we fight for the change to change the world
heroes of xmen: reunion



welcome





Honnan ered vajon a késztetés, a vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. Amikor a még a legegyszerűbb kérdésekre se tudjuk a választ. Miért vagyunk itt? Mi a lélek? Miért álmodunk? Okosabb lenne talán, ha nem kérdeznénk. Nem kutatnánk. Nem sóvárognánk, de az ember természete nem ilyen, sem a szíve. Nem ezért vagyunk itt... Ez hát a késztetés. A vágy, hogy megfejtsük az élet nagy titkait. De végül is mit számít mindez, ha az emberi szív csak legapróbb pillanatok értelmét képes felfogni. Itt vannak. Közöttünk, az árnyékban a fényben. Mindenütt. Vajon ők tudják már?

Az oldal alapítása:
2013. szeptember

(A játéktéren 1988-ban járunk.)
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox





promónk






Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

last posts





Kerti lugas (fürdő előtér)
Morgan & Angela Icon_minitimeby Nikola Tesla
Szer. 29 Aug. - 15:32

Maszkabálba menni jó! :)
Morgan & Angela Icon_minitimeby Emma Frost
Szomb. 9 Jún. - 21:36

Dallas-i kikapcsolódás
Morgan & Angela Icon_minitimeby Nathan Jones
Csüt. 7 Jún. - 15:21

Konyha
Morgan & Angela Icon_minitimeby Jean Grey
Szomb. 28 Ápr. - 17:19

Új fiú a láthatáron :)
Morgan & Angela Icon_minitimeby Emma Frost
Vas. 15 Ápr. - 13:03

Folyosók
Morgan & Angela Icon_minitimeby Jean Grey
Szer. 21 Márc. - 17:51

Faye & Jamie - Végre együtt!
Morgan & Angela Icon_minitimeby Faye Adler-Barlow
Csüt. 1 Márc. - 11:05

Sürgősségi ügy
Morgan & Angela Icon_minitimeby Mesélő
Szomb. 17 Feb. - 15:27

Aiden, Hope and Amber - Újabb tervezgetés
Morgan & Angela Icon_minitimeby Aiden Hamilton
Szomb. 30 Dec. - 19:57

Top posting users this month
No user
i'm here





Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (56 fő) Vas. 6 Szept. - 22:27-kor volt itt.

Megosztás
 

 Morgan & Angela

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Morgan & Angela   Morgan & Angela Icon_minitimePént. 2 Május - 12:05

Morgan és Angela

Még mindig élénken él bennem ahogy az a kisállat átszalad előttem az úton és én elrántom a  kormányt nehogy elüssem. Mennyivel jobb lett volna ha elveszítem az eszméletem, de sajnos végignéztem ahogy az autóm felborul velem együtt. Nem is tudom akkor nem azért aggódtam, hogy mi lesz majd velem hanem inkább amiatt, hogy apám kiakad a kocsi miatt. Butaság az egész, de ez jutott akkor az eszembe. Most már több mindenre is emlékszem amit eddig homály fedett. Az álom is még mindig bennem motoszkál és fogalmam sincs mi hozhatta elő. Az lenne a legjobb ha több napig csak aludnék hátha elmúlnak a rémálmok és elfelejthetek újra mindent, na jó azért ne mindent, nézek egy pillanatra a megmentőmre. Örömmel fogadoma  reggelit és enni is kezdek. Mivel nem látom az arcán, hogy grimaszol valószínűleg a fejemnek lassan semmi baja sem lesz. A lábamat is szabadabban tudom már mozgatni ami határozottan jó jel. Megúsztam a kórházat.
-Köszönöm még egyszer. - Nincs értelme vitába szállnom vele. Túlságosan is határozott ahhoz, hogy meggyőzzem bármiről is. A ruha kimondottan tetszik csak az bánt, hogy semmivel sem tudom majd viszonozni neki a kedvességét és azt, hogy megmentette az életemet.
-Rendben van. Az X-birtokra tartok, odaküldetné a csomagjaimat? Ha a vonatig elvinne azt nagyon megköszönném. - Ilyen lábbal nem jutnék messzire. Nem akarom, hogy miattam fáradjon így tökéletesen megfelel ha a vonatig elvisz az nincs messze. Végül kimegy én pedig gyorsan eszem még pár falatot aztán alaposabban szemügyre veszem a ruhát amit kaptam. Egyszerűen mesés. Amint felöltöztem még utoljára végignézek a szobán ami még most is nagyon tetszik majd lesietek ahol egy piros sportkocsi vár a sofőrömmel. Beszállok az autóba egy kis segítséggel, de egész úton szótlanul nézelődök ki az ablakon. Mennyivel másabb ez a nap mint a tegnapi volt. Remélem több ilyenben nem lesz részem, igaz, autóm sincs már amit összetörhetnék még egyszer. Végül megérkezünk a vasútállomásra. Nagyon meglepődök mikor újabb ajándékot kapok tőle. Egy szélcsengőt.
-Talán. Úgy lesz és köszönök szépen mindent amit értem tett. - Rámosolygok majd kiszállok az autóból és végignézem ahogy a piros sportkocsi elszáguld. Kicsit még állok ott és nézem a szélcsengőt amit kaptam. Ha nagyon nagy bajban lennék, talán egyszer leszek még nagy bajban. Nem mindenki mondhatja el, hogy külön bejáratú szuperhőse van. Lassan megfordulok és elindulok a vágányokhoz. Vigyázz X-birtok, jövök!
Vissza az elejére Go down

Morgan "Castle" Foster
mutant and proud

Morgan
hõs
look behind my mask
Play By : Jesse Spencer
Hozzászólások száma : 102
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Morgan & Angela   Morgan & Angela Icon_minitimePént. 2 Május - 10:16


Angela & Morgan
Lost in New York



Reggel tehát az ágya mellett várom meg az ébredését. Amennyire láttam, zaklatott volt az álma, nem tudott úgy pihenni, hogy annak tényleg jótékony hatása legyen, napok kellenek ahhoz, hogy teljesen rendbe jőjjön, de elég erősnek tűnik ahhoz, hogy gyorsan kiheverje, mert nem csak fizikai, lelki próbatételről is van szó. Az emberben ilyenkor bevillan, hogy mi lett volna, ha a baleset rosszabbul sikerül, és ténylegesen ottmarad azon a póznán, vagy abban az árokban. Fáradtnak tűnik az arca, de semmi olyan károsodást nem szenvedett, amit nem lehetne egy kiadós alvással kipihenni. Miközben eszegetem, leszedem a homlokát takaró kötést, a duzzanat lelohadt, most már elég lesz egy tapasz is. A lába is csak kiugrott, azt sikerült helyre tennem, és most szívesen elvinném, de nem fogom erőltetni.
- Nem számít, nem tudod, hogy mennyibe került. – Válaszolom megnyugtatóan, nem azon kell most tűnődnie, hogy milyen költségekbe ver engem. Jól tartom a kis beteget, még akár tovább is lennék vele, neki ellenben megvan a saját élete, nem kell kisajátítanom. Bólintok a szavaira, ettől függetlenül azért van ellenvéleményem.
- Megértelek, de egy darabon elviszlek, legalább a vonatig. Ha megmondod, hogy hova tartasz, a poggyászodat utánad küldetem. – A könnyeit megértően kezelem, nem kezdek el kötekedni, vagy megmagyarázni. Talán a hála miatt teszi, lehet, hogy megkönnyebbült, hogy túlélte, vagy egyszerűen most ehhez van kedve. Szótlanul figyelem, amíg megreggelizik, aztán kimegyek, hogy átöltözzön. Egy vörös sportkocsival várom lent, amelynek az üvege belülről el van sötétítve, hogy ne nézzenek furcsán a forgalomban, hogy milyen maszkot viselek. Segítek neki beszállni, és az egyik new yorki vasútállomáshoz fuvarozom, ahol végül búcsúajándékkal köszönök el tőle. Egy szélcsengőt adok át Angelának.
- Talán még találkozunk egyszer. Ha nagyon nagy bajban lennél, tedd ki az ablakodba, tudni fogom, és megkereslek. – Bólintok még neki, aztán megvárom, hogy kiszálljon az autóból, hogy aztán búcsút intve neki kihajtsak a parkolóból.



words Öltözet just for you ©

Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Morgan & Angela   Morgan & Angela Icon_minitimeVas. 27 Ápr. - 20:13

Morgan & Angela

Felettébb hamar szenderedek el. Sose voltam valami jó alvó. Kicsinek féltem a szörnyektől és ahogy idősödtem az a kevés alvás amit évek alatt megszoktam annyira belém ivódott, hogy képtelen vagyok hamar elaludni és túl korán ébredek. Most talán az átéltek miatt sikerül azonnal elaludnom. Sose gondoltam volna, hogy amint kilépek otthonom kapuján egy olyan helyzetbe csöppenek mint a mostani. Pár percig azt hittem majd a roncsok nyomnak agyon és a szüleim csak a holtestemre bukkannak majd rá. Még most is kíváncsivá tesz, hogy ez a férfi, hogy volt képes olyan könnyedén kiszabadítani. Annyi fura dolog van még amire nem találok magyarázatot. Idehozott, gyógyítgatott és látszólag nem is annyira zárkózott mint mutatta. Az elején még tartottam tőle hisz ugyan megmentett, de mindig arra tanítottak tartsam meg a három lépés távolságot az idegenektől. Mivel se erőm se fizikai állapotom nem volt éppen a toppon így hagytam, hogy oda vigyen ahová csak szeretne és örülök, hogy nem ellenkeztem. Biztonságban és gondoskodó kezek közt vagyok. Hiszem, hogy most már semmi bajom sem eshet. Álmomban újra visszatértem a baleset előtti életemhez. Azon belül is arra a pontra amit mindig is szerettem volna elfelejteni, de sose tudtam. Szinte visszacsöppentem hatéves önmagamhoz. A tóparti nyaralónknál a víznél játszom én és az ikertestvérem Sam. Kicsik voltunk és a szüleink csak pár pillanatra hagytak magunkra minket. Beljebb mentünk a vízben mint amennyire a szüleink megengedték és míg én kavicsot kerestem addig őt elsodorta az ár. A holtestére nagyon messze a torkolatnál bukkantak rá. A szüleim nem beszélnek róla, olyan nekik mintha csak én lennék az egyetlen gyermekük. Testvérem képeit elrakták és megtiltották, hogy beszéljek róla. Nem gondoltam rá már hosszú ideje. És remélem az álmom nem hat ki rám úgy, hogy megmentőm is észre vegye. Az emlék kínzóbb mint a fizikai fájdalom. Egykévé váltom még nagyon kicsiként. Egy ilyen emlék nyomot hagy bármennyire is szeretnék elfeledni. Lassan érzem ahogy az emlék halványul, de még mindig gyorsabban ver a szívem. Felébredek és magam mellett találom megmentőm amire muszáj mosolyognom. Hát tényleg itt maradt velem, azt hittem itt hagy miután látta, hogy elaludtam. Nagyon meglepődöm a reggelin és ahogy azt mondja ruhát is hozatott nekem. Megérdemlek én ennyi mindent? Jó kérdés. Megdöbbenésem arcomra is kiütközik. Örülök a figyelmességének.
-Köszönöm a reggelit és a ruhát is, de egyszerűbb lett volna és kevésbé költséges ha saját holmimból öltözöm. És köszönöm az eddig figyelmességét is, de most már egyedül kell tovább mennem, csak ki kell találnom hogyan. Nem szeretném tovább feltartóztatni a dolgaiban így is sokat tett értem. - Keze ahogy az enyémet fogja megnyugtató és kellemes. Hiányozni fog az egyszer biztos.
-Remélem még fogunk találkozni. - Tudom, hogy még nem megyek, de mindig is utálom a búcsút utolsó pillanatra hagyni. Egy könnycsepp hullik az ágyneműre amin magam is meglepődöm. Sírok? De miért is? Lehet, hogy az emlék hatása most bontakozik ki vagy esetleg, de az nem lehet, nem ismerem, nem hiányozhat. Letörlöm a könnyet amit remélhetőleg nem vett észre és kezem kiszabadítom az Ő kezéből majd megpróbálok a reggelire koncentrálni amit nekem hozott. Észre se vettem eddig, hogy éhes vagyok. Belekóstolok az őszibaracklébe majd bekapok egy darab sajtot is.
Vissza az elejére Go down

Morgan "Castle" Foster
mutant and proud

Morgan
hõs
look behind my mask
Play By : Jesse Spencer
Hozzászólások száma : 102
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Morgan & Angela   Morgan & Angela Icon_minitimeSzomb. 26 Ápr. - 19:03


Angela & Morgan
Lost in New York




A hajnal továbbra is ébren talál. Nehezen tudtam volna úgy aludni, hogy kis védencemnek bármikor szüksége lehet rám. Nem vagyok orvos, nem tudom felmérni, hogy netán belső vérzése lenne, vagy agyrázkódása, azért hagytam, hogy aludjon, és beinduljon a jótékony regeneráció. A szobája, és a terasz között ingáztam, persze jó csendben, hogy ne zavarjam a nyugalmát. Inkább megállok az ágya mellett, hogy nézzem a légzését, sőt, egyszer még arra is vetemedem, hogy amikor biztosan tudom, hogy alszik, odaültem mellé, és végigsimítottam az arcán. Földöntúli szépség, vagy csak rám van ilyen hatással? Olyan törékeny, bájos. Bár jobban kötődnék a világához? Így csak titokban fejezhetem ki azt, hogy nem véletlenül mellette döntöttem a kínai vegyesbolt ellenében. Még az éjszaka során, amíg aludt, a közeli nagyvárosból azonnali házhozszállítással rendeltem egy szett ruhát, a fehérneműtől kezdve a cipőn át, egy divatos blúzt, és nadrágot, hiszen nem ismerem az izlését. A lényeg, hgogy tiszta és kényelmes legyen. Amikor felébred, addigra kikészítem az ágya mellett álló fotelbe. Amikor már úgy látom, hogy felületesebben alszik, akkor nekilátok a reggelinek. A konyhában persze nem viselem a maszkot, pontosan tudom, hogy mikor jön le, hála a jövőbelátásomnak, így nem kell attól tartanom, hogy meglep. Amikor elkészültem, visszaigazítom a jelmezt, és felviszem az emeletre. Amint felébred, rámosolygok, és teszem le az éjjeli asztalra a tálcát, amin tükörtojás, bacon, sajt, és egy nagy adag őszibarack lé van.
- Jó reggelt, és jó étvágyat. Ha éhes vagy, akkor láss hozzá, illetve ruhát is hozattam. Ha úgy látod, szívesen elviszlek, ahova kívánod, hiszen jól felpakolva indultál valahova. – Én pontosan tudom, hogy az X-Birtokra tartott, de nem akarom felfedni a képességem mibenlétét. Egyszerűen csak szeretném biztonságban tudni. Leülök ismét az ágya szélére, és várom a válaszát, immár megszokott módon megfogva a kezét. Remélem jobban van.



words Öltözet just for you ©


Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Morgan & Angela   Morgan & Angela Icon_minitimeSzer. 16 Ápr. - 22:52

Morgan & Angela

Tényleg sokkal jobban vagyok az által, hogy valaki meghallgatott. Még ha ez a valaki egy olyan férfi is akit nem ismerek csak egy röpke ideje. Nekem elég ahhoz, hogy megbízzak benne. Megmentette az életem, ellátta a sebeimet és gondoskodik rólam. Egy ilyen ember nem lehet rossz vagy kegyetlen. Érzem rajta, hogy tartózkodik tőlem, hogy nem akarja, hogy jobban megismerjem. Hát nem vagyok egy olyan fajta aki erőltetni fogja az ismerkedést. Ha neki így jobb, hogy alig tudunk egymásról akkor rendben van. Amint meggyógyulok úgy is búcsút intünk egymásnak. Olyan könnyen gondolom ezt, de azért kicsit bánt a dolog, szeretném ha nem most látnám őt utoljára, hogy miért az nem tudom. csak jólesik a társaságában lenni ennyi az egész.
-Nos sose szerettem volna álomvilágba ringatni magam. Sokszor voltam már a padlón ahonnan azt hittem sosem kelek már fel, de valahogy mindig újra és újra talpon voltam. Lehet szeretek küzdeni. - Mosolygok rá. Ahogy megszorítom a kezét érzem, hogy visszaszorítja és ez jól esik. Mit meg nem adnék ha a fejébe láthatnék. Nem az a kimondottan bőbeszédű. De minden embernek vannak gondolatai ahol lejátsza azt amit elszeretne mondani. Kíváncsi vagyok nála mi megy le, és mit nem szeretne kimondani. A hülye képességem helyet egy gondolatolvasással többre mentem volna. Örülök annak, hogy nem kérdezősködik többet a szüleim felől.
-Angela vagyok. Angela Whitmore. - Kivisz a fürdőbe ahol valamennyire rendbe szedem magam majd segít visszatámolyogni az ágyhoz ahol a frissen húzott takaróval takargat be. Mikor visszakísért nagyon közel álltunk egymáshoz és akaratlanul is az jutott az eszembe milyen lehet hozzá bújni. Oké, látszik, hogy van némi agyrázkódásom még ha annyira nem is látszik. Megiszom az italt ami végig melegíti belülről és elálmosodom tőle. Lefekszem a puha párnákra és behunyom a szemem. Érzem ahogy ott ül az ágy szélén és nem tudom miért, de megkérdem, nem maradna-e velem az éjszaka. Idegen hely, enyhe sokk. Szerintem nyugodtan foghatom arra a dolgot, hogy az egyetlen itt amit ismerek és ami biztonságot nyújt az Ő. Kezeivel végigsimít hajamon és örömmel fogadom, hogy velem marad.
-Köszönöm! És nyugodtan tegezzen. - Ezeket már félálomban mondtam ki, valószínűleg már nem is fogok rá holnap emlékezni. A villany lekapcsolásával járó sötétség megnyugtatóan telepszik rám. Lassan mély álomba merülök és a megmentőmről álmodok.
Vissza az elejére Go down

Morgan "Castle" Foster
mutant and proud

Morgan
hõs
look behind my mask
Play By : Jesse Spencer
Hozzászólások száma : 102
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Morgan & Angela   Morgan & Angela Icon_minitimeSzer. 16 Ápr. - 21:06


Angela & Morgan
Lost in New York




Talán a maszk nem csak engem, de őt is védi, mintha egy gyóntató fal lenne, amelyen át ugyan halljuk a másikat, de semmit nem adunk tovább, amit így tudunk meg. A szememet láthatja, abból is csak a villanásokat, úgy van kiépítve a maszkom, hogy még véletlenül sem ismerhessen fel a jövőben. Miért tartanám bolondnak, amikor nagyon is hasonló hozzám?
- Hát persze. Akik megkapnak az élettől mindent, gondolja, hogy tudnak élni vele? Azok az igazán erősek, akiknek mindig a padlóról kell felkelniük, hiszen ők eleve a rosszra számítanak, nem éri őket meglepetés. – Elhúznám ugyan a kezemet, de ő utánanyúl, és megszorítja, míg én engedem, viszonzom a szorítást gyengédem, ami így a maszk alatt egyátalán nem jellemző rám. Sokszor már úgy érzem, nem is Morgan vagyok, aki időnként maszkot húz. A Halálangyal vagyok, aki felhúzza néha Morgan állarcát, hogy még kicsit kötődjön a világhoz, amelyben felnőttem, de már nem az a jólelkű kiskamasz vagyok. Amíg dolgoztam a maszk alatt, megváltoztam. Keserű lettem. Egy éji teretmény, aki teszi a dolgát, nem vár köszönetet, ezért aztán magamon is meg vagyok lepődve, hogy ennyire hálás, és embernek tekint. Nem valami önbíráskodó vadállatnak, mint a legtöbben. Még azok is félnek tőlem, akiket megmentettem. Tudom, hogy nincsen ember, akit ne kavarna fel, ha a családja kerül szóba, de számomra ez igenis fontos téma. Fejet hajtok a kérése előtt, a saját életét kell élnie, csak úgy lehet önálló. Ha már megmentettem, és befogadtam, akkor az a legkevesebb, hogy hiszek a döntéseiben.
- Megértem. Hogy is hívják kisasszony? – Biccentek neki, és nem is zavar, hogy egy kicsit abbamarad a beszélgetésünk, amikor kiviszem a fürdőbe, majd kint megvárom. Csak akkor nyitok rá, amikor biztos vagyok benne, hogy elkészült, a karja alá nyúlok, hogy támogassam, hiszen a bokája még nem kaphat terhelést. A testünk összeforr, ahogyan egymáshoz érünk, fél fejjel vagyok magasabb, ami tökéletesen megfelel arra, hogy a mellkasomba fúrja magát, ami nem is tudom, hogy miért jutott így eszembe. Talán mert olyan bájos? Betakargatom, és figyelem, hogy miután felhajtotta az italt, feküdjön el. Addig én leülök az ágy szélére, ő mégis felül. Bársonyosan mosolyodom el, ahogyan gyengéden végigsimítok vörösesbarna tincsein.
- Természetesen, itt leszek végig. Most pihenjen, van mit. – Lekapcsolom a villanyt, és az egyik karosszékbe vonulok őrködni. Csak akkor mozdulok meg, ha nem érezné jól magát, sebláz előfordulhat, vagy reggel, ha már nyitogatja a szemeit.


words Öltözet just for you ©


Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Morgan & Angela   Morgan & Angela Icon_minitimeVas. 13 Ápr. - 22:34

Morgan & Angela

Nem tudom mi ütött belém, de elmondtam mindent amit eddig még senkinek sem. És meglepetésemre nem utálatot láttam az arcán vagy megvetést hanem egyszerűen csak a megértés suhant át tekintetén. Amiket mondd szinte hihetetlen számomra. Vagy azt kaptam eddig az emberektől, hogy érzéketlen vagyok vagy szimplán bolondnak tartottak, de Ő valahogy más.
-Úgy gondolja? Ezt az oldalát még sosem néztem. Köszönöm! - Azt nem mondom, hogy ezennel más lesz a véleményem a szomorúságom vagy csalódottságom kinyilvánításáról, de azért jól esett és megfontolandó amit mondott. Megérzem kezét a vállamon és jól esik, hogy van mellettem valaki, neki köszönhetem az életem. Mikor elhúzza a kezét én utánanyúlok és megszorítom egy kicsit jelezve, hogy köszönöm a törődést. A szüleim megemlítése felkavar egy pillanatra. Ők semmit sem tudnak rólam és jobb is ha nem is tudnak, nagyon aggódnának, ismerem őket.
-Elég messze innen. Jobb ha erről nem szereznek tudomást, kérem ne is próbálja kideríteni. Erről nem tudhatnak. - Nem szép dolog így elzárkózni, de Ő nem ismeri a szüleim. Idejönnének és nagy cécót csinálnának abból, hogy még nem vagyok a kórházban. Nem akarom a békés otthonát felforgatni, így is hálás vagyok a vendégszeretetéért.
-Ne haragudjon az előbbiért csak ismerem a szüleim és nagyon hamar kitudnak borulni és az, hogy nem vagyok kórházban biztos kiakasztaná őket. Nem szeretném ha az otthona állatkerté válna. - Kifújom magam. Annyi minden történt ma, hogy egyszerűen nem tudom, hogy fogom feldolgozni mindet egy éjszaka alatt. Történetére nagyon erősen koncentrálok hisz nagyon érdekel. Egy sor katasztrófa, szó szerint ezt mondta. Vajon ez a három szó mit takarhat? Nem akarok tapintatlan lenni és rákérdezni hisz nem ismer. Nincs oka bízni bennem, még ha tudom magamról, hogy megbízható vagyok. Mikor visszatér a hálóruhával megpróbálkozok felállni, de végül összecsuklom. Egy röpke pillanatig azt hittem a földön kötök ki, de mire kinyitottam a szemem a karjaiban találtam magam. A szemébe néztem hisz nem volt tőlem az arca csak pár centire. Nyakát átkulcsoltam és magamba szívtam az illatát. kellemes volt.
-Köszönöm! - Ráhelyez a WC csésze lezárt tetejére majd a hálóruhát is utánam hozza. A lehető legóvatosabban. Legszívesebben egy kád forró fürdőbe vetném magam, de a végtagjaim sírva ellenkeznek ellene. Így csak megmosakszom, fogat mosok majd megfésülködöm, egy picurit elfogadhatóbb külsőt kaptam. Átváltom a szakadt ruhám a hálóingre majd óvatosan kapaszkodva visszatérek a szobába. Örömmel veszem észre, hogy a lábam nem is olyan használhatatlan. Visszatértemkor friss, tiszta ágynemű fogad és egy pohárka alkohol is. Csak elvigyorodom majd becsusszanok az ágyba.
-Rendben van. - Elveszem a poharat majd iszok belőle. Tényleg jól esik. Mikor betakargat csak elfekszem a párnán és lehunyom a szemem. Egy kicsit megriadok a gondolattól, hogy egyedül leszek egész éjszaka egy idegen helyen. Meggondolatlanságomban felülök és megszólalok.
-Ugye itt marad velem?
Vissza az elejére Go down

Morgan "Castle" Foster
mutant and proud

Morgan
hõs
look behind my mask
Play By : Jesse Spencer
Hozzászólások száma : 102
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Morgan & Angela   Morgan & Angela Icon_minitimeVas. 13 Ápr. - 18:39


Angela & Morgan
Lost in New York




Valahol az is a célom, hogy beszéltessem. Egyrészt érdekel, ha már nem kevés időt fogunk együtt tölteni, másrészt végig tudni akarom, hogy a tudatánál van-e, nem alakult ki mégis belső vérzés, netán vérmérgezés. Szinte monoton hangon beszélni kezd, mintha ő is fontosnak tartaná, hogy szóba elegyedjünk. Miközben körülötte szorgoskodom, vagy leülök az ágya szélére, időnként komolyan fókuszálnom kell rá, hogy a saját hangomtól, mimikámtól eltérően viselkedjek, mert véletlenül sem akarom, hogy az iskolában felismerjen. A hangomat elmélyítem, és végig nagyon komoy maradok.
 - Ez... nem gyengeség. Sokkal inkább az lenne, ha beleroppanna, de mégis, jól viseli a megpróbáltatásokat. Ez becsülendő tulajdonság.   – Lágyan végigsimítok a vállán, de nincsen bennem csábítási szándék, csak megnyugtatásul. Azért, hogy érezze, valaki most itt van , és megvédi mindentől, vigyáz rá. Ennél többet azt hiszem a jelen helyzetben nem is tudnék nyújtani. Végül elhúzom a kezemet, mielőtt tolakodásnak vélné a mozdulatot.
 - Hol vannak most a szülei hölgyem? – Kérdezem némi határozottsággal. Kicsit megtörtnek érzem, amilyek a hozzám hasonló árvák is szoktak lenni. De az is elképzelhető, hogy csak túl sok szörnyűség történt az életében ezért kellett valamellyest megkeményednie, mégis ott látom a szemében, a mozdulataiban azt a törékenységet, amely bájossá teszi. A bája pont az a lelkierő, amellyel még mindig nem ájult el, és tartja magát, könnyeit pedig letörli, mintha olyan kincsek lennének, amiket nem érdemes pazarolni. Végül rajtam a sor, minimális szinten mesélek magamról, de csak apró részletét az életemnek, nem akarom veszélybe sodorni, hogy túl sokat tudjon rólam, mert akkor felhasználhatják az információt, megkínozhatják érte.
 - Egy sor katasztrófa előzte meg, hogy hozzá kerültem. Talán mondhatom az ő szerepét afféle kárpótlásnak is, de minden, ami előtte történt velem, csakis saját magamnak köszönhető. – Elmegyek végül hálóruháért, és az ágy szélére terítem, naná, hogy fejsérüléssel nem engedem a városban kószálni. Ha reggelre belázasodna, akkor viszont beviszem a kórházba, ne az én lelkemem száradjon, ha rosszabbul lenne. Ellenben amikor felemelkedik, összecsuklik, még szerencse, hogy előre láttam, ezért nem is ér földet, már kapom is el a derekánál, és a combjainál megtartva emelem meg, hogy át tudja karolni a nyakamat. Nem véleményezem megrovással, nincsen jól, ez egyértelmű. Én magam viszem ki a fürdőbe, ahol a wc csésze lezárt tetejére ültetem őt le, majd a hálóinget is kiviszem után. Van vendég fogkefém, és fésűt is talál. Amíg öltözik, addig gyorsan lehúzom az ágyneműt, és amikorra visszaér, egy kis pohár bourbon várja őt.
 - Akkor legalább ezt hajtsa fel. Felmelegíti, és az alkohol egyébként is belsőleg tisztít. – Barátságosan rámosolygok, aztán ha visszafeküdt az ágyba, betakargatom.



words Öltözet just for you ©


A hozzászólást Morgan "Castle" Foster összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 14 Ápr. - 18:45-kor.
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Morgan & Angela   Morgan & Angela Icon_minitimeSzer. 9 Ápr. - 23:54

Batman & Angela

Meséljek róla? Nem is tudom. Ha elmondanám megeshet, hogy érzéketlen dögnek tartana ki képtelen a drága nagymamája temetésén sírni egy buta gyerekkori fogadás miatt amit saját magának tett. Még senki se kérdezte tőlem vagy mondta, hogy nyugodtan beszéljek róla. A szüleim úgy voltak ezzel, hogy biztosan annyira sokkolt a halála, hogy ezek után képtelen voltam sírni. Nem cáfoltam meg a hitüket, de közel sem jártak. Az emberek olykor burkoltan célozgattak az érzelemmentességemre, de nem törődtem velük. Talán ez segített hozzá a szakításomhoz is. Már igazából nem tudom, lényegében az én hibám volt, de persze ez nem csak egy irányú volt.
-Tudja, egész kicsi voltam mikor megfogadtam magamnak, hogy gyengeség sírni, ha erősek vagyunk minden jobb, így hosszú idő óta először sírtam és szegtem meg a magamnak tett ígéretem. A nagymamám temetésén sem sírtam pedig nagyon szerettem. Azt hiszem nem sok érzelem van bennem. - Többet is mondtam mint kellett volna. Innentől Ő majd eldönti, hogy milyen képet alkot rólam. Mindig kevés barátom volt, de akik voltak azok így is elfogadtak. Nem volt sok kapcsolatom se, mert igazából nem nagyon pityeregtem utánuk mikor elhagytak és ez nem tetszett nekik. Mintha arra vágynának, hogy hetekig hullassa az ember utánuk a könnyeit. Ebből is látszik, hogy a sírás egyenlő a gyengeséggel és sose akartam gyenge lenni...most mégis az lettem. Meglep, hogy nem orvos vagy legalább ápoló. Nagyon szakszerűen látott el. Amit mesél nagyon is érdekel. Nos van benne igazság. Ha tudunk gyógyítani akkor a kezünkben van a világ sorsa. Jó hát ez kicsit nagy, de lényegében így van hisz emberek életét menthetjük meg és nem az az igazán nagy dolog ha elveszünk egy életet hanem ha megmentünk egyet. Legalább is én így gondolom. Egyet kell értenem ezzel a mesterrel, igazán bölcs ember lehet.
-Nagyon érdekes, szerencsés, hogy ilyen embertől tanulhatott. - Hangomból érződik, hogy őszintén így gondolom. Miután lekezelte a sebeket és helyre rakta a lábam hellyel közzel úgy érzem meg maradok. Ismét elmegy és mikor visszatér egy hálóinget terít az ágy szélére. Gondolom ez azt jelenti maradnom kell. Nagyot sóhajtok, nincs értelme vitába szállnom. A fürdőszoba felé nézek és a fájdalomtól telt lábamnak roppant hosszú kilométernek tűnik az a pár méterecske.
-Köszönöm, de nem vagyok éhes, nem nagyon maradna meg bennem semmi sem, legalább is most úgy érzem. - Egy mosolyt küldök köpenyes szuperhősöm felé majd rátámaszkodom az ágyra és megpróbálok lábra állni. Amint megérzem talpam alatt a talajt elkap a félelem és összerogynak lábaim mintha csak rongyból volnának.
Vissza az elejére Go down

Morgan "Castle" Foster
mutant and proud

Morgan
hõs
look behind my mask
Play By : Jesse Spencer
Hozzászólások száma : 102
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Morgan & Angela   Morgan & Angela Icon_minitimeHétf. 7 Ápr. - 18:40


Angela & Morgan
Lost in New York

Ha jobban ismerném, akkor azt mondanám, rokonlelkek vagyunk. A szüleim pár évvel ezelőtt haltak meg, akkor nagyon magam alatt voltam, létezésre is képtelennek éreztem magam, és nagyon mélyre kellett nyúlnom, hogy ez megforduljon. Joggal magamat hibáztattam, mert csak a saját képességemnek éltem, ezt pedig kihasználta az, aki tudta, hogy a hatalomvágyam milyen nagy, és engem mint lázadó kamaszt simán megvezetett. Azóta már erősebb vagyok, és azért élek, hogy másokkal ez ne történessen meg.
- Akkor meséljen róla. – Felelem hangsúlytalanul. Tudom, hogy tapintatlan vagyok, de a maszk azzá tesz, nem kell rosszul éreznem magam, ha belevályok a magánéletébe, végülis egy arctalan megmentő vagyok most, akinek akár ki is öntheti a lelkét. Egyenlőre nem izgatom azon, hogy minden vérmocskos lett, viszont azon már jár az agyam, hogy talán elhozhattam volna valamit a poggyászából. Van itt némi női ruhám, de lényegesen nagyobb méretben, nem az ő finom törékeny vonásaira öntve. Mindegy, hálóruhának jó lesz, hiszen ma éjszaka már nem viszem sehova. Majd ha jobban eláttam, akkor megmutatom neki a fürdőszobát is, ahol a tisztálkodást is elvégezheti, és átöltözhet.
- Koránt sem. Sokat éltem a Távol-Keleten. Volt egy mesterem, aki még az elején megkérdezte tőlem, hogy miért akarok megtanulni harcolni. Azt válaszoltam, azért, hogy naggyá legyek. Azt felelte ahhoz, hogy igazán naggyá légy, először tanuld meg a gyógyítás művészetét. – Miközben a lábát helyrerakom, apró tűket szúrok bele, amit talán most nem is érezhet, hiszen a rándulás miatt sokkal hasogatóbb a fájdalom. Ám a tűk végén gyógyító keverék van felkenve, amely most a véráramába jutva jelentősen gyorsítja a renenerálódást. Nem mondom, hogy reggelre kutya baja sem lesz, de egy kis boszorkányság, és lábra fog tudni állni. Időnként összevillan a tekintetünk, tudom én, hogy így nagyon egyenlőtlen, mert nem ismeri az arcomat, csak azt tudja rólam, amit teszek. Szándékos, hogy ne is akarjon túlzottan megismerni. Csak így lehet mindenki biztonságban, hogy nem kell rólam hazudnia, ha bárki elkapná, aki ellenem akar törni. Amikor a fejét is átkötöttem, akkor megyek csak egy a termetes hálóingért, amin egy selyem öv van, vagy kétszer is körbe fog érni a karcsú derekán. Leterítem az ágy szélére, és a fürdőszoba felé biccentek.
- Ott rendbe tudja magát szedni, amíg lecserélem az ágyneműt. Nem éhes? – Kérdezem most már álló helyzetben, is foglalok addig helyet, amíg ki nem megy a szobából.





words Öltözet just for you ©

Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Morgan & Angela   Morgan & Angela Icon_minitimeSzomb. 5 Ápr. - 12:16

Morgan és Angela

Nem tehetek róla, de a sírásról a gyengeség jut eszembe. Már nagyon kicsi korom óta így gondolom. Talán öt éves lehettem mikor utoljára úgy igazán sírva fakadtam. A sok pátyolgatás, hogy könnyeim elapadjanak döbbentett rá, hogy a felnőttek csak sajnálnak. Akkor fogadtam meg, hogy nem sírok többet. A gyengeségeim előtt egy kaput zártam és többet nem látott sírni senki. Még a nagymamám halálakor is  csak álltam a temetésen a síró szüleim mellett, de egy könnycseppnek sem engedtem utat pedig nagyon szerettem a mamámat. És tessék, fogadalmamat megszegem csupán egy kis fájdalom miatt. Gyenge vagyok, hiába is leplezném.
-Muszáj visszafojtanom, maga ezt nem értheti. - Fordulok el tőle. Lábamban a fájdalom egyre csak erősödik, de könnyeimen szép lassan ismét visszanyerem uralmamat és egy mozdulattal letörlöm őket. Arra viszont nem számítottam, hogy a sós könnyeken kívül vért is a ruhámba törlök. Észre se vettem, hogy ekkora seb keletkezett a fejemnél. A takaróra is jutott belőle és kellemetlenül érzem magam miatta. Szinte már minden az én véremtől van átázva. Mikor végig tapogatja  a lábam görcsbe szorul a gyomrom. Rettentően fáj. Egy hang nélkül tűröm a vizsgálódását. Jobban ért ehhez mint én és biztos vagyok benne, hogy egy kórházban se fájna kevésbé. Következő szavaira meglepődök, de meg is könnyebbülök. Tehát nem tört el.
-Maga orvos? - Ahogy végig vizsgált és kimondta a diagnózist erre következtetek, de lehet az is, hogy tévedek. A fejem már nem fáj annyira, de azért csíp az alkohol. Most már teljesen érzelemmentesen ülök az ágyon. Arcom semmit nem tükröz vissza. Miután bekötözte a fejemen elhelyezkedő sebet rám néz. Kicsit kellemetlenül érzem magam pillantása kereszttüzében. Nehéz arcáról bármit is leolvasni. Mintha lenne ott egy fal amin keresztül nem juthatnék. Kicsit összébb húzom magam és nyelek egyet. Hogy felkészültem-e? A legkevésbé sem. Visszarántani? Jól sejtem, hogy az még ennél is nagyobb fájdalmat fog jelenteni? Rendben van döntöttem és csak egyet bólintok. Kezeimmel belemarkolok az ágyneműhuzatba és úgy ragaszkodom hozzá mintha megtudna védeni a kínzó fájdalomtól. Igazam volt. Rettenetes érzés volt. Hallottam ahogy a lábam végre a helyére illeszkedik. Szorosan behunyva tartom a szemem, de mikor távozni készül azok a  szárnyak felkeltik érdeklődésem. Hiába is kérdezek tőle válaszra sem méltatva távozik. Fura egy alak azt meg kell hagyni. Ismét egyedül maradtam a  tágas szobában. A falak színe megnyugtat és álmosodni kezdek. Óvatosan lefekszem az ágyra és csak nézek ki az erkélyen a napsütötte külvilágra. Hogy ezek után mi lesz még gondolni se merek rá. Keresni fog valaki vagy eszükbe se jutok? Anyáék megtudják valahonnan hogy balesetem volt? És ez a férfi egyáltalán kicsoda? Nem kérdeztem meg a  nevét, de szerintem nem is kapnék rá választ.
Vissza az elejére Go down

Morgan "Castle" Foster
mutant and proud

Morgan
hõs
look behind my mask
Play By : Jesse Spencer
Hozzászólások száma : 102
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Morgan & Angela   Morgan & Angela Icon_minitimeSzomb. 5 Ápr. - 10:07


Angela & Morgan
Lost in New York

Olyan megható, hogy ilyen elesettnek látom a hölgyet. Nem kirívó eset, erről szól az életem, de éppenséggel ez a mai este még a profilomba is vág, hiszen velünk fog élni az X-Birtokon. Viszont arra nem gondoltam, hogy ott civilben is fogok vele találkozni, erre jobb felkészülni. Talán jobb lenne, ha felmondanám az ottani civil állásomat, nehogy véletlenül felismerjen. Inkognítómat egyedül a két vezető ismeri, ők szájhúzva ugyan, de elfogadják az általam űzött kettős életet, de nem akarom, hogy egy diák által publikussá váljon. Nem tudhatom ugyanis, hogy mennyire fogja tartani a száját. A hála az egy dolog, de titoktartást nem fogad. Ha maradok is, teljesen máshogyan kell viselkednem. Morganként amúgy csendes, megértő tanár vagyok, kissé még talán félszeg is, nem kell majd nagyon erőltetnem a dolgot. Csak így, a maszk mögött vagyok rettenthetetlen igazságosztó, mert így azt csinálok, amit akarok, nem vonatkoznak rám a törvények, nem vállalok felelősséget semmiért, és csak magamnak tartozom számadással. Nem kezdek el magyarázkodásba, így elég, ha annyit tud, hogy éppen arra jártunk. Nem úgy mozgok, mint egy átlagos ember, ezért nyilván az már nem titok, hogy hozzá hasonlóan különleges vagyok, még ha a képességemet nem is magyaráztam meg számára. Már bent vagyunk a lakosztályomban, remélem kényelmesnek találja magát, igazából ide senkit nem szoktam hozni, valamiért ő túl fontos az alapítóknak, hogy csak egy sima kórházba kerüljön. Nem veszem észre, hogy tetszik neki a hálószoba, úgy vélem, hogy most éppen az eszméleténél van, ahogy ott fekszik. Gyorsan lesietek a földszintre a kötszerért és a jódért, aztán majd fogok neki főzni valami erősítő kotyvalékot, de ott még nem tartok. Már ismét nála vagyok, egyenlőre úgy tűnik, nincs agyrázkódása, mert tiszta a tekintete, ellenben amikor megmoccan, a fájdalom hatására elsírja magát. Leülök az ágya mellé, és megrázom a fejemet.
- Ne fojtsa vissza.     – Csak ennyit mondok, a sírás megkönnyebbüléshez vezet, innentől fogva nem veszek róla tudomást, természetesnek veszem. Az sem gond, ha összevérezi az ágyneműt, bőven van tartalékom. A vér most éppen lecsurog a homlokán a vállán át a takaróra, még mindig nem állt el. A lába csak zúzódott, de a fején jó nagy seb tátong, csoda, hogy nem kell összevarrni. Lepillantok a sérült testrészre, amely kilóg a takaró alól. Ez most nem az a helyzet, ahol félteni kellene az erényét, megmentettem az életét, csak nem fog lehordani, ha végigtapogatom.
 - Nem tört el, kifordult a bokája. – Visszatérek a fejéhez, gyorsan lekezelem, az alkohol nyilván csíp, a seb széleit pedig jóddal satírozom ki, és az egész homlolát betakaró szorító kötést helyezek rá. Legalább két napig így marad. A lába már érdekesebb dolog lesz, egy cseppet fájdalmas lesz. Visszateszem a tálcára a kellékeimet, aztán keményen a szemébe nézek.
- Felkészült? A helyére fogom rántani.    – Ha bólint, és úgy érzi, hogy nagy levegőt vett a sikoltáshoz, akkor határozott mozdulattal reccsentek rajta egyet. Biztosan fel fog dagadni, de majd éjszakára beborogatjuk. Ha végeztem, szóra sem méltatom a szárnyas mondatát, ismét lesietek, hogy elkészítsem az erősítő teáját.





words Öltözet just for you ©
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Morgan & Angela   Morgan & Angela Icon_minitimeKedd 1 Ápr. - 9:24

Morgan & Angela

Roppantul megkönnyebbülök,hogy nem okozok különösebb problémát azzal, hogy a vérem összepiszkolja a köpenyét. Jó, valószínű, hogy gondolt erre mikor elhatározta, hogy megment, de szükségét éreztem, hogy elmondjam. Lehet csupán csak annyira bevágtam a fejem, hogy semmi értelmeset nem tudok kinyögni. Mert így utólag, tényleg semmi értelme nem volt annak amit mondtam. Arról, hogy vérzem nem én tehetek. Ha megnézem hogyan is van felöltözve akkor a Batman filmek jutnak az eszembe. Nekem is van egy szuperhősöm. Mosolyodom el. Ahogy egyre gyorsabban haladunk kezd bennem valami körvonalazódni. Honnan tudta, hogy balesetem volt? A semmi közepén történt és ha jól emlékszem nem láttam arra senkit sem. Talán, lehet, hogy olyan mint én? Egy mutáns? Nem is tudom, hogy jelen pillanatban féljek-e vagy örüljek annak, hogy saját fajtám egyike mentett meg. Mikor megérkezünk a kúriája egy tágas szobájába a szám is tátva marad. Ekkora körülbelül az otthoni házunk fele. Letesz óvatosan az ágyra én pedig amennyire lehetséges, megpróbálok úgy helyezkedni, hogy semmi olyan pontot ne nyomjak meg amitől még nagyobb fájdalmam lenne. Hősöm egy pillanat alatt egyedül hagyott a szobában és ez alatt az idő alatt körbe járattam a tekintetem. Tetszik a látvány. Semmi sem túl giccses, mindennek meg van a maga helye és ízlésileg is a tetszésemre van. Az ajtó felé nézek ahonnan újra belép a férfi kötszerekkel. Remélem komolyabb bajom nem esett, mert akkor aligha lesz ide elég egy csomag kötszer. Amiket mondd kicsit aggasztani kezdenek. Mi van ha lebénulok? Vagy még annál is rosszabb. Lassan mozgatni kezdem mindkét lábam és legnagyobb örömömre egyik sem maradt mozdulatlan. A fájdalom elviselhetetlenségig fokozódik ahogy próbálgatom mozgatni végtagjaimat. Nem akarok egy hisztis libának tűnni, de könnyeimet képtelen vagyok visszafojtani. Borzalmasan fáj.
-Ne...ne haragudjon! - Nem tudom miért mondtam ezeket a szavakat, de csak úgy kicsúsztak. Soha nem szerettem sírva fakadni senki előtt sem. Valahogy mindig úgy éreztem, hogy a könnyeket szégyellni kell mert a saját gyengeségünket tükrözik. Odakaptam a kezem arcomhoz és vadul törülni kezdtem a patakokban csorgó könnyeimet. Kicsit már megnyugodva újra megszólaltam.
-Úgy tűnik nagyjából mindenem ép és csak kisebb sérüléseket szenvedtem amit el lehet látni. De lehet, hogy a bal lábam eltört. - Szipogom. Kimondottan nagy fájdalmat éreztem mikor meg kellett mozdítanom, ez nem lehet csak zúzódás. Kicsit fájt mikor a fejemhez ért, hogy ellássa a sebet. De ez a fájdalom semmi sem ahhoz képest ami a lábamban lüktet még most is. Feláll mellőlem és akkor pillantom meg azokat a festett szárnyakat. Kicsit ijesztő a vérvörös színével, de tetszik.
-Érdekesek azok a szárnyak. - Mondom ki egyszerűen és őszintén. Tényleg érdekesek.
Vissza az elejére Go down

Morgan "Castle" Foster
mutant and proud

Morgan
hõs
look behind my mask
Play By : Jesse Spencer
Hozzászólások száma : 102
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Morgan & Angela   Morgan & Angela Icon_minitimeHétf. 31 Márc. - 21:59


Angela & Morgan
Lost in New York

Nem vagyok sokkal erősebb, vagy gyorsabb, mint az átlag, csak a jövőbelátás rengeteget csiszolt a reflexeimen, ezért tűnik minden olyan könnyednek. Nyilvánvalóan gyakorolnom kellett értékelnem a látott képet, és mindig a legoptimálisabb megoldást választani, ám közel öt éve teszem már, magától értetővé, ösztönössé vált. Emelett a rengeteg edzés, erőnléti gyakorlatok szükségesek, hogy az általam kigondolt akrobatamutatványokat ne csak elméletileg, gyakorlatilag is végre tudjam hajtani. A furcsa megjegyzésen csak megrándul az ajkam, aminek köze sincsen a mosolyhoz.
- Ne beszéljen butaságokat. – Rázom meg a fejemet, a jelmez pont arra való. Na jó, nincsen belőle sok, nem vagyok én valódi szuperhős, szó szerint magam mosom kézzel, de ha felvállaltam azt, hogy megsegítem a gyengéket, elég furán is venné ki magát a helyzet, hogy nyafogni kezdek a jelmez tisztaságán. Időnként igyekszem odamormolni valamit, hogy ne veszítse el az eszméletét, akkor már nem tudom felmérni, hogy mi a helyzet, csak amíg a tudatánál van. Amennyire csak tudok, gyors vagyok, a legrövidebb, legjobban kiszámítható vonalon közelekedek, bízom benne, hogy nincsen belső vérzése, végülis orvos nem vagyok. Semmi hátsó szándékom nincsen, viszont mégiscsak mutáns. Ha beviszik egy kórházba, ki tudja, hogyan reagál a vizsgálatokra? A képessége mibenlétét még nem ismerem teljesen, keveset tudok az egész lányról is. Ha valami kitörést produkál a kórház közepén, mindenki tudomást szerez rólunk, a média ereje pedig megállíthatatlan. A telepata nem képes mindenki tudatát módosítani. Jobb ez így, majd én gondját viselem. Lepillantok, a szeme még csukva, de egyenletlenül lélegzik, magánál van, ez jó jel! Gyorsan felmászok a vészbejáraton, én legalábbis így hívom, majd pillanatokkal később a kis mentoráltam már az ágyban fekszik. A mosolyát látva azért úgy tűnik, hogy túléli. Nem mosolygok vissza, csak a földszintre sietek, ahonnan kötszert, és jódot hozok egy kis tálcán. Leülök mellé az ágyat, és oldalt fordítom a fejét az álkapcsánál finoman megérintve.
- Csúnyán beütötte a fejét, de inkább az érdekel, az oldalát nem nyomta-e meg a műszerfal. Komoly szilánkokra tört. Vizsgálja meg magát, lehet, hogy idegközpontot ért, ezért nem érzi a fájdalmat. Ha felfúrodott valami a bordák közé, akkor nem vérzik ugyan, de súlyos. – Biccentek, és letörölgetve a homlokát lekezelem a sebet, kitisztítom, és leragasztom. Aztán feállok, és elfordulok, ő láthatja most a vérvörös festett szárnyakat.



words Öltözet just for you ©

Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Morgan & Angela   Morgan & Angela Icon_minitimeCsüt. 27 Márc. - 19:49

Morgan és Angela

Igazán meglepődöm megmentőm erején és gyorsaságán. Talán egy fél óra múlva már nem talált volna élve. Jó, nem kellene ennyire pesszimistának lennem, de egy olyan baleset után ahol a roncs közelében sehol egy árva lélek, bizony van okom erre a szemlélet módra is. Nem mertem volna gondolni se, hogy kijutok innen, de nagyon hálás vagyok az őrangyalomnak, hogy értem küldte ezt a férfit. Fejem vállának döntöm ahogy karba vesz és csak kicsit később jut eszembe, hogy össze is vérezhetem a ruháját.
-Higgye el nem akarom összemocskolni a ruháját...- Jó, nagyobb hülyeség nincs is annál mintha mentegetőzök azért amiről nem tehetek. Márpedig az, hogy a fejemen lévő nyílt sebből szivárog a vér, nem az én hibám. Félek még így is, hogy segítő kezek között vagyok, a sokk még így is okozhat bajt. Szavaira csak magamban teszek megjegyzést. Lehet, hogy biztonságban vagyok, de mit jelent az, hogy elvisz innen? Mármint hova el? Természetesen minden csak jobb lehet ennél ez nem is kérdéses. De azért megmentőm mégis csak egy idegen férfi én pedig nem vagyok abban az állapotban, hogy bármit is tegyek az ellen, hogy oda húrcolásszon ahová csak szeretné. Mikor már a magasban vagyunk kicsit lenyugszom, hisz innen már csak lefelé mehetünk és lent sokkal jobb mint fent. Ahogy futni kezd velem csak a sok ház rohanó, elmosódó képe jut szememnek amitől hányingerem támad és inkább újra becsukom a szemem még mielőtt vér mellé még más is kerül a férfi ruhájára. Mondhatnám, hogy szép lassan elértük a kertvárosi rész szélét, de az az igazság, hogy nem lassan hanem inkább szédítő gyorsaságban jutottunk el ideáig. Az én esetemben nagyon is szédítő volt ez a sebesség. Ahogy megpillantom az előttem magasodó kúriát még a szám is tátva marad a csodálkozástól. Ki lehet a megmentőm? Talán egy fontos ember? Nekem mindenképp fontos, hisz neki köszönhetem az életem. Szorosabban ölelem mikor akrobata mutatványként a fára kezd mászni velem. Messziről úgy festhetünk mint egy légtornász és hű majma aki csimpaszkodik belé míg fel nem érnek a tetőpontra ahonnan elindul a műsor. Egy kisebb szökkenéssel a teraszán landolunk majd egy tágas és igen komfortos szobába kerülünk. Meglepően óvatosan ráhelyez az ágyra ami valljuk be sokkal nyugodtabb és kényelmesebb mint a férfi háta. Szavaira csak egy mosolyt eresztek meg, hisz hová is mehetnék? Most maga a fekvés gondolata is álmosítóan hat rám. Szemem megint közel áll ahhoz, hogy lecsukódjon, elfáradtam és talán ez az egy szerencsém, mert különben lehet maga a fájdalom ringatna mély álomba.
Vissza az elejére Go down

Morgan "Castle" Foster
mutant and proud

Morgan
hõs
look behind my mask
Play By : Jesse Spencer
Hozzászólások száma : 102
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Morgan & Angela   Morgan & Angela Icon_minitimeHétf. 24 Márc. - 21:28


Angela & Morgan
Lost in New York

Miközben figyelem őt, egyértelmű, hogy az időnkénti moccanásaiból, hogy életben van, és nem bénult le. Ettől függetlenül az analízist nem húzhatom sokáig, mert a végén még tényleg nagyon beszorul. Egyedül nem tudja kiszabadítani magát, úgyhogy itt az ideje színre lépni. Meg sem fordul a fejemben, hogy netán kiröhögne, biztosan nincsen olyan jó kedvében, másrészt manapság az emberek ha nem is vannak teljesen tudatában, de halhattak a mutánsokról, úgyhogy talán nem fogja pizsamának tartani a maszkot és a köpenyt. Őrangyal nem vagyok, halálangyal igen. De nem az ő halála az elkövetkezendő, most tényleg fura módon megmentőként tetszeleghetek a szokásos bosszúállás helyett. A kínaiak talán azóta már a rendőrséget tárcsázzák, és valószinűleg már a biztosítási kötvényüket nézegetik. Itt viszont most emberéletről van szó. A mentő talán sosem ér ide, nagyvárosban vagyunk, a véres gyilkosságok nekik előbbrevaló. Nem úgy nekem. Én az összes változó alapján azt döntöm, aki a legjobban rászorul. Jelen esetben a kis barna. Feltépem az ajtót, és már a karjaimba is kapom. Hozzámbújik, legalább nem ellenkezik, helyes! Orvos nem vagyok, de komoly ápolói tapasztalattal rendelkezem, hogy védenceim ne a karjaimban menjenek el az örök pihenésbe. Beszélgetést kezdeményezek, hogy felmérjem az elmeállapotát. És persze, hogy hülyeséget kérdezek, hogy lássam, mennyire józan.
Követem a pupillája mozgását, ahogy igyekszik harcolni a fájdalom, és a sokk ellen. A homlokát csúnyán beverte, de most nincsen idő a letörlésére, attól pedig nem félek, hogy majd összevérzi a ruhámat. Pontosan arra való. A hangomat már gyakorlottan mélyítem el, hogy még véletlenül se ismerjen fel, ha netán majd meglátogatnám, civilként.
- Most már biztonságban van. Elviszem innen.  – Bököm ki kurtán, és az első lépésekben még a karomban van, ahogyan a combjai alatt átfogom a lábát, és úgy helyezkedek, hogy a nyakamra kulcsolódjon a karjaival. Amikor a tűzlétra elé kerülünk, már a hátamra erősítem őt, miután nincsen gerincsérülése, nem fog ez gondot okozni. Mászunk felfelé, időnként hátrapillantok, hogy nem csuklott még le a feje. Felérünk, és pillantnyi habozás nélkül veszem lendületes futásra az iramot. Pontosan tudom, hogy hova kell lépnem, magamban már végigjátszottam az összes lehetőséget. Ha tudná, hogy hányszor esett már le velem. Csak mosolygok a masz alatt, ezek nem igazi jövők, csak változók. Nem fognak megtörténni. A szél belekap a hajába, ahogyan a szédítő mélység felett mintha holmi hattyú lennék, függőlegesen spárgázok, hogy ezzel teret nyerjek, és elérjük a túloldalt. Ez csak egy szívdobbanásnyi szünet, és már futok is tovább a téglák tetején.  
- Arra nincs szükség. Türelem. – Pár percnyi ugrálás és futás után csökkenni kezdenek a magasságok, ahogy kiérünk a betondzsungelből. A kertvárost is gyorsan magunk mögött hagyva a város szélén álló több emeletes kúria a célom. A fák egyikén felmászok, és egyből a saját teraszomon kötök ki. Lehetett volna egyszerűbb, ha kulcsot keresek, de az most körülményes. Egy hálóba jutunk, ritkán alszom itt, ám most kapóra jön. Lecsatolom a lányt, és gyengéden fektetem a fehér paplanra.
- Maradjon fekve. – Dörmögök oda, és kötszerért indulok.



words Öltözet just for you ©
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Re: Morgan & Angela   Morgan & Angela Icon_minitimeVas. 23 Márc. - 12:09

Morgan & Angela

Csak fekszem ott teljes nyugalomban. A lábam sajgása kezd tompa fájdalommá válni, nem sokára már nem is nagyon fogom érezni. Megpróbálok egy utolsót taszítani az ajtón ami elzárja előlem a fényt és a tiszta oxigént is. Próbálkozásom hiába való, az ajtó meg sem moccan én pedig még inkább elfáradok. Lehajtom fejem az üléstámla megmaradt darabjára és behunyt szemmel várom a csodát. Nem tudom, hogy odafönt az őrangyalom hallotta-e meg a segélykiáltásom, de hirtelen ott terem előttem egy férfi. Könnyed mozdulattal letépi az autóm ajtaját majd kihúz a roncsok közül. Nem mondom, hogy egyáltalán nem nyílalt fájdalom a megsérült lábamba, de jelenleg ezzel ráérek később is foglalkozni. Túléltem, megmenekültem. Karjába vesz én pedig a fáradságtól vállának döntöm a fejem és behunyom a szemem. Közel vagyok ahhoz, hogy elaludjak, viszont igen valószínű, hogy agyrázkódást is szenvedtem aminek köszönhetően ha elalszom félő, hogy többet nem ébredek fel. Így hálás vagyok mikor hozzám szól ezzel is ébren tart. Megpróbálok annyira kapaszkodni amennyire csak lehetséges. Nem lenne a legjobb ha csak úgy lepottyannék. Megszólalok, de még én magam sem ismerem fel a saját hangomat.
-Megpróbálok. -  Szemhéjaim ólomsúlyúak és egyre csak azon fáradoznak, hogy végre lecsukódhassanak. Következő kérdésére nem is tudom mi lenne a legjobb válasz. Mondhatnám, hogy jól vagyok hisz élek és az mindenképp jó, de nagyon pocsékul érzem magam és lábamba ismét belemar a fájdalom, szinte szét akar szakadni.
-Azt hiszem nem vagyok jól. - Egy autóbaleset után szerintem az lenne a fura ha nem lennék zaklatott. Néhány perccel ezelőttig még azt hittem ott fogok örök álomra szenderülne. Igen, zaklatott vagyok. Majd nem kis meglepetésemre a hátára vesz és úgy haladunk fel egy tűzlépcsőn. Remélem ez csupán csak hallucináció vagy egy buta álom, mert rettegek a magasságtól főleg úgy, hogy egy férfihoz kötözve teszem meg az utat a szédítő magasságba. Szemem most már nem csak behunyom, hanem egyenesen szorítom. Nem akarom látni, hogy hol is kötünk ki. A jó hír viszont az, hogy maga a páni félelem a magasságtól teljesen ébren tart és nem hagyja, hogy egy pillanatra is elbóbiskoljak. Ha nem hallottam volna, hogy polgárőr, mikor beleszólt a rádióba akkor azt is gondolhatnám, hogy még nagyobb bajba kerültem. De ha másképp is lenen akkor se tudnék semmit se tenni. Annál a roncsnál minden csak jobb lehet. Muszáj bíznom ebben a férfiban, mert mást nem tehetek. Felérve a háztetőre kinyitom a szemem. Egyelőre nem tudom hová tenni, hogy erre mi szükség volt. Szorosan kapaszkodom a mellkasába, hiába vagyok hozzá csatolva még nem érzem magam teljes biztonságban. Úgy érzem ideje, hogy köszönetet mondjak megmentőmnek.
-Köszönöm, hogy kihúzott a roncsok alól...és pontosan hová megyünk? - Lehet ezt már nem kellett volna hozzátenni, de azért szeretném tudni hová is kerülök. Leginkább kórházba kellene mennem, de gyanítom megmentőmnek más úti célja van.
Vissza az elejére Go down

Morgan "Castle" Foster
mutant and proud

Morgan
hõs
look behind my mask
Play By : Jesse Spencer
Hozzászólások száma : 102
Kor : 32



TémanyitásTárgy: Re: Morgan & Angela   Morgan & Angela Icon_minitimeSzomb. 22 Márc. - 21:27


Angela& Morgan
Lost in New York

Berlinből tértem nem olyan régen vissza. Hiába, hogy tanárként tanítok a Xavier birtokon, csak úgy vállaltam, hogy közben megtarthatom a saját életemet. Ericcel ugyan nem volt gond, de Charles aggályait fejezte ki a kettős életem miatt, hiszen amit teszek, az önbíráskodás, nem igazán összeegyeztethető. Ebben nem tűrtem ellentmondást, még szerencse, hogy Lensherr mellém állt, hadd csináljam. Így mindenki nyer, az ártatlanok segítséget kapnak, és a diákok is egy tanárt, a saját lelki békém felett majd én magam török pálcát. A kérdés, hogy ki is vagyok én? Vajon az, aki naponta fiatal elméket palléroz, és a maszkos igazságosztó csak egy szerep, vagy már a maszkos vagyok én, és csak a tanár egy kényszeredett dolog, amivel még a fényben élek, hogy legyen hogy kötődnöm a társadalomhoz? Nehéz lenne már megitélnem, olyan régóta csinálom ezt. Ráadásul egyedül. Azzal, hogy maszkot húztam, védem a szeretteimet, igaz nincsen kit. Inkább úgy mondanám, azokat, akikkel naponta találkozom, így nem kerülhetnek bajba, csak azért, mert ismernek engem. A világ bár valamilyen szinten már tud rólunk, még mindig nem teljesen fogadta el a létezésünket, és tátott szájjal csodálkoznak rá, ha valaki megjelenik furcsa jelmezben. Hát igen, de kell valami roppant figyelemfelkeltő, amely úgy meghökkenti a sötét oldal követőit, hogy a meglepetés ereje az enyém. Na nem mintha nem tudnám, hogy a következő pillanatokban mit fognak tenni, de legalább nem csak annyi, hogy egy harisnyát húzok a fejemre. Az egyik ház tetején gugolok, és figyelem a balesetet. Előrepörgetem magamban az összes lehetséges változót, a lányt nem fogja senki megmenteni perceken belül, és ha továbbra is be lesz szorulva, elrepedhetnek a bordái, belső sérülést okozva neki. Nem tudom, hogy közénk van, nem adtak olyan feladatot, hogy figyeljem. Egyszerűen jártam a várost, a lehetőségesk csak úgy száguldottak bennem, az ő esetét tartottam érdemesnek. Igaz, volt egy olyan változó is, hogy elég közel legyek egy kínaiak által üzemeltetett vegyesbolthoz, amit éppen kirabolnak. De lényegtelen, ott elvisznek pár dollárt, míg itt a lány meghalhat, őt választom. A csattanásra még nem érek oda, már fel van tekeredve a fára. Látom a küszködését, ezért nem habozok. Tigrisbukfenccel vetődök előre, hogy pont elkapja egy zászlórudat, amit csak egy pillanatig markolva szaltóval érkezem egy autó tetejére, aminél felvillan ugyan a riasztó, ám már el is hallgat, amint hófehér csizmás lábammal a megfelelő helyen dobbantok. Lepattanok a földre, gondosan kikerülve a tócsákat, anélkül, hogy le kéne néznem. Közeledek, gondosan megtalálva azt a levegőséget, hol is kell feltépnem az ajtót, hogy a lánynak ne essen baja. A kilincs szinte szétmorzsolódik a markomban, akkora erő van a mozdulatban. Valójában nem vagyok erősebb egy átlag embernél, egyszerűen a technika a lényeg. Egy pillantást sem vetek a sérülésre, hanem egy óvatos mozdulattal tökéletesen fájdalommentesen húzom ki a kuplung alá szorult végtagot, és kapom karjaimba a kis barnát. A jelmezem vállapja alá szerelt rendőrségi CB rádión beszólok az őrsre.
- - Baleset történt a HighWeel Roadon. Kérem, hogy a hölgy csomagjait a Plaza Hotelbe szállítsák, a 23. emeleti Nixon lakosztályba, ahol pár napon belül átveszi. Egy polgárőr. – A hangomat elváltoztattam, arcomat pedig maszk fedi, így ha véletlenül találkoznánk még az életben, akkor sem ismerhetne fel. Úgy látom a homlokát is csúnyán beverte, agyrázkódása talán nincsen, de ellátásra szorul. Otthon vannak ehhez készleteim.
- Kapaszkodjon. – Vonom meg a vállamat, és nem azért teszem, hogy csak azért, hogy ellentmondjon, és bókolni kezdjen.
- Biztos, hogy jól van? Zaklatottnak tűnik. – Továbbra is a combjait fogom, és hagyom, hogy a fejét a vállamra hajtsa, ha ilyen igénye lenne. Körülnézek, nem vagyunk messze a kertvárostól, amin túl a zöld övezetben áll a kúriám. Kerülve a forgalmat és a járókelőket, a hátamra veszem őt, a derekánál pedig egy hevederrel csatolva magamhoz felsietek a tűzlétrák egyikén, és a háztetőkön át sietek vele a távolba.



words Öltözet just for you ©
Vissza az elejére Go down

Angela Whitmore
mutant and proud

Angela Whitmore
Diák
power to the future
Play By : Alexis Bledel
Hozzászólások száma : 350
Kor : 26



TémanyitásTárgy: Morgan & Angela   Morgan & Angela Icon_minitimePént. 21 Márc. - 16:43

Csak fekszem az összeroncsolt autómban ami alig egy órája még az országúton száguldott új életem felé, velem. Homlokomból folyik a ragacsos vér, fogalmam sincs hol lehet a seb mivel az egész fejem úgy sajog, hogy majd megőrülök. Még azt is csodálom, hogy egyáltalán eszméletemnél vagyok.  Beragadtam az ülés és a kormány közé, meg sem tudok mozdulni. Az autó a felismerhetetlenségig összetört. Közel s távol fákon és mezőkön kívül nincs egy lélek sem. Magamra vagyok utalva. Talán ha nem terelődnek úgy el a gondolataim nem ütközöm azzal a fával. Csak annyira emlékszem, hogy átszaladt előttem egy nyúl és próbáltam kikerülni, de az autó egyenesen egy fának csapódott én pedig beszorultam. Lüktető fájdalmat érzek a bal lábamban is, míg a jobbat meg sem érzem.

Izgatottan csomagoltam össze mindent amire csak szükségem lehet. Észrevettem, hogy édesanyám kicsit komor és szomorú hiába próbálta palástolni egy mosollyal ami inkább vicsorgásnak tűnt mint sem egy kellemes anyai mosolynak. Hiányozni fognak mind a ketten. Bepakoltam az utazótáskámba, eredetileg csak néhány holmit akartam vinni amiből végül lett egy rakás és így is válogatnom kellett mi maradjon itthon és mi jöjjön velem. Mikor az eredménnyel megelégedtem, megfogtam a pakkot és levittem a földszintre ahol apu és anyu kéz a kézben álltak. Anya szemei csillogtak a könnyektől és láttam ahogy egy újabb drágakő pereg le orcájáról. Meghatódottan dobtam le a földre a táskát és szorosan magamhoz öleltem őket. Már én se bírtam visszatartani a könnyeim és szabad utat adtam nekik. Mint a folyó, úgy szántották végig az arcom. Hirtelen elkapott a honvágy pedig még ki se tettem a  lábam a ház küszöbén. Elveszettnek éreztem magam, és elkapott a kétség, vajon mihez fogok kezdeni a szüleim támogatása nélkül? Egyáltalán elérek ott bármit is? Elég érdemes vagyok arra, hogy ott tanuljak? Csak jöttek a kérdések amikre nem tudtam a választ. Végül a szorítás enyhült körülöttem és lassan elengedtek a szüleim. Sikítani akartam, hogy ne eresszenek el és, hogy csak öljenek tovább. De mégsem tettem. Adtam mindkettőjüknek egy-egy cuppanós puszit és a táskámat megfogva kiléptem a friss levegőre ahol az autóm várt készen az útra. Apa segített berakni a csomagtartóba minden holmim majd beszálltam és becsuktam magam mögött a kocsiajtót. Anyáék a kapuban álltak meg. Beindítottam a motort és tolatni kezdetem ki az udvarról. Kiérve még egy pillantást vetettem a házra, az udvarra ahol felnőttem. Majd intettem szüleimnek és rátapostam a gázra. Gyorsan kihajtottam a  főútra és kezdetét vette a kalandom. Könnyeim megállíthatatlanul potyogtak ruhámra. Az országút magányosan tátongott előttem. Körös-körűl pusztaság. A magány ismét rám talált és még kínzóbban mart belém. Azzal nyugtattam magam, hogy hamarosan meglátogatom őket, ha rajtam múlik nagyon is hamar. Gondolataimból telefonom csörgése rángatott ki. A kijelzőn Rick neve és száma jelent meg. Tétováztam, hogy felvegyem-e végül csak így tettem. Nem is számítottam másra. Kurtán és lényegretörően elregélte, hogy szerinte kapcsolatunknak nincs többé értelme és szeretne új életet kezdeni. Hiába számítottam már erre a beszélgetésre mégis fájt. Mindennek ellenére én még most is szeretem Őt. Nem szálltam vele vitába és nem kérleltem, hogy adjunk még egy esélyt csak beleegyeztem és végül egy-egy sziával és jókívánságokkal lezártuk a kettőnk közti kapcsolatot. Nekem is új életem lesz ahogy neki is, így lesz a legjobb. Mégis kínzott ez a vég. Csak egy pillanatra nem figyeltem és az a nyúl előttem termett. Félrerántottam a kormányt és nekicsapódtam egy tölgynek.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
mutant and proud





TémanyitásTárgy: Re: Morgan & Angela   Morgan & Angela Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Morgan & Angela
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bella & Morgan - Prológus
» Carrie-Ann & Morgan - Küldetésben
» Morgan & Amy
» Morgan Foster
» Morgan & Tessa

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Heroes of X-Men: Reunion :: Városok, egyéb helyek :: New York-