erwan Cooney Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Erwan Cooney Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Erwan Cooney Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Erwan Cooney Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Erwan Cooney Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Erwan Cooney

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Vendég
mutant and proud

avatar
Vendég



TémanyitásTárgy: Erwan Cooney   Erwan Cooney Icon_minitimeCsüt. 27 Feb. - 22:09

Userinfó: Főkarakter



Név: Erwan Cooney
Mutáns név: Bipólus
Születési dátum: Gainesville, 1961. január 1.
Besorolás: Diák
Képességek:
Elsődleges képesség: Alakváltás
Osztályozás: Béta mutáns
Aktiválódás: 8 évesen
Képesség jelenlegi szintje: Tudatosan képes megjelenését fiú és lány alakja között váltogatni.


Másodlagos képesség: Kifinomult érzékszervek - szaglás
Aktiválódás: -
Képesség jelenlegi szintje: -
Képesség távlati szintje: Az emberi átlag kétszerese.


Jellem: Fiúként csöndes, visszafogott. Szereti a társaságot, de nem szeret a középpontban lenni. Nehezen barátkozik, zárkózott. Szeret tanulni, a tipikus okoska alkat. Lány alakban cserfes, nagy dumás, vidám és a társasági életre teljesen nyitott. Szeret későig fennmaradni és üvöltő zenére bulizni. Mindenkit kedvel és elvárja, hogy őt is mindenki kedvelje. Minél közelebb van a középponthoz annál lazább és fesztelenebb. Fiú alakja szöges ellentéte. Gainesvilleben, ez egy kisváros Dallas mellett, született és ott is nőtt fel, így igazi kisvárosi texasi annak minden aspektusával együtt. Mivel hozzászokott a tíz-húszezres települések szabadságához a New Yorkhoz hasonló óriásvárosokban feszélyezettnek érzi magát.


Külső: Fiúként 172 cm magas, sovány, nyurga alak. Világosbarna, rövidre vágott haja és gesztenyeszín szemei vannak. Általában farmernadrágot és fehér inget visel mellénnyel. Elmaradhatatlan kezéből egy vagy több tankönyv. Ha nem lenne mutáns, akkor egy gimnáziumban lenne jó tanuló. Lányként minél rövidebb annál jobb elvet vallja. Mini fekete bőrszoknyái jók lennének övnek, ujjatlan fűzője alatt nem hord melltartót, a fehér csipkeszegély jó párost alkot világos bőrével. Szalmaszőke haját két copfba fogta a füle mögött. Jég kék szemei forrón izzanak a jégpáncél alatt. 177 centijével magas lánynak látszik. Kisportolt, karcsú. Szeret kosarazni és szereti a rockot. Ha sportol akkor a korszak nagy rock bandái közül válogatott fekete pólókat hord tornadressz vagy mez helyett.

Előtörténet: Harmadikos lehettem. Ültem a folyosón és néztem ahogy a többiek játszanak. Magamnak való kis kölyök voltam, inkább tanultam órák előtt, mint barátkoztam. Iskola után is mindig időben hazamentem. Tehát ültem és néztem a többieket. És elfogott a vágy, hogy velem is beszélgessenek, barátkozzanak, észrevegyenek. Izzadni kezdtem és bizsergett a bőröm. És akkor odajött hozzám az egyik osztálytársam és megkérdezte: szia, te új lány vagy? Azt hittem gúnyolódik velem. Elkezdtem sírni. Egyre több fiú gyűlt oda és vigasztaltak. Becsöngettek. Felálltam és az ablakból visszatükröződve megláttam egy velem egykorú lányt, de magamat nem láttam. Azt hittem álmodom, pedig emlékeztem rá, hogy el se szundítottam szünetben. Néztem a lányt és megnyugodtam, azaz mégsem. A lány arca kezdett eltorzulni és a helyén újra ott voltam én. Nem beszéltem erről senkinek. Idővel egyre többször fordult ez elő velem. Lassan rájöttem, hogy milyen hangulat váltja ki, én pedig hogyan idézhetem elő a hangulatot. Ez után gyakran jártam bulizni a barátaimmal. Azaz nem én, hanem Elisabeth Mayers. Az egyik legcsinosabb lány az utcában. Soha egy fiúnak sem engedte meg, hogy hazakísérje, senki sem tudta hol lakik. Péntek esténként előbukkant és tombolt hajnalig, majd egy újabb hétig nem látta senki. És ez így ment mostanáig. Nem vágyom az izgalmakra. Bőven elég, amit vendégként önmagamban töltök. Hisz nem tudom melyik vagyok én. Azt tudom, hogy készülnöm kell a vizsgáimra, de elég egy rossz szó, elég ha elkezdek szipogni és olyan melleim nőnek, hogy el nem mozdulnék a tükör elől, ha nem szoktam volna már hozzájuk. Hisz jobb fenekem van, mint az osztályban bárkinek. Hogy pont magammal nem járhatok...
Egyik nap Charles és Eric eljöttek értem, és meghívtak ide. Nem tudom itt mitől lenne jobb vagy másabb. De Elisa bulizni akart, hát hozott magával.


A hozzászólást Erwan Cooney összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 16 Ápr. - 15:46-kor.
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier
mutant and proud

Charles Xavier
Tanár
let me to help you
Play By : James McAvoy
Hozzászólások száma : 1244
Kor : 39



TémanyitásTárgy: Re: Erwan Cooney   Erwan Cooney Icon_minitimePént. 28 Feb. - 10:44

Szó se róla érdekes egy személyiség vagy, néha talán még te magad sem tudod, hogy ki az igazi éned. Remélem idővel majd sikerül megtalálnod azt, hogy ki is vagy valójában, hiszen örökké nehéz két életet élni.
Mindent rendben találtam már csak annyi van hátra, hogy írj a képigénylésekbe és pb-t foglalj magadnak, egyből kettőt is. Smile Aztán mehet a játék. ^^
Vissza az elejére Go down
 
Erwan Cooney
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Erwan & Tatjana
» Erwan & Jill - Második felvonás
» Jill & Erwan - A múlt visszhangja
» Erwan & Jill - A végállomás: Los Angeles

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Archivum :: A múlt árnyai :: Inaktívak előtörténetei-